Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Warhammer Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 09.09.2008 01:08:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Rabakoll kirjutas:
Selleks ju betatest ongi, et vead avastada enne avapäeva!


Arvestades, et OB läheb maha viie päeva pärast, jääb see mängu testimine nagu õkva lühikeseks. Arvestades, et enamik mu tuttavaid pole ikka sisse saanud mängu.... way to go GOA.

arvestades et tegelik testimine toimub anyways usas pead arvestama sellega et stress test sai siiski tehtud icon_biggrin.gif

Sinu rõõmuks goa saigi nüüd teada et nad ei suuda asjaga toime tulla icon_razz.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 09.09.2008 07:02:47 vasta tsitaadiga

Aga mäng ise on thumbs_up.gif. Hetkel ei saa midagi öelda, Conanist ei taha rääkida eriti.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 07:12:06 vasta tsitaadiga

Bah 12 tundi key sisestamisest ja ikka vaikus. icon_confused.gif
Visake siis pilte vahepeal kes on juba sisse saanud betasse ja kommenteerige, vähemalt natukenegi lõbusam. icon_wink.gif

_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 09.09.2008 07:25:49 vasta tsitaadiga

Sain Key. conf. maili kätte... ja panin pachi hetkel tirima täna ehk saab mängu proovida! icon_biggrin.gif

EDIT: Peaks mainima et 200MB patch tuleb kole kiiresti ikka... 10 min ja 60 mb käes.
EDIT: Mäng proovitud WH üldse esimene selles stiilis mäng isegi WOW-i pole proovinud ja ütlen ausalt tundub põnev. icon_smile.gif


viimati muutis lauripoiss 09.09.2008 08:30:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 09.09.2008 07:41:06 vasta tsitaadiga

Kurat, on hommiku, ja ikka pole validation maili! Nüüd ajab see jama küll vaikselt vihale.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 09.09.2008 08:09:01 vasta tsitaadiga

Enne tööle lendamist sai kah vaadatud ja ennenäe imet , mail oli olemas, panin kohe rõõmsalt patchima et õhtuks oleks asi valmis. Jõudsin hambad ära pesta ja 200mb oli peaaegu tõmmatud. Vähemalt üks positiivne kogemus icon_smile.gif
Eks õhtul kui hakkab mingeid erroreid loopima jälle läheb tuju alla icon_smile.gif

Tahaks ikka vähe mängu ja erinevaid klasse proovida et siis selle põhjal otsustada kas retail osta või mitte.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 09.09.2008 08:52:16 vasta tsitaadiga

Sain ka vist enda key nüüd kätte, rääkis mingisest registreerimisest lol. Peaks olema see kuna see registrationi activationi mail ei saa olla sest ma pole uut acci teinud. Kui koju jõuan passin ilusti ära mis on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 09.09.2008 09:00:05 vasta tsitaadiga

Viimane maili sisu peab olema kaua sul Beta key kehtib jne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 09.09.2008 09:04:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Your CD-Key has been correctly registered. It also gives you access to the following components which have been activated:

Open Beta Licence
Open Beta period (07/09/2008 to 13/09/2008 included)

Certain components could not be activated because they are incompatible with your account. We would like to advise you that those keys can be used to activate products on another account.

The WAR Team


Mail on õige nagu ma aru saan aga... "Certain components could not be activated because they are incompatible with your account." ?? Mis componendid need veel on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoubleHelix
HV kasutaja
DoubleHelix

liitunud: 12.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 09:17:22 vasta tsitaadiga

See pole oluline. Sain veel eile hilisõhtul samasuguse meili peale pikka ootamist.. Kahjuks hommikust tööl, nii et enne täna õhtut mängu ennast uurida ei saa. Peale seda meili sisselogimine ja patchimine igatahes õnnestusid.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 09.09.2008 10:10:27 vasta tsitaadiga

Ise tegin juba TÜKK aega tagasi selle ära, siiani mitte mingit maili pole mulle tulnud, superlux thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 10:11:46 vasta tsitaadiga

kahju jah, et GOA selle registreerimise ära rikkus.... mäng ise on väga 5+ ... questide süsteem on lahe, area questid ehk PQ'd on päris võimsad... combat on ka mõnus kiire ... esmamulje mängust on väga hea...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 10:21:52 vasta tsitaadiga

DoubleHelix kirjutas:
See pole oluline. Sain veel eile hilisõhtul samasuguse meili peale pikka ootamist.. Kahjuks hommikust tööl, nii et enne täna õhtut mängu ennast uurida ei saa. Peale seda meili sisselogimine ja patchimine igatahes õnnestusid.

Welcome Karuke,

Warhammer® Online: Age of Reckoning™ is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) set in a fantasy world where the armies of Destruction and Order are pit against each in an endless succession of battles. Pick your side and contribute to the victory of your comrades-in-arms.

