iseasi mis graafikaga ja kui hästi _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
CPU:
Pentium 4 3.2 GHz, Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+ or better
Video card:
NVIDIA® 6800 or ATI®X1650 or better
Shader Model 3 required
256 Mb of graphic memory
Memory: 1 Go
Media reader: DVD-ROM
Recommended
CPU:
Intel® Core 2 Duo Family, AMD®64 X2 5200+, AMD® Phenom or better
Video card:
NVIDIA® 8600 GTS or better, ATI®X1900 or better
512 Mb of graphic memory
Memory: 2 Go
Sound: 5.1 sound card recommended
Media reader:
DVD-ROM
Supported Video cards:
NVIDIA® 6800, NVIDIA® 7000 series, 8000 series, 9000 series, 200 series. 8800M and 8700M supported for laptops.
ATI® X1650 1950 series , HD2000 series , HD3000 series , HD4000 series .
Videost jäi see silma et põrutad vatasele 4-5 patti vastu tatti siis vend on ikka kutu. Mitte nagu crysises et kõigepealt lased 1 salve tüübile rindu, kutt iniseb midagi ja teisest salvest lased poole vastu kuppu kui tüüp otsustab lõpuks maha surra. Ajuvaba.
Keegi vingus siin vilkuvate asjade üle? Ongi parem , nänn jääb kohe silma.
Videost jäi see silma et põrutad vatasele 4-5 patti vastu tatti siis vend on ikka kutu. Mitte nagu crysises et kõigepealt lased 1 salve tüübile rindu, kutt iniseb midagi ja teisest salvest lased poole vastu kuppu kui tüüp otsustab lõpuks maha surra. Ajuvaba.
Keegi vingus siin vilkuvate asjade üle? Ongi parem , nänn jääb kohe silma.
irfff... võib olla olid neil kuulikindlad vestid mul oli sama lugu aga siis hakkasin pähe sihtima siis surid kiiremini.... enivei võiks see Far Cry 2 juba tulla (kuigi mul on 1 osa ikka mängimata iseasi kas sellest midagi on ka et story ja värki ) treilerid vaadatest tundub ikka sigavägev mäng tulevat graafika megailus jne..iseasi kas arvuti veab välja ... praegu pole mitte midagi mängida nii igav on ei tea kas nad demo ka välja lasevad ... viimasel ajal pole see nagu paljudel kombeks
Far Cry 2 Kõige vingema mulje jättis väga kena ja realistliku shooteri Far Cry teine osa. Juba niigi ilusat mängu on suditud veelgi naturalistlikumaks kohatised kaadrid jätavad esmapilgul mulje, et tegu on mõne loodusdokumentaalfilmiga. Kui esimene osa toimus troopilises dunglis, siis teine viib meid Aafrika savannidesse. Suur töö on tehtud füüsikamootori arendamisel ja AI vallas. Ülesannete lahendamiseks saab valida erinevaid teid: kas tormata nuga hambus ja püss paukumas pahulaste külla ja kurjamitest ruberoide hunnikus mättasse mäsada või tulistada leekkuul pärituules kõrgesse savannirohtu ning lasta iilidest kantud tulekahjul kogu töö teha. Autoga põgenedes võib vastast kuulidega peatada püüda või hoopis granaadiga teekõrvase puu nende diibile ette langetada. Ära saab kasutada või oma huvides tööle panna nii keskkonda kui ettesattuvaid esemeid.
Ei tea kas see siit läbi on käinud aga väljalaskekuupäev peaks 21 Oktoober olema
Selge, siis umbes kuu peale Warhead-i, ongi hea, saab septembris keskenduda Warheadi peale ja octoober siis Far Cry 2-le. 8) _________________ Ära siia kliki
See vist on US relise date,EU on 24 OKT.
Aga jah,alustuseks näpime Cisist ja siis paneme õiget mängu kuni kevadeni 8)
Cisist ? meelega vist kirjutasid nii.. irw tegelt ikka nii et alustuseks Crysis siis Far Cry2 .. Fallout 3 (treileri järgi tundus huvipakkuv) siis GTA IV veel Need For Speed ja siis võiks proovida ka Tomb Raiderit ja siis edasi sügame kotte jälle
See vist on US relise date,EU on 24 OKT.
Aga jah,alustuseks näpime Cisist ja siis paneme õiget mängu kuni kevadeni 8)
Cisist ? meelega vist kirjutasid nii.. irw tegelt ikka nii et alustuseks Crysis siis Far Cry2 .. Fallout 3 (treileri järgi tundus huvipakkuv) siis GTA IV veel Need For Speed ja siis võiks proovida ka Tomb Raiderit ja siis edasi sügame kotte jälle
praegu 9 päeva võib veel kotte sügada aga
August 27, 2008 Penumbra: Requiem
August 29, 2008 S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
September 7, 2008 Spore
September 16, 2008 Crysis Warhead
September 23, 2008 Brothers in Arms: Hell's Highway
October 1, 2008 Far Cry 2
October 1, 2008 Project Origin
October 7, 2008 Fallout 3
October 20, 2008 Dead Space
October 28, 2008 Command & Conquer: Red Alert 3
November 4, 2008 Quantum of Solace
November 17, 2008 Left 4 Dead
November 18, 2008 Tomb Raider Underworld
november gta4
midagi tuleb kindlasti veel
September 16 2008 Crysis Warhead
September 23, 2008 Brothers in Arms: Hell's Highway
October 1, 2008 Far Cry 2
Sinnamaani võib vabalt õunu süüa ja CRISIS oli muidugi meelega,kuna esimesele osale on raske paremat nime välja mõelda
Aga nagu ütllesin siis äkki saame mängida Crysist kah alates September 16
See vist on US relise date,EU on 24 OKT.
Aga jah,alustuseks näpime Cisist ja siis paneme õiget mängu kuni kevadeni 8)
Cisist ? meelega vist kirjutasid nii.. irw tegelt ikka nii et alustuseks Crysis siis Far Cry2 .. Fallout 3 (treileri järgi tundus huvipakkuv) siis GTA IV veel Need For Speed ja siis võiks proovida ka Tomb Raiderit ja siis edasi sügame kotte jälle
praegu 9 päeva võib veel kotte sügada aga
August 27, 2008 Penumbra: Requiem
August 29, 2008 S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
September 7, 2008 Spore
September 16, 2008 Crysis Warhead
September 23, 2008 Brothers in Arms: Hell's Highway
October 1, 2008 Far Cry 2
October 1, 2008 Project Origin
October 7, 2008 Fallout 3
October 20, 2008 Dead Space
October 28, 2008 Command & Conquer: Red Alert 3
November 4, 2008 Quantum of Solace
November 17, 2008 Left 4 Dead
November 18, 2008 Tomb Raider Underworld
november gta4
midagi tuleb kindlasti veel
oh stalker läks meelest ära ja project origin on ka huvipakkuv .... oo ja sry ot aga uues bondi filmist treitakse mäng valmis ja tuleb isegi PC peale? ja rohkem nagu ei olegi mis mulle tunduks huvitav ....
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.