Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 13.08.2008 09:05:59 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Kõrvad jooksevad sitavett, kui Evelin Sepp räägib.@ETV erisaade


Kohutav okse, ma ei saa aru kuidas üks täiskasvanud inimene ja riigikogu liige on üldse võimeline sellist juttu ajama icon_confused.gif
Aga muidu saatele 10 punkti, ülejäänud seltskond ajas asjalikku juttu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 09:10:56 vasta tsitaadiga

Keskerakonna marioneti Sepa jutt ajas südame pahaks jahh. Samas muidugi suures plaanis oli see jutt õige, et tegelikult ei olegi meil huiatki teha kui tiblastan peaks tahtma väga tõsiselt meid ära võtta. Olemegi nigu siukse maffiale katusepleki maksjate rollis kellel pole küll häda niikaua kuni plekitakse ja poetakse aga kes koguaeg kartma peab - ja põhjusega.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 13.08.2008 09:16:13 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Keskerakonna marioneti Sepa jutt ajas südame pahaks jahh. Samas muidugi suures plaanis oli see jutt õige, et tegelikult ei olegi meil huiatki teha kui tiblastan peaks tahtma väga tõsiselt meid ära võtta. Olemegi nigu siukse maffiale katusepleki maksjate rollis kellel pole küll häda niikaua kuni plekitakse ja poetakse aga kes koguaeg kartma peab - ja põhjusega.


Ma arvan, et meie pugemine või mitte pugemine ei ole selles osas otsustav.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.08.2008 09:44:38 vasta tsitaadiga

Üks veidi targem mees võtab ka sõna: http://gruusia.postimees.ee/?id=26531
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.08.2008 09:46:31 vasta tsitaadiga

Hea plakat seal, tahaks omale ka sellist.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 13.08.2008 10:16:02 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
http://uudised.err.ee/index.php?0&popup=video&id=15641

kuidas ma seda näha saaks ilma et peaks seda rõvedat win media playerit masinasse toppima icon_question.gif


mms://teleportal.neti.tv/etv24/2008-08-12_olukorrast_gruusias.wmv

save target as

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.08.2008 11:07:02 vasta tsitaadiga

CNN esinemistes on küll Eesti lipp paremini plaanis kui Georgia oma icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 11:09:48 vasta tsitaadiga

CNN: presidendid esinevad Gruusias
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.08.2008 12:18:33 vasta tsitaadiga

Iraani jama siis detsembris: http://www.elu24.ee/?id=26569
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 12:20:48 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Iraani jama siis detsembris: http://www.elu24.ee/?id=26569


Võibolla hoopis mingi idanaabri rünnak mõne oma naaberriigi vastu. Tal neid naabreid jagub icon_wink.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 12:24:23 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Iraani jama siis detsembris: http://www.elu24.ee/?id=26569
selline vend peaks hullarisse kinni pandama
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.08.2008 12:31:42 vasta tsitaadiga

http://www.epl.ee/artikkel/438366 <-- Leo poolt jälle üks väga hea artikkel.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 12:34:07 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
selline vend peaks hullarisse kinni pandama


Tohoh icon_rolleyes.gif
---

Blokaadi laevastik on oma kohtadel õige pea, 20-22 august. Vaatame, mis juhtuma hakkab.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 12:42:34 vasta tsitaadiga

kas keegi tark oskab öelda mis on saand vene-saksa gaasitrossist? vahepeal nagu hakati isegi selle vastu ju tegelema aga nüüd meedia vaikinud.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr. Ants
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2006




sõnum 13.08.2008 12:47:39 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Blokaadi laevastik on oma kohtadel õige pea, 20-22 august. Vaatame, mis juhtuma hakkab.


icon_question.gif

Oot kelle laevastik? Vene laevastik on juba seal ju? Keegi hakkab omakorda Vene laevu blokkima vms?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 12:48:58 vasta tsitaadiga

Georgia's president accused Russia on Wednesday of violating the terms of a cease-fire deal by attacking and "rampaging" through the Georgian town of Gori.
A elderly woman in Gori outside her apartment after it was bombed during the conflict.

"As I speak, the Russian tanks are attacking the town of Gori and are rampaging through the town," President Mikheil Saakashvili told a news conference. "There is marauding. There is destruction of buildings."

CNN.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 12:53:37 vasta tsitaadiga

ETV2- Olukorrast Gruusias (kordus)
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 12:55:39 vasta tsitaadiga

Mr. Ants kirjutas:
Oot kelle laevastik? Vene laevastik on juba seal ju? Keegi hakkab omakorda Vene laevu blokkima vms?


