Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 336, 337, 338 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
43%
 43%  [ 29 ]
PVE, sest ...
23%
 23%  [ 16 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2008 18:19:08 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Area+52&n=Analogkid

sobib thumbs_up.gif


Keegi võib oma roogiga tõsiselt rahul olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003




sõnum 22.08.2008 18:19:17 vasta tsitaadiga

Oot, mille üle sa kurdad nüüd. Järgmisena kukuvad UD kurtma, miks neid sheepida saab? Speci ennast siis ringi... aaa, healimine sind ei huvita.
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.08.2008 18:56:32 vasta tsitaadiga

dzombe kirjutas:
Oot, mille üle sa kurdad nüüd..
T6 geariga teen ma ~500dps rohkem kui tegin Karas, lockid-maagid teevad ~2k dps rohkem. Järeldus: SP ei skaleeru geari paranedes. Crit ja haste ei mõjuta oluliselt ~60% meie dammi tegevaist spellidest.

Ainus põhjus, miks hetkel on SPd musthave on Blizzi katkine mana-regen süsteem. WotLKs asja parandatakse ning SP saab olema üks viletsaimatest manabatareidest. Lisaks sellele on kõik teised hübriidklassid oluliselt kõrgema DPSi ja parema skaleerumisega. Ehk siis kui midagi väga suuresti ei muudeta muutuvad SPd raidimisel sama haruldaseks kui nad olid pre-BC. Pole ju mõtet kaasa lohistada mingit tegelast kes dammi ei tee ja teisi oluliselt ei toeta, parem võtta mõni teine hübriid kes annab rohkem supporti (raid-wide totemid, 10% haste, aurad, ...) ja teeb ühtlasi rohkem dammi.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 22.08.2008 21:03:05 vasta tsitaadiga

10shadow +5all magic damage pole siis enough ?
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.08.2008 22:01:19 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
10shadow +5all magic damage pole siis enough ?
Võrdle neid buffe suvalise teise hübriidiga, samuti võrdle nonde hübriidide dps'i ja raid/group buffe SP'ga.

Lockid on fire* peal (ISB puudub -> SP damm veel väiksem) ning >1 SP ei võeta kindlasti raidi. 5% magic dammi ei tee suure tõenäosusega tasa vahet, mis oleks kui panna SP asemele lock või mõni muu pure-DPS klass kes teeb oluliselt rohkem dammi. Samuti saaksid SP'd anda mõlemad debuffid ka ilma gearita, lihtsalt elus püsimine oleks keerukam.

*) fire maag annab 15% fire dammi kogu raidile. Kas see poleks piisav põhjus nende dammi nerfida kuna nad ju boostivad dps'i samal moel kui SP'dki icon_razz1.gif


Peamine probleem on nagu räägitud äärmiselt vilets geariga skaleerumine. SP'de spellidel on küll kõrge base damage kuid koefitsendid on üsnagi madalad. Hetke high-endis tuleb mind flay'st ~40% kogudammi ning see saab kasu ainult spelldamagest ja hastest. Samas on see 3s channeled spell snare effektiga ning blizzard otsustas sellele anda 57% skaleerumise. Normaalne 3s channel peaks saama 87%. Tehti küll glyph mis tõstis range 20->30y peale ning eemaldas snare kuid koefitsient ei muutunud.

Ainsad critist kasu saavad spellid on mind blast ja shadowword: death, kahe peale kokku ~30% kogudammist. Esimene 1.5s cast time, teine instacast. Esimesel talentidega 5.5s cooldown, teisel 12s. Ehk siis ükskõik palju sul hastet on, rohkem sa neid spelle ikka castida ei saa. Loomulikult on tänu väiksele cast timele taas koefitsendid madalad. Blizz võiks vähemalt anda boonus skaleerumist tänu nonde cooldownidele. Loomulikult on need spellid 50% crit boonusega kui kõigil teistel on 100% crit bonus.

Viimasena on kaks doti: SWP ja VT kokku teevad ~30% dammist. Esimene on 2p T6 boonuse ja talentidega 27s kestev instantcast, teine 15s ja 1.5s cast time. Kumbki ei saa mingit kasu ei hastest ega ka critist, rohkem neid ikka ei casti ka siis, kui sul on haste cap saavutatud.

