|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
16.06.2008 21:34:44
|
|
|
| Paljud teist war'i betas endiselt?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
19.06.2008 14:30:08
|
|
|
Ma ikka väga loodan et praeguna graafika-engine on mingi "extra shitty beeta no textures or anything" cräpp . Mängu arvatavsti tellin , aga ainult selle seotuse pärast warhammeriga. Uued ideed praktiliselt puuduvad, asi on nagu wowi suust kukkunud ( caroonish graphics, UI, questisüsteem etc) .
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaun
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2007
|
20.06.2008 12:00:47
|
|
|
ootan seda peli juba tykk aega aga ei tule
mythicu eemine MMOd (Dark Age of Camelot) sai pleitud peaaegu 5 aastat enne kui lihtslat välja surema hakkas (usa servudes tuleb mingi uus version... Origins... kui on kõik pre ToA patchi.. vb viskan pilgu peale )
_________________ PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
20.06.2008 15:12:10
|
|
|
| peale conani failimist loodan, et warhammer midagi head toob mängumaailma...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
20.06.2008 18:55:06
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| peale conani failimist loodan, et warhammer midagi head toob mängumaailma... |
Sama siin... saaama siiiin!
Tõsiselt tahaks juba midagi head, millel on kõva endgame content!
WOW-i võiks lugeda parimaks müütiliseks mmorpg-ks kuid endgame content on täielik jura.
Eve online on raudselt the best of them all aga tõesõna ei viitsi 5 tundi organiseerida, et 30 minutit korralikku pew pew-d saaks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaun
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2007
|
21.06.2008 21:53:48
|
|
|
ottf, mis mõttes 5 tundi organiseerida
tee natuke trade asju ja sul peaks iski olema et midagi õhku lasta
viimane pool aastat pole iski peale mõelnud.. aint asju ribadeks vaja lasta
_________________ PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.07.2008 18:15:06
|
|
|
| Kaun kirjutas: |
ottf, mis mõttes 5 tundi organiseerida
tee natuke trade asju ja sul peaks iski olema et midagi õhku lasta
viimane pool aastat pole iski peale mõelnud.. aint asju ribadeks vaja lasta |
Ilmselt ta pidas silmas korraliku fleeti kokkuajamist, et siis mõnele vastascorpile molli kütta
---
In the latest of an ongoing series of interviews with MMORPG.com, Mythic Entertainment VP and General Manager Mark Jacobs has dropped big news on the Warhammer Online fanbase: major features are being culled from the game in order to make their Fall launch deadline. In short, the capital cities for the Dark Elf, High Elf, Orc, and Dwarf factions will not be in the game at launch. The Human city of Altdorf and the Chaos Inevitable City will be the only Capital cities in the game. This is an enormous change, seemingly changing much of what we know about the game's core of RvR gameplay.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.07.2008 21:27:16
|
|
|
Scart, jupp jäi puudu:
Additionally, four classes are being removed, deemed to be in a condition unsuitable for launch. They are:
* The Choppa (Greenskin)
* The Hammerer (Dwarf)
* The Blackguard (Dark Elf)
* The Knight of the Blazing Sun (Empire)
Spoiler 
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
12.07.2008 22:52:49
|
|
|
| Kahju, ma tahtsingi just choppa rollida. Proovin siis ehk witch hunterit hoopis.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.07.2008 14:36:24
|
|
|
| t*r* ma tahtsin roogi teha.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
14.07.2008 11:05:17
|
|
|
lol, esimene rare mis kukkus oli choppa turvis aga nad ei tulegi mängu
Ja paistab et kaose magus on lihtsalt engineeri mirrorclass , petid on nagu turretid ( statsionaarsed), masendav. Pvps on Magus vähemalt algusetierides nõrgim ( arvatavasti hiljem ka :p)
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
18.07.2008 10:29:22
|
|
|
http://www.ea.com/theater?mediaType=video&itemId=Warhammer%20Online-20080712123228449
Muide noored.. kas mäletate, kuidas ühes vanemas videos keski warhammeri promomees rääkis, et warhammeril pidi ülimalt geniaalne questidega seotud mängumootor olema. Täpsemalt väideti, et kui möllad kusagil metsas.. vaatad.. "HA! KARUD" ja tapad karud ära.. oled läbinud karude karja ning siis leiad sureva tüübi, kes annab sulle questi "tapa karusid". NIisiis.. mängumootor pidavat aru saama, et oled varem juba karusid tapnud ja saad kohe questi rewardi ning ei pea karusid uuesti tapma.
