|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
15.08.2008 20:33:33
|
|
|
Vanem seltskond peaks mäletama, kui irinovski Islandile tuumakat ähvardas visata selle eest, et Island esimesena Eestit iseseisva riigina tunnustas
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
15.08.2008 20:35:27
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Vanem seltskond peaks mäletama, kui irinovski Islandile tuumakat ähvardas visata selle eest, et Island esimesena Eestit iseseisva riigina tunnustas  |
esimest korda kuulen sellist asja
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
15.08.2008 20:38:37
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Vanem seltskond peaks mäletama, kui irinovski Islandile tuumakat ähvardas visata selle eest, et Island esimesena Eestit iseseisva riigina tunnustas  |
Ta oli purjus lihtsalt.
Vene soldatid ei lepiks ka sellega, siis poleks midagi varastada ju.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
15.08.2008 21:01:03
|
|
|
| Cofy kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
Sorry aga justkui tundeb et mägedepojad ise,vene vorm on |
Kas seda videot pole siis siit läbi käinud, kus Vene reporter Vene sõdurilt küsib, miks tal gruusia vorm seljas on?
Tasku peal olid gruusia tähed veel.
E: esimene siis kohe.
Spoiler 
|
Sirvisin natuke vene foorumites kah, mida nemad selle peale ütlevad. Ei varasta nad midagi, koguvad lihtsalt trofeesid. Mõni kogub marke või kaarte, Vene mehistele poegadele meeldib NATO varustus. Hea pärast kodus naisele näidata, et näe mis imeasjad seal Gruusias küll olid. Ilmselt võeti pangast arvuteid ja videokaameraid ajakirjanike käest ka kollektsiooni jaoks.
link: http://www.monstersandcritics.com/news/europe/news/article_1424077.php/The_Russian_army_loves_its_NATO_loot__Feature
| tsitaat: |
Russian soldiers guarding access routes to Gori, on Thursday, were proudly wearing a remarkably wide selection of 'personal items' more commonly seen on soldiers wearing US or other NATO uniforms.
Highly popular among the Russians was US-issue 'web gear,' a torso harness used for hanging useful things like bandage packets, ropes, ammunition pouches stamped with 'US,' olive drab flashlights, and canteens.
One Russian soldier riding in a BMP armored personnel carrier had grabbed US-issue web gear with an mobile phone intact, left there by its former Georgian owner.
A BMP gunner describing himself as an 'average Siberian guy' had hung his newly-acquired web gear on his vehicle's turret door, just like veteran US soldiers in US-made turrets in Afghanistan or Iraq.
Much of the Georgian-bought equipment now in Russian hands had little military value: reflective sunglasses similar to US Iraq desert issue, camouflage utility vests designed for NATO grenades and so not really suitable for Russian grenades, and the venerable US Army web belt, holding up dozens of pairs of baggy camouflaged Russian trousers.
But some of the gear made its new Russian owner an undeniably more survivable soldier: Kevlar vests and helmets, flares, and medical kits - all lighter, easier to use, and harder to break than the Russian counterpart - were among the booty now being worn.
'It's something to take home, to show your friends, to remember your service days when you get old,' a corporal said. 'It shows we were victorious.' |
//paneksin oma eelmised laused [iroonia][/iroonia] vahele
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
15.08.2008 21:09:29
|
|
|
Just näitas kanal2 -s, kus lasti Türgi reporteireid.Vendadel ikka vedas täiega.Millimeetrite mäng oli seal eludest.
Hey hoo venemaale.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
15.08.2008 21:13:01
|
|
|
| see video käis ka siit foorumist juba eile läbi...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
15.08.2008 21:19:49
|
|
|
Nu jah aga kõike ei jõua jalgida siin lihtalt
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
15.08.2008 21:23:43
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Nu jah aga kõike ei jõua jalgida siin lihtalt  |
Foorumit tuleks kanal kahele eelistada.
