|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
18.05.2008 13:06:39
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Buumereid on veel:
E46 M3 - väga korralik mudel, väga korralik sisu.
E60 M5 - muidu on värvivead jne.
E66 760Li - VÄGA kena ja hästi tehtud. Jupid, interjöör ja kõik on väga detailsed. Soovitan kindlasti proovida.
Lisaks avastasin eile veel ühe vägeva mašina. Skyline R33 GTS, samuti kõik asjad ilusti tehtud. Spidokas ja tahhokas näitavad enamvähem õigeid numbreid ka.
http://www.mihkel-m.planet.ee/HV/r33.jpg?2 |
Sheeri kama
E46 ja skyline
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
18.05.2008 13:56:08
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Buumereid on veel:
E46 M3 - väga korralik mudel, väga korralik sisu.
E60 M5 - mõned värvivead ja pole just väga detailne.
E66 760Li - VÄGA kena ja hästi tehtud. Jupid, interjöör ja kõik on väga detailsed. Soovitan kindlasti proovida. Ülikõva on see auto musta värvi ja vene numbritega.
Lisaks avastasin eile veel ühe vägeva maina. Skyline R33 GTS, samuti kõik asjad ilusti tehtud. Spidokas ja tahhokas näitavad enamvähem õigeid numbreid ka.
http://www.mihkel-m.planet.ee/HV/r33.jpg?2 |
kui sheerimisek läheb, siis mina prooviks parima meelega ka E66 ära 8)
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KarTmaN
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2006
|
19.05.2008 01:39:23
|
|
|
| infidel kirjutas: |
Viimati jagasin mina vist... Pobedaga on asi nii, et tegelikult mul sellise nimega autot ikkagi ei ole. On Warszawa, mis on poolakate kloon, mida FSO Gorki autotehase litsentsi alusel valmis vorpis. Konkreetne masin on suhteliselt vigane, rattad hoiavad koopast välja, sisemus viimistlemata ja tagaistmed ulatuvad autokerest nurkadega välja.
Versiooni ei mäleta, vist oli 2.2.1-le. Hangitud sai see kusagil venekeelselt lehelt, kuhu olid vaprad mehed igasuguseid masinaid kokku kogunud. Lehte ennast minu teada enam ei eksisteeri.
Kõnealuse sõiduki võin muidugi üles laadida küll, eeldusel, et ma ta üles leian. Tõenäoliselt on ta vana ketta peal, mis viimase upgrade käigus sai sahtlisse tõstetud. Enne tööpäeva lõppu koju ei jõua, nii et enne kuut ei tasu midagi loota.
EDIT:
Aga palun:
http://www.filemojo.com/0226792108363779/Warszawa.rar |
aitähh
2.2.1 sobib mulle väga hästi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flegmatica
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2008
|
26.06.2008 17:04:53
|
|
|
Kas keegi oleks nii tore ja jagaks mulle siin neid linke kust te MOD'e hangite. Ma tean, et ees kindlasti on mainitud neid, aga mul tõesti pole praegu eriti tuju 77 lehte läbi lapata .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
26.06.2008 17:51:52
|
|
|
| Flegmatica kirjutas: |
Kas keegi oleks nii tore ja jagaks mulle siin neid linke kust te MOD'e hangite. Ma tean, et ees kindlasti on mainitud neid, aga mul tõesti pole praegu eriti tuju 77 lehte läbi lapata . |
Pane postituste arv lehel 100 peale, siis lehti kõigest 20.. Need jõuad ometi läbi lapata ju..
Et väga OT poleks, siis ise kakkusin enamus asju siit - http://street-legal-mods.com/
Kui ma õieti mäletan, siis pidi seal aga kasutaja olema ja vist ka postitama, et tõmmata saaks. Proovi.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flegmatica
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2008
|
26.06.2008 22:42:42
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Pane postituste arv lehel 100 peale, siis lehti kõigest 20.. Need jõuad ometi läbi lapata ju..
|
Sänks, see küll hoiab aega kokku .
