Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.09.2008 00:27:05 vasta tsitaadiga

Lahe üritus oli. Enne Põltsamaale jõudmist käisime veel Türil sõitmas. Türi on aeglane aga väga tehniline rada.
Rehve seal vist eriti ka ei raatsita vahetada, kuigi üks rehv maksab FK meeste sõnul ainult 100eeki.
Mingit üritust seal korraldada vast ei viitsiks.

Ma radade poolest seaks siiamaani ikkagi FK esikohale. Eriti muidugi märjaga icon_razz1.gif
Teiseks paneks kindlasti Põltsamaa ja siis edasi ma ei teagi. Vbl järgmiseks Türi ja siis kõik ülejäänud.
Tartu omas polegi käinud veel. Ülejäänud praegu tegutsevad on kõik käidud, tundub.

_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 00:40:04 vasta tsitaadiga

Mul siis neljas kord elus kardiroolis... viimaseks ei jäänudki, sai siis 2x sõidetud nr 3 kardiga (viis miku võiduni) ja korra kogemata nr6
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 00:46:22 vasta tsitaadiga

Peaks kah midagi kirjutama, aga eks tulemused räägivad enda eest ise.
Minu pingutustest finaalis viimasest kohast rohkemaks täna ei piisanud. Eelsõit läks nr 6 kardi nahka, kuid ajasõidus oli justkui kõik korras, kuid olin sekundi iseenda ajast aeglasem. Hetkel ei oska öelda, kuhu see jäi. Tuleb selle üle veidi järele mõelda...
Finaalis juhtus asju ja läks pekki. Järgmisel korral tuleb lihtsalt kiiremini sõita. icon_idea.gif
Tagasisõites loobiti autos erinevaid põnevaid ideid õhku. Nendest homme.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2008 01:29:53 vasta tsitaadiga

Mõned tulemused, mis alles jäid

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.09.2008 01:49:11 vasta tsitaadiga

zoonesti ja Paisu icon_lol.gif
a mu hea ajaga paberit põlegi?

_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2008 01:50:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

zoonesti ja Paisu

naljanimed icon_wink.gif icon_biggrin.gif
tsitaat:

a mu hea ajaga paberit põlegi?

Eip kahjuks, ju siis jäi vist sinna või kellegi kätte
49.80 oli sinu parim aeg thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2008 01:53:43 vasta tsitaadiga

Keegi võiks võistluse stardijärjekorra paika panna

1. Viking
2. XR ?
3. Mikk36 ?
4. ?
5. ?
6. Tanel
7. Zoomski
8. ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.09.2008 01:59:20 vasta tsitaadiga

4ndal oli vist Aeron. rohkem ei tea.
_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 02:52:03 vasta tsitaadiga

poisu, Aeron ja khan peaksid olema puuduvad nimed.

* Tagasiteel sai räägitud ka suvehooaja lõpuüritusest, mis võiks FK-s toimuda. khani vahendusel pidi veel 30% hinnast alla saama:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 08:14:07 vasta tsitaadiga

Stardipositsioonid olid
4.Aeron
5.Poisu
8. khan
Eelsõitudes oli kõvasti segadust, sest taat üksinda ei jõudnud.
Ühes sõidus Wirx Berserki nime all. icon_smile.gif
Kas mõni fooruminimi eelsõitudes õigesti kah oli?
Bersek, Mart3529, Zoonesti, Paisu ja Rhan andsid esimeses sõidus kuuma! Kes need veel on? icon_lol.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 08:20:08 vasta tsitaadiga

Carlkiy ka icon_razz.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.09.2008 08:33:22 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Kas mõni fooruminimi eelsõitudes õigesti kah oli?
oli ikka mõni õigesti, kasvõi minul
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 08:54:13 vasta tsitaadiga

mikk36, võitjaid ei kirjutata valesti. Need tuntakse juba stardis ära tavaliselt! icon_smile.gif
Õnnitlused kah siitpoolt tagantjärele icon_exclaim.gif
thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.09.2008 09:16:11 vasta tsitaadiga

8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 10:33:33 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Tagasiteel sai räägitud ka suvehooaja lõpuüritusest, mis võiks FK-s toimuda. khani vahendusel pidi veel 30% hinnast alla saama:)

