|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
TheSiim
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2008
|
07.09.2008 12:56:31
|
|
|
| veso kirjutas: |
Väga hea et midagi areneb. 1h 10min aega. Aega neil piisavalt et korda ajada Kallavad seal õlle vahepeal töö käigus nagu Iirlased peakski  |
Njah Loodan, et nad üle ei pinguta, tahaks enne vormulat veits pelada kah 8)
_________________ Maailma probleem on selles, et rumalad on ülienesekindlad, samal ajal kui arukamad on takerdunud kahtlustesse |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.09.2008 13:08:53
|
|
|
| Head pühapäeva kõigile ,) Minge mõneks tunniks välja jalutama ja tehke üks kerge jooks vms, küll see regamise leht varsti üles tuleb
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2008 13:10:16
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Head pühapäeva kõigile ,) Minge mõneks tunniks välja jalutama ja tehke üks kerge jooks vms, küll see regamise leht varsti üles tuleb |
"Sieged töötavad inhouse! 500 meest kaklevad vabalt, fps on laes! Me teeme oma aladest flybysid, kus sajad mehed korraga questavad!"
Kõlab tuttav?
Ma ei saa aru, miks Müütik sellise idioodikamba nagu GOA endale uuesti võttis Euroopa halduriks.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
07.09.2008 13:12:46
|
|
|
| Kurat nad ei võta õppust, esiteks regamis lehti ei tehta flashis, teiseks neil oli täpselt samasugune kämm kui alustati beeta soovide regamist mingi aasta vms tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
07.09.2008 13:24:04
|
|
|
| Btw kas nendel nuppudel on mingi vahe ka, et kas ma vajutan seda Register nuppu mis on Login screeni all, migi kirve ikooni peal. Või see alumine suur flash nupp kus on REGISTER FOR BETA peal?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
07.09.2008 13:26:26
|
|
|
| veso kirjutas: |
| Btw kas nendel nuppudel on mingi vahe ka, et kas ma vajutan seda Register nuppu mis on Login screeni all, migi kirve ikooni peal. Või see alumine suur flash nupp kus on REGISTER FOR BETA peal? |
Ei ole
Kes tahab teada, kui mingeid uudiseid on siis #warhammeronline Quakenetis.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
07.09.2008 13:30:34
|
|
|
| Is it too late to get rid of GOA and employ a team who knows how to get a website working?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
07.09.2008 13:46:23
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Is it too late to get rid of GOA and employ a team who knows how to get a website working? |
see oli liiga hea lause IRC's
EDIT: omfg lõi Auth. key ette
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emil
Uus generatsioon

liitunud: 13.09.2007
|
07.09.2008 13:50:31
|
|
|
| Keegi tahab jagada minuga oma keyd et saaks kah ära proovida selle mängu.2 tundi mängida saan siis täitsa ´piisab.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
07.09.2008 13:50:49
|
|
|
Kas mu vana account peaks ka töötama?
Sisse ei lase logida peksab mingit errorit ainult..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
07.09.2008 13:54:06
|
|
|
| veso kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Is it too late to get rid of GOA and employ a team who knows how to get a website working? |
see oli liiga hea lause IRC's
EDIT: omfg lõi Auth. key ette  |
Mis browserit sa kasutad mul FF3-ga ikka blank...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
07.09.2008 13:54:58
|
|
|
FF vanem versioon, igatahes sain auth key kätte ja kõik, tegin kõik ära. E-mail oli kasutusel mu vana acciga, panin uue emaili ja jälle Authentication key'd ei näita KURAT KÜLL
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
07.09.2008 13:54:59
|
|
|
| piimaPAKK kirjutas: |
Kas mu vana account peaks ka töötama?
Sisse ei lase logida peksab mingit errorit ainult.. |
1. Has no account > Create a new account and register your Open Beta key
2. Has an old account, not a closed beta tester > Create a new account and register your Open Beta key
3. Has an old account, closed beta tester > don't create a new account, you will be given Open Beta access automatically
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
07.09.2008 14:00:40
|
|
|
Et siis ma pean kasutama mingit suva maili aadressi jne? Väga geniaalne.
