Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 244, 245, 246  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad sina EV kaitseväe ajateenistusest?
Kokkuvõttes oli kasulik/huvitav aeg
38%
 38%  [ 171 ]
Kokkuvõttes oli mõttetu ja kahetsen
13%
 13%  [ 62 ]
Pole läbinud ajateenistust
47%
 47%  [ 212 ]
hääli kokku : 445

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 15.08.2008 19:11:20 vasta tsitaadiga

No mind küll ei veetud kuhugi. Enne gümnaasiumi lõppu (lõpetasin 19.aastaselt) pool aastat tuli kutse med.komisjoni. Seal käidud, siis sai rahulikult kutsekas aasta käidud (kestiski aasta), siis sai veel õppima mindud 2.aastaks (poole aasta pealt tuli kutse et väkke minek aasta pärast..) ..et siis oleks täpselt enne lõpetamist väkke minema..kuid ei võetudki mind kuhugi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 19:57:33 vasta tsitaadiga

aga kuda see pikendamine käib? tahaks nagu koolid ära käia ennem icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 15.08.2008 20:15:42 vasta tsitaadiga

Lähed teed avalduse ja koolist peab olema tõend ,et sa õpid seal nii ja nii palju aastaid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 20:21:39 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Lähed teed avalduse ja koolist peab olema tõend ,et sa õpid seal nii ja nii palju aastaid.


Mul ei aidanud midagi... tegin avalduse ja koolist paber ka aga ikka keset ülikooli kenasti väkke... selles suhtes eesti riik sakib... aga nh eks oma kohus tuleb täita riigi ees... see tehtud ja elu läheb edasi... natuke raskemalt kui muidu oleks ülikool läinud aga nh raskused ongi ületamiseks... thumbs_up.gif

_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 20:29:27 vasta tsitaadiga

ojapoiss kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Lähed teed avalduse ja koolist peab olema tõend ,et sa õpid seal nii ja nii palju aastaid.


Mul ei aidanud midagi... tegin avalduse ja koolist paber ka aga ikka keset ülikooli kenasti väkke... selles suhtes eesti riik sakib... aga nh eks oma kohus tuleb täita riigi ees... see tehtud ja elu läheb edasi... natuke raskemalt kui muidu oleks ülikool läinud aga nh raskused ongi ületamiseks... thumbs_up.gif

Kusjuures mul sama lugu icon_eek.gif Paljud olid nii, et ei no ei ole võimalik. Endal ongi 29.sept minek siis.
Täiega sooviks 8 kuud, kuna siis saaks täpselt sünnipäeval lahti ja suvi ei läheks ka raisku. icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 20:38:03 vasta tsitaadiga

Sügisel minejad ongi 95% ulatuses 8 kuu mehed, 11 kuu peale võid sattuda ainult väga-väga suure sitaga hakkama saades või kui endal tekib tahtmine vabatahtlikult pulgad peale saada.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 21:42:52 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Sügisel minejad ongi 95% ulatuses 8 kuu mehed, 11 kuu peale võid sattuda ainult väga-väga suure sitaga hakkama saades või kui endal tekib tahtmine vabatahtlikult pulgad peale saada.



Või kui autojuhiks saad

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 21:52:16 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
taifunk kirjutas:
Sügisel minejad ongi 95% ulatuses 8 kuu mehed, 11 kuu peale võid sattuda ainult väga-väga suure sitaga hakkama saades või kui endal tekib tahtmine vabatahtlikult pulgad peale saada.



