Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 17:07:00 vasta tsitaadiga

kus otsast sul PS3 menüüd sellise resoga olla saavad? PS3 toetab läbi hdmi/dvi 720,1080i ja 1080p reso. Sellist asja nagu 1050 ei ole tal olemas. Kui LCD ei toeta sul 1:1 pixel mappingut siis venitatakse sul pilt kogu ekraanile laiali ja kõik.
Mängud töötavad vastavalt sellele mis resoga nad ehitatud on ja siis jällegist upscale'itakse asi ekraanile vastavasse suurusesse. Isegi kui sa paned PS3 menüüs et "kasuta AINULT 1080p reso" siis mäng kas upscale'itakse sellele resole või läheb asi üldse piixu (uncharted minuteada mul viskas selle peale 576 vms reso )


ps: teretulemast low reso konsooli maailma (mängude karpide peal kirjas jms ülevaadetes mis resol asjad töötavad ja rohkem kui seal kirjas sa EI saa ja kõik) 8)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 18:17:29 vasta tsitaadiga

http://www.ps3news.com/forums/ps3-news/nes-emulator-ps3-via-bd-j-format-released-100345.html


NES emulaator icon_razz.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 19:52:02 vasta tsitaadiga

160GB mudel tulemas Euroopasse @ 31 oktoober. hind 449 €.


samuti Keypad:


viimati muutis SKG 20.08.2008 20:28:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 19:59:10 vasta tsitaadiga

nende piltide järgi võiks otsustada et tuleb PS3 chät tugi ehk siis saab mängude ajal üksteist sõimata jms halvustavaid asju lugeda

Sellel 160GB mudelil peale ketta mahu midagi muud erinevat kah on 40GB omast?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 20.08.2008 20:08:23 vasta tsitaadiga

Heavy Rain - paljulubav! 8)
http://www.gamersyde.com/stream_8322_en.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 20:17:55 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
http://www.ps3news.com/forums/ps3-news/nes-emulator-ps3-via-bd-j-format-released-100345.html


NES emulaator icon_razz.gif

Proovisin selle asja ka ära icon_razz.gif. Huvitav!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 20:28:41 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Sellel 160GB mudelil peale ketta mahu midagi muud erinevat kah on 40GB omast?

tundub, et kõik muu funktsionaalsus jääb samaks:
tsitaat:
Sony will be bringing one more SKU to the PlayStation 3 family this Fall, doubling the storage of the soon to be offered 80GB model. While the functionality of the console remains the same, the hard drive size will be doubled when the 160GB model ships out to European gamers on October 31.
Price? Just 449 Euro, with 70 Euro worth of downloadable content out of the box.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 21:41:25 vasta tsitaadiga

kaua umbes konsool vastu peab??endal on eelmisest augustist saati ostetud 60 gb versioon...äkki tulex hakata mõtlema uue konsooli ostmisele?
v ei ole mõtet?

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 21:51:45 vasta tsitaadiga

mis mõtte sellel on? tegelt kah.. mis mõte oleks osta samasugune v.a suurema kettaga konsool. Egas midagi suurt seal nagunii ei muutu. Osta suurem ketas sisse kui ruumi vähe on.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 22:19:57 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
kaua umbes konsool vastu peab??endal on eelmisest augustist saati ostetud 60 gb versioon...äkki tulex hakata mõtlema uue konsooli ostmisele?
v ei ole mõtet?

No kui sa rahas supled, osta siis juba 4 konsooli icon_lol.gif
Coop sõpradega icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 22:53:23 vasta tsitaadiga

inimesed vist juba nii ära harjunud et kõik asjad lagunevad kohe ära et ostavad rõõmuga juba uue... ja kui kaua vasta peab tundub asi kahtlane juba

kuramuse kerge on ikka tänapäeva tööstustel 8)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 21.08.2008 01:56:47 vasta tsitaadiga

Milliseid resolutsioone ps3 üldse toetab
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wantedman1
HV vaatleja
wantedman1

liitunud: 29.03.2008




sõnum 21.08.2008 08:06:16 vasta tsitaadiga

henry300 kirjutas:
Milliseid resolutsioone ps3 üldse toetab


Vaata selle lk esimest postitust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 08:58:17 vasta tsitaadiga

henry300 kirjutas:
Milliseid resolutsioone ps3 üldse toetab


link

eelmistes postides kah öeldud juba...

