|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
12.08.2008 13:54:32
|
|
|
See Eesti jutt tuleks siit jälle ära kustutada
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
12.08.2008 13:55:00
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
dessantüksus asub eesti piirist ca 4 km kaugusel |
Magama minnes hakkavad vennad tulema ja hommikul ärgates oled juba vene võimu all. :/
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.08.2008 13:55:32
|
|
|
Unholy, ei tea öelda täpseid numbreid, aga kuna on tegu dessantpataljoniga ning dessant tähendab ikkagi ründamist, siis on seal piisav hulk kaadrit koos.
Mäletate ju küll kaua läks 1991. aastal aega Luhamaalt Tallinna jõudmiseks sellel pataljonil?
Leidsin ühe huvitava stsenaariumi ühest foorumist
Spoiler 
3.00: Pihkva dessantpataljon tungib üle kagupiiri, samal ajal maandub pihkvalaste dessant Tartu lähedal. Narva jõge ületavad Kingissepa tankidiviisi esimesed üksused.
6.00: President kutsub kokku julgeolekunõukogu. Kuperjanovi jalaväepataljon, Tartu jalaväepataljon ja Viru jalaväepataljon on hävitatud. Teadaolevatel andmetel on osa üksustest asunud sissivõitlusele. Side sissidega puudub. Vastase väed liiguvas Tallinna ja Pärnu poole.
6.30: Julgeolekunõukogu võtab vastu otsuse üldmobilisatsiooni korraldamiseks okupeerimata terri9tooriumil. Kaitselidu malevad ja kohalikud riigikaitseosakonnad on saanud signaali võõrvägede agressioonist.
7.00: Viis protsenti kaitseliidust on saabunud kogunemispaika. Riigikaitseosakondadesse on kogunenud 70 protsenti tötajatest. Algab mobilisatsioonikutsete väljasaatmine faksi teel omavalitsustesse.
7.10: Narva elektrijaam on vallutatud, suurem osa Eestist on elektrita. Riigikaitseosakonnad okupeerimata territooriumil jätkavad tööd pataseivooluga. Omavalitsustesse saadetakse kullerid kutseid kohale toimetama.
7.30: Eesti väeosad: Kalevi-, Pärnu- ja Põhja jalaväepataljon asuvad sissitegevusse. Otsest kokkupuudet võõrvägedega ei ole neil veel olnud. Pihkva dessantpataljon vallutab Tallinna väikesed kaotused on Üksik-Vahipataljoni miinipildujatulest. Iru elektrijaam lõpetab töötamise. Pealinn on ilma vooluta. Eesti Vabariigi valitsus ja julgeolekunõukogu lahkuvad pealinnast.
8.00: CNN uudistes on informatsioon Venemaa esimesest kallaletungist pärast Tshetsheenia sõda. "Valutatud on Baltimere ääres paiknev Euroopa Nnõukogu liikmesriik Estonia," teatab CNN. Eesti välisesindused on shokeeritud ja püüavad toibuda.
8.30 Kaks kolmandikku riigi territooriumist on okupeeritud Venemaa poolt. Vabad on veel Lääne-, Hiiu-, Saare-, Pärnu- ja osa Viljandi- ning Raplamaast.
9.00 Viimased kutsed jõuavad kohalike omavalitsusteni.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
12.08.2008 13:56:10
|
|
|
Ma usun, et see olukord pole üldse nii nukker kui siin räägitakse, Eestil on ju reaalselt olemas inimesed kes tegelevad just selle ohu ennustamise ja tegevusplaanide loomisega. Ning Kindlasti on ka Natol olemas omad inimesed kes neid stsenaariume läbi mängivad ja mina isiklikult ei leia ühtegi põhjust miks NATO peaks oma põhikirjast lahti ütlema, et "Rünnak ühele on sama hea kui Rünnak kõigile".
