Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Canoni arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 77, 78, 79  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sorts
Kreisi kasutaja


liitunud: 27.11.2002




sõnum 30.08.2008 23:06:55 vasta tsitaadiga

Mul EOS350D ja tänasest selline jama, et välk ei avane.
Kas kellelgi on kogemust sellega ja kus neid remonditakse (peale esinduse) Talinas??

_________________
kui auto varuosi (või küttepuid) vaja siis küsige julgesti.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 31.08.2008 00:25:25 vasta tsitaadiga

Overall.
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robert!
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 31.08.2008 13:54:13 vasta tsitaadiga

Inimene küsib remonditöökoda peale esinduse ja sina pakud ikka Ovaralli välja. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sorts
Kreisi kasutaja


liitunud: 27.11.2002




sõnum 31.08.2008 18:17:48 vasta tsitaadiga

aga kellelgi kogemust pole, et äkki lihtne viga ja saaks ise korda?
_________________
kui auto varuosi (või küttepuid) vaja siis küsige julgesti.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 18:28:22 vasta tsitaadiga

350d tüüpviga

google andis http://www.phototakers.com/forum/archive/err-05-350d-any-tips-warranty-info-needed-30152.htm
võib proovida

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 31.08.2008 18:28:28 vasta tsitaadiga

sorts, lase firmware üle icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 19:24:54 vasta tsitaadiga

Kas viga mehaaniline (ei avane nupule vajutades) või tarkvaraline?
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sorts
Kreisi kasutaja


liitunud: 27.11.2002




sõnum 31.08.2008 19:59:19 vasta tsitaadiga

teeb 3 klõpsu ja error 05 viskab ette
uurin seda mis Matti jättis

_________________
kui auto varuosi (või küttepuid) vaja siis küsige julgesti.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 31.08.2008 21:24:41 vasta tsitaadiga

Muide, minu 400D-l on sama viga, aga vbla teisel põhjusel. Kunagi pritsis sinna peale shampust vm kihisevat jooki. Sai küll korralikult puhastatud, aga nupust ikka lahti ei tule. Ma olen natukene küünega aitanud, kui vaja kuskil täitevälku. Tavaliselt kaamerasisest muidu ei kasuta.
_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sorts
Kreisi kasutaja


liitunud: 27.11.2002




sõnum 31.08.2008 22:03:38 vasta tsitaadiga

kangutasin lahti samal ajal vajutades päästikule. Puhastan ära ehk hakkab tööle. Kui välk lahti siis töötab ilusti.
_________________
kui auto varuosi (või küttepuid) vaja siis küsige julgesti.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 07:27:45 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks ühe testpildi teha... ISO 800-1000, säriaeg 30 sekki, objele paluks panna korgi ette, et pime oleks ja peale manual fookus.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 05.09.2008 16:21:47 vasta tsitaadiga

kunnar, http://img3.imagebanana.com/img/nrfcb1f2/IMG_6025.JPG 350D iso 800. Pilt väga täpiline icon_eek.gif .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 16:42:36 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
kunnar, http://img3.imagebanana.com/img/nrfcb1f2/IMG_6025.JPG 350D iso 800. Pilt väga täpiline icon_eek.gif .

tänud, siis pole õnneks fotoka probleem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 05.09.2008 19:38:50 vasta tsitaadiga

450D pilt on küll puhas must
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 19:52:43 vasta tsitaadiga

Noise reductioniga peakski olema peaaegu või täiesti must.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robert!
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 05.09.2008 20:04:05 vasta tsitaadiga

Kuumad pikslid...
http://www.kenrockwell.com/tech/hot-pixels/index.htm
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten1987
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2003




sõnum 06.09.2008 14:11:57 Canon Objektiiv EF 28-90 F4.0-5.6 USM III ? vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata seletad miks antud objektiiv on hulganisti odav kui näiteks Canon Objektiiv EF-S 18-55 F3.5-5.3 USM II ?
http://www.faun.ee/et/shop/4085?sort=asc&order=Hind

Kuidas antud obje sobiks EOS1000D'e?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 07.09.2008 08:55:33 vasta tsitaadiga

sten1987, sinu antud lingil ilutses terve trobikond objesid. Annad ehk täpsema lingi?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten1987
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2003




sõnum 07.09.2008 11:39:41 vasta tsitaadiga

Link Faunderi kodulehele kus antu objektiiv (28-90) müügis http://faun.ee/et/node/4514.
Teine objektiiv mis hinnal juba poole kallim kui esimene http://faun.ee/et/node/4509.