Ehk siis kui on 1080p siis saad 1920x1080 reso. Mis 1650x1050 reso ekraani puhul ei mahu kuidagi ära seega "paigutatakse" või "pressitakse" sul see pilt sinna ekraanile ära muutes ringid loperguseks. Selleks et 16:9 suhtega pilti näha mida konsoolid tahavad pead omama kas vastava suhtega TV'd või siis LCD monitori mis suudab pixel mappingut teha (ehk siis oskab ise pildi paika panna kuvades ülesse ja alla mustad ribad)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 21.08.2008 09:45:17 vasta tsitaadiga

Unchartedi hind langes veelgi: http://www.game.co.uk/PS3/Action/Adventure/~r335999/Uncharted-Drakes-Fortune-Platinum/?s=

Nüüd 300.- + post.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 21.08.2008 10:58:08 vasta tsitaadiga

PS3 has become Revolutionary!: http://www.hiphopgamershow.com/?p=210
EyePet ja Little Big Planet thumbs_up.gif

Top Ten: Console Exclusives: http://gamextract.com/?p=996
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 11:17:20 vasta tsitaadiga

Uhh, EyePet on midagi uut minu jaoks. Millal see välja tuleb?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 21.08.2008 12:17:59 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Uhh, EyePet on midagi uut minu jaoks. Millal see välja tuleb?
2009 lõpp. peaks talveunne kebima! no, kui lbp kätte saaks, oleks ootamine ehk leebem icon_smile.gif
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 13:20:35 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
2III7 kirjutas:
http://www.ps3news.com/forums/ps3-news/nes-emulator-ps3-via-bd-j-format-released-100345.html


NES emulaator icon_razz.gif

Proovisin selle asja ka ära icon_razz.gif. Huvitav!
kahju ainult et kõik mängud ei tööta sellega ja fps pole ka selline nagu peaks. a lahe on ikkagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wantedman1
HV vaatleja
wantedman1

liitunud: 29.03.2008




sõnum 21.08.2008 15:13:51 vasta tsitaadiga

ohoo! Kahju, et 2009a. lõpus välja tuleb alles. Siiski tundub fun icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


PS: Mis see NES emulaator on, mul ei avane see leht. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.08.2008 15:20:39 vasta tsitaadiga

wantedman1 kirjutas:
ohoo! Kahju, et 2009a. lõpus välja tuleb alles. Siiski tundub fun icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


PS: Mis see NES emulaator on, mul ei avane see leht. icon_rolleyes.gif
http://en.wikipedia.org/wiki/Nintendo_Entertainment_System
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 21.08.2008 22:10:08 vasta tsitaadiga

PS store-s nüüd lisaks The Force Unleashed demole ka Ratchet & Clank Future: Quest for Booty, EU poes maksab umbes 10 naela icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 22:22:28 vasta tsitaadiga

see force demo oli kuidagi meh... väga lühike ja mitte midagi näitav/ütlev. HL2 sai ammu juba sellist lollust teha (rahvast loopida kõigega mis kätte sai)... pidi über nextgen olema ju mis ühegi PC peal ei jookse icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 21.08.2008 23:07:00 vasta tsitaadiga

emm sii kirjutas:
PS store-s nüüd lisaks The Force Unleashed demole ka Ratchet & Clank Future: Quest for Booty, EU poes maksab umbes 10 naela icon_smile.gif

homsest eeldatavasti USA poes ka, tho ma veel ei tea kas ostan sealt või selle plaadiversiooni mis euroopas müügile tulema pidi...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 22.08.2008 02:42:35 vasta tsitaadiga

on juba kuskil eestikeelset õpetust, et kuidas netipoest tavalise pangakaardiga asju osta ?
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 08:01:27 vasta tsitaadiga

Tavalise pangakaardiga EU poest saab osta siis kui eesti maadevalikusse tuleb. Niikaua tuleb U-kaardiga USA'st osta. Samas USA poes tuleb varem ja on rohkem asju niikuinii kui EU poes.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.08.2008 10:38:17 vasta tsitaadiga

Huvitav, huvitav: http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=30825

Veel infot: http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=racing&message.id=198934

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 12:25:22 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka enne, päris mugav värk kellel lauda pole teleka juures icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.08.2008 12:26:41 vasta tsitaadiga

Ootab proloog 5 fulli ära ja siis mõtleb. Teised mängud saab puldiga ka edukalt mängitud.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 12:38:48 vasta tsitaadiga

Minig 10k hind niikuinii meie poes.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 22.08.2008 13:05:46 vasta tsitaadiga

mul selline küs, et kui ma tahaks enda PS3-l kõvaketta vahetada välja mingi suurema vastu, siis milline sinna sobib? (võiksite nagu enam vähem täpse kõvaketta nime anda mingi kui see palju pole palutud.)

