Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 02:38:37 vasta tsitaadiga

Sai ise ka Castle Crashers ära ostetud, nüüd vaja kas xbox gold muretseda, või siis kui lepime täpse kellaja saan oma 48 tunniseid ka kasutada, andke teada täpne kellaaeg ja ma olen kohal icon_razz1.gif
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 02:55:47 vasta tsitaadiga

Mida rahvas onlines mängib siin põhiliselt, täna sai UT3 ostetud.. , no üle 5 seki ei püsi elus, mitte et ma ainukesena koguaeg surma saan aga kuidagi väga mõttetu tundub see kõik.. mapid on väikesed, respawnid meeste lähedusse või suisa kõrvale, uut relva ei jõuagi võtta kui surnud, nii terve level ja kõik mapid enamvähem, mõni on antuke suurem map aga selline möll käib koguaeg et relva polegi mõtet lahti lasta.40 killi tehakse mõne minutiga ja server ei olnud isegi täis (12p) .. see 4 playerit annaks veel tublisti tegevust juurde.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 09:39:17 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
vabalt võib 5-10 päeva minnna vahest, sõltub kuidas siinpool asjad (eesti post pole just suurem asi :S)

aga muidu kui keegi jaksab, siis täna võiks ka Castle Crashersit mängida icon_smile.gif lisage ainult.

Jah, aga juhuslikult on 10 päeva juba möödas, ja Eesti Post ei tea midagi sellest pakist... Vihale ajab vaikselt icon_evil.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 10:46:31 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Pmst 3 mängu = xboxi hinnaga.. lol icon_lol.gif ?

Nu siin pole ju midagi hullu. sa vaata parem printerite ja tahma/tindi hinnasuhet... :S

Tihti on nii et kui oma tahma/tindi oled ära kasutanud siis uus maksab pool printeri hinnast. Kus siin see loogika on?


Splash kirjutas:
Jah, aga juhuslikult on 10 päeva juba möödas, ja Eesti Post ei tea midagi sellest pakist... Vihale ajab vaikselt icon_evil.gif

Karta on et sinu oodatud mängud on mõne postiljoni lellepoja mängukollektsioonis. icon_cry.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 11:08:36 vasta tsitaadiga

Ok, mis kell siis täna CC mängime?
Lisage mind friend listi ja andke teada kuna te mängima hakkate.
XBL: Taaviup
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 13:09:55 vasta tsitaadiga

Muideks, minu XBOX 360 on paadunud blogipidaja: http://www.360voice.com/tag/Ex6

Muideks, sai sinna ka "Estonia" klubi tehtud: http://www.360voice.com/group/248 icon_biggrin.gif

Kas SINU X ka seda teeb? icon_wink.gif


viimati muutis ex6 13.09.2008 18:21:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 13:49:03 vasta tsitaadiga

puhastasin teemat

kui normaalset arutelu ei suuda pidada, siis igasugu PS3 fänboi postid on siit teemast kiired kaduma

iDemon, Xbox 360 vs PS3 teema on meil olemas - jätka arutlust seal kui on soov


viimati muutis SKG 13.09.2008 13:47:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kukkurkurat8
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2008




sõnum 13.09.2008 16:01:17 vasta tsitaadiga

Kas oleks mõttekas tellida xbox360 mänge eBay-st?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 13.09.2008 16:14:40 vasta tsitaadiga

http://www.engadget.com/2007/04/18/how-to-make-an-xbox-360-laptop-part-1/
thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 18:00:13 vasta tsitaadiga

kukkurkurat8 kirjutas:
Kas oleks mõttekas tellida xbox360 mänge eBay-st?