High-end gearil on suurtes kogustes nii hastet kui criti, SP ei saa kumbastki ligilähedaseltki sarnast kasu, kui teised klassid.

SP "cast cycle" on tegelikult prioriteetide nimekiri:
SWP>VT>MB>SWD>flay. Ehk siis dotid peale, MB ja SWD cooldownile ja kui aega üle jääb siis flay. Mingit ühe nupu makrot ei anna teha seega peab ise jälgima et asjad korralikult läheks. Mida rohkem hastet saame seda rohkem flay'd kasutame.

Kui viletsalt me skaleerume? Vot nii:
Max rank flay base damage on 528 3s jooksul. Koos kõiksugu debuffidega bossil ning minu ~1250 unbuffed spelldamagega (~1500 raid buffed) tickib flay ~840 ehk ~2500 3s jooksul. Võrdluseks shadow bolt omab base damaget 541-603 ning unbuffed 1240 spelldamagega lock'i keskmine non-crit on ~3800, criti keskmine 7.6k. Mu SP flay võtab reaalselt aega ~2.69s ehk siis 930dps. Kui lockil üldse hastet poleks siis temal tuleks dps ~3.6k. Ehk siis üsnagi võrreldav base damage spellidel kuid üks teeb >3x rohkem dammi kui teine, kõik tänu korralikule skaleerumisele kus aitavad nii haste kui crit.



Ma ei ütle et SP peaks tegema lockiga sarnast dammi, loomulikult on lock ainult selleks raidis et max dps'i tehtaks ja SP selleks, et lisaks DPS'ile ka raidi/gruppi boostiks. Paraku on suht nüri mängida kui on teada, et geari uuendused eriti oluliselt dps'i ei tõsta. Ma ei taha olla Karas 110% lock'i dammist (hi Friendpriest!) ning 60% Sunwellis. Ma tahaks olla 80% Karast kuni Sunwellini.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007




sõnum 22.08.2008 22:40:19 vasta tsitaadiga

Oot sa teed WotLKi beeta järgi kalkulatsioone? Selle pärast see ongi beeta, et seal võib iga hetk midagi muutuda.. Muidugi ei muutu kõik, kuida ma väga kahtlen et SP saab ainult nerfi ja mitte mingeid buffe. Sama moodi võib väita et hunterid on ilgelt OP, sest Chimaera critib 6 kiloseid?

Suur pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.08.2008 00:25:46 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Oot sa teed WotLKi beeta järgi kalkulatsioone?
Viimased numbrid olid BC järgi, varasemad tabelid/sp.com lingid on expansioni talentide-skillide järgi tehtud. WotLK's on erinevuseks ainult uued spellide levelid ja paar (sp jaoks tühist) talenti. Skaleerumisel ei aita ükski expansioni muudatus peale spirit->spelldamage convertimine kuid kui suur vahe on high-end ja low end geari spiritis? Üsnagi tühine, hea kui see annab protsendi-paari suuruse spelldamage vahe. Sinised on beta foorumis rääkinud, et priesti klass on üks vähestest klassidest mis on peaaegu valmis. Viimastest taletnide-spellide muudatuste patchidest on SP'd puudunud, kui mälu ei peta siis viimased muutused olid esimeses-teises beta patchis, edasi on ainult manacosti ja inscriptioneid muudetud.
Tomv kirjutas:
Muidugi ei muutu kõik, kuida ma väga kahtlen et SP saab ainult nerfi ja mitte mingeid buffe
Oled näinud praeguseid talente-spelle? VT 5->2%, talendid annavad ~15% buffi ehk enam-vähem sama palju kui ülejäänud klassidki, võibolla vähemgi

Skaleerumise muutmiseks tuleb midagi ette võtta spellidega või siis lisada mind flay asemele uus nuke. Ehk siis peab mingi nipiga panema haste ja criti SP dammi tõstma, hetkel on crit üsnagi pointless ja haste aitab praktiliselt ainult üht meie kõige viletsamat spelli. Enam-vähem ainsad võimalused on panna haste dote kiirendama ja dotid crittima panna kuid selline asi on äärmiselt suur muudatus ja tähendaks kõigi dot klasside-specide üle käimist.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005




sõnum 23.08.2008 11:21:27 vasta tsitaadiga

Hoho icon_smile.gif ära vaeva ennast, mine CoH hiileriks ja sa oled kõige imbam ning pärast igat raidi näed sa, et olid Nr1 hiiler icon_smile.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2008 12:37:34 vasta tsitaadiga

