Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lexx_OX
HV vaatleja
lexx_OX

liitunud: 26.05.2008




sõnum 19.08.2008 19:19:58 vasta tsitaadiga

Täpselt nii. Aga miks ei tulnud teavite, siis arvan, et toodele mis sa tellisid oli teine tootekood.
_________________
OX.ee - Elektroonika e-pood
Softkey - Tarkvarakaubamaja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 20:11:42 vasta tsitaadiga

Millal teil hinna järgi sorteerimine tuleb? Või on see nii ära peidetud, et mina seda ei leia.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 20:15:49 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Millal teil hinna järgi sorteerimine tuleb? Või on see nii ära peidetud, et mina seda ei leia.

Küsisin seda ammu juba ja ei tulegi,kuna hinnad on reastatud odavaimast kallimani.
See kui sa kasutad üld-otsingut ja saad erijärjekordades hinnad on lihtsal elu ja asi millega peab leppima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 21:21:51 vasta tsitaadiga

Tellimuse vormistamise viimasel lehel (maksmine vms) pangalinki valides on eesti keelsel versioonil vene keelne tekst , peale selle läks kõik sujuvalt sai tellitud hm320ji ketas läpparile lõuna ajal nii et kui veab on homme-ülehomme käes thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 01:21:14 vasta tsitaadiga

koputaja, kas jutt on otsingu tulemuste kohta?

ZAndlamb, venekeelne tekst parandame ära. Tänud!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 07:27:18 vasta tsitaadiga

Ezh kirjutas:
koputaja, kas jutt on otsingu tulemuste kohta?


Ei, vasakult listist valikute kohta. Otsingul ta reastab hindade järgi.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 12:40:25 vasta tsitaadiga

koputaja, hmmm... Seal peab küll hinnajärgi sorteerimine olla. Kas saate pilte teha?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 13:33:03 vasta tsitaadiga

Ezh kirjutas:
koputaja, hmmm... Seal peab küll hinnajärgi sorteerimine olla. Kas saate pilte teha?


Hmm, nüüd vaadates tõepoolest on jah see nii, eile aga minu arust polnud. Ehk võisid mind segadusse ajada uued/populaarsed tooted alguses. Igatahes tundus see mulle veider.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 14:49:34 vasta tsitaadiga

koputaja, jah - OX.ee soovitab ja pöörase hinnaga kaubad on listingus esimesena pandud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 09:52:21 vasta tsitaadiga

2p kaup kohal partneri laost thumbs_up.gif
võib rahule jääda.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 10:47:54 vasta tsitaadiga

Ei saa küll rahul olla.
Tellisin augusti alguses USB TV kaarti.
Rõhutasin mitmel korral, (e-mail, PS:) et vajalik olümpia vaatamiseks.
Siiamaani pole asja kätte saanud.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 10:58:12 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
Ei saa küll rahul olla.
Tellisin augusti alguses USB TV kaarti.
Rõhutasin mitmel korral, (e-mail, PS:) et vajalik olümpia vaatamiseks.
Siiamaani pole asja kätte saanud.


Kui see on kworldi tv siis pole OXi viga, ladu on mitu korda tarneaega edasi lükanud.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 11:34:14 vasta tsitaadiga

Terratec oli.
_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arclyde
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2003




sõnum 25.08.2008 13:54:39 vasta tsitaadiga

Tellisin antec fusion korpuse ox'ist lehel oli kirjas, et tarne aeg 1-3 tööpäeva. Kui kolmandal tööpäeval polnud kohale tulnud hakkasin natukene muret tundma ning helistasin ja küsisin kuhu jääb. Selgus et pole laos ega tule. Viisakas oleks olnud ikka ühendust võtta kui selgub et toodet ei ole enam eriti veel kui ma olen ettemaksu teinud. Tellimuse muutmine nõudis ka mitut kõnet ja kas sai muudetud ning tuleb see üldse selle kohta pole mingit tagasi sidet tulnud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexx_OX
HV vaatleja
lexx_OX

liitunud: 26.05.2008




sõnum 25.08.2008 15:18:28 vasta tsitaadiga

Kõik tellimused kus oli terrateci tooded oli saadetud klientidele 21.08 - 22.08, selle pärast kõik need tellimused peavad olema juba klindi käes.
Ma palun vabandust viivituse pärast, sest need tüünerid oli väga palju tellitud ja tekkinud natukene transpordi mured :(

