Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mängud mille võiks uuesti teha märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 05.08.2008 14:33:21 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
"Out of this World" AKA "Another World" (1991)



http://en.wikipedia.org/wiki/Another_World_%28video_game%29

HD uusversioon ning soodne veel pealekauba: http://www.anotherworld.fr/

Ise tahaks Panzer Dragoon Saga'st uusversiooni. Kahjuks ei saa seda kunagi juhtuma kuna vana mängu source kood on kadunud...

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 05.08.2008 16:30:25 vasta tsitaadiga

Samuti võiks vanast Blood'ist sama võika ja sama vinge mängu teha icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 05.08.2008 18:23:34 vasta tsitaadiga

Kes olid vanad Unreali fännid.nüüd on tehtud High res textured pack. Sellega näeb väga pro välja mäng.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 07.08.2008 09:07:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samuti võiks vanast Blood'ist sama võika ja sama vinge mängu teha

seda olen ma viimased kümme aastat unistanud. blood on siiani üks mu lemmikmänge. uskumatud tegelased need mungad oma kriiskamistega (ühel lehel oli ka munkade ehk cultistide keele tõlge näiteks "keroshek cruo" tähendab "värske veri"). kui ma esimene kord bloodi mängisin siis ma olin mängu sisust täielikult lummatud (ja olen siiani). ja nii kui mungad häält tegid olin naerust kõveras laua all. osad helid sai ka lindistatud ja siis arvuti helideks pandud. mäletan, et selline munkade kriiskamine nagu "marana parres" oli windowsi start hääl. kahju ainult, et kaasaegse arvutiga seda mängida ei saa. http://www.youtube.com/watch?v=qo4HQ9dHl0M&feature=related thumbs_up.gif

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 09:55:18 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:

seda olen ma viimased kümme aastat unistanud. blood on siiani üks mu lemmikmänge. uskumatud tegelased need mungad oma kriiskamistega (ühel lehel oli ka munkade ehk cultistide keele tõlge näiteks "keroshek cruo" tähendab "värske veri"). kui ma esimene kord bloodi mängisin siis ma olin mängu sisust täielikult lummatud (ja olen siiani). ja nii kui mungad häält tegid olin naerust kõveras laua all. osad helid sai ka lindistatud ja siis arvuti helideks pandud. mäletan, et selline munkade kriiskamine nagu "marana parres" oli windowsi start hääl. kahju ainult, et kaasaegse arvutiga seda mängida ei saa. http://www.youtube.com/watch?v=qo4HQ9dHl0M&feature=related thumbs_up.gif


!
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 20:36:54 vasta tsitaadiga

Day of the tentacle vöiks uues kuues päris normaalne olla.
_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.08.2008 14:19:46 vasta tsitaadiga

rääkides veel bloodist siis ma kaevasin oma arvutis natuke ja leidsin paar munkade keele tüüpnäidet. kuulake ja nautige. http://www.hot.ee/tvi12/CruoCrunatus.wav , http://www.hot.ee/tvi12/EnMarana.wav , http://www.hot.ee/tvi12/CruduxCruo.wav , http://www.hot.ee/tvi12/GerosheCruo.wav , http://www.hot.ee/tvi12/Haha6.wav iseenesest peaksid need hästi sobima mobiilihelinaks või hommikuseks äratuseks.
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:46:26 vasta tsitaadiga

1999 a. action/adventure "Outcast" - GameSpot ""Adventure Game of the Year".



See mäng tuleks kindlasti uuesti teha, sest 9 aastat hiljem on seda 640x480 resol ikka väga valus mängida...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:20:32 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Shadow Warrior icon_biggrin.gif

Ojaa, seda sai kunagi meeletult võrgus pelatud. Võiks sellest mingi uusversioon küll tulla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:29:36 vasta tsitaadiga

Ski or Die. see on minu jaoks kultusmäng. Outcast oli ka kõva... kunagi mängisin icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:40:57 vasta tsitaadiga

Homeworld
Game of the year 99
Saab ikka aegajalt installitud ja taotud. Seda pidi ikka hoolega õppima ja harjutama, et kuskile jõuda. Homeworld2 tegi gameplay lihtsamaks, aga rikkus ära taktikaelemendi pidevalt ülekaalukate jõududega kaklemise tõttu.

