Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 17:09:13 vasta tsitaadiga

S-Video kaabel Photopoindist- iseasi, kas laos tähendab seda, et peab ära tellima ja siis ootama mõni päev icon_rolleyes.gif

Teleril sul Scart-i pole? Muidu oleks see vast mõttekam:
Scart-RGB kaabel Photopoindist

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jamaylem
HV kasutaja
jamaylem

liitunud: 05.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 23:33:40 vasta tsitaadiga

Teleril ikka on aga motlesin et prooviks monitori taga, saaks igal pool kui vaja ps2 kasutada.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mumbles
HV kasutaja
Mumbles

liitunud: 08.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 11:38:32 vasta tsitaadiga

Üks scart kinni ja teine vaba, ning ka s-video vaba.
Kuid kumb nendest kvaliteedi poolest parem on ?
Kas see alumine scardi oma, laseb ka audiot ?
Kuigi audiot vaja pole kuna kasutan seda optikat.

1dumbpcuser kirjutas:
S-Video kaabel Photopoindist- iseasi, kas laos tähendab seda, et peab ära tellima ja siis ootama mõni päev icon_rolleyes.gif

Teleril sul Scart-i pole? Muidu oleks see vast mõttekam:
Scart-RGB kaabel Photopoindist
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 11:41:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas see alumine scardi oma, laseb ka audiot ?

Loomulikult edastab scart ka audiot icon_wink.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 22.08.2008 12:34:29 vasta tsitaadiga

telekal sööb üks scart rgb signaali

ps2 tunneb ise ära kui on ps2->scart rgb juhe

pildi testmiseni pole veel jõudnud
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mumbles
HV kasutaja
Mumbles

liitunud: 08.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 13:57:08 vasta tsitaadiga

hmm, mul scart 1 tunneb rgb ja selle taga on kodukino
nind scart 2 tunneb s-videot või av-d ja hetkel seal ongi PS2 oma a/v kaabliga.
on selle rgb ja s-video kvaliteedi vahe märgatav ?

Dag kirjutas:
telekal sööb üks scart rgb signaali

ps2 tunneb ise ära kui on ps2->scart rgb juhe

pildi testmiseni pole veel jõudnud
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 14:36:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

on selle rgb ja s-video kvaliteedi vahe märgatav ?

Mitte väga, võib-olla profiseadmetel jms.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mumbles
HV kasutaja
Mumbles

liitunud: 08.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 15:36:57 vasta tsitaadiga

Et siis RCA composite video ja S-Video vahe on samamoodi vähe märgatav ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 15:41:09 vasta tsitaadiga

rca composite ja s-video erinevus on palju-palju märgatavam kui s-video ja scart-rgb icon_wink.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mumbles
HV kasutaja
Mumbles

liitunud: 08.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 19:33:52 vasta tsitaadiga

Loodan väga, et kaabel tõesti teeb imet, sest suurest telekast pilt muidu udune ja imelikult väreleb.
Imelik, et sony korralikke kaableid kaasa ei pane.
Kui kaabli ära vahetan, eks annan teada, kas tuli minu teleka puhul ka mingit imet. icon_idea.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
furyy
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 16:44:52 vasta tsitaadiga

Kellelgi paksule plesale võrgukaarti on pakkuda? (hdd jaoks pmst)
_________________
48 thousand years into the future, you've still got a knack for stating the obvious.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaylem
HV kasutaja
jamaylem

liitunud: 05.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 17:54:12 vasta tsitaadiga

kellelgi seda ps2i gun on pakkuda...vaatasin et seal photopointis ka selline olemas...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mumbles
HV kasutaja
Mumbles

liitunud: 08.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 08:09:58 vasta tsitaadiga

Mul kodus mingisugune karbis guncon ps2-le vedeleb,
sai kunagi inglismaalt tellitud.
Õhtul panen täpsema kirjelduse.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 25.08.2008 10:07:06 vasta tsitaadiga

kuna sellest juba räägite, oleks huvitatud, mis mängudes seda kasutada saab?
_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 01:54:24 vasta tsitaadiga

djelton kirjutas:
kuna sellest juba räägite, oleks huvitatud, mis mängudes seda kasutada saab?


