Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 12.08.2008 01:58:39 vasta tsitaadiga

kas CNN-i pealt see United Nations-i stream peaks midagi lähiajal näitama ka hakkama või on niisama eetritäiteks?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 01:59:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas CNN-i pealt see United Nations-i stream peaks midagi lähiajal näitama ka hakkama või on niisama eetritäiteks?

peaks millalgi hakkama näitama Julgeolekunõukogu kinnise istungi pressikonverentsi

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:00:45 vasta tsitaadiga

No eks nad kohvitavad ja arutavad ja siis kohvitavad veel, vahepeal on võimalus kuulata kõrvaliste isikute huvitavat juttu, vahepeal vist keegi rääkis seal GM-ist icon_eek.gif

Edit:

MEHIKE TULI!!!

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:00:48 vasta tsitaadiga

HAKKAS!
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:00:54 vasta tsitaadiga

Keegi midagi räägib -> http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:01:19 vasta tsitaadiga

CNN-i lehel on väike poll, kus küsitakse, kas Venemaa tegevus Gruusias on õigustatud. Parasjagu jaotuvad vastused 30/70 Venemaa kasuks icon_confused.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 12.08.2008 02:03:44 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Keegi midagi räägib -> http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1

see siis vaja valida sealt:
U.N. remarks on Georgia

muidu satub mingi beijingi teema peale :p

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:11:02 vasta tsitaadiga

Am aaa lets see aaaa how aaa we can do aaaaa. Kuradi häirivaks on selle venne iga täine häälik aaa. Lisaks vahtis koguaeg ringi...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:12:21 vasta tsitaadiga

BBC World - Gruusia President näitamas otse kaardil, kus Venemaa on rünnanud.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:13:57 vasta tsitaadiga

Küsimustele eriti ei vastata icon_neutral.gif

USA SAADIK!!!

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:14:08 vasta tsitaadiga

USA esindaja rääkimas.

Krt, pole ammu sellist multitaskingut teinud, mõlemat inglisekeelset kõne kuulamas.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:16:08 vasta tsitaadiga

Suunatud siis UN-i suunas, kaua võib sellist jama ajada. Mis nad loodavad Venemaa surnuks RÄÄKIDA või. icon_mad.gif

Diplomaatilise pasa jaoks on pisut hilja juba.


Küsimustele ka vastata ei oska, Ajakirjanik küsib, kas USA kavatseb peale näägutamise veel midagi tehaks, kutt ajab mingit mula vastu.. Me ei saa enam Venemaa sõber olla bla bla.


viimati muutis Foxxx 12.08.2008 02:21:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:21:40 vasta tsitaadiga

Foxxx, jah just nii.

"UN does not look hostile response to Russia"

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 12.08.2008 02:23:08 vasta tsitaadiga

USA saadik alles keerutab , ei ütle midagi välja

keegi peaks see julge olema ja välja ütlema , et kui Venemaa ei lahku oma piiride taha, siis ootab tead sõjaline olukord muu maailmaga , Venemaa ometi ei pea end nii võimsaks ,et suudab poolele maailmale vastu hakata
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:25:24 vasta tsitaadiga

Milleks sellist idiooti üldse vaja on?
Küsitakse konkreetseid küsimusi, aga ta ei oska absoluutselt mitte ühelegi neist reaalselt vastata.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:25:59 vasta tsitaadiga

Nonii, vene saadiku kord.

EDIT: no mida hekki.

Süüdistab, et Gruusia oleks Abhaasiat niikuinii rünnanud jne.
Täiesti uskumatu väljamõeldis demagoogia icon_mad.gif


viimati muutis Tanel 12.08.2008 02:30:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:30:37 vasta tsitaadiga

Küllap oskaks need vennad ka vastata küsimustele, juhul kui soovi oleks, aga no selline see asi kord on, ei saa ju otse miskit välja öelda.

ot:
Oeh krt see poliitiline BS ajab juba südame pahaks, hakkan parem Rambo 4 vaatama, seal vähemalt ei jää teod karistuseta thumbs_up.gif Kurb, et päriselt selliseid tegudemehi pole icon_neutral.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:31:15 vasta tsitaadiga

Neil on vaja uut ametikohta sinna vaja, kutt kes karjub vajadusel: Get to the point already.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:32:45 vasta tsitaadiga

alliance, see on juba läbi käinud siit
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:34:53 vasta tsitaadiga

