Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Fil'eStyle
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.07.2008 00:48:00 vasta tsitaadiga

Nonii icon_biggrin.gif Sai endale ostetud uus NOKIA N95 8GB
Eiole veel isegi sisse lülitanud, rääkige kuidas sellel see käib? Nagu peab ka mingi 15 tundi ennem laadima või võib kohe kasutada? (Paberitest ei saanud täpselt aru)
Ja üldiselt võiks mingeid soovitusi jagada?
icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 08:58:38 vasta tsitaadiga

Fil'eStyle kirjutas:
rääkige kuidas sellel see käib? Nagu peab ka mingi 15 tundi ennem laadima või võib kohe kasutada? (Paberitest ei saanud täpselt aru)


ei ole vaja laadida, võid kohe tööle panna.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fil'eStyle
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.07.2008 13:00:28 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Fil'eStyle kirjutas:
rääkige kuidas sellel see käib? Nagu peab ka mingi 15 tundi ennem laadima või võib kohe kasutada? (Paberitest ei saanud täpselt aru)


ei ole vaja laadida, võid kohe tööle panna.

Tänud, ma nii saingi paberitest aru, kuid mõtlesin veel üle küsida... icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 14:48:38 vasta tsitaadiga

viiner kirjutas:
DonNiger kirjutas:
Kindlasti on juba eelneval 700 pposti hulgas juttu olnud aga..

Tahaks kuulata uno raadiot, kasutades selleks wifit. Kuna garaazis pole mingit lärakasti aga saab panna arvuti kõlarid, siis kuidas selle asja toimima saaks?


Lae alla ja installi Internet Radio: http://europe.nokia.com/A41121127

kui teed proge lahti siis vali sealt "käsitsi raadiojaama lisamine" (võib kh teisisõnu olla) ja aadressiks pane
mms://wms3.neti.tv/uuno või http://trio.icecast.linxtelecom.com:8000/uuno.ogg (või mitte .ogg)
nimeks võid panna ükskõik mida.


seal pole ju sellist varianti, et käsitsi lisaminine, mingid etteantud jaamad on seal kõik ja eestist pole seal ühtegi jaama

okei, leidsin selle manuaalse koha, aga seal ei ühenda ta nendele linkidele mida siin on antud thumbs_down.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
auditehh
HV kasutaja
auditehh

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2008 15:15:50 vasta tsitaadiga

Tüdruk kustutas ma N95 mälukaardilt mõned pildid kogemata ära sest arvas et need on läbi BT juba arvutisse jõudnud. Oskab keegi mingit programmi soovitada millega taastada kustutatud pildid. icon_sad.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 16:22:47 vasta tsitaadiga

selline küsimus,miks mul se kaart nii mõõda paneb,minu asukohaga?? sõites pole asi nii hull mingi 10m jäävad tee ristid ja asjad hiljaks.. aga kui panen seistes et leia mind.. näitab hoopis minu asukohta ca100m peaegu valesti..ometi olen kesklinnas ja levi on hea.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:05:13 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
selline küsimus,miks mul se kaart nii mõõda paneb,minu asukohaga?? sõites pole asi nii hull mingi 10m jäävad tee ristid ja asjad hiljaks.. aga kui panen seistes et leia mind.. näitab hoopis minu asukohta ca100m peaegu valesti..ometi olen kesklinnas ja levi on hea.. icon_rolleyes.gif


kus telefoni hoiad taevalaotus ikka vaba?
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:06:08 vasta tsitaadiga

vabalt käes icon_neutral.gif vabas õhus keset linna
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:10:41 vasta tsitaadiga

proovi mõne teise gps tarkvaraga kui too ka nii teeb siis viga ilmselt riistvaraline.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:15:20 vasta tsitaadiga

mis suhtes teise gps tarkvaraga? nimeta mõni ?? tom tom või navigar näiteks v ?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:16:21 vasta tsitaadiga

jah näiteks tomtom, ise kasutan ja ülirahul!
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:23:14 vasta tsitaadiga

kuidas seda ma kasutada saan ?? ma olen proovinud aga pole osanud !! äkki oskad aidata icon_rolleyes.gif
telefon on muidu n95
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:37:16 vasta tsitaadiga

http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=538777 -install õpetus ja failid

western europe kaart copi siis ka mälukaardile 110mb http://thepiratebay.org/tor/3974081/TomTom_Map_Eastern_Europe_v_710

eesti hääle saamiseks siis see jüri hääl ka tomtom kodukalt vastavasse voice kausta- vist oli selline kaust!