Ja siis pärast live accoundi jaoks veel mingi suvalisemat maili.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
07.09.2008 14:01:05
|
|
|
| Ma ei tea kuidas aga kuidagi ma sain registreeritud, vajutasin lõputult seda "new image" nuppu ja lõpuks tuli ka üks kood, pärast siis vajutasin seda continue jne. alguses tuli jah ainult errorid aga lõpuks ikka sain. Kuigi seda emaili pole veel tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
07.09.2008 14:08:38
|
|
|
see on USA serverlist ju
viimati muutis Subu 07.09.2008 14:09:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Emil
Uus generatsioon

liitunud: 13.09.2007
|
07.09.2008 14:08:51
|
|
|
| kellelgi ikka beta keyd üle pole?nii väga tahaks mängida lihtsalt 8) .Keegi teab kas eestist ei saa tellida seda ksukilt?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
07.09.2008 14:11:58
|
|
|
| Subu kirjutas: |
see on USA serverlist ju |
ah SHIET! nüüd alles märkasin lol, sorri.
Anyways Emil, sul pole hetkel Beta Key'd anyways vaja kuna sul pole seda kuhugi sisestada Mul pole muidu beta key'd. Aint enda pre-order oma on.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
07.09.2008 14:14:28
|
|
|
<peetah> "I just got an answer from GOA support. The problem with the security image will soon be fixed.
<peetah> Apparently GOA never expected so many people wanted to join the Open Beta, so they ran out of the hand made images.
<peetah> It seems GOA only bought 25.000 images from a company in India (they are hand made using MSPaint).
<peetah> Anyway, GOA support confirms that all of there staff (support, devs and even the CEO) is working hard making new images in MSPaint.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
07.09.2008 14:17:05
|
|
|
| Ok ma sain pildi aga siis edasi ikka ei saa, mingi error 414 tuleb ja vsjoo.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eYper
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003
|
07.09.2008 14:17:58
|
|
|
| piimaPAKK kirjutas: |
| Ok ma sain pildi aga siis edasi ikka ei saa, mingi error 414 tuleb ja vsjoo. |
Sama siin. Jiisas, F1 hakkab samal ajal
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
07.09.2008 14:18:06
|
|
|
| piimaPAKK kirjutas: |
| Ok ma sain pildi aga siis edasi ikka ei saa, mingi error 414 tuleb ja vsjoo. |
Sain teada, et see tähendab time outi, pead uuesti proovima nii kaua kuni saad.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
07.09.2008 14:21:25
|
|
|
Ok eks ma siis proovin, mul aega on, alles 50% tõmmatud ja 1:20 läheb veel.
Aga kurat võik niipalju austust oma klientide vastu olla, et vähemalt panna uudis üles, et on regamis probleemid.
A mis iganes, vaikselt juba kahetsen, et sai 700 makstud selle ettetellimise eest.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2008 14:22:54
|
|
|
| Viimast lehte peate haamerdama, lõpuks regab ära. Ma ootan juba 15 minutit järgmist sammu ehk siis registreerimis-emaili.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
07.09.2008 14:27:10
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Viimast lehte peate haamerdama, lõpuks regab ära. Ma ootan juba 15 minutit järgmist sammu ehk siis registreerimis-emaili. |
See mail on ka käsitööna individuaalselt kirjutatud, nagu see piltki.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.09.2008 14:32:43
|
|
|
| Kuidas regamiseks vajaliku pildi ette saite? Kust tuleb miskeid tähti või numbreid sisestada vms..
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
07.09.2008 14:33:41
|
|
|
| Kliki iga veitsa aja tagant new image siis varsti tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
07.09.2008 14:34:28
|
|
|
| IE-ga töötab, FF-iga mitte.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.09.2008 14:35:16
|
|
|
| Keegi peale scardi veel pildist kaugemale saanud? Kuvab errorit. 414 vms
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
07.09.2008 14:36:24
|
|
|
| Ei ole, juba mingi 20min saan 414 näkku.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2008 14:41:48
|
|
|
| Haamerdage, ma lõpuks sain. Ja ootan ikka kinnitavat emaili.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
07.09.2008 14:42:42
|
|
|
kellelgi veel mõni Key üle on?