Wtf, video hakkas esimeset nolgist jälle pihta icon_eek.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:36:07 vasta tsitaadiga

d3t, millest sa räägid?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:36:38 vasta tsitaadiga

ma ei viitsi ka enam seda jura rohkem vaadata, süda läheb pahaks sellise BS-i peale icon_mad.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 12.08.2008 02:36:45 vasta tsitaadiga

need un konverentsid on ju rohkem mula ajamine, et nagu näidata, et midagi tehakse. reaalselt ei tehta essugi
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:37:01 vasta tsitaadiga

http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1

Sellest. Keset venku UN esindaja videot hakkas video esimese esindaja videost pihta.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:39:41 vasta tsitaadiga

Võtku siis oma vaesed Vene kodakondsuse omajad Venemaale kaasa siis, ruumi ju küll, tõenäoliselt tuleks kokkuvõttes odavam ka kui sõda.
Keegi võiks talt küsida, et milline osa on linnade pommitamisel nende üllal rahuvalve missionil.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 12.08.2008 02:40:46 vasta tsitaadiga

Krt see venku ajab ikka seal sellist ulmet suust välja icon_eek.gif Umbes nii, et kui venelased poleks midagi teinud, siis oleks Gruusia juba Venemaad vallutamas icon_lol.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:42:48 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1

Sellest. Keset venku UN esindaja videot hakkas video esimese esindaja videost pihta.

ee, misasja?

Ma olen algusest peale vaadanud ja kõike on ilusti järjest näidanud.
Sul on enda arvuti ja/või internetiühenduses mingi kala.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 12.08.2008 02:43:38 vasta tsitaadiga

M|S|W, just täpselt ... venemaa ainuõige samm oli Gruusiale peale lennata ... thumbs_down.gif
Aga noh, poliitika, mis siin muud icon_neutral.gif

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:44:29 vasta tsitaadiga

Terminating Conflict on vist enamvähem sama mis Terminating Georgia.

Pommitamisest ei tea tema muidugi mitte midagi, kus sa sellega. Jõle kiirelt tuli see vastus.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:44:29 vasta tsitaadiga

Kui sellise õigustusega riikidele peale lennata, siis hoidku Baltikum ja Ukraina piip ja prillid icon_neutral.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 12.08.2008 02:45:12 vasta tsitaadiga

oeh ... kui homme veel Eesti Vabariik kehtib, siis pean mina tööle minema ja et natukenegi pea lõikaks, kobin magama ära. Hommikul sirvin teema läbi, hoidke mind kursis icon_biggrin.gif
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:45:49 vasta tsitaadiga

Loll küsimus, aga. Gruusia tuumarelva ei oma?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 12.08.2008 02:47:44 vasta tsitaadiga

ja ühesõnaga keerutati jälle terve päev lihtsalt sitta üles ja midagi konkreetset ei saavutatud thumbs_down.gif (v-a venemaa kes sai kuhjast laskemoonast lahti )
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 12.08.2008 02:47:59 vasta tsitaadiga

loodetavasti gruusia veel püsib, kui ma ärkan. hetkel tuttu. pea paks kogu sellest venelaste mölast.
hommikul on kindlasti kõvasti lugemist. eriti tahaks infot selle telefoni kõne kohta, kus lasti gruusia presidendil rääkida.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:48:55 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Loll küsimus, aga. Gruusia tuumarelva ei oma?
ei
aga kõik, kes omavad, peaks leidma siit
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_states_with_nuclear_weapons

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 12.08.2008 02:49:18 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Loll küsimus, aga. Gruusia tuumarelva ei oma?


vaevalt , sõjaväe organisatsioonide üldsus ei usu seda , aga paari päeva jooksul saame teada


viimati muutis lock 12.08.2008 02:49:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 12.08.2008 02:49:19 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Terminating Conflict on vist enamvähem sama mis Terminating Georgia.

Pommitamisest ei tea tema muidugi mitte midagi, kus sa sellega. Jõle kiirelt tuli see vastus.

Vaatasin jah, siis tegi ka ruttu vehkat icon_biggrin.gif

T1000 kirjutas:
Loll küsimus, aga. Gruusia tuumarelva ei oma?

Ei.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 02:53:05 vasta tsitaadiga

Loodame ,et venemaa ei ründa öösel. :/ Muidu on nad ikka tõelised kusikud. Sest ütlesid ju ,et ei ründa.
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 02:53:17 vasta tsitaadiga

Venelane ütles otse välja, et Prantsusmaa pakutud rahulepingut ei allakirjastata.
Ja no krt, kui Gruusia väed taganevad ja sa Venemaa neile tina annab, siis ei jää neil muud midagi üle, kui vastutuld anda, et üldse ellu jääda.

