Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Maailma suurim kiirendi (LHC) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 10.09.2008 11:33:54 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:

Enivei, miks nad nüüd kuu aega passivad enne kui pommitama hakkavad? Lasevad masinal "sisse töötada" icon_biggrin.gif ?


Teevad veel kõik, mis nad elus tahtnud teha on icon_lol.gif

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 11:34:25 vasta tsitaadiga

robert!, kuskohast sa seda kõik näed?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.09.2008 11:34:39 vasta tsitaadiga

ArQ, 75 miljardiline (või palju ta maksiski) enesetapumasin. Pole paha thumbs_up.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 10.09.2008 11:34:57 vasta tsitaadiga

weasel, arvatavasti saadi praegu nii palju andmeid sealt, et vaja kõik läbi uurida, enne kui järgmine etapp ette võetakse icon_rolleyes.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 11:36:06 vasta tsitaadiga

kui iga 3-5 seki järel siia teemasse uut postitust ei tule,hakkan kahtlema,et midagi on mäda juba icon_wink.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robert!
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 10.09.2008 11:36:40 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
robert!, kuskohast sa seda kõik näed?


Mina vaatan siit: http://www.streamick.com/index.php?tv=SkyNews
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.09.2008 11:39:13 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
weasel, arvatavasti saadi praegu nii palju andmeid sealt, et vaja kõik läbi uurida, enne kui järgmine etapp ette võetakse icon_rolleyes.gif


Saavutatud kiirust tahaks ise ka teada.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 10.09.2008 11:50:31 vasta tsitaadiga

Ring siis olemas ühtepidi.
Hakkavad täna teisipidi ringi ka tegema vist. thumbs_up.gif
Elame näeme..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 10.09.2008 11:51:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei tea midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 11:51:19 vasta tsitaadiga

võiks olla jah nii, et tulebki maailmalõpp ja öeldakse paar päeva ennem ette.
mõtle kui lahe oleks siis röövida... icon_lol.gif

aga jah, see taevaasi on mõnna - kuigi vene meedia ja tema jutt on enam kui kahtlane
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 12:02:40 vasta tsitaadiga

siis polegi väga hullu... pigem näitab see fakt seda et peking pingutas ikka kõvasti OMiga üle icon_smile.gif
--
ma olen küll väga (tugitooli)spordi huviline kuid kui mul oleks valida kas olümpiamängud või LHC taoline eksperiment kuhu raha toppida (kui oleks), siis minu valik oleks eksperiment icon_wink.gif

_________________
..||..


viimati muutis flake 10.09.2008 12:11:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldarion
HV vaatleja
eldarion

liitunud: 24.10.2004




sõnum 10.09.2008 12:21:15 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

mõtle kui lahe oleks siis röövida ja vä***tada icon_lol.gif


See tuletab meelde ühte teatud kildu kuskilt siitsamast foorumist

Grid: Hey Psycho, if world would end in 5 minutes what would you do?
Psycho: I'd F....K EVERYTHING that moves. what would you do?
Grid: I'd be very very still o-o !
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
electron
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 10.09.2008 13:24:27 vasta tsitaadiga

Nii... SMS laen võetud, esimesed kastid alkot ja libusid kohal.... Aga krt, kui see maailmalõpp tulemata jääb!!! icon_evil.gif
_________________
Tuleb lihtsalt täiega panna!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teccha
HV vaatleja
Teccha

liitunud: 19.10.2007




sõnum 10.09.2008 13:25:41 vasta tsitaadiga

21. dets. 2012 pidi maailma lõpp tulema. vb on see masin sellele alguseks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 10.09.2008 13:28:41 vasta tsitaadiga

Huvitav kui see experiment p.rse kukub mida selle masinaga siis tegema hakatakse.....espressot icon_question.gif

Selline ta siis on:
http://www.scifun.ed.ac.uk/pages/pp4ss/images/Exhibits/LHC-sim.jpg

See pilve ring on päris tabav tegelikult icon_rolleyes.gif


viimati muutis Mario153 10.09.2008 13:30:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 13:29:26 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
esimesed kastid alkot ja libusid kohal.... Aga krt, kui see maailmalõpp tulemata jääb!!! icon_evil.gif


icon_lol.gif thumbs_up.gif


Et siis reaalselt ei näinud live's kuskil väga midagi? Siis oli mõte mul hea et mitte nii vara ärgata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.09.2008 13:30:14 vasta tsitaadiga

Teccha kirjutas:
21. dets. 2012 pidi maailma lõpp tulema. vb on see masin sellele alguseks icon_smile.gif


Just, maiad juba ammu teadsid, et aastal 2008 valmib üks LHC thumbs_up.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 10.09.2008 13:30:38 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Huvitav kui see experiment p.rse kukub mida selle masinaga siis tegema hakatakse.....espressot icon_question.gif


Antakse HV-lastele klokkimiseks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.09.2008 13:31:50 vasta tsitaadiga