_________________
OX.ee - Elektroonika e-pood
Softkey - Tarkvarakaubamaja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristenprii
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2008




sõnum 26.08.2008 19:07:41 vasta tsitaadiga

Tellisin 13.08 videokaardi aga pole siiani kätte saanud kuigi lubati et saan tellimuse kätte laupäeval 23.08!!??
Arve nr. 5358.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 19:13:22 vasta tsitaadiga

Sai siis siis reedel tellimus sisse antud ja täna, teisipäeval, lõuna paiku sain kätte icon_smile.gif
Kõik väga hea soovitan OX-i aga oma kullerteenust võiksite küll vahetada sest need vennad alguses ei leidnud mu maja üles ja siis olid ikka väga ülbed.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 26.08.2008 19:51:12 vasta tsitaadiga

Tellisin tv kaardi Hauppauge HVR-1100 kuid IR vastuvõtja ei toiminud. Saatsin maili laupäeval kuid vastust ei ole siiani tulnud. Ka eelmine kord ei tulnud maili küsimusele vastust, äkki on neil maili serveriga midagi viga? Minu Gmail peaks nagu läbi laskma... Spammi alt ka midagi ei leidnud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 21:51:43 vasta tsitaadiga

Mul oli sama jama, kui nendega veel suhtlesin.
Alati tuli üle helistada.

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 22:36:33 vasta tsitaadiga

Palume vabandust, hetkel on nii palju tööd, et ei ole alati võimalik kõikidele küsimustele kohe vastata.

Otsime oma meeskonda veel ühte teenindajat. Kas on kellelgi soovi OX.ee-s töötada? icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 15:04:46 vasta tsitaadiga

Minu jubin vist siis ikka ei saanud posti tookord. (Terratec) Kuna täna tuli ilusti ELSiga kohale ja kuupäev oli 26 august icon_wink.gif
Samas pikka viha ei pea. Eks ikka juhtub.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 28.08.2008 09:32:49 vasta tsitaadiga

Peale hanza-s 'tagasi kaupmehe juurde' vajutamist võiks ox.ee miski teate ka kirjutada, et tehing õnnestus vms. Praegu tuli lihtsalt tühi leht (http://www.ox.ee/pangalink). Tellimuse info all on õnneks makse sooritamise aeg märgitud.
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diamont
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008




sõnum 28.08.2008 09:49:24 vasta tsitaadiga

Ostsin Raidmaxi korpuse , jõudis ilusti kohale !
Kõik 5+ icon_smile.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 12:48:59 vasta tsitaadiga

wicked, fixed!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 28.08.2008 12:51:59 vasta tsitaadiga

Ezh kirjutas:
wicked, fixed!

icon_smile.gif eks peab siis varsti jälle midagi tellima

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristenprii
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2008




sõnum 28.08.2008 17:35:24 vasta tsitaadiga

Sain siis 26.08 meili peale vastuse et siis täna 28.08 saan oma kauba kätte aga pole tänaseni kaup minu kätte jõudnud!?
Ei saa aru milles asi on, et kaks korda juba asi edasi lükkunud???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diamont
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008




sõnum 28.08.2008 19:01:03 vasta tsitaadiga

mul läks ka kuskil nädal aega , alguses lükkus ka edasi aga tuli ilusti kohale , nii et ära põe icon_smile.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
term
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002




sõnum 31.08.2008 19:20:13 vasta tsitaadiga

Lasin tellimuse (5350) tühistada, kinnitus selle kohta tuli 15.08. siiani pole aga raha tagasi kantud, pool kuud juba möödas! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.08.2008 21:52:39 vasta tsitaadiga

term kirjutas:
Lasin tellimuse (5350) tühistada, kinnitus selle kohta tuli 15.08. siiani pole aga raha tagasi kantud, pool kuud juba möödas! thumbs_down.gif


