|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
18.08.2008 14:53:48
|
|
|
Aga ajalooliselt ongi ju nii olnud. Aastal 900 midagi, kui venemaal oli võimalus luua ühtne riik mitmetest pisiriikidest ei suutnud raiped kokku leppida, kes neid valitsema peaks ja pea-aegu läks verevalamiseks. Sellele järgnes, siiski üks pikim rahu periood, sest Rjurik Isalndilt (vist) tuli neid valitsema nende endi palvel, sest omadeseast ei leitudki kedagi sobilikku. Kahju, et enam sellist oidu pole.
1 versioon
| manny50 kirjutas: |
Kui kellegagi pole sõdida siis hakkavad oma vahel sõdima ju  |
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
viimati muutis Aeron 18.08.2008 14:58:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
18.08.2008 14:55:11
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| manny50 kirjutas: |
Kui kellegagi pole sõdida siis hakkavad oma vahel sõdima ju  |
Seda parem  |
Eelmine kord tekkis sellest Nõukogude Liit, mis terroriseeris maailma üle poole sajandi. Suured siseriiklikud probleemid niivõrd suures ja potentsiaalselt rikkas riigis ei saa kunagi midagi head tähendada.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
18.08.2008 14:57:11
|
|
|
| Kõik see jama hakkab sellest pihta et Venemaa on (euro) gaasi rahast ennast täispumbanud .. oleksime hetkel (majanduslikus) ajas mil USSR lagunes, ei käituks Venemaa nii, vähemalt mitte nii bravuurikalt.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
18.08.2008 15:23:58
|
|
|
Vene "rahuvalvajad" röövivad koolist konditsioneere ja arvuteid:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
18.08.2008 15:40:16
|
|
|
| LOCAL kirjutas: |
| Vene "rahuvalvajad" röövivad koolist konditsioneere ja arvuteid: |
Masendav. Ime, et nad veel "vsjo naa" ei karju.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.08.2008 16:03:09
|
|
|
| tsitaat: |
| "Me oleme alati olnud rahuarmastav riik." |
halvad naljad..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
18.08.2008 17:06:48
|
|
|
Täielik bullshit mida venelased räägivad koguaeg, kui nad nii rahumeelsed on, siis miks on vaja läänemerele tuumapommidega varustatud laevu paigutada
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.08.2008 17:16:21
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Täielik bullshit mida venelased räägivad koguaeg, kui nad nii rahumeelsed on, siis miks on vaja läänemerele tuumapommidega varustatud laevu paigutada  |
Et rahu valvata. Logish ju
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
18.08.2008 17:34:49
|
|
|
Venelased valvavadki rahu, hoiavad teda kusagil punkris kinni. Ilusti valvavad.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
18.08.2008 18:00:41
|
|
|
Üheksakümnendate alguses pääses põgenema ja vaat milline jama tuli NL/Venemaa jaoks.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
19.08.2008 12:38:05
|
|
|
Olen kuulnud jutte, et Eesti pidavat Pihkva lähedale mingi vinge õhutõrje kahuri saama.
Keegi äkki oskab kommenteerida?
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
19.08.2008 12:44:59
|
|
|
Jube imelik. Ma kuulsin seda juba mõned päevad tagasi ja nüüd on lõpuks isegi uudis tehtud.
Päevalehe veebis seda polnud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
19.08.2008 13:12:27
|
|
|
| XR kirjutas: |
Jube imelik. Ma kuulsin seda juba mõned päevad tagasi ja nüüd on lõpuks isegi uudis tehtud.
Päevalehe veebis seda polnud. |
See õhutõrjesüsteem telliti juba vähemalt pool aastat tagasi. Nüüd jõudis esimene osa sellest kohale ning Postimees kirjutas lihtsalt ülevaate selle võimalustest.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
19.08.2008 13:14:06
|
|
|
| Hmm, praeguseks on silma jäänud juba mitu artiklit, kus mainitakse ennetava meetmena Nato vms väeüksuste toomist Balti riikidesse. Huvitav, kui reaalne selline stsenaarium on? Kui Venemaa nüüd Ukraina kallal ka rohkem nokkima hakkab, siis äkki tuuakse midagi kunagi?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
19.08.2008 13:18:28
|
|
|
See ennetavalt vägede/tehnika vene piiri lähedale toomine pole muud midagi kui valmistumine sõjaks. Seda nii NATO/USA kui ka Venemaa poolt.
