Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Rate.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 19:36:19 vasta tsitaadiga

kusjuures proovisin just üht uut pilti üles ajada...
aga moderaatorile ei meeldi.
lihtsalt ei meeldi

kusjuures asi vastab kõigile reeglitele ja nõuetele.

go baby, ma lähen foorumisse kõigust nõudma!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 19:41:18 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
kusjuures proovisin just üht uut pilti üles ajada...
aga moderaatorile ei meeldi.
lihtsalt ei meeldi

kusjuures asi vastab kõigile reeglitele ja nõuetele.

go baby, ma lähen foorumisse kõigust nõudma!

IRW, las ma arvan...see keskmine sõrm ei meeldinud modele aga jah..see just neile vahtimiseks oligi ma arvan icon_lol.gif hea pilt igastahes...avastasin keelatutest icon_razz.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 23.07.2003 19:43:43 vasta tsitaadiga

moderaatorile ei meeldinud

HAHA, keda kotib, kas talle meeldib icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 19:46:52 vasta tsitaadiga

aga kui see rate nii paha on (mida ta ka on icon_smile.gif ) siis miks te seal üldse käite? icon_rolleyes.gif
mina satun rate max kord kuus - kui olen sõbra arvutis kellel on see avaleheks...ei ole mul seal ei kasutajanime ega pilti ja kunagi pole hääletanud ka...ja närvid on jumala korras, minupärast tehku need moded seal mida tahavad...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 19:48:39 vasta tsitaadiga

ihv kirjutas:
aga kui see rate nii paha on (mida ta ka on icon_smile.gif ) siis miks te seal üldse käite? icon_rolleyes.gif
mina satun rate max kord kuus - kui olen sõbra arvutis kellel on see avaleheks...ei ole mul seal ei kasutajanime ega pilti ja kunagi pole hääletanud ka...ja närvid on jumala korras, minupärast tehku need moded seal mida tahavad...

ma pold ka nüdü miski nädal aega sinna kant isattunud,aga HV teema ajas mind kohe sinna modesi närvi ajama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 23.07.2003 19:50:32 vasta tsitaadiga

kuskil foorumis peab ju end välja elama beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 19:51:37 vasta tsitaadiga

Nimeta kirjutas:
kuskil foorumis peab ju end välja elama beer_yum.gif

selleks on Postal 2 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libra
HV vaatleja
libra

liitunud: 15.04.2003




sõnum 23.07.2003 19:53:10 vasta tsitaadiga

toivoku kirjutas:
nu ma kribasin kah sinna et modekad on lollid ja tõin selle KKK kirja kah väljasealt ja pole siiamaani plokki saand icon_biggrin.gif


läind juba icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 19:54:43 vasta tsitaadiga

libra kirjutas:
toivoku kirjutas:
nu ma kribasin kah sinna et modekad on lollid ja tõin selle KKK kirja kah väljasealt ja pole siiamaani plokki saand icon_biggrin.gif


läind juba icon_wink.gif


ex ta ole jah, rullnokad häbenevad tõde kuulata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-antichrist-
HV vaatleja


liitunud: 25.06.2003




sõnum 23.07.2003 20:00:49 vasta tsitaadiga

käisin kah siis rate.ee foorumis nati lambitamas icon_lol.gif
foorum on nii segane.. oiii, kui hale.

muideks tegin kasutaja nimega ratesucks ja nati tõmblesin foorumis ja panin naiste TOPis 1tesid.. irw
kohe langesid taha poole. thumbs_up.gif

mõttetu koht see rate icon_lol.gif

_________________
youre looking for ass i can see it !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 20:04:31 vasta tsitaadiga

-antichrist- kirjutas:
käisin kah siis rate.ee foorumis nati lambitamas icon_lol.gif
foorum on nii segane.. oiii, kui hale.

muideks tegin kasutaja nimega ratesucks ja nati tõmblesin foorumis ja panin naiste TOPis 1tesid.. irw
kohe langesid taha poole. thumbs_up.gif

mõttetu koht see rate icon_lol.gif

nu vat naiste topiga on nii et enamus kes seal esimesed suurte punktiskooridega on said selle tänu sellele et pilt alles pandi ja tuttavad panevad 7'id või 10'd....ega nad seal kaua tavaliselt pole icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 23.07.2003 20:11:39 vasta tsitaadiga