Kui hea hinnaga pakkumist näed siis miks mitte.
Asja miinusküljed on aga need, et paljud müüjad ei saada asju välismaale, ainult oma kodumaale, ning mõnikord võib teele pandud pakike kaduma minna. On ka väike risk et saad hullult ära kriibitud plaadi., või mängu ilma manuaalita... Aga samas võid saada ka 5+ konditsioonis mängu hea hinnaga... Eks see väike õnnemäng ole. icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kukkurkurat8
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2008




sõnum 13.09.2008 18:36:35 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
kukkurkurat8 kirjutas:
Kas oleks mõttekas tellida xbox360 mänge eBay-st?

Kui hea hinnaga pakkumist näed siis miks mitte.
Asja miinusküljed on aga need, et paljud müüjad ei saada asju välismaale, ainult oma kodumaale, ning mõnikord võib teele pandud pakike kaduma minna. On ka väike risk et saad hullult ära kriibitud plaadi., või mängu ilma manuaalita... Aga samas võid saada ka 5+ konditsioonis mängu hea hinnaga... Eks see väike õnnemäng ole. icon_smile.gif
Tänud vastuse eest!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 18:57:31 vasta tsitaadiga

RACE Pro, the most realistic racer ever?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 13.09.2008 19:29:34 vasta tsitaadiga

Yess, xbox wireless wheel on käes:D astusin täna hommikul tartu enterisse ja ennäe imet,just oli sinna see toodud ,isegi hinda polnud veel juures,bronnisin ära ja ütlesid et helistavad kui hind teada ,no nad ei helistanud,aga kui õhtul tagasi läksin otsiti hind välja.hind oli mingi 1450 eeki:D
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 13.09.2008 20:14:02 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Muideks, minu XBOX 360 on paadunud blogipidaja: http://www.360voice.com/tag/Ex6

Muideks, sai sinna ka "Estonia" klubi tehtud: http://www.360voice.com/group/248 icon_biggrin.gif

Kas SINU X ka seda teeb? icon_wink.gif
Yes icon_wink.gif aga liitusin alles eile, ning siiani pole veel asi infokogumisega lõpuni jõudnud ja postitusi teinud icon_sad.gif

Splash kirjutas:
Jah, aga juhuslikult on 10 päeva juba möödas, ja Eesti Post ei tea midagi sellest pakist... Vihale ajab vaikselt icon_evil.gif
Mul on üks pakk 29.08-st tulemas. Ootan selle International-ide 28 päeva ära, ning hakkan siis neid sellega tüütama. Teisest küljest üks hiljuti Ex6-le siia saadetud pakk oli vahepeal Lätis käinud ning alles kuu hiljem lõpuks siia jõudnud. icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 21:48:16 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
RACE Pro, the most realistic racer ever?


möla jutt, kuna see jookseb täpselt sama mootori peale mis Race 07, vaevalt juhitavuses vahet on.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 22:14:47 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Skeptik kirjutas:
RACE Pro, the most realistic racer ever?


möla jutt, kuna see jookseb täpselt sama mootori peale mis Race 07, vaevalt juhitavuses vahet on.
Kui see täpselt sama mootori peal jookseb, mis nad siis seal üldse enam developivad? icon_lol.gif Mõtled, et teevad lihtsalt paar uut rada ja uued autod ja on nagu järg sellele?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 22:15:26 vasta tsitaadiga

Rudolf112, nii ongi. Peavad konsooliga töötavaks saama lihtsal.t
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 22:19:26 vasta tsitaadiga

kui nad olemasolevat mängumudelit täiustavad ka, siis võib täitsa hea asi tulla konsoolile
http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/race07theofficialwtccgame
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaserDude
HV kasutaja
LaserDude

liitunud: 04.10.2006




sõnum 14.09.2008 14:00:00 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on livest puudu siis on x2 3 kuud & x2 12 kuud kaubamajas.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2008 14:03:44 vasta tsitaadiga

LaserDude kirjutas:
Kui kellelgi on livest puudu siis on x2 3 kuud & x2 12 kuud kaubamajas.