Eestil on ka olemas korralikult õhutõrje ja tankitõrje relvi ning kindlasti suudaks paljalt Eesti väeosad mingiaeg venelasi narva lähistel kinni hoida. Aga jah see on minu arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.08.2008 13:56:40
|
|
|
Huvitav, kaua Gruusias nüüd rahu hoida suudetakse?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.08.2008 13:58:25
|
|
|
| tsitaat: |
Eestil on ka olemas korralikult õhutõrje ja tankitõrje relvi ning kindlasti suudaks paljalt Eesti väeosad mingiaeg venelasi narva lähistel kinni hoida. Aga jah see on minu arvamus.
|
Läheb küll väga siin foorumis olevale HVlased vs EKV teema alla, aga eesti väeosad ei ole nüüd küll need, keda saata rindele kahurilihaks, mõni on äkki 2 nädalat alles teenistuses olnud ja ei oska marssidagi korralikult ning pole veel relvaõpetki saanud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
12.08.2008 13:59:29
|
|
|
| softis kirjutas: |
Huvitav, kaua Gruusias nüüd rahu hoida suudetakse?  |
Ma siia juba panin lingi, et Gruusia operatsioon on Venemaa poolt lõpetatud, aga seda vist kogu selle OT pärast ei märgatud.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7555858.stm
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
12.08.2008 13:59:36
|
|
|
| softis kirjutas: |
Huvitav, kaua Gruusias nüüd rahu hoida suudetakse?  |
pshh..venemaa kindlasti tahab et nende rahuvalvajad seal oleks rahu valvamas.
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.08.2008 14:03:06
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
| softis kirjutas: |
Huvitav, kaua Gruusias nüüd rahu hoida suudetakse?  |
Ma siia juba panin lingi, et Gruusia operatsioon on Venemaa poolt lõpetatud, aga seda vist kogu selle OT pärast ei märgatud.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7555858.stm |
Halloooo
See, et operatsioon on lõpetatud, ei tähenda ju tegelikult, et seal lahinguid enam ei ole. Rüüstamine käib ju ikka. Ma pidasin silmas seda otsest lahingutegevust.
Praegu on "rahu Vene moodi"
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.08.2008 14:03:22
|
|
|
Soovitan!
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.08.2008 14:04:14
|
|
|
| tsitaat: |
Ma siia juba panin lingi, et Gruusia operatsioon on Venemaa poolt lõpetatud
|
Mis operatsioon, ei olnud ju mingit konflikti
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
12.08.2008 14:08:40
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
No miinidega asi lihtne.Teha märgistatud miiniväljad ja enamus neist täita kestadega aga panna mõned ehtsad vahele.Vaenlane ei tea siis kunagi kas miiniväli on ehtne või mitte aga otsustatakse mitte riskida .Niimoodi saab vähese arvu miinidega tekitada suuri miinivälju. |
minefieldidega on selline asi ammu juba kasutusel....
Spoiler 
selline taktika läheks kohe metsa. parem ikka on paar raketi baasi ehitada ja vähemalt enne, kui langeme jõuaks midagi olulist pilpaks lasta.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
12.08.2008 14:16:55
|
|
|
| Mis kell täpsemalt. Praegu käib mingi platsi peal rahvakoosolek
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 14:21:04
|
|
|
| ArQ kirjutas: |
http://gruusia.postimees.ee/?id=26324
Vot nii
Üks kokkuvõtlik kommentaar artikli juurest:
"Venemaa sai mis tahtis.
Läks, pommitas, lasi kõik õhku, tappis kõik ära.
Keegi ei teinud midagi.
Nüüd tõmbab ta oma väed tagasi ja on veel kangelane ka, et tapatalgud lõpetas.
Ükski riik ei sekkunud aktiivselt vahele. Seda kontrollitigi.
Kes on järgmine? Mõni NATO või EL liige?"
