Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 247, 248, 249 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 19:03:54 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Rudolf112 kirjutas:
Kui palju siin rahval on edu olnud hambapastaga plaate kriimudest vabastamises? Täna sain oma GTAIV Enterist tagasi ning poleerisin siis Youtube'ist saadud õpetuse järgi, justkui paremaks läks, aga pisikesed täkked vms jäid ikka näha. Pole praegu boxi kah, et proovida, kas töötab. icon_neutral.gif

banaaniga pidi saama edukalt poleerida.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4501274#4501274

Normaalne, kui ma nüüd boxi saan ja selgub, et ei tööta, siis proovin. Tänud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 25.08.2008 20:37:42 vasta tsitaadiga

qodopob kirjutas:
Taaviup kirjutas:
Neid mis pidid mängimist täiesti takistama, nt. see ,et mäng pidi tihti crashima jne.
Vist korra crashis mul ühe laadimise ajal... Aga seda tegi ka GTAIV icon_biggrin.gif Vist ei tasu mitu tundi järjest mängida (6+ icon_razz.gif )
huvitav mul hakab pärast kuut tundi mängimist gta freezima


keegi teab xbxl allalaaditavaid coop mönge ise olen läbinud:kane:dead man,army of two,confict denited op,simpsons,lego indiana jones
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 20:46:33 vasta tsitaadiga

Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 21:17:57 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3

tsitaat:
In terms of the new dashboard or "The New XBox Experience" there isn't much to cover that wasn't already said at E3. The avatars animate really nicely and the general artistic style chosen by Rare sits well with me. From what I saw there are a lot of customisation options and yes, It sounds like in the future you will be able to deck your avatar out in branded clothing and accessories. Whether this is free as advertisers try this as a method of advertising clothing brands or whether they'll try and create a virtual fashion market where users pay for premium brand clothes remains to be seen. The impression I got was that Microsoft themselves still need to hash these details out.

In terms of the UI I've come to like it. On the whole. It's fairly straightforward as you just scroll between the various screens in the now obligatory shiny gradient backgrounds to access your games, music and video content. On the whole it seems better for browsing if you don't have a clear idea of what content you are looking for. If you wish however you can access the old school blade system as an overlay to quickly navigate to a specific section and this is a welcome addition.

I'm not sure if this has been confirmed already or not but I was told the new dashboard would arrive in November.

http://www.rpg-tv.com
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 25.08.2008 21:35:22 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3


Epic. Kui vastab tõele siis on pwn. PS3 saab parema pildi ja targema AI. thumbs_up.gif
Ei peagi ostma high-end gpud et saaks Crysist nautida.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 21:39:55 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
qodopob kirjutas:
Taaviup kirjutas:
Neid mis pidid mängimist täiesti takistama, nt. see ,et mäng pidi tihti crashima jne.
Vist korra crashis mul ühe laadimise ajal... Aga seda tegi ka GTAIV icon_biggrin.gif Vist ei tasu mitu tundi järjest mängida (6+ icon_razz.gif )
huvitav mul hakab pärast kuut tundi mängimist gta freezima


keegi teab xbxl allalaaditavaid coop mönge ise olen läbinud:kane:dead man,army of two,confict denited op,simpsons,lego indiana jones

Sinu mainitud ei ole XBXL mängud, aga muidu alles tuli välja Bionic Commando, mis on igati thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 25.08.2008 22:23:28 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
henri200 kirjutas:
Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3


Epic. Kui vastab tõele siis on pwn. PS3 saab parema pildi ja targema AI. thumbs_up.gif
Ei peagi ostma high-end gpud et saaks Crysist nautida.


icon_neutral.gif ?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 25.08.2008 22:27:32 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
iDemon kirjutas:
henri200 kirjutas:
Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3


Epic. Kui vastab tõele siis on pwn. PS3 saab parema pildi ja targema AI. thumbs_up.gif
Ei peagi ostma high-end gpud et saaks Crysist nautida.


icon_neutral.gif ?


Tra, vaata ringi ka vähe.
http://www.psu.com/Rumor--Crysis-coming-to-PS3-in-Q2-2009--a0004631-p0.php
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 22:29:29 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Sprocket kirjutas:
iDemon kirjutas:
henri200 kirjutas:
Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3


Epic. Kui vastab tõele siis on pwn. PS3 saab parema pildi ja targema AI. thumbs_up.gif
Ei peagi ostma high-end gpud et saaks Crysist nautida.


icon_neutral.gif ?