Samas ma ei väida, et ennast ei tule kaitsta, aga...tjah- üks toob niipalju, teine tunneb ohtu, vastab naapaljuga jne jne. kuni on piisavalt vägesid, et mõni provokaator (kas tahtlik või tahtmatu- pole enam oluline) vallandab uue maailmasõja
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
19.08.2008 13:24:04
|
|
|
Siin polegi muud, kui, et meie endi kaitsekulutused 2.5% peale ja aktiivne osalus NATO operatsioonides + küberkaitse arendamine. Natukene veel kõigile kanni vahele ka pugeda ja enne näe imet, 20a pärast on muna mäel kosmodroom või noh, Eestis raketikiip ja NATO baas.
Teoreetiliselt on meil väga hea põhjus, miks siia kiip ja baas teha ju.
a) Nato ja EU piir jookseb siit
b) Meie oleme pmt müür euroopale(või teevad meist vallikraavi?)
Mis mõte on sõjalisel alliantsil, kus rinne luuakse liitlaste arvelt. Asi saab funktsioneerida, kui kõik on kaitud.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.08.2008 13:34:40
|
|
|
link :: kae siit
GORI, Georgia Russia claimed that it had begun withdrawing its troops from Georgia on Monday, but there was little evidence of it on the ground: Russian soldiers continued digging in to positions along the highway approaching the capital, Tbilisi, showing no sign of pulling back from the severest confrontation between Russia and the West since the collapse of the Soviet Union.
Along one major road, four Russian armored personnel carriers rattled a few miles closer to the capital, then plowed through parked police cars blocking the way as Georgian police officers stood by in helpless dismay.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
19.08.2008 14:26:27
|
|
|
njah, sellist jama on raske kommenteerida...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
19.08.2008 15:40:14
|
|
|
Venemaa tõhustab terrorikuulduste tõttu oluliste objektide kaitset
Mu ennustus hakkab täide minema.
Gruusia valitsus tehakse terrorisrideks jne.
Venemaa laseb ise omal midagi õhku, nagu tegi seda elumajadega ja süüdistas tsetseene.
Mis on siis tagajärg ? Pisike raketirünnak Gruusia pealeinna peale, kuna vabduseks öeldakse ,et terroristid seal.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
19.08.2008 16:04:22
|
|
|
Mida Lenk söönud/joonud on
Tahaks ka proovida, äkki laksab mul paremini
Ma ei saa üldse tegelt aru, mix Lenk ikka veel riigikogus on, arvestades neid saated ja trikke mis ta Saagimiga teinud on peaks tal eluaegne keeld poliitikast olema
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
19.08.2008 16:20:17
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Mida Lenk söönud/joonud on
Tahaks ka proovida, äkki laksab mul paremini
Ma ei saa üldse tegelt aru, mix Lenk ikka veel riigikogus on, arvestades neid saated ja trikke mis ta Saagimiga teinud on peaks tal eluaegne keeld poliitikast olema  |
Eks ta üks riigikogu tola/narr ole, ega neid on ka vaja, aga jama on see, et neid on liiga palju...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
19.08.2008 20:39:54
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Along one major road, four Russian armored personnel carriers rattled a few miles closer to the capital, then plowed through parked police cars blocking the way as Georgian police officers stood by in helpless dismay. |
Selle lõigu kohta videod ka:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
20.08.2008 20:02:28
|
|
|
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=292371&lid=7
Gruusia põgenikud usuvad, et venelased ei lahku nende riigist enam kunagi
Just homme peaks sõda Gruusias olema läbi. Reede on viimane päev, mis vene rahuvalvajatele" lahkumiseks antud. Mitte keegi Gruusias ei usu seda, sest tegelikult paistab kõik olevat risti vastupidi. Tankid, mis on Gorist liikuma hakanud, lähenevad samm-sammult pealinnale. Eile olid ilma igasuguste tunnusmärkideta soomukid jõudnud juba Ietisse, mis on Tbilisist vaid napi 40 km kaugusel.