mis hinnaga ainult icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2008 15:46:23 vasta tsitaadiga

minu käest saab SOODSAMALT kulda kui kaubamajast... icon_wink.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 14.09.2008 15:47:43 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
minu käest saab SOODSAMALT kulda kui kaubamajast... icon_wink.gif

Mis hinnaga?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2008 16:26:58 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
ex6 kirjutas:
minu käest saab SOODSAMALT kulda kui kaubamajast... icon_wink.gif

Mis hinnaga?
Sa maksad selle eest oma ELUGA!!! Muahaahaaaahaaa
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 14.09.2008 16:34:52 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Andykas kirjutas:
ex6 kirjutas:
minu käest saab SOODSAMALT kulda kui kaubamajast... icon_wink.gif

Mis hinnaga?
Sa maksad selle eest oma ELUGA!!! Muahaahaaaahaaa
Spoiler Spoiler Spoiler

Oli mõttes endale varsti osta 13 kuud juurde microsoftpointsxbox.com -st aga kui ex6 pakuks odavamalt siis pole sealt vist mõtet tellida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2008 17:05:01 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
ex6 kirjutas:
minu käest saab SOODSAMALT kulda kui kaubamajast... icon_wink.gif

Mis hinnaga?

1 kuu = 100 kr
3 kuud = 250 kr
12+1 kuud = 600 kr


viimati muutis ex6 14.09.2008 19:42:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 14.09.2008 17:10:19 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Andykas kirjutas:
ex6 kirjutas:
minu käest saab SOODSAMALT kulda kui kaubamajast... icon_wink.gif

Mis hinnaga?

1 kuu = 100 kr
2 kuud = 250 kr
12+1 kuud = 600 kr

12+1 maksab ju 484 eeku netist tellides. Lootsin odavamalt saada aga võta näpust, ei saa... icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2008 17:40:29 vasta tsitaadiga

ega ma siis heategevuslik organisatsioon ei ole.. natsa peab ikka vahelt võtma... aga KAUBAMAJA hindadest on see 600 ikka WAY odavam... icon_wink.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaserDude
HV kasutaja
LaserDude

liitunud: 04.10.2006




sõnum 14.09.2008 17:59:58 vasta tsitaadiga

mhmh suht emane mingi 1049 oli vist 12 kuud.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2008 18:05:42 vasta tsitaadiga

Kellelgi kohe vaja siis vedeleb mul siin niisama üks 3 kuud, 250.-
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 16:30:00 vasta tsitaadiga

Minu box blogib juba suht ammu, aga viimased kuu aega pole olnud mida blogida, sest ma ei mängi eriti icon_razz.gif
Game.co.uk-st pole ka veel asi kohale jõudnud, peaks vähemaltki meilima.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.09.2008 17:51:15 vasta tsitaadiga

Tere, kas keegi teab, kas mingis poes on veel natuke vanemat xboxi ka saada mitte seda, et LOT NR üle 0800? Käisin täna Tallinnas enterid läbi ja nendes pole. See premium mis veel mingi aeg tagasi müüdi, see vist oli natuke vanem variant? Jama tähendab selles, et ei saa modida...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zonitec
HV vaatleja
zonitec

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 17:57:01 vasta tsitaadiga

Eks sa osta mõni kasutatud. Siin müüakse neid piisavalt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.09.2008 18:05:40 vasta tsitaadiga

Tahaks uut icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 15.09.2008 18:06:37 vasta tsitaadiga

Mu inglasest sõber mainis üht asja et kui oletame ühes riigis korduvalt pakid ära kaovad kui näiteks game.co.uk'st tellid, siis nad enam hiljem sinna riiki ei taha saata, nii sain ma teada kui natuke sel teemal rääkisime. Ma nagu alustasin et mis oleks kui pakk ära kaob ta ütles et maybe asendatakse uus kuid ole ettevaatlik, kui niivisi peaks korduvalt juhtuma,siis nad enam ei taha sinna riiki saata.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.09.2008 18:19:26 vasta tsitaadiga

