Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 15.09.2008 19:24:29 vasta tsitaadiga

to barbo20: Millel see väide põhineb ? kas eelkõnelejal on mingisugune täpne ülevaade olukorrast ? usun, et mitte, ja desinformatsiooni tüüpi "naised saunas rääkisid", ei ole mõtet levitada.

to libe: Aga võtab wikipedia lahti ja uurib põhimõttelised erinevused dsl'i ja docsise vahel välja. Lühidalt öeldes, kaabli upstream on kallis lõbu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2008 20:30:53 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
to libe: Aga võtab wikipedia lahti ja uurib põhimõttelised erinevused dsl'i ja docsise vahel välja. Lühidalt öeldes, kaabli upstream on kallis lõbu.
markos loeb libe allkirja icon_idea.gif
mis ta kallim, kui downstream
muretsege omale seadmed ja küsige vastavalt, kuid teenuse kohitsemine ja muu siksimine pole lahendus icon_exclaim.gif
kusjuures aastate tagune starmani jant oli see, kus veebilehel räägiti allalaadimismahupiirangust 40GB
kuid pikemal arutlusel tuli välja, et loetakse ikkagi mõlemit, nii allalaadimist kui üleslaadimist ja küsimusele, miks veebis siis ainult allalaadimismahupiirang on, siis sellele vastuseks tuli 30min jooksul veebilehe muutmine - selle tembuga kulub starmanil ikka võhma, et oma lugupidamist taastada thumbs_down.gif icon_confused.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 23:41:44 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Draqula kirjutas:
ewur kirjutas:
ewur kirjutas:
Mis värk zoomboxi puhul antenni võimendiga on? On võimalik selle kasutamisega katkendliku pildi puhul - eesti tasuta kanalitega esinev probleem Luigel - lahendust saada?

Nüüd paigutatud antenni võimendi ja Luigel oli sellest abi - signaal/pilt tunduvalt kvaliteetsem/parem...


Mõnel oleks ehk tulevikus abi, kui kirjutaksid konkreetsemalt antennist ja võimendist.


Kuna tegemist vanemate "staffiga", siis ei ole asjaga rohkem seotud kui külas käies vaatan pilti, ka olen taolistes asjades täielik võhik. Aga antenni ei tohiks ju raske olla valida, lisaks ostis/paigutas selle kohale kutsutud mehaanik, võimendi tüübi võin peale järgmist külastust ülesse kirjutada, kui meeles on. Point on selles, et võimendi aitab Luigel, kuna mõned lehed tagasi oli kaksipidi arvamusi...

Kirjutasin siis nüüd andmed karbilt maha:
firma on vist "Rantelon", 470-862MHz, +16...20V, 40mA, IN NF väiksem kui 1.9dB ja OUT 20dB +DC, AD20-1.9/AMT
icon_smile.gif võtke heaks või pange pahaks...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.09.2008 09:17:55 vasta tsitaadiga

libe: Aga Up ongi ju kallim, samuti on Up ka alati kallim olnud. Lihtsalt kasvõi seetõttu, et mida rohkem bitte võrgus liigub, seda odavam biti hind ISP-le kujuneb. Ja siit tulebki väga hästi välja, et kuna Downloadi bitte on kõvasti rohkem ja Up-i omi vähem, siis siit tõuseb oluliselt Uploadi biti hind.
Siit on siis valida, kas maksad palju ja saad kiire Uploadi või maksad vähe ja saad aeglase Uploadi.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 09:37:52 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
libe: Aga Up ongi ju kallim, samuti on Up ka alati kallim olnud. Lihtsalt kasvõi seetõttu, et mida rohkem bitte võrgus liigub, seda odavam biti hind ISP-le kujuneb. Ja siit tulebki väga hästi välja, et kuna Downloadi bitte on kõvasti rohkem ja Up-i omi vähem, siis siit tõuseb oluliselt Uploadi biti hind.
Siit on siis valida, kas maksad palju ja saad kiire Uploadi või maksad vähe ja saad aeglase Uploadi.


ma valin, et maksan vähe ja saan veel kiirema uploadi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.09.2008 09:42:10 vasta tsitaadiga

heikis: No Sulle on siis olemas asi, mille nimeks Metroo. Siis saad kiire Uploadi ja näed, palju kiire Upload maksab.
Kunagi, kui endal oli vaja kiiret Uploadiga paketti (ühe teise ISP-ga) kasutada, siis oli paketi kuutasu 2000 krooni...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 09:45:34 vasta tsitaadiga

stv 10/10 on päris normaalne 299kr eest.
heikis, millal tehnik tuleb?