Niih.. mul on ka üks vana kasutajakonto millega pulli teha.. ex ma laon need 7 med tuttavatele ära mis anda bveel saan ja siis täiega mölisema nendega....
peaks ka naiste topi 1 tesi jagama minema.... tõmban paar pilti ka vebikaga enne:D

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 23.07.2003 20:12:05 vasta tsitaadiga

Kõik HV lased topi 1 tesi jagama icon_biggrin.gif
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 20:15:26 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:

IRW, las ma arvan...see keskmine sõrm ei meeldinud modele



hmz, ja huvitav miks nad tunnevad ennast liigutatuna. kui mõni räppar seal on särgiga milel kirjas fuck you ja näitavad kahe käega keksmist sõrme,siis see on ormaalne jah icon_biggrin.gif

kusjuures mul pole aint keskmine sõrm üleval, seal pöial ka kõrval. sel muu tähendus - "mina olen sinu sõber" icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-antichrist-
HV vaatleja


liitunud: 25.06.2003




sõnum 23.07.2003 20:18:53 vasta tsitaadiga

lugege mis ma kirjutasin (ratesucks on kasutajanimi)
_________________
youre looking for ass i can see it !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 20:20:18 vasta tsitaadiga

see asi hakkab siin üle käta minema icon_evil.gif
Krt. te pole ise ka paremad, kui need Rate moded!
Kui jätkub läbustamisele õhutamine, siis sulgen (või lausa kustutan) teema!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 20:27:47 vasta tsitaadiga

"i am moderaator, and i think this picture has too much boobs in it, and we can't allow this picture to be in rate.ee"
icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libra
HV vaatleja
libra

liitunud: 15.04.2003




sõnum 23.07.2003 20:31:17 vasta tsitaadiga

-antichrist- kirjutas:
lugege mis ma kirjutasin (ratesucks on kasutajanimi)


OT:... has too much boobs ... icon_eek.gif , kus neid palju on?? nati briljantrohelist ja
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 23.07.2003 20:32:59 vasta tsitaadiga

niih.. nüüd sai tops esimesele 20 nele 1 hed jagatud.. icon_biggrin.gif ootan feedbacki icon_biggrin.gif
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 20:36:02 vasta tsitaadiga

Sain kirja kasutajalt " hai "

eriti nagu ei tahaks tagasi anda. reeglid on sulle kogu aeg kättesaadavad olnud. Ehk valid m6ne teise koha endale, ja soetad seal uued s6brad jms? Ole yhtlasi ka hea mees, ja ära väga palju reosta oma uue konto alt foorumit, vastasel juhul tuleb rate andmebaasi kallale minna, s ealt su foto koukida ja see nohikutesse panna.

Ma saatsin väikese kirja vastu ka.

Kes on huvitatud midagi kõik koos tegema rate´le, siis võiks MSNM`is väikse konverentsi pidada icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 23.07.2003 20:37:10 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
see asi hakkab siin üle käta minema icon_evil.gif
Krt. te pole ise ka paremad, kui need Rate moded!
Kui jätkub läbustamisele õhutamine, siis sulgen (või lausa kustutan) teema!


Õige jutt!!! Las see rate olla , ükskõik millised need modekad seal ka pleks. Kui Rate ei meeldi siis ple vaja seal lambist 1sid ka jagada. icon_mad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 20:39:33 vasta tsitaadiga

axis kirjutas:
Trainspotting kirjutas:
see asi hakkab siin üle käta minema icon_evil.gif
Krt. te pole ise ka paremad, kui need Rate moded!
Kui jätkub läbustamisele õhutamine, siis sulgen (või lausa kustutan) teema!