Või siis lavastatakse nüüd mingi agressioon ja minnakse uuesti kallale, pärast on hea öelda, et meie tahtsime rahu .... |
Nii lääne (sh Postimees) kui ka vene meedia kajastavad kriisi ainult ühepalgeliselt. Postimees ja Päevaleht (eestikeelsed) toetuvad lääne uudisteagentuuridele ja nende reporterid on Gruusia aladel, seega saavad kommenteerida ainult venelaste õhurünnakuid. Vene reporterid on jällegi L-Osseetias ja P-Osseetias ja kajastavad ainult Gruusia rünnakut Tskhinvalile ja L-Osseetia põgenikke tänamas venelasi, kirumas gruusialasi ja humanitaarabi viimist L-Osseetiasse.
Tooksin igaks juhuks välja ka Vene meedia sündmuste kajastuse (sest enamik pole ilmselt sellega kursis).
7. augusti öösel hommikul pommitasid gruusialased suurtükitulega Lõuna-Osseetia külasid (Avnevi, Eredvi, Nuli jpt). Gruusia rünnaku põhjuseks oli vasturünnak L-Osseetiale (väidetavalt rünnati enne piiri ääres piiri ääres asuvaid gruusia linnu), kuid L-Osseetia on tagasi lükanud väited, mille järgi nemad alustasid. Gruusia väed alustasid 8. augusti hommikul Tskhinvali pommitamist (Tskhinvalisse olid põgenenud naaberküladest inimesed, kes otsisid varju Gruusia pommide eest). Tskhinvali linn piirati ümber tankide ja soomuktransportööride poolt, 2/3 L-Osseetia valdustest oli Gruusia vägede käes. Rünnakus oli surnud 1600 inimest. 1100 l-osseetlast põgenes bussidega P-Osseetiasse. Väidetavalt ründas Gruusia SU-25 ka humanitaarabi konvoid, mis oli teel L-O-sse. Toimus ka ÜRO erakorraline miiting.
http://war.georgia.su/genocide.htm
Enamik 1600 hukkunust olid Vene kodanikud (Venemaa oli paar aastat tagasi jaganud kõigile kodakondsuseta isikutele Venemaa passi L-Osseetias, kes soovisid). Vene andmete järgi oli rünnakus hukkunud ka 13 Vene rahuvalvajat ja 70 haavatud. Venemaa vastas oma kodanike rünnakule saates Tskhinvali 58. armee (rügemendi, pataljoni vms. Ei tea täpset nimetust). Armee koosnes 150 T-72 tankist, BMP-2 soomustransportööridest jne, ühesõnaga päris tõsiselt võetav rühm. Armee ülesandeks oli L-Osseetia rahuvalve - pidid takistama Gruusia vägedel järjekordset rünnakut (genotsiidi). Venemaa on lubanud miljardeid rublasid L-Osseetia taastamiseks, lisaks on Vene meedia väitel sinna poole teel humanitaarabi konvoid, Venemaa on rajanud P-Osseetiasse põgenike laagrid.
Gori linna pommitamist eitatakse, Vene armee aga tunnistab sõjaliste objektide pommitamist, mille eesmärk on takistada Gruusia vägede L-Osseetiasse tungimist ja uute mõrvade sooritamist.
http://en.wikipedia.org/wiki/War_in_South_Ossetia_(2008)
Vene meedia kindlasti ei ole kõige objektiivsem, aga eelpool nimetatud sündmused on siiski toimunud (pole väljamõeldised). Kui Venemaa eesmärkideks on tõesti rahu säilitamine, siis ei tohiks nad separistlikest aladest kaugele edasi minna ega püüda vallutada Tbilisi. Kõige tõenäolisemalt koostab Venemaa ise rahulepingu, mille järgi L-Osseetia ja Abhaasia saaks iseseisvaks või mis keelaks Gruusia vägede tungimist separistlikele aladele. Enne pakutud rahuleping lükati tagasi, sest selle järgi pidi olukord minema tagasi samasuguseks nagu oli enne kriisi. Venemaa hoiab aga enda käes trumpe, suudab Gruusia ära vallutada, seega on tal võimalik palju parem leping välja kaubelda.
