Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 16:42:34 vasta tsitaadiga

Kauaks chrome betaks jääb?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 05.09.2008 16:47:56 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Getomees kirjutas:
carlking kirjutas:

gOS tuli juba ammu välja ju

Ja kuidas see Googlega seotud on?

http://www.minut.ee/article.pl?sid=07/11/05/0023216&mode=nested

Nagu varem siin teemas juba keegi mainis on gOS kolmanda osapoole loodud linuxi distro, mille ainus seos Googlega on see, et esmasel installimisel on Google vidinate kasutamine hõlbustatud.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 05.09.2008 16:52:33 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Aga noh, ei maksa unustada, et Chrome on alles Beta staadiumis ka.
mikk36, kribas, et:ära muretse, ta on järgmised 5 aastat ka seal icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


To: Max Powers siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 16:58:08 vasta tsitaadiga

Krt, mitu korda ma pean ühte Google updaterit task managerist maha tapma... Crome tõmbab selle jälle vaikselt mingi aeg käima. Ei istu selline liigne abivalmidus. Või liigne nuhkimine.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 05.09.2008 17:19:19 vasta tsitaadiga

Nimeta updateri exe ümber? icon_biggrin.gif

Huvitav on see, et ma olen opera kasutaja olnud juba ajast, kui Firefoxi veel polnud, ja ükski tulirebase reliis pole mind köitnud kauemaks kui paar tundi. Nüüd aga olen juba mitmendat päeva Chrome'i taga ja Opera juurde tagasi ei kutsu. Saaks miskise pluginasüsteemi ka, oleks väga hea. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 05.09.2008 18:03:56 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Nimeta updateri exe ümber? icon_biggrin.gif

Huvitav on see, et ma olen opera kasutaja olnud juba ajast, kui Firefoxi veel polnud, ja ükski tulirebase reliis pole mind köitnud kauemaks kui paar tundi. Nüüd aga olen juba mitmendat päeva Chrome'i taga ja Opera juurde tagasi ei kutsu. Saaks miskise pluginasüsteemi ka, oleks väga hea. thumbs_up.gif


täpselt sama siin icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfxw
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2004




sõnum 05.09.2008 18:39:57 vasta tsitaadiga

minu tagasihoidlik dumbuseri nägemus poole tunni katsetuse järel: CHROME esmamulje = toores ehk kasutatav läbi häda!
Igale "tab"ile on omaette protsess ja võrreldes vaiervoksiga(vers. 2.0.0.16) tuleb samade lehtede(tabide)korraga(nt. 20tk kus osa videod nt. youtub jne, osa pildid jne) avamisel mälunõudlus kokku suurem - kuigi see alaneb tihti erinevalt vaiervoxist kui leht on lõplikult laadunud(video kohale tiritud). Lehtede avamine on AEGLANE ja lubatud iga tab omaette (pangestub vaid üks tab) - EI TOIMI! Ehk kui üks tab pangestub on kogu lehitseja ja arvuti omadegakoomas(hp nc6000, 1g mälu) Ka nn. jõude olekus(üks leht avatud - võibolla uunedab automaatslt lehel andmeid - ei tea) teeb vint pidevalt tööd.
Lisks ei toimi mul läpakal puuteplaadi servast kerimine(vaiervoxiga ka ei toimi, IE'ga vist toimib = ei kasuta). Võibolla on seadistusviga aga Bookmarkisde käsitlemine on vaevanõudev - võiks ikka saada ka koguaegselt ühte ekraaniserva neid avada(nt. seitsmendal tasemel kaustas olevatele bookidele ligipääs keeruline).
Kui tahan avada nt. delfi.ee artiklis leiduvaid (pilt.delfi. galerii) pilte erinevates tabides klikkides kerimisnupuga(nagu vaiervoksis) - ei toimi st. avaneb hoopis see mingi delfi galeriide vaatamise vidin.
JNE JNE.
Kui eelnev korda tehtaks ja ka see tab'ide pangestumis asi võiks isegi asja saada. Muidugi tunnen puudust ka vaiervoksis kasutusel olevatest "lisanditest". Ja nagu keegi eespoolgi mainis oleks oodanud mugavamat ja paremat ühilduvust goole enda vidinatega.
Kas reklaame saab ka kuidagi sellega plokkida? Võttis täitsa sime eest kirjuks kuna vaiervoxil mul kõik kinnikeeratud ja veebi sirvimine on väga puhta ja kuiva tundega! icon_biggrin.gif
Ühesõnaga esmamulje põhjal toimub hetkel uninstall kuni lõppversiooni valmimiseni ja eks siis katsetab taas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 05.09.2008 19:46:21 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
Noname, operal ei ole tegelikult mitte midagi sellist mida FF-il pole icon_rolleyes.gif

Kas Operal ID-kaardi tugi on tekkinud?