viimati muutis guardv 02.08.2008 22:39:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:37:32 vasta tsitaadiga

kahjuks seal ei ole enam midagi..esimeses lingis
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:42:55 vasta tsitaadiga

http://www.mobilesmania.com/forum/index.php?showtopic=54730

viimati muutis guardv 02.08.2008 22:44:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:44:00 vasta tsitaadiga

mhmh tänan icon_wink.gif eks üritan edasi pusida 8)'


kuhu ma need kasutad pean tõstma :S 4 tükki mis on


viimati muutis laulasmaa 02.08.2008 22:48:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:45:57 vasta tsitaadiga

algul tahab jah natuke pusimist icon_lol.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:48:57 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
mhmh tänan icon_wink.gif eks üritan edasi pusida 8)'


kuhu ma need kasutad pean tõstma :S 4 tükki mis on
win raris lööb mingi errori ette kui avada tahan
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:51:22 vasta tsitaadiga

aa otis siis mujalt netist TomTom With Internal GPS Support v6.02 - see on asja nimi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fil'eStyle
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.08.2008 14:06:34 vasta tsitaadiga

Super telefon on, kasutan juba mingi nädal võinii, telefoniks siis N95 8GB - aga siuke küsimus et kuidas ma saan vaadata palju kõne kestab või siis peale kõne lõpetamist seda vaadata? Ja veel küsimus et aku seisu ka saab kuskil teada (palju % on jäänud vms) ? icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 14:08:22 vasta tsitaadiga

Seaded - Kõne - Kõnejärgne info - Sisse lülitatud

Siis näitab kõne lõpetamisel selle kestvust.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 03.08.2008 14:11:30 vasta tsitaadiga

Fil'eStyle kirjutas:
et kuidas ma saan vaadata palju kõne kestab või siis peale kõne lõpetamist seda vaadata?


seaded->telefon->kõne-> näita kõne kestust / kõnejärgne info
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 14:32:29 vasta tsitaadiga

probleem ikka,mul on eastern europe mapid olemas,aga kui ma nad mälukardipeale panen siis tom tom ei leia mingeid mape sealt ... icon_confused.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennart
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2006




sõnum 03.08.2008 14:41:31 vasta tsitaadiga

Tere!
Kuna GPS kasutab internetti ning kardan, et see teeb arved liiga suureks, siis tekkis küsimus, et kas GPS-i saab kasutada kuidagi ka ilma internetita?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 14:46:53 vasta tsitaadiga

jep.tom tomgiga ma sain sellega eile hakkama ,enamus guardv abiga, lasin peale ,aga kaarte ei taha kuidagi mu telefon leida.oleneb ka kas su telefonil on sisse ehitatud gps vatuvõtja
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fil'eStyle
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.08.2008 14:47:47 vasta tsitaadiga

its2cold, Luix - tänud teile!
Aga selle aku kohta ei tea keegi, et kuidas saab teada palju % (muidugi see pole oluline, lihtsalt küsin).
Ja niipalju kui mina aru sain siis selle telefoniga saab konkreetse numbri ära keelata vms.?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 15:12:54 vasta tsitaadiga

Seda akuasja niisama kuskilt vaadata ei saagi. Selleks on programm Device Status aga minu arust kipub see ikka jubedalt aiateibaid näitama..
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 15:18:44 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
probleem ikka,mul on eastern europe mapid olemas,aga kui ma nad mälukardipeale panen siis tom tom ei leia mingeid mape sealt ... icon_confused.gif


oskab äkki keegi aidata ??? icon_sad.gif kohe varsti minek eestipeale ja väga läheks vaja seda icon_sad.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 15:25:36 vasta tsitaadiga

tomtom-i kaust peab olema juurkaustas ja sinna tomtom alla lihtsalt kopid kõik failid, minul hakkas kenasti nii tööle
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 15:26:46 vasta tsitaadiga

ei lähe nii ikka icon_sad.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.08.2008 15:31:01 vasta tsitaadiga