Canoni kodulehet
link

Kuidas sobiks antud 28-90 objektiiv EOS1000D alustuseks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 11:58:39 vasta tsitaadiga

sten1987, 28-90 on filimikaamerate KITobjektiiv, digi ees on normaalist telesse minev zoom. Ehk siis kui lainurk sind ei huvita siis võid ju proovida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 13:15:38 vasta tsitaadiga

1000d enda kit ju mõlemast parem.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 13:53:01 vasta tsitaadiga

link :: Destined Evolution

Canoni EOS-i seeria uue mudeli reklaam.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 14:12:17 vasta tsitaadiga

Nägin ka seda paar päeva tagasi. On kusagil kirjutatud ka, et mis kaameraga tegu võiks olla? Ise arvan, et miski 5D järglane, sest odavama klassi kaameratele vaevalt sellist promo tehtaks ja 1Ds mkIII on ju võrdlemisi uus alles.

Eks näis muidugi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 14:28:03 vasta tsitaadiga

Ei tea keegi veel midagi.

Vaadates viimase aja mudeleid siis ma midagi väga ei looda, konkurentidega võrreldes siis. 1000D ja 50D on paras pettumus olnud, st minu kui kõrvaltkobiseja arvates icon_smile.gif. Õigemini - sama hinna eest pakuvad konkurendid rohkem.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robert!
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 07.09.2008 15:13:46 vasta tsitaadiga

Paisatab, et tegu on 5d järglasega, sest vana mudel ju piisavalt vana ja kuulujutud liiguvad juba pikemat aega. Pealegi teaseril on näha, et sisseehitatud välk puudub.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 21:56:58 vasta tsitaadiga

robert! kirjutas:
Paisatab, et tegu on 5d järglasega, sest vana mudel ju piisavalt vana ja kuulujutud liiguvad juba pikemat aega. Pealegi teaseril on näha, et sisseehitatud välk puudub.


http://www.engadget.com/2008/08/05/canon-eos-7d-rumors-heat-up-again/ - veel üks pilt, kas on fake või mitte, seda saab äkki mõne nädala pärast teada.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 22:32:42 vasta tsitaadiga

tundub, et fotosügis tuleb toodeterohke. canonil on tösiselt plaan nikoni edu tekitanud mudelitele konkurentsi pakkuda oma toodetega.
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 08:25:04 vasta tsitaadiga

busse kirjutas:
canonil on tösiselt plaan nikoni edu tekitanud mudelitele konkurentsi pakkuda oma toodetega.


Mis paneb sind nii arvama?

(jep, see on norivalt küsitud :))
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 08:30:26 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
busse kirjutas:
canonil on tösiselt plaan nikoni edu tekitanud mudelitele konkurentsi pakkuda oma toodetega.


Mis paneb sind nii arvama?

(jep, see on norivalt küsitud icon_smile.gif)


lootus on see icon_razz.gif
tegelt ma lihtsalt arvan, et kui üks tootja hakkab teisele korraliku pilli töttu turgu meeletult kaotama, peab kaotaja midagi ette võtma ja ainukeseks lahenduseks on teha turu üle võtnud tootest veel parem vidin...
ehk siis varsti on peegelkaamera ajalugu? tehakse fotosid kvaliteetse video/fotokaameraga icon_smile.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 00:18:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ehk siis varsti on peegelkaamera ajalugu?

Seda ma küll ei usu. Canon võik ikka midagi tõsiselt head üllitada icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 11.09.2008 02:01:20 vasta tsitaadiga

7D'st räägiti juba minu arust mingi suvel icon_rolleyes.gif vähemalt mul tuttav... elab USAs... et jah... känon annab enne talve 7D välja... icon_rolleyes.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 11.09.2008 23:35:17 vasta tsitaadiga

Plaan siis osta ebayst Canon EOS 40D koos ohtra lisavarustusega. Kuid hind tundub väga kahtlaselt soodne. Et võibolla komenteeriksite seda lingil olevat Canoni komplekti, ei taha nagu täitsa ämbri astuda seda ostes. http://cgi.ebay.com/Canon-EOS-40D-Digital-SLR-Camera-Body-5-Lens-8GB-Kit_W0QQitemZ300256763095QQihZ020QQcategoryZ31388QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.09.2008 00:13:55 vasta tsitaadiga

