Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 12.08.2008 23:06:37 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Ma ei saa ainult aru, et mida need CNN'i reporterid seal ähivad ja ohivad taustaks. Häält võiks olla ka paremini kuulda.


Paremalt saad erinevaid streame valida. Ülemisel peaks korras olema.

Kolmandal räägiti jah igasuguseid asju veel lisaks "test one two three ... " ja häält polnud õieti kuulda.

njha CNN unustas Eesti sujuvalt ära oma kommentaaris icon_mad.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 23:08:07 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
koputaja kirjutas:
Ma ei saa ainult aru, et mida need CNN'i reporterid seal ähivad ja ohivad taustaks. Häält võiks olla ka paremini kuulda.


Paremalt saad erinevaid streame valida. Ülemisel peaks korras olema.

Kolmandal räägiti jah igasuguseid asju veel lisaks "test one two three ... " ja häält polnud õieti kuulda.

njha CNN unustas Eesti sujuvalt ära oma kommentaaris icon_mad.gif


Aga head meeleolumuusikat tuleb selle pealt praegu icon_biggrin.gif

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 12.08.2008 23:10:09 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Aga head meeleolumuusikat tuleb selle pealt praegu icon_biggrin.gif


Kogunemine sai läbi ka just. Rahvas läks laiali.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 23:12:22 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:

Kogunemine sai läbi ka just. Rahvas läks laiali.

Eks rahvas läheb nüüd rõõmsalt magama üle pikaaja.

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.08.2008 23:13:22 vasta tsitaadiga

Njah kahjuks ,pole paljudel enam kuhugile minna.
President nägi küll väga räsitud välja.Saab kah ehk lõpuks magada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 12.08.2008 23:17:16 vasta tsitaadiga

seda ilvese kõnet kuskil saada ka on?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.08.2008 23:18:31 vasta tsitaadiga

Eks homme ehk näitab uudistes.
Või siis ERR-s täna kunagi
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.08.2008 23:22:39 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
LWD kirjutas:
Lepiti kokku, et Vene väed Gruusiast välja, Gruusia peab väed separistlikelt aladelt (L-Osseetia, Abhaasia) eemal hoidma.


Ära aja pada.

Sarkozy ja Medvedevi kohtumisel koostatud lepingu järgi.

http://www.russiatoday.com/news/news/28896
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7556994.stm

At a meeting in Moscow, the Russian and French presidents called for the sides to sign up to the following principles:

1) Non-use of force.

2) Stop all military action.

3) Free access to humanitarian aid.

4) Georgian troops return to their previous positions before the conflict.

5) Russian troops return to the lines they held before the start of the military operation. Before an international solution is worked out Russian peacekeepers are taking up an additional security role.

6) The start of an international discussion over the future status of South Ossetia and Abkhazia.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 23:25:52 vasta tsitaadiga

LWD kirjutas:
5) Russian troops return to the lines they held before the start of the military operation. Before an international solution is worked out Russian peacekeepers are taking up an additional security role.

Ehk istuvad seal mingi paar kuud ikkagi?

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 23:27:49 vasta tsitaadiga

Karta on ju.
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.08.2008 23:35:00 vasta tsitaadiga

Piiritagused alad kuuluvad ikkagi Venemaale ja ta võib teha seal mida tahab. Keegi ei saa ju dikteerida, kus tema omal maal võivad tankid asuda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisN
HV kasutaja
MadisN

liitunud: 22.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 23:35:05 vasta tsitaadiga

Täna rääkis Kuku raadio terve päev läbi, et vene väed lõpetasid sõdimise ja peale seda räägiti kus pommitati ja kuidas suvalisi elanikke majades maha lasti.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 23:38:05 vasta tsitaadiga

LWD, gruusia on nüüdsest Venemaa?

maatriks kirjutas:
LWD kirjutas:
5) Russian troops return to the lines they held before the start of the military operation. Before an international solution is worked out Russian peacekeepers are taking up an additional security role.

Ehk istuvad seal mingi paar kuud ikkagi?

Mõtlesin seda osa, seni istuvad Gruusia pinnal ja teevad "lisarahu"?