Nõme demagoogia thumbs_down.gif


viimati muutis Tanel 12.08.2008 02:53:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 12.08.2008 03:07:11 vasta tsitaadiga

njaa.. suht sokki ajas see vene tüüp, et gruusia ei pidanud rahuleppest kinni, kuigi gruusia oligi just rahu algataja pool. mingit kindlat tüüpi oleks vaja olnud küsimusi esitama. siis oleks saanud ühte mõtet järgida. kuigi siis oleks samasugune ühemõtteline jura igale täpsustamist nõudvale küsimusele vastu tulnud...
tahaks näha juba mis sellest supist välja tuleb... UK on kuidagi vait? (edit*-> ah, pole ka. uudiseid rohkem mujalt siin läbi käinud. uk-l sama sõnum).
võibolla on kõigel seos veel selle "Ameerika uus poliitika" raamatuga vms? täpset nime ei mäleta, aga seal pidid ameerika 21. sajandi poliitilised suunad kirjas olema. ei tea kas see üldse avalikki on. siin videodes kusagil sellest rohkem juttu:
http://www.youtube.com/watch?v=JithuVAIb7Y

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 03:07:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui sellise õigustusega riikidele peale lennata, siis hoidku Baltikum ja Ukraina piip ja prillid icon_neutral.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/Military_of_Ukraine

midagi muud kui gruusia
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 12.08.2008 03:13:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

UK on kuidagi vait?

UK peaks ka kohe kohe ütlema midagi sest see ju tavaliselt peale US-i oma sõnavõtud aktsioonid on teinud icon_razz.gif

Tänased viimased sündmused näitavad seda siis, et keegi ei tee mitte s*ttagi Gruusia aitamiseks? Mõtlen just konkreetseid samme Venemaa suhtes. Mingi humanitaarabi jms ainult saadetakse Gruusiale?
Hämmastav... icon_eek.gif


Ukraina vast jääb puutumata. Sel on toimivat sõjatehnikat suhteliselt palju...
* 74,379 Soldiers
* 786 Tanks
* 2,304 Armoured Combat Vehicles
* 72 Combat Helicopters
* 1,122 Artillery Systems

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 12.08.2008 03:13:19 vasta tsitaadiga

See oligi täpselt nii ajastatud, et liiga palju muud on käimas, keegi ei taha Venemaale pinnuks silmas hakata, mis on tõesti jabur, aga see on poliitika. Kuni ennast ei ohusta, ei huvita ka...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 03:14:52 vasta tsitaadiga

Kui ka Gruusia omaks tuumarelva, kas see teda aitakski... USA ja EL annaksid karmi käsu, et "ärge mingil juhul tuumakat visake". Ja kui tuumakas visatakse - noh, üks pisike osa Venemaast läheb, aga Venemaa on jube suur ja isegi kui Moskva tuhastada, siis üle terve selle maa on ilmselt neandertaale, kes näeksid selles võimalust võimuhaaramiseks, nende primaatide vahel võib vallanduda kodusõda ja kuna seal on ka tuumarelvi, siis hullemal juhul hakkab seal ka neid igas suunas lendama, kusjuures ka piiritagused maad ei pruugi puutumata jääda.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 03:24:01 vasta tsitaadiga

Gruusial ei ole tuumarelva, saage juba üle sellest icon_idea.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 12.08.2008 03:43:48 vasta tsitaadiga

CNNis just rääkis et asi on juba pentagonis arutamisel. Asja jälgitakse pidevalt US Spiooni sateliitide abil. Pentagonist öeldi ,et tuleb kasutusele võtta karmimad meetmed. Ma ei saanud täpselt küll aru aga midagi räägiti ka paari diviisi saatmisest gruusia!? Aga ma ei saa midagi täpselt kinnitada.
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 03:45:29 vasta tsitaadiga

Olukord rindel on veel rahulik?
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 12.08.2008 03:59:09 vasta tsitaadiga

Loodame, et midagi hullu täna öösel ei juhtu ja ärgates on olukord endiselt vaikne icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 12.08.2008 07:26:39 vasta tsitaadiga

Tundub et hetkel midagi uut toimunud ei ole, muidugi ma tööjuures TV'd ei näe, kuid Eesti lehed midagi uut ei kajasta, mis siin pole juba läbi käinud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 07:28:44 vasta tsitaadiga

Kõik on jah maha rahunenud ja lepivad ära
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.