Number1,
1) garantii puudub (= USA garantii)
2) peale kere ja objektiivide (odavama otsa "torud; 50mm on hea "joonisega") on muu lisavarustus odav "rämps"
3) hind arvatavasti tõuseb veel + postikulud
4) arvestama pead ka (tõenäoliselt) tolli ja muude maksudega
Kokkuvõtteks: ei tundugi enam nii väga soodne icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 12.09.2008 00:21:54 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Number1,
1) garantii puudub (= USA garantii)
2) peale kere ja objektiivide (odavama otsa "torud; 50mm on hea "joonisega") on muu lisavarustus odav "rämps"
3) hind arvatavasti tõuseb veel + postikulud
4) arvestama pead ka (tõenäoliselt) tolli ja muude maksudega
Kokkuvõtteks: ei tundugi enam nii väga soodne icon_rolleyes.gif


Kõige olulisemad kere ja objektiiv ongi. Kui eestist osta on nende hind ikka väga müstika.
Läbi netikulleri tellides jääb alles garantii ning kogu see kupatus koos transpordiga läheks maksma ligi 21000.- Eestist ostes ligi 35000 või enam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 00:35:49 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:

1) garantii puudub (= USA garantii)


Teoreetiliselt võetakse ka neid kaameraid garantiisse.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 08:26:44 vasta tsitaadiga

Number1, ei tasu ka unustada, et tegemist võib olla pettusega.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 08:49:43 vasta tsitaadiga

Möhh? Eestist saad tutika kere ja 50mm obje kätte ca 15 000kr eest. Muu odav saast mis seal kaasas on maksab heal juhul kokku 1000kr. Kuidas sa 35 000kr kokku said? icon_eek.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Fototehnika/Kaamerad/69652/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Fototehnika/Kaamerate+lisad/67087/

Number1 kirjutas:

Kõige olulisemad kere ja objektiiv ongi. Kui eestist osta on nende hind ikka väga müstika.
Läbi netikulleri tellides jääb alles garantii ning kogu see kupatus koos transpordiga läheks maksma ligi 21000.- Eestist ostes ligi 35000 või enam.
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virus
HV kasutaja
Virus

liitunud: 02.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 11:39:40 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
Plaan siis osta ebayst Canon EOS 40D koos ohtra lisavarustusega. Kuid hind tundub väga kahtlaselt soodne. Et võibolla komenteeriksite seda lingil olevat Canoni komplekti, ei taha nagu täitsa ämbri astuda seda ostes. http://cgi.ebay.com/Canon-EOS-40D-Digital-SLR-Camera-Body-5-Lens-8GB-Kit_W0QQitemZ300256763095QQihZ020QQcategoryZ31388QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem


maksud otsa ja hind on reaalsem..

euroopa liidu toll (6.7%)
eestis käibemaks (18%)
ja lisaks veel kauba deklareerimistasu mis on paarsada eeku
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 12.09.2008 14:06:34 vasta tsitaadiga

Tegin siis väikse kalkulatsiooni. (Eanmus hinnad on Faunist)
Eestis maksaks sama stuff
Canon EOS 40D Body
13475.-
Canon Zoom-Wide Angle EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 Autofocus EF-S Lens
1475.-
Canon Zoom Telephoto EF 75-300mm f/4.0-5.6 III Autofocus Lens
4775.-
Canon Normal EF 50mm f/1.8 II Autofocus Lens
1520.-
8GB CompactFlash Memory Card
800.-
+muu ninnnänn, kott, kohver, statiiv, filtrid, wide lens, Lens Cleaning Kit, 4 Pack LCD Screen Protectors
1500.-

Kokku: 23545.-

eBayst tellides (läbi NETIKULLERI)
Canon EOS 40D Digital SLR Camera Body +5 Lens +8GB Kit
14128.-
Ostu teostamine ja krediitkaardi turvakindlustus:
1468.-
Transport Eestisse:
1592.-
Euroopa Liidu toll:
622.-
Tollivormistustasu:
250 .-
Käibemaks 18%:
3093.-
Kokku: 21153.-

Vahe siis on 2395 eeki


Mark0 kirjutas:
Number1, ei tasu ka unustada, et tegemist võib olla pettusega.

Seepärast tellikski läbi Netikulleri.