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 23:45:53 vasta tsitaadiga

kuna seal osseetias ei ole ametlikku gruusia-vene piiri märgitud siis ongi võimalik "pool-ametlikult" lõuna poole tungida. Kui siit edasi arendada teemat siis pole meilgi kehtivat piirilepingut venemaaga. Ja kui tullakse oma kodanikke ka siin "kaitsma" siis ma pigem ei spekuleeri. Mina oleksin nõus ka eesti piiri natuke oma kahjuks liigutama kui saaks AMETLIKU piiri venemaaga. Praegu võib tunduda, et on asi nagu nsv ajal kui olime vennas-ääre-vabariik kuhu sai lihtsalt sisse astuda ja lollusi teha?!?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 23:59:13 vasta tsitaadiga

eesti president ei külastanudki icon_question.gif
http://edition.cnn.com/2008/WORLD/europe/08/12/georgia.rally/index.html
Eestit ei eksisteerigi enam icon_evil.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:04:05 vasta tsitaadiga

rahu, ainult rahu

riigipead osalesid Thbilisi meeleavaldusel
http://uudised.err.ee/index.php?0&popup=video&id=15640

Erisaade 'Olukorrast Gruusias'
http://uudised.err.ee/index.php?0&popup=video&id=15641
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:04:39 vasta tsitaadiga

Tuleb neile teatada ja öelda, et vea parandaks.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:05:39 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Tuleb neile teatada ja öelda, et vea parandaks.

teatasin. Spammige veel icon_evil.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 13.08.2008 00:06:52 vasta tsitaadiga

vaatates usa uudiseid... jääb mulje nagu us toodaks igast õnnetusi, et Gruusia ei pääseks ekraanile
_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:08:49 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Tuleb neile teatada ja öelda, et vea parandaks.

teatasin. Spammige veel icon_evil.gif


Spämmisin ka neile, et neil postkast umbe läheks!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 13.08.2008 00:10:31 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
eesti president ei külastanudki icon_question.gif
http://edition.cnn.com/2008/WORLD/europe/08/12/georgia.rally/index.html
Eestit ei eksisteerigi enam icon_evil.gif

Kui juba neile midagi teatad, siis võiks ka seda mainida, et Lätist ei olnud mitte president vaid peaminister...

Kuigi tegelikult ei ole mõtet selliste väikeste asjade pärast ärrituda.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2008 00:10:48 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Tuleb neile teatada ja öelda, et vea parandaks.

teatasin. Spammige veel icon_evil.gif

Ka teatasin. Loodetavasti lihtsalt apsakas.

Muuseas, paar aastat tagasi paar kuud jooksnud Euronews ilmateadetes, oli Tallinn asemel kirjutatud Tallin.
Kolm korda võite arvata, kes selle taga olid 8)
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:11:05 vasta tsitaadiga

Gruusia kaebas Venemaa Haagi kohtusse
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 13.08.2008 00:26:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Muuseas, paar aastat tagasi paar kuud jooksnud Euronews ilmateadetes, oli Tallinn asemel kirjutatud Tallin.
Kolm korda võite arvata, kes selle taga olid 8)

Saatsid sinna kirja ,et kirjutatakse Tallin? Vähemasti sinu tekstist saab sedasi aru. icon_razz.gif

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:27:38 vasta tsitaadiga

Kõrvad jooksevad sitavett, kui Evelin Sepp räägib.@ETV erisaade
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis


viimati muutis sakinaga 13.08.2008 00:27:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2008 00:27:41 vasta tsitaadiga

doh.gif icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 13.08.2008 00:34:01 vasta tsitaadiga

JannoT kirjutas:
Tanel kirjutas:

Muuseas, paar aastat tagasi paar kuud jooksnud Euronews ilmateadetes, oli Tallinn asemel kirjutatud Tallin.
Kolm korda võite arvata, kes selle taga olid 8)

Saatsid sinna kirja ,et kirjutatakse Tallin? Vähemasti sinu tekstist saab sedasi aru. icon_razz.gif

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%B8%D0%BD
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:35:35 vasta tsitaadiga

Tallinna venekeelne wiki artikkel on pikem kui inglise keelne
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:38:27 vasta tsitaadiga

Appi, ta hakkab kohe jälle rääkima, paanika. thumbs_down.gif Keskerakond mutta thumbs_down.gif thumbs_down.gif icon_evil.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:39:05 vasta tsitaadiga

vene agentuuril on õigesti, Ilves kah
http://www.interfax.ru/politics/news.asp?id=26873
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:39:42 vasta tsitaadiga

Kus põrgust te neid kuulate? Mul pole telekast küll Gruusiajutu haisugi.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 13.08.2008 00:40:00 vasta tsitaadiga

Sünkroontõlkija unustas CNN streamis mikrofoni sisse.