Command & Conquer Tiberian Sun
Oli aasta 97, aga kuulub endiselt mu vaieldamatute lemmikute hulka. Ükski sama seeria mäng pole samaväärselt suutnud kuvada Tiberiumi tuleviku ängistavat ja meeleheitlikku olukorda. Peaaegu nagu Fallout. icon_biggrin.gif Ja muidugi see soundtrack... CnC3 on selle kõrval kui lõbus jalutuskäik pargis.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 02:02:04 vasta tsitaadiga

Tiberian Sun-i poolest olen täitsa nõus - vanasti sai seda ikka kõvasti taotud ... nüüd ei leia enam plaati üles ja pole poes kah näinud seda müügil .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 23:19:10 vasta tsitaadiga

Road Rush võiks uuesti teha. vanasti ikka fun mäng oli see thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 23:20:00 vasta tsitaadiga

Skeptik, irw, Ski or Die suht lahe pela jah. Kunagi sai rämedalt pelatud, üks lemmikuid icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.08.2008 11:59:33 vasta tsitaadiga

HL 1 tuleks uuesti teha kindlasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 21.08.2008 12:10:36 vasta tsitaadiga

ertr2,
HL1 source olemas ju icon_eek.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 12:13:23 vasta tsitaadiga

final fantasy 7 ja 9
armaggedon 2 (kas see oli see autode retsimismäng?)
crash bandicood(1,2ja 3 olid hea...aga need race-id ja värgid imesid)
resident evil 3
die hard hotelli osa on ikka thumbs_up.gif

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.08.2008 12:14:21 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
ertr2,
HL1 source olemas ju icon_eek.gif
wtf icon_eek.gif ei ole kuulnudki icon_eek.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 12:28:19 vasta tsitaadiga

HL1 Source on pmst. nagu HL1, mõned bug-id ära parandatud, ja vesi on Source-i graafikaga, muu sama. Aga, praegu mingid tüübid teevad (mitu aastat juba) sellist mängu nagu Black Mesa: Source (ehk HL1, Source-i mootoril, graafika nagu HL2 thumbs_up.gif)
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.08.2008 12:30:50 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
HL1 Source on pmst. nagu HL1, mõned bug-id ära parandatud, ja vesi on Source-i graafikaga, muu sama. Aga, praegu mingid tüübid teevad (mitu aastat juba) sellist mängu nagu Black Mesa: Source (ehk HL1, Source-i mootoril, graafika nagu HL2 thumbs_up.gif)
thumbs_up.gif thumbs_up.gif tasub oodata thumbs_up.gif thumbs_up.gif hetkel ei kannata tavalist HL-1-te eriti mängida(silmad jäävad haigeks icon_cry.gif ) aga muidu kas nad neid opositing force ja blue shift ka teevad?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 12:31:38 vasta tsitaadiga

ertr2, ei. Ei ole ju HL1 graafikal midagi viga, täitsa kena icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.08.2008 12:39:35 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
ertr2, ei. Ei ole ju HL1 graafikal midagi viga, täitsa kena icon_rolleyes.gif
räägi seda mu monitorile icon_wink.gif hl on enam vähen norm aga MP on ,,kahtlane´´ (eriti teised inimesed MP-s)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 21.08.2008 20:28:36 vasta tsitaadiga

MX vs ATV , seal on olemas pitbiked , monstertruckid , krossikad , supermoto jne , aga füüsika ja graafika on thumbs_down.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 21.08.2008 20:59:25 vasta tsitaadiga

Mina tahaks näha MadTV'd uues kuues. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 23:54:37 vasta tsitaadiga

Kindlasti Street Legal Racing Redline!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 22.08.2008 00:15:53 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Kindlasti Street Legal Racing Redline!


nõustun, tuunimine üks paremaid, mida näinud, aga linna vahel sõitmine täiesti bs

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 00:46:25 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
Stabby kirjutas:
Kindlasti Street Legal Racing Redline!


nõustun, tuunimine üks paremaid, mida näinud, aga linna vahel sõitmine täiesti bs

Stabby kirjutas:
Kindlasti Street Legal Racing Redline!