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 09:50:01 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
stv 10/10 on päris normaalne 299kr eest.
heikis, millal tehnik tuleb?


täna kell 16.00

tahanteada, ma saan hakkama 300eek/kuu
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 12:34:17 vasta tsitaadiga

To: Markos:


Torrentitest tirimise kiiruse piiramise kohta avaldas Starman mingi hetk ka pressiteate, et hoida teisi kliente võrgu koormamise eest, siis "peak time"-l piirame torrentitest tirimise kiirust (väide, et ilmselge piramine).
Mulle isiklikult on Starmani tehnikud öelnud, et neil on probleeme välisühendustega ja need täituvad jällegi peak time-l, minu küsimuse peale, et miks te müüte mulle 4mbit ühendust aga tirib ikkagi 100 kbit/s, samas Elioni omad tõmbavad täie toruga.
Kusjuures siinsamas HV-s oli teema kus kodanik tegi testi (uploadis oma faili ülesse ja tiris siis alla kahe ISP ühendusi kasutades ja selgus oli majas).
Ise kasutan veel viimaseid nädalaid Starman-i, seejärel Elion kuna mind ajab närvi katkestused (helistad helpdesk-i ja seal valik, et helistavad tagasi aga ei helista keegi) + asjaolu, et helpdesk pidevalt hõivatud (rekord aeg ootejärjekorras on 35 minti mobiililt), kui mingi üldrike on. Närvi ajab ka see, kui 2 päeva pole ei netti ega telepilti aga arvel ilutseb ikka täis arve- helistad arupärimiseks ikka helpdeski ja eesti keelt purssiv memm ütleb: "tjulge tjehke avaldus, siis jarvestame jargmine kuu maha)- fkk mul kulub esidusse sõitmisele rohkem raha, kui see saadav tulem, kas raske on ise neil arvestada, mitu päeva "pime" oli aga ilmselt minnakse seda teed, et keegi ei viitsi niiehknaa tulla avaldust kirjutama.

Ei loobi pori kellegi pihta niisama, ise järeleproovitud kogemused- jahh STV teenindus on veel hullem + venekeelne teenindus eelisjärjekorras.

http://www.tarbija24.ee/281107/esileht/olulised_teemad/tarbija24/tehnika/298356.php (Teema torrentite piiramine)
http://www.minut.ee/article.pl?sid=07/11/25/2050238 (Teema siis kehva välisühendus)

Niiet naised-saunas-rääkisid teema on out.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 14:01:51 vasta tsitaadiga

Barbo20, 25. november, 2007

see võeti maha afaik
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 15:42:53 vasta tsitaadiga

Väga tore oleks, kui see ka nii oleks aga minul pole vahepealse ajaga muutunud mitte midagi Torrentist tirimisega, kiirused ikka samad.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 16.09.2008 18:24:24 vasta tsitaadiga

Barbo20 kirjutas:
Väga tore oleks, kui see ka nii oleks aga minul pole vahepealse ajaga muutunud mitte midagi Torrentist tirimisega, kiirused ikka samad.



siis kontrolli oma torrentz setinguid vabalt tuleb täis kiirusel mis on lubatud
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 16.09.2008 20:51:33 vasta tsitaadiga

Näe, vahi raibet, ongi kiiremaks läind. icon_smile.gif
0.900 seconds (measured here), 1.11 Mbytes per second
Copied (16.09.2008 20:41:14): ftp://ftp.uninet.ee//1MB -> d:\1MB 1 048 576 bytes, 1110.4 kbytes/s

9.550 seconds (measured here), 1.05 Mbytes per second
Copied (16.09.2008 20:41:29): ftp://ftp.uninet.ee//10MB -> d:\10MB 10 485 760 bytes, 1070.3 kbytes/s

197.699 seconds (measured here), 0.51 Mbytes per second
Copied (16.09.2008 20:45:44): ftp://ftp.uninet.ee//100MB -> d:\100MB 104 857 600 bytes, 517.6 kbytes/s
umbes peale 15MB sikutamist kukkus kiirus alla.
Niiet, pmst ongi asjad nii nagu välja lubati.

