Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 24.08.2008 12:35:04 vasta tsitaadiga

Kuna minu arved on iga kuu 1000 krooni piires, lisaks maksan ma veel ka oma koduste arveid, siis kontrollin ma ka oma arveid, ning olen aru saanud, et 90% kõnedest on minul EMT võrku. Mõne jaoks on see arusaamatu, kuid mina olen näiteks juba 14 aastat EMT klient. Ütleme nii, et olen ka mugav, ei viitsi tõmmelda, et iga aasta operaatorit vahetada. Ja telefon on töövahend, kui ma saan sellega teha, mida mul vaja, siis see sobib mulle.
Varsti saab aasta, kui ma kasutan iPhone (esimest generatsiooni) ja ma olen rahul, kindlasti on ka järgmine telefon samade funktsioonidega ja suure ekraaniga. 2" ekraaniga ja saja nupuga telefoni ei taha küll enam näha. Ja mugavuste eest tuleb alati natuke rohkem maksta.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 13:09:19 vasta tsitaadiga

Cruiser kirjutas:
Ja mugavuste eest tuleb alati natuke rohkem maksta.

Parandan natuke: Mugavuse eest võib natuke rohkem maksta. Asjadesse mitte süübida viitsiv inimene tänavalt seda tihti teebki. Inimene HinnaVaatlusest otsib aga muid lahendusi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 13:15:55 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
mks kirjutas:
kõik ainult jahuvad ja jahuvad... paluks nüüd linki sellele direktiivile, seadusele vms reaalset jõudu omavale õigusaktile, mis sätestab, et EMT ei tohi nii teha, nagu ta praegu teeb... kui keegi seda linki anda ei suuda, siis võibolla aitab teema reostamisest icon_smile.gif

Ilmselt ei ole mingt direktiivi selle kohta, et endale vabatahtlikult 24-kuulist lepingut kaela võttes EMT seda võrgulukku rakendada ei tohiks. Kui sa aga oled lepingu lõpetanud ja leppetrahvi ära maksnud, siis peab muutuma tühiseks ka see alles 24 kuu pärast lahtilukustamise säte. Selleks ei ole mingit eurodirektiivi vaja, EV asjaõigusseadusest peaks piisama.
Rääkige lähemalt mis võrgulukk või misasi? icon_confused.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 13:40:25 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Rääkige lähemalt mis võrgulukk või misasi? icon_confused.gif

Kas sa eelnevat teemat pole lugenud? Võrgulukk võimaldab telefoni kasutada ainult ühe kindla operaatori võrgus. Saab piirata ka koguni vaid ühte SIM'i kindlat tunnistama. Seda võib kasutada, kui telefon on koormatud järelmaksulepinguga. Kui aga leping on lõpetatud ja telefon on leppetrahvi tasumisega sisuliselt välja ostetud, ei tohi telefoni müüja selle teistes võrkudes kasutamist enam piirata.

Kuna mul endal pole hetkel huvi EMT'i kaudu tutikat iPhone'i soetada, siis ei viitsi ka seadustes täpsemalt kaevama hakata.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 18:21:12 vasta tsitaadiga

lu1de, tänud...nüüd on Cydia ja Installer olemas 8) Eesti keelne menüü samuti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 18:24:14 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
lu1de, tänud...nüüd on Cydia ja Installer olemas 8) Eesti keelne menüü samuti thumbs_up.gif

thumbs_up.gif
tore et said icon_biggrin.gif aga mulle küll eesti keelne ei meeldi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 18:25:21 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
miga kirjutas:
lu1de, tänud...nüüd on Cydia ja Installer olemas 8) Eesti keelne menüü samuti thumbs_up.gif

thumbs_up.gif
tore et said icon_biggrin.gif aga mulle küll eesti keelne ei meeldi icon_biggrin.gif


Harjumatu tõesti, kuid küll jõuab icon_biggrin.gif

Minu uus helin: http://www.spokenword.com/ringtone/IN_A_WORLD_ringtone_Beau_Weaver.mp3 icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.08.2008 19:43:32 vasta tsitaadiga

----
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:01:36 vasta tsitaadiga

Keegi RDP kliendi on leidnud? See on seni ka ainus põhjus, miks praegust telefoni veel välja ei vaheta - see funktsioon on minu jaoks ülioluline.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:06:08 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Keegi RDP kliendi on leidnud? See on seni ka ainus põhjus, miks praegust telefoni veel välja ei vaheta - see funktsioon on minu jaoks ülioluline.