Kuidas Crhome vanematel arvutitel käitub, kas vanemal arvutil on kiiruse efekt suurem kui Opera või FF uusimatel versioonidel?
Muidu võib jah täitsa asja saada, aga vahest piisab "pisiveast" (nt ID kaardi tugi) ja kasutusharjumust ei teki.

Plugina kataloogi tekitab Chrome igatahes installi käigus omale valmis, hetkel seal ainult plugin GEARS. icon_smile.gif

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 20:05:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas Operal ID-kaardi tugi on tekkinud?

Pole seal muhvigi,seepärast juba 3A IE peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 05.09.2008 22:03:42 vasta tsitaadiga

natuke toores on veel chrome, youtube vidjod ei liigu veel nii puhtalt näiteks
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 06.09.2008 14:22:46 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
natuke toores on veel chrome, youtube vidjod ei liigu veel nii puhtalt näiteks


Väidan vastupidist, mul jooksevad videod just suurepäraselt.

Minu jaoks on parim asi Chromi juures tähtede eriline selgus suurendamisel. IE suurendamist kasutades nihkub tekst tihti paigast ära ja läheb hägusaks, Operal on asi parem, aga mitte nii hea kui Chromel. Ainuke brauser, mis sel alal Chromega vöistelda suudab, on Safari, aga sellega on jälle muud hädad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 06.09.2008 14:35:19 vasta tsitaadiga

Youtube videod orkutis just ei tööta korralikult.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.09.2008 14:50:58 vasta tsitaadiga

http://www.minut.ee/article.pl?sid=08/09/04/0459242&mode=nested

Peale selle lugemist on uue Google brauseri suhtes esialgne optimism kadunud.
Saab näha, et arvatavasti peavad mingid muutused tulema.


viimati muutis seeru 06.09.2008 14:53:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 06.09.2008 14:57:49 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
http://www.minut.ee/article.pl?sid=08/09/04/0459242&mode=nested

Peale selle lugemist on uue Google brauseri suhtes optimism kadunud.

Sellest on siin eelnevalt palju räägitud ja see on juba ära parandatud viga.

tsitaat:
11. Teie sisu litsents

11.1 Säilitate teenuste või nende kaudu sisestatava, postitatava või kuvatava sisu autoriõigused ja muud õigused, mis Teil antud sisule juba on.

http://www.google.com/chrome/eula.html

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.09.2008 16:04:10 vasta tsitaadiga

Nii - panin selle peale aegalsemale masinale -500 megase kiirusega AMD. Täiesti märgatavalt lidub kiiremini, kui konkurent Firefox. Operaga pole veel võrrelnud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 16:09:28 vasta tsitaadiga

tahanteada, see kui kiiresti firefox töötab, oleneb sellest ka mis OS on, näiteks xp-ga oli FF tunduvalt aeglasem kui vistaga
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 06.09.2008 16:23:24 vasta tsitaadiga

Ja vistaga ei lähe sellised asjad nagu cold start ka tänu superfetchile arvesse.
Endale tundus ka täiega kiire, aga kui firefoxiga kõrvuti proovida on näha, et tegelikult on nad suhteliselt võrdsed.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.09.2008 16:23:41 vasta tsitaadiga

2III7: XP Proff on mul selles, vanakeses aga väga töökindlas, AMD-masinas. Ja ma võrdlesin seda, et mis programm suudab kõige kiiremini (pilte täis lehe) ekraanile lahti saada üle GPRS-Mobiilinterneti.
Ja antud hetkel suutis seda teha Crome kiiremini, kui seda Firefox3 tegi.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hepman
HV kasutaja
hepman

liitunud: 06.07.2004




sõnum 06.09.2008 20:10:04 vasta tsitaadiga

Ad-Muncher killib reklaame peaaegu sama hästi kui Fx analoogne extension.
Mõned päevad kasutatud ja asjaga igati rahul...kõik mis on olemas ka toimib suurepäraselt.
Kohati tõesti võimalusi võrreldes Opera ja Firefoxga vajaka, kuid midagi ületamatut pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoz
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2003




sõnum 06.09.2008 22:46:42 vasta tsitaadiga

Kirjutan siia Chrome hotkeys ja shorcutid:

