|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
09.09.2008 01:08:22
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Rabakoll kirjutas: |
Selleks ju betatest ongi, et vead avastada enne avapäeva!
|
Arvestades, et OB läheb maha viie päeva pärast, jääb see mängu testimine nagu õkva lühikeseks. Arvestades, et enamik mu tuttavaid pole ikka sisse saanud mängu.... way to go GOA. |
arvestades et tegelik testimine toimub anyways usas pead arvestama sellega et stress test sai siiski tehtud
Sinu rõõmuks goa saigi nüüd teada et nad ei suuda asjaga toime tulla
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
09.09.2008 07:02:47
|
|
|
Aga mäng ise on . Hetkel ei saa midagi öelda, Conanist ei taha rääkida eriti.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
09.09.2008 07:12:06
|
|
|
Bah 12 tundi key sisestamisest ja ikka vaikus.
Visake siis pilte vahepeal kes on juba sisse saanud betasse ja kommenteerige, vähemalt natukenegi lõbusam.
_________________ www.tece.ee |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
09.09.2008 07:25:49
|
|
|
Sain Key. conf. maili kätte... ja panin pachi hetkel tirima täna ehk saab mängu proovida!
EDIT: Peaks mainima et 200MB patch tuleb kole kiiresti ikka... 10 min ja 60 mb käes.
EDIT: Mäng proovitud WH üldse esimene selles stiilis mäng isegi WOW-i pole proovinud ja ütlen ausalt tundub põnev.
viimati muutis lauripoiss 09.09.2008 08:30:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
09.09.2008 07:41:06
|
|
|
| Kurat, on hommiku, ja ikka pole validation maili! Nüüd ajab see jama küll vaikselt vihale.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
09.09.2008 08:09:01
|
|
|
Enne tööle lendamist sai kah vaadatud ja ennenäe imet , mail oli olemas, panin kohe rõõmsalt patchima et õhtuks oleks asi valmis. Jõudsin hambad ära pesta ja 200mb oli peaaegu tõmmatud. Vähemalt üks positiivne kogemus
Eks õhtul kui hakkab mingeid erroreid loopima jälle läheb tuju alla
Tahaks ikka vähe mängu ja erinevaid klasse proovida et siis selle põhjal otsustada kas retail osta või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
09.09.2008 08:52:16
|
|
|
| Sain ka vist enda key nüüd kätte, rääkis mingisest registreerimisest lol. Peaks olema see kuna see registrationi activationi mail ei saa olla sest ma pole uut acci teinud. Kui koju jõuan passin ilusti ära mis on.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
09.09.2008 09:00:05
|
|
|
| Viimane maili sisu peab olema kaua sul Beta key kehtib jne.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
09.09.2008 09:04:55
|
|
|
| tsitaat: |
Your CD-Key has been correctly registered. It also gives you access to the following components which have been activated:
Open Beta Licence
Open Beta period (07/09/2008 to 13/09/2008 included)
Certain components could not be activated because they are incompatible with your account. We would like to advise you that those keys can be used to activate products on another account.
The WAR Team |
Mail on õige nagu ma aru saan aga... "Certain components could not be activated because they are incompatible with your account." ?? Mis componendid need veel on.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoubleHelix
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2003
|
09.09.2008 09:17:22
|
|
|
| See pole oluline. Sain veel eile hilisõhtul samasuguse meili peale pikka ootamist.. Kahjuks hommikust tööl, nii et enne täna õhtut mängu ennast uurida ei saa. Peale seda meili sisselogimine ja patchimine igatahes õnnestusid.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
09.09.2008 10:10:27
|
|
|
Ise tegin juba TÜKK aega tagasi selle ära, siiani mitte mingit maili pole mulle tulnud, superlux
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
09.09.2008 10:11:46
|
|
|
| kahju jah, et GOA selle registreerimise ära rikkus.... mäng ise on väga 5+ ... questide süsteem on lahe, area questid ehk PQ'd on päris võimsad... combat on ka mõnus kiire ... esmamulje mängust on väga hea...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.09.2008 10:21:52
|
|
|
| DoubleHelix kirjutas: |
| See pole oluline. Sain veel eile hilisõhtul samasuguse meili peale pikka ootamist.. Kahjuks hommikust tööl, nii et enne täna õhtut mängu ennast uurida ei saa. Peale seda meili sisselogimine ja patchimine igatahes õnnestusid. |
Welcome Karuke,
Warhammer® Online: Age of Reckoning™ is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) set in a fantasy world where the armies of Destruction and Order are pit against each in an endless succession of battles. Pick your side and contribute to the victory of your comrades-in-arms.
Please remember that your login is private and that you should not share it with anyone. Your username is the public name that is displayed when you log onto the portal.