Tra, vaata ringi ka vähe.
http://www.psu.com/Rumor--Crysis-coming-to-PS3-in-Q2-2009--a0004631-p0.php


doh.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.08.2008 08:52:14 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
ertr2 kirjutas:
qodopob kirjutas:
Taaviup kirjutas:
Neid mis pidid mängimist täiesti takistama, nt. see ,et mäng pidi tihti crashima jne.
Vist korra crashis mul ühe laadimise ajal... Aga seda tegi ka GTAIV icon_biggrin.gif Vist ei tasu mitu tundi järjest mängida (6+ icon_razz.gif )
huvitav mul hakab pärast kuut tundi mängimist gta freezima


keegi teab xbxl allalaaditavaid coop mönge ise olen läbinud:kane:dead man,army of two,confict denited op,simpsons,lego indiana jones

Sinu mainitud ei ole XBXL mängud, aga muidu alles tuli välja Bionic Commando, mis on igati thumbs_up.gif thumbs_up.gif
icon_redface.gif ma mõtlesin livest allalaaditavaid mänge
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 09:06:28 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Dude . kirjutas:
ertr2 kirjutas:
qodopob kirjutas:
Taaviup kirjutas:
Neid mis pidid mängimist täiesti takistama, nt. see ,et mäng pidi tihti crashima jne.
Vist korra crashis mul ühe laadimise ajal... Aga seda tegi ka GTAIV icon_biggrin.gif Vist ei tasu mitu tundi järjest mängida (6+ icon_razz.gif )
huvitav mul hakab pärast kuut tundi mängimist gta freezima


keegi teab xbxl allalaaditavaid coop mönge ise olen läbinud:kane:dead man,army of two,confict denited op,simpsons,lego indiana jones

Sinu mainitud ei ole XBXL mängud, aga muidu alles tuli välja Bionic Commando, mis on igati thumbs_up.gif thumbs_up.gif
icon_redface.gif ma mõtlesin livest allalaaditavaid mänge

sa mõtled co-opis mängitavaid Demosid mida saab alla tõmmata? kui jah siis Army of Two on üks selline näiteks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalapala
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001




sõnum 26.08.2008 09:46:45 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
henri200 kirjutas:
Xbox360 Fall update tuleb Novembris siis, ja väike kuulujutt et Crysis ning Crysis: War Head tuleb X360/PS3


Epic. Kui vastab tõele siis on pwn. PS3 saab parema pildi ja targema AI. thumbs_up.gif
Ei peagi ostma high-end gpud et saaks Crysist nautida.


Vara hõiskad, hea kui Xbox 360-ga võrdne tulemus saavutatakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 26.08.2008 10:17:04 vasta tsitaadiga

PS3 on stabiilsem ja jõulisem kui X360. Selle potenstiaali kasutamata jätmine oleks puhtalt tobe.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 10:38:52 vasta tsitaadiga

mustkast kirjutas:
PS3 on stabiilsem ja jõulisem kui X360. Selle potenstiaali kasutamata jätmine oleks puhtalt tobe.

kahjuks siiani pole veel näinud, milles see väljenduks. hoopis vastupidi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 10:44:35 vasta tsitaadiga

[irony]Küll God of War 6 aastal 2015 PS3 potentsiaali ära realiseerib [/irony]
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 10:52:29 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Dude . kirjutas:
ertr2 kirjutas:
qodopob kirjutas:
Taaviup kirjutas:
Neid mis pidid mängimist täiesti takistama, nt. see ,et mäng pidi tihti crashima jne.
Vist korra crashis mul ühe laadimise ajal... Aga seda tegi ka GTAIV icon_biggrin.gif Vist ei tasu mitu tundi järjest mängida (6+ icon_razz.gif )
huvitav mul hakab pärast kuut tundi mängimist gta freezima


keegi teab xbxl allalaaditavaid coop mönge ise olen läbinud:kane:dead man,army of two,confict denited op,simpsons,lego indiana jones

Sinu mainitud ei ole XBXL mängud, aga muidu alles tuli välja Bionic Commando, mis on igati thumbs_up.gif thumbs_up.gif
icon_redface.gif ma mõtlesin livest allalaaditavaid mänge

Bionic Commando Rearmed ongi Live Marketplace'ist allatõmmatav Arcade mäng.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 13:50:02 vasta tsitaadiga

Dude ., ta mõtlebb demosid millel on co-op.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.08.2008 16:00:19 vasta tsitaadiga

Splash kirjutas:
Dude ., ta mõtlebb demosid millel on co-op.
yup
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 26.08.2008 17:01:54 vasta tsitaadiga