Õige jutt!!! Las see rate olla , ükskõik millised need modekad seal ka pleks. Kui Rate ei meeldi siis ple vaja seal lambist 1sid ka jagada. icon_mad.gif

hm..teema võiks alles jätta, aga neid ühtesi pole vaja seal nii jagada lihtsalt ja laimata otseselt. Kui te teete seda kaudselt, ilma hakkamax kedagi halvustama või nii siis palun. Lõpuks tulevad maybe kuskilt pärast jälle mingeid teid pidi vihjed et HV foorumis toimusid sellised plaanid. Kui isegi nii suur soov seda teha on siis paluks plaane ajada HV foorumi väliselt.


viimati muutis KillerXP 23.07.2003 20:40:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 23.07.2003 20:40:32 vasta tsitaadiga

to Taavi_R: ma oleks huvitatud icon_biggrin.gif
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 20:42:05 vasta tsitaadiga

Lihtsalt võiks kõik koos moderaatoritele kirjad saata.
Sisu oleks mõtlema panev.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 23.07.2003 20:43:51 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
axis kirjutas:
Trainspotting kirjutas:
see asi hakkab siin üle käta minema icon_evil.gif
Krt. te pole ise ka paremad, kui need Rate moded!
Kui jätkub läbustamisele õhutamine, siis sulgen (või lausa kustutan) teema!


Õige jutt!!! Las see rate olla , ükskõik millised need modekad seal ka pleks. Kui Rate ei meeldi siis ple vaja seal lambist 1sid ka jagada. icon_mad.gif

hm..teema võiks alles jätta, aga neid ühtesi pole vaja seal nii jagada lihtsalt ja laimata otseselt. Kui te teete seda kaudselt, ilma hakkamax kedagi halvustama või nii siis palun. Lõpuks tulevad maybe kuskilt pärast jälle mingeid teid pidi vihjed et HV foorumis toimusid sellised plaanid. Kui isegi nii suur soov seda teha on siis paluks plaane ajada HV foorumi väliselt.


Mingeid plaane küll ple (vähemalt minu teadamitte) a DeathCommando kribas siin et pani esimesele top 20s olevale 1hed. Ma selle peale ütlesin et pla vaja lambist 1 sid taguda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 23.07.2003 20:49:11 vasta tsitaadiga

...see ei sobi minumeelest nagu nüüd ka kohe kuidagi ,et minnakse lambist ühtesi jagama...pole nagu muud teha enam?
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 20:53:20 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
...see ei sobi minumeelest nagu nüüd ka kohe kuidagi ,et minnakse lambist ühtesi jagama...pole nagu muud teha enam?


ma ka aru ei saa. milles küll kasutajad süüdi on????? kui modede vastu vimm on,siis võiks ikka süütud kasutajad mängust välja jätta.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 23.07.2003 20:58:02 vasta tsitaadiga

Topis esimesed 20 ple viga midagi , mõni lausa silmarõõm, a vb nendele kes 1 jagavad lambist ei meeldigi tüdrukud, valavad oma viha nende peale välja icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 20:59:08 vasta tsitaadiga

Igastähes kirjutasin moderaatorile pika kirja. Loodan mingi vastusegi saada.
Tõesti, see ühtede lahmimine ei ole hea idee. Mõtleme midagi paremat välja icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 21:09:41 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Igastähes kirjutasin moderaatorile pika kirja. Loodan mingi vastusegi saada.
Tõesti, see ühtede lahmimine ei ole hea idee. Mõtleme midagi paremat välja icon_wink.gif

kui see saladus pole siis väiksid kirjast koopia ka siia copyda ja kui lõpuks tulevad siis ka vastused. Oleks huvitav kah lugeda, nii minul, kui mõnel teisel.
vahelduseks teistele lugemist mida meie inimesed teevad rate'is : http://www.rate.ee/forum.php?act=show&parent=381041&branch=2 iseasi kaua see seal püsib icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 21:11:12 vasta tsitaadiga

Enam ei ole seda teemat icon_sad.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 23.07.2003 21:12:16 vasta tsitaadiga

Aru ma ei saa miks te välismaa keeles peate seal kirjutama ja kasutajaid kiusama icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 21:14:02 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Enam ei ole seda teemat icon_sad.gif
Kahjuks kõige esimest postitust jah pole, seda küsige death_commando käest, oletan et ta jagab lahkelt teile lugemiseks kuna ta nagunii copys selle endale arvutisse nagu aru sain...

tsitaat:
Aru ma ei saa miks te välismaa keeles peate seal kirjutama ja kasutajaid kiusama