Lisaks sellele jäi kõlama mõte, et üritus ei käi niipea maha, sest on välja kujunenud sellega tegelev seltskond, kellel ei tundu olevat mingit tahtmist asja pooleli jätta ja igal korral on keegi ka juurde tulnud. Üldine tase on kah kõvasti paremaks läinud.
Sellest tulenevalt tekkis ühiselt mõte järgmisel hooajal HV sari ikkagi käima ajada.
Midagi niisugust, et täpne kalender kujuneb välja hooaja käigus ja kohapunkte saab sarnaselt F1-le.
Tuleks uurida, kui palju on tänase seisuga Eestis veel võistluste korraldamiseks kvalifitseeruvaid hobikardi kohti.
Mingi reeglite luukere tuleks loomulikult paika panna.
Nüüd on see idee siis avalikult välja öeldud ja kõigile kommenteerida. boxing_smiley.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 10:41:00 vasta tsitaadiga

Ega neid korralikke kohti väga palju vist ei olegi. Türi-Alliku sai eile päris korralikult maha materdatud. Kolm-neli-viis korralikumat rada on vast. Huvitav, kuidas on lood Põhja- ja lõunanaabrite juures. Huvitav oleks ju käia näiteks Lätis sõitmas, või ei oleks?


Sämmi grillis käis läbi ka kild, et ostame endale oma kardid, siis ei pea muretsema, et rendikardid on loterii icon_biggrin.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 10:47:24 vasta tsitaadiga

Ma sõidaks hea meelega GP-d icon_smile.gif Iseasi muidugi saab olema ajagraafik ja võimalused jne, sest kõik alati ei saa. Eks peab asja läbi mõtlema ja miks mitte.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 10:53:41 vasta tsitaadiga

Kes tahab trenni teha võib osta, mida iganes, kuid hobikart oma praegusel kujul on kindlalt kõige odavam võimalus võidusõidu laadse asjaga tegelemiseks.
Soomes võiks käia küll proovimas.
Sellest oli mul põtradega juttu kah, aga sinna see jäi.
Läti kohtade tasemesse väga ei usu. Arvaks, et parimad ei küüni FK tasemeni isegi kolme pulgaga redeliga.
Kui keegi tõestab, et mu eelarvamus paika ei pea, oleks mul väga hea meel.
thumbs_up.gif

Aeron kirjutas:
sest kõik alati ei saa. Eks peab asja läbi mõtlema ja miks mitte.

See teebki asja huvitavaks. Annab igaühele lisamotivatsiooni ja ka nendele, kes oma praeguse tasemega tribüünikohtadele ei pretendeeri võimaluse korralikult punkte saada.
See omakorda paneb rohkem harjutama. icon_wink.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 11:32:47 vasta tsitaadiga

Ma ise nii paugu pealt mõtlesin, et kui nt teha mingi 10-12 sõitu GP, siis igal ühel võiks olla kohustus 1 tulemus likvideediga. See tähendab, 12 sõidust 11 läheb kirja, mis võimaldab viletsama koha või puudumise likvideerida.

Organisatoorsetest mõtetest veel nõnda palju, et nt võiks iga kord iga võistleja eraldada 50 eeki GP võidufondi, eeldusel, et meid on ca 16 iga kord olemas, tähendaks see 12x16x50=9600 eeki. 6600 esikoht, 2000 teine koht ja 1000 kolmas koht... vms..

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 12:17:23 vasta tsitaadiga

Esimese hooga tundub, et reaalne oleks 5-8 GP-d hooajal, sõltuvalt kas suvi ikka tuleb. See muidugi puht minu isiklik arvamus.
Võiks teha pigem vähem, aga paremini.
Auhinnafond peaks kindlasti olema, kuid Tanel peaks enne ütlema, kas HV egiidi all üldse on võimalik sellist üritust korraldada.
Auhinnafond on täiesti eraldi teema, mida arutaks hiljem edasi. Iga kohapunkt võiks olla midagi väärt näiteks.
Ehk leiaks mõne pisisponsorigi ja jääks midagi ka HV arenguks.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.09.2008 12:53:28 vasta tsitaadiga

Siis peaks mingid soodukad ka välja kauplema FK-st ja Põltsust ja mingitest kohtadest.