Olen mõelnud Xbox 360 ostmisele, aga erinevate "mudelite" arv on nii lai, et kirjuks võtab silme eest. Kas keegi võiks lühidalt rääkida ära erinevused eri mudelite vahel? Jah, oskan ka ise googeldada aga paljudes võrdlustes on Pro välja jäetud, kas see on mõni uuem variant?
Tänud, kes selgitada viitsib. icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 17:04:49 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Olen mõelnud Xbox 360 ostmisele, aga erinevate "mudelite" arv on nii lai, et kirjuks võtab silme eest. Kas keegi võiks lühidalt rääkida ära erinevused eri mudelite vahel? Jah, oskan ka ise googeldada aga paljudes võrdlustes on Pro välja jäetud, kas see on mõni uuem variant?
Tänud, kes selgitada viitsib. icon_smile.gif

Loe Mängukonsoolide foorumi ülevalt kolmandat teemat "Xbox360: kordauma kippivad küsimused"
igaks juhuks link ka -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=373171&start=0
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 26.08.2008 17:10:34 vasta tsitaadiga

Jah, nagu ütlesin, selliseid võrdluseid olen lugenud küll, tänud selle lingi eest sellegipoolest, aga mis loom see Pro on?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 17:25:19 vasta tsitaadiga

Pro = Premium = Kõige tavalisem (vanem 20GB'ga, uuem 60GB'ga).

"aga erinevate "mudelite" arv on nii lai, et kirjuks võtab silme eest" - Hetkel on müügil ainult kolm erinevat versiooni. icon_lol.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360#Comparison_of_features

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.08.2008 17:27:12 vasta tsitaadiga

koguaeg on vaid kolm müügil olnud
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 17:36:00 vasta tsitaadiga

* Ei ole olnud, alguses ei olnud Elite'i näiteks.
* Mõtlesin rohkem selles mõttes, et varsti võib see number jälle muutuda.
* Tehniliselt müüakse Core'i kah veel kuskil ladudes aga seda lihtsalt ei toodeta.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 26.08.2008 17:51:26 vasta tsitaadiga

Oh, see wiki leht on hea, miks ma ise selle peale ei tulnud.

On jah vist ainult 3 versiooni, aga alles nüüd sain teada, et Pro = Premium ja pealegi on neid ju mitu põlvkonda, igal põlvkonnal omad kiiksud ja featuurid = minule tundus küll kirju, millist siis ikkagi osta.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 17:55:02 vasta tsitaadiga

Pro ja Premium on nimetused erinevatel turgudel, sisu on neil sama icon_wink.gif Mis sa mõtled põlvkonna/-kondade all? Xbox360 on koos Wii ja PlayStation3-ga 7. põlvkonna mängukonsool
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 26.08.2008 18:00:01 vasta tsitaadiga

Jah, valesti sõnastasin, ma üsna kauge, kui asi puutub konsoolidesse. Mõtlesin ma seda, et näiteks premiumil on vanemad ja uuemad versioonid ja siis on miskised piiratud numbritega "erid" jne.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 26.08.2008 18:11:02 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Jah, valesti sõnastasin, ma üsna kauge, kui asi puutub konsoolidesse. Mõtlesin ma seda, et näiteks premiumil on vanemad ja uuemad versioonid ja siis on miskised piiratud numbritega "erid" jne.

Kõikidel xbox360-l on uuemad ja vanemad variandid. Kui tahad flashida enda konsooli dvd-romi siis tuleb otsida varem kui aprill 2008 kuupäeval valmistatud konsooli. Kui soovid enda konsooli mitte flashida siis sobib sulle lite-on romiga konsool mida ei saa hetkel veel flashida (pole üldse kindel, et saabki edaspidi).
Mida uuem konsool seda parem võimalus, et ei teki rrodi. Arcadedel (mitte coredel) on küljes ka hdmi port.
Kõige parem variant oleks minu silmis falcon prosega arcade koos benq dvd romiga, ehk siis toodetud ~ 2007 lõpp - 2008 algus
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 26.08.2008 18:14:10 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Traf kirjutas:
Jah, valesti sõnastasin, ma üsna kauge, kui asi puutub konsoolidesse. Mõtlesin ma seda, et näiteks premiumil on vanemad ja uuemad versioonid ja siis on miskised piiratud numbritega "erid" jne.