Teccha kirjutas:
21. dets. 2012 pidi maailma lõpp tulema. vb on see masin sellele alguseks icon_smile.gif
ei ole ta midagi. inimene on niivõrd loll, nõrk ja tähtsusetu könn, et midagi katastroofilist ta oma peaga küll ei suuda välja mõelda. või noh, vesinikupommidega kuidas on lood? enne läheb siga sõjaväkke, siis situtakse püksid täis ja alles siis heal juhul hakatakse midagi mõjuvõimast korda saatma. pole need massihävitusrelvad ka midagi nii võimsad kui kardetakse, inime lihtsalt liiga heal arvamusel endast.

loodusjõud on palju (vulkaanid/maavärinad, ka päike, kui see 1 päev otsustab hakata uut moodi pauku tegema) suurema mõjuga


viimati muutis NATAS999 10.09.2008 13:33:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 10.09.2008 13:32:41 vasta tsitaadiga

Scientific Diagram icon_lol.gif

http://largehardoncollider.com/lhc.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.09.2008 13:44:11 vasta tsitaadiga

Kaks kuud pidavat veel aega olema enne kui nood seal põrkuma pannakse. :/
Hetkel siis ainult liiguvad. ( http://gizmodo.com/5047732/large-hadron-collider-why-you-really-wont-die-today )


viimati muutis iDemon 10.09.2008 13:45:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 13:45:18 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Mario153 kirjutas:
Huvitav kui see experiment p.rse kukub mida selle masinaga siis tegema hakatakse.....espressot icon_question.gif


Antakse HV-lastele klokkimiseks thumbs_up.gif
Noup. Ma ronin sisse ja teie pushite punast nuppu "Shoot". Tõmbab põsed lohku.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 14:05:39 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
iDemon, 21 oktoober pidavat kaks prootonit ühtesse astuma.


sellest tuleb maailma kiireim "ühe"
--
http://www.iop.org/EJ/journal/-page=extra.lhc/jinst <-- kõik skeemid ja plaanid avalikud ja allatõmmatavad thumbs_up.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.09.2008 14:08:00 vasta tsitaadiga

~10min pärast pidavat teine test algama. Mingid väiksemat sorti jahutusprobleemid. Noh, AHV`id, appi oma LN2 ja DICE torudega! icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 10.09.2008 14:27:51 vasta tsitaadiga

Ma ei mõista, miks see teema peab nii paksult lauslollust täis olema.. Keegi puhtaks ei viitsiks rookida? Või läheb kogu kraam hiljem /dev/null'i?
Detektorit ennast on juba testitud, püüdis osakesi küll. Praegu katsetatakse kiirendit, kas kõik sektsioonid töötavad. Jahutusega oli veidi probleeme..
Seda, et eksperiment luhta läheb ja kogu masin vanaraud, ei tasu arvata. Plaan on seatud nõnda, et alustatakse kergemate osakeste kokkupõrgatamisega ja liigutakse edasi raskematele.
Need musta augu ja maailmalõpu jutud on hülgemöla. Esiteks juba sellepärast, et meil pole sellist energiat, et korralikku musta auku tekitada, mis oleks suuteline ka midagi käegakatsutavat sisse imema.
Must auk on: väga suur mass väga väikeses ruumis, millega kaasneb väga suur gravitatsiooniväli, mis omakorda tõmbab enda lähedusse ümber olevat ainet (sh. ka valgust ja seetõttu ongi must, kuna sealt valgust ei välju).
Ainus õnnetus, mis võib juhtuda, on see, et aparaat läheb rikki ja sinna suunatud energia vallandub soojusenergia e. plahvatuse näol.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 10.09.2008 14:27:52 vasta tsitaadiga

CNN kannab ka üle http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 10.09.2008 15:07:30 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas keegi usub ka seda maailmalõpu teemat? icon_lol.gif
OT: 1999/2000 vahetusel pidin ka maailma lõpp olema aga polnud ju või magasin maha? icon_biggrin.gif

Aga jah võimas värk see Cern-is. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 15:08:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav, kas keegi usub ka seda maailmalõpu teemat?
OT: 1999/2000 vahetusel pidin ka maailma lõpp olema aga polnud ju või magasin maha?


2012 on uus tähtaeg
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 15:09:23 vasta tsitaadiga

njah... iga asi on pidevalt "delayed" thumbs_down.gif tuleks see lõpp juba ära, siis vaataks, kuidas saab edasi elada
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 10.09.2008 15:09:39 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Huvitav, kas keegi usub ka seda maailmalõpu teemat?
OT: 1999/2000 vahetusel pidin ka maailma lõpp olema aga polnud ju või magasin maha?


2012 on uus tähtaeg

Kindlasti lükkavad edasi. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
electron
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 10.09.2008 15:12:27 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Nad võiks prootoni ikka neutroniga ühtesse viia, muidu kaks prootonit kisub jube homoseksuaalseks ära.

Ma hoian praegu oma kasutajanime pärast targu suu kinni...