Kindlasti peaks Vene väed Gruusia aladelt võimalikult kiiresti lahkuma, sest kuigi ametlikud eesmärgid võivad olla neil head, on venelaste seas palju isemõtlejaid. Vene foorumites ringi kolades hüüavad paljud hurraa vene vägedele ja arvavad, et kui Gruusias juba Vene väed on kohal, siis peaks terve Gruusia ära võtma, Saakashvili vangistama ja tema üle kohtut pidama (genotsiidi pärast). Lisaks veel sandistama Gruusiat, et nad ei oleks kaua aega valmis enam separistlikke alasid ründama. Paljud heroiseerivad sõda, sest nad on ju ülekaalus ning Gruusia ei ründa neid (Gruusia loodab Vene vägede taandumisele või teiste riikide sekkumisele. Seni hoiab otsesest sõjakontaktist ja väed on koondunud pealinna kaistmisele). Kuigi foorumi kommentaarid ei ohusta reaalselt, siis Vene sõjaväes samamoodi mõtlejad suudavad igasugust sitta kokku keerata.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.08.2008 14:24:17
|
|
|
| LWD kirjutas: |
| ArQ kirjutas: |
http://gruusia.postimees.ee/?id=26324
Vot nii
Üks kokkuvõtlik kommentaar artikli juurest:
"Venemaa sai mis tahtis.
Läks, pommitas, lasi kõik õhku, tappis kõik ära.
Keegi ei teinud midagi.
Nüüd tõmbab ta oma väed tagasi ja on veel kangelane ka, et tapatalgud lõpetas.
Ükski riik ei sekkunud aktiivselt vahele. Seda kontrollitigi.
Kes on järgmine? Mõni NATO või EL liige?"
Või siis lavastatakse nüüd mingi agressioon ja minnakse uuesti kallale, pärast on hea öelda, et meie tahtsime rahu .... |
Nii lääne (sh Postimees) kui ka vene meedia kajastavad kriisi ainult ühepalgeliselt. Postimees ja Päevaleht (eestikeelsed) toetuvad lääne uudisteagentuuridele ja nende reporterid on Gruusia aladel, seega saavad kommenteerida ainult venelaste õhurünnakuid. Vene reporterid on jällegi L-Osseetias ja P-Osseetias ja kajastavad ainult Gruusia rünnakut Tskhinvalile ja L-Osseetia põgenikke tänamas venelasi, kirumas gruusialasi ja humanitaarabi viimist L-Osseetiasse.
Tooksin igaks juhuks välja ka Vene meedia sündmuste kajastuse (sest enamik pole ilmselt sellega kursis).
7. augusti öösel hommikul pommitasid gruusialased suurtükitulega Lõuna-Osseetia külasid (Avnevi, Eredvi, Nuli jpt). Gruusia rünnaku põhjuseks oli vasturünnak L-Osseetiale (väidetavalt rünnati enne piiri ääres piiri ääres asuvaid gruusia linnu), kuid L-Osseetia on tagasi lükanud väited, mille järgi nemad alustasid. Gruusia väed alustasid 8. augusti hommikul Tskhinvali pommitamist (Tskhinvalisse olid põgenenud naaberküladest inimesed, kes otsisid varju Gruusia pommide eest). Tskhinvali linn piirati ümber tankide ja soomuktransportööride poolt, 2/3 L-Osseetia valdustest oli Gruusia vägede käes. Rünnakus oli surnud 1600 inimest. 1100 l-osseetlast põgenes bussidega P-Osseetiasse. Väidetavalt ründas Gruusia SU-25 ka humanitaarabi konvoid, mis oli teel L-O-sse. Toimus ka ÜRO erakorraline miiting.