Mis te arvate WotLK'is sellisest retripvp buildist? http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/wrath/paladin/talents.html#none
Põhimõte on see, et reckoning oleks sees icon_biggrin.gif

Edit: Retripvp all mõtlesin ma arenat icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.08.2008 12:46:44 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:
Hoho icon_smile.gif ära vaeva ennast, mine CoH hiileriks ja sa oled kõige imbam ning pärast igat raidi näed sa, et olid Nr1 hiiler icon_smile.gif
Healimine on igav, pigem tahaks olla support klass. Paraku ei meeldi aga mulle passiivne support a'la shaman kes viskab totemid maha ja võib ülejäänu aja lakke vahtida. SP on minu jaoks ideaalne kuna minust saadav kasu on otseses seoses mu oskustega.

Psych0, tühja talentbuildiga eriti kaugele ei jõua icon_razz1.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 23.08.2008 14:06:18 vasta tsitaadiga

reckoning, mis kuradi LOLLUSE pärast te üritate isegi loto-based dps hübriid klassi teha veel rohkem lottoks.
meil on vaja keskenduda controllable damage suunas, ehk siis nt controllable burstide peale, mitte mingite "JESS NÜÜD MA LOTOSIN CRIT PROC STREAKI" ja siis kaotada 3v2 match kuna sinu damage lihtsalt ei proccinud.
kui reckoning oleks oma vanas kuues ning blizzard näitaks sulle mitu charge sul üleval on, oleks asjast kasu. hetkeseisuga aga on see pre-raid tank talent, ja iga mõistusega retripaladin peaks sellest käed eemale hoidma.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005




sõnum 23.08.2008 17:07:43 vasta tsitaadiga

piix küll jälle mingi Ni Hao häxis mu acci ära icon_lol.gif poolt geari pole ja mingi green shield on pandud peale ja pappsor on ka läinud. ja mingi " Niuhail" nimeline vello on C.O.D.e saatnud mulle tahab veel kulda vist xD ajah Mu roguel on lockpickingut arendatud edasi icon_lol.gif mõtles vist et hakkabki mu acciga pelama.

küsimus kah: et kas ainult main chari Goldi ja geari saab tagasi ?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005




sõnum 23.08.2008 17:51:29 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
<b>piix</b> küll jälle mingi Ni Hao häxis mu acci ära icon_lol.gif poolt geari pole ja mingi green shield on pandud peale ja pappsor on ka läinud. ja mingi " Niuhail" nimeline vello on C.O.D.e saatnud mulle tahab veel kulda vist xD ajah Mu roguel on lockpickingut arendatud edasi icon_lol.gif mõtles vist et hakkabki mu acciga pelama.

küsimus kah: et kas ainult main chari Goldi ja geari saab tagasi ?


sa ei saa mitte sentigi tagasi icon_razz.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2008 18:15:17 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
<b>piix</b> küll jälle mingi Ni Hao häxis mu acci ära :lol: poolt geari pole ja mingi green shield on pandud peale ja pappsor on ka läinud. ja mingi " Niuhail" nimeline vello on C.O.D.e saatnud mulle tahab veel kulda vist xD ajah Mu roguel on lockpickingut arendatud edasi :lol: mõtles vist et hakkabki mu acciga pelama.

küsimus kah: et kas ainult main chari Goldi ja geari saab tagasi ?

võid kõik tagasi saada, kui veab. saada blizzile kiri. ütle, millal konto häkiti ja saada neile enda nimi, enda aadress, auth key.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007




sõnum 23.08.2008 18:53:31 vasta tsitaadiga

Saab ikka. Gildikaaslane sai kogu kupatuse tagasi, kõik nagu enne oli. Aldi kohtapealt ei oska öelda, kuid kui 70 oli, siis miks mitte?
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 23.08.2008 19:01:15 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
<b>piix</b> küll jälle mingi Ni Hao häxis mu acci ära icon_lol.gif poolt geari pole ja mingi green shield on pandud peale ja pappsor on ka läinud. ja mingi " Niuhail" nimeline vello on C.O.D.e saatnud mulle tahab veel kulda vist xD ajah Mu roguel on lockpickingut arendatud edasi icon_lol.gif mõtles vist et hakkabki mu acciga pelama.

küsimus kah: et kas ainult main chari Goldi ja geari saab tagasi ?