Upload on muidugi sama sitt, kui ennegi.. icon_sad.gif
Transfer complete. 1048576 bytes in 29 sec. (36.16 Kb/s).
Copied (16.09.2008 20:49:23): d:\1MB -> ftp://bloodshed.dyndns.org:4000/F_ketas/1MB 1 048 576 bytes, 35.2 kbytes/s

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 21:00:17 vasta tsitaadiga

ot:
Endal meelest läinud, aga vaja, ehk keegi kes teab, aitab - milline port panna bittorrentis sissetulevaks pordiks suletud portide puhul...?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 16.09.2008 22:53:13 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
ot:
Endal meelest läinud, aga vaja, ehk keegi kes teab, aitab - milline port panna bittorrentis sissetulevaks pordiks suletud portide puhul...?

Starmanil peaks kõik lahti olema peale TCP 135 ja 445 pordi. Teenusepakkujatel, kel pordid suletud, peaks enamasti lahti olema 113.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 22:58:27 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
ewur kirjutas:
ot:
Endal meelest läinud, aga vaja, ehk keegi kes teab, aitab - milline port panna bittorrentis sissetulevaks pordiks suletud portide puhul...?

Starmanil peaks kõik lahti olema peale TCP 135 ja 445 pordi. Teenusepakkujatel, kel pordid suletud, peaks enamasti lahti olema 113.


Tänud thumbs_up.gif !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 17.09.2008 16:03:23 vasta tsitaadiga

Tea kas minu poolne viga, aga torrentid on kodus (Starmani kaabli taga) koguaeg nullis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 17.09.2008 18:12:30 vasta tsitaadiga

Miski nendepoolne sigatsemine paistab jälle toimuvat jah,
päris nullis siin küll ei ole kuid kunagised keskmised 1,3m kiirused on kuskil 30k ringis viimasel ajal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 17.09.2008 22:04:49 vasta tsitaadiga

mustkast kirjutas:
Tea kas minu poolne viga, aga torrentid on kodus (Starmani kaabli taga) koguaeg nullis.

proovi utorrentit
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 22:42:09 vasta tsitaadiga

tjah, torrent töötab korralikult jah noh nagu lubatud, siis esimesed 15 mega tulid päris ilusa kiirusega...a pärast seda langes jälle tavapärase kiiruse peale. pettumustehunnik ühesõnaga. ja speedtesti testiga ei saa ju ka enam reaalset kiirust mõõta, sest nii kaua kui see mõõdab, töötab powerjuust ja siis annabki ilusad numbrid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 17.09.2008 23:28:53 vasta tsitaadiga

Las see powerjuust siis olla, olge õnnelikud, et sellegi saite, kuigi korralikku juustunuga (loe: paremat uploadi icon_razz.gif ) teile ei antud.
Lihtsama webisurfamise teeb ilmselt kiiremaks, seega keskmisele kasutajale läheb peale. Sikutajad virisevad nii ehk nii, ükskõik mida teenusepakkuja üritab icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2008 23:31:00 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Sikutajad virisevad nii ehk nii, ükskõik mida teenusepakkuja üritab icon_wink.gif
võtsin starmanilt 600.- paketi, oli tiptop, kuni mahupiirang tuli kapist välja icon_evil.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 23:48:05 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
sosssepp kirjutas:
Sikutajad virisevad nii ehk nii, ükskõik mida teenusepakkuja üritab icon_wink.gif
võtsin starmanilt 600.- paketi, oli tiptop, kuni mahupiirang tuli kapist välja icon_evil.gif


see mahupiirang oli vist mingil õhtusel ajal kuni südaööni, kõige hullem vast polekski, sest võiks ju tirimised ja asjad muudel kellaaegadel ära teha, a upload ei old ka selle paketiga midagi rõõmustavat minu mäletamist mööda.

ja viriseda saab jah alati igasuguste asjade üle.

ideaalne oleks vast see, kui keegi (näiteks elisa) pakuks 15/15 ühendust oma klientidele samasuguse raha eest, nagu praegu elisa 15/1 paketti.

oleks siis vähemalt stv 10/10, a see ka ei levi minuni.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2008 23:54:13 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
libe kirjutas:
sosssepp kirjutas:
Sikutajad virisevad nii ehk nii, ükskõik mida teenusepakkuja üritab icon_wink.gif
võtsin starmanilt 600.- paketi, oli tiptop, kuni mahupiirang tuli kapist välja icon_evil.gif


see mahupiirang oli vist mingil õhtusel ajal kuni südaööni, kõige hullem vast polekski, sest võiks ju tirimised ja asjad muudel kellaaegadel ära teha, a upload ei old ka selle paketiga midagi rõõmustavat minu mäletamist mööda.