Krt nad võiks Street Legal 3 ära teha. Mingi LA Street raceri tegid aga too oli jumala saast. Nagu ikka järje, samamoodi saaks kakkuda autot juppideks jne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
30.06.2008 23:55:54
|
|
|
vistal 2.2.1 & 2.3.0le on keegi tööle saand?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
01.07.2008 00:03:29
|
|
|
| marko- kirjutas: |
| vistal 2.2.1 & 2.3.0le on keegi tööle saand? |
2.3.0LE andsin küll ühele sõbrale, kes seda vista peal mängib minumeelest
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
27.07.2008 19:04:25
|
|
|
nii sai mäng peale lastud igavusest aga tekkis küsimus et milliseid patche on vaja peale lasta
eest pool lugesin et 2.00 pealt 2.2.1 peale ja sealt 2.3.0 `?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno_
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2005
|
27.07.2008 19:34:09
|
|
|
õieti lugesid siis
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
27.07.2008 20:46:48
|
|
|
| Vaata kindlasti et oleks 2.3.0 LE, mitte tavaline.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
29.07.2008 13:33:35
|
|
|
ma ei leia seda guuglist
äkki keegi viskab 2.3.0 LE download linki?
e: leidsin 8)
E: hullud tüübid
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
30.07.2008 01:21:14
|
|
|
voh, panin mängu jälle peale. Kuidas see autode lisamine käib?
E: vahet pole, avastasin ise.
E2: marko-, Panin just vistale peale, töötas küll 8) Arvatavasti mingi konflikt, aga proovi et sulged üleliiksed proged Task manageriga
E3: Nojah sain ise nüüd sama errori, arvatavasti mingi auto on vigane.
E4: ja ei läinudki hetkel palju aega, too rajakas mis ei tööta on siit teemast tõmmatud BMW M3
E5: Siiski ei viitsi jamada enam (peale paari minutilist mängimist), kuna backup videokaart on liiga kehva.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
30.07.2008 14:17:44
|
|
|
vahepeal on vastased väga nahaalsed. siis kui näevad et ma püsin kõrval siis tõmbavad kõrvalt sisse ja üritavad vastu posti sõidutada
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
30.07.2008 16:21:05
|
|
|
krusu70, M3'd töötavad kõik korralikult, niiet sinu probleem. Soovitan otsida car descriptor patch, sellega saab 2.1.0 autosid 2.3.0LE peal kasutada... juhuks kui sa muidugi kunagi veel mängid.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
30.07.2008 22:57:05
|
|
|
MiXeR, hmm, ometi peaks too M3 2.3.0LE oma olema
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buckler
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2005
|
04.08.2008 13:36:52
|
|
|
selline probleem on et kui lähen nagu mängus sees autoga linna saan sõita nii 30 seki max ja siis teeb arvuti restardi olen igasuguseid asju juba proovind uninstallist crackide ja patchideni välja. Error logis pole midagi mis takistaks mängul jooksmast
Edit: Peal on kõige uuem patch 2.3.0 LE
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
04.08.2008 13:56:08
|
|
|
krusu70, peaks. Kamoon see on street legal, on sul enne mõni asi selles mängus korralikult ja õigesti töötanud?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
04.08.2008 14:35:06
|
|
|
| buckler kirjutas: |
selline probleem on et kui lähen nagu mängus sees autoga linna saan sõita nii 30 seki max ja siis teeb arvuti restardi olen igasuguseid asju juba proovind uninstallist crackide ja patchideni välja. Error logis pole midagi mis takistaks mängul jooksmast
Edit: Peal on kõige uuem patch 2.3.0 LE |
Kui restardi teeb, siis on viga milleski muus. SLRR põhjustab ainult täielikku hangumist ja loobib desktopile.
Aga tõsisemalt:
Kas teised mängud töötavad?