http://war.georgia.su/genocide.htm
Enamik 1600 hukkunust olid Vene kodanikud (Venemaa oli paar aastat tagasi jaganud kõigile kodakondsuseta isikutele Venemaa passi L-Osseetias, kes soovisid). Vene andmete järgi oli rünnakus hukkunud ka 13 Vene rahuvalvajat ja 70 haavatud. Venemaa vastas oma kodanike rünnakule saates Tskhinvali 58. armee (rügemendi, pataljoni vms. Ei tea täpset nimetust). Armee koosnes 150 T-72 tankist, BMP-2 soomustransportööridest jne, ühesõnaga päris tõsiselt võetav rühm. Armee ülesandeks oli L-Osseetia rahuvalve - pidid takistama Gruusia vägedel järjekordset rünnakut (genotsiidi). Venemaa on lubanud miljardeid rublasid L-Osseetia taastamiseks, lisaks on Vene meedia väitel sinna poole teel humanitaarabi konvoid, Venemaa on rajanud P-Osseetiasse põgenike laagrid.
Gori linna pommitamist eitatakse, Vene armee aga tunnistab sõjaliste objektide pommitamist, mille eesmärk on takistada Gruusia vägede L-Osseetiasse tungimist ja uute mõrvade sooritamist.
http://en.wikipedia.org/wiki/War_in_South_Ossetia_(2008)
Vene meedia kindlasti ei ole kõige objektiivsem, aga eelpool nimetatud sündmused on siiski toimunud (pole väljamõeldised). Kui Venemaa eesmärkideks on tõesti rahu säilitamine, siis ei tohiks nad separistlikest aladest kaugele edasi minna ega püüda vallutada Tbilisi. Kõige tõenäolisemalt koostab Venemaa ise rahulepingu, mille järgi L-Osseetia ja Abhaasia saaks iseseisvaks või mis keelaks Gruusia vägede tungimist separistlikele aladele. Enne pakutud rahuleping lükati tagasi, sest selle järgi pidi olukord minema tagasi samasuguseks nagu oli enne kriisi. Venemaa hoiab aga enda käes trumpe, suudab Gruusia ära vallutada, seega on tal võimalik palju parem leping välja kaubelda.
Kindlasti peaks Vene väed Gruusia aladelt võimalikult kiiresti lahkuma, sest kuigi ametlikud eesmärgid võivad olla neil head, on venelaste seas palju isemõtlejaid. Vene foorumites ringi kolades hüüavad paljud hurraa vene vägedele ja arvavad, et kui Gruusias juba Vene väed on kohal, siis peaks terve Gruusia ära võtma, Saakashvili vangistama ja tema üle kohtut pidama (genotsiidi pärast). Lisaks veel sandistama Gruusiat, et nad ei oleks kaua aega valmis enam separistlikke alasid ründama. Paljud heroiseerivad sõda, sest nad on ju ülekaalus ning Gruusia ei ründa neid (Gruusia loodab Vene vägede taandumisele või teiste riikide sekkumisele. Seni hoiab otsesest sõjakontaktist ja väed on koondunud pealinna kaistmisele). Kuigi foorumi kommentaarid ei ohusta reaalselt, siis Vene sõjaväes samamoodi mõtlejad suudavad igasugust sitta kokku keerata. |
Eriline jaburus. Gruusia pommitab Tshkinvalis 1600 inimest surnuks, pildile jääb aga 2 laipa surnukuurist (sh võib tegu olla ükskõik millise surnukuuri laipadega ükskõik millisest Venemaa osast) ja üks surnud kass? Keda need venelased petta proovivad?
Ärgu muretsegu, tuleb korralik uurimine, siis selgub kohe, kes mida tegelikult tegi.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
12.08.2008 14:28:59
|
|
|
LWD, usud ka mida venemaa meedia kirjutab
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
12.08.2008 14:29:33
|
|
|
Vene meedia ei ole tõsiseltvõetav ... (meenuta kasvõi pronksiöö kajastamist).