ja viriseda saab jah alati igasuguste asjade üle.
reaalne allalaadimine 1800kB/s ja üleslaadimine 100+kB/s
hetkel elisa 15Mbit tuleb 1600kB/s ja 70-100kB/s
starman oli kiirem
ja sellest mahupiirangust oleks üle saanud, kui see oleks viisakalt öeldud, kuid siin teemas on varasematel lehekülgedel kogu teema kirjas, kuidas asi tegelikult oli icon_mad.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 00:10:53 vasta tsitaadiga

tjah, ma praegu vaatasin su kirjavahetust starmaniga ühes teises teemas, "Starman kahekordistab internetikiirusi" sealt loeb umbes täpselt nii välja, et kliendil EI ole kunagi õigus ja hea et üldse midagi saate ja makske nüüd rohkem meile jne icon_razz.gif
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 00:19:25 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
libe kirjutas:
sosssepp kirjutas:
Sikutajad virisevad nii ehk nii, ükskõik mida teenusepakkuja üritab icon_wink.gif
võtsin starmanilt 600.- paketi, oli tiptop, kuni mahupiirang tuli kapist välja icon_evil.gif


see mahupiirang oli vist mingil õhtusel ajal kuni südaööni, kõige hullem vast polekski, sest võiks ju tirimised ja asjad muudel kellaaegadel ära teha, a upload ei old ka selle paketiga midagi rõõmustavat minu mäletamist mööda.

ja viriseda saab jah alati igasuguste asjade üle.

ideaalne oleks vast see, kui keegi (näiteks elisa) pakuks 15/15 ühendust oma klientidele samasuguse raha eest, nagu praegu elisa 15/1 paketti.

oleks siis vähemalt stv 10/10, a see ka ei levi minuni.



olen ainult kuulnud et stv 10/10 pidi väga hea olemas asjade tõmbamiseks + online mängimiseks muidugi ka upload !

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 18.09.2008 08:30:05 vasta tsitaadiga

Nika0, ma kuulnud sama. STV teemas arutasin, et tea, kas saab ka nii, et jätan Starmani digi-tv ja telefoni aga neti võtan STV-lt icon_biggrin.gif. Arvati et saab 8).
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.09.2008 10:54:02 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Nika0, ma kuulnud sama. STV teemas arutasin, et tea, kas saab ka nii, et jätan Starmani digi-tv ja telefoni aga neti võtan STV-lt icon_biggrin.gif. Arvati et saab 8).
mul on nii, ainult netiks on elisa
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 18.09.2008 11:13:42 vasta tsitaadiga

libe, mis see digi-tv eraldi maksab, telefon niikuinii tasuta?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.09.2008 11:36:13 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
libe, mis see digi-tv eraldi maksab, telefon niikuinii tasuta?
telefon maksab 19.- ja digi natuke rohkem, kokku 197.-
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 18.09.2008 11:48:15 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Nika0, ma kuulnud sama. STV teemas arutasin, et tea, kas saab ka nii, et jätan Starmani digi-tv ja telefoni aga neti võtan STV-lt icon_biggrin.gif. Arvati et saab 8).

Saab ikka, ainult et kaks TV kaablit peaks korterisse tulema siis.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 18.09.2008 12:58:04 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
strohher kirjutas:
Nika0, ma kuulnud sama. STV teemas arutasin, et tea, kas saab ka nii, et jätan Starmani digi-tv ja telefoni aga neti võtan STV-lt icon_biggrin.gif. Arvati et saab 8).

Saab ikka, ainult et kaks TV kaablit peaks korterisse tulema siis.


See TV kaabli kaudu tulev nett pole ka STV-l midagi väärt. Selle vastu pole Starmani netiühendust küll mõtet vahetada. STV puhul on mõte vahetada Saturni pakettide vastu. Seal tuuakse tuppa mitte TV vaid võrgukaabel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 18.09.2008 13:20:20 vasta tsitaadiga

Ehh, jälle targem. Küll teie olete alles targad mehed siin 8)
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 18.09.2008 15:27:29 vasta tsitaadiga

ok, jäi tähelepanuta, et 10/10 jutt.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirsy
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2004




sõnum 19.09.2008 11:27:10 vasta tsitaadiga

Starmani tehnikud on ägedad.. Kolisin uude kohta, ühendasin ära starmani modemi ja wifiruuteri, kõik oli paigas.. Siis tuleb tehnik ja võtab mu wifiruuteri ära, et seda ei ole vaja, sellega netti ei saa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Tükk aega jupsis seal ja proovis netti saada, lõpuks jättiski asja nii, et wifiruuterit ei ole vaja!!! Ei tea kuidas ma siis wifisse oleks pidanud saama, õnneks kõnest starmani piisas, tegid sealtpoolse resa ja net toimis ka läbi wifiruuteri icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2008 17:39:15 vasta tsitaadiga

STV jutu jaoks on eraldi teema!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 20.09.2008 17:48:20 vasta tsitaadiga

Starmunni digis täiega pettunud, sest raisad ei võta kohalikke kanaleid enam üle optilise kaabli vaid õhust. Pildikvaliteet ei kannata mingit kriitikat. icon_evil.gif icon_evil.gif
Kaabliboks läheb tagastamisele.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 20.09.2008 23:15:26 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel nett ilgelt läägib?