Riias on muidu Biekernieki kõrval kardirada. Seal käivad ka võistlused.
Rada ise on lahe, aga kardid tundusid kõrvaltvaadates suht saastad olevat.
Vbl see oli tingitud sellest, et me olime sel hetkel seal päris autodega ja päris rajal sõitmas icon_biggrin.gif

_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 12:55:57 vasta tsitaadiga

Sämis sai nati räägitud ka, aga paneks 6 inimest kokku ja teeks lähiajal ühe laitse rallipargi sõidu ka -
http://www.laitserallypark.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=96&Itemid=53
Igaüks saab 20 minutit sõita tsipa alla 1000 krooni eest, lisaks kerge eine ja jook hinna sees

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 14:15:30 vasta tsitaadiga

XR, kas läksite eile kuhugi edasi, et Tanel täna nii vaikne on? icon_smile.gif
Sul oli põhjust küllaga. vik1ng it ennast finaalis võita on märkimist väärt.
thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2008 14:18:43 vasta tsitaadiga

Jälgin vaikselt. icon_smile.gif

Aga tõbine olen juba 3-ndat päeva, enesetunne on ikka kehv icon_cry.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 14:20:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Aga tõbine olen juba 3-ndat päeva, enesetunne on ikka kehv icon_cry.gif

Pitikat sõitma jaksad tulla homme?

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2008 14:22:25 vasta tsitaadiga

Üritan ikka tulla 8)
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 15:32:24 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Pitikat sõitma jaksad tulla homme?

Mis loom see "pitikas" veel on?

Aga mis Lätisse puutub, siis mina olen nii aastat 2-3 tagasi mingis suht Riia kesklinnas oleval kardirajal sõitnud. Oli suhteliselt suur ja avar hoone erinevalt Viimsi FK-st ja täitsa fun oli ... võistlesime seal mingite lätlaste ja leedukatega. Endalegi üllatuseks tulin rajal mida esimest korda nägin nii ajasõitude järgi kui ka finaalis teisele kohale. icon_smile.gif Aga vot mis rada see oli ja kuskohas - ei tea, ei mäleta. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 16:24:33 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
zoomski kirjutas:
Pitikat sõitma jaksad tulla homme?

Mis loom see "pitikas" veel on?

See oli minupoolne väike OT teemal:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=379790&highlight=

Tanel, kas eile keegi pilte tegi? Wirx tegi vist reality-live-showd?

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 04.09.2008 16:25:48 vasta tsitaadiga

Kui ma õigesti nägin, siis tegi pilte ka Riivo77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2008 16:27:19 vasta tsitaadiga

Ma pilte ei teinud seekord
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 04.09.2008 16:34:54 vasta tsitaadiga

Mul on mingisuguseid pilte ajasõidust ning paar videot ka, hiljem vaatan, mis välja tuli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sibul77
HV kasutaja
sibul77

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.09.2008 20:05:36 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Sämis sai nati räägitud ka, aga paneks 6 inimest kokku ja teeks lähiajal ühe laitse rallipargi sõidu ka -
http://www.laitserallypark.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=96&Itemid=53
Igaüks saab 20 minutit sõita tsipa alla 1000 krooni eest, lisaks kerge eine ja jook hinna sees


Siin saab ju ainult kogenud juhi kõrval sõita mitte ise icon_rolleyes.gif see suht igav ju icon_confused.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 20:07:03 vasta tsitaadiga

sibul77, loe teisi pakette ka, mitte esimest
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 04.09.2008 20:20:24 vasta tsitaadiga

sibul77 kirjutas:
wirx kirjutas:
Sämis sai nati räägitud ka, aga paneks 6 inimest kokku ja teeks lähiajal ühe laitse rallipargi sõidu ka -
http://www.laitserallypark.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=96&Itemid=53
Igaüks saab 20 minutit sõita tsipa alla 1000 krooni eest, lisaks kerge eine ja jook hinna sees


Siin saab ju ainult kogenud juhi kõrval sõita mitte ise icon_rolleyes.gif see suht igav ju icon_confused.gif .


Ei , igav pole kindlasti ralliautos istuda rallisõitja kõrval, iseasi, kas selle eest on mõtet maksta icon_biggrin.gif .