Window and tab shortcuts

Ctrl+N Open a new window
Ctrl+Shift+N Open a new window in incognito mode
Press Ctrl, and click a link Open link in a new tab
Press Shift, and click a link Open link in a new window
Alt+F4 Close current window
Ctrl+T Open a new tab
Ctrl+Shift+T Reopen the last tab you've closed. Google Chrome remembers the last 10 tabs you've closed.
Drag link to tab Open link in specified tab
Drag link to space between tabs Open link in a new tab in the specified position on the tab strip
Ctrl+1 through Ctrl+8 Switch to the tab at the specified position number. The number you press represents a position on the tab strip.
Ctrl+9 Switch to the last tab
Ctrl+Tab or Ctrl+PgDown Switch to the next tab
Ctrl+Shift+Tab orCtrl+PgUp Switch to the previous tab
Ctrl+W or Ctrl+F4 Close current tab or pop-up
Alt+Home Open your homepage
Ctrl+O, then select file Open a file from your computer in Google Chrome

Address bar shortcuts

Do one of the following actions in the address bar:
Type a search term Perform a search using your default search engine
Type the part of the web address that's between 'www.' and '.com', then pressCtrl+Enter Add www.and .com to your input in the address bar and open the web address
Type a search engine keyword or URL, press Tab, then type a search term Perform a search using the search engine associated with the keyword or the URL. Google Chrome prompts you to press Tab if it recognizes the search engine you're trying to use.
F6 or Ctrl+L or Alt+D Highlight content in the web address area
Type a web address, then press Alt+Enter Open your web address in a new tab

Shortcuts to open Google Chrome features

Ctrl+B Toggle bookmarks bar on and off
Ctrl+H View the History page
Ctrl+J View the Downloads page
Shift+Escape View the Task manager

Webpage shortcuts

Ctrl+P Print your current page
F5 Reload current page
Esc Stop page loading
Ctrl+F5 or Shift+F5 Reload current page, ignoring cached content
Press Alt, and click a link Download link
Ctrl+F Open find-in-page box
Ctrl+G or F3 Find next match for your input in the find-in-page box
Ctrl+Shift+G or Shift+F3 Find previous match for your input in the find-in-page box
Ctrl+U View source
Drag link to bookmarks bar Bookmark the link
Ctrl+D Bookmark your current webpage
Ctrl++ Make text larger
Ctrl+- Make text smaller
Ctrl+0 Return to normal text size

Text shortcuts

Highlight content, then press Ctrl+C Copy content to the clipboard
Place your cursor in a text field, then press Ctrl+V or Shift+Insert Paste current content from the clipboard
Place your cursor in a text field, then press Ctrl+Shift+V Paste current content from the clipboard without formatting
Highlight content in a text field, then press Ctrl+X or Shift+Delete Delete the content and copy it to the clipboard
Backspace, or press Alt and the left arrow together Go to the previous page in your browsing history for the tab
Shift+Backspace, or press Alt and the right arrow together Go to the next page in your browsing history for the tab
Ctrl+K or Ctrl+E Places a '?' in the address bar. Type a search term after the '?' to perform a search using your default search engine.
Place your cursor in the address bar, then press Ctrland the left arrow together Jump to the previous word in the address bar
Place your cursor in the address bar, then press Ctrland the right arrow together Jump to the next word in the address bar
Place your cursor in the address bar, then pressCtrl+Backspace Delete the previous word in the address bar
Space bar Scroll down the web page
Home Go to the top of the page
End Go to the bottom of the page
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 10:18:30 vasta tsitaadiga

Kasutasin ka seda Chrome'i, mingi paar päeva. Muidu täitsa hea lehitseja, aga... midagi nagu on puudu, ei mõtle neid plug-in'e. Niisiis, läksin ikkagi Firefoxi peale tagasi...
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 10:33:36 vasta tsitaadiga

Ma ei näe enam fx'i unes ka mitte icon_smile.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 07.09.2008 10:46:18 vasta tsitaadiga

kristoz,

"Ctrl++ Make text larger"

Mul muudab Ctrl++ teksti hoopis väiksemaks icon_lol.gif
Kasutan seepärast suumimiseks Ctrl klahvi ja hiire rulli.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 13:29:41 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
kristoz,

"Ctrl++ Make text larger"

Mul muudab Ctrl++ teksti hoopis väiksemaks icon_lol.gif
Kasutan seepärast suumimiseks Ctrl klahvi ja hiire rulli.