Toksisin siin betat ja.. VAATA AGA! EI OLE NII! Tapsin mingeid värdjaid enne. Sain hiljem questi. Haha.. arvake ära, pean uuesti neid samu värdjaid tapma .P
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.07.2008 10:37:01
|
|
|
Aga võibolla ikka ongi inteligentne?
Mäng vaatab, ahhaa, tapad palju värdjaid. Järelikult sulle meeldib neid tappa, anname sulle nüüd võimaluse neid veelgi rohkem tappa ning lisaks väikse questboonuse ka
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.07.2008 19:32:39
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
24.07.2008 21:22:18
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Spoiler 
|
tuus
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
24.07.2008 22:16:47
|
|
|
Woosh, need screenid on kõvad
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.07.2008 22:21:03
|
|
|
Ma olen alati arvanud, et Timberg on üks pagana ork!
Lahedad pildid
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.07.2008 23:46:37
|
|
|
ongi ork, aga tõprad võtsid ju choppa mängust välja .( praegune "main" on squig herder, tahaks black orki ka ära proovida. Eks näis.
[08/07/26][18:32:40][Scenario][Wacko]:don't stay on the slope
[08/07/26][18:32:44][Scenario][Wacko]:push up
[08/07/26][18:32:56][Scenario][Wacko]:you can walk by them you know
[08/07/26][18:33:08][Scenario][Baldrian]: are you one of those elite dudes that takes it too serious?
[08/07/26][18:33:22][Scenario][Bras]:stop talking as if eveery one bu you is a retart dipshit
[08/07/26][18:33:28][Scenario][Takatori]:please just stfu
[08/07/26][18:33:48][Scenario Party][Charun]:are those weak dudes that doesn't go for the healers ?
[08/07/26][18:34:08][Scenario][Baldrian]:yes I am, so what its a beta
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
06.08.2008 22:56:00
|
|
|
| Release date on September 18, natuke varem tuleb open beta ka.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winenose
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2007
|
07.08.2008 12:38:34
|
|
|
Kas Andricosse või kuskile mujale tuleb see ka müüki / preorderisse?
Kammisin war-europe lehte ja ei näinud digital download võimalust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.08.2008 13:54:11
|
|
|
Folks,
Well, the big day is here as this morning saw some major announcements hit the newswire. Ill now go into some detail regarding the press release as well as make some other announcements regarding North America here. Ill also give some color to the stuff that has been swirling around here lately:
1) Our launch date of September 18th is indeed official. Last week I had said that this weeks news wasnt going to cover the release date but some things came together just a wee bit faster than we expected (and how surprising is that?). Plus, with the retailers announcing the date (though some did put in the wrong date), we felt that we owed it to the community to announce our release date a little earlier than planned. Coordinating all the partners, retailers, etc., is as usual, *interesting* so we made the decision to announce the date today. As always, that date is still dependent on the remainder of beta going well, but as of this morning we are still on track for the 18th. As to why its on a Thursday, in order to ensure a simultaneous launch in North America and Europe and Oceania, we determined that Thursday was the optimal day and date. Coordinating a simultaneous launch in North America and Europe alone is quite challenging and because we did not want our European customers to have to wait even a few days longer than those in North America, we chose Thursday as the best possible day of the week to launch. With a launch on the 18th, WARs development time will still rank as one of the shortest of any major North American and European MMORPGs to date. I am amazingly proud of our teams effort and I hope, in about a month, youll agree that WAR is a great MMORPG.
2) As to the subscription pricing, this subject has been debated continually since we announced the development of WAR. We have been very upfront with the community about our willingness to charge more than what is the current established MMO subscription rate, just as we did when we launched DAoC. We have seen lots of polls, heard lots of comments and after much thought and discussion, we decided to keep prices on the same level with the competition. We know that the vast majority of the community will be happy with this decision so were happy to be able to do this for our players.