Please remember that your login is private and that you should not share it with anyone. Your username is the public name that is displayed when you log onto the portal.

Your login:
Your username: Karuke
Your email address:

The WAR Team

oot.. peale seda maili peab veel migni kiri tulema? Kui ma ei eksi, siis peale key sisestamist ja mõningast ootamist tuli selline kiri. Key võttis ilusti vastu ja midagi ei plärtsunud, aga mu konto igatahes veel ei tööta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 09.09.2008 10:31:13 vasta tsitaadiga

Timberg



Greetings "Pihv",

Your CD-Key has been correctly registered. It also gives you access to the following components which have been activated:

Open Beta Licence
Open Beta period (07/09/2008 to 13/09/2008 included)

Certain components could not be activated because they are incompatible with your account. We would like to advise you that those keys can be used to activate products on another account.

The WAR Team


Peale selle saamist saab sisse logida patcherisse, ise ootasin seda kirja eile õhtul nii 4h, ja ei teagi kaua võttis aega et see kohale jõudis, hommikuks oli olemas.

EDIT: 19:30 sisestasin key ja e-mail on saabunud 03:47 öösel, seega umbes 8h võttis aega lubatud 1-2h asemel.


viimati muutis Pihv 09.09.2008 10:31:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 10:32:28 vasta tsitaadiga

Mul key siestamisest oma kõva 12h möödas.

Kusjuures kui uuesti konto aktiveerimise lingile vajutan, siis ütleb, et konto on suspended .P
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 10:33:02 vasta tsitaadiga

Timberg, see mail, mis sa said peaks accounti loomist kinnitama.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 09.09.2008 10:50:23 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
tsitaat:
Your CD-Key has been correctly registered. It also gives you access to the following components which have been activated:

Open Beta Licence
Open Beta period (07/09/2008 to 13/09/2008 included)

Certain components could not be activated because they are incompatible with your account. We would like to advise you that those keys can be used to activate products on another account.

The WAR Team


Mail on õige nagu ma aru saan aga... "Certain components could not be activated because they are incompatible with your account." ?? Mis componendid need veel on.


See on jah viimane mail mis tulema peab siis... kiirelt patch lahti ja siis mängima thumbs_up.gif Aga kuna vähesed pääsevad patchima siis see hetkel ülikiire! icon_smile.gif Mul tuli vist 40 min ära kogu patch!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dazza
HV vaatleja
dazza

liitunud: 02.12.2005




sõnum 09.09.2008 11:04:30 vasta tsitaadiga

Need kes on OB sisse saanud võiksid oma tegelase nime postitada, saaks õhtuks ehk väikese PQ party ehk kokku:D Muidugi open party süsteem on väga lahe. Eelnev MMORPG kogemus puudub.
Minu mehike on lvl 6 Greenskini shaman: Simzaopimm ja olen Ellyrion serveris.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 11:13:10 vasta tsitaadiga

peale core serveris mängimist hakkab mulle üha enam tunduma, et tuleb ikkagi open pvp minna... eile nägin questides miskit dwarfi, tahtsin viisakalt talle kirvest näidata ja tulemuseks oli ekraanil suur teade : PVP NOT TOGGLED!. selline asi mulle ei istu icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 09.09.2008 11:17:03 vasta tsitaadiga

Dazza... suht muffigi ei ole veel jõudnud uurida serverid ja asju kuna täna oli aega aint 10 min testida kas mäng töötab. Kuid nagu ma kuulnud siis paljud eestlased Ellyrion serveris? Aga õhtu näeme... püüan natuke aega leida... ja kohal olla!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 11:57:26 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
peale core serveris mängimist hakkab mulle üha enam tunduma, et tuleb ikkagi open pvp minna... eile nägin questides miskit dwarfi, tahtsin viisakalt talle kirvest näidata ja tulemuseks oli ekraanil suur teade : PVP NOT TOGGLED!. selline asi mulle ei istu :P

Sulle see istub, kui lähed madalama leveli alasse ja muutud kanaks? Pealegi world pvp ei tähenda sittagi. WARI pvp keerleb ümber bg'de ja rvr alade (mida on endgames väga palju), mitte ümber üksikute mängijate, kellega world pvps kohtud.


Hetkel on open serveri ruleset masendav (just kanaks muutmise pärast). samas on devvidelt tulnud tagasisidet, kus nad lubavat open muuta. eks siis näis, kui final open serveri ruleset avalikuks tehakse.
Celos kirjutas:
Timberg, see mail, mis sa said peaks accounti loomist kinnitama.

Greetings "Pihv",

Your CD-Key has been correctly registered. It also gives you access to the following components which have been activated:

Open Beta Licence
Open Beta period (07/09/2008 to 13/09/2008 included)

Certain components could not be activated because they are incompatible with your account. We would like to advise you that those keys can be used to activate products on another account.

