Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 02:05:41 vasta tsitaadiga

Tänud, palga kätte saan, eks tellin 4 mängu sealt. Duke kohta nii palju, et nagunii meie seda tõmmata ei saa icon_sad.gif Nagu Doomiga icon_sad.gif
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 19.08.2008 02:16:00 vasta tsitaadiga

Proxyga peaks saama, sul on U.S IP'd vaja icon_wink.gif ma ei tea, vb peaks ka mingi lähem riik sobima, U.K perhaps? icon_rolleyes.gif

edit:
Skandinaavlastel peaks kah olema Doomi litsents minu teada.


viimati muutis MitchriX 19.08.2008 02:54:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 02:34:15 vasta tsitaadiga

Viska aga tutorial üles icon_biggrin.gif Tahaks ise ka teada, kuidas xboxiga proxyt kasutada icon_biggrin.gif
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 19.08.2008 02:51:50 vasta tsitaadiga

Here's the door: xboxlivetheguide icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.08.2008 09:07:08 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
M3rcury kirjutas:
Küsiks kaks küsimust icon_biggrin.gif asi puudutab game.co.uk-d
1) Kuidas on plaatide kvaliteed preowned mängude tellimisel - rääkigu need kes on juba tellinud
2) Kas saab ka virtuaalse krediitkaardiga tellida? Küsin seepärast, et mul SEB ja vist sellel sai onlines virtuaalse krediitkaardi teha.

Tekkis kohe 4 mängu kohta huvi, 1000 krooniga 4 mängu saada on päris fun icon_biggrin.gif

1) olen sealt üle 10 pre-owned mängu tellinud ja kõik on väga korralikud olnud.
2) saab, tellin ka sellega


Spoiler Spoiler Spoiler
oh yeah
tsitaat:
6. Looks Like Cleanup on Aisle 4
Step in a pile of excrement.
see on arcade, mille ma hangin
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 09:34:00 vasta tsitaadiga

Läheb ostmiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 09:58:11 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
See tõi pisara silma, ning ma hakkan töinama, kui seda downloadida ei saa. icon_neutral.gif

E: OMÄGAD! See on Atomic edition icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 10:02:52 vasta tsitaadiga

http://www.xbox360achievements.org/achievements.php?gameID=856

Co-op thumbs_up.gif

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 10:05:49 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Co-op thumbs_up.gif
Damn.. see võiks Live olla. Siis on jälle nagu GTA4 launcil, et terve friends list on ühtemoodi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.08.2008 12:22:27 vasta tsitaadiga

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=30649

Sellepärast polegi hea mõte oma krediitkaarti panna Xboxxi. Jumal tänatud et prepaid kaardid olemas on

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 19.08.2008 15:26:52 vasta tsitaadiga

BS, pole tõsi - see rep pani pange täiega icon_biggrin.gif
tsitaat:
Jumal tänatud et prepaid kaardid olemas on

That reminds me: ega keegi HV'st oma Live accoundist ilma pole jäänud? Free MS points anyone? icon_lol.gif

edit:
Õnneks eestlased pole vist nii dumbuserid, et hakkavad oma pass'e igasse suvalisse lahtrisse toppima..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 15:51:04 vasta tsitaadiga

hmm icon_rolleyes.gif
http://www.thepetitionsite.com/1/XboxLiveGreece


icon_idea.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terrormaz
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2008




sõnum 19.08.2008 15:55:16 vasta tsitaadiga

qodopob kirjutas:
Terrormaz kirjutas:
Eriti nõme. 3 nädalat Soul Caliburi tellimisest, ja GAME-st pole kohale ikka veel tulnud. Peab hakkama neid meilidega pommitama...Out of Stock ei tohiks ka olla.
Mida tellimuse tracker sulle ütleb?
Kas see asi tuleb meilile või?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 19.08.2008 16:03:21 vasta tsitaadiga

Game.co.uk's peaks olema seal My Accounti all - track my order või et kui vaatad your ordred items, siis seal peaks kah olema.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 16:08:03 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
hmm icon_rolleyes.gif
http://www.thepetitionsite.com/1/XboxLiveGreece


icon_idea.gif icon_lol.gif

Panus antud hevi.gif


Loodetavasti MS nüüd mu USA accounti ära ei bloki icon_redface.gif icon_lol.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 16:18:27 vasta tsitaadiga

soodsam alternatiiv Xbox 360 WiFi adapterile:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Wifi%20seadmed/Wifi+Access+point/68180/
http://www.asus.com/products.aspx?l1=29&l2=172&l3=744&l4=0&model=1710&modelmenu=1
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 16:25:50 vasta tsitaadiga

