Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:03:43 vasta tsitaadiga

kuhu tondi selverist saku tume ja tõmmu hiid kadunud on? libe sina ostsid kõik ära?
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 02.08.2008 22:10:45 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
sass 8)

...tekitab pohma icon_mad.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:12:49 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
Jerry kirjutas:
sass 8)

...tekitab pohma icon_mad.gif

no kui kast sisse valada siis küll jahh icon_razz1.gif icon_lol.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:31:33 vasta tsitaadiga

Olen Tartus, siin juuakse vaid premiumi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 02.08.2008 22:34:01 vasta tsitaadiga

ema sul seda joob icon_idea.gif icon_rolleyes.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.08.2008 22:58:27 vasta tsitaadiga

Zoig kirjutas:
kuhu tondi selverist saku tume ja tõmmu hiid kadunud on? libe sina ostsid kõik ära?
mina seda kraami ei tarbi icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 01:01:21 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
ema sul seda joob icon_idea.gif icon_rolleyes.gif
Ei. Ma ei joo koos empsiga!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.08.2008 01:41:48 vasta tsitaadiga

SL Õhtulehes õllede test
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=289699

Mina reastaksin need õlled küll vedike erinevalt
Chimay- artiklis pole küll mainitud kas tegemist sinise või punasega, kuid mõlemad õlled on väga head.
Aecht Märzen- Suitsune maitse koos linnase magususega thumbs_up.gif
Pilsner Urquell- Humal ja linnas tasakaalus, hästi tehtud kuid igav. Sõidab kõigist Eesti pilsneritest üle.
Franziskaner - Jällegi... hästi tehtud kuid igav. Igamehe nisuõlle. Isiklikult eelistan pärmisema maitsega Heidelbergerit.
Guinness- Stout tüüpi õllede Budweiser ja mitte heas mõttes. Stout Light. Suures koguses joomiseks asendamatu.
Newcastle Brown Ale- Populaarne õlle. Ilmselt tänu suht igavale maisele. Hea õlle sellegipoolest. Mina võtan iga kell selle asemel Suffolk Strong'i.
Kilkenny - Lahjendatud stout. Kõlbab ainult suurtes kogustes joomiseks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 02:22:50 vasta tsitaadiga

heh... mulle NewCastle meeldib väga ...aga seal viimane icon_razz.gif ..tume õlu Guinness aga minu keelele täiesti vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.08.2008 13:18:23 vasta tsitaadiga

rabasin poest prooviks kolm baltika 8't
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 23:03:56 vasta tsitaadiga

Originaal.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 00:04:50 vasta tsitaadiga

Niisama õlut lürpida iga õhtu on äge icon_question.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crp
HV vaatleja
crp

liitunud: 21.10.2004




sõnum 04.08.2008 00:52:18 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Niisama õlut lürpida iga õhtu on äge icon_question.gif


Selle peale ütlen Richard Neville lause milles on iva sees icon_wink.gif

"Kas marihuaana tekitab sõltuvust? Jah, selles mõttes, et enamik tõeliselt meeldivaid asju elus on väärt lõputut kordamist."
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 01:00:02 vasta tsitaadiga

Nomaeitea, ma ennast küll iga kuu sassi ei suitseta
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 04.08.2008 01:05:51 vasta tsitaadiga

ignoreeri siis teemat , pole mõtet niisama ka siin iriseda kogu aeg kui asjast midagi ei tea
egas iga vend pole Mahatma Gandhi kogu oma elu , igalühel oma ideaalid


viimati muutis Porno Parm 04.08.2008 01:06:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crp
HV vaatleja
crp

liitunud: 21.10.2004




sõnum 04.08.2008 01:06:07 vasta tsitaadiga

mai mõelnudgi selle all marihuaanat vaid tsiteerisin lauset(mõtet) mis ta ütles
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 01:12:14 vasta tsitaadiga

No ma olen õlut joonud küll, aga mitte kunagi sellise plaaniga, et võtan poest 4 pudelit ja nüüd kindlasti pean need ära jooma ruttu ühe õhtuga. Selline "plaanimajandamine" on pigem kalduvus alkoholismile, mitte mingi joogi nautimine icon_wink.gif


Kui te mind ei usu, siis uskuge Jürtot! 25 sekundi juures, asendage sõna "vein" sõnaga "õlu"

Link



icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crp
HV vaatleja
crp

liitunud: 21.10.2004




sõnum 04.08.2008 01:13:02 vasta tsitaadiga

no siis sulle ei maitse õlle veel nii palju, et sa ei suuda juua ära 4 pudelit ühe õhtuga. lihtsalt asi on maitseb nii hästi, et need 4 pudelit lähevad nii kiiresti ära, et sa ei saa arugi. beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 04.08.2008 07:59:01 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
No ma olen õlut joonud küll, aga mitte kunagi sellise plaaniga, et võtan poest 4 pudelit ja nüüd kindlasti pean need ära jooma ruttu ühe õhtuga.