Your login:
Your username: Karuke
Your email address:
The WAR Team
oot.. peale seda maili peab veel migni kiri tulema? Kui ma ei eksi, siis peale key sisestamist ja mõningast ootamist tuli selline kiri. Key võttis ilusti vastu ja midagi ei plärtsunud, aga mu konto igatahes veel ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
09.09.2008 10:31:13
|
|
|
Timberg
Greetings "Pihv",
Your CD-Key has been correctly registered. It also gives you access to the following components which have been activated:
Open Beta Licence
Open Beta period (07/09/2008 to 13/09/2008 included)
Certain components could not be activated because they are incompatible with your account. We would like to advise you that those keys can be used to activate products on another account.
The WAR Team
Peale selle saamist saab sisse logida patcherisse, ise ootasin seda kirja eile õhtul nii 4h, ja ei teagi kaua võttis aega et see kohale jõudis, hommikuks oli olemas.
EDIT: 19:30 sisestasin key ja e-mail on saabunud 03:47 öösel, seega umbes 8h võttis aega lubatud 1-2h asemel.
viimati muutis Pihv 09.09.2008 10:31:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.09.2008 10:32:28
|
|
|
Mul key siestamisest oma kõva 12h möödas.
Kusjuures kui uuesti konto aktiveerimise lingile vajutan, siis ütleb, et konto on suspended .P
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
09.09.2008 10:33:02
|
|
|
| Timberg, see mail, mis sa said peaks accounti loomist kinnitama.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
09.09.2008 10:50:23
|
|
|
| veso kirjutas: |
| tsitaat: |
Your CD-Key has been correctly registered. It also gives you access to the following components which have been activated:
Open Beta Licence
Open Beta period (07/09/2008 to 13/09/2008 included)
Certain components could not be activated because they are incompatible with your account. We would like to advise you that those keys can be used to activate products on another account.
The WAR Team |
Mail on õige nagu ma aru saan aga... "Certain components could not be activated because they are incompatible with your account." ?? Mis componendid need veel on. |
See on jah viimane mail mis tulema peab siis... kiirelt patch lahti ja siis mängima Aga kuna vähesed pääsevad patchima siis see hetkel ülikiire! Mul tuli vist 40 min ära kogu patch!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dazza
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2005
|
09.09.2008 11:04:30
|
|
|
Need kes on OB sisse saanud võiksid oma tegelase nime postitada, saaks õhtuks ehk väikese PQ party ehk kokku:D Muidugi open party süsteem on väga lahe. Eelnev MMORPG kogemus puudub.
Minu mehike on lvl 6 Greenskini shaman: Simzaopimm ja olen Ellyrion serveris.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
09.09.2008 11:13:10
|
|
|
peale core serveris mängimist hakkab mulle üha enam tunduma, et tuleb ikkagi open pvp minna... eile nägin questides miskit dwarfi, tahtsin viisakalt talle kirvest näidata ja tulemuseks oli ekraanil suur teade : PVP NOT TOGGLED!. selline asi mulle ei istu
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
09.09.2008 11:17:03
|
|
|
| Dazza... suht muffigi ei ole veel jõudnud uurida serverid ja asju kuna täna oli aega aint 10 min testida kas mäng töötab. Kuid nagu ma kuulnud siis paljud eestlased Ellyrion serveris? Aga õhtu näeme... püüan natuke aega leida... ja kohal olla!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.09.2008 11:57:26
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| peale core serveris mängimist hakkab mulle üha enam tunduma, et tuleb ikkagi open pvp minna... eile nägin questides miskit dwarfi, tahtsin viisakalt talle kirvest näidata ja tulemuseks oli ekraanil suur teade : PVP NOT TOGGLED!. selline asi mulle ei istu :P |
Sulle see istub, kui lähed madalama leveli alasse ja muutud kanaks? Pealegi world pvp ei tähenda sittagi. WARI pvp keerleb ümber bg'de ja rvr alade (mida on endgames väga palju), mitte ümber üksikute mängijate, kellega world pvps kohtud.
Hetkel on open serveri ruleset masendav (just kanaks muutmise pärast). samas on devvidelt tulnud tagasisidet, kus nad lubavat open muuta. eks siis näis, kui final open serveri ruleset avalikuks tehakse.
| Celos kirjutas: |
| Timberg, see mail, mis sa said peaks accounti loomist kinnitama. |
Greetings "Pihv",
Your CD-Key has been correctly registered. It also gives you access to the following components which have been activated:
Open Beta Licence
Open Beta period (07/09/2008 to 13/09/2008 included)
Certain components could not be activated because they are incompatible with your account. We would like to advise you that those keys can be used to activate products on another account.