Time Crysis peaks olema parim mäng selles valdkonnas.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 26.08.2008 09:58:14 vasta tsitaadiga

aga kuidas sa samalajal liikuda saad? või relvaga kuidagi? sest ei hoia ju naljalt pulti ühekäega ja ei mängi?
_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 10:02:55 vasta tsitaadiga

djelton kirjutas:
aga kuidas sa samalajal liikuda saad? või relvaga kuidagi? sest ei hoia ju naljalt pulti ühekäega ja ei mängi?

Virtua Cop ja Time Crisis laadsetes mängudes liigub pilt ju ise vastavalt
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hänk3434
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2008




sõnum 26.08.2008 20:02:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, et kus ma saan Sony PSP Version 4.05 odavalt kodustada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 20:11:48 vasta tsitaadiga

Hänk3434 kirjutas:
Kas keegi teab, et kus ma saan Sony PSP Version 4.05 odavalt kodustada.

Mis sel pistmist PS2-ga icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inimene123
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 27.08.2008 20:07:52 vasta tsitaadiga

Kus muidu PS2 hind kõige madalam on (Eesti piires)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.08.2008 22:16:56 vasta tsitaadiga

Kes kui palju Swap Magicu eest pakub? Komplektis on SwapMagic DVD, SwapMagic CD ja SlideTool.
(Swap Magic 3.6)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 28.08.2008 08:03:50 vasta tsitaadiga

Inimene123 kirjutas:
Kus muidu PS2 hind kõige madalam on (Eesti piires)?


HV-s icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mumbles
HV kasutaja
Mumbles

liitunud: 08.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 18:25:27 vasta tsitaadiga

Ja saigi lõpuks s-video kaabel soetatud ja uskuge või mitte, aga vahe on nagu öö ja päev thumbs_up.gif
Pilt on selge ja ei värele enam thumbs_up.gif
Nüüd ainuke küsimus veel, et paljud mängud küsivad kas 50 või 60Hz.
Nagu aru saan peaks 60Hz selgema pildiga olema, aga samas kas mitte
50Hz ei ole PAL või 60 Hz NTSC ? ehk siis 50Hz PAL peaks parem pilt olema
kuna resolutsioon on sellel parem icon_question.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 18:53:51 vasta tsitaadiga

Eks sa katseta, kummaga parem on icon_wink.gif Ise küll neil vahet ei märganud icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 31.08.2008 20:31:39 vasta tsitaadiga

RCA peaks olema etem, kui S-VIDEO icon_rolleyes.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 20:32:58 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
RCA peaks olema etem, kui S-VIDEO icon_rolleyes.gif

RCA on ainult pistiku tüüp, see ei keela sedamööda edastada ükskõik mida icon_wink.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 31.08.2008 20:38:02 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
strohher kirjutas:
RCA peaks olema etem, kui S-VIDEO icon_rolleyes.gif

RCA on ainult pistiku tüüp, see ei keela sedamööda edastada ükskõik mida icon_wink.gif


Ma vist ajan sassi midagi :oops:RGP-d mõtlesin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 21:09:10 vasta tsitaadiga

RGB-d ikka icon_razz1.gif
Jah, see on küll parem, ent mitte märgatavalt icon_rolleyes.gif
Ja tegelikult on PS2-le parim võimalik komponentvideo icon_wink.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 07:33:35 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kes kui palju Swap Magicu eest pakub? Komplektis on SwapMagic DVD, SwapMagic CD ja SlideTool.
(Swap Magic 3.6)

Palju sa ise asja eest loodad saada?
Huvi on, kuid hind paneb asja paika.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.09.2008 12:40:25 vasta tsitaadiga

500.- eek.
Terve komplekt.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mumbles
HV kasutaja
Mumbles

liitunud: 08.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 09:29:02 PS2 light gun vasta tsitaadiga

Selline asi siis on:
Käes nagu ehtne gun 8)

http://static1.nagi.ee/i/p/303/39/07584989a83f71_l.jpg
http://static1.nagi.ee/i/p/303/39/07584985ff716f_l.jpg


jamaylem kirjutas:
kellelgi seda ps2i gun on pakkuda...vaatasin et seal photopointis ka selline olemas...
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 07:58:19 vasta tsitaadiga

Kes teeks mulle Tallinnas selle HDD värgi ära. Võin mõned õlled ka teha beer_yum.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 12.09.2008 08:14:08 vasta tsitaadiga

mis hdd värki sa silmas pead?

endan plaan panna kõvaketas ps2 te sisse.