Kui leiad, siis palun mulle ka. Väga paha ilma selleta.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TasteIt
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 24.08.2008 22:21:04 vasta tsitaadiga

Kas vastab tõele et näiteks pakett i550 on nii et see 100min kõneaega on vaid EMT võrgus, et kui helistad näiteks tele 2 võrku et siis arvele lisandub 1.12 kr/min????
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:21:12 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Spezz kirjutas:
Keegi RDP kliendi on leidnud? See on seni ka ainus põhjus, miks praegust telefoni veel välja ei vaheta - see funktsioon on minu jaoks ülioluline.

Kui leiad, siis palun mulle ka. Väga paha ilma selleta.

mis asi see veel on? icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:21:55 vasta tsitaadiga

Sellist asja minu teada ei ole. Kuid VNC klient on küll olemas
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:33:01 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Sellist asja minu teada ei ole. Kuid VNC klient on küll olemas

Paraku VNC ei sobi icon_sad.gif
lu1de, RDP - Remote Desktop Protocol
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 24.08.2008 22:33:15 vasta tsitaadiga

TasteIt kirjutas:
Kas vastab tõele et näiteks pakett i550 on nii et see 100min kõneaega on vaid EMT võrgus, et kui helistad näiteks tele 2 võrku et siis arvele lisandub 1.12 kr/min????


Peaaegu tõsi... tegelikult ei lisandu mitte 1.12 vaid 1.75 kr/min
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TasteIt
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 24.08.2008 22:35:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi nii ka teinud juba??
http://iphone.spot.ee/wiki/index.php?title=EMT

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 24.08.2008 22:35:42 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Sellist asja minu teada ei ole. Kuid VNC klient on küll olemas


järsku vaevuks enne AppStore's appide nimekirja ka läbi otsima icon_smile.gif http://phobos.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=288362576&mt=8
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TasteIt
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 24.08.2008 22:40:55 vasta tsitaadiga

Milleks oma IPhoni kasutate??
Kas rohkem töö tegemiseks või niisama mugav ja uus telefon??

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:45:41 vasta tsitaadiga

TasteIt kirjutas:
Milleks oma IPhoni kasutate??
Kas rohkem töö tegemiseks või niisama mugav ja uus telefon??

icon_biggrin.gif niisama telefonina on nati kallis, kasutatakse ikka enamus funktsioone..
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TasteIt
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 24.08.2008 22:52:47 vasta tsitaadiga

mis funksioonid need siis on?
Meil??GPS??

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:55:25 vasta tsitaadiga

Ma nagu olen ka kahevahel. Tahaks läikuvat junni ja kui hakkan uurima, et mis funktsioonid seal siis on, mida kõik kiidavad, ei leia ma midagi sellist mida mu praegune telefon ära ei teeks ja mida mul vaja oleks.


Samas iPhone vist siiamaani ei suuda modemina käituda? Seega suht kasutu minu jaoks

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 24.08.2008 22:57:44 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
kui hakkan uurima, et mis funktsioonid seal siis on, mida kõik kiidavad, ei leia ma midagi sellist mida mu praegune telefon ära ei teeks ja mida mul vaja oleks.


Internetis surfamine on küll väga mugavaks tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:57:58 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Samas iPhone vist siiamaani ei suuda modemina käituda? Seega suht kasutu minu jaoks

suutis mingiaeg kuni see programm App Store'ist eemaldati icon_smile.gif hiljaks jäid
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TasteIt
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 25.08.2008 11:22:30 vasta tsitaadiga

wtf??
App store võeti ära??
või see ikka tuleb eestisse millalgi??