Kanal 2 käib ka siit inffi otsimas, ennegi tõestatud pemmi kummidega.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
15.08.2008 22:03:13
|
|
|
Venemaa ähvardab tuumapommiga.
Naljamehed, ise ka usuvad mis nad räägivad?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
15.08.2008 22:24:57
|
|
|
Väidetavalt on valik järgmine, kas raketikilpi ei laiendata ning vene väed lahkuvad gruusiast või raketikilpi laiendakse ja vene väed jäävad gruusiat okupeerima igavesti. Ükski suurriik gruusiale appi ei lähe..keegi ei taha riskida sõjaga venemaaga. Võid kahjuks tõdeda, et enamus suurriikidel on sügavalt pohhui mis gruusiast saab..eriti need vene gaasist sõltuvad lääne-euroopa riigid. elu on kord selline, väike rahvad ei võida kunagi, ainult saavad kannatada.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
15.08.2008 22:27:28
|
|
|
| kes sulle seda valikut väitis siis?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
15.08.2008 23:17:53
|
|
|
Mõeldes loogiliselt, kas venemaa lepib raketikilbiga või ei. Minu vastus on Ei. Mida ta võib teha - gruusiasse väed sisse jätta.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
15.08.2008 23:36:37
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
Ei jõua kõike lugeda aga äkki keegi paari sõnaga ütleb mis uut.  |
USA viib sõjajõudude kaasabil sisse abisaadetised. Ehk siis nagu Somaalia - 100k mariini ja törts riisi. Lennud on juba õhus ja arvestades, et Türgi saatis juba eile mitusada rekkat ette Tbilisisse, eeldaks ma täiesti, et tibladel läks praegu väga kiiresti asjade kokkukorjamiseks. 24 tunniga on kogu Gruusia taas vaba. |
eksisid pisut
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
15.08.2008 23:43:37
|
|
|
http://www.delfi.ee/news/gruusia/gruusia/article.php?id=19616703&l=fplink
Vene sõjaväekolonn läheneb Tbilisile
Gruusias on Gorist väljunud Vene sõjaväekolonn lähenemas pealinnale Tbilisile ning on sellest kõigest mõnekümne kilomeetri kaugusel.
Reuters kirjutab, et pealtnägijate kirjeldusel on Gorist väljunud kolonn 45 kilomeetri kaugusel Tbilisist. AFP teatab, et kolonn on kõigest 40 kilomeetri kaugusel.
Tegu on viimase nädala jooksul Tbilisile kõige lähemale jõudnud Vene vägedega. Pole teada, mis eesmärgil Vene armeekolonn nii sügavale Gruusiasse on sisenenud.
Reutersi andmeil koosneb kolonn 17 sõidukist, vahendab MTV3.
Gruusia presidendi Mihheil Saakavili teatel on Vene tankid jõudnud juba kahte Gruusia keskosas asuvasse linna. Tema sõnul on tankid Khasari ning Boromi linnas, mis asuvad Lõuna-Osseetiast edelas.
Muud allikad pole seda infot kinnitanud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
15.08.2008 23:47:17
|
|
|
| huvitav kas võib olla et vene armees on sellised distsipliiniprobleemid, et lihtsalt ei alluta kõrgemalt tulnud korraldustele, seepärast lasevadki mingid kolonnid äkki täiesti suvaliselt ringi, kõik on maani täis ja teevad mis tahavad
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
16.08.2008 00:17:17
|
|
|
sellised kergemeelsed paavianid peaks snaipritele päris hea saak olema
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
16.08.2008 00:18:09
|
|
|
dvd vader, Ei imesta. Tuleb meelde kus venelane läks poodi viinajärgi tankiga ja kyttis seina maha:D
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
16.08.2008 02:00:15
|
|
|
Mina, kui oma vanemad sugulased kaotanud kohalik ei toeta Georgiat seni, kuni püsib neil Stalin rahvuskangelase staatuses koos linna vastava keksväljaku monumendiga sinna otsa. Kuigi monumentide sõda on koomiliseks viimasel ajal läinud, aga ikkagi. Jossifi ülistajad minu toetust ei leia. Loomulikult toetan veel vähem vastaspoolt.