Oleneb ju klaviatuuri layoutist doh.gif
Mul teeb ka + väiksemaks, läpakal aga teeb + suuremaks

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 13:45:47 vasta tsitaadiga

Ma ütlen nüüd ühe lause: "Kui Firedoxil poleks pluginaid, siis ta oleks omadega perses. Punkt."
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 07.09.2008 17:17:24 vasta tsitaadiga

Mina leian selle browseri olevat päris hea. Vajab harjumist ja sisseelamist, aga järjest rohkem tundub, et hakka või kasutama seda. Eriti meeldib, et browsitava ala suurus on parem kõvasti kui Firefoxil. Samuti tundub mulle, et on vahe sees, kas mingit saiti laetakse esimest või viiendat korda, kiirus on teisel juhul kõvasti parem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 07.09.2008 17:39:55 vasta tsitaadiga

brauser oli täitsa hea, kuid probleeme esines lehtedega, kus input välju oli > 300 icon_smile.gif
mingite väärtuste muutmisel jäi chr0me lihtsalt toppama.

millal linuxiga proovida saab?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 07.09.2008 18:39:11 vasta tsitaadiga

oicu kirjutas:
millal linuxiga proovida saab?

tsitaat:
Google Chrome for Linux is in development and a team of engineers is working hard to bring it to you as soon as possible.

http://www.google.com/chrome/intl/en/linux.html


Või siis: http://dev.chromium.org/developers/how-tos/build-instructions-linux

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 07.09.2008 19:22:00 vasta tsitaadiga

jah, registreerinud olen juba. kui ming reliis v2lja antakse, siis peab mulle ka kiri olema.
ja brauseri arendamine ei ole p2ris minu teema
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 07.09.2008 20:14:02 vasta tsitaadiga

oicu kirjutas:
jah, registreerinud olen juba. kui ming reliis v2lja antakse, siis peab mulle ka kiri olema.
ja brauseri arendamine ei ole p2ris minu teema

Kompileerimiseks ei peagi ilmtingimata arendaja olema. icon_wink.gif

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 07.09.2008 21:16:39 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Kompileerimiseks ei peagi ilmtingimata arendaja olema. icon_wink.gif

As mentioned above, there is no working Chromium-based browser on Linux. The only things you can run right now are a bunch of unittests:
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 07.09.2008 23:14:09 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
harakas kirjutas:
kristoz,

"Ctrl++ Make text larger"

Mul muudab Ctrl++ teksti hoopis väiksemaks icon_lol.gif
Kasutan seepärast suumimiseks Ctrl klahvi ja hiire rulli.


Oleneb ju klaviatuuri layoutist doh.gif
Mul teeb ka + väiksemaks, läpakal aga teeb + suuremaks


Mul on Fujitsu Siemensi läpakas skandinaavia layoutiga. Mida ma siis vajutama peaksin, et asi öige oleks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2008 23:51:18 vasta tsitaadiga

vajuta neid nuppe mis seal backspace kõrval on ülemises reas. null peaks olema kõigil õige, seega null teeb normal, nullist järgmine teeb suuremaks/väiksemaks ja nullist ülejärgmine täpselt vastupidi, vähemalt mul nii teeb, et + teeb väiksemaks ja teine nupp seal kõrval suuremaks, teisel läpakal täpselt vastupidi.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.09.2008 08:03:55 vasta tsitaadiga

Asi on igatahes huvitav - aeglase ühenduse peal on põnev vaadata / jälgida, et mingi saladuliku meetodiga osatakse infot kiiremini arvutisse laadida, kui seda konkurendid teevad.

Jääb mulje, et Crome kasutab mingisuguseid teiste väärtustega MTU-d ja MSDUN-i. Või käib mingi pidev liini kontroll ja ühenduse optimeerimine, aga midagi toimub küll sellest, millest aeglasel ühenduskiirusel kõvasti kasu on.
Jutt siis praegu internetist üle GPRSi-i.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2008 10:51:35 vasta tsitaadiga

tahanteada, see, et brauser sulle kiiremini asja silmeette viskab ei thenda, et see kiiremini alla laetakse. Lihtsalt oled teiste brauserite lagiga harjunud ja nüüd tundub, et laeb kiiremini.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 08.09.2008 11:06:14 vasta tsitaadiga

Kusjuures, mina ei tea, millest selline anomaalia, aga youtube videosid ja muud contenti laeb Chrome kiiremini. Õhtul koju jõudes teen reaalseid teste ka.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 08.09.2008 12:49:44 vasta tsitaadiga

oicu kirjutas:
Getomees kirjutas:
Kompileerimiseks ei peagi ilmtingimata arendaja olema. icon_wink.gif

As mentioned above, there is no working Chromium-based browser on Linux. The only things you can run right now are a bunch of unittests:

Wine'iga ei kannata häda pärast kasutada?