Jutt saab ju olla ainult ühest laevastikust ehk siis sellest, mis on Pärsia lahte teel.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 13.08.2008 12:59:07 vasta tsitaadiga

spongerdan kirjutas:
ETV2- Olukorrast Gruusias (kordus)


kas see sama asi mis siin- http://uudised.err.ee/index.php?0&popup=video&id=15641
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 13.08.2008 13:01:48 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
spongerdan kirjutas:
ETV2- Olukorrast Gruusias (kordus)


kas see sama asi mis siin- http://uudised.err.ee/index.php?0&popup=video&id=15641


jah
kui alla tirida tahad siis
mms://teleportal.neti.tv/etv24/2008-08-12_olukorrast_gruusias.wmv

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 13.08.2008 13:19:37 vasta tsitaadiga

Su pisike nipp ei tööta. :/
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 13.08.2008 13:23:36 vasta tsitaadiga

JannoT kirjutas:
Su pisike nipp ei tööta. :/


Flashgetile vmt programmile sööda see link ette.
Eeldasin, et browseriga saab alla tirida aga eksisin icon_redface.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 13.08.2008 13:31:08 vasta tsitaadiga

JannoT kirjutas:
Su pisike nipp ei tööta. :/

http://stream-down.cocsoft.com/ tiri alla ja installi. Menüüst vali task - new, pane URLiks mms://teleportal.neti.tv/etv24/2008-08-12_olukorrast_gruusias.wmv ja klikka ok. Programm tirib video arvutisse (video on wmv formaadis) ning pärast saad seda vaadata VLC, MPlayer, wmp või mõne muu wmv formaati toetava videomängijaga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.08.2008 13:42:56 vasta tsitaadiga

Venemaa avalikustas kaotused
Imelik ,et ta mianib vaid hukunute arvu.
76 korda veel mingi arvuga siis ehk õige
Pluss lennukid ja Tankid.
----
Venemaa ennastsalgavad reporterid gruusias
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 13.08.2008 13:48:30 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:

Flashgetile vmt programmile sööda see link ette.
Eeldasin, et browseriga saab alla tirida aga eksisin icon_redface.gif

ot:
Irw. Tuletasid meelde mulle kuidas ma kunagi firefoxiga sky plusi raadio streami alla tirisin. Ainult ,et kunagi ei jõudund kohale. icon_razz.gif


tsitaat:
Vene peastaap teatas ka planeerimise alustamisest, et tõmmata väed konfliktitsoonist tagasi alalistesse baasidesse. Venemaa territooriumilt lahinguüksuseid toetanud jõud on Nogovitsõni sõnul juba peatanud oma tegevuse. Samas süüdistas ta taas kord Thbilisit selles, et märkimisväärne osa Gruusia üksustest viibib endisel Lõuna-Osseetias.

Lõpuks!

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 14:00:21 vasta tsitaadiga

Vene tankid liiguvad jätkuvalt Gori linna tänavatel

Goris röövitakse ajakirjanikke: Sky News tiimilt võeti ära auto ja varustus
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 14:01:29 vasta tsitaadiga

link :: Hukkunud teleajakirjaniku viimased hetked

icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 14:08:33 vasta tsitaadiga

Vastukaja Gruusia sündmustele
tsitaat:
Helsingin Sanomat
Pärast seda, kui NATO pidas oma tippkohtumise Rumeenias Bukarestis eelmise aasta aprillis – kus Gruusia ja Ukraina said positiivseid signaale potentsiaalse liikmesuse kohta –, kirjutas toonane Vene president Vladimir Putin alla korraldusele, mis käsitles sisuliselt Abhaasiat ja Lõuna-Osseetiat kui Vene Föderatsiooni osi. See oli Gruusia territoriaalse terviklikkuse rikkumine.

E:
Kohapeal olev ajakirjanik räägib, et Gruusia armeed polnud kuskil näha, kuigi plahvatused toimusid Gori linnas.
http://www.reuters.com/news/video?videoId=88852&videoChannel=1&refresh=true


viimati muutis tiirP 13.08.2008 14:36:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.08.2008 14:26:37 vasta tsitaadiga

Venemaa rikub Relvarahu
Potis lasti mitu Gruusia alust põhja.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 14:48:34 vasta tsitaadiga

link :: Näed, link!

Villages in Georgia were being burned and looted as Russian tanks followed by "irregulars" advanced from the breakaway province of South Ossetia, eyewitnesses said today.

"People are fleeing, there is a mood of absolute panic. The idea there is a ceasefire is ridiculous," Luke Harding, the Guardian's correspondent, said.