Lisaks väitis Venemaa, et Gruusiasse nad ei tungi ... mõned tunnid hiljem nad tegid seda.
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
12.08.2008 14:33:29
|
|
|
| LWD, milles Saakashvili genotsiid seisneb?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
12.08.2008 14:36:51
|
|
|
nagu näha siis moeasi see hitleri kylge kleepimine juba.kord ansip,kord putin:P
--
muidu ,mis 1600,enne oli ju suisa 2000.selge et vene pool väänab neid numbreid nii nagu see kasuks tuleb endale.
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 14:40:47
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
LWD, usud ka mida venemaa meedia kirjutab  |
Muigama ajab küll, eriti taolised ütlused, et Venemaa pole sõjas (kui kirjeldatakse sõdivaid osapooli, siis ainult Gruusia ja L-Osseetia) ja pommitada on vaja, et rahu tagada. Siiski tasuks teada, mida vene poolel ajatakse, et teada, mis edasi juhtub. Siiamaani kinnitatakse, et pole plaanis Gruusiat vallutada ja kriis laheneb plaanipäraselt.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 14:41:12
|
|
|
verise pluusiga tüüp rääkis CNN-is
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
12.08.2008 14:42:26
|
|
|
ahaa, et sibulamaal on ikkagi plaan
tige kala, ketchup põlnd?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
12.08.2008 14:42:34
|
|
|
| LWD kirjutas: |
| apelsin16 kirjutas: |
LWD, usud ka mida venemaa meedia kirjutab  |
Muigama ajab küll, eriti taolised ütlused, et Venemaa pole sõjas (kui kirjeldatakse sõdivaid osapooli, siis ainult Gruusia ja L-Osseetia) ja pommitada on vaja, et rahu tagada. Siiski tasuks teada, mida vene poolel ajatakse, et teada, mis edasi juhtub. Siiamaani kinnitatakse, et pole plaanis Gruusiat vallutada ja kriis laheneb plaanipäraselt. |
Edasiste tegevusplaanide ja reaalse tegevuse kattumise osas on ju eelnevalt hämatud ja valetatud, miks peaks uskuma?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
12.08.2008 14:42:59
|
|
|
| LWD kirjutas: |
| apelsin16 kirjutas: |
LWD, usud ka mida venemaa meedia kirjutab  |
Muigama ajab küll, eriti taolised ütlused, et Venemaa pole sõjas (kui kirjeldatakse sõdivaid osapooli, siis ainult Gruusia ja L-Osseetia) ja pommitada on vaja, et rahu tagada. Siiski tasuks teada, mida vene poolel ajatakse, et teada, mis edasi juhtub. Siiamaani kinnitatakse, et pole plaanis Gruusiat vallutada ja kriis laheneb plaanipäraselt. |
tsiviiliskuid on vaja pommitada et tagada nende rahu?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
12.08.2008 14:45:32
|
|
|
CNN räägib, et venemaa õhurünnakud jätkuvad.
üritatakse saada sõltumatut kinnitust sellele.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
12.08.2008 14:45:39
|
|
|
| tychoon kirjutas: |
| CNN räägib, et venemaa õhurünnakud jätkuvad. |
no oled sina alles rumal,need on ju vabatahtlikud kolhoosnikud
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
12.08.2008 14:45:47
|
|
|
Mida kuradit tal seal veel pommitada on.