Üks kurtis, et tahaks juba koju ära minna icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2008 00:40:51 vasta tsitaadiga

Let's go home, shall we?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:43:58 vasta tsitaadiga

http://edition.cnn.com/video/#/video/world/2008/08/12/sot.georgia.rally.ap
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:44:44 vasta tsitaadiga

Thank you for contacting CNN. This email is to notify you that your news tip has been received and will be reviewed in a timely manner. You will be contacted if the news tip is valid and we need further information and verification.

We appreciate your news tip and thank you for choosing CNN as your breaking news source.

Sincerely,

CNN Viewer Communications Management
"CNN, The Most Trusted Name In News

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 01:01:13 vasta tsitaadiga

link :: Näed, link!

Gruusia president Mikheil Saakašvili teatas pressikonverentsil, et võitluses Gruusia vastu on Vene väed kasutanud vähemalt kahes kohas Iskanderi-tüüpi (SS-24) rakette. Rahvusvahelise klassifikatsiooni järgi peetakse neid rakette massihävitusrelvaks ka siis, kui neile pole asetatud keemialõhkepäid.

Gruusia soovib, et rahvusvahelised vaatlejad dokumenteeriksid neid fakte kohapeal nii kiiresti kui võimalik.


Tiblad lennutasid kaks sellist Grosnõisse sünnitusmajja, et kohe eos tšetšeenid ära koristada.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 01:05:08 vasta tsitaadiga

Igatahes...vaatasin ETV erisaate ära ja no... kui ma peaksin kohtama kedagi, kes järgmine valimine keskerakonda valib, siis sooja suhtumist minu poolt mitte oodata...
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 01:17:45 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Igatahes...vaatasin ETV erisaate ära ja no... kui ma peaksin kohtama kedagi, kes järgmine valimine keskerakonda valib, siis sooja suhtumist minu poolt mitte oodata...

Eestlasi on 921,062 ehk 68.8% ja Venelasi on 344,280 ehk 25.6% ja muid 5,6%. Seega enne valimis kindlasti kohtad sa kesikute pooldajaid päris paljul kohe, kui nad 1/4 kogu rahvastikust moodustavad.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 01:20:57 vasta tsitaadiga

Suur_Raul, egas kõik venelased siis hääletada saa.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 01:23:00 vasta tsitaadiga

Suur_Raul, venelastega eriti tihedalt ei lävi, niiet järsku pääsen kergelt.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 13.08.2008 01:30:45 vasta tsitaadiga

sergi kirjutas:

Erisaade 'Olukorrast Gruusias'
http://uudised.err.ee/index.php?0&popup=video&id=15641

keegi võiks selle ingliskeelseks tõlkida(subid alla) ja youtubi üles visata thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 13.08.2008 01:31:28 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Gruusia president Mikheil Saakašvili teatas pressikonverentsil, et võitluses Gruusia vastu on Vene väed kasutanud vähemalt kahes kohas Iskanderi-tüüpi (SS-24) rakette. Rahvusvahelise klassifikatsiooni järgi peetakse neid rakette massihävitusrelvaks ka siis, kui neile pole asetatud keemialõhkepäid.

Gruusia soovib, et rahvusvahelised vaatlejad dokumenteeriksid neid fakte kohapeal nii kiiresti kui võimalik.


Tiblad lennutasid kaks sellist Grosnõisse sünnitusmajja, et kohe eos tšetšeenid ära koristada.