Aega on neil 30 päeva.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
term
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002




sõnum 01.09.2008 08:24:02 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
term kirjutas:
Lasin tellimuse (5350) tühistada, kinnitus selle kohta tuli 15.08. siiani pole aga raha tagasi kantud, pool kuud juba möödas! thumbs_down.gif


Aega on neil 30 päeva.


Võlaõigusseadus: Kui tarbija lepingust taganeb, tuleb talle tema tasutu tagastada viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul, arvates lepingust taganemisest.

Mulle meeldib rohkem see osa, et tagastada tuleb viivitamata, kuigi jah, kui üle 30 päeva ei lähe, siis otse kaevata ei saa. On mõned korrad teistes poodides tühistamisi ette tulnud, üle nädala pole kunagi oma raha tagasisaamist pidanud ootama.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2008 08:25:45 vasta tsitaadiga

Kunagi oli vist isegi juhtum, kus täpselt viimasel päeval kanti raha tagasi, kiusu pärast või nii. 8)
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2008 09:30:22 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Kunagi oli vist isegi juhtum, kus täpselt viimasel päeval kanti raha tagasi, kiusu pärast või nii. 8)

pigem saab selle ajaga võõra raha eest tehinguid veel teha. kasvõi kontol seisvana 0,2% hoiust teenida.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 01.09.2008 10:37:59 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
time123 kirjutas:
Kunagi oli vist isegi juhtum, kus täpselt viimasel päeval kanti raha tagasi, kiusu pärast või nii. 8)

pigem saab selle ajaga võõra raha eest tehinguid veel teha. kasvõi kontol seisvana 0,2% hoiust teenida.


Kui on selline toode, mida hulgilaos pole ja peab tellima, siis seal tellimuse tühistamise võimalus puudub (kui just tarne ei veni hulgimüüja tõttu ja siis teisiti kokku ei lepita - mitte kasutaja lihtsalt täna tellib ja homme otsustab, et ikka ei taha ka). Vastupidi hoopis müüja peab nüüd leidma ostja, kes selle jubina ära ostaks kui see tema kätte jõuab, kuna tema on hulgimüüjale ära maksnud. Täitsa mõistlik seadus on see 30 päeva.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 21:18:21 vasta tsitaadiga

Sai ka siis seal esimes korda tellimus tehtud.Meeldiv oli see ,et toode läks 25 eeku odavamaks ja mingile poonusarvele ka 5eeku.Eks paistab kaua see kohale tulemine aega võtab, praegu tundub positiivne koht olevat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastre
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006




sõnum 05.09.2008 17:40:19 vasta tsitaadiga

Tellisin ka 02.09.2008 välise kõvaketta, tundub täiesti tipp topp koht olevat. Jään pakki ootama icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VilX
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2005




sõnum 06.09.2008 00:29:51 vasta tsitaadiga

Kaup käes, kuller tõi koju ja täitsa töötab. Rahul.
_________________
remato.com - lihtne ja usaldusväärne tööajaarvestus ehitusettevõtetele
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.09.2008 15:36:07 vasta tsitaadiga

Tellisin just Corsair 550VX toiteploki. Eks näis kui kähku asi käib. Igatahes maksmine on nende kodukal väga mugav imo ja üleüldse veebisait täitsa hea imo. Loodan, et tulevad positiivsed kogemused.