Kõikidel xbox360-l on uuemad ja vanemad variandid. Kui tahad flashida enda konsooli dvd-romi siis tuleb otsida varem kui aprill 2008 kuupäeval valmistatud konsooli. Kui soovid enda konsooli mitte flashida siis sobib sulle lite-on romiga konsool mida ei saa hetkel veel flashida (pole üldse kindel, et saabki edaspidi).
Mida uuem konsool seda parem võimalus, et ei teki rrodi. Arcadedel (mitte coredel) on küljes ka hdmi port.
Kõige parem variant oleks minu silmis falcon prosega arcade koos benq dvd romiga, ehk siis toodetud ~ 2007 lõpp - 2008 algus

Kas seda viimast imelooma kuskilt osta ka saaks ? Eestis ma mõtlen.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 18:39:06 vasta tsitaadiga

Ega enne ostu eriti teada saagi, mis konsooli saad, vähemalt nö. keskmine ostja ei oska seda vaadata. Tal vaja teada ainult, kas Arcade, Pro/Premium või Elite ja asi ants,tal pole vaja teada, kas prose/gpu on 90 või 65nm, ning mis marki dvd-seade seal on icon_smile.gif
Kui ma õigesti mäletan, on xboxi karbil (st müügipakendil icon_biggrin.gif ) väike "luuk", kust sisse piiludes näeb tootmiskuupäeva (MFR date), samas on teatud partiid (LOT NR karbil oleval kleepsul) "tuvastatavad".

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.08.2008 21:11:17 vasta tsitaadiga

seal game.co.uk-s osadel mängudel on peale ostmise silt preowned,kas see tähendab et kasutatud mäng?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zonitec
HV vaatleja
zonitec

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 21:16:39 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
seal game.co.uk-s osadel mängudel on peale ostmise silt preowned,kas see tähendab et kasutatud mäng?

Jah
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.08.2008 21:17:57 vasta tsitaadiga

zonitec kirjutas:
ertr2 kirjutas:
seal game.co.uk-s osadel mängudel on peale ostmise silt preowned,kas see tähendab et kasutatud mäng?

Jah
siis saab kase Sottiga juba kane&linch dead man icon_eek.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 21:22:04 vasta tsitaadiga

Splinter Cell 4 saab 80 krooniga...

Täna sain oma tellitud Reward Cardi ka kätte.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.08.2008 21:23:09 vasta tsitaadiga

mingi jama,teen sinna kasutajat-invlid post code icon_confused.gif nagu wtf?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zonitec
HV vaatleja
zonitec

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 22:00:17 vasta tsitaadiga

-=Px=- kirjutas:
Andykas kirjutas:
Traf kirjutas:
Jah, valesti sõnastasin, ma üsna kauge, kui asi puutub konsoolidesse. Mõtlesin ma seda, et näiteks premiumil on vanemad ja uuemad versioonid ja siis on miskised piiratud numbritega "erid" jne.

Kõikidel xbox360-l on uuemad ja vanemad variandid. Kui tahad flashida enda konsooli dvd-romi siis tuleb otsida varem kui aprill 2008 kuupäeval valmistatud konsooli. Kui soovid enda konsooli mitte flashida siis sobib sulle lite-on romiga konsool mida ei saa hetkel veel flashida (pole üldse kindel, et saabki edaspidi).
Mida uuem konsool seda parem võimalus, et ei teki rrodi. Arcadedel (mitte coredel) on küljes ka hdmi port.
Kõige parem variant oleks minu silmis falcon prosega arcade koos benq dvd romiga, ehk siis toodetud ~ 2007 lõpp - 2008 algus

Kas seda viimast imelooma kuskilt osta ka saaks ? Eestis ma mõtlen.

Poest uuena ei saa, aga kellegi käest kasutatuna võid küll saada. Mina näiteks nädal tagasi ostsin kasutatud arcade benq romiga ja sain väga hea hinnaga kätte icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.08.2008 22:43:08 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Täna sain oma tellitud Reward Cardi ka kätte.

UK aadressile tellitud? Või kuidas kavatsed kontoga siduda?

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 27.08.2008 00:26:56 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
amddude kirjutas:
Täna sain oma tellitud Reward Cardi ka kätte.

UK aadressile tellitud? Või kuidas kavatsed kontoga siduda?
Ma tellisin endale ka Eesti aadressile, ning tuli ilusti kohale, ning punktid jooksevad sinna peale ostudelt. Ei saagi aru, mida nad selle UK/Ireland-iga öelda tahavad...
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.08.2008 07:57:41 vasta tsitaadiga

Punktid jooksevad, aga hinnast alla ka siis saad? icon_smile.gif
Hmm, peaks ka siis proovima jälle. 2004 sai sealt võetud reward card aga mitte ei leidnud viisi kuidas see oma Eesti aadressiga kontoga siduda..