Ise olen Laitsel ühe korra käinud, kuigi jah, ise sõitnud seal pole, küll aga N.rühma subarus kaardilugejana (no päris kaarti ma siiski ei lugenud, kuigi.. põhimõtteliselt isegi saaks hakkama) ning vähemalt mulle oli see ka väga fun, kuigi maksta puhtalt reisjana sõitmise eest tõesti ei ole mõtet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sibul77
HV kasutaja
sibul77

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.09.2008 23:43:54 vasta tsitaadiga

Sorry mybad icon_redface.gif icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.09.2008 00:05:42 vasta tsitaadiga

ega me sinna reisima ei lähe, sõitma lähme ikka.
Ja rallipargi jaoks on isegi eraldi teema icon_wink.gif

_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 16:07:36 vasta tsitaadiga

Kardisõidu hinnad Soomes on ühtlaselt umbes 5min/5EUR.
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 21:57:02 vasta tsitaadiga

Sai siis Nv käidud FK's kardiga sõitmas parim aeg tuli 43,48, ma ei tea on see hea või halb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 22:14:28 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Sai siis Nv käidud FK's kardiga sõitmas parim aeg tuli 43,48, ma ei tea on see hea või halb

Oleneb kellega võrreldes. icon_wink.gif
See aeg on samast klassist kasutajaga vik1ng. icon_biggrin.gif
Arvestades, et õhutemperatuur on 10¤ madalam, kui siis, kui meie viimati sõitmas käisime, on aeg ülikõva.
Miks me sind HV sõitudel ei ole näinud icon_question.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 23:05:03 vasta tsitaadiga

Nuh kui viimane kord seal põltsamaal käisite olin tööl, mul selline tobe graafik pikk ja lühike nädal. Muidu tuleks sõitma küll.
Eks järgmine kord üritan platsis olla.
Rajast ka natuke, kate on jah kohati lapitud ja palju parem on, muide rada on jälle õigetpidi. Aga jah see aeg tuli alles 11 ringil 12'st. Sooejenmine võttis aeg ja päris palju oli ennem ikka külglibisemist. Viimane sõit niihead aega ei sõitnud aga kolm korda alla 44 sekundi ringi peale keskmine jäis sinna 44 poole kanti.

PS! mis krdima nv ma räägin õhtu ja peast jummal soe rsk. eile käisin icon_razz.gif täna on ka krdima esmaspäev
zoomski kirjutas:
karuke kirjutas:
Sai siis Nv käidud FK's kardiga sõitmas parim aeg tuli 43,48, ma ei tea on see hea või halb

Oleneb kellega võrreldes. icon_wink.gif
See aeg on samast klassist kasutajaga vik1ng. icon_biggrin.gif
Arvestades, et õhutemperatuur on 10¤ madalam, kui siis, kui meie viimati sõitmas käisime, on aeg ülikõva.
Miks me sind HV sõitudel ei ole näinud icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 23:24:50 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Nuh kui viimane kord seal põltsamaal käisite olin tööl, mul selline tobe graafik pikk ja lühike nädal. Muidu tuleks sõitma küll.
Eks järgmine kord üritan platsis olla.
Rajast ka natuke, kate on jah kohati lapitud ja palju parem on, muide rada on jälle õigetpidi. Aga jah see aeg tuli alles 11 ringil 12'st. Sooejenmine võttis aeg ja päris palju oli ennem ikka külglibisemist. Viimane sõit niihead aega ei sõitnud aga kolm korda alla 44 sekundi ringi peale keskmine jäis sinna 44 poole kanti.

PS! mis krdima nv ma räägin õhtu ja peast jummal soe piix. eile käisin icon_razz.gif täna on ka krdima esmaspäev
zoomski kirjutas:
karuke kirjutas:
Sai siis Nv käidud FK's kardiga sõitmas parim aeg tuli 43,48, ma ei tea on see hea või halb

Oleneb kellega võrreldes. icon_wink.gif
See aeg on samast klassist kasutajaga vik1ng. icon_biggrin.gif
Arvestades, et õhutemperatuur on 10¤ madalam, kui siis, kui meie viimati sõitmas käisime, on aeg ülikõva.
Miks me sind HV sõitudel ei ole näinud icon_question.gif

karuke, ära enam peale võta. Täna on krdima REEDE icon_exclaim.gif
thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.09.2008 23:39:01 vasta tsitaadiga

karuke, palju muidu karditanud oled? Kuidas selline aeg nii öelda nii lihtsalt ja "ei tea kas on ok aeg"?
Sa siis andekas, kui niisama lambist alla 44 sõitsid.