sul on õllejoomisest ikka väga vale arusaam. icon_rolleyes.gif Või teed lihtsalt nalja? icon_neutral.gif
Nii vähe ja nii aeglaselt ei joo ükski endast lugupidav õllesõber, kusagil ilmas. Need, kes õllest lugu ei pea/ei maitse, ega väevõimuga ka ei ole mõtet endale seda solki sisse valada. icon_lol.gif icon_idea.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 08:30:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

seda solki

u said it

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crp
HV vaatleja
crp

liitunud: 21.10.2004




sõnum 04.08.2008 14:33:44 vasta tsitaadiga

ahh mis te vaidlete 8) beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 15:07:55 vasta tsitaadiga

õlu on meestele nagu teine emapiim, ja kellele õlu ei meeldi - lihtne, tegu on naisterahvaga.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 17:02:21 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
õlu on meestele nagu teine emapiim, ja kellele õlu ei meeldi - lihtne, tegu on naisterahvaga.

icon_lol.gif enamasti küll jah

carlking - sul ju endal lausa avataris suur sõna "BAAR" .. miks siis selline kallutamine siin teemas ? icon_biggrin.gif


viimati muutis biomehanik 04.08.2008 17:03:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 17:03:44 vasta tsitaadiga

Lähen joon kohe ämbritäie õlut ära! icon_neutral.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.08.2008 23:12:07 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
No ma olen õlut joonud küll, aga mitte kunagi sellise plaaniga, et võtan poest 4 pudelit ja nüüd kindlasti pean need ära jooma ruttu ühe õhtuga. Selline "plaanimajandamine" on pigem kalduvus alkoholismile, mitte mingi joogi nautimine icon_wink.gif


Kui te mind ei usu, siis uskuge Jürtot! 25 sekundi juures, asendage sõna "vein" sõnaga "õlu"

Link



icon_lol.gif icon_lol.gif
aga ainult karsklased virisevad kui halb asi alkoholism on
mulle meeldib alati nelipakk või enam haarata

see nelipakk teeb vaid meeldivalt vinguseks, 8 õlle õhtal teeb juba sassi icon_biggrin.gif
aga 1 pudeli joomine on selline narrimine, millega ennast ei riku

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 04.08.2008 23:34:19 vasta tsitaadiga

carlking ei saagi ju õlut juua õhtuti, muidu ei jõua enam pasunat puhkuda icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 23:35:15 vasta tsitaadiga

Kena päevitus icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 05.08.2008 17:00:14 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:
carlking ei saagi ju õlut juua õhtuti, muidu ei jõua enam pasunat puhkuda icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

spämm. naersin kõva häälega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 17:00:44 vasta tsitaadiga

mnjaaah,külmikus vedeleb üks grossi oma pole päris see õige.. aga käib ka pole nag päris solk, et aga end mitte narritada peab minna ja vaatama rock-i poole või näe foorumist aeti baltika isu täicca peale... Muide hoian alati siin silma peal,et kui mingeid kampaanijaid isegi jõudsin endale karlsbergi klaasi soetada, aga rocki omast jäin ilma ja selveri pakkumistest kahh, kuna olin siis kreekas tol ajal ja pidin 3 eurise amsteliga leppima... icon_smile.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 20:14:38 vasta tsitaadiga

Rock on võimsa reklaamiga maha saanud icon_lol.gif "Asi on pükstes" on ikka ülihea reklaam thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toffelmann
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2008




sõnum 05.08.2008 22:23:48 vasta tsitaadiga

arsen kirjutas:
mnjaaah,külmikus vedeleb üks grossi oma pole päris see õige.. aga käib ka pole nag päris solk, et aga end mitte narritada peab minna ja vaatama rock-i poole või näe foorumist aeti baltika isu täicca peale... Muide hoian alati siin silma peal,et kui mingeid kampaanijaid isegi jõudsin endale karlsbergi klaasi soetada, aga rocki omast jäin ilma ja selveri pakkumistest kahh, kuna olin siis kreekas tol ajal ja pidin 3 eurise amsteliga leppima... icon_smile.gif beer_yum.gif


Rocki oma on veel täitsa saada jüri Lukoilis ja Alexelas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 22:28:57 vasta tsitaadiga

Keegi ei tea kust Rocki 8 pakki saada? Sellega see lahe Woodstockist tuntud must Rocki klaas kaasas icon_smile.gif beer_yum.gif Panin just mõned Kulla eripruulid sügavkülma. 40 minti veel, siis parajalt külm. Jää külmalt on eripruul väga hea thumbs_up.gif Aga ka lihtsalt külmalt icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toffelmann
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2008




sõnum 05.08.2008 22:34:11 vasta tsitaadiga

Just kirjutasin, et Jüris veel on.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 22:38:58 vasta tsitaadiga