Kas 2.2.1 patchiga töötab? Kui jah, siis võta options -> video options alt ESL Shader maha.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
05.08.2008 14:41:40
|
|
|
kuidas ma auto tõstukiga üles saan tõsta?
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
05.08.2008 15:15:39
|
|
|
| MWM modiga tekib üks täiesti üheselt mõistetav nupuke ekraani vasakusse ülanurka. Teiste versioonidega ei saagi tõstukit kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
05.08.2008 16:08:48
|
|
|
Jamh, tava versioonidel auto prantsatab lithtsalt vastu maad, seega teeb viga ka kerele, suht mõistmatu, miks niisama ei võinud tõstuk toimida.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
05.08.2008 16:14:56
|
|
|
| Defeee kirjutas: |
Jamh, tava versioonidel auto prantsatab lithtsalt vastu maad, seega teeb viga ka kerele, suht mõistmatu, miks niisama ei võinud tõstuk toimida.  |
Mitte päris. LE variandil on olemas valik "Zero gravity", mis ei lase autol alla prantsatada. Nupp on aja kerimise kõrval.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
05.08.2008 17:30:48
|
|
|
Ma lisasin omale mõne auto aga kuidas ma nad mängust kätte saan?
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
05.08.2008 17:48:47
|
|
|
redemption, poest? muudmoodi ma ei saanud
MiXeR, tundub et mitte
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
05.08.2008 18:28:30
|
|
|
poes olid ikka vanad autod
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
05.08.2008 18:31:23
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
redemption, poest? muudmoodi ma ei saanud
MiXeR, tundub et mitte  |
versioon 2.3.0LE on lisa jubin,et saad osta auto kere,aga selleks pead ostma poest mingi terve auto,ja siis saad alles välja vahetada uue kere vastu.Ostad kere ära,ning siis ostad jupid külge: P .hea mäng,aga teostus võiks parem olla: (
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
06.08.2008 22:28:17
|
|
|
vana mäng ka suht, uus osa võiks tulla 8)
ma pole siiamaani 2.3.0le peale saanud
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
06.08.2008 23:44:33
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
vana mäng ka suht, uus osa võiks tulla 8)
ma pole siiamaani 2.3.0le peale saanud  |
Milles probleem?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
06.08.2008 23:46:03
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
vana mäng ka suht, uus osa võiks tulla 8)
ma pole siiamaani 2.3.0le peale saanud  |
milles probleem?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
09.08.2008 18:18:21
|
|
|
game directori vms pole õige
googlist leidsin et patch tuleb panna mängu kausta ja sealt installida aga ikka sama jama
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
09.08.2008 18:39:02
|
|
|
| 230LE patch pakub vaikimisi mängu kaustaks C:\Program Files\Activision Value\Street Legal Racing Redline\, aga plaadilt installides on vaikimisi ilma "Redline"-ta lõpus. Annad patchile õige kausta ja saad toimima.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
09.08.2008 19:50:45
|
|
|
avastasin miks ta ei leidnud mängu faile
mul oli see mängu asukoha lõpp ilma \
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
09.08.2008 22:39:18
|
|
|
| huvi pärast küsin kas multiplayerit ei ole proovitud/võimalik teha?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
09.08.2008 22:45:13
|
|
|
| Kunagi oli teema ,et liiga suur Lag oleks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
07.09.2008 16:59:45
|
|
|
| HanzA kirjutas: |
| krusu70 kirjutas: |
redemption, poest? muudmoodi ma ei saanud
MiXeR, tundub et mitte  |
versioon 2.3.0LE on lisa jubin,et saad osta auto kere,aga selleks pead ostma poest mingi terve auto,ja siis saad alles välja vahetada uue kere vastu.Ostad kere ära,ning siis ostad jupid külge: P .hea mäng,aga teostus võiks parem olla: ( |
Siis kiilub mäng kinni enivei poest saab ka neid kuidagi kätte
preagusel hetkel kokku 59 autot (originaalid + lisa)
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.09.2008 18:46:25
|
|
|
Hohoo, panin ka lõpuks taas mängu peale, sain ka patchid tööle. No mäng on üli kõva! kahju ainult, et ikka ja jälle jääb arvuti nõrgaks, et fullina racet teha! Paneb pead sügama noh!
