|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
12.08.2008 23:06:37
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
| Ma ei saa ainult aru, et mida need CNN'i reporterid seal ähivad ja ohivad taustaks. Häält võiks olla ka paremini kuulda. |
Paremalt saad erinevaid streame valida. Ülemisel peaks korras olema.
Kolmandal räägiti jah igasuguseid asju veel lisaks "test one two three ... " ja häält polnud õieti kuulda.
njha CNN unustas Eesti sujuvalt ära oma kommentaaris
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
12.08.2008 23:08:07
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| koputaja kirjutas: |
| Ma ei saa ainult aru, et mida need CNN'i reporterid seal ähivad ja ohivad taustaks. Häält võiks olla ka paremini kuulda. |
Paremalt saad erinevaid streame valida. Ülemisel peaks korras olema.
Kolmandal räägiti jah igasuguseid asju veel lisaks "test one two three ... " ja häält polnud õieti kuulda.
njha CNN unustas Eesti sujuvalt ära oma kommentaaris  |
Aga head meeleolumuusikat tuleb selle pealt praegu
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
12.08.2008 23:10:09
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
Aga head meeleolumuusikat tuleb selle pealt praegu  |
Kogunemine sai läbi ka just. Rahvas läks laiali.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
12.08.2008 23:12:22
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
Kogunemine sai läbi ka just. Rahvas läks laiali. |
Eks rahvas läheb nüüd rõõmsalt magama üle pikaaja.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
12.08.2008 23:13:22
|
|
|
Njah kahjuks ,pole paljudel enam kuhugile minna.
President nägi küll väga räsitud välja.Saab kah ehk lõpuks magada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
12.08.2008 23:17:16
|
|
|
| seda ilvese kõnet kuskil saada ka on?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
12.08.2008 23:18:31
|
|
|
Eks homme ehk näitab uudistes.
Või siis ERR-s täna kunagi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 23:22:39
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| LWD kirjutas: |
| Lepiti kokku, et Vene väed Gruusiast välja, Gruusia peab väed separistlikelt aladelt (L-Osseetia, Abhaasia) eemal hoidma. |
Ära aja pada. |
Sarkozy ja Medvedevi kohtumisel koostatud lepingu järgi.
http://www.russiatoday.com/news/news/28896
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7556994.stm
At a meeting in Moscow, the Russian and French presidents called for the sides to sign up to the following principles:
1) Non-use of force.
2) Stop all military action.
3) Free access to humanitarian aid.
4) Georgian troops return to their previous positions before the conflict.
5) Russian troops return to the lines they held before the start of the military operation. Before an international solution is worked out Russian peacekeepers are taking up an additional security role.
6) The start of an international discussion over the future status of South Ossetia and Abkhazia.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.08.2008 23:25:52
|
|
|
| LWD kirjutas: |
| 5) Russian troops return to the lines they held before the start of the military operation. Before an international solution is worked out Russian peacekeepers are taking up an additional security role. |
Ehk istuvad seal mingi paar kuud ikkagi?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
12.08.2008 23:27:49
|
|
|
Karta on ju.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 23:35:00
|
|
|
| Piiritagused alad kuuluvad ikkagi Venemaale ja ta võib teha seal mida tahab. Keegi ei saa ju dikteerida, kus tema omal maal võivad tankid asuda
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadisN
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2004
|
12.08.2008 23:35:05
|
|
|
| Täna rääkis Kuku raadio terve päev läbi, et vene väed lõpetasid sõdimise ja peale seda räägiti kus pommitati ja kuidas suvalisi elanikke majades maha lasti.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.08.2008 23:38:05
|
|
|
LWD, gruusia on nüüdsest Venemaa?
| maatriks kirjutas: |
| LWD kirjutas: |
| 5) Russian troops return to the lines they held before the start of the military operation. Before an international solution is worked out Russian peacekeepers are taking up an additional security role. |
Ehk istuvad seal mingi paar kuud ikkagi? |
Mõtlesin seda osa, seni istuvad Gruusia pinnal ja teevad "lisarahu"?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
12.08.2008 23:45:53
|
|
|
kuna seal osseetias ei ole ametlikku gruusia-vene piiri märgitud siis ongi võimalik "pool-ametlikult" lõuna poole tungida. Kui siit edasi arendada teemat siis pole meilgi kehtivat piirilepingut venemaaga. Ja kui tullakse oma kodanikke ka siin "kaitsma" siis ma pigem ei spekuleeri. Mina oleksin nõus ka eesti piiri natuke oma kahjuks liigutama kui saaks AMETLIKU piiri venemaaga. Praegu võib tunduda, et on asi nagu nsv ajal kui olime vennas-ääre-vabariik kuhu sai lihtsalt sisse astuda ja lollusi teha?!?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
13.08.2008 00:04:39
|
|
|
Tuleb neile teatada ja öelda, et vea parandaks.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
13.08.2008 00:05:39
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
| Tuleb neile teatada ja öelda, et vea parandaks. |
teatasin. Spammige veel
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
13.08.2008 00:06:52
|
|
|
vaatates usa uudiseid... jääb mulje nagu us toodaks igast õnnetusi, et Gruusia ei pääseks ekraanile
_________________ o |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
13.08.2008 00:08:49
|
|
|
| indu kirjutas: |
| Lotharius kirjutas: |
| Tuleb neile teatada ja öelda, et vea parandaks. |
teatasin. Spammige veel  |
Spämmisin ka neile, et neil postkast umbe läheks!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
13.08.2008 00:10:31
|
|
|
Kui juba neile midagi teatad, siis võiks ka seda mainida, et Lätist ei olnud mitte president vaid peaminister...