Keegi muidu omal juba uue xboxi ka soetanud, 60Gb või elite 120, ja ostate kalleid mänge? icon_redface.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 15.09.2008 18:21:21 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Keegi muidu omal juba uue xboxi ka soetanud, 60Gb või elite 120, ja ostate kalleid mänge? icon_redface.gif

ebay ja game.co. uk abiks.
http://www.gamer.tm/news.php?id=2996
Price cut siis vist ikka tulemas ja tundub, et märkimisväärne.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 18:32:14 vasta tsitaadiga

Mul peaks homme 60GB'ne Premium Enterist kohale tulema.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.09.2008 18:41:06 vasta tsitaadiga

Kas muidu mänge saab kõvakale ka tõmmata, et ei pea plaati kurnama koguaeg?
Ps. ise tegin just otsuse, et toon elite ära ikka.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 18:42:26 vasta tsitaadiga

Dave20, oktoobri lõpus jah. Aga kui mängu käima tahad panna, peab plaat siiski sees olema.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.09.2008 18:45:45 vasta tsitaadiga

Kas mängude ost ja vahetus on kaeraldi teema? Tahaks gta iv osta kiirelt!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 18:52:36 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas mängude ost ja vahetus on kaeraldi teema? Tahaks gta iv osta kiirelt!


-> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=46
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 15.09.2008 19:30:52 vasta tsitaadiga

Kuidagi jube kärsitud need noored tead tänapäeval, tundub. kohe ja kärmelt vaja kõike. Olid ajad kui isegi demosid tuli esiteks tõmmata nädalaid, või nt sõbra juures jagada 15 disketi peale, millest pooled hiljem ei töötanud ja tuli uuesti tagasi minna. Nüüd isegi paar tundi liiga kaua. Noorus hukas, ma ütlen.


PeZ, vana.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.09.2008 19:36:28 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Üks küsimus veel. et kas xbox elite varianti on üldse mingit olemas mida saab modida?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 15.09.2008 19:37:13 vasta tsitaadiga

kuidas kellelgi siis lood on game.co.uk-ga. kas mängud on ikka kohale ka jõudnud viimasel ajal?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3dd3vil
HV kasutaja
r3dd3vil

liitunud: 08.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 19:38:30 vasta tsitaadiga

HDMI kaablit ei müü keegi?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 19:59:45 vasta tsitaadiga

r3dd3vil, osta suvaline kaabel 150.-, seal pole mingit vahet.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 20:32:26 vasta tsitaadiga

deusexum kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Keegi muidu omal juba uue xboxi ka soetanud, 60Gb või elite 120, ja ostate kalleid mänge? icon_redface.gif

ebay ja game.co. uk abiks.
http://www.gamer.tm/news.php?id=2996
Price cut siis vist ikka tulemas ja tundub, et märkimisväärne.

Kellelgi see link töötab ka? icon_rolleyes.gif Mul jääbki laadima.

E: Leidsin teise koha pealt sama uudise, tõepoolest hea uudis. thumbs_up.gif Ilmselt need inimesed, kes see kuu konsooli ostsid, saavad veits pahaseks, et oodata ei kannatanud. icon_wink.gif Unlike me. icon_biggrin.gif


viimati muutis Rudolf112 15.09.2008 20:39:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu83
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2007




sõnum 15.09.2008 20:35:17 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
kuidas kellelgi siis lood on game.co.uk-ga. kas mängud on ikka kohale ka jõudnud viimasel ajal?


Minule tuli umbes nädal tagasi ilusti kohale. Reedel sai tellitud ja teisipäeval oli kohal.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.09.2008 21:24:53 vasta tsitaadiga

xbox on varsti ps kahest odavam ju icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 21:35:41 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
xbox on varsti ps kahest odavam ju icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

$199 ongi hind, mida mainstream teiselpool suurt lompi ootab
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.