Aga eks nüüd katsun autosid lisada ja rohkem oma huviks ehitada.. : D
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
13.09.2008 15:11:52
|
|
|
| Kas keegi teab, kus asub script mis määrab sageduse, millal autosid poes müüakse. Suht võimatu on kätte saada autot poest :S Pealegi keret ei saa ka osta kuna too koht kiilub kui vajutada sinna.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
13.09.2008 15:22:03
|
|
|
See on iga auto küljes eraldi kinni, prevalence factor vms. Aeg-ajalt esineb masinaid, mille puhul on see enne kompileerimist kõrgeks jäetud ja siis kipuvad nad kole massiliselt esinema (üks Supra näiteks). RPK failis on see kusagil peidus.
Aga kui keret osta ei saa, siis on ilmselt mõni vigane auto paigaldatud. Näiteks Mustang II paar mudelit ei ole 230LE all elujõulised.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
13.09.2008 16:59:51
|
|
|
| @krusu70, järelikult on jah mõni auto vigane. Üks hea test ongi see, et peale autode paigaldamist see kere ostmine kõik töötab, ühesõnaga kui saab sirvida algusest lõpuni seal kere ostmise koha juures, siis on kõik ok.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
13.09.2008 17:26:07
|
|
|
mnja siiamaani autod kõik olnud nagu korras, vähemalt need mis ma poest kätte olen saanud. krt 50 auto sorteerimisega läheb nats raskeks
Ford mustang GT500 esines jah krt massiliselt poes.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B-Bone
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2008
|
17.09.2008 15:51:11
|
|
|
| Lisasin autosi, aga ei lähe mäng käima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
17.09.2008 17:08:49
|
|
|
| B-Bone kirjutas: |
| Lisasin autosi, aga ei lähe mäng käima. |
lisasid mõne vigase auto.Kontrolli mängu alati peale auto lisamist,siis pole ohtu et mäng kooma jookseb: ).Siis saad kohe teatud auto ära kustutada mille peale lisamist mäng tööle ei hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B-Bone
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2008
|
17.09.2008 17:57:05
|
|
|
| HanzA kirjutas: |
| B-Bone kirjutas: |
| Lisasin autosi, aga ei lähe mäng käima. |
lisasid mõne vigase auto.Kontrolli mängu alati peale auto lisamist,siis pole ohtu et mäng kooma jookseb: ).Siis saad kohe teatud auto ära kustutada mille peale lisamist mäng tööle ei hakanud. |
Ok, tänan abi eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
17.09.2008 22:33:47
|
|
|
Leidsin üles selle. Aint tulemus on jama.
Tegu on originaal masinaga mis näkku paneb. (Baiern devilsport)
Eemaldada ei saa sest see on mängus sees.
Kellelgi ideid?
E: Ise küsin, ise vastan
Aga teeme ka teistele puust ja punaselt ette (põhiliselt võib esineda see probleem kõigil 2.3.0LE kasutajatel)
Nimelt on Baiern Devilspordi javakood vigane failis Baiern_devilsport.java .
Viga esineb 20'l real ehk siis seal kus on kirjas kirjeldus ( description )
Kahe jutumärgi ("...") vahele jääb auto ostu kirjeldus, mis tuleb ära kustutada nii et alles jääb reale 20 selline koord:
description = "";
(PS! kes ei oska .java faili avada, selleks tuleb avada see fail notepadiga või wordpadiga)
ja ongi asi korras
Kes siiski hakkama ei saa siis saab ka minu käest faili.
Faili asukoht: Installi koht/Activision Value/Street Legal Racing/cars/racers/Charge_Data/scripts/src/Baiern_devilsport.java
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
19.09.2008 10:43:43
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:50:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|