Topi veel oma andmeid "Get your key for wotlk beta test" kirjutavatesse lehtedesse.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 23.08.2008 19:04:33 vasta tsitaadiga

sõber sai t6 geari tagasi ilma gemide ja echantideta : )
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005




sõnum 23.08.2008 21:11:36 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
scarface kirjutas:
<b>piix</b> küll jälle mingi Ni Hao häxis mu acci ära icon_lol.gif poolt geari pole ja mingi green shield on pandud peale ja pappsor on ka läinud. ja mingi " Niuhail" nimeline vello on C.O.D.e saatnud mulle tahab veel kulda vist xD ajah Mu roguel on lockpickingut arendatud edasi icon_lol.gif mõtles vist et hakkabki mu acciga pelama.

küsimus kah: et kas ainult main chari Goldi ja geari saab tagasi ?

Topi veel oma andmeid "Get your key for wotlk beta test" kirjutavatesse lehtedesse.

Ega ma päris nii kummipea kah pole icon_lol.gif pole ühtegi sellist lehte näinudki. kui mingi lvl 53 olin häxiti kah mind ära : D .. Tegin formati arvutile ja nüüd kasutan ainult Firefoxi. äkki aitab midagi.

Rasvane kirjutas:
sõber sai t6 geari tagasi ilma gemide ja echantideta : )

se on küll "hea" uudis ju. just ostsin badgehunniku eest +15stamina gemme thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2008 16:19:38 vasta tsitaadiga

No nii palju, kui meil neid hackimis intsidente on ette tulnud, on kõik oma raha, geari (koos enchantidega), panga sisu jms. tagasi saanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 24.08.2008 18:46:08 vasta tsitaadiga

see tuletab veel meelde, et mõned nädalad tagasi keegirandom tehti officeriks guildis (ütles et kellegi alt blabal icon_biggrin.gif) ja näppas 200 void crystalit ja kotitäis epox gemme ära icon_biggrin.gif

aga õnneks saadi kõik tagasi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.08.2008 13:19:35 vasta tsitaadiga

http://wowwebstats.com/yprq2hkeznmkw?s=373889-374276&a=x1f540a9&dth=374210

Peaaegu pääsesin repairbillist icon_lol.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 25.08.2008 14:50:36 vasta tsitaadiga

Tõmbasin kah WoW triali, kuhu realmi oleks alguses kõige targem minna ja mis rass valida et mängule kõige kiiremini pihta saada alguses, kui hakkab meeldima siis vast ostan mänguaega ka.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.08.2008 15:03:46 vasta tsitaadiga

http://www.wowwiki.com/Classes

Hakka aga lugema. Klass vali vastavalt sellele mida meeldib teha. Laias laastus on kolme tüüpi tegelasi: tank, kes laseb mobidel ennast peksta, healer kes hoiab tanki elus ning dps kes mobidele peksa annab. DPS'i saab teha nii käsirelvade kui spellidega. PvP's on põhimõtteliselt ainult dps ja healerid.
Igal rassil on omad rassipõhised spellid/võimed. Olenevalt klassist on neist vastavalt rohkem või vähem kasu. A'la 10% rohkem hp'd tauren tangil vs +5% kirve dammi troll preestril icon_smile.gif

Vanasti oli Xaviuses suht palju eestlasi, praeguseks on too server suht-koht surnud. Al'Akiris on vist üks suurimaid Eesti gilde kuid olen kuulnud, et eriti tõsiselt end-game contenti seal ei tehta (25-man raidid). Samas kui praegu alustada siis enne expansioni tulekut eriti lihtsalt endgamesse nagunii ei jõua icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2008 15:37:48 vasta tsitaadiga

Al'Akiris on Horde guild, Outlandis on Alliance guild... vähe kasu eestlaste otsingul, kui Al'Akiri alliance chari teed icon_wink.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 25.08.2008 15:47:57 vasta tsitaadiga

keda need eestlased üldse kotivad tbh?

pmst 99% eestalste guild ei jõua kuskile anyways.. mõned üksikud erandid.

ma raidiks välismaalastega iga kell.

Mine tee Hunter Alliance Outlandi ja joini hüljatutega!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 336, 337, 338 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.