Venemaa on see, kes Praegu genotsiidi teeb.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 14:47:15
|
|
|
| ArQ kirjutas: |
| Edasiste tegevusplaanide ja reaalse tegevuse kattumise osas on ju eelnevalt hämatud ja valetatud, miks peaks uskuma? |
Teated, et Gruusiat ei plaanita vallutada on ju igal juhul paremad, kui teated ründamisest. Siiamaani hämatakse separistlike vägede rünnakust Gruusia vastu, Venemaa edasi minek Tbilisi vastu läheks vastuollu rahutagamisoperatsiooniga (nad nimetavad kriisi niimoodi) ja ka venelased ei saa uskuda, et nad vallutavad teist riiki rahu tagamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
12.08.2008 14:50:59
|
|
|
| LWD kirjutas: |
| ArQ kirjutas: |
| Edasiste tegevusplaanide ja reaalse tegevuse kattumise osas on ju eelnevalt hämatud ja valetatud, miks peaks uskuma? |
Teated, et Gruusiat ei plaanita vallutada on ju igal juhul paremad, kui teated ründamisest. Siiamaani hämatakse separistlike vägede rünnakust Gruusia vastu, Venemaa edasi minek Tbilisi vastu läheks vastuollu rahutagamisoperatsiooniga (nad nimetavad kriisi niimoodi) ja ka venelased ei saa uskuda, et nad vallutavad teist riiki rahu tagamiseks. |
See kas teated on head või mitte ei mängi küll mingit rolli, loeb ikkagi tegelikult juhtuv. Rahutagamisoperatsiooniga on juba vastuollu mindud. Mina ei võta küll hetkel ühtegi Venemaa poolt tulevat avaldust tõsiselt. Samas jõudis Venemaa lääneriikide kannatuse piirimaile, seega ei usu ka mina, et päris vallutamiseks läheb.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 14:57:35
|
|
|
Ei olnud ketchup verise särgiga tüüp rääkis, oli vb üks nendest ajakirjaniket kes rünnaku alla sattus praegu käivad kõvad miitingud Georgia tänavatel
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
12.08.2008 15:00:03
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| tsiviiliskuid on vaja pommitada et tagada nende rahu? |
| ot: |
| R.I.P. - Rest in Pieces |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
12.08.2008 15:02:39
|
|
|
| Pronksiaegadel hakkas lausa halb vene meedia objektiivsust ja "tõde" kuulates! Vene uudised on alati olnud väga vastuolulised, üritatakse pidevalt inimeste ajusid küpsetada. Ei taha usku, et Aljazeera, CNN, Reuters jms erinevatel kontinentidel asuvad kõik kanalid on suured propagandamasinad ja ühe "ausa" riigi kanali uudised erinevad ülejäänud maailmast täiesti. Vene meediaga on asi lihtne kui vaadata aastatetaguseid omanikuvahetusi ja arreteerimisi nõndanimetatud "era kanalite" juhtkondade seas.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
12.08.2008 15:03:51
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
Eesti peaks ju ideaali järgi ainult esimese reageerimise tegema, Leedust ja Teisest Euroopa riikidest saadetaks hävitajad ja väga ruttu ka mobiliseeritakse armeed. |
Oot mismoodi see esimene reageering võiks siis välja näha? Kas nii, et nägime sibulate soomuskolonne piiritulpasid maha sõitmas ja siis kiirelt päkkadele valu ja Rootsi laeva peale (kui merel blokaadi veel pole), las NATO tuleb ja sõdib siin. Leedus paikneb 4 hävitajt kokku ja seni kuni nad siia jõuavad, on strateegilised objektid kõik maatasa pommitatud (omal ju puuduvad hävitajad üllatusrünnaku tõrjumiseks), õhudessant Tallinna lennuväljale maabunud jne. Liitlaste maavägesid enne paari nädalat küll lootsust siin näha ei ole, seda isegi ideaaljuhul. Hullema stsenaariumi järgi saame ainult kaastundeavaldused NATO liitlastelt ja näpuga näitamist Venemaa suunal.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.08.2008 15:05:28
|
|
|
| Russia Today reports that the pro-Soviet Republic of Abkazia is still conducting combat operations against Georgian forces.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.08.2008 15:06:00
|
|
|
Miks peaks üldse Venemaa järsku sellise rünnaku tegema?