Või kui autojuhiks saad

c1 aitab väga kaasa we icon_confused.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 21:54:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

c1 aitab väga kaasa we icon_confused.gif

c1 korral saad pati autojuhiks ja saad 8 kuud autoroolis veeta. või jätad üldse load mainimata ning oled jalaväelane 8 kuud

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 21:56:07 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

c1 aitab väga kaasa we icon_confused.gif

c1 korral saad pati autojuhiks ja saad 8 kuud autoroolis veeta

see sobiks küll väga hästi icon_razz.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 14:25:59 vasta tsitaadiga

nonii, 20 päeva veel jäänud sbk lõpuni. Hetkel pole veel selgunud ka, kas on naki või autojuhiks minek. Ja tulge homme mulle külla tapale icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 15:30:50 vasta tsitaadiga

Kui vanad seal enamus on? Kas suurem osa ajateenijatest on tulnud kohe peale gümnaasiumit või alles peale ülikooli? Ise olen 1990 sündinud ja võibolla järgmise aasta oktoobris läheksin. On seal muidu sellised ~65 kiloseid lühemaid ajateenijaid ka?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 15:38:45 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
On seal muidu sellised ~65 kiloseid lühemaid ajateenijaid ka?

Ei ole, kõik on 80 kilosed kapid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 15:46:02 vasta tsitaadiga

Minu rühmas on enamus 21-23 aastat vanad. Paar tükki vist olid 19 ka. Enamus ikka ülikoolis käinud juba 2-3 aastat.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 23.08.2008 15:47:22 vasta tsitaadiga

Pikkuste kohta selline pilt: http://pilt.delfi.ee/picture/2011749/
Mõlemad olid TT-mehed. Carl Gustaviga.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 15:47:57 vasta tsitaadiga

mul on veel 97 päeva ajateenistus jäänud icon_razz.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 16:55:47 vasta tsitaadiga

mTim, õhtuse rivistuse ajal siis 97 pumpa ka teete?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 17:29:39 vasta tsitaadiga

Irw, ma mäletan, et hakkasime reservipumpasid tegema kui oli jäänud vist 3 päeva vms... icon_lol.gif
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 23.08.2008 20:56:40 vasta tsitaadiga

olin kuu aega inglismaal. kui tagasi tulin, oli postkastis kiri, et mulle on tulnud tähitud kiri kaitseministeeriumist vms. ühesõnaga see ajateenistuse värk. viimane tähtaeg kirjale järgiminekuks oli nädal aega varem ära lõppenud.

mis edasi?
ootan, et nad järgmise pakkumise saadaks?

EDIT

tuli uus pakkumine. ilma tähtimata ja puha.

22. sept. arstlik komisjon


viimati muutis Shelby-SV 26.08.2008 18:04:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 21:10:30 vasta tsitaadiga

Shelby-SV, helista KRA'sse 800 2525 (tasuta nr) ja räägi oma murest neile, hoidud igasugustest arusaamatustest.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 13:01:51 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
mTim, õhtuse rivistuse ajal siis 97 pumpa ka teete?

ei, me alustame 50st icon_razz.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 16:25:15 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin täna kuidas kari velsasid välitunnis olid icon_smile.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 26.08.2008 16:27:00 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
carlking kirjutas:
mTim, õhtuse rivistuse ajal siis 97 pumpa ka teete?

ei, me alustame 50st icon_razz.gif


meia sats tegi tagalas ikka 100 pumpa kui jäi 100 päeva lõpuni icon_razz1.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 16:29:20 vasta tsitaadiga

osad ei jõua ja teised ei tunne nii suuri numbreid icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 18:01:36 vasta tsitaadiga

ja enamus ei viitsi....
mõttetu ju icon_razz.gif
mida me ikka rassime seal, see ju kõigest sõjavägi...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 18:13:38 vasta tsitaadiga

ma rassisin 20 ära....rohkem ei tule mingi väe abil icon_redface.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 19:02:22 vasta tsitaadiga

küll peale noorteaega jõuad icon_wink.gif

ja pmst kui sa päevas vabadel hetkedel viitsid 20 teha, siis nädala pärast teed vabalt juba 50 ära

ma üleeile tegin ka 20 üle pika-pika-pika aja... täna tuli juba 30 ilusti... kui ikka meelde tuleb siis üritan iga päev korra teha ja lisada iga päevaga ühe või nii palju kui tuleb...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 19:19:25 vasta tsitaadiga

einoh, 50 tuleb vabalt ära, võiks 100 ka teha kui vaja...

