|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
25.08.2008 19:03:54
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Rudolf112 kirjutas: |
Kui palju siin rahval on edu olnud hambapastaga plaate kriimudest vabastamises? Täna sain oma GTAIV Enterist tagasi ning poleerisin siis Youtube'ist saadud õpetuse järgi, justkui paremaks läks, aga pisikesed täkked vms jäid ikka näha. Pole praegu boxi kah, et proovida, kas töötab.  |
banaaniga pidi saama edukalt poleerida.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4501274#4501274 |
Normaalne, kui ma nüüd boxi saan ja selgub, et ei tööta, siis proovin. Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
25.08.2008 20:37:42
|
|
|
| qodopob kirjutas: |
| Taaviup kirjutas: |
| Neid mis pidid mängimist täiesti takistama, nt. see ,et mäng pidi tihti crashima jne. |
Vist korra crashis mul ühe laadimise ajal... Aga seda tegi ka GTAIV Vist ei tasu mitu tundi järjest mängida (6+ ) |
huvitav mul hakab pärast kuut tundi mängimist gta freezima
keegi teab xbxl allalaaditavaid coop mönge ise olen läbinud:kane:dead man,army of two,confict denited op,simpsons,lego indiana jones
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
25.08.2008 20:46:33
|
|
|
| Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.08.2008 21:17:57
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3 |
| tsitaat: |
In terms of the new dashboard or "The New XBox Experience" there isn't much to cover that wasn't already said at E3. The avatars animate really nicely and the general artistic style chosen by Rare sits well with me. From what I saw there are a lot of customisation options and yes, It sounds like in the future you will be able to deck your avatar out in branded clothing and accessories. Whether this is free as advertisers try this as a method of advertising clothing brands or whether they'll try and create a virtual fashion market where users pay for premium brand clothes remains to be seen. The impression I got was that Microsoft themselves still need to hash these details out.
In terms of the UI I've come to like it. On the whole. It's fairly straightforward as you just scroll between the various screens in the now obligatory shiny gradient backgrounds to access your games, music and video content. On the whole it seems better for browsing if you don't have a clear idea of what content you are looking for. If you wish however you can access the old school blade system as an overlay to quickly navigate to a specific section and this is a welcome addition.
I'm not sure if this has been confirmed already or not but I was told the new dashboard would arrive in November. |
http://www.rpg-tv.com
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
25.08.2008 21:35:22
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3 |
Epic. Kui vastab tõele siis on pwn. PS3 saab parema pildi ja targema AI.
Ei peagi ostma high-end gpud et saaks Crysist nautida.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
25.08.2008 21:39:55
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| qodopob kirjutas: |
| Taaviup kirjutas: |
| Neid mis pidid mängimist täiesti takistama, nt. see ,et mäng pidi tihti crashima jne. |
Vist korra crashis mul ühe laadimise ajal... Aga seda tegi ka GTAIV Vist ei tasu mitu tundi järjest mängida (6+ ) |
huvitav mul hakab pärast kuut tundi mängimist gta freezima
keegi teab xbxl allalaaditavaid coop mönge ise olen läbinud:kane:dead man,army of two,confict denited op,simpsons,lego indiana jones |
Sinu mainitud ei ole XBXL mängud, aga muidu alles tuli välja Bionic Commando, mis on igati
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
25.08.2008 22:23:28
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3 |
Epic. Kui vastab tõele siis on pwn. PS3 saab parema pildi ja targema AI.
Ei peagi ostma high-end gpud et saaks Crysist nautida. |
?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
25.08.2008 22:27:32
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
| iDemon kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3 |
Epic. Kui vastab tõele siis on pwn. PS3 saab parema pildi ja targema AI.
Ei peagi ostma high-end gpud et saaks Crysist nautida. |
? |
Tra, vaata ringi ka vähe.
http://www.psu.com/Rumor--Crysis-coming-to-PS3-in-Q2-2009--a0004631-p0.php
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
25.08.2008 22:29:29
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Sprocket kirjutas: |
| iDemon kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3 |
Epic. Kui vastab tõele siis on pwn. PS3 saab parema pildi ja targema AI.