Tatti pritsima ei hakka - see minu seisukoht.
Siinjuures südamlik kaastunne kõigi hukkunute omastele - pahatihti kannatavad kõige enam just apoliitilised ringkonnad rahvusvaheliste kõrgete mängude pärast. Nii oli, on ja kahjuks nii ka jääb. See ausaltöelda on kõige masendavam paratamatus.
viimati muutis batman 16.08.2008 02:00:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
16.08.2008 02:00:43
|
|
|
| batman kirjutas: |
| Mina, kui oma vanemad sugulased kaotanud kohalik ei toetai Georgiat seni, kuni püsib neil Stalin rahvuskangelase staatuses koos linna vastava keksväljaku monumendiga sinna otsa. |
no seda,et stalin neile rahvuskangelane on, suudab ainult teemakauge inimene välja mõelda.. see, et monumendid alles jäetud ning ka stalini muuseum viimase sünnilinna püstitatud on, räägib ainult kultuursest rahvast, kes tahab ajalugu mäletada ning edasi pajatada. Eesti seisukoht punatemaatika hävitamise poolelt on ausalt öeldes naeruväärne ning tundub värvi muutnud tippkommunistide meeleheitliku sooviga ajalugu peites ennast puhtaks pesta
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
16.08.2008 02:05:16
|
|
|
| Nagu mainisin - kõikvõimalik monumendi- ja sambasõda on halenaljakas. Olgu see kus tahes. Asi polegi miskis kujus kuskil väljakul. Asi on inimeste meeles. Kui ülistad teiste rahva massimõrvarit ainult selle pärast, et see "meie maalt" pärit, siis see on ka jama. Teemakauge võin olla, aga see on MINU arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
16.08.2008 02:09:27
|
|
|
| Batman, mis jama sa ajad? Keegi ei ülista seal kedagi, va võib-olla mõned tiblad...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
16.08.2008 02:24:32
|
|
|
Tiblast asi kaugel. Uuri natuke Georgia kultuuripõhja. Ärge ainult nüüd siit välja lugege, et olen kellegi vastu. Ei ole. Erapooletu ja oma arvamusega. Ei pea kõik ühes kooris laulma. Seega ei toeta mistahes vägivalda, kuid kahjuks maailmas ei lõppe see kunagi.
Loomulikult on lubamatu teise riigi territooriumil oma tapatalguid/nõudmisi jms läbi viia, kuid antud juhul ei ole kumbki pool lõpuni puhas.
Palun mitte hukka mõista inimest, kel teistest erinev isiklik arvamus, ning seda avaldab.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
16.08.2008 09:59:00
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| batman kirjutas: |
| Mina, kui oma vanemad sugulased kaotanud kohalik ei toetai Georgiat seni, kuni püsib neil Stalin rahvuskangelase staatuses koos linna vastava keksväljaku monumendiga sinna otsa. |
no seda,et stalin neile rahvuskangelane on, suudab ainult teemakauge inimene välja mõelda.. see, et monumendid alles jäetud ning ka stalini muuseum viimase sünnilinna püstitatud on, räägib ainult kultuursest rahvast, kes tahab ajalugu mäletada ning edasi pajatada. Eesti seisukoht punatemaatika hävitamise poolelt on ausalt öeldes naeruväärne ning tundub värvi muutnud tippkommunistide meeleheitliku sooviga ajalugu peites ennast puhtaks pesta |
loomulikult tuleb monumendid hävitada, neid oli abs igas külas isegi. punapoliitikud surevad, kaovad, monumendid jäävad ja jäävadki su üle irvitama kui sa neid ei hävita. noh ja rüvetatud maa tulebki neist puhtaks pesta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
16.08.2008 10:21:15
|
|
|
| batman kirjutas: |
Tiblast asi kaugel. Uuri natuke Georgia kultuuripõhja. Ärge ainult nüüd siit välja lugege, et olen kellegi vastu. Ei ole. Erapooletu ja oma arvamusega. Ei pea kõik ühes kooris laulma. Seega ei toeta mistahes vägivalda, kuid kahjuks maailmas ei lõppe see kunagi.