The WAR Team
Peale selle saamist saab sisse logida patcherisse, ise ootasin seda kirja eile õhtul nii 4h, ja ei teagi kaua võttis aega et see kohale jõudis, hommikuks oli olemas.
Samas sellist maili mulle tulnud pole. Sup?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
09.09.2008 12:22:03
|
|
|
| Nojah, mul sama teema. Vaikselt tiksub ~20 tundi täis ja pole midagi meilipeal. Tundub, et paljudel see jama. Ma igaks juhuks spämmisin hommikul veel oma võtit sinna paar korda, et kõigil ikka raskem oleks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.09.2008 12:25:39
|
|
|
| Celos kirjutas: |
| Nojah, mul sama teema. Vaikselt tiksub ~20 tundi täis ja pole midagi meilipeal. Tundub, et paljudel see jama. Ma igaks juhuks spämmisin hommikul veel oma võtit sinna paar korda, et kõigil ikka raskem oleks. |
Hakkame sõpradeks. Meil on palju ühist.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
09.09.2008 12:27:15
|
|
|
| eff, seda ma just taotlesingi. BFFs?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.09.2008 12:30:21
|
|
|
| Celos kirjutas: |
| eff, seda ma just taotlesingi. BFFs? |
Shechs
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
09.09.2008 12:30:32
|
|
|
Te pole ainsad...peaks eraldi WAR teema tegema neile, kes pole key'd saanud, et kiruda saaks
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.09.2008 12:32:11
|
|
|
Kas mingit customer support asja pole? Saadaks kirja vms. Ehk hakkab midagi kiiremini juhtuma.
Praegu on tegelikult asi täitsa ok. Ei saa betasse, elu läheb edasi. Samas kui early access või kuidas kurat seda kutsutigi, hakkab.. siis tahaks küll natuke mängida.
viimati muutis Timberg 09.09.2008 12:34:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
09.09.2008 12:34:20
|
|
|
mäng on päris hea peaks mainima
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
09.09.2008 12:37:46
|
|
|
| support@goa.com PEAKS olema, aga vist ei tööta. Kui saadad subscription@goa.com, siis nad äkki forwardivad kaebused õigetele tüüpidele edasi.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
09.09.2008 12:44:35
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Praegu on tegelikult asi täitsa ok. Ei saa betasse, elu läheb edasi. Samas kui early access või kuidas kurat seda kutsutigi, hakkab.. siis tahaks küll natuke mängida. |
Selle koha pealt olen täitsa nõus, aga tahaks enne ikka proovida kui päris põrsast kotis osta. 8)
_________________ www.tece.ee |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.09.2008 12:46:57
|
|
|
| Harald205 kirjutas: |
| aga tahaks enne ikka proovida kui päris põrsast kotis osta. 8) |
Küll neid trialeid kunagi tuleb ka, kui OB täiesti suletuks jääb .P Samas ei ole raske leida mõnda teist eestlast, kes näitaks sulle mängu ära. Ma kunagi näitasin mingile jorsile hv'st age of conanit :P nime ei mäleta.
TÄITSA PERSES! Töötan täna kodus. Olen praegu täiesti üksinda kodus. MITTE KEDAGI TEIST EI OLE. Järsku kuulen.. mingi hääl.. kurat.. mis hääl see on. Vaatan toas ringi, mitte midagi. Kõnnin siis korteris natuke ringi ja kuulen.. vannitoas on hääl kõvem. Mu elektrihambaari oli ISE TÖÖLE LÄINUD! MIDA?! Korter TÄIESTI TÜHI ja hambaari läheb ise tööle? Kuidas kurat?
viimati muutis Timberg 09.09.2008 12:49:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
09.09.2008 12:49:44
|
|
|
Pea 19 tundi möödas, pole ikka key kohta vastust saanud
Vahepeal olen veel 2x selle sisestand, jääb mulje, et nad panevad järjekorda maili aadressi või konto nime järgi.
Väga lahe igatahes, early access arvatavasti tähendab, et saad heal juhul õige launchi päeval sisse logida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheSiim
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2008
|
09.09.2008 13:22:14
|
|
|
Endal ka umbes 18 tundi möödas juba ja key kinnitust pole saanud
_________________ Maailma probleem on selles, et rumalad on ülienesekindlad, samal ajal kui arukamad on takerdunud kahtlustesse |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.09.2008 13:26:39
|
|
|
| Customer support has received your incident and will respond to your request as soon as possible.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eYper
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003
|
09.09.2008 13:42:38
|
|
|
| Päris naljakas on see teema juba.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
09.09.2008 14:20:41
|
|
|
Kui ma nüüd õigesti aru saan siis see warhammer on tehtud koostöös EA-ga või täitsa EA oma? eeehm... ma väga head tulevikku sellele mängule ei ootaks
Olles tunda saanud kui failed ja katkiseid mänge EA viimasel ajal reliisinud on.