puudub võrgukaart, ise ei ole kunagi ebayst tellinud kas oleks keegi kes selle asja mul ette võtaks sümboolse tasu eest?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 08:15:08 vasta tsitaadiga

Tahan ps2 välise kõvakettaga ühendada ja sealt pealt mängida
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 09:30:47 vasta tsitaadiga

Sul mõnel sõbral moditud ps2 või memor32 pole?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 10:24:14 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Sul mõnel sõbral moditud ps2 või memor32 pole?

ei ole. muidu saaks vast ise hakkama

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaylem
HV kasutaja
jamaylem

liitunud: 05.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 11:25:08 vasta tsitaadiga

Memory32 piisab, et saada hdd pealt mängima? On juba uus 1.3 versioon väljas või?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 12.09.2008 11:28:12 vasta tsitaadiga

kas kõigil on network adapter olemas ? või panete seda õhukesele ps2 le külge?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 12.09.2008 13:33:38 vasta tsitaadiga

kui kellelgi on huvi siis on ps2 jaoks müüa mälukaarte, komponentkaablit, s-video kaablit, scartkaablit, samuti ps2 slim , koos tutika puldiga ja 2 kasutatud puldiga, mingeid üksikuid mänge on ka veel üle. kirjutage ps kui millegi vastu huvi on.
ps2 on täiesti töökorras, kasutatud ca 5 kuud, ostupabereid pole, kuna ostetud saksamaalt või õigemini on, aga nendega pole midagi teha.
reageerin ainult ps, ärge siin teemas hakake pakkumisi tegema.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 14:12:01 vasta tsitaadiga

tarmor, Äkki teed müügi teema icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 12.09.2008 16:11:52 vasta tsitaadiga

tarmor, See asi on reeglite vastu - "ps-is äritsemine"
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 18:14:22 vasta tsitaadiga

jamaylem kirjutas:
Memory32 piisab, et saada hdd pealt mängima? On juba uus 1.3 versioon väljas või?

Ma tegin memor32 abil MCBoot mälukaardi ja sellega käivitan progesi msi vaja.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 19:12:20 vasta tsitaadiga

kes saaks tallinnas mulle selle triki ära teha icon_question.gif võin koos temaga mõned beer_yum.gif ära juua
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puunina
HV vaatleja
puunina

liitunud: 07.11.2002




sõnum 15.09.2008 16:33:52 vasta tsitaadiga

Minu PS2 (slim) lakkas ühel hetkel plaate välja lugemast. Mängud ega muusika cd ei tööta. See nn. laserpea ei liigu enam.

Äkki oskate nõu anda,- kas kuskil keegi neid pille remondib ka?

Igasugune nõu teretulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaylem
HV kasutaja
jamaylem

liitunud: 05.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2008 16:55:59 vasta tsitaadiga

memory32 paned välise usb ketta pealt koik asjad käima.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 09:40:57 vasta tsitaadiga

Tule siis mulle appi ja pane see minu välisele kõvakale ka peale. Kas on mingi vahe ka mis formaadis kõvaketas on või peab FAT32 olema icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2008 20:13:02 vasta tsitaadiga

Memor32 sama lugu, et saab peale nt usb advance või hd advance ja siis teatud nuppu all hoides bootib sisi selle proge. Lihtsam siiski tavalisele mälukaardile peale installida MCBoot proge ja esmaseks booditavaks progeks panna uLaunchElf. Sisi pm pleikar bootib ise sellesse op süsteemi ja edasi juba lihtsam. Nt paned usb peale või cd või hd peale teised proged jakäivitad sealt.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 17.09.2008 20:51:34 vasta tsitaadiga

Memor32 on mingi eraldi mälukaart? Kuskohast seda osta saab ja palju maksab?
Ning kui PS2-el draiv täitsa katki, et ühtegi plaati ei loe välja, siis saab selle hdd triki ära teha?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 22:00:58 vasta tsitaadiga

Memor32 ga saab teha jah. Ma pm tegingi nii. Memor32 lesaab panna kuni 4 elf faili ja neid käivtada ps2 bootimisel. Ja nii saabki tehtud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaylem
HV kasutaja
jamaylem

liitunud: 05.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 14:45:30 vasta tsitaadiga

Mul koik olemas...lihtsalt pole aega/vitsimist seda teemat proovida...niikuni plaan Wii soetada endale(Yht mangu tahan proovida:)).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.