Ei peagi ostma high-end gpud et saaks Crysist nautida. |
? |
Tra, vaata ringi ka vähe.
http://www.psu.com/Rumor--Crysis-coming-to-PS3-in-Q2-2009--a0004631-p0.php |
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
26.08.2008 08:52:14
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| qodopob kirjutas: |
| Taaviup kirjutas: |
| Neid mis pidid mängimist täiesti takistama, nt. see ,et mäng pidi tihti crashima jne. |
Vist korra crashis mul ühe laadimise ajal... Aga seda tegi ka GTAIV Vist ei tasu mitu tundi järjest mängida (6+ ) |
huvitav mul hakab pärast kuut tundi mängimist gta freezima
keegi teab xbxl allalaaditavaid coop mönge ise olen läbinud:kane:dead man,army of two,confict denited op,simpsons,lego indiana jones |
Sinu mainitud ei ole XBXL mängud, aga muidu alles tuli välja Bionic Commando, mis on igati  |
ma mõtlesin livest allalaaditavaid mänge
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
26.08.2008 09:06:28
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| Dude . kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| qodopob kirjutas: |
| Taaviup kirjutas: |
| Neid mis pidid mängimist täiesti takistama, nt. see ,et mäng pidi tihti crashima jne. |
Vist korra crashis mul ühe laadimise ajal... Aga seda tegi ka GTAIV Vist ei tasu mitu tundi järjest mängida (6+ ) |
huvitav mul hakab pärast kuut tundi mängimist gta freezima
keegi teab xbxl allalaaditavaid coop mönge ise olen läbinud:kane:dead man,army of two,confict denited op,simpsons,lego indiana jones |
Sinu mainitud ei ole XBXL mängud, aga muidu alles tuli välja Bionic Commando, mis on igati  |
ma mõtlesin livest allalaaditavaid mänge |
sa mõtled co-opis mängitavaid Demosid mida saab alla tõmmata? kui jah siis Army of Two on üks selline näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalapala
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
26.08.2008 09:46:45
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3 |
Epic. Kui vastab tõele siis on pwn. PS3 saab parema pildi ja targema AI.
Ei peagi ostma high-end gpud et saaks Crysist nautida. |
Vara hõiskad, hea kui Xbox 360-ga võrdne tulemus saavutatakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mustkast
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2007
|
26.08.2008 10:17:04
|
|
|
| PS3 on stabiilsem ja jõulisem kui X360. Selle potenstiaali kasutamata jätmine oleks puhtalt tobe.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.08.2008 10:38:52
|
|
|
| mustkast kirjutas: |
| PS3 on stabiilsem ja jõulisem kui X360. Selle potenstiaali kasutamata jätmine oleks puhtalt tobe. |
kahjuks siiani pole veel näinud, milles see väljenduks. hoopis vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
26.08.2008 10:52:29
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| Dude . kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| qodopob kirjutas: |
| Taaviup kirjutas: |
| Neid mis pidid mängimist täiesti takistama, nt. see ,et mäng pidi tihti crashima jne. |
Vist korra crashis mul ühe laadimise ajal... Aga seda tegi ka GTAIV Vist ei tasu mitu tundi järjest mängida (6+ ) |
huvitav mul hakab pärast kuut tundi mängimist gta freezima
keegi teab xbxl allalaaditavaid coop mönge ise olen läbinud:kane:dead man,army of two,confict denited op,simpsons,lego indiana jones |
Sinu mainitud ei ole XBXL mängud, aga muidu alles tuli välja Bionic Commando, mis on igati  |
ma mõtlesin livest allalaaditavaid mänge |
Bionic Commando Rearmed ongi Live Marketplace'ist allatõmmatav Arcade mäng.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
26.08.2008 13:50:02
|
|
|
| Dude ., ta mõtlebb demosid millel on co-op.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
26.08.2008 16:00:19
|
|
|
| Splash kirjutas: |
| Dude ., ta mõtlebb demosid millel on co-op. |
yup
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
26.08.2008 17:01:54
|
|
|
Olen mõelnud Xbox 360 ostmisele, aga erinevate "mudelite" arv on nii lai, et kirjuks võtab silme eest. Kas keegi võiks lühidalt rääkida ära erinevused eri mudelite vahel? Jah, oskan ka ise googeldada aga paljudes võrdlustes on Pro välja jäetud, kas see on mõni uuem variant?