Ma kardan, et hea mäng situtakse praegu ära :S
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
09.09.2008 14:21:33
|
|
|
| Mythic Entertainment tegi selle mängu. EA ostis nad mingi aeg üles, aga väidetavalt andsid neile lihtsalt suurema rahakoti ja vabad käed. Dark Age of Camelot (eelmine Mythicu mäng) oli igastahes suurepärane nii, et mina loodan sellest mängust väga palju.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
09.09.2008 14:23:21
|
|
|
| no antud hetkel ei ole EAl siin mingit süüd, GOA rikkus asja ära praegu ja Mythicu CEO on teinud väga suure peapesu juba GOAle:P GOA CEO isiklikult kirjutas vabanduskirja fännidele:D
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
09.09.2008 14:25:16
|
|
|
Noh jah see on piisav argument mis julgustab mind seda mängu proovima - kuid see EA hõng seal juures jätab ikka küll nats hallitama läinud saia maitse suhu kui aus olla
Ei tahaks kuidagi näha mingeid buge kuidas saab mõnest majast läbi kõndida vms ja mille fiximisega ei suudeta 3a. jooksul hakkama saada jne.
Ma tõesti loodan, et Mythic ikka ise tegutseb selle kallal ja tänu EA finantseerimisele korjab EA aint nats profitit, mitte ei pane oma devve seda solkima.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
09.09.2008 14:27:19
|
|
|
| EA deve ei lasta selle mängu ligi. Kõik otsused siiani Mythicu teha olnud jne. Muidugi siin koosluses on GOAl see kõige sitem repp MMO maailmas, kuna kasutajasõbralikkus ja üldine CS jätab soovida.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
09.09.2008 14:32:17
|
|
|
| aga paistab, et Mythicu enda CEO ja community manager on foorumites vähemalt aktiivset supporti ja infot jagamas, et vähendada GOA tekitatud kahju...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
09.09.2008 14:44:06
|
|
|
| Celos kirjutas: |
| GOAl see kõige sitem repp MMO maailmas, kuna kasutajasõbralikkus ja üldine CS jätab soovida. |
Kas mitte funcom polnud see suurim rahvavaenlane?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
09.09.2008 14:48:22
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Celos kirjutas: |
| GOAl see kõige sitem repp MMO maailmas, kuna kasutajasõbralikkus ja üldine CS jätab soovida. |
Kas mitte funcom polnud see suurim rahvavaenlane? |
see on unustatud rahvavaenlane
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
09.09.2008 14:48:54
|
|
|
| Ma mõtlesin nendest kolmest firmast (GOA, EA ja Mythic). Sellest siis ka 'siin koosluses.' Funcom muidugi jah juba teist korda mõnusa käki keeranud väidetavalt, aga ei oska kommenteerida, kuna ise mängind pole ei AOd ega AoCi.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
09.09.2008 15:00:42
|
|
|
Minu arust positiivne et EA oma rahaga mängu toetas, ehk tuli tulemus parem kui algul oli oodata
Tore on see jah et avalikult tunnistatakse vigu, isegi kui lahenduse pakkumine venib päevi, kui vaadata AoC siis vennad isegi praegu ajavad siukest lolli juttu suust välja, et kõik on kogu aeg olnud korras, miski video oli kus see PR mees mõned kuud peale releasi tegi üllatunud nägu kui mõnda aoc probleemi mainiti
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
09.09.2008 15:12:47
|
|
|
| Nonii. Sain endale US beta key ja sain selle valideeritud ~30 sekundiga. Kui koju jõuan, siis vaatab kas saab kuskilt kliendi kah kiiremini tõmmata, kui EU võtme valideerimine käib.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
09.09.2008 15:23:17
|
|
|
Kolmas päev ja ikka ei saa uusi kasutajaid teha. tekib küsimus miks kurat nad jagasid siis neid beta key-sid nii palju?? Kui kunagi kasutaja tehtud saan siis läheb päevi koodi sisestamise ja confirmation maili saamisega nagu ma aru sain.
Warhammer online: Age on registering
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
09.09.2008 15:58:57
|
|
|
Mul õnnestus täna lõpuks oma vana KEY ära saata, nüüd järsku meeldis see neile -.-
Vist peab jälle maili ootama?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
09.09.2008 16:03:53
|
|
|
| muff kirjutas: |
Mul õnnestus täna lõpuks oma vana KEY ära saata, nüüd järsku meeldis see neile -.-
Vist peab jälle maili ootama? |
Jap ja kui see käes saad mängima asuda!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShinsouY
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2008
|
09.09.2008 16:29:36
|
|
|
| Loll küsimus vast, mida GOA lühendab? Mingi tuntud company ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|