Millegipärast ei usu. See SS 24 peaks olema midagi ICBM sarnast, ehk siis tuumalõhkepea. Ei tea rakettidest küll palju, aga minu teada, kui selle ka lased, siis ei jää väga suures raadiuses mitte midagi alles.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 13.08.2008 01:33:14 vasta tsitaadiga

a Sepp saab vist ise ka aru kui lolli juttu ta on sunnitud ajama - kiskus maru kössi ära ja vaatas ainult selle saatejuhi poole.
ajas mingit sokki veel, et inimeste surm on nii kohutav ja maailm peaks sellest aru saama - nagu wtf icon_eek.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 01:36:27 vasta tsitaadiga

LOCAL kirjutas:
Suur_Raul, egas kõik venelased siis hääletada saa.
samas eestlased jällegi suht pasiivsed hääletma. aga, kui putja käsib siin kohalikel hääleõiguslike hääletada siis nad kohe jooksevad ja kohe valimiskasti kõrval kurgi purgiga ka savipäts. pms surnud ring hetkel. ainukese lahendusena jääb see üle, et aegamööda kohalikud vene kodanlased segunevad meiega ja siis see barjäär hajub. icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 01:43:58 vasta tsitaadiga

ETV plaanib saata eetrisse neljapäeval kell 19.00 vene keeles, eestikeelsete subtiitritega.

vull kirjutas:
sergi kirjutas:

Erisaade 'Olukorrast Gruusias'
http://uudised.err.ee/index.php?0&popup=video&id=15641

keegi võiks selle ingliskeelseks tõlkida(subid alla) ja youtubi üles visata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 13.08.2008 01:58:19 vasta tsitaadiga

ok, seegi hea, aga võiks ikka asja väheke laiemalt levitada.
kui paljud välismaalased oskavad eesti või vene keelt? kahe riigi vahel selles videos olevate teadmiste levitamine jääb tsipa nõrgaks

PS: kus see karu pilt oli?icon_biggrin.gif (karu selg ja umenja pohui)

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 07:29:46 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Scart kirjutas:
Gruusia president Mikheil Saakašvili teatas pressikonverentsil, et võitluses Gruusia vastu on Vene väed kasutanud vähemalt kahes kohas Iskanderi-tüüpi (SS-24) rakette. Rahvusvahelise klassifikatsiooni järgi peetakse neid rakette massihävitusrelvaks ka siis, kui neile pole asetatud keemialõhkepäid.

Gruusia soovib, et rahvusvahelised vaatlejad dokumenteeriksid neid fakte kohapeal nii kiiresti kui võimalik.


Tiblad lennutasid kaks sellist Grosnõisse sünnitusmajja, et kohe eos tšetšeenid ära koristada.

Millegipärast ei usu. See SS 24 peaks olema midagi ICBM sarnast, ehk siis tuumalõhkepea. Ei tea rakettidest küll palju, aga minu teada, kui selle ka lased, siis ei jää väga suures raadiuses mitte midagi alles.

selle SS 24'ja kohta konkreetselt ei tea aga 8K14M (neid,mis nimetati ka Skad ja lasti neid Kuweit'is) võisid otsa keerata erinevaid päid.Erinevaid oli vist 6-7.Nii,et ühel juhul oli tuumalõhkepeaga ja kõige lihtsam oli õppe oma,mis oli praktiliselt seest tühi icon_biggrin.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.08.2008 07:58:00 vasta tsitaadiga

Iskander tüüpi rakkaetidele võid mis iganes sinna otsa panna.
Ju neil on siis selles tõestus olemas, muidu nad ei oleks paukuma hakanud.
tsitaat:
Wiki ütles et nad pidid Märtsis viimastest sellistest vabanema... see oligi ehk nende viimastest jääkidest vabanemine o_0


Laaneots: kuumadel grusiinidel ei pidanud närvid vastu






.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 13.08.2008 08:00:29 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Gruusia president Mikheil Saakašvili teatas pressikonverentsil, et võitluses Gruusia vastu on Vene väed kasutanud vähemalt kahes kohas Iskanderi-tüüpi (SS-24) rakette. Rahvusvahelise klassifikatsiooni järgi peetakse neid rakette massihävitusrelvaks ka siis, kui neile pole asetatud keemialõhkepäid.

Gruusia soovib, et rahvusvahelised vaatlejad dokumenteeriksid neid fakte kohapeal nii kiiresti kui võimalik.


Tiblad lennutasid kaks sellist Grosnõisse sünnitusmajja, et kohe eos tšetšeenid ära koristada.


Hmm.
tsitaat:
SS-24 Scalpel (NATO reporting name) or RT-23 is a Soviet ICBM

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 08:13:36 vasta tsitaadiga

http://uudised.err.ee/index.php?0&popup=video&id=15641

kuidas ma seda näha saaks ilma et peaks seda rõvedat win media playerit masinasse toppima icon_question.gif
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.