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.08.2008 09:34:11 vasta tsitaadiga

http://www.game.co.uk/RewardProgram/

Siin on öeldud ilusti LINK a CARD

Ning saad küll hinnast alla. Mina sain £5 alla

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 10:20:10 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
amddude kirjutas:
Täna sain oma tellitud Reward Cardi ka kätte.

UK aadressile tellitud? Või kuidas kavatsed kontoga siduda?
Enda aadressile ikka. Ja mis sidumise värk? Reward Cardi kasutades küsib ta ju vaid koodi vist.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 27.08.2008 11:48:56 vasta tsitaadiga

Mingi huvitav Xboxi ikaldus on Eestit tabanud. Raha põletab taskus ja DMC4 ning Dead Rising ootavad mängimist, kuid PRO'd ei näe kuskil. Kas kuskilt praegu mõistliku hinnaga PRO'd ei saa?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 11:58:56 vasta tsitaadiga

Enteris nagu 20GB-st Xbox 360-t on. Uus 60GB-ne mudel, ei taha ainult kuidagi müüki tekkida.icon_sad.gif GNT on ka tühjaks jäänud Xboxi ja selle lisavarustuse koha pealt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.08.2008 12:03:47 vasta tsitaadiga

XBOX 360 PELIKONSOLI (HDMI) 60GB
B4J-00181
5 105.27 GNTLT-1 (3) 28.08.2008

Varasemates postides on mainitud, et järgmine nädal peaks Enterisse ilmuma 60GB versioon

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 12:06:57 vasta tsitaadiga

Algul Enter lubas septembriks, aga siis kirjutasid (kommentaaarides), et tuleb selle(s) nädala(s) alguses. Eks peab lihtsalt ootama.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 19:02:04 vasta tsitaadiga

Võibolla loll küsimus ja võibolla 100 korda siit threadist juba läbi käinud aga:

Kui moditud konsooliga mängida mängu originaalplaadi pealt ja minna XBL-i mis siis musta stsenaariumi puhul juhtub?
Kas konsool saab Live banni, või see XBL kasutaja kes moditud konsooliga Live-s käis?

Lihtsalt huvitab sest endal modimata konsool ja 100% originaalid, aga samas on silmapiiril üks moditud isend suht odavalt saadaval... võibolla ostaks ära - hea secondary box lapsele... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 19:52:24 vasta tsitaadiga

Nagu siin kilgati (oli vist platoon icon_rolleyes.gif), siis mitte mingit pänni ohtu pole icon_razz1.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 27.08.2008 22:06:59 vasta tsitaadiga

04/08a arcade on, mis romiga, oskab keegi öelda (falcon prose ja benq äkki) ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 27.08.2008 22:35:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui moditud konsooliga mängida mängu originaalplaadi pealt ja minna XBL-i mis siis musta stsenaariumi puhul juhtub?
Kas konsool saab Live banni, või see XBL kasutaja kes moditud konsooliga Live-s käis?

Lihtsalt huvitab sest endal modimata konsool ja 100% originaalid, aga samas on silmapiiril üks moditud isend suht odavalt saadaval... võibolla ostaks ära - hea secondary box lapsele... icon_biggrin.gif

Oleneb frimwarest täitsa, ma arvan, et kõige uuemaga pole ka ohtu, kuid kui ainult originaale mängid, siis alati võimalik ju tagasi originaal frimwarele flashida konsool, lihtsa vaevaga icon_wink.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.08.2008 23:03:09 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
tsitaat:

Kui moditud konsooliga mängida mängu originaalplaadi pealt ja minna XBL-i mis siis musta stsenaariumi puhul juhtub?
Kas konsool saab Live banni, või see XBL kasutaja kes moditud konsooliga Live-s käis?

Lihtsalt huvitab sest endal modimata konsool ja 100% originaalid, aga samas on silmapiiril üks moditud isend suht odavalt saadaval... võibolla ostaks ära - hea secondary box lapsele... icon_biggrin.gif

Oleneb frimwarest täitsa, ma arvan, et kõige uuemaga pole ka ohtu, kuid kui ainult originaale mängid, siis alati võimalik ju tagasi originaal frimwarele flashida konsool, lihtsa vaevaga icon_wink.gif
et nagu kui sa unflashi teed tagasiflashimine on kerge?no ütleme lasen HV kasutajal ära fläshida siis lolli peaga teen unflashi ning siis pean jälle ta jutule minema icon_lol.gif ?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 247, 248, 249 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.