Tänud, kes selgitada viitsib.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
26.08.2008 17:04:49
|
|
|
| Traf kirjutas: |
Olen mõelnud Xbox 360 ostmisele, aga erinevate "mudelite" arv on nii lai, et kirjuks võtab silme eest. Kas keegi võiks lühidalt rääkida ära erinevused eri mudelite vahel? Jah, oskan ka ise googeldada aga paljudes võrdlustes on Pro välja jäetud, kas see on mõni uuem variant?
Tänud, kes selgitada viitsib.  |
Loe Mängukonsoolide foorumi ülevalt kolmandat teemat "Xbox360: kordauma kippivad küsimused"
igaks juhuks link ka -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=373171&start=0
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
26.08.2008 17:10:34
|
|
|
| Jah, nagu ütlesin, selliseid võrdluseid olen lugenud küll, tänud selle lingi eest sellegipoolest, aga mis loom see Pro on?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.08.2008 17:27:12
|
|
|
| koguaeg on vaid kolm müügil olnud
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
26.08.2008 17:36:00
|
|
|
* Ei ole olnud, alguses ei olnud Elite'i näiteks.
* Mõtlesin rohkem selles mõttes, et varsti võib see number jälle muutuda.
* Tehniliselt müüakse Core'i kah veel kuskil ladudes aga seda lihtsalt ei toodeta.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
26.08.2008 17:51:26
|
|
|
Oh, see wiki leht on hea, miks ma ise selle peale ei tulnud.
On jah vist ainult 3 versiooni, aga alles nüüd sain teada, et Pro = Premium ja pealegi on neid ju mitu põlvkonda, igal põlvkonnal omad kiiksud ja featuurid = minule tundus küll kirju, millist siis ikkagi osta.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
26.08.2008 18:00:01
|
|
|
| Jah, valesti sõnastasin, ma üsna kauge, kui asi puutub konsoolidesse. Mõtlesin ma seda, et näiteks premiumil on vanemad ja uuemad versioonid ja siis on miskised piiratud numbritega "erid" jne.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
26.08.2008 18:11:02
|
|
|
| Traf kirjutas: |
| Jah, valesti sõnastasin, ma üsna kauge, kui asi puutub konsoolidesse. Mõtlesin ma seda, et näiteks premiumil on vanemad ja uuemad versioonid ja siis on miskised piiratud numbritega "erid" jne. |
Kõikidel xbox360-l on uuemad ja vanemad variandid. Kui tahad flashida enda konsooli dvd-romi siis tuleb otsida varem kui aprill 2008 kuupäeval valmistatud konsooli. Kui soovid enda konsooli mitte flashida siis sobib sulle lite-on romiga konsool mida ei saa hetkel veel flashida (pole üldse kindel, et saabki edaspidi).
Mida uuem konsool seda parem võimalus, et ei teki rrodi. Arcadedel (mitte coredel) on küljes ka hdmi port.
Kõige parem variant oleks minu silmis falcon prosega arcade koos benq dvd romiga, ehk siis toodetud ~ 2007 lõpp - 2008 algus
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
26.08.2008 18:14:10
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
| Traf kirjutas: |
| Jah, valesti sõnastasin, ma üsna kauge, kui asi puutub konsoolidesse. Mõtlesin ma seda, et näiteks premiumil on vanemad ja uuemad versioonid ja siis on miskised piiratud numbritega "erid" jne. |
Kõikidel xbox360-l on uuemad ja vanemad variandid. Kui tahad flashida enda konsooli dvd-romi siis tuleb otsida varem kui aprill 2008 kuupäeval valmistatud konsooli. Kui soovid enda konsooli mitte flashida siis sobib sulle lite-on romiga konsool mida ei saa hetkel veel flashida (pole üldse kindel, et saabki edaspidi).
Mida uuem konsool seda parem võimalus, et ei teki rrodi. Arcadedel (mitte coredel) on küljes ka hdmi port.