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 12:08:01 vasta tsitaadiga

TasteIt kirjutas:
Kas keegi nii ka teinud juba??
http://iphone.spot.ee/wiki/index.php?title=EMT

Kui sa lõpetad enne ühe kuu lõppu siis tahetakse telefoni tagasi icon_wink.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 12:13:12 vasta tsitaadiga

TasteIt kirjutas:
wtf??
App store võeti ära??
või see ikka tuleb eestisse millalgi??

pilves oled we?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TasteIt
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 25.08.2008 12:25:19 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
TasteIt kirjutas:
Kas keegi nii ka teinud juba??
http://iphone.spot.ee/wiki/index.php?title=EMT

Kui sa lõpetad enne ühe kuu lõppu siis tahetakse telefoni tagasi icon_wink.gif


Ok selge.
Et ostan telefoni ootan 1 kuu ja siis lõpetan lepingu?
Nii saan kõige odavamalt IPhone 3G??

lu1de kirjutas:
TasteIt kirjutas:
wtf??
App store võeti ära??
või see ikka tuleb eestisse millalgi??

pilves oled we?


Ei.......
Ega ma pole kursisi väga asjadega??
Võiksite vähemalt aidata ja öelda et kas on nii või ei ole.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 12:28:53 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

Kui sa lõpetad enne ühe kuu lõppu siis tahetakse telefoni tagasi icon_wink.gif

See on USA's nii. Eestis pole veel kellelgi minuteada niimoodi tehes telfi ära võetud



TasteIt kirjutas:
lu1de kirjutas:
TasteIt kirjutas:
wtf??
App store võeti ära??
või see ikka tuleb eestisse millalgi??

pilves oled we?


Ei.......
Ega ma pole kursisi väga asjadega??
Võiksite vähemalt aidata ja öelda et kas on nii või ei ole.

loe lihtsalt korralikult

edit: mina ju ei tea kas sa oled kursis või mitte seda sa pead ikka ise otsustma icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 12:34:12 vasta tsitaadiga

lu1de, no nad ei luba sul enne ühte kuud lõpetada, loe oma leping läbi icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 25.08.2008 12:35:31 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis Henry 25.08.2008 12:39:56, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 12:37:21 vasta tsitaadiga

HotPop kirjutas:
Üleüldse , äkki oleks parem näiteks läbi netikuller.ee osta?

nad ei müü
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 25.08.2008 12:38:16 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis Henry 25.08.2008 12:40:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 12:38:41 vasta tsitaadiga

HotPop kirjutas:
lu1de kirjutas:
HotPop kirjutas:
Üleüldse , äkki oleks parem näiteks läbi netikuller.ee osta?

nad ei müü


Mina küll näen @ http://www.netikuller.ee/index.php?leht=kataloog&algus=24

3G'd ka näed?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 25.08.2008 12:40:56 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
HotPop kirjutas:
lu1de kirjutas:
HotPop kirjutas:
Üleüldse , äkki oleks parem näiteks läbi netikuller.ee osta?

nad ei müü


Mina küll näen @ http://www.netikuller.ee/index.php?leht=kataloog&algus=24

3G'd ka näed?


Sry.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.08.2008 13:08:41 vasta tsitaadiga

Äkki tuleb kunagi mingi unlock ka ikka?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 25.08.2008 13:10:16 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Äkki tuleb kunagi mingi unlock ka ikka?

unlock on olemas ju
xSIM või kuidasiganesedakutsuti.

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 13:12:41 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Äkki tuleb kunagi mingi unlock ka ikka?

unlock on olemas ju
xSIM või kuidasiganesedakutsuti.

kui kellelgi on mõni turbosim või X-sim kasutult vedelemas, siis võiks teada anda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.08.2008 13:16:10 vasta tsitaadiga

Saab siis näiteks tele2-hes ka kasutada seda telefoni?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 13:20:02 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Saab siis näiteks tele2-hes ka kasutada seda telefoni?

no unlock on selles, et saaks kasutada ka mujal kui EMT võrgus icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 13:27:14 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
lu1de, no nad ei luba sul enne ühte kuud lõpetada, loe oma leping läbi icon_wink.gif
Mis jura sa ajad?