Sorry, ei pannud tähele.Tallinnas siis vist ei ole enam kuskil.. Huvitav, kas siis neid 8 pakke oli limiteeritud kogus aint...kahju. Klaasi tahaks icon_neutral.gif Lase või Woodstockist rotti icon_lol.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 22:44:29 vasta tsitaadiga

Kohalikus maksimarketis oli täna klaasiga kaheksapakke kuikõrgele icon_smile.gif Endal aga serviis koos ja nelipakid rohkem huvipakkuvad. Siiski oleks võinud suure kohvri võtta, kuidagi otsa lõpeb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 06.08.2008 02:24:59 vasta tsitaadiga

ise krabasin ka mai lõpus selle rocki 8packi ää, nüüd hea kodus teleka/arvuti ees klaasist õlut libistada thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry1992
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 13:50:11 vasta tsitaadiga

MÄGRA TASUB PROOVIDA?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 13:57:04 vasta tsitaadiga

ikka tasub. suht normaalne pilsner-tüüpi õlu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 20:14:20 vasta tsitaadiga

Pikk tööpäev seljataga , ja OI kuidas ICE maitseb hästi... 8)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 20:49:22 vasta tsitaadiga

jõin originaali ja rummi peale nagu ikka!
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.08.2008 21:14:54 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Pikk tööpäev seljataga , ja OI kuidas ICE maitseb hästi... 8)
Nagu ta oleks kunagi halvasti maitsend icon_lol.gif
mulle maitses ta hästi vist keskkoolis
siis kui õlut veel ei joonud icon_lol.gif
rohkem pole nautinud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 21:38:55 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mulle maitses ta hästi vist keskkoolis
siis kui õlut veel ei joonud icon_lol.gif
rohkem pole nautinud


Keskkooli ajal maitses mulle Mäger,Originaal ja pillu .. enam ei lähe need üldse peale icon_neutral.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 21:49:46 vasta tsitaadiga

kas just maitses aga minu keskkooli ajal sai joodud Kuldset otra,Slaavi,Moskva....õlut icon_lol.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrei™
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2008




sõnum 09.08.2008 03:29:02 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Pikk tööpäev seljataga , ja OI kuidas ICE maitseb hästi... 8)

Spoiler Spoiler Spoiler


Minu arust on ikka ICE maitse muutund võrreldes sellega mis ta oli näiteks aasta alguses icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 04:17:42 vasta tsitaadiga

ma hetkel asun maal ja ma ei taha teada mis selle neetud toa temperatuur on kus ma asun, igatahes nagu saunas oleks ja iga tunniga mis siin viibin on aina vingem leili viskamis tunne. Magama ei saa kah kurat jääda, diivan on 2 kohaline ja jalad peavad üle rippuma ja ma ei suuda selili magada juba ei tea mis ajast ...vist kunagi pole suutnud icon_biggrin.gif ... aga mul on võti vist väljapääsuks siit nõmedast olukorrast, nimelt 2 saku on ice seisavad nurgas...laseks siva need sisse, siis peaks nagu elevandile uinutusnool olema ja ZzzzzZzzzz ... ega muud üle ei jää igatahes... teen katse, mis siin kaotada icon_smile.gif
-------------
great...hea et unustasin nad külma panna, soe õlu...milline nauding hetkelisele olekule juurde lisada icon_mad.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 08:55:56 vasta tsitaadiga

Andrei™ kirjutas:

Minu arust on ikka ICE maitse muutund võrreldes sellega mis ta oli näiteks aasta alguses icon_rolleyes.gif


Las ma arvan ... 0,5 pudel? võta 0.3 pudel, selle maitse on samaks jäänud. 8)


biomehanik kirjutas:
ma hetkel asun maal


Kesse siis suvel ahju kütab ? ära rohkem puid alla viska icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.08.2008 16:03:08 vasta tsitaadiga

[quote="Lauri0112"]
Andrei™ kirjutas:

Minu arust on ikka ICE maitse muutund võrreldes sellega mis ta oli näiteks aasta alguses icon_rolleyes.gif


tsitaat:
Las ma arvan ... 0,5 pudel? võta 0.3 pudel, selle maitse on samaks jäänud. 8)


pudeli maitse? icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 17:17:04 vasta tsitaadiga

Järgisin ka teie soovitusi ja valisin poes 0.5 asemel 0.33. Esialgu pole viga. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 17:22:50 vasta tsitaadiga

Kutid, ma jõin ka eile õhtul õltsi. Kulda
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 17:56:08 vasta tsitaadiga

oli hea vä
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.