Loomulikult on lubamatu teise riigi territooriumil oma tapatalguid/nõudmisi jms läbi viia, kuid antud juhul ei ole kumbki pool lõpuni puhas.
Palun mitte hukka mõista inimest, kel teistest erinev isiklik arvamus, ning seda avaldab. |
paha bättmänn, siin teemas ei tohi ühtegi asja öelda, mis grusiinide mainet kahjustaks aga muidu päris jube jah, et nad igasugu hirmsaid kujusid seal püsti hoiavad, vipu ei saa isegi rahulikult turismireisile nüüd sinna minna küll ikka mõnede inimeste elu on raske.. kes kardab ämblikke, kes trollibusse... kes kujusid
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
16.08.2008 11:09:52
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| batman kirjutas: |
Tiblast asi kaugel. Uuri natuke Georgia kultuuripõhja. Ärge ainult nüüd siit välja lugege, et olen kellegi vastu. Ei ole. Erapooletu ja oma arvamusega. Ei pea kõik ühes kooris laulma. Seega ei toeta mistahes vägivalda, kuid kahjuks maailmas ei lõppe see kunagi.
Loomulikult on lubamatu teise riigi territooriumil oma tapatalguid/nõudmisi jms läbi viia, kuid antud juhul ei ole kumbki pool lõpuni puhas.
Palun mitte hukka mõista inimest, kel teistest erinev isiklik arvamus, ning seda avaldab. |
paha bättmänn, siin teemas ei tohi ühtegi asja öelda, mis grusiinide mainet kahjustaks aga muidu päris jube jah, et nad igasugu hirmsaid kujusid seal püsti hoiavad, vipu ei saa isegi rahulikult turismireisile nüüd sinna minna küll ikka mõnede inimeste elu on raske.. kes kardab ämblikke, kes trollibusse... kes kujusid  |
noh kui ise pole kannataja kunagi olnud siis ei mõista seda
mina küll leninit ja stalinit kusagil näha ei taha. vbl oled sa liiga noor, vbl pole sind viidud pioneeriräti lörtsimise eest alaealiste komisjoni
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
16.08.2008 11:37:49
|
|
|
| huvitav mis ajast on rahuvalvajatel õigus pooli valida. rahuvalvaja peaks olema ju erapooletu või nii
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
16.08.2008 11:59:26
|
|
|
Mis krdi rahuvalvajad... http://blog.icds.ee/article/35/hundid-rahuvalvaja-lambanahas Muide see on kirjutatud rohkem kui pool aastat tagasi kui 2007 dets. viidi L-Osseetiasse Tsetseeni endiste islamivõitlejatest kõrilõikajate pataljonid mis kuulusid vene luure alluvusse "rahuvalvajate sildi all". Tulemused on täna käes. Kas me oleksime ida-virumaal kaua sellisele jamale vastu suutnud seista või oleks ka provokatsioonide pärast üle keenud ja väed sisse viinud? L-Osseetiat ja Abhaasiat annab võrrelda küll ida-virumaaga. Seal ka palju vene kodanikke ja kurjategijaid. Ainukene vahe on see, et me suutsime 90 aastate keskpaigaks sealse kuritegevuse peaaegu kontrolli alla saada siis Gruusias ei suudetud. Erinevad rühmitused üritasid erinevates piirkondades oma kontrolli kehtestada ja muidugi jõugud olid erinevalt eestis eksisteerivatest hambuni relvastatud. Näiteks 19921993 juhtis Abhaasias tegutsenud Islamipataljoni kurikuulus teteeni esiterrorist amil Bassajev, kes pidas ühtlasi ka Abhaasia kaitseministri asetäitja auväärset ametit. Kui sellised mehed oleks eesti vabariigi alguses oma relvastusega ida-virumaale maabunud oleks meil täna võib-olla sama seis. Suur viga on lääne ükskõiksus, usaldati vist liiga palju venemaa "rahuvalvajaid". Oleks vaatlejad varem sisse viidud (vähemalt 2 kuud tahasi kui asi hakkas kontrolli alt väljuma) poleks seis selline olnud nagu täna see on.