Parim tuunimise jms mäng siiani! Väga mõnus oli mingi auto kere võtta, highend V8, V10 või V12 mootor ehitadaja peale panna.. Peale seda kummi põletada, driftida linna vahel(et seda IRL ei peaks tegema icon_lol.gif ). Uuendusteta oli täielik BS.. Isegi ametlike uuendustega polnud eriti hea..
Kõige uuem mitteametlik patch muudab mängu totaalselt. Palju uusi asju, parem graafika-perfomance ja füüsika thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Soovitan kõigil neil proovida kellele see mäng hinge jäänud aga pole 2.3.0 LE patchi proovinud icon_wink.gif


viimati muutis fragile 22.08.2008 00:52:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 22.08.2008 00:48:30 vasta tsitaadiga

fragile, tänud info eest, peab vist plaadi riiulist ülesse otsima
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 00:52:14 vasta tsitaadiga

Syndicate.. see võiks uuesti tulla
vana DOS mäng, tootjaks oli Bullfrog.. ma nende logo mujalgi näinud, praegu ei tule siiski ühtegi meelde... Dungeon Keeper ehk? ülikõva mäng oli seegi
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 00:59:40 vasta tsitaadiga

UUS Street Legal Racing Redline + väga hea MP tugi.. See oleks midagi väga head :twisted:
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 14:27:51 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
Syndicate.. see võiks uuesti tulla
vana DOS mäng, tootjaks oli Bullfrog.. ma nende logo mujalgi näinud, praegu ei tule siiski ühtegi meelde... Dungeon Keeper ehk? ülikõva mäng oli seegi

Syndicate ennast pole mänginud, küll aga selle järge Syndicate Wars - päris hea oli.
Bullfrog tegi igast kola: Team Hospital thumbs_up.gif, Dungeon Keeper jne.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 22:21:04 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Kindlasti Street Legal Racing Redline!

thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Omalt poolt lisaks veel Arsenal Extended Power thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 22:24:34 vasta tsitaadiga

friik1, theme hospitali sai isegi hästi natuke mängitud... mäletan vaid et mingid boonus levelid olid kus pidi shotguniga rotte tulistama icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 22:28:42 vasta tsitaadiga

Haah Theme Hospital kas see oli kus olid iga sugused koristajad ja müügiautomaadid.
Et kui keegi põranda täis ropsis siis panid koristaja koristama icon_biggrin.gif
Mul oli lõpuks nii et kõik inimesed viskasid prügi maha ja oksendasid kõikjale rämedalt icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 22:29:53 vasta tsitaadiga

Aga no mega lahe pela oli tegelt, üks lahedamaid IMO. Nalja sai ka.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 22.08.2008 23:32:50 vasta tsitaadiga

Hidden&Dangerous
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.08.2008 23:38:23 vasta tsitaadiga

Street Rod 2
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 01:25:45 vasta tsitaadiga

Shadow Man:

http://en.wikipedia.org/wiki/Shadow_Man_2

http://www.gamershell.com/pc/shadowman/screenshots.html

Tõeliselt mõnusa atmosfäärgia ja meeldejäävate tegelaskujudega teos: kuna tegemist on action mänguga, siis võiks tänapäeva graafika- ja turustamisvõimalusi ära kasutades ilma suurema dumb-down-imiseta seda väga edukalt nii konsoolidele kui ka PC-dele müüa. Kui ainult leiduks kedagi, kes selle asja käsile võtaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 10:54:25 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Aga, praegu mingid tüübid teevad (mitu aastat juba) sellist mängu nagu Black Mesa: Source (ehk HL1, Source-i mootoril, graafika nagu HL2 thumbs_up.gif)