e: palusin neilt meili teel, et nad korraliku allkirjastatud ostuarve saadaksid ja 1min tuli kohe vastus ,et panevad tellimusega kaasa.
Pahatihti ei ole netist tellides ostuarve allkirjale tähelepanu pööranud ning mõnikord ei ole sinna midagi kirjutatud. Ainult paki kättesaamisel annan allkirja ja kuller annab allkirja aga seda ei tea kas see on garantii jaoks piisav ja seaduslikult korrektne tõend?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 08.09.2008 16:59:56 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Tellisin just Corsair 550VX toiteploki. Eks näis kui kähku asi käib. Igatahes maksmine on nende kodukal väga mugav imo ja üleüldse veebisait täitsa hea imo. Loodan, et tulevad positiivsed kogemused.

e: palusin neilt meili teel, et nad korraliku allkirjastatud ostuarve saadaksid ja 1min tuli kohe vastus ,et panevad tellimusega kaasa.
Pahatihti ei ole netist tellides ostuarve allkirjale tähelepanu pööranud ning mõnikord ei ole sinna midagi kirjutatud. Ainult paki kättesaamisel annan allkirja ja kuller annab allkirja aga seda ei tea kas see on garantii jaoks piisav ja seaduslikult korrektne tõend?


Ei pea enam mingit allkirja arvel olema. Ja arve võib sulle meili teel tulla või siis keskkonnas olla. Zone.ee (Zone Media OÜ) arvetel pole isegi müüja allkirja kohta.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.09.2008 22:55:15 vasta tsitaadiga

dellu, oled kindel, et see ka Corsair`i enda garantii kohta kehtib? Ost peab olema korralikult tõestatud ja allkirjastatud imo. Igatahes liiast see ei ole. Parem karta kui kahetseda. Tänapäeval keeratakse igal pool igal võimalikul viisil käkki. Pärast läheb toide ~4a pärast lambist tuksi ja ütlevad oma 5a garantii puhul, et sry, sul pole allkirja arvel ja huinat me midagi teeme icon_rolleyes.gif

ot: Ok, ma siis nüüd targem. Aga kas see kehtib kogu EU-s või ainult Eestis?


viimati muutis CoiL 09.09.2008 10:47:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 08.09.2008 23:03:44 vasta tsitaadiga

Arvel olev müüja allkirja nõue kaotati juba 2003. aastal icon_smile.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 18:57:28 vasta tsitaadiga

Nonii, tänasega sai siis ooteaeg otsa. Ox.ee poole on kiri lähetatud ning küsitud, et mis värk on tellimusega. Täna on tähtaeg. Seega oleks pidanud staatus eeldatavasti muutuma hiljemalt kell 18:00. Kuid seda muudetud pole, järelikult pole mul lootustki asjad homme kätte saada.

Ning küsimus, et miks kaotati ära selline link, nagu "Minu tellimused" ? Siis oli pärast sisselogimist kohe hea ja kiire vaadata oma tellimuse staatust. Nüüd käib sama asi profiili alt.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 19:18:28 vasta tsitaadiga

1. Kahjuks meil tekkinud probleemid transpordiga ja suur saadetis tuleb siis ainult neljapäeval meile ja reedel kliendidele. Palume vabandust. icon_sad.gif


2. "Minu tellimused" ei ole kaotanud, kuid nad nüüdsest asuvad kasutaja profiilis.


3. Sai valmis meie garantiiremondi moodul (on pandud "Minu tellimiused" asemel). Nüüdsest saab täita garantii juhtum OX.ee-l ja jälgida kuidas seda edeneb ja millal saab kaup tagasi ja mismoodi (tagatakse raha, vahetatakse, remonditakse jne). Loodame, et enam ei tule nii ette, et mingi garantiijuhtum oli unustatud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 20:57:13 vasta tsitaadiga

Ezh kirjutas:
1. Kahjuks meil tekkinud probleemid transpordiga ja suur saadetis tuleb siis ainult neljapäeval meile ja reedel kliendidele. Palume vabandust. icon_sad.gif


Sellisest juhtumist oleks viisakas olnud teavitada meilile. Kuid kuna seda tehtud polnud, jättis asi natuke mõru maigu manu. Esimene tellimus samas kulges väga kenasti.

