|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
23.07.2003 19:36:19
|
|
|
kusjuures proovisin just üht uut pilti üles ajada...
aga moderaatorile ei meeldi.
lihtsalt ei meeldi
kusjuures asi vastab kõigile reeglitele ja nõuetele.
go baby, ma lähen foorumisse kõigust nõudma!
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
23.07.2003 19:41:18
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
kusjuures proovisin just üht uut pilti üles ajada...
aga moderaatorile ei meeldi.
lihtsalt ei meeldi
kusjuures asi vastab kõigile reeglitele ja nõuetele.
go baby, ma lähen foorumisse kõigust nõudma! |
IRW, las ma arvan...see keskmine sõrm ei meeldinud modele aga jah..see just neile vahtimiseks oligi ma arvan hea pilt igastahes...avastasin keelatutest
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
23.07.2003 19:43:43
|
|
|
moderaatorile ei meeldinud
HAHA, keda kotib, kas talle meeldib
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
23.07.2003 19:46:52
|
|
|
aga kui see rate nii paha on (mida ta ka on ) siis miks te seal üldse käite?
mina satun rate max kord kuus - kui olen sõbra arvutis kellel on see avaleheks...ei ole mul seal ei kasutajanime ega pilti ja kunagi pole hääletanud ka...ja närvid on jumala korras, minupärast tehku need moded seal mida tahavad...
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
23.07.2003 19:48:39
|
|
|
| ihv kirjutas: |
aga kui see rate nii paha on (mida ta ka on ) siis miks te seal üldse käite?
mina satun rate max kord kuus - kui olen sõbra arvutis kellel on see avaleheks...ei ole mul seal ei kasutajanime ega pilti ja kunagi pole hääletanud ka...ja närvid on jumala korras, minupärast tehku need moded seal mida tahavad... |
ma pold ka nüdü miski nädal aega sinna kant isattunud,aga HV teema ajas mind kohe sinna modesi närvi ajama
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
23.07.2003 19:50:32
|
|
|
kuskil foorumis peab ju end välja elama
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.07.2003 19:51:37
|
|
|
| Nimeta kirjutas: |
kuskil foorumis peab ju end välja elama  |
selleks on Postal 2
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libra
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2003
|
23.07.2003 19:53:10
|
|
|
| toivoku kirjutas: |
nu ma kribasin kah sinna et modekad on lollid ja tõin selle KKK kirja kah väljasealt ja pole siiamaani plokki saand  |
läind juba
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
23.07.2003 19:54:43
|
|
|
| libra kirjutas: |
| toivoku kirjutas: |
nu ma kribasin kah sinna et modekad on lollid ja tõin selle KKK kirja kah väljasealt ja pole siiamaani plokki saand  |
läind juba  |
ex ta ole jah, rullnokad häbenevad tõde kuulata
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-antichrist-
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2003
|
23.07.2003 20:00:49
|
|
|
käisin kah siis rate.ee foorumis nati lambitamas
foorum on nii segane.. oiii, kui hale.
muideks tegin kasutaja nimega ratesucks ja nati tõmblesin foorumis ja panin naiste TOPis 1tesid.. irw
kohe langesid taha poole.
mõttetu koht see rate
_________________ youre looking for ass i can see it ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
23.07.2003 20:04:31
|
|
|
| -antichrist- kirjutas: |
käisin kah siis rate.ee foorumis nati lambitamas
foorum on nii segane.. oiii, kui hale.
muideks tegin kasutaja nimega ratesucks ja nati tõmblesin foorumis ja panin naiste TOPis 1tesid.. irw
kohe langesid taha poole.
mõttetu koht see rate  |
nu vat naiste topiga on nii et enamus kes seal esimesed suurte punktiskooridega on said selle tänu sellele et pilt alles pandi ja tuttavad panevad 7'id või 10'd....ega nad seal kaua tavaliselt pole
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
23.07.2003 20:11:39
|
|
|
Niih.. mul on ka üks vana kasutajakonto millega pulli teha.. ex ma laon need 7 med tuttavatele ära mis anda bveel saan ja siis täiega mölisema nendega....
peaks ka naiste topi 1 tesi jagama minema.... tõmban paar pilti ka vebikaga enne:D
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
23.07.2003 20:12:05
|
|
|
Kõik HV lased topi 1 tesi jagama
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
23.07.2003 20:15:26
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
IRW, las ma arvan...see keskmine sõrm ei meeldinud modele |
hmz, ja huvitav miks nad tunnevad ennast liigutatuna. kui mõni räppar seal on särgiga milel kirjas fuck you ja näitavad kahe käega keksmist sõrme,siis see on ormaalne jah
kusjuures mul pole aint keskmine sõrm üleval, seal pöial ka kõrval. sel muu tähendus - "mina olen sinu sõber"  
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-antichrist-
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
23.07.2003 20:20:18
|
|
|
see asi hakkab siin üle käta minema
Krt. te pole ise ka paremad, kui need Rate moded!