võtaks hea meelega ühe, omaltpoolt saan väikese pakkuda ; )
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.09.2008 14:54:08
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
mul mingi jama, ei saa attachida dxdiag faili, viskab errori (417) ja vsjoo :(
edit:
nüüd sain. asju peab mitu korda kordama enne kui nad lõpuks sisse loetakse. ilmselt servud ülekoormatud :) |
Mälestusi kuupäevast 02.06.2007 18:05
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2008 14:57:13
|
|
|
Sain emaili aga audent server on katki
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
07.09.2008 15:18:11
|
|
|
| Sain ka lõpuks üle kivide ja kändude regatud. Jään e-maili ootama nüüd!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2008 15:23:00
|
|
|
link :: Beetavõtme sisestad siin
Pilt on juba ees. Ehk on lootust tänase päeva sees ka regatud saada!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.09.2008 15:25:01
|
|
|
| ai t*ra*rask, ei mina neljandast konto regamise sammust edasi saa.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
07.09.2008 15:25:54
|
|
|
Siis ju isegi hästi, ise clickin conitnue peale koodi sisestamist, ja siis vahin 414 errorit samm nr. 3
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
07.09.2008 15:27:12
|
|
|
| ma olen juba 2h proovinud edasi saada, ei lähe edasi Step 3'st
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
charlesv
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2005
|
07.09.2008 15:28:48
|
|
|
| Sain esimese korraga registreeritud, aga juba pikemat aega ootan kinnitavat maili.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2008 15:48:07
|
|
|
Mail on kasutu atm, sest beeta koodi sisselöömise page on endiselt maas.
EDIT: konto tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderaan
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2008
|
07.09.2008 15:52:08
|
|
|
| Rääkige siis muljetest ... K*rat, oleks ikka varem pidanud uurima seta betakey värki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2008 15:53:42
|
|
|
| thunderaan kirjutas: |
| Rääkige siis muljetest ... K*rat, oleks ikka varem pidanud uurima seta betakey värki. |
Homme ehk
Kõigepealt peavad inimesed registreerima oma beetavõtme. Alles siis saab logida mängu launcherisse sisse. Alles siis hakkab jooksma 205. megane patch, mis hetkel tuleb inimestel alla mõne kilobaidiga sekundis.
Epic FAIL.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.09.2008 15:53:52
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| EDIT: konto tehtud. |
Kuidas? :)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2008 15:58:14
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| EDIT: konto tehtud. |
Kuidas?  |
Ma sain ühena esimestest ilmselt oma konto regatud, ootasin maili 3 tundi ja nüüd keerutasin rattaid beetakoodi lehel tund aega ja nüüd on konto tehtud
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
07.09.2008 16:04:02
|
|
|
patch paistab nüüd töötavat, pool tundi tagasi ei tilkunud seal midagi. Hetkel suht kiirelt sikutab ka, nii 300 kuni 400kb secis, close betas oli hulga aeglasem patchi päeval. [mean mode] Loodetavasti see accoundiregamine jääb tükiks ajaks umbe ( vähemalt niikaua kui ma patchi kätte saan) [/mean mode]
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2008 16:04:56
|
|
|
| Subu kirjutas: |
patch paistab nüüd töötavat, pool tundi tagasi ei tilkunud seal midagi. Hetkel suht kiirelt sikutab ka, nii 300 kuni 400kb secis, close betas oli hulga aeglasem patchi päeval. [mean mode] Loodetavasti see accoundiregamine jääb tükiks ajaks umbe ( vähemalt niikaua kui ma patchi kätte saan) [/mean mode]  |
Millega sa sisse logisid, et jooksma hakkas download?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
07.09.2008 16:07:10
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Subu kirjutas: |
patch paistab nüüd töötavat, pool tundi tagasi ei tilkunud seal midagi. Hetkel suht kiirelt sikutab ka, nii 300 kuni 400kb secis, close betas oli hulga aeglasem patchi päeval. [mean mode] Loodetavasti see accoundiregamine jääb tükiks ajaks umbe ( vähemalt niikaua kui ma patchi kätte saan) [/mean mode]  |
Millega sa sisse logisid, et jooksma hakkas download? |
close beeta client mida oli enne patchitud, see peaks suht sama olema mille kõigile sikutamiseks üles pandi, no? Igatahes 201 megane patchi downloadib, viimasest postist (2%) alates on 14% juba kohale tulnud
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderaan
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2008
|
07.09.2008 16:09:18
|
|
|
| Ahjaa, üks küsimus. Kas need karakterid mis sa teed Beta's jäävad alles Full Versioonis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|