viimati muutis duplex 16.08.2008 12:06:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
16.08.2008 12:04:56
|
|
|
kaspar00 - mine palun &%¤&. Kes su saba peale astus, et isiklikuks lähed?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
16.08.2008 12:13:43
|
|
|
http://uudised.err.ee/index.php?06132417
Gruusia: Vene väed purustasid raudteesilla
Gruusia siseministri sõnul õhkasid Vene väed 45 km kaugusel Thbilisist olulise raudteesilla.
Ministri esindaja sõnul hävitasid Vene väed Thbilist läänes Kaspi regioonis asuva raudteesilla, katkestades sellega Gruusia raudteeliikluse, vahendas Reuters.
Reutersi korrespondendi teatel liikusid relvastatud Vene sõdurid täna Gorist Kaspi poole.
Elise Saulus
http://www.epl.ee/artikkel/438815
Vene sõdur Goris: oleme siin, kuni Saakavili tagasi astub
Vene väed ei ole pärast rahulepingule allakirjutamist Gruusiast lahkumist veel ette võtnud ja Vene sõduri sõnul ei lahku nad enne, kui Saakavili tagasi astub.
Pärast rahulepingule allakirjutamist nõudis USA, et Venemaa oma väed kohe Gruusiast välja viiks, kuid Moskva ei andnud kohest vastust, vahendas Reuters.
Gruusia president Mihheil Saakavili kirjutas eile alla vaherahu leppele, mis pidi andma Venemaale tõuke tankide ja sõdurite väljaviimiseks.
Washington leidis, et Moskva peaks viivituseta reageerima.
Reutersi korrespondent Gori linnas ütles täna, et märki vägede laiaulatuslikust tagasitõmbumisest ei ole.
"Me jääme siia, kuni Saakavili tagasi astub," ütles Vene sõdur Gori lähedal asuvas kontrollpunktis.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
16.08.2008 12:27:14
|
|
|
| Nagu arvatai ol isiis Venemaa hakkab oma tüüpilisi tegusi tegema ,ehk taganeme kõikidest lepingutest ,sest meile järsku ei sobi midagi jne.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
16.08.2008 12:34:30
|
|
|
Tiblad on ikka puhta värdjad!!!!
Venemaa kindral hoiatas Poolat, et USAga sõlmitud kokkulepe tõrjerakettide paigutamisest Poola pinnale võib kaasa tuua Vene vägede sõjalise rünnaku.
Venemaa kindralstaabi juhataja asetäitja Anatoli Nogovitsõn ütles Interfaxile, et Venemaa sõjaline doktriin võimaldab sellisel juhul Poolat sõjaliselt rünnata. Nogovitsõn kinnitas, et 2000. aastal vastuvõetud julgeolekudoktriini kohaselt on võimalik ka tuumarünnak, vahendas Reuters. Doktriini kohaselt jätab Venemaa endale tuumarelva kastutamise õiguse juhul, kui tuumarelva või muud massihävitusrelva kasutatakse tema või ta liitlaste vastu, aga samuti ka vastuseks ulatuslikule agressioonile tavarelvadega. Poola allkirjastas neljapäeval USAga lepingu, mille kohaselt nõustus oma territooriumile lubama globaalse raketitõrjesüsteemi komponente. Kokkuleppele jõuti pärast seda kui USA lubas tugevdada Poola õhutõrjesüsteeme, mis Moskvat on pikemat aega teravalt ärritanud.USA soovib rajada Ida-Euroopasse raketikaitsekilbi, mis näeb ette kümne püüdurraketi viimist Poolasse ja Tehhi territooriumile raketitõrjesüsteemi radari paigutamist.Venemaa on korduvalt USAd hoiatanud, et kava rajada Ida-Euroopasse raketikaitsekilp halvendab piirkonna olukorda ja ohustab Venemaa julgeolekut. USA on sedalaadi väited tagasi lükanud ja kinnitanud, et raketikaitsekilbi abil soovitakse end kaitsta Iraani ja Põhja-Korea potentsiaalsete raketirünnakute vastu.