aga otsest vajadust ju pole icon_razz.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 26.08.2008 19:27:02 vasta tsitaadiga

2. päev teenistuses oli 25 pumpa konkreetne maksimum (needki polnud korralikult 90 kraadi nurgaga jms)
teenistuse viimane üldfüüsiline test - 68 täiesti korralikku, oleks rohkemgi saanud kui oleks viitsinud viimased paar nädalat ise ajaviiteks pumpasid teha

SBK ajal toenglamangus jms asjad aitavad kenasti icon_wink.gif Pumbad tulevad kui iseenesest lõpuks icon_smile.gif

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 21:13:48 vasta tsitaadiga

me rühm mõtles, et nato testis teeme igaüks 25 pumpa, 25 kõhulihast ja jookseme 25 minti icon_razz.gif
nagu niisama, laseme üle nagu öeldakse...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 05.09.2008 21:53:13 vasta tsitaadiga

Saate lisa tunde selle eest icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 22:40:50 vasta tsitaadiga

mis kuradi lisatunde.. rühm peab ühtne olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 00:15:44 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
me rühm mõtles, et nato testis teeme igaüks 25 pumpa, 25 kõhulihast ja jookseme 25 minti icon_razz.gif
nagu niisama, laseme üle nagu öeldakse...
Ja mõtteks see jääbki...... icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 00:46:39 vasta tsitaadiga

rühm on ühtne! missest, et mõned keeravad ***! oli nii meil ja on ka edaspidi. Kõik peavad oskama enda eest vastutada ja ka rühma eest, sest kui teed ise mõne vea võib terve rühm kaotusi kanda! olen seda enda nahal tundnud ja olena ka päästnud rühma sellega!
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 10:11:03 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
rühm on ühtne!

ei usu, et teilgi asi kudagimoodi teisiti on, kui mujal elus... Rühm on paar liidrit, mõned neile järgi määgijad ning ülejäänud, kel on nende liidrite tegevusest savi. Rühm ei saa olla demokraatlik, seega ühtsuse jaoks peavad liidrite otsused sobima ülejäänute mõttemaailmaga. Kui paar wannabed otsustavad, et teeme kõik ainult 25 pumpa, siis minul tekiks küll tõrge- kes Sa oled, et ütled, palju mina midagi teen, või mis kasu sellisest piirangust kellelegi peale ego tõusu tulla saaks..
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 10:14:32 vasta tsitaadiga

Meil üritasid venelased viimase testi ajal midagi sellist aretada - tulemuseks see, et pidid testi uuesti tegema. Kaadriga ei maksa jamada...
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 12:46:19 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
me rühm mõtles, et nato testis teeme igaüks 25 pumpa, 25 kõhulihast ja jookseme 25 minti icon_razz.gif
nagu niisama, laseme üle nagu öeldakse...

Meil ka mingid mõtlesid sama, tegid 1 pumba vms... Tulemuseks oli kordustest neil minu mäletamist mööda kui RÜ teada sai.

_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 06.09.2008 14:12:43 vasta tsitaadiga

Milleks sellist asja teha? icon_rolleyes.gif
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 14:14:59 vasta tsitaadiga

See mingi "isakeste" policy, et a'la "Ma olen dembel ja deduška ning ei hakka siin midagi pumpama fa-fa-fa."
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 06.09.2008 14:15:19 vasta tsitaadiga

Kujutavad ette omale liiga palju.
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 14:26:03 vasta tsitaadiga

Ärge unustage, et teenistus kestab kuni ametliku reservipäevani ehk siis väkke tulemise päevast täpselt 8 või 11 kuud.
Samuti ei ole probleem 8 kuu meestest 11 kuu mehed teha. Väike käskkiri ja olemass! Reaalselt testitud.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 14:36:28 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Ärge unustage, et teenistus kestab kuni ametliku reservipäevani ehk siis väkke tulemise päevast täpselt 8 või 11 kuud.