Kui jätkub läbustamisele õhutamine, siis sulgen (või lausa kustutan) teema!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.07.2003 20:27:47
|
|
|
"i am moderaator, and i think this picture has too much boobs in it, and we can't allow this picture to be in rate.ee"
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libra
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2003
|
23.07.2003 20:31:17
|
|
|
OT:... has too much boobs ... , kus neid palju on?? nati briljantrohelist ja
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
23.07.2003 20:32:59
|
|
|
niih.. nüüd sai tops esimesele 20 nele 1 hed jagatud.. ootan feedbacki
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
23.07.2003 20:36:02
|
|
|
Sain kirja kasutajalt " hai "
eriti nagu ei tahaks tagasi anda. reeglid on sulle kogu aeg kättesaadavad olnud. Ehk valid m6ne teise koha endale, ja soetad seal uued s6brad jms? Ole yhtlasi ka hea mees, ja ära väga palju reosta oma uue konto alt foorumit, vastasel juhul tuleb rate andmebaasi kallale minna, s ealt su foto koukida ja see nohikutesse panna.
Ma saatsin väikese kirja vastu ka.
Kes on huvitatud midagi kõik koos tegema rate´le, siis võiks MSNM`is väikse konverentsi pidada
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
23.07.2003 20:37:10
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
see asi hakkab siin üle käta minema
Krt. te pole ise ka paremad, kui need Rate moded!
Kui jätkub läbustamisele õhutamine, siis sulgen (või lausa kustutan) teema! |
Õige jutt!!! Las see rate olla , ükskõik millised need modekad seal ka pleks. Kui Rate ei meeldi siis ple vaja seal lambist 1sid ka jagada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
23.07.2003 20:39:33
|
|
|
| axis kirjutas: |
| Trainspotting kirjutas: |
see asi hakkab siin üle käta minema
Krt. te pole ise ka paremad, kui need Rate moded!
Kui jätkub läbustamisele õhutamine, siis sulgen (või lausa kustutan) teema! |
Õige jutt!!! Las see rate olla , ükskõik millised need modekad seal ka pleks. Kui Rate ei meeldi siis ple vaja seal lambist 1sid ka jagada.  |
hm..teema võiks alles jätta, aga neid ühtesi pole vaja seal nii jagada lihtsalt ja laimata otseselt. Kui te teete seda kaudselt, ilma hakkamax kedagi halvustama või nii siis palun. Lõpuks tulevad maybe kuskilt pärast jälle mingeid teid pidi vihjed et HV foorumis toimusid sellised plaanid. Kui isegi nii suur soov seda teha on siis paluks plaane ajada HV foorumi väliselt.
viimati muutis KillerXP 23.07.2003 20:40:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
23.07.2003 20:40:32
|
|
|
to Taavi_R: ma oleks huvitatud
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
23.07.2003 20:42:05
|
|
|
Lihtsalt võiks kõik koos moderaatoritele kirjad saata.
Sisu oleks mõtlema panev.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
23.07.2003 20:43:51
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| axis kirjutas: |
| Trainspotting kirjutas: |
see asi hakkab siin üle käta minema
Krt. te pole ise ka paremad, kui need Rate moded!
Kui jätkub läbustamisele õhutamine, siis sulgen (või lausa kustutan) teema! |
Õige jutt!!! Las see rate olla , ükskõik millised need modekad seal ka pleks. Kui Rate ei meeldi siis ple vaja seal lambist 1sid ka jagada.  |
hm..teema võiks alles jätta, aga neid ühtesi pole vaja seal nii jagada lihtsalt ja laimata otseselt. Kui te teete seda kaudselt, ilma hakkamax kedagi halvustama või nii siis palun. Lõpuks tulevad maybe kuskilt pärast jälle mingeid teid pidi vihjed et HV foorumis toimusid sellised plaanid. Kui isegi nii suur soov seda teha on siis paluks plaane ajada HV foorumi väliselt. |
Mingeid plaane küll ple (vähemalt minu teadamitte) a DeathCommando kribas siin et pani esimesele top 20s olevale 1hed. Ma selle peale ütlesin et pla vaja lambist 1 sid taguda.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
23.07.2003 20:49:11
|
|
|
...see ei sobi minumeelest nagu nüüd ka kohe kuidagi ,et minnakse lambist ühtesi jagama...pole nagu muud teha enam?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
23.07.2003 20:53:20
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| ...see ei sobi minumeelest nagu nüüd ka kohe kuidagi ,et minnakse lambist ühtesi jagama...pole nagu muud teha enam? |
ma ka aru ei saa. milles küll kasutajad süüdi on????? kui modede vastu vimm on,siis võiks ikka süütud kasutajad mängust välja jätta.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
23.07.2003 20:58:02
|
|
|
Topis esimesed 20 ple viga midagi , mõni lausa silmarõõm, a vb nendele kes 1 jagavad lambist ei meeldigi tüdrukud, valavad oma viha nende peale välja
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
23.07.2003 20:59:08
|
|
|
Igastähes kirjutasin moderaatorile pika kirja. Loodan mingi vastusegi saada.