Venemaa kõrge sõjaväelane ähvardas Poolat
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
16.08.2008 15:24:13
ANDRUS KIVIRÄHK: Kolmas Rooma liigutab |
|
|
ANDRUS KIVIRÄHK: Kolmas Rooma liigutab
http://www.epl.ee/artikkel/438752
Lugesin just Margus Laidre raamatust Linn väe ja võimu vahel, mis kõneleb Tartu ajaloost.
Raamat käsitleb aastaid 15581708 ning selle 150a jooksul ilmusid venelased Tartu müüride alla kolmel korral.
1558.a, Ivan Julma ajal, hakkasid venelased tartlastelt ootamatult mingit aegade hämarusest välja kaevatud obrokit nõudma.
Tartlastel õnnestus pärast arhiivides tuhnimist välja selgitada, et tegemist oli iidsel ajal kehtinud meemaksuga Pihkva valitsejale.
Suures hädas olid tartlased viimaks isegi nõus maksma, aga oli hilja, juba seisid tsaari väed vürst uiski juhtimisel linna müüride taga.
1656.a oli Venemaal uus, Romanovite dünastia võimul ja venelased jälle platsis. Tsaar Aleksei Mihhailovitile ei mahtunud kuidagi pähe,
et selline iidne vene linn nagu Tartu ei kuulu tema impeeriumi koosseisu.
Kui Venemaal tuli võimule Peeter I, algas kõik otsast peale. Feldmarssal Sheremetjevi väed laastasid Liivimaad jubedal kombel ning viimaks,
1704. aastal langes tsaari kotka küünte vahele ka Tartu linn.
Mida see kõik näitab?
Kui Venemaal on kodusõda või niisama segased ajad, võivad tema naabrid end suhteliselt rahulikult tunda. Ent mitte kauem.
Ja siis tulevad venelased uuesti nagu sääsk, kes pimedas toas ülima kangekaelsusega voodis lebava inimese poole suundub.
Pirin üha valjeneb ja jõuab lõpuks sinu kõrva juurde. Sa virutad käega ning mõnda aega on vaikus ja rahu. Silm hakkab kinni vajuma ja siis jälle!
Sääsk on sinu poole teel. Ja sedasi võib see kesta hommikuni, kui sul ei õnnestu tüütut putukat enne maha lüüa.
Kui ikka Moskva on endale pähe võtnud, et mingid territooriumid peavad tema mõjusfääri kuuluma, siis ta oma jonni ei jäta.
On lausa hämmastav, kuidas üks riik on suutnud oma olemuse ja ideoloogia läbi sajandite muutumatuna hoida.
Pole mingit vahet, kas Venemaad valitsevad Rjurikud, Romanovid, bolshevikud või Putin, nende eesmärgid ja vahendid on ikka ühed ja samad.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
16.08.2008 15:47:13
|
|
|
Samast artiklist:
| tsitaat: |
| Venemaa tuleks lausa muinsuskaitse alla võtta ning klaasiga ümbritseda. |
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
16.08.2008 15:56:44
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Nagu arvatai ol isiis Venemaa hakkab oma tüüpilisi tegusi tegema ,ehk taganeme kõikidest lepingutest ,sest meile järsku ei sobi midagi jne. |
öösel vaatsin vene pealt vene vägede ülemjuhataja asetäitja pressikonverentsi..
pressikonverentsi üldsõnum oli, et vene peab kõikidest lepingutest kinni. Ka vene väed on algpositsioonide poole teel. gruusia pinnale vägesid ei jää, jäävad vaid rahuvalvajad .