Niisäeissaa...
Ametlik jubin on ainus võimalus ju.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 16:27:03 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Niisäeissaa...
Ametlik jubin on ainus võimalus ju.

saab ikka. selle pistad võrgukaabliga konsooli taha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 19.08.2008 16:29:35 vasta tsitaadiga

Terrormaz kirjutas:
qodopob kirjutas:
Terrormaz kirjutas:
Eriti nõme. 3 nädalat Soul Caliburi tellimisest, ja GAME-st pole kohale ikka veel tulnud. Peab hakkama neid meilidega pommitama...Out of Stock ei tohiks ka olla.
Mida tellimuse tracker sulle ütleb?
Kas see asi tuleb meilile või?
Game.co.uk-st tuleb jah e-mail, kui sa õige aadressi nendele ikka andsid.

Teine küsimus on see, kas sult kaardi pealt on raha ikka maha võetud. Võibolla seal oli mingi probleem, ning nad polegi seda teele pannud, kuna pole raha saanud. (kui sa kinnitus e-maili pole ka saanud, siis see suht tõenäone).

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 17:16:04 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Tekkis kohe 4 mängu kohta huvi, 1000 krooniga 4 mängu saada on päris fun icon_biggrin.gif

Ma võin sulle ka 1000.- krooniga 4 mängu müüa (Sõltub mängugest muidugi) icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 19.08.2008 19:06:23 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5038818/pre+order-banjo+kajooie-nuts--bolts-gets-free-early-access-to-xbla-original

Ehksiis B&K: Nuts & Boltsi preorderiga saab originaali XBLAst varem.

N&B mind suurt ei huvita, aga originaal küll, n64 controller pole just kõige täpsem ja mugavam asi maailmas.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 19:47:12 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
M3rcury kirjutas:
Tekkis kohe 4 mängu kohta huvi, 1000 krooniga 4 mängu saada on päris fun icon_biggrin.gif

Ma võin sulle ka 1000.- krooniga 4 mängu müüa (Sõltub mängugest muidugi) icon_smile.gif

Vaatasin su listi, diil oleks hea, aga puuduvad need 4 mängu mis mind game.co.uk-s huvitas icon_biggrin.gif

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 22:04:12 vasta tsitaadiga

1080p vs 1080i, kumb parema pildi annab nt. Gta4's?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 22:14:13 vasta tsitaadiga

Sama ridade arvu puhul p>>i icon_exclaim.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 19.08.2008 22:17:32 vasta tsitaadiga

p on progressive scan, i interlaced.

wikipedia seletus mõlemale: http://en.wikipedia.org/wiki/Interlaced

Spoiler Spoiler Spoiler


e. lühidalt - p on parem.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 23:21:52 vasta tsitaadiga

P on kõvasti parem, isegi 720p > 1080i, kuigi filmide jaoks soovitas keegi i'ga vist.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 23:23:44 vasta tsitaadiga

Dude ., kui on kiiret liigumist vms. siis on 720p 1080i-st parem.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 08:59:01 vasta tsitaadiga

ot:
Liikuv pilt (mängud, filmid, spordiülekanne teleris jms): 576i<576p<1080i<720p<1080p (576p ja 1080i võib ka ära vahetada, kuidas kellelegi)
Väheliikuv pilt (enamus loodusfilmid jms): 576i<576p<720p<1080i<1080p
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 20.08.2008 09:20:34 vasta tsitaadiga

Mõtlesin UK-st mänge tellida, aga kas mäng hakkab ikka tööle?
Või UK-s mingi teine Pal?

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 09:48:40 vasta tsitaadiga

Väga paljud Eestlased ostavad www.game.co.uk lehelt mänge. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 20.08.2008 09:55:30 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Väga paljud Eestlased ostavad www.game.co.uk lehelt mänge. thumbs_up.gif

Ok
järelikult probleeme pole siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 10:37:33 vasta tsitaadiga

heh, tuli välja, et üks Xbox 360 eksklusiivmäng veel sel aastal tulemas: Coming exclusively to the Xbox 360 video game and entertainment system from Microsoft in November
Shaun White Snowboarding saab konkurendi omale icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 10:56:24 vasta tsitaadiga

Tundub parem IMO. See on juba väga hea, et nad teevad seda koos Absinthe Filmsiga. Nad ei ole küll parimad filmimeistrid (nende sõitjad muidu parimate hulgas), aga saasta nad ka ei tooda.
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 15:20:16 vasta tsitaadiga

uued 60GB kettaga konsoolid peaks kohe Eestis olema thumbs_up.gif
igatahes Soome laos üle 2000 uue konsooli praegu


60GB ketas tuleb eraldi uue Starter Pack-ina müügile Novembris (21), koos headseti ja 3 kuu LIVE Gold prepaid kaardiga (1300.- EEK).
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=332079


viimati muutis SKG 20.08.2008 15:31:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 15:27:02 vasta tsitaadiga