Nad on seda mängu vist 3a teinud juba ja midagi peale paari pildi ja mp3 faili saadaval ei ole (mingi teaser paistis ka lehel olevat nüüd). Ma hakkan juba vaikselt kahtlema kas nad üldse selle kunagi valmis saavad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.10.2008 13:50:02 vasta tsitaadiga

- Tank Wars võiks uus tulla, üks mu lemmik DOS mäng

- Alley cat

Ma võiks ise seda "graafika" poolt proovida icon_biggrin.gif kui see muidu lubatud on nagu fan game ehk HD versioon nendest mängudest icon_biggrin.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 14:01:03 vasta tsitaadiga

Flacko, kas see tank wars mitte playray kahurid ei ole v?
http://www.playray.com/games/play/cannons
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.10.2008 14:07:14 vasta tsitaadiga

Sarnane oli a mina tundsin seda tglt BOMB nime all, sellised mõnusad Piuuuu peuuu prulrlrpr hääled käisid, alati tleb meelde kui 7a olin ja õhtupoolik oli, siis mängisin seda.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 14:18:00 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
henri200 kirjutas:
Aga, praegu mingid tüübid teevad (mitu aastat juba) sellist mängu nagu Black Mesa: Source (ehk HL1, Source-i mootoril, graafika nagu HL2 thumbs_up.gif)

Nad on seda mängu vist 3a teinud juba ja midagi peale paari pildi ja mp3 faili saadaval ei ole (mingi teaser paistis ka lehel olevat nüüd). Ma hakkan juba vaikselt kahtlema kas nad üldse selle kunagi valmis saavad.


No ega see kerge pole, peavad ju ikkagi päris suure mängu uuesti tegema. Ma millegipärast arvan, et kui see valmis hakkab saama, ostab Valve selle ära ja paneb müüki
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 20.10.2008 14:23:30 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Ski or Die. see on minu jaoks kultusmäng. Outcast oli ka kõva... kunagi mängisin icon_biggrin.gif


Väga hea asi oli thumbs_up.gif Samuti üks lemmikuid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.10.2008 14:50:49 vasta tsitaadiga

ise püüan huvipärast teha Alley cat HD versiooni icon_biggrin.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 15:37:10 vasta tsitaadiga

jutud käivad, et Syndicate-st pidavat remake tulema...
http://kotaku.com/5065321/ea-working-on-new-syndicate-title
see oli kunagi üks vaieldamatu lemmik
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 20.10.2008 15:42:57 vasta tsitaadiga

ExciteBike kindlasti


Chip & Dale: Rescue Rangers oleks ka huvitav
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 16:02:57 vasta tsitaadiga

Traf, haha need on nii head mängud icon_biggrin.gif
Peaks telekamängu välja kookima ja ExciteBike mängima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 20.10.2008 16:08:18 vasta tsitaadiga

ExciteBike omab tõesti. Lahe oli seal omi radasid luua. Kukkumine oli ka tavaliselt lahe vaadata. Irw icon_lol.gif
Selleks võiks küll mingi laheda uue asja keegi valmis teha!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.10.2008 16:41:44 vasta tsitaadiga

Excite Truck on Excite Bike Sequel

"Excite Truck is a video game published by Nintendo and developed by Monster Games for the Wii video game system. It features malleable environments and tilt-based controls. The game was one of the Wii launch titles in North America.[1] It is a spiritual successor to the Excitebike series (Excitebike and Excitebike 64). Excitebike was released on the Virtual Console service in Europe on February 16th, to mark the European release of Excite Truck"

Kuid mina ikka naudin 2D rohkem kui 3D, 2Ds on näha kui palju on vaeva nähtud

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mängud mille võiks uuesti teha mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.