Tõesti, see ühtede lahmimine ei ole hea idee. Mõtleme midagi paremat välja
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
23.07.2003 21:09:41
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Igastähes kirjutasin moderaatorile pika kirja. Loodan mingi vastusegi saada.
Tõesti, see ühtede lahmimine ei ole hea idee. Mõtleme midagi paremat välja  |
kui see saladus pole siis väiksid kirjast koopia ka siia copyda ja kui lõpuks tulevad siis ka vastused. Oleks huvitav kah lugeda, nii minul, kui mõnel teisel.
vahelduseks teistele lugemist mida meie inimesed teevad rate'is : http://www.rate.ee/forum.php?act=show&parent=381041&branch=2 iseasi kaua see seal püsib
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
droz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
23.07.2003 21:12:16
|
|
|
Aru ma ei saa miks te välismaa keeles peate seal kirjutama ja kasutajaid kiusama
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
23.07.2003 21:14:02
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Enam ei ole seda teemat  |
Kahjuks kõige esimest postitust jah pole, seda küsige death_commando käest, oletan et ta jagab lahkelt teile lugemiseks kuna ta nagunii copys selle endale arvutisse nagu aru sain...
| tsitaat: |
| Aru ma ei saa miks te välismaa keeles peate seal kirjutama ja kasutajaid kiusama |
Hm....ingliskeelset teksti pean mina samahästi kodumaiseks. Mulle isegi tundub et mõni päev räägin ma rohkem inglise keels kui eesti keeles. Pealegist, hetkel on inglise keel kõige populaarsem üldsegi nii et enamustel ei tohiks sellega probleeme tulla
Niih, sain lõpuks väiljalõike viimasest death'i tehtud kirjast:
reeglid vs reeglid vol5
See teema läheb 5 endat korda ylesse(eelmised korrad võeti modede poolt maha)
Nagu ma yltesin... sõnavabadust ja vabariiki EI saa tappa
U can delete this topic, but ill strike again.. and I will be victorius, cause i have people and y have nothin...
siit siis postituse muutumatu sisu ::::
Ma panin tähele et foorumis kirjas olnud reeglid ei ole kohakus saidil märgitud reeglitega ja KKK ga...
Mix on siinsed moded sellised ennasttäis isikud ja miks nad arvavad endast njii palju, et kirjutavad enda (läbi joodud) ajust tulevad reeglid ja siiis mõtlevad et nad mega lahedad!!!!!!
Kõik praegused Moded peaks kohtadelt lahti laskma ja nende pildid nohikutesse riputama... sest ennast tähtsax tegemine on praxelt sama mis enda yles hindamine....
See on MINU arvamus, ning kustutage see teema/sulgege mu konto kui te tahate...
U can kill my account, but u cant take my freedom
Mu sõnum on juba levimas ja te ei saa midagi teha selle peatamisex
Selle teema kustutades ei näita te oma võimsust vaid lihtsalt oma nõrkust.. nõrkust sõnavabaduse vastu, nõrkust vabariigi ja selle põhimõtete vastu
Moded mõelge selle peale mis siin kirjas on ja mis on selle mõte...
Kõik inimesed, kes jagavad minuga samasi põhimõtteid yhinegem.. võitlemax selle korruptsiooni vastu mis siin toimub!!!!
Ja et jumal oleks armuline modedele, nende tegude pärast... |
asi ise hetkel veel asub siin: http://www.rate.ee/forum.php?act=show&parent=381100&branch=2
viimati muutis KillerXP 23.07.2003 21:18:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
23.07.2003 21:17:40
|
|
|
Kas asi ei ole mitte imelik. Alles oli kartus, et siia tulevad lahmima mingid lapsed kuskilt torufoorumist
ja nüüd käivad HV-kasutajad ise kuskil sama tegemas
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
23.07.2003 21:17:40
|
|
|
Modedele ei meeldi mu teema... juba 5 korda yles sed topitud....
ja maha võetud...
nad ei salli kriitikat....
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
23.07.2003 21:19:07
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Võiks anda copy. Teeks kõik äkist koos sinna uuesti  |
loe ülevaltpoolt, panin väikse koopia siia kah sealsest viimasest väljalõikest mis sain.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
23.07.2003 21:20:38
|
|
|
lukku!!!
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
23.07.2003 21:24:04
|
|
|
| voltc kirjutas: |
lukku!!!  |
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
23.07.2003 21:26:11
|
|
|
Mispärast peab seal nii palju neid modesid olema üldse??? Arvan, et enamus neist pole elu sees kohtunud ja kui on, siis ei ole nad rate.ee asju arutanud ka. Pakun, et igaüks jälgib ainult enda põhimõtteid ja ei arvesta teiste kasutajate ja modedega. Need KKK on seal ka mitut pidi tõlgendatavad ju. Vähem modesid sinna, aga olgu nad ka hingega asja juures!
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
23.07.2003 21:26:22
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| voltc kirjutas: |
lukku!!!  |
 |
KUSTUTAGE SEE TEEMA PAREM ÄRA , enne kui HV maine langeb tänu sellele teemale
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
23.07.2003 21:27:54
|
|
|
Aitab naljast
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|