The WAR Team

Peale selle saamist saab sisse logida patcherisse, ise ootasin seda kirja eile õhtul nii 4h, ja ei teagi kaua võttis aega et see kohale jõudis, hommikuks oli olemas.

Samas sellist maili mulle tulnud pole. Sup?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 12:22:03 vasta tsitaadiga

Nojah, mul sama teema. Vaikselt tiksub ~20 tundi täis ja pole midagi meilipeal. Tundub, et paljudel see jama. Ma igaks juhuks spämmisin hommikul veel oma võtit sinna paar korda, et kõigil ikka raskem oleks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 12:25:39 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
Nojah, mul sama teema. Vaikselt tiksub ~20 tundi täis ja pole midagi meilipeal. Tundub, et paljudel see jama. Ma igaks juhuks spämmisin hommikul veel oma võtit sinna paar korda, et kõigil ikka raskem oleks.

Hakkame sõpradeks. Meil on palju ühist.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 12:27:15 vasta tsitaadiga

šeff, seda ma just taotlesingi. BFFs?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 12:30:21 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
šeff, seda ma just taotlesingi. BFFs?

Shechs
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 09.09.2008 12:30:32 vasta tsitaadiga

Te pole ainsad...peaks eraldi WAR teema tegema neile, kes pole key'd saanud, et kiruda saaks icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 12:32:11 vasta tsitaadiga

Kas mingit customer support asja pole? Saadaks kirja vms. Ehk hakkab midagi kiiremini juhtuma.

Praegu on tegelikult asi täitsa ok. Ei saa betasse, elu läheb edasi. Samas kui early access või kuidas kurat seda kutsutigi, hakkab.. siis tahaks küll natuke mängida.


viimati muutis Timberg 09.09.2008 12:34:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.09.2008 12:34:20 vasta tsitaadiga

mäng on päris hea peaks mainima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 12:37:46 vasta tsitaadiga

support@goa.com PEAKS olema, aga vist ei tööta. Kui saadad subscription@goa.com, siis nad äkki forwardivad kaebused õigetele tüüpidele edasi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 12:44:35 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Praegu on tegelikult asi täitsa ok. Ei saa betasse, elu läheb edasi. Samas kui early access või kuidas kurat seda kutsutigi, hakkab.. siis tahaks küll natuke mängida.


Selle koha pealt olen täitsa nõus, aga tahaks enne ikka proovida kui päris põrsast kotis osta. 8)

_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 12:46:57 vasta tsitaadiga

Harald205 kirjutas:
aga tahaks enne ikka proovida kui päris põrsast kotis osta. 8)

Küll neid trialeid kunagi tuleb ka, kui OB täiesti suletuks jääb .P Samas ei ole raske leida mõnda teist eestlast, kes näitaks sulle mängu ära. Ma kunagi näitasin mingile jorsile hv'st age of conanit :P nime ei mäleta.

TÄITSA PERSES! Töötan täna kodus. Olen praegu täiesti üksinda kodus. MITTE KEDAGI TEIST EI OLE. Järsku kuulen.. mingi hääl.. kurat.. mis hääl see on. Vaatan toas ringi, mitte midagi. Kõnnin siis korteris natuke ringi ja kuulen.. vannitoas on hääl kõvem. Mu elektrihambaari oli ISE TÖÖLE LÄINUD! MIDA?! Korter TÄIESTI TÜHI ja hambaari läheb ise tööle? Kuidas kurat?


viimati muutis Timberg 09.09.2008 12:49:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 09.09.2008 12:49:44 vasta tsitaadiga

Pea 19 tundi möödas, pole ikka key kohta vastust saanud thumbs_up.gif
Vahepeal olen veel 2x selle sisestand, jääb mulje, et nad panevad järjekorda maili aadressi või konto nime järgi.
Väga lahe igatahes, early access arvatavasti tähendab, et saad heal juhul õige launchi päeval sisse logida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheSiim
HV vaatleja
TheSiim

liitunud: 18.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 13:22:14 vasta tsitaadiga

Endal ka umbes 18 tundi möödas juba ja key kinnitust pole saanud icon_razz1.gif
_________________
Maailma probleem on selles, et rumalad on ülienesekindlad, samal ajal kui arukamad on takerdunud kahtlustesse
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 13:26:39 vasta tsitaadiga

Customer support has received your incident and will respond to your request as soon as possible.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 09.09.2008 13:42:38 vasta tsitaadiga

Päris naljakas on see teema juba.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 09.09.2008 14:20:41 vasta tsitaadiga