--- neti.ee ping statistics ---
51 packets transmitted, 50 packets received, 1% packet loss
round-trip min/avg/max = 706.883/1013.870/1486.278 ms
Ping tehtud otse ruuterist.
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 21.09.2008 00:24:44 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Kas kellelgi veel nett ilgelt läägib?

--- neti.ee ping statistics ---
51 packets transmitted, 50 packets received, 1% packet loss
round-trip min/avg/max = 706.883/1013.870/1486.278 ms
Ping tehtud otse ruuterist.

Just see ja veidi hullem (loe: paketikadu, ehk siis pingi puhul vastust ei tulegi) oli minule viimaseks piisaks Starmanist loobumiseks ja teise teenusepakkuja vastu vahetamiseks.

Nad isegi julgesid lepingu lõpetamisel küsida, et miks. Ma ka üritasin seletada arusaadavalt, aga ilmselt see tore klienditeenindaja ei saanud aru, millest ma räägin.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 21.09.2008 12:50:30 vasta tsitaadiga

Praegu juba OK. Niiet õnneks oli mööduv nähtus. icon_smile.gif
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2008 22:24:41 vasta tsitaadiga

jajah aga viimasel ajal neid liiga palju
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 12:39:43 vasta tsitaadiga

täna siis vaatasin, et utorrentiga varasema 500kB/s asemel tuleb siis praegu ainult 30kB/s ... tundub, et starman on jälle sigatsenud... selline kiirus siis sellisest kohast, kust on alati max speed olnud.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 24.09.2008 13:07:56 vasta tsitaadiga

etc_Shelob, mul eile tiksus 200-300kB/s ja tiba vahest üle. Lasnamägi asukohaks.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z3ro
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2003




sõnum 24.09.2008 13:44:40 vasta tsitaadiga

kas on mingit rohtu üldse torrentile?
Päeval ei näe kiiruseid üle 50kB/s, öösel kuskile 150kB/s ringi.
Kodu kolmiku vingeim variant on.

Elioniga lasnamäel siukest kammi polnud.
Kasutan vaid privaat torrenteid, niiet kiirus peaks olema maksimumi kandis (250kB/s rahuldaks ka juba).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 24.09.2008 13:50:53 vasta tsitaadiga

z3ro, kas sa seda lehte oled näppinud? http://www.bootstrike.com/Articles/BitTorrentGuide/
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z3ro
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2003




sõnum 24.09.2008 14:16:47 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
z3ro, kas sa seda lehte oled näppinud? http://www.bootstrike.com/Articles/BitTorrentGuide/


nope, õhtul proovime näppida icon_smile.gif Täname!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 24.09.2008 21:40:36 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
z3ro, kas sa seda lehte oled näppinud? http://www.bootstrike.com/Articles/BitTorrentGuide/

tänud, sain torrenti kiirused 0.5 pealt 50'le icon_smile.gif kui on veel kasulikku infot, mille abil võiks kunagised 300-400 kätte saada, siis ära hoia end tagasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2008 21:48:56 vasta tsitaadiga

huvitav mul tuleb kenasti 300-400k alla, üldiselt ei mäletagi millal viletsasti olen saanud. (istun mustamäel)
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 24.09.2008 23:52:28 vasta tsitaadiga

mustkast kirjutas:
strohher kirjutas:
z3ro, kas sa seda lehte oled näppinud? http://www.bootstrike.com/Articles/BitTorrentGuide/

tänud, sain torrenti kiirused 0.5 pealt 50'le icon_smile.gif kui on veel kasulikku infot, mille abil võiks kunagised 300-400 kätte saada, siis ära hoia end tagasi icon_smile.gif


encryption ka ei aita?
,siis starman p2p throttling peale pannud ja see aglustab
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 01:48:10 vasta tsitaadiga

Krüpteerimine peakski ju selle vastu aitama just.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.