Kuid hoolimata kõigest, eks ma siis ootan reedel pakki.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexx_OX
HV vaatleja
lexx_OX

liitunud: 26.05.2008




sõnum 11.09.2008 11:14:33 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Ezh kirjutas:
1. Kahjuks meil tekkinud probleemid transpordiga ja suur saadetis tuleb siis ainult neljapäeval meile ja reedel kliendidele. Palume vabandust. icon_sad.gif


Sellisest juhtumist oleks viisakas olnud teavitada meilile. Kuid kuna seda tehtud polnud, jättis asi natuke mõru maigu manu. Esimene tellimus samas kulges väga kenasti.

Kuid hoolimata kõigest, eks ma siis ootan reedel pakki.

Reedel kindlasti tuleb pakk ilusti kohale. Ma palun vabandust, et ei teavitanud teid viivitusest, sain natukene haigeks aga täna panen teele kõik tellimused.

_________________
OX.ee - Elektroonika e-pood
Softkey - Tarkvarakaubamaja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 21:24:38 vasta tsitaadiga

1. Saatsime kõik hilinenud kaupa osjale. Tallinnas said kõik juba kätte, muujal saatsime ELSiga ja homme tuleb ilusti kohale. Vabandame viivituse eest. icon_sad.gif


2. Nüüdseks saab OX.ee-l vaadata rohkem kaupa pilte. Näiteks: http://www.ox.ee/est/product/112649.

Kuid peame veel pilte kaupadele lisama.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 23:08:38 vasta tsitaadiga

Toide käes tänase seisuga siis.5+ thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 12.09.2008 18:35:02 vasta tsitaadiga

Tallinnas ei ole kohe kindlasti kõik kätte saanud (<- this guy right here). Öeldi, et reedel tuleb kuid, kole karvane tunne on, et jääb järgmisesse nädalasse. Natukene nõme, et kaks korda järjest lasti sama tellimusega üle


E: laupäeval tõi kuller ära. Meeldiv üllatus loomulikult kuna arvasin, et enne esmaspäeva ei saa.
E2: meeldiv, et kaspersky hoolib minu turvalisusest piisavalt, et mulle kondoome saata


viimati muutis kalle78 13.09.2008 10:41:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 18:45:30 vasta tsitaadiga

Hiir käes täna alates ~15:30 8) thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastre
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006




sõnum 13.09.2008 12:01:25 vasta tsitaadiga

Paar päeva läks küll lubatust kauem, kuid kaup jõudis ilusti minuni icon_smile.gif . Olen rahul icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 13.09.2008 19:55:14 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Tellisin just Corsair 550VX toiteploki. Eks näis kui kähku asi käib. Igatahes maksmine on nende kodukal väga mugav imo ja üleüldse veebisait täitsa hea imo. Loodan, et tulevad positiivsed kogemused.

e: palusin neilt meili teel, et nad korraliku allkirjastatud ostuarve saadaksid ja 1min tuli kohe vastus ,et panevad tellimusega kaasa.
Pahatihti ei ole netist tellides ostuarve allkirjale tähelepanu pööranud ning mõnikord ei ole sinna midagi kirjutatud. Ainult paki kättesaamisel annan allkirja ja kuller annab allkirja aga seda ei tea kas see on garantii jaoks piisav ja seaduslikult korrektne tõend?


Toide saabus täna hommikul ~9:00 ajal ELS-ga ja kaasas oli ka soovitud allkirjastatud arve. Toide töötab ja kõik on bueno! thumbs_up.gif
5+ kogemus beer_yum.gif

kalle78 kirjutas:
meeldiv, et kaspersky hoolib minu turvalisusest piisavalt, et mulle kondoome saata

Sama siin icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.