Kõige parem variant oleks minu silmis falcon prosega arcade koos benq dvd romiga, ehk siis toodetud ~ 2007 lõpp - 2008 algus |
Kas seda viimast imelooma kuskilt osta ka saaks ? Eestis ma mõtlen.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
26.08.2008 18:39:06
|
|
|
Ega enne ostu eriti teada saagi, mis konsooli saad, vähemalt nö. keskmine ostja ei oska seda vaadata. Tal vaja teada ainult, kas Arcade, Pro/Premium või Elite ja asi ants,tal pole vaja teada, kas prose/gpu on 90 või 65nm, ning mis marki dvd-seade seal on
Kui ma õigesti mäletan, on xboxi karbil (st müügipakendil ) väike "luuk", kust sisse piiludes näeb tootmiskuupäeva (MFR date), samas on teatud partiid (LOT NR karbil oleval kleepsul) "tuvastatavad".
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
26.08.2008 21:11:17
|
|
|
| seal game.co.uk-s osadel mängudel on peale ostmise silt preowned,kas see tähendab et kasutatud mäng?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zonitec
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2006
|
26.08.2008 21:16:39
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| seal game.co.uk-s osadel mängudel on peale ostmise silt preowned,kas see tähendab et kasutatud mäng? |
Jah
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
26.08.2008 21:17:57
|
|
|
| zonitec kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| seal game.co.uk-s osadel mängudel on peale ostmise silt preowned,kas see tähendab et kasutatud mäng? |
Jah |
siis saab kase Sottiga juba kane&linch dead man
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.08.2008 21:22:04
|
|
|
Splinter Cell 4 saab 80 krooniga...
Täna sain oma tellitud Reward Cardi ka kätte.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
26.08.2008 21:23:09
|
|
|
mingi jama,teen sinna kasutajat-invlid post code nagu wtf?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zonitec
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2006
|
26.08.2008 22:00:17
|
|
|
| -=Px=- kirjutas: |
| Andykas kirjutas: |
| Traf kirjutas: |
| Jah, valesti sõnastasin, ma üsna kauge, kui asi puutub konsoolidesse. Mõtlesin ma seda, et näiteks premiumil on vanemad ja uuemad versioonid ja siis on miskised piiratud numbritega "erid" jne. |
Kõikidel xbox360-l on uuemad ja vanemad variandid. Kui tahad flashida enda konsooli dvd-romi siis tuleb otsida varem kui aprill 2008 kuupäeval valmistatud konsooli. Kui soovid enda konsooli mitte flashida siis sobib sulle lite-on romiga konsool mida ei saa hetkel veel flashida (pole üldse kindel, et saabki edaspidi).
Mida uuem konsool seda parem võimalus, et ei teki rrodi. Arcadedel (mitte coredel) on küljes ka hdmi port.
Kõige parem variant oleks minu silmis falcon prosega arcade koos benq dvd romiga, ehk siis toodetud ~ 2007 lõpp - 2008 algus |
Kas seda viimast imelooma kuskilt osta ka saaks ? Eestis ma mõtlen. |
Poest uuena ei saa, aga kellegi käest kasutatuna võid küll saada. Mina näiteks nädal tagasi ostsin kasutatud arcade benq romiga ja sain väga hea hinnaga kätte
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.08.2008 22:43:08
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Täna sain oma tellitud Reward Cardi ka kätte. |
UK aadressile tellitud? Või kuidas kavatsed kontoga siduda?
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
27.08.2008 00:26:56
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| amddude kirjutas: |
| Täna sain oma tellitud Reward Cardi ka kätte. |
UK aadressile tellitud? Või kuidas kavatsed kontoga siduda? |
Ma tellisin endale ka Eesti aadressile, ning tuli ilusti kohale, ning punktid jooksevad sinna peale ostudelt. Ei saagi aru, mida nad selle UK/Ireland-iga öelda tahavad...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.08.2008 07:57:41
|
|
|
Punktid jooksevad, aga hinnast alla ka siis saad?
Hmm, peaks ka siis proovima jälle. 2004 sai sealt võetud reward card aga mitte ei leidnud viisi kuidas see oma Eesti aadressiga kontoga siduda..