Hm....ingliskeelset teksti pean mina samahästi kodumaiseks. Mulle isegi tundub et mõni päev räägin ma rohkem inglise keels kui eesti keeles. Pealegist, hetkel on inglise keel kõige populaarsem üldsegi nii et enamustel ei tohiks sellega probleeme tulla

Niih, sain lõpuks väiljalõike viimasest death'i tehtud kirjast:
reeglid vs reeglid vol5

See teema läheb 5 endat korda ylesse(eelmised korrad võeti modede poolt maha)
Nagu ma yltesin... sõnavabadust ja vabariiki EI saa tappa
U can delete this topic, but ill strike again.. and I will be victorius, cause i have people and y have nothin...
siit siis postituse muutumatu sisu ::::
Ma panin tähele et foorumis kirjas olnud reeglid ei ole kohakus saidil märgitud reeglitega ja KKK ga...
Mix on siinsed moded sellised ennasttäis isikud ja miks nad arvavad endast njii palju, et kirjutavad enda (läbi joodud) ajust tulevad reeglid ja siiis mõtlevad et nad mega lahedad!!!!!!
Kõik praegused Moded peaks kohtadelt lahti laskma ja nende pildid nohikutesse riputama... sest ennast tähtsax tegemine on praxelt sama mis enda yles hindamine....
See on MINU arvamus, ning kustutage see teema/sulgege mu konto kui te tahate...
U can kill my account, but u cant take my freedom
Mu sõnum on juba levimas ja te ei saa midagi teha selle peatamisex
Selle teema kustutades ei näita te oma võimsust vaid lihtsalt oma nõrkust.. nõrkust sõnavabaduse vastu, nõrkust vabariigi ja selle põhimõtete vastu
Moded mõelge selle peale mis siin kirjas on ja mis on selle mõte...
Kõik inimesed, kes jagavad minuga samasi põhimõtteid yhinegem.. võitlemax selle korruptsiooni vastu mis siin toimub!!!!
Ja et jumal oleks armuline modedele, nende tegude pärast...


asi ise hetkel veel asub siin: http://www.rate.ee/forum.php?act=show&parent=381100&branch=2


viimati muutis KillerXP 23.07.2003 21:18:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 21:17:40 vasta tsitaadiga

Kas asi ei ole mitte imelik. Alles oli kartus, et siia tulevad lahmima mingid lapsed kuskilt torufoorumist
ja nüüd käivad HV-kasutajad ise kuskil sama tegemas icon_confused.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 23.07.2003 21:17:40 vasta tsitaadiga

Modedele ei meeldi mu teema... juba 5 korda yles sed topitud....
ja maha võetud...
nad ei salli kriitikat....

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 21:17:51 vasta tsitaadiga

Võiks anda copy. Teeks kõik äkist koos sinna uuesti icon_smile.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 21:19:07 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Võiks anda copy. Teeks kõik äkist koos sinna uuesti icon_smile.gif

loe ülevaltpoolt, panin väikse koopia siia kah sealsest viimasest väljalõikest mis sain.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 21:20:38 vasta tsitaadiga

lukku!!! icon_confused.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 21:23:17 vasta tsitaadiga

Ärge minema visake. Pange kasvõi arhiivi! icon_neutral.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 23.07.2003 21:24:04 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
lukku!!! icon_confused.gif

thumbs_up.gif

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 21:26:11 vasta tsitaadiga

Mispärast peab seal nii palju neid modesid olema üldse??? Arvan, et enamus neist pole elu sees kohtunud ja kui on, siis ei ole nad rate.ee asju arutanud ka. Pakun, et igaüks jälgib ainult enda põhimõtteid ja ei arvesta teiste kasutajate ja modedega. Need KKK on seal ka mitut pidi tõlgendatavad ju. Vähem modesid sinna, aga olgu nad ka hingega asja juures!
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 23.07.2003 21:26:22 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
voltc kirjutas:
lukku!!! icon_confused.gif

thumbs_up.gif


KUSTUTAGE SEE TEEMA PAREM ÄRA , enne kui HV maine langeb tänu sellele teemale icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 21:27:54 vasta tsitaadiga

Aitab naljast
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Rate.ee mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.