Loetleti ka meeletuid koguseid L-osseetia humanittarabi , milles sisaldusid miljardid rublad ehituseks , kümned koosseisud medikamente, tuhandetele sõjapõgenikkele pakutud peavarjud kümnetes linnades jms. Mitmeid kordi kordas, et ka venemaa on võrdväärne kannataja antud konfliktis...
Kahjuks jään praegu mehe nime võlgu ,kuid leitud oli täpselt õige marionett, kelle eesmärk oli viimaste vene rahvusest kahtlejate ajupesu- Mees oli rahu ise, paberilt midagi maha ei lugenud, kõne oli rahvakeelne, isalik toon, rõhutas palju kannatustele, proovis ümber jutustada valitsuse eesmärke. Mees ise oli nagu paljudest II MS vene toodetud filmidest kindrali musterkuju 8)
Vipu, nüüd siis on teada, millisest nooruspõlve perioodist SInu kompleksid pärit on ajaloo peitmine ei kustuta olnut. Samuti ei saa eirata tõika, et paljud nii natsistlikud/kommunistlikud ehitised on kunstiteosed ning neil on kindel koht meie elus. Mille poolest selline monumentide hävitamine erineb raamatute põletamisest, nõidade tueleriidale saatmisest, meedia tsensuurist vms?
viimati muutis kännuämmelg 16.08.2008 16:03:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
16.08.2008 15:59:49
|
|
|
| see rahuvalvevägede jutt meenutab soome humoristi Olli mõne aastakümne tagust üht väikest naljajuttu, kus oli sama teema - et ei ole enam "sõjaminister", vaid "rahuminister" ja mitte "sõjavägi" vaid "rahuvägi". ja teisele riigile kuulutatakse mitte "sõda" vaid "rahu" ja kõik kes rahu vastu seisavad, hävitatakse halastamatult
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.08.2008 16:01:26
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
http://www.delfi.ee/news/gruusia/gruusia/article.php?id=19616703&l=fplink
Vene sõjaväekolonn läheneb Tbilisile
Gruusias on Gorist väljunud Vene sõjaväekolonn lähenemas pealinnale Tbilisile ning on sellest kõigest mõnekümne kilomeetri kaugusel.
Reuters kirjutab, et pealtnägijate kirjeldusel on Gorist väljunud kolonn 45 kilomeetri kaugusel Tbilisist. AFP teatab, et kolonn on kõigest 40 kilomeetri kaugusel.
Tegu on viimase nädala jooksul Tbilisile kõige lähemale jõudnud Vene vägedega. Pole teada, mis eesmärgil Vene armeekolonn nii sügavale Gruusiasse on sisenenud.
Reutersi andmeil koosneb kolonn 17 sõidukist, vahendab MTV3.
Gruusia presidendi Mihheil Saakavili teatel on Vene tankid jõudnud juba kahte Gruusia keskosas asuvasse linna. Tema sõnul on tankid Khasari ning Boromi linnas, mis asuvad Lõuna-Osseetiast edelas.
Muud allikad pole seda infot kinnitanud. |
MINGE ÄRA Mul praegu lõi pauguga pähe mida nad sinna tegema lähevad
Kas ei tundu kahtlaselt sarnane filmiga "Three Kings" RAUDSELT lähevad nüüd panku tühjaks tegema veame kihla.
Spoiler 
tra see ju 120% sama teema
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
16.08.2008 16:09:22
|
|
|
Njah ei eta mis põhjusel need "rahuvalvajad" rautee silla õhkasid.