Kui sõjas üldse saab midagi nimetada muljetavaldavaks, siis Venemaa sissetung Ietisse oli seda kindlasti. Kohalik telekanal näitas detailideni, kuidas venelaste rasked masinad sõitsid Gruusia teetõkendiks pandud miilitsaautode spaleerist lihtsalt üle nagu part konnast ja lömastasid need täielikult. Just nagu jänkide monsterautod, mida oleme harjunud pidama heaks ajaviiteks. Siin oli aga meelelahutus oi kui kaugel.
Kui oli selge, et venelased meie linna rahule ei jäta, pagesid kõik kabuhirmus," räägib Ksenja, rahvuselt venelanna, aga osseediga abielus. Kellel oli auto, see sõitis. Kel jalad, see jooksis. See pole küll õige, et linn päris inimtühjaks jäi. Noorem rahvas lahkus. Vanemad jäid - nendel polnud südant oma kätega tehtud kodust nii lihtsalt lahkuda. Paljud lõid oma lehmadele nimesildid kaela ja lasid karjamaale lahti. Kuhu sa oma elukaga sõja jalust ikka marsid. Ehk leidub mõni hea inimene, kes looma ära lüpsab ja piinadest päästab. Aias varisevad viljad ja pole kedagi, kes neid korjab. Ehk siis ainult venelased. Suuri purustusi linnas pole. Sõjaväeladu lasti küll õhku. Stalini kuju on ka alles, seda pole keegi näpuotsagagi puutunud," räägib kahe pisikese mudilasega Ksenja, silmad veekalkvel.
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=292373&lid=7
Gruusia sõda tõstis Medvedevi populaarsust
Venemaa juhtivad uuringufirmat selgitasid välja, et Gruusia sõda tõstis Venemaa presidendi Dmitri Medvedevi kahel viimasel kuul langenud reitingut, kuid Putin on temast endiselt populaarsem.
Ülevenemaalise avaliku arvamuse uurimise keskuse (VTsIOM) küsitluse andmeil toetas Medvedevi kurssi presidendina juulis 65%, augustis aga 72% venemaalastest, vahendab ERR Gazeta.ru-d.
VTsIOMi peadirektor Valeri Fjodorov sõnul kasvatas sõjategevus Gruusias Medvedevi reitingut, samas ei vähendanud Putini populaarsust.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
21.08.2008 10:34:31
|
|
|
Päris kurb ja labane. Masendav on see, et enamik "vennasrahvuslasi" võtavad seda tõepähe ja arvavadki. Imelik on see, et tüdruk ja ema võtsid ju sõna Gruusia ja vastu ja venemaa poolt ning ikka veel oli vaja torkima minna. USA on seni niigi väga leebelt talitanud (mitte oleks esialgu põhjust loota enamale) ja venemaale mänguruumi jätnud (nagu ka muu maailm).
Selge on see, et konflikt on otsitud ja akasvili jäi provokatsioonide ohvriks, aga Euroopa hambutus saab iga päevaga üha selgemaks. Tegelikult on kogu see tsoon üks väga raske teema, sest Osseetia ja Abhaasia lükati vägivaldselt Gruusa koosseisu imo Stalini käsul ja tegelikult ongi seal 3-st eri rahvusest/kultuurist tüübid koos ning tõesti, kohapeale rajati toona ka paar vene linna kus relvajõud otsese konflikti ära hoidsid, ent rahust oli asi kaugel siiski. Kogu see asi on seal vindunud juba mõnda aega.
Kui ma ei eksi siis täna/homme tulevad jälle suured ninad kokku ja hakkavad arutama, mis Venemaaga peale hakata. Eks näis, mis sellest saab. Mul väga kõrgeid lootusi ei ole, aga ehk midagi sünnib. Teisest küljest jälle kui väga madinaks läheb võib venelane olla väga ettearvamatu või siis pigem kardetult ettearvatav - läänemerelaevastiku tuumaprogramm nt...
Pöidlad pihku.
Ha jaa, muide Savipäts võttis sõna ka öölaulupeo teemal - vale oli see, et venelasi sellega ei austatud. Nemad elavad ju ka siin. Idikas, see on pidu eestlusele ja patriotismile, mitte mingile rahvusele sellises mõttes.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.08.2008 12:05:26
|
|
|
link :: kae siit
Russia has issued new, reduced casualty figures for the Georgian conflict, with 133 civilians now listed as dead in the disputed region of South Ossetia.