3) Regarding the pre-order, Collectors Edition and the Standard Edition, Im pleased to announce that we will be holding a special Preview Weekend in addition to the normal Open Beta. Those people who pre-ordered the CE will be given priority entrance into the PW. You will need to download the client (of course) from one of several download options, none of which will require any additional payment of any kind. Once the CE buyers have had their chance to register and download the client, we will allow our Closed Beta testers into the PW as well. We would like to have around 100K people load testing and playing the game so depending on how many CE purchasers sign up for this, we will invite other people into the PW as well.
4) Regarding the pre-order, Collectors Edition and the Standard Edition, we are extending the Head Start for the pre-order CE (not the SE) buyers by at least an additional day as an added thank you for buying our CE. Just as with the PW, no additional fee will be required to play in our Head Start.
5) Regarding the pre-order, Collectors Edition and the Standard Edition, we are pleased to announce that we will also be inviting our pre-order CE buyers into our Closed Beta test starting next week. There will still be some hardware spec requirements (but they are much lower than our current requirements) since we are still in Closed Beta but we expect that the vast majority of our PO CE buyers will meet the lowered requirements. We gotten a lot of feedback from the community on this point over the last few weeks asking for this and we are now going to make it happen.
6) Regarding the start of OB, we are still working out all the details and when we are 100% locked into a date, we will be happy to confirm it unequivocally. As the history of MMOs has shown, a bad OB can hurt both the long-term and the short-term the success of a game just as surely as a great OB can help the game succeed and we need to make sure that we are ready for OB on the day it begins.
7) Regarding the NDA lift, we hope to lift the NDA next week, one month before launch. I wish I could lift it right now but as Ive said elsewhere, we need to take care of a three issues before the NDA is lifted. One has already been taken care of and I hope that by the end of next week, the other two will be taken care of as well. Once we lift the NDA Ill go into more detail as to what the issues were and why I wanted to hold things up. The remaining two issues are not earth-shattering by any means but when I explain things, I hope youll understand why I wanted to wait another week.
So, thats it for todays announcements. We will have more over the remaining weeks before launch but I believe that all of these announcements are both great news for the community and well in keeping with our long-standing approach of talking with and getting feedback from the community. Whether it is the longer HS, the extra PW or the subscription pricing, we have shown that we are responsive to the needs/desires of our community and will act accordingly.
I hope that these announcements both fulfill my promise of major news this week as well as news that was going to make the entire community very happy. This message is chock full of more positive things that almost any I have been able to deliver about WAR since we signed the deal for Warhammer three years ago.
I also hope that these announcements, taken along with the previews that we have been receiving, show the community that WAR is both coming and coming along nicely.
Mark
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
08.08.2008 22:26:54
|
|
|
Tahaks ka teada, kuna siis andricost seda osta saab?
Sest praegu on suht tõenäoline, et AoC gildiga läheme WAR'i ka uudistama (AoC'sse tagasi kui suuremad updated ja fixid kunagi tehtud saavad)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
08.08.2008 23:05:55
|
|
|
Miki, mis gildist jutt? Hunt?
viimati muutis Timberg 11.08.2008 09:50:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
09.08.2008 00:05:02
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Miki, mis gildist jutt? Hunt? |
Ei-ei. Euro gild, kuna lihtsalt paljud läksid AoC'st ära (tegid teise 80'e ja siis hakkas igav), siis selgus, et WARi vastu ka palju huvi. Seega vaatame selle ka üle vast. Praegu hääletame siis servu tüübi ja factioni poolt veel
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.08.2008 13:20:40
|
|
|
| ise ootan oma collectors editionit .P
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
13.08.2008 16:26:50
|
|
|
Nii palju kui olen pilte näinud ja juttu kuulnud RvR'st beta vendade käest, siis tõotab ikka suht kõva mäng tulla. Ootan juba suurt müramist kuskil lossiseinte vahel Legofagidega
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:RAITZ::.
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
13.08.2008 18:42:51
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| ise ootan oma collectors editionit .P |
Kus kohast saaks collectors editionit tellida?
_________________ Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p! |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.08.2008 20:25:40
|
|
|
| enne sai soomest ja rootsist nt.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
14.08.2008 02:17:19
|
|
|
| CE on ainult kreeka online shoppides alles. Mis on 100% kreeka keelsed
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
14.08.2008 14:17:58
|
|
|
| kas kuskil on välja öeldud, millal EU open beta ja early access algavad? usa omadel oli vist 15 august kuupäevaks, mil said oma accounte hakata early accessi tegema...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
14.08.2008 14:24:12
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| kas kuskil on välja öeldud, millal EU open beta ja early access algavad? usa omadel oli vist 15 august kuupäevaks, mil said oma accounte hakata early accessi tegema... |
Nii palju kui ma aru saanud olen, siis EA on 16 september ja OB jääb sinna 15-16 august kanti.