Jaanus kirjutas:
Möhh? Eestist saad tutika kere ja 50mm obje kätte ca 15 000kr eest. Muu odav saast mis seal kaasas on maksab heal juhul kokku 1000kr. Kuidas sa 35 000kr kokku said? icon_eek.gif

Pingutasin esmapilgul lihtsalt üle, polnud neid hindu uurinud kuid teadsin et objektiivid odavad just ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 14:12:25 vasta tsitaadiga

Number1, puudub Eesti garantii ning tõepoolest - sa saad lisaks korralikule kerele ja 50mm fiksile lisaks hunniku keskpärast fototehnikat. See on raha raiskamine.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.09.2008 15:04:09 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Number1, puudub Eesti garantii ning tõepoolest - sa saad lisaks korralikule kerele ja 50mm fiksile lisaks hunniku keskpärast fototehnikat. See on raha raiskamine.

thumbs_up.gif + neid "keskpäraseid" objektiive liigub piisavalt ka järelturul (garantiiga)...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 12.09.2008 17:52:50 vasta tsitaadiga

Plaan siis soetada Eestist kaamera, kuid suht raske valida. Sooviks sellist natuke üle keskmise objektiivi ka, pigem kahte, üks väiksem teine suurem mingi 250mm. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Fototehnika/Kaamerad/82726/ kuidas neid objektiive kommenteerite mis kaameraga kaasas siin on? Tasub osta?


http://www.faun.ee/et/node/4502 Canon Digikaamera EOS 40D + Canon EF-S 17-85
17925.-
40D kere 13475.-
Seega objektiivi hind 4450.-

Sama objektiiv siin:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Fototehnika/Kaamerate+lisad/67104/ Canon Objektiiv EF-S 17-85mm F4.0-5.6 IS USM
Hind: 8750.-

Päris suur hinnavahe ikka kui osta eraldi või siis koos kaameraga. On see objektiiv ka hea ja oma hinda väärt?

Võibolla oskab keegi paremaid soovitusi anda. EOS 40D ja objektiivid võiksid mahtuma 25000eegu sisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 18:44:35 vasta tsitaadiga

ebayst saaks ehk isegi kere + 2 L seeria objektiivi selle hinna eest
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 12.09.2008 21:20:07 vasta tsitaadiga

Number1 , ostisin just 40d koos 17-85 objega , mis ta väga on vaikne kiire , aga näinud sellist taset ka odavamatelt objedelt

pro
tunduvalt parem kvaliteet kui tava 18-55
3x asemel 5x
päris hea pildi kvaliteet
üks parimaid manualile üle minek , kiiresti võimaldab seda teha

con
pehme (siit tuleb vastukaja , minu jaoks siiski liiga pehme) , macro pole just suurem asi

nagu ikka 50:60 , reisi objeks küll hea
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 21:30:04 vasta tsitaadiga

EOS-50D hinnad HV-s
https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Query=EOS+50D&Type=products

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 12.09.2008 21:49:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
EOS-50D hinnad HV-s
https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Query=EOS+50D&Type=products

50D on ju nii väiksed eelised 40D ees. Teine prose ja rohkme pixleid


Tahaks oma ostuga 25000eegu kanti jääda. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 22:08:52 vasta tsitaadiga

Number1, mõningaid eeliseid on veel ja kere on ju alla 20K EEK
Mind kui 30D omanikku ei pane see veel kaamerat vahetama, jõuan võib-olla 60D ära oodata, kui see kunagi turule tuleb 8)

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 22:23:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Number1, mõningaid eeliseid on veel ja kere on ju alla 20K EEK
Mind kui 30D omanikku ei pane see veel kaamerat vahetama, jõuan võib-olla 60D ära oodata, kui see kunagi turule tuleb 8)
pigem oodata 7d, mis väidetavalt mikimaal alla $200 tulema pidavat
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 23:06:25 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
Tanel kirjutas:
Number1, mõningaid eeliseid on veel ja kere on ju alla 20K EEK
Mind kui 30D omanikku ei pane see veel kaamerat vahetama, jõuan võib-olla 60D ära oodata, kui see kunagi turule tuleb 8)
pigem oodata 7d, mis väidetavalt mikimaal alla $200 tulema pidavat
Alla 2000$ äkki icon_rolleyes.gif?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 08:45:22 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Number1, mõningaid eeliseid on veel ja kere on ju alla 20K EEK
Mind kui 30D omanikku ei pane see veel kaamerat vahetama, jõuan võib-olla 60D ära oodata, kui see kunagi turule tuleb 8)


Fotokaostuga on sama lugu nagu arvutijuppidega - kui ostad tipptasemel asja siis see maksab pea 2x rohkem kui 10-15% "lahjem" asi. Ehk siis kiiruse-võimsuse-hääduse vahe on üsna väike aga hinnavahe meeletu.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Canoni arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 77, 78, 79  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.