Kuigi tegelikult ei ole mõtet selliste väikeste asjade pärast ärrituda.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
13.08.2008 00:10:48
|
|
|
| indu kirjutas: |
| Lotharius kirjutas: |
| Tuleb neile teatada ja öelda, et vea parandaks. |
teatasin. Spammige veel  |
Ka teatasin. Loodetavasti lihtsalt apsakas.
Muuseas, paar aastat tagasi paar kuud jooksnud Euronews ilmateadetes, oli Tallinn asemel kirjutatud Tallin.
Kolm korda võite arvata, kes selle taga olid 8)
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
13.08.2008 00:26:40
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Muuseas, paar aastat tagasi paar kuud jooksnud Euronews ilmateadetes, oli Tallinn asemel kirjutatud Tallin.
Kolm korda võite arvata, kes selle taga olid 8) |
Saatsid sinna kirja ,et kirjutatakse Tallin? Vähemasti sinu tekstist saab sedasi aru.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
13.08.2008 00:27:38
|
|
|
Kõrvad jooksevad sitavett, kui Evelin Sepp räägib.@ETV erisaade
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
viimati muutis sakinaga 13.08.2008 00:27:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
13.08.2008 00:34:01
|
|
|
| JannoT kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Muuseas, paar aastat tagasi paar kuud jooksnud Euronews ilmateadetes, oli Tallinn asemel kirjutatud Tallin.
Kolm korda võite arvata, kes selle taga olid 8) |
Saatsid sinna kirja ,et kirjutatakse Tallin? Vähemasti sinu tekstist saab sedasi aru.  |
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%B8%D0%BD
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.08.2008 00:35:35
|
|
|
Tallinna venekeelne wiki artikkel on pikem kui inglise keelne
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
13.08.2008 00:38:27
|
|
|
Appi, ta hakkab kohe jälle rääkima, paanika. Keskerakond mutta
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
13.08.2008 00:39:42
|
|
|
| Kus põrgust te neid kuulate? Mul pole telekast küll Gruusiajutu haisugi.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
13.08.2008 00:40:00
|
|
|
Sünkroontõlkija unustas CNN streamis mikrofoni sisse.
Üks kurtis, et tahaks juba koju ära minna
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
13.08.2008 00:44:44
|
|
|
Thank you for contacting CNN. This email is to notify you that your news tip has been received and will be reviewed in a timely manner. You will be contacted if the news tip is valid and we need further information and verification.
We appreciate your news tip and thank you for choosing CNN as your breaking news source.
Sincerely,
CNN Viewer Communications Management
"CNN, The Most Trusted Name In News
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.08.2008 01:01:13
|
|
|
link :: Näed, link!
Gruusia president Mikheil Saakavili teatas pressikonverentsil, et võitluses Gruusia vastu on Vene väed kasutanud vähemalt kahes kohas Iskanderi-tüüpi (SS-24) rakette. Rahvusvahelise klassifikatsiooni järgi peetakse neid rakette massihävitusrelvaks ka siis, kui neile pole asetatud keemialõhkepäid.
Gruusia soovib, et rahvusvahelised vaatlejad dokumenteeriksid neid fakte kohapeal nii kiiresti kui võimalik.
Tiblad lennutasid kaks sellist Grosnõisse sünnitusmajja, et kohe eos teteenid ära koristada.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
13.08.2008 01:05:08
|
|
|
Igatahes...vaatasin ETV erisaate ära ja no... kui ma peaksin kohtama kedagi, kes järgmine valimine keskerakonda valib, siis sooja suhtumist minu poolt mitte oodata...
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
13.08.2008 01:17:45
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Igatahes...vaatasin ETV erisaate ära ja no... kui ma peaksin kohtama kedagi, kes järgmine valimine keskerakonda valib, siis sooja suhtumist minu poolt mitte oodata... |
Eestlasi on 921,062 ehk 68.8% ja Venelasi on 344,280 ehk 25.6% ja muid 5,6%. Seega enne valimis kindlasti kohtad sa kesikute pooldajaid päris paljul kohe, kui nad 1/4 kogu rahvastikust moodustavad.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
13.08.2008 01:20:57
|
|
|
| Suur_Raul, egas kõik venelased siis hääletada saa.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
13.08.2008 01:30:45
|
|
|
keegi võiks selle ingliskeelseks tõlkida(subid alla) ja youtubi üles visata
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
13.08.2008 01:31:28
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Gruusia president Mikheil Saakavili teatas pressikonverentsil, et võitluses Gruusia vastu on Vene väed kasutanud vähemalt kahes kohas Iskanderi-tüüpi (SS-24) rakette. Rahvusvahelise klassifikatsiooni järgi peetakse neid rakette massihävitusrelvaks ka siis, kui neile pole asetatud keemialõhkepäid.