Kus kurat on Lääne silmad ja siniste kiivritega rahuvalvajad? Ma ei imestaks, kui Gruusia sõdurid õige pea tule avavad, praegu toimub tervele riigile näkkulaskmine ja selle kodanike mõnitamine ja tapmine.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 14:56:25 vasta tsitaadiga

Venelaste endi andmetel kurikuulus pataljon Vostok peab Gori all kõvasid lahinguid

Vostok näol on siis tegemist etnilistest tšetšeenidest koosnevate ning Vene sõjaväeluurele alluva pataljoniga. Üksusel on ohtralt
kogemusi mägipiirkondades sõdimise ning luure- ja diversioonioperatsioonide korraldamise vallas. Pataljon Vostok on inimõiguslaste hulgas muutunud kurikuulsaks oma arvukate hirmutegudega.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 15:01:15 vasta tsitaadiga

Nüüd toimub siis tavapärane vene rüüstamine nagu aru saan?

keegi rääkis midagi, et ühele pommile olid venelased midagi kritseldanud aga see ei lõhkenud, vb see oligi:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 15:04:41 vasta tsitaadiga

Meanwhile Georgian President Mikheil Saakashvili, flanked by the leaders of Lithuania, Poland, Estonia and Latvia in a separate media briefing, said Russian tanks were attacking and "rampaging" through the Georgian town of Gori despite the cease-fire.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 13.08.2008 15:13:08 vasta tsitaadiga

CNNi pealt reporter, kes kohapeal just teatab et vene väed on liikumas gorist edasi :O?! Tbilisi pole väidetavalt :S?! (Ta teatab et ta ise näeb seda, mitte ei kuule gruusia sõjave ofitseride käest)
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.08.2008 15:17:56 vasta tsitaadiga

Ei imesta kui Venemaa tuleb teatega ,et nad tulevad presidenti arreteerima.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 15:22:59 vasta tsitaadiga

Mina isiklikult loodan südamest, et need oinad tulevad nii lähedale, et saadetakse joviaalselt paar mürsku teele Tbilisi suunas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 15:30:04 vasta tsitaadiga

Aii aii http://gruusia.postimees.ee/?id=26624
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.08.2008 15:31:32 vasta tsitaadiga

Varsti tuleb Vene avaldus, et kuna teised teed olid katki, ei saanud me muud moodi taanduda kui läbi Tbilisi, aga seal hakati meid pommitama ja vastasime tulega.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 15:31:51 vasta tsitaadiga

CNN kinnitab, et kiiruseks on 30km/h ja kolonn on väga pikk. Tunni pärast jõuaksid Tbilisisse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.08.2008 15:32:39 vasta tsitaadiga

Väidetavalt pidi olema sõjaväe baas sihtmärgiks.
Nii palju siis Venemaa sõna maksabki.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 15:33:13 vasta tsitaadiga

Uskumatu, aga no mida ikka tibladest arvata icon_evil.gif thumbs_down.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.08.2008 15:33:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
AFP reporter nägi enda sõnul kolonnis umbes 60 tanki, soomustransportööri ja muud sõidukit juba umbes kümne kilomeetri kaugusel Gorist. See liikus pealinna poole. Sama teatas ka Associated Press.

Sõjaväe masinatest toetusid välja vene sõdurid, kes karjusid «Thbilisi! Thbilisi!» ning lehvitasid oma riigi trikoloore. Veokite lastis oli näha ka telke ja muud varustust.


Päris hull icon_eek.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 13.08.2008 15:37:11 vasta tsitaadiga

venemaa on eriti julgeks läinud , tuleb reageerida ja saata NATO jõud rahuvalvama
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 15:37:48 vasta tsitaadiga

Mis venepoolne jutt on, et Tankid ei ole üldse sealkandiski ?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.08.2008 15:39:22 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Mis venepoolne jutt on, et Tankid ei ole üldse sealkandiski ?


No venelased pole sõdinud ka Gruusiaga ju kui neilt küsida...

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 15:40:22 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Mis venepoolne jutt on, et Tankid ei ole üldse sealkandiski ?


Vene jutt on ju see, et üldse pole nende sõjaväge Gruusias icon_lol.gif

Mis siis, et CNNis on laivis Gori rüüstamine nende poolt aga CNN on ju lääne meedia.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 13.08.2008 15:40:39 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Mis venepoolne jutt on, et Tankid ei ole üldse sealkandiski ?


EDIT: vale info , ei julge vastata


viimati muutis lock 13.08.2008 15:42:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 13.08.2008 15:40:48 vasta tsitaadiga

Gruusia.postimees.ee on maas? Või probleem minus?
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 13.08.2008 15:42:35 vasta tsitaadiga

JannoT kirjutas:
Gruusia.postimees.ee on maas? Või probleem minus?


ajutine jama või siis tõesti probleem sinus

http://gruusia.postimees.ee/ töötab

CNN-i peal tähtsad mehed räägivad Belgias. E.U. foreign ministers discuss Georgia
http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1


Ma ei saa üldse nendest kohtumistest aru, arutavad ja vaidlevad. Lõpuks selgusele jõuavad siis pole äkki enam Gruusiat alleski.

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 13.08.2008 15:44:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 15:43:46 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Foxxx kirjutas:
Mis venepoolne jutt on, et Tankid ei ole üldse sealkandiski ?


No venelased pole sõdinud ka Gruusiaga ju kui neilt küsida...


Meil võiks ka olla selliseid vabatahtlike sõdureid kellel on garaažis tankid ja hävituslennukid.

ufo56, STV nett?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.