Ja sõnu polegi vaja.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.08.2008 13:03:58
|
|
|
Varsti polegi ühtegi surmasaanut ja ükski maja ka pole tegelt katki
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.08.2008 15:58:40
|
|
|
link :: Venemaa lõpetas sõjalise koostöö Eestiga
| tsitaat: |
| Kaitseministeerium sai Vene saatkonnast noodi, milles teavitati, et Venemaa lõpetab Eesti kui NATO liikmesriigiga igasuguse sõjalise koostöö, samasuguse noodi said ka teised NATO liikmesmaad. |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
21.08.2008 16:10:12
|
|
|
mikk36, nagu Eestil oleks ju kosstööd Venemaa sõjaväega
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
21.08.2008 16:11:50
|
|
|
| crypto kirjutas: |
mikk36, nagu Eestil oleks ju kosstööd Venemaa sõjaväega  |
samas artiklis
| tsitaat: |
| Paet lisas, et Eestil ei ole Venemaaga palju sõjalist koostööd olnud, mistõttu ei tähenda Venemaa samm Eestile eriti midagi. |
| Scart kirjutas: |
Russia has issued new, reduced casualty figures for the Georgian conflict, with 133 civilians now listed as dead in the disputed region of South Ossetia.
Ja sõnu polegi vaja. |
Ootan huviga, mis veel välja tuleb. Hirmsasti tahaks teada, mis "raudkindlast" allikast Vene Föderatsioon kuulis, et Lõuna Osseetias genotsiid toimus, et seepeale Gruusiat ründama läks.
_________________ Imperfection is perfect
viimati muutis Mart352 21.08.2008 16:14:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.08.2008 16:13:28
|
|
|
Meie kaitseme ja nemad ründavad - koostöö missugune!
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olla
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
21.08.2008 17:16:12
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Vene väed ei lahku Gruusiast
Venemaa on hakanud nüüd jonnima.Nüüd on tal suht pohhui Lääne arvamusest.
Kui nii asi jätkub siis on oodata mõne lääneriigi vägede sisse viimist Gruusiasse.
|
Vaevalt, Euroopa ei julge oma vägesid sinna viia ja USA-l on mujal tegemist. Vihale ajab kuidas Vene karu muu maailma üle irvitab.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
21.08.2008 17:22:19
|
|
|
Ei tea midagi.
Venemaa sülitab selgelt näkku Praegu Läänele.
Või võetakse Gruusia kiirkorras NATO-sse vastu ja asi lahendatud.
Vähemalt pole hiina oma arvamust öelnud ,eks ka OM pärast.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
21.08.2008 17:26:06
|
|
|
samas eks see Venemaa planeering oli ka et põhi sõjamöll toimub olümpiamängude ajal,
kuna siis maailma tähelepanu põhiliselt on suunatud mängudele ja mitte Gruusia situatsioonile
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
21.08.2008 17:59:34
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Vähemalt pole hiina oma arvamust öelnud ,eks ka OM pärast. |
Putin kinkis Hiinale saarekese, et too vait oleks.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
21.08.2008 18:01:24
|
|
|
kui sõjalist koostööd ei pea tegema, siis võib vist rünnata?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
21.08.2008 18:36:52
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| tsitaat: |
| Kaitseministeerium sai Vene saatkonnast noodi, milles teavitati, et Venemaa lõpetab Eesti kui NATO liikmesriigiga igasuguse sõjalise koostöö, samasuguse noodi said ka teised NATO liikmesmaad. |
|
Tegelt jäi Venemaa natuke hiljaks ,sest Nato lõpetas koostöö ennem, pidi olema mereväe õppused koos Venemaaga aga need jäeti ära peale seda kui Venemaa Gruusiasse tungis.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
21.08.2008 19:00:51
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Tegelt jäi Venemaa natuke hiljaks ,sest Nato lõpetas koostöö ennem, pidi olema mereväe õppused koos Venemaaga aga need jäeti ära peale seda kui Venemaa Gruusiasse tungis. |
Eks see ole see klassikaline teema, et kes kelle ikka esimesena maja jättis.
Putja ei saa ju rahvale ometi tunnistada, et neid enne maha jäeti, Venemaa ju ikka võtab sealt, kust taha ja sõbrustab kellega tahab. Ja kui ei taha, siis enam ei sõbrusta.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|