Pigem ikka toimuks mingi provokatsioon ja peale seda hakatakse vägesid siia saatma. Mingit üllatusrünnakut küll ei usuks.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
12.08.2008 15:07:32
|
|
|
| erick kirjutas: |
Selline kiirvallutamine toimib vaid tsentraliseeritud kaitseüksuste vastu. Kui igal mehel on relv majas, siis pole vahet, kus ja kuhu need Pihkva speznazi dessantnikud maanduvad, kui suvaline nägija nende helikoptereid enne juba Javeliniga maha ei võta  |
Reaalsus on kõike muud kui mõne märjad unenäod, ütleks selle peale
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
12.08.2008 15:13:10
|
|
|
Kui te veel ei tea, siis NATO'l on ka selline tore asi olemas http://en.wikipedia.org/wiki/NATO_Response_Force Et siis ca nädala peaks ise vastu pidama kuidagi, samas mingid sõjalaevad ning hävitajad saaks ka kiiremini siia.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 15:21:44
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
| Kui te veel ei tea, siis NATO'l on ka selline tore asi olemas http://en.wikipedia.org/wiki/NATO_Response_Force Et siis ca nädala peaks ise vastu pidama kuidagi, samas mingid sõjalaevad ning hävitajad saaks ka kiiremini siia. |
Aga kui NATO liikmesriik ei pea nädal aega vastu, siis peaks ju ikkagi teda aitama. Nt kui viia Vene salaväed Luksemburgi, siis on ju võimatu nõuda Luksemburgilt nädal aega ise vastu pidada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
12.08.2008 15:22:03
|
|
|
Venemaa kindralstaabi teatel pole Vene vägede käes Gruusia sõjavange, vaid on eksinud sõdurid, sest tegemist on rahuvalveoperatsiooni, mitte sõjaga.
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
12.08.2008 15:30:54
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
Venemaa kindralstaabi teatel pole Vene vägede käes Gruusia sõjavange, vaid on eksinud sõdurid, sest tegemist on rahuvalveoperatsiooni, mitte sõjaga.  |
Venelased on tegelikult kogu konflikti jooksul suhteliselt edukalt reeglite raames püsinud ja sellega oma propagandistidele töö üpris lihtsaks teinud. Nad ei väsi rõhutamast, et nende vägede näol on tegu rahuvalvajatega, kes astusid vastu Gruusia agressioonile. Juriidiliselt on kõik korrektne, nagu siinpool Peipsit on kombeks öelda.
USAl tuleb kõvasti vaeva näha, et Iraani suunas arendatavat üritust sama hästi põhjendada.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
12.08.2008 15:31:06
|
|
|
, asi kisub ikka päris käest ära.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 15:32:32
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
Venemaa kindralstaabi teatel pole Vene vägede käes Gruusia sõjavange, vaid on eksinud sõdurid, sest tegemist on rahuvalveoperatsiooni, mitte sõjaga.  |
Ideaalne, nimetaks siis kõik terminid ümber. Siis ei tuleks kunagi 3. maailmasõda vaid üks ülemaailmne rahuoperatsioon, kus aidatakse tervet maailma. Surnuid pole, rindel sõdurid lähevad vaid orienteeruma ja eksivad ära.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
12.08.2008 15:33:42
|
|
|
Kunagi oli üks anekdoot, kus öeldi järgmist:
| tsitaat: |
| Ei, sõda enam ei ole. Aga võitlus rahu eest on nii äge, et kivi ei jää kivi peale. |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
12.08.2008 15:37:04
|
|
|
| tsitaat: |
| Euroopa Reformikeskuse välispoliitika direktor Tomas Valaseki arvates on Gruusial ebareaalne loota abile. «See on märk Gruusia enese ületähtsustamisest. Nad olid ebarealistlikud, lootes USA ja Euroopa abile.» |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
12.08.2008 15:38:18
|
|
|
nu see tuntud vanasõna võtab selle teema suht lühidalt kokku
Spoiler 
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|