Skeptik, 1300.- EEK on väga hea hind, kuna 20GB kõvaketas müüakse üle 1000.- :S. Headset on juhtmega jah?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 15:30:55 vasta tsitaadiga

pildidl olev headset on jah juhtmega. ei usu, et juhtmeta, siis oleks liiga hea hind icon_smile.gif
Eestis maybe tuleb natuke rohkem kui 1300.- EEK
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 15:33:25 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
uued 60GB kettaga konsoolid peaks kohe Eestis olema thumbs_up.gif
igatahes Soome laos üle 2000 uue konsooli praegu


60GB ketas tuleb eraldi uue Starter Pack-ina müügile Novembris (21), koos headseti ja 3 kuu LIVE Gold prepaid kaardiga (1300.- EEK).
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=332079

Ehk ei lähegi septembrini siis aega, et 360-d Enterisse jõuaks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 17:10:31 vasta tsitaadiga

... ja tundub, et ka uuendatud pult varsti tulemas. D-pad ongi ainuke asi, mis on oma disaini tõttu mänguritelt etteheiteid saanud. paistab, et MS võttis mängureid kuulda ja parandas "vead": Xbox 360 Controller Redesigned

visuaalselt ei tohiks erilist erinevust olla
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 17:38:22 vasta tsitaadiga

Lükkan oma uue puldi ostu edasi. I hope they come in black or red
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 21:02:09 vasta tsitaadiga

müüki jõuab 24-ndal oktoobril siis...
tsitaat:
The controller, which looks exactly the same as the old one, will be able to register 32 directions through the directional pad

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 21:11:18 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
müüki jõuab 24-ndal oktoobril siis...
tsitaat:
The controller, which looks exactly the same as the old one, will be able to register 32 directions through the directional pad

http://img118.imageshack.us/img118/7698/360controllerjpgcm7.jpg

Mitu suunda praegune kontroller siis registreerida suudab. Ennem nagu mingilt lehelt lugesin, et praegune 4-way ja uus 8-way, aga siin üldse 32 suunda icon_eek.gif. Või erinevad need mõisted üksteisest kuidagi?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 21:32:12 vasta tsitaadiga

woo456, praeguse probleem on tegelikult see, mõnikord registreerib vale suuna vajutamisel. pead suht täpselt vajutama.
näide: tahad näiteks mängus relva vahetada (left, right @ D-pad), aga vajutad hoopis "kogemata" üles, mille all on night vision icon_biggrin.gif
ehk siis uus D-pad peaks laskma sul paremini vajutada seda suunda, mida sa tegelikult ka soovid
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 20.08.2008 22:01:06 vasta tsitaadiga

suurim häda on see et ei saa täpselt aru millal vajutus registreerub ja siis automaatselt vajutad liiga kõvasti, mis päris ebameeldivalt sõrmedele hakkab. SCIV nt annab ikka väga tunda. Keerulisemate combode tegemine on ka veits raskendatud nii.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 20.08.2008 22:07:19 vasta tsitaadiga

Paistab et X360 mäng Too Human, mis oli sarnane PS3 Haze'ile oma hype pärast on samasugune pettumus nagu Haze.
Metacriticu keskmine skoor on 68, Gamespot andis 5.5. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 20.08.2008 22:13:00 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Paistab et X360 mäng Too Human, mis oli sarnane PS3 Haze'ile oma hype pärast on samasugune pettumus nagu Haze.
Metacriticu keskmine skoor on 68, Gamespot andis 5.5. thumbs_down.gif

giantbomb andis ka 3/5 aint. prolly oleks 2.5 olnud, kui neil poolikud tähekesed ka oleks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 20.08.2008 22:16:45 vasta tsitaadiga

Too Humani demo oli juba ilge pask minu arust.
Niiet sinu rõõmukisa läks minu kõrvust mööda.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 22:33:23 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Rõvedalt lahe värv. Kust sa selle pildi leidsid? Kas muid värve ka oli?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 20.08.2008 22:34:59 vasta tsitaadiga

See pidavat esialgu tulema limited editionina ainult euroopas, aasias ja lõuna-ameerikas ja ainult rohelisena.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 22:37:42 vasta tsitaadiga

amddude, Games Convention 2008 @ Leipzig. jälgin teemat icon_smile.gif
tsekka ise: http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=218894
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 20.08.2008 22:56:12 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
Too Humani demo oli juba ilge piix minu arust.
Niiet sinu rõõmukisa läks minu kõrvust mööda.


Ära karda. Ma olen ka X360 omanik ning lootsin head mängu. icon_smile.gif
Too bad, eh?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.