Arvtavasti nõuab venemaa, ka et GORI -sse jööksid rahuvalvajad.
| tsitaat: |
Vene välisministeeriumi esindaja sõnul ei kavatse Venemaa siiski endiselt oma vägesid Gruusia territooriumilt enne välja viia, kui Gruusia vägedest maha jäänud lõhkeianed, relvad ja maamiinid on koristatud.
|
Njah
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
16.08.2008 16:41:23
|
|
|
Oot kõik sõjavägi läheb koju tagasi ja kohale jäävad ainult rahuvalvajad eks, aga siis ei lähe kedagi koju tagasi ju, kõik vene sõdurid on ju rahu valvajad seal, lasevad sildu õhku ja varastavad ning rüüstavad ,et grusiinidel oleks rahu
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
16.08.2008 16:52:48
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
| Oot kõik sõjavägi läheb koju tagasi ja kohale jäävad ainult rahuvalvajad eks, aga siis ei lähe kedagi koju tagasi ju... |
kuidas ei lähe? rasketehnika (võidu pant) viiakse ju tagasi
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
16.08.2008 20:15:40
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| tige kala kirjutas: |
| Oot kõik sõjavägi läheb koju tagasi ja kohale jäävad ainult rahuvalvajad eks, aga siis ei lähe kedagi koju tagasi ju... |
kuidas ei lähe? rasketehnika (võidu pant) viiakse ju tagasi  |
seda nüüd küll jah
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
16.08.2008 20:34:24
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
Vipu, nüüd siis on teada, millisest nooruspõlve perioodist SInu kompleksid pärit on ajaloo peitmine ei kustuta olnut. Samuti ei saa eirata tõika, et paljud nii natsistlikud/kommunistlikud ehitised on kunstiteosed ning neil on kindel koht meie elus. Mille poolest selline monumentide hävitamine erineb raamatute põletamisest, nõidade tueleriidale saatmisest, meedia tsensuurist vms? |
mul pole kompleks vaid on antipaatia lihtsalt. noh kui kunst rõhutab kurjust ja vägivalda siis kas seda on vaja? mujal maailmas pole ju sellist jama olnud, need riigid kus diktatuur on kukutatud, ka nemad võtavad need lollused maha. mis koht sinu elus on leninil või stalinil?
mis raamatute põletamises halba on kui need on lollust ja valet täis. ütle kes loeb tänapäeval lenini teoseid mida oli palju köiteid? mitte keegi, milleks neid vaja siis on. ahju, saab vähemalt sooja.
sa üldse kujutad ette kui palju seda nsvl aegset kirjandust on ümber töödeldud, tuhandeid kui mitte kümneid tuhandeid tonne:D
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
16.08.2008 20:56:20
|
|
|
no lähme siis vanu mõisaid, losse, linnuseid, kirikuid lammutama- need ju eestlaste jaoks suurima/pikima, tänapäeval veel laialt levinud kurjuse kehastus ning eestlase vaimse/füüsilise lüüasaamiste ehe tunnistus
ajalugu peab olema objektiivne. Sina mina ja veel üks osa ahvidest peaks subjektiivset ajalugu ning ümberlükkava info tekkimisel tekkinud uskmatust ehedalt mäletama
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
16.08.2008 21:33:45
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
no lähme siis vanu mõisaid, losse, linnuseid, kirikuid lammutama- need ju eestlaste jaoks suurima/pikima, tänapäeval veel laialt levinud kurjuse kehastus ning eestlase vaimse/füüsilise lüüasaamiste ehe tunnistus
ajalugu peab olema objektiivne. Sina mina ja veel üks osa ahvidest peaks subjektiivset ajalugu ning ümberlükkava info tekkimisel tekkinud uskmatust ehedalt mäletama |
su võrdlused ei sobi siia, sest lossid ja mõisad et hävitanud inimesi süsteemselt nagu reziimid seda teinud on. sa tõesti tahad et sõites võrru seisaks seal igavesti punatank meenutamaks kes siin ülemus oli?
mis veel mõisatesse ja lossidesse puutub siis mõisinikud ju 1 vabariigi ajal loobusid neist, keegi neid ei tapnud selle eest...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
16.08.2008 21:41:53
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|