See on ikka väga lahe, et juba praegu betas töötab RvR täiel jõul ja FPS pidi igati korralik kah olema suuremas madinas.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.08.2008 15:31:33
|
|
|
100% roosiline see ka ei ole, aga olles betat nüüd jälle mõnda aega mänginud, mängin esimese kuu kindlasti ja vaatan, mis juhtuma hakkab.
Mõni klass on teistest ikka tugevam .P
Serverite valikul on pvp serveritel üks hästi suur miinus. Nimelt ei saa madalama leveli aladele tagasi minna kedagi gänkima (või ükskõik mida muud tegema), sest siis sind muudetakse kanaks (rõve carebear suhtumine). Muidu oleksin ise täiesti kindel pvp serveri kodanik, kuid nüüd on see üpris kaheldav. Õnneks tavaliste serverite puhul seda probleemi pole, seal võid minna tagasi ka algusaladele, kanaks sind ei muudeta. Ainus tavaliste serverite probleem on see, et "mitte-pvp" aladel saad ainult nende värdjatega madistada, kellel pvp ära toggeldatud (peale pandud, et neid saab rünnata ja nemad saavad teisi).
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:RAITZ::.
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
19.08.2008 19:36:48
|
|
|
Keegi on kuulnud millal open beta hakkab?
_________________ Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p! |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
19.08.2008 20:42:56
|
|
|
7. septembril hakkab openbeta aga ...
Those interested in gaining access to the open beta will be required to preorder either the collector's edition or standard edition of the game at participating retailers or through publisher EA's online store. The developer also noted that current closed beta participants will automatically be granted a slot in the open test.
allikas: http://www.gamespot.com/news/show_blog_entry.php?topic_id=26549839&tag=;title;1
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
19.08.2008 21:30:48
|
|
|
| open beta my ass :/
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
21.08.2008 18:51:11
|
|
|
jaa parim trailer üle aastate imo : D
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
21.08.2008 18:58:49
|
|
|
Trailer väga kõva, väga mõnusa huumoriga tehtud kah Lööb blizzardi trailerid üle
Kui vaid mängud ka sama head oleks kui trailerid siis oleks kõik ok. Kuid juba see et pead Pre-orderi tegema et Betas mängida peaks näitama et ega midagi head sealt tulemas pole, plus siis need asjad mis kõik mängust välja jäeti hiljuti, kahju.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShinsouY
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2008
|
21.08.2008 19:00:06
|
|
|
SICK!
Arvan et proovin ikkagi peli, kui officially välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribu
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002
|
21.08.2008 19:02:19
|
|
|
Minu arust üks parimaid plusse selle mängu juures on see, et saab ka PvPs ennast üles leveldada.. igati teretulnud nähtus. Gildisüsteem on ka huvitav.. erinevad levelid ja võimalused.. eks näeb, mis siis lõpp-produkt endast kujutab.
PS. Keegi ei tea, kuidas Eestis selle mängu saadavusega kah on?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
21.08.2008 19:30:31
|
|
|
Eestisse tuleb tõenäoliselt mõnepäevase või umbes nädalase hilinemisega.
Kui kindel soov esimeste seas olla, siis www.direct2drive.co.uk/
Muide.. teeks sellise pulli, et hv'lased ühte serverisse? Ise pakun välja miske normal serveri. Miks?
-PVP serveris on selline nali, et kui lähed madalama leveli alasse, muutud kanaks.
-WAR on juba sellisena ülesehitatud, et PVP'd on igal juhul. Ka normal serveris on palju alasid, kus saab vabalt pvp'tada.
Pool loomulikult destro.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShinsouY
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2008
|
21.08.2008 19:47:25
|
|
|
Võiks jah koonduda, ma arvan , et võiks ikka PVP servusse minna Ise ainult lõigukese sõbra pool näinud gameplay'st, väike sõda käis..