_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 08:19:23 vasta tsitaadiga

XR, siin on kaks varianti:
1.Meile jäetakse midagi rääkimata siin.
2. Hommikul kaine peaga selgub, et tegelik aeg oli 48.43.

Mina kahtlustaksin esimest, sest kirjeldus on lambivendade kohta liiga detailne. icon_smile.gif
Niisama lambist ei sõida keegi alla 44, vähemalt mitte kohaliku hobikardiga.
Pärast seda kui eelmises teemas aasta tagasi Cow pakkus välja 2 sek ringirekorditest kiiremaid aegu, ei ole lambivendi näha olnud.
Cowl oli jalg kipsis ja ei saanud seetõttu võistlustele tulla. 8)

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 10:29:23 vasta tsitaadiga

Ma ei tea maybe annab kohati uus asfaltkate niipalju juurde. Samas võin ma selle tabeli scannida ja siia saata. Sõitnud olen sirka see aasta vist oma 15 x , st tavaliselt oleme kolm sõitu korraga teinud. ja ennem pole jah niikiiresti sõitnud, st aasta algul kui rada niiöelda õigetpidi oli (boxist välja ja paremale) siis olid enamus ajad 45 alguses 44 poole kandis.

Aga sõitma olen kindalsti nõus tulema, sõbrad ongi nati liiga aeglased juba icon_razz.gif. Ma ei arvand et eile esmaspäev oli aga tunne oli selline kuna ennem seda oli 2 vaba päeva ja siis tööle niiet. ja 48:43 ei ole mul isegi mitte esimene soojendus ring , seda peaks vist tagurpidi sõitma.;P

zoomski kirjutas:
XR, siin on kaks varianti:
1.Meile jäetakse midagi rääkimata siin.
2. Hommikul kaine peaga selgub, et tegelik aeg oli 48.43.

Mina kahtlustaksin esimest, sest kirjeldus on lambivendade kohta liiga detailne. icon_smile.gif
Niisama lambist ei sõida keegi alla 44, vähemalt mitte kohaliku hobikardiga.
Pärast seda kui eelmises teemas aasta tagasi Cow pakkus välja 2 sek ringirekorditest kiiremaid aegu, ei ole lambivendi näha olnud.
Cowl oli jalg kipsis ja ei saanud seetõttu võistlustele tulla. 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 10:49:26 vasta tsitaadiga

Võibolla tõesti sellel uuel asfaldil on niipalju parem pidamine? Peaks ka minema proovima enne kui lumi maha sajab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 11:05:00 vasta tsitaadiga

Nu aga äki näiteks esmaspäeval miski peale 17:00 võiks miski seltskonna kokku ajada ja sõita?
Kui nüüd mõtlema hakata siis ennem ma niikiiresti kurve ei läbind.

ex6 kirjutas:
Võibolla tõesti sellel uuel asfaldil on niipalju parem pidamine? Peaks ka minema proovima enne kui lumi maha sajab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.09.2008 11:50:18 vasta tsitaadiga

Ma pakun, et asi võis olla rehvides. Uued rehvid all ning pärast rehvide soojaks saamist need hakkasid ka korralikult pidama.
_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 21:00:36 vasta tsitaadiga

Rehvi uudsus ei mängi tegelt rolli, kui kumm pole deformeerunud. Kui ääred on sisse vajunud, siis ei pööra enam nii hästi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2008 12:00:02 vasta tsitaadiga

Rehvid olid normis, sesmõttes et asi oli sile ja deformeerumist ei pannud tähele, kerget kärsakat oli pärast tunda aga eks ma andsin neile valu ka icon_biggrin.gif

On siis sõidust huvitatuid? kasvõi mingil muul ajal, ma juba tahaks jälle kardi rooli icon_biggrin.gif

khan kirjutas:
Rehvi uudsus ei mängi tegelt rolli, kui kumm pole deformeerunud. Kui ääred on sisse vajunud, siis ei pööra enam nii hästi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2008 19:24:12 vasta tsitaadiga

khan, äkki teeks HV suvelõpu sõidu ära järgmisel nädalal, kui ilm vähegi normaalne on?
Homme saaksin täpsustada oma kalendrit. Neljapäeval ei sobi kindlasti, sest siis sõidame pitikat.
Pakkuge aegu ja andke märku, kes sõidust huvitatud.
thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.