Ei mäleta, kas need kõik on läbi käinud, aga panen igaks juhuks kirja:
about:memory
about:stats
about:network
about:internets
about:histograms
about:dns
about:cache
about:plugins
about:version

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 14:51:20 vasta tsitaadiga

Kui nüüd Eesti Spelleri ka saaks siis läheks täielikult FF-ilt Chromele üle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 08.09.2008 14:57:07 vasta tsitaadiga

Ma tahaks spelleri üldse välja lülitada, aga ei ole leidnud sellist kohta, ainult erinevate spelleri keelte vahel saab valida.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 15:52:43 vasta tsitaadiga

Proovin ka Chrome'i ja täitsa korralik tundub. Addonide ja eesti keele spelleriga lähen tõesti vist Firefoxilt üle. Kiire ja puhas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 08.09.2008 16:01:34 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
vajuta neid nuppe mis seal backspace kõrval on ülemises reas. null peaks olema kõigil õige, seega null teeb normal, nullist järgmine teeb suuremaks/väiksemaks ja nullist ülejärgmine täpselt vastupidi, vähemalt mul nii teeb, et + teeb väiksemaks ja teine nupp seal kõrval suuremaks, teisel läpakal täpselt vastupidi.


Aitüma, niisama lihtne oligi! Suuremaks teeb töepoolest + järel olev klahv, millele ma nime ei oska anda, seal on mingid kriipsukesed peal, mida ma kahjuks kasutada ei oska - üks punane vasakule kaldu, roheline püstkriips ja siis peale nende veel ` ja ´
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2008 00:29:56 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Ma tahaks spelleri üldse välja lülitada, aga ei ole leidnud sellist kohta, ainult erinevate spelleri keelte vahel saab valida.


setingute all selles betas seda ei olegi võimalik teha, küll aga teisiti:
http://www.askvg.com/how-to-disable-google-chrome-built-in-spell-checker/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.09.2008 07:51:50 vasta tsitaadiga

Renka: Muide - Crome laeb küll mingid %-d kiiremini. See on aeglase liini korral ka sellest näha, et sama ajaühiku vältel on laetud rohkem megabaite, kui seda on näiteks FF või IE-ga. Tavaliselt ma ei oota, kuni mingi esmane koduleht lõpuni laeb ja hüppan kohe jäegmisele lehele edasi, kui Cromega seda tihti teha ei saa, sest tal on leht juba laetud ning ekraanil lahti.
Ja ega selles interneti ühenduse optimiseerimises midagi uut pole. See oli Firefoxil lisaprogrammis FasterFox ning peaks olema FireFox 3.0-le sisse ehitatud. Ja tundub, et Chrome tarbeks on mingid teised parameetrid osatud välja mõelda.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 10.09.2008 14:22:09 vasta tsitaadiga

earthbeat kirjutas:
FF ja Safari(macil) on tunduvalt mugavamad.


Mac loodi pedede poolt ja on ka pededele. IMacide disain on ka täitsa dildo stiilis nendel. icon_lol.gif

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 14:47:58 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
IMacide disain on ka täitsa dildo stiilis nendel. icon_lol.gif

Ma igaks juhuks nii valjusti ei räägiks sellest, muidu võib see asi mille järgi Imac sinu arvates disainitud on, kuskil sinu sügavustes puhkama jääda. icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 10.09.2008 19:33:06 vasta tsitaadiga

jyrisa, wtf?! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 19:34:42 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
jyrisa, wtf?! icon_rolleyes.gif

Wtf wtf? icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 11.09.2008 10:49:09 vasta tsitaadiga

Avastasin, et bookmarkimine on suht vaevarikas, või teen ma seda kuidagi valesti?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 10:52:32 vasta tsitaadiga

otipoiss kirjutas:
Avastasin, et bookmarkimine on suht vaevarikas, või teen ma seda kuidagi valesti?


Kui sinujaoks on väga raske vajutada tähe kujutist aadressiribal, siis on tõesti väga raskeks tehtud see bookmarkimine icon_rolleyes.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 11.09.2008 10:53:46 vasta tsitaadiga

Ctrl+B Toggle bookmarks bar on and off
Ctrl+D Bookmark your current webpage

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.