Gruusia soovib, et rahvusvahelised vaatlejad dokumenteeriksid neid fakte kohapeal nii kiiresti kui võimalik.
Tiblad lennutasid kaks sellist Grosnõisse sünnitusmajja, et kohe eos teteenid ära koristada. |
Millegipärast ei usu. See SS 24 peaks olema midagi ICBM sarnast, ehk siis tuumalõhkepea. Ei tea rakettidest küll palju, aga minu teada, kui selle ka lased, siis ei jää väga suures raadiuses mitte midagi alles.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
13.08.2008 01:33:14
|
|
|
a Sepp saab vist ise ka aru kui lolli juttu ta on sunnitud ajama - kiskus maru kössi ära ja vaatas ainult selle saatejuhi poole.
ajas mingit sokki veel, et inimeste surm on nii kohutav ja maailm peaks sellest aru saama - nagu wtf
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
13.08.2008 01:36:27
|
|
|
| LOCAL kirjutas: |
| Suur_Raul, egas kõik venelased siis hääletada saa. |
samas eestlased jällegi suht pasiivsed hääletma. aga, kui putja käsib siin kohalikel hääleõiguslike hääletada siis nad kohe jooksevad ja kohe valimiskasti kõrval kurgi purgiga ka savipäts. pms surnud ring hetkel. ainukese lahendusena jääb see üle, et aegamööda kohalikud vene kodanlased segunevad meiega ja siis see barjäär hajub.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
13.08.2008 01:43:58
|
|
|
ETV plaanib saata eetrisse neljapäeval kell 19.00 vene keeles, eestikeelsete subtiitritega.
| vull kirjutas: |
keegi võiks selle ingliskeelseks tõlkida(subid alla) ja youtubi üles visata  |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
13.08.2008 01:58:19
|
|
|
ok, seegi hea, aga võiks ikka asja väheke laiemalt levitada.
kui paljud välismaalased oskavad eesti või vene keelt? kahe riigi vahel selles videos olevate teadmiste levitamine jääb tsipa nõrgaks
PS: kus see karu pilt oli? (karu selg ja umenja pohui)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
13.08.2008 07:29:46
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
Gruusia president Mikheil Saakavili teatas pressikonverentsil, et võitluses Gruusia vastu on Vene väed kasutanud vähemalt kahes kohas Iskanderi-tüüpi (SS-24) rakette. Rahvusvahelise klassifikatsiooni järgi peetakse neid rakette massihävitusrelvaks ka siis, kui neile pole asetatud keemialõhkepäid.
Gruusia soovib, et rahvusvahelised vaatlejad dokumenteeriksid neid fakte kohapeal nii kiiresti kui võimalik.
Tiblad lennutasid kaks sellist Grosnõisse sünnitusmajja, et kohe eos teteenid ära koristada. |
Millegipärast ei usu. See SS 24 peaks olema midagi ICBM sarnast, ehk siis tuumalõhkepea. Ei tea rakettidest küll palju, aga minu teada, kui selle ka lased, siis ei jää väga suures raadiuses mitte midagi alles. |
selle SS 24'ja kohta konkreetselt ei tea aga 8K14M (neid,mis nimetati ka Skad ja lasti neid Kuweit'is) võisid otsa keerata erinevaid päid.Erinevaid oli vist 6-7.Nii,et ühel juhul oli tuumalõhkepeaga ja kõige lihtsam oli õppe oma,mis oli praktiliselt seest tühi
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
13.08.2008 07:58:00
|
|
|
Iskander tüüpi rakkaetidele võid mis iganes sinna otsa panna.
Ju neil on siis selles tõestus olemas, muidu nad ei oleks paukuma hakanud.
| tsitaat: |
Wiki ütles et nad pidid Märtsis viimastest sellistest vabanema... see oligi ehk nende viimastest jääkidest vabanemine o_0
|
Laaneots: kuumadel grusiinidel ei pidanud närvid vastu
.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
13.08.2008 08:00:29
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Gruusia president Mikheil Saakavili teatas pressikonverentsil, et võitluses Gruusia vastu on Vene väed kasutanud vähemalt kahes kohas Iskanderi-tüüpi (SS-24) rakette. Rahvusvahelise klassifikatsiooni järgi peetakse neid rakette massihävitusrelvaks ka siis, kui neile pole asetatud keemialõhkepäid.
Gruusia soovib, et rahvusvahelised vaatlejad dokumenteeriksid neid fakte kohapeal nii kiiresti kui võimalik.
Tiblad lennutasid kaks sellist Grosnõisse sünnitusmajja, et kohe eos teteenid ära koristada. |
Hmm.
| tsitaat: |
| SS-24 Scalpel (NATO reporting name) or RT-23 is a Soviet ICBM |
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|