Destro? Empire classid meeldivad rohkem mulle aga kui inimesed destro ronivad siis pean sealt mõne classi otsima..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
21.08.2008 20:59:13
|
|
|
| ise plaanin arvatavasti ikkagi pvp serveri valida, kui just open beta meelt muutma ei pane... poole kohta ei oska midagi kosta kuna mängu näinud pole ... preorderi tegin d2d'st ära...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
21.08.2008 21:17:57
|
|
|
Serveri valik on vast raskeim otsus. Tahan ise ka pvp serverit, aga nagu eelmises postituses ütlesin, rikkusid EA ja MYTHIC pvp serverid ära.
Core Ruleset -
Core ruleset is PvE away happily and RvR when you want to, on your own time, in RvR areas.
Roleplaying Ruleset -
The same rules as a Core ruleset, but with additional enforced naming policies, for the roleplaying community. IC interaction on chat channels, etc. will be promoted.
Open Ruleset -
Sort of like the Core ruleset except:
# RvR is everywhere
# You get turned into a Chicken if you enter lower level areas
edit: serveri teema vajab täpsustamist. hetkel on minu jaoks suhteliselt segane, kus muudetakse kanaks ja kus mitte. erinevad allikad, erinev info.
Folks,
Hmm, not sure how/where these things get started but nothing has changed since my State of the Game in November:
1) No FFA server at launch - Been really clear about this for a host of reasons over the last 9 months. If you want FFA servers, WAR isn't for you and we've always said that we will not have FFA servers. WAR is an RvR-centric game and the heart of RvR is, of course, realm versus realm and having realm pride is harder when the guy next to you could just as easily stab you in the back faster than the enemy.
2) Core Ruleset Servers - Limited number of separate areas for PvE leveling (where the races don't mix) + safe intro for lowbies but RvR with some limitations (Chicken rule and all that) everywhere else.
3) Open RvR Servers - No ganking of lowbies (sorry but killing truly low-level players isn't what WAR is about even with this ruleset) but RvR everywhere else that players are supposed to get to in the game (players always find a way to sneak in where we didn't plan on them finding a way into).
4) RP servers at launch but whether they will be CR or OR rulesets we are still talking about.
So, like I said, nothing has changed since November.
We are still working on some of the details but as of now, nothing has changed and we still plan on having servers that cater to both a consensual RvR crowd and a non-consensual RvR crowd.
Mark
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
21.08.2008 21:42:34
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
Trailer väga kõva, väga mõnusa huumoriga tehtud kah Lööb blizzardi trailerid üle
Kui vaid mängud ka sama head oleks kui trailerid siis oleks kõik ok. Kuid juba see et pead Pre-orderi tegema et Betas mängida peaks näitama et ega midagi head sealt tulemas pole, plus siis need asjad mis kõik mängust välja jäeti hiljuti, kahju. |
nagu dev'id ütlesid, et väljajäetud asjade asemel arendati kõvasti sissejäänud linnu ... ehk siis lisati nendesse kõvasti lisafunktsioone. ja parem alguses vähem asju kui rohkem ja bugiseid ... viimane näide on ju lähedalt võtta... AOC releasiti väga katkise mänguna...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
21.08.2008 21:50:55
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
nagu dev'id ütlesid, et väljajäetud asjade asemel arendati kõvasti sissejäänud linnu ... ehk siis lisati nendesse kõvasti lisafunktsioone. ja parem alguses vähem asju kui rohkem ja bugiseid ... viimane näide on ju lähedalt võtta... AOC releasiti väga katkise mänguna... |
See linnavõtmine on hetkel küll suht katkine värk. Terve RvR on paras zerg ja ei midagi muud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
21.08.2008 22:06:59
|
|
|
Mina lähen igal juhul Order aga miks mitte samasse serverisse kui teie, on keda tappa vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShinsouY
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2008
|
21.08.2008 22:07:09
|
|
|
| videos shadow warrior jooksis ringi katustel. Kas mängu tuleb ka see feature või on lihtsalt video lahedamaks tehtud?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
21.08.2008 22:19:04
|
|
|
| katusel jooksmine on vast enamus mängudes olemas ,) kui on katus ja piisavalt hea skilliga walljumper .P samas warhammeris sellele ei maksa lootma jääda, et kükitad 95% kusagil katusel ja teed piupiu.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|