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
27.08.2008 09:34:11
|
|
|
http://www.game.co.uk/RewardProgram/
Siin on öeldud ilusti LINK a CARD
Ning saad küll hinnast alla. Mina sain £5 alla
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
27.08.2008 10:20:10
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| amddude kirjutas: |
| Täna sain oma tellitud Reward Cardi ka kätte. |
UK aadressile tellitud? Või kuidas kavatsed kontoga siduda? |
Enda aadressile ikka. Ja mis sidumise värk? Reward Cardi kasutades küsib ta ju vaid koodi vist.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
27.08.2008 11:48:56
|
|
|
| Mingi huvitav Xboxi ikaldus on Eestit tabanud. Raha põletab taskus ja DMC4 ning Dead Rising ootavad mängimist, kuid PRO'd ei näe kuskil. Kas kuskilt praegu mõistliku hinnaga PRO'd ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
27.08.2008 11:58:56
|
|
|
Enteris nagu 20GB-st Xbox 360-t on. Uus 60GB-ne mudel, ei taha ainult kuidagi müüki tekkida. GNT on ka tühjaks jäänud Xboxi ja selle lisavarustuse koha pealt.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.08.2008 12:03:47
|
|
|
XBOX 360 PELIKONSOLI (HDMI) 60GB
B4J-00181
5 105.27 GNTLT-1 (3) 28.08.2008
Varasemates postides on mainitud, et järgmine nädal peaks Enterisse ilmuma 60GB versioon
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
27.08.2008 12:06:57
|
|
|
| Algul Enter lubas septembriks, aga siis kirjutasid (kommentaaarides), et tuleb selle(s) nädala(s) alguses. Eks peab lihtsalt ootama.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
27.08.2008 19:02:04
|
|
|
Võibolla loll küsimus ja võibolla 100 korda siit threadist juba läbi käinud aga:
Kui moditud konsooliga mängida mängu originaalplaadi pealt ja minna XBL-i mis siis musta stsenaariumi puhul juhtub?
Kas konsool saab Live banni, või see XBL kasutaja kes moditud konsooliga Live-s käis?
Lihtsalt huvitab sest endal modimata konsool ja 100% originaalid, aga samas on silmapiiril üks moditud isend suht odavalt saadaval... võibolla ostaks ära - hea secondary box lapsele...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
27.08.2008 22:06:59
|
|
|
| 04/08a arcade on, mis romiga, oskab keegi öelda (falcon prose ja benq äkki) ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
27.08.2008 22:35:53
|
|
|
| tsitaat: |
Kui moditud konsooliga mängida mängu originaalplaadi pealt ja minna XBL-i mis siis musta stsenaariumi puhul juhtub?
Kas konsool saab Live banni, või see XBL kasutaja kes moditud konsooliga Live-s käis?
Lihtsalt huvitab sest endal modimata konsool ja 100% originaalid, aga samas on silmapiiril üks moditud isend suht odavalt saadaval... võibolla ostaks ära - hea secondary box lapsele... icon_biggrin.gif
|
Oleneb frimwarest täitsa, ma arvan, et kõige uuemaga pole ka ohtu, kuid kui ainult originaale mängid, siis alati võimalik ju tagasi originaal frimwarele flashida konsool, lihtsa vaevaga
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
27.08.2008 23:03:09
|
|
|
| nah kirjutas: |
| tsitaat: |
Kui moditud konsooliga mängida mängu originaalplaadi pealt ja minna XBL-i mis siis musta stsenaariumi puhul juhtub?
Kas konsool saab Live banni, või see XBL kasutaja kes moditud konsooliga Live-s käis?
Lihtsalt huvitab sest endal modimata konsool ja 100% originaalid, aga samas on silmapiiril üks moditud isend suht odavalt saadaval... võibolla ostaks ära - hea secondary box lapsele... icon_biggrin.gif
|
Oleneb frimwarest täitsa, ma arvan, et kõige uuemaga pole ka ohtu, kuid kui ainult originaale mängid, siis alati võimalik ju tagasi originaal frimwarele flashida konsool, lihtsa vaevaga  |
et nagu kui sa unflashi teed tagasiflashimine on kerge?no ütleme lasen HV kasutajal ära fläshida siis lolli peaga teen unflashi ning siis pean jälle ta jutule minema ?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|