Ja kui keeruline see vahetus on ka?

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.08.2008 13:07:35 vasta tsitaadiga

Mina panin sellise: http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=1400&PGC=NB&ItemID=1400-1569

Vahetus on imelihtne.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 22.08.2008 13:18:17 vasta tsitaadiga

kas see kõvaketas peab olema nagu siis SATA ja selline number nagu 2.5 peab ka sees olema?
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.08.2008 13:18:43 vasta tsitaadiga

Sülearvuti SATA ketas jah pmst.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 22.08.2008 13:21:45 vasta tsitaadiga

see oleks etem

http://shop.playseats.com/fotos/zoom/2166_1.jpg
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 22.08.2008 13:23:39 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Sülearvuti SATA ketas jah pmst.


Okei, weasel, tänud sulle vb võtan veel ühendust kui vahetuseks läheb icon_smile.gif

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.08.2008 13:24:35 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
see oleks etem

http://shop.playseats.com/fotos/zoom/2166_1.jpg


Kui juba, siis juba: http://www.youtube.com/watch?v=1LYBZazJccQ

malukas kirjutas:
weasel kirjutas:
Sülearvuti SATA ketas jah pmst.


Okei, weasel, tänud sulle vb võtan veel ühendust kui vahetuseks läheb icon_smile.gif


Nädalavahetusel olen audis (loe: arvutist eemal).

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 22.08.2008 13:46:11 vasta tsitaadiga

ise vahetasin ka just sama ketta vastu, mille lingi weasel pani.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 22.08.2008 14:15:46 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5vakettad/?TypeID=1209
kõvaketta võib siit vist valida põhimõtteliselt, need WD scorpiod pidid popid olema...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 22.08.2008 15:53:34 vasta tsitaadiga

Vau, keegi teist neid videosid on vaadanud?

Lepizig Playstation Hype trailers. - http://www.ps3fanboy.com/2008/08/21/the-leipzig-playstation-hype-trailers/
Esimene on PS3/PSP mängudest, teine PSN'ist ja kolmas SOE'st. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 19:47:40 vasta tsitaadiga

kas Motorstormi on võimalik kahekesi korraga mängida?
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 20:05:15 vasta tsitaadiga

ei, ainult online
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 22.08.2008 20:11:32 vasta tsitaadiga

See eest MotorStorm 2's on splitscreen multiplayer olemas. (Kuni 4 mängijat)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 20:13:15 vasta tsitaadiga

MotorStorm 2 videode järgi paistab jah full olevat. MS1 tundub rohkem kui ... ei jõudnud valmis mänguna olevat icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 20:24:47 vasta tsitaadiga

seda ma kartsin icon_sad.gif aga kas keegi oskab öelda kuidas nr 2 pulti saab nr 1-ks muuta ja vastupidi.lugesin küll kasutusjuhendit aga sellest polnud kasu.
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 20:26:34 vasta tsitaadiga

tann84, see pult mille esimesena sisse lülitad ongi nn. "nr. 1 pult" icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 22.08.2008 22:19:05 vasta tsitaadiga

hoiad ps nuppu all(see on siis see nupp mis puldi keskel on) ja siis ilmubki valiku, kus saad omakorda valida kas lülitad puldi välja või vahetad nr. vms. icon_smile.gif nagu manualis icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 22:45:05 vasta tsitaadiga

Huvitav palju loading ajad paranevad kui SSD ketta sisse panna PS3-le icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 09:19:46 vasta tsitaadiga

Kardan, et mitte muffigi ei parane või siis pea märkamatu vahe.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 12:15:29 vasta tsitaadiga

minuarust enamus ajast loetakse plaati mitte ei ragistata ketast. v.a siis kui mingi mega install tehakse. Vahepeal kusagil oli test kiire sata ketas vs aeglane sata ketas ja kasu oli suht olematu mäletamist mööda.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.