Nii et kui mul 29. Sept. minek siis saan 29 mai välja ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 14:46:09 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
taifunk kirjutas:
Ärge unustage, et teenistus kestab kuni ametliku reservipäevani ehk siis väkke tulemise päevast täpselt 8 või 11 kuud.


Nii et kui mul 29. Sept. minek siis saan 29 mai välja ? icon_rolleyes.gif

Optimist icon_biggrin.gif
Pigem mõeldi siin ikka seda, et enne pole keegi "dembel" kui väravast lõplikult väljas on ja ei maksa endale liigselt asju ette kujutada.
Minu teenistus kestis muidu viis päeva vähem kui 11 kuud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 14:49:29 vasta tsitaadiga

Optimist peab ju olema icon_biggrin.gif Ma iga päev korrutan endale " Siiamaani kõik hästi "

Vaatan ja imestan. Magama minnakse kell 2200 ja äratus 0600 ?? kas ongi niimoodi? 8 tundi põõnata on suht-koht luksus ju icon_biggrin.gif
Praegu saan ma 5-6 tundi magada heal juhul.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 14:53:02 vasta tsitaadiga

Kõik oleneb sellest, et millal Kevadtorm lõpeb. See aasta oli tormi lõpp 25. mai ja enamik sõdureist lasti. 30 mai reservi. Ehk siis nädal peale tormi on lootust koju saada. Blokid läksid järgmise nädala jooksul reservi vastavalt sellele kes mis kuupäeval väkke tuli ja millal 11 kuud täpselt täis tiksus.
Selleaastase Kevadtormi ajakava ei ole veel valmis, mingit eelkäsku nägin ainult.

E: vähemalt noorteajal on päevad tegevust niivõrd täis, et pigem on sul unepuudus ka päeval. Eriti hull on loomulikult peale lõunasööki tunnis olemine.
See eest metsas võib magamine olla väga kaootiline.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 15:00:57 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:

Samuti ei ole probleem 8 kuu meestest 11 kuu mehed teha. Väike käskkiri ja olemass! Reaalselt testitud.

On sellel jutul tõepõhi all praeguse Juuli-Oktoober-Jaanuar süsteemi ajal?
Ei kujutaks nagu ette eriti, mida selle vennaga tehakse siis seal see 3 kuud veel.
Mulle jäi nagu mulje, et ei taha neid blokke keegi sööta seal tasuta, kasu pole neist niivõinaa. Tundub suht ebareaalne, et praegusel ajal keegi sügisesest võtust 11 kuud hakkaks lampi personaalselt teenima. Kes selle käskkirja siis tegema peaks, väosa ülem? Ajateenistuse esimesel nädalal ju määratakse teenistuse pikkus vastava paberiga, tundub väga väheusutav, et seda keegi muutma hakkaks või mis põhjus see peab siis olema?

_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 15:12:50 vasta tsitaadiga

Üks 8 kuu mees jäi hiljaaegu suvel veel kolme lisakuud teenima. Sai hakkama § väärse teoga.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 15:54:22 vasta tsitaadiga

Ses suhtes, et kui on § väärne tegu, siis tuleb paragrahv anda, aga teenistuse pikendamine ei ole ju distsiplinaar- ega ka mingi muu karistus vaid tundub mingisuguse kahtlase väärtusega ärapanemisena hoopis. Seda sorti rumalus mulle Kaitseväes ei meeldigi; see vend ju keerab vihaga ainult veel rohkem sitta seal ja raiskab riigi raha mõttetult, ma tõesti tahaks teada, kes sääraseid otsuseid teeb.
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 15:58:47 vasta tsitaadiga

Mis vanuselt vägisi kiskuma hakatakse sinna? Hetkel 19 ja kool läbi ning otseseid kohustusi pole.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 16:01:02 vasta tsitaadiga

Sõltub, aga parim variant on ennast ise välja pakkuda KRA-s kui on minekuks hea moment tekkinud.
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 244, 245, 246  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.