Kui ma nüüd õigesti aru saan siis see warhammer on tehtud koostöös EA-ga või täitsa EA oma? eeehm... ma väga head tulevikku sellele mängule ei ootaks icon_smile.gif

Olles tunda saanud kui failed ja katkiseid mänge EA viimasel ajal reliisinud on.
Ma kardan, et hea mäng situtakse praegu ära :S
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 14:21:33 vasta tsitaadiga

Mythic Entertainment tegi selle mängu. EA ostis nad mingi aeg üles, aga väidetavalt andsid neile lihtsalt suurema rahakoti ja vabad käed. Dark Age of Camelot (eelmine Mythicu mäng) oli igastahes suurepärane nii, et mina loodan sellest mängust väga palju.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 14:23:21 vasta tsitaadiga

no antud hetkel ei ole EAl siin mingit süüd, GOA rikkus asja ära praegu ja Mythicu CEO on teinud väga suure peapesu juba GOAle:P GOA CEO isiklikult kirjutas vabanduskirja fännidele:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 09.09.2008 14:25:16 vasta tsitaadiga

Noh jah see on piisav argument mis julgustab mind seda mängu proovima - kuid see EA hõng seal juures jätab ikka küll nats hallitama läinud saia maitse suhu kui aus olla icon_razz.gif

Ei tahaks kuidagi näha mingeid buge kuidas saab mõnest majast läbi kõndida vms icon_biggrin.gif ja mille fiximisega ei suudeta 3a. jooksul hakkama saada jne.
Ma tõesti loodan, et Mythic ikka ise tegutseb selle kallal ja tänu EA finantseerimisele korjab EA aint nats profitit, mitte ei pane oma devve seda solkima.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 14:27:19 vasta tsitaadiga

EA deve ei lasta selle mängu ligi. Kõik otsused siiani Mythicu teha olnud jne. Muidugi siin koosluses on GOAl see kõige sitem repp MMO maailmas, kuna kasutajasõbralikkus ja üldine CS jätab soovida.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 14:32:17 vasta tsitaadiga

aga paistab, et Mythicu enda CEO ja community manager on foorumites vähemalt aktiivset supporti ja infot jagamas, et vähendada GOA tekitatud kahju...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 14:44:06 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
GOAl see kõige sitem repp MMO maailmas, kuna kasutajasõbralikkus ja üldine CS jätab soovida.

Kas mitte funcom polnud see suurim rahvavaenlane?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 09.09.2008 14:48:22 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Celos kirjutas:
GOAl see kõige sitem repp MMO maailmas, kuna kasutajasõbralikkus ja üldine CS jätab soovida.

Kas mitte funcom polnud see suurim rahvavaenlane?


see on unustatud rahvavaenlane
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 14:48:54 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin nendest kolmest firmast (GOA, EA ja Mythic). Sellest siis ka 'siin koosluses.' Funcom muidugi jah juba teist korda mõnusa käki keeranud väidetavalt, aga ei oska kommenteerida, kuna ise mängind pole ei AOd ega AoCi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 09.09.2008 15:00:42 vasta tsitaadiga

Minu arust positiivne et EA oma rahaga mängu toetas, ehk tuli tulemus parem kui algul oli oodata icon_smile.gif

Tore on see jah et avalikult tunnistatakse vigu, isegi kui lahenduse pakkumine venib päevi, kui vaadata AoC siis vennad isegi praegu ajavad siukest lolli juttu suust välja, et kõik on kogu aeg olnud korras, miski video oli kus see PR mees mõned kuud peale releasi tegi üllatunud nägu kui mõnda aoc probleemi mainiti icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 15:12:47 vasta tsitaadiga

Nonii. Sain endale US beta key ja sain selle valideeritud ~30 sekundiga. Kui koju jõuan, siis vaatab kas saab kuskilt kliendi kah kiiremini tõmmata, kui EU võtme valideerimine käib.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 15:23:17 vasta tsitaadiga

Kolmas päev ja ikka ei saa uusi kasutajaid teha. tekib küsimus miks kurat nad jagasid siis neid beta key-sid nii palju?? Kui kunagi kasutaja tehtud saan siis läheb päevi koodi sisestamise ja confirmation maili saamisega nagu ma aru sain.

Warhammer online: Age on registering
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 15:58:57 vasta tsitaadiga

Mul õnnestus täna lõpuks oma vana KEY ära saata, nüüd järsku meeldis see neile -.-

Vist peab jälle maili ootama?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 09.09.2008 16:03:53 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
Mul õnnestus täna lõpuks oma vana KEY ära saata, nüüd järsku meeldis see neile -.-

Vist peab jälle maili ootama?


Jap ja kui see käes saad mängima asuda!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 09.09.2008 16:29:36 vasta tsitaadiga

Loll küsimus vast, mida GOA lühendab? Mingi tuntud company ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Warhammer Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.