Kui EMT on ise öelnud:

http://epl.ee/artikkel/439370 kirjutas:
"Kui klient paketti ei soovi, saab lepingu sõlmimisel selle kohe lõpetada, kuid siis peab klient maksma lepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu, millega koos kujuneks iPhone'i hinnaks kuni 11 000 krooni," selgitas Pino ostja võimalusi.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 13:32:12 vasta tsitaadiga

Sai korra ka GPS'i proovitud. Üllatavalt täpselt näitas mu asukoha, isegi maja näitas ära 8) icon_lol.gif Ühesõnaga olen mina oma unelmate telefoni leidnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 13:43:42 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
d3t kirjutas:
lu1de, no nad ei luba sul enne ühte kuud lõpetada, loe oma leping läbi icon_wink.gif
Mis jura sa ajad?
Kui EMT on ise öelnud:
http://epl.ee/artikkel/439370 kirjutas:
"Kui klient paketti ei soovi, saab lepingu sõlmimisel selle kohe lõpetada, kuid siis peab klient maksma lepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu, millega koos kujuneks iPhone'i hinnaks kuni 11 000 krooni," selgitas Pino ostja võimalusi.

Kuna mul oli plaan telefoni osta, siis läksin emt poodi kohale ja tahtsin lepingut näha. Lepingul on tõesõna olemas trahv kuid sa ei saa enne ühte kuud lepingut lõpetada ilma et nad telefoni tagasi ei tahaks. Niimoodi tehti mulle EMT esinduses selgeks, ning viidati ka lepingus olevatele teatud punktidele.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 13:45:35 vasta tsitaadiga

d3t, äkki see sõltub poest siis? või müüjast? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 14:06:41 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Renka kirjutas:
d3t kirjutas:
lu1de, no nad ei luba sul enne ühte kuud lõpetada, loe oma leping läbi icon_wink.gif
Mis jura sa ajad?
Kui EMT on ise öelnud:
http://epl.ee/artikkel/439370 kirjutas:
"Kui klient paketti ei soovi, saab lepingu sõlmimisel selle kohe lõpetada, kuid siis peab klient maksma lepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu, millega koos kujuneks iPhone'i hinnaks kuni 11 000 krooni," selgitas Pino ostja võimalusi.

Kuna mul oli plaan telefoni osta, siis läksin emt poodi kohale ja tahtsin lepingut näha. Lepingul on tõesõna olemas trahv kuid sa ei saa enne ühte kuud lepingut lõpetada ilma et nad telefoni tagasi ei tahaks. Niimoodi tehti mulle EMT esinduses selgeks, ning viidati ka lepingus olevatele teatud punktidele.
Pigem on nii, et pead selle ühe kuumaksu ära maksma mitte see, et pead kuu aega ootama.

Aga kui sulle neid punkte näidati siis anna täpne sõnastus.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.08.2008 14:19:18 vasta tsitaadiga

Äkki keegi targem võiks mulle ps-is kirjutada sellest kust seda turbosimi saab ja kuidas saan seda nii kasutada, teine võrk hakkaks ka tööle... icon_redface.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 14:28:34 vasta tsitaadiga

Dave20, nt. siit:
http://www.mobiletrade.ee/index.php?cat=72&scat=188

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 25.08.2008 14:36:40 vasta tsitaadiga

Mina olin eile EMTi esinduses ja kuulsin vestlust: "Kas kohe välja osta ei saa seda kuidagi?" "Saab, aga sel juhul nii, et teete lepingu, lõpetate selle kohe ning maksate leppetrahvi." EMT töötaja ise pakkus sellise lahenduse välja.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 14:38:57 vasta tsitaadiga

oliv3r, no Keilas seda teha ei saa. Siin nõutakse kuu aega kliendiks olemist icon_biggrin.gif Väga kummaline icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 14:46:52 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Dave20, nt. siit:
http://www.mobiletrade.ee/index.php?cat=72&scat=188


Kas see ikka töötab 3G iPhone'ga?

d3t kirjutas:
oliv3r, no Keilas seda teha ei saa. Siin nõutakse kuu aega kliendiks olemist icon_biggrin.gif Väga kummaline icon_biggrin.gif


Aga sa võid ju kusagil mujal lepingu ära lõpetada icon_wink.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 14:47:25 vasta tsitaadiga

Kuidas sealt App Storest selle RDP Lite programmi oma telefoni saaksin? Mul 2G iPhone, 8GB, 2.0 softiga.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.