_________________
Tuleb lihtsalt täiega panna!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 10.09.2008 15:38:03 vasta tsitaadiga

neil on iga hommik seal selline keiss, pole ime et asi venib:


_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.09.2008 15:38:39 vasta tsitaadiga

http://www.phdcomics.com/comics/archive.php?comicid=1066 icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 10.09.2008 16:08:36 vasta tsitaadiga

See põhi leht sai bandwithi "Groovey Ecko"lt juurde, nüüd peaks töötama:

http://webcast.cern.ch/

Seni on õnnestunud edukalt kaks kiirt (üks päripäeva ja teine vastupäeva) läbinud selle ringi ära.
Lisaks kavatsevad nad mingi pooletunni pärast teha ühe kiirega mitu ringi ära teha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.09.2008 16:10:13 vasta tsitaadiga

just lõpetati vastupäeva "beam" ring vms. ning kõik õnnestus. Nüüd vist plaanivad kohe panna kaks ringi järjest jooksma kui õigesti aru sain.

immot, jõudis ette.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 10.09.2008 16:16:33 vasta tsitaadiga

Krt jõuaks juba koju, saaks ka vaadata. BBC ehk näitab ka siis icon_rolleyes.gif Kas see leht nüüd töötab korralikult? http://webcast.cern.ch/
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 16:17:24 vasta tsitaadiga

strohher, mina sain küll esimese katsega ligi.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.09.2008 16:20:53 vasta tsitaadiga

Lemmy: Muide, ei ole sugugi ainult 1 probleem, et kas lennatakse õhku või mitte. Skeptikute arvates on olemas palju suuurem probleem see, et kui tekib pommitamisel mingi mitte-eeldatud reaktsioon, siis olemasoleva arvutusvõimsuse tõttu võib see negatiivne tulemus ilmneda alles kas siis mõne nädala või isegi mõne kuu pärast. Ehk siis piisavalt hilja, et midagi selle likvideerimiseks ette võtta.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.09.2008 16:35:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
mitte-eeldatud reaktsioon
Aga äkki see reaktsioon juba tekkis atmosfääri ülakihtides ning maailm lendab õhku kohe kui seda posti loed icon_eek.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 10.09.2008 17:01:00 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Lemmy: Muide, ei ole sugugi ainult 1 probleem, et kas lennatakse õhku või mitte. Skeptikute arvates on olemas palju suuurem probleem see, et kui tekib pommitamisel mingi mitte-eeldatud reaktsioon, siis olemasoleva arvutusvõimsuse tõttu võib see negatiivne tulemus ilmneda alles kas siis mõne nädala või isegi mõne kuu pärast. Ehk siis piisavalt hilja, et midagi selle likvideerimiseks ette võtta.

Skeptikute tõttu ongi idioodid tagajalgadel ning jahuvad mingist maailmalõpust.
Loomulikult ei tea keegi 100%, mis tulemusi nendest katsetest saadakse, aga seetõttu ju üldse katsetataksegi.
Aga lollused teemadel must auk, mis kõik ära imeb või dimensioonidevaheline värav, kust "kollid" tulevad võiks siiski välja ütlemata (veel parem, mõtlemata) jätta. beer_yum.gif

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 17:17:39 vasta tsitaadiga

aga tulemused kus on tulemused?
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 10.09.2008 17:32:14 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
aga tulemused kus on tulemused?

mille kohta? kiirendit testitakse alles ju
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 17:36:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mille kohta? kiirendit testitakse alles ju

millest siis ni palju kära vbl suur pauk on veel ees siis ootamas huvitav millal 100% ja enamgi se tööle rakendatakse?

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.09.2008 17:37:55 vasta tsitaadiga

Tra...ma ju postitasin lingi, kaks kuud on aega veel selle õige katseni. icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.09.2008 17:42:33 vasta tsitaadiga

Hetketulemus on, et kiired liiguvad täisringi pidi mõlemas suunas. Seega esimesed katsed õnnestusid icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 10.09.2008 17:43:08 vasta tsitaadiga

Lakuvad šampust momendil seal. Kaabakad, öösel mingi vend täis peaga paneb niikuinii selle asja pöördesse ja tahab prootoneid nuspletit tegemas näha icon_evil.gif
iDemon, tiba vähem, kui kaks guud thumbs_up.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 10.09.2008 17:46:02 vasta tsitaadiga

21 okroober jah. Kuid teadlased pakkusid, et võibolla tehakse mingi väiksem impact täna kah ära (kuna kõik on nii ideaalselt seni läinud) või siis lastakse üks kiir väga kiiresti mööda toru edasi (800 mingit ühikut oli icon_razz.gif, praegu lasevad mingi max 400 toda ühikut või vähem kui ma ei eksi).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 17:48:49 vasta tsitaadiga

Ok üks silt oli "made in russia" Oh seda veel vaja et vene tehnikat kasutatakse icon_biggrin.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 18:00:16 vasta tsitaadiga

Testid läksid vast hästi aga kas soovitud kiirus saadi?
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 10.09.2008 18:09:19 vasta tsitaadiga

Nad lasid noid lõigu kaupa. Lõpp kiiruse peaks need kiired saavutama aja jooksul kiirenedes (tehes sadu tuhandeid, miljoneid ringe seal).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Maailma suurim kiirendi (LHC) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.