Tee uus kasut nimeta see kasut Eastern_Europe-Map ja extracti see kaarti rar sinna sisse,ning viska siis see kaust mälukale ja asi ok...
Kui ei ikka ei toimi siis mine ja osta see tomtom koos kaardiga.. ega pira asi ei peagi toimima..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 15:32:02 vasta tsitaadiga

olen seda juba ka proovinud icon_lol.gif

aga eks siis otsin teise kaardi icon_smile.gif..või siis tuleb tõesti poodi minna beer_yum.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 15:51:50 vasta tsitaadiga

Miks Nokia Maps ei kõlba? Hääljuhendamist tingimata vaja?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 16:27:02 vasta tsitaadiga

kõlbab vägagi,aga neti tahab liiga palju icon_biggrin.gif..
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
melofan
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 03.08.2008 16:33:25 vasta tsitaadiga

Nokia Kaardid ei taha üldse netti, kui just sateliitpilte näha ei taha, kuid navigeerimiseks peab raha eest litsentsipikendust ostma.
Google Maps on see mis töötab ainult neti olemasolul.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.08.2008 16:33:28 vasta tsitaadiga

Miks see netti tahab saada sul? icon_lol.gif Vahendid--seaded--üldine---positsioneering--positsioneerimis meetodid-- ja linnuke vaid Integreeritud GPSi ette.. Kui kasutad AGPS siis jah gprsi eest pead mõned eegid maksam..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 16:51:03 vasta tsitaadiga

eelnevalt tuleks muidugi nokia maps-i abil vajalikud kaardid telefoni paigutada...tasuta icon_wink.gif
kas muidu sellest nokia enda kaartide süsteemist on võimalik kuidagi mööda ka hiilida nii, et hääljuhtimine või kasvõi teekonna reaalajas näitamine toimiks?

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 16:59:32 vasta tsitaadiga

omgwtf, no ega jah:) ega tänud. ma arvasin et ainult se laadimine käib läbi neti,käib see kah mulle,kui vaja ennast üles leida,siis saab kah selle neti sisse lükatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 03.08.2008 20:25:11 vasta tsitaadiga

laulasmaa, TomTom'i kaardifailid lähevad mälukaardil kausta nimega maps.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 20:27:53 vasta tsitaadiga

failide viga oli icon_smile.gif.. teised töötasid icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 22:18:21 vasta tsitaadiga

to laulasmaa tomtom kaardid asuvad jätkuvalt kaustas tomtom - tõsta naad lihtsalt sinna sisse ja maps kaustaga pole tomtom-il midagi pistmist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 22:24:06 vasta tsitaadiga

no ma sain korda jah kõik,aga ta ütleb nüüd alati mulle et ei ühenda ära,sest mälu on liigavähe icon_evil.gif ning ei n
ita midagi....kasutan siis nokia map edasi 8) ei viitsi hetkel jamada enam,homme on minek niguinii..
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 23:01:07 vasta tsitaadiga

see et mälu on liiga vähe räägib vist kõigil aga kui kõik installid ilusti tehtud ja kaardid ja bluetoch sisemine gps driver lisatud siis on väga oluline selle tomtom-i juures käivitamise järjekord, 1 kõigepealt käima see pealuuga crack - siis lubad tal kõik ühendused ja paned hide!, 2 käivitad programmi tomtom lubad tal käivitada bluetooch-i - võtad muuda häälestust ja sealt valid näita gps staatust- sealt edasi konfigureeri- sealt muu bluetooch gps vastuvõtja ja valid BiNPDA gps - nüüd ootad lahtise taeva all kuna postikesed siniseks lähevad(selleks võib kuluda kuni 5minni) ja valid valmis. nüüd ongi kõik kasutamiseks valmis ja võid valida sihtkohti jne .... ahjaa enne pead valima ka kaardiks western europa ja keeleks siis jüri est icon_biggrin.gif thumbs_up.gif iga kord pead käivitamisel sama asja läbi tegema kuna sisemist gps antenni ta ise meelde ei jäta icon_neutral.gif

kunagi seletasin ka juba seda siinsamas teemas aga noh moded ei salli piraatlust icon_cry.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 23:09:36 vasta tsitaadiga

guardv, suur suur tänu icon_smile.gif.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 08:28:52 vasta tsitaadiga

guardv kirjutas:
moded ei salli piraatlust icon_cry.gif


ega neile see jutt ka ilmselt ei meeldi icon_lol.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fil'eStyle
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.08.2008 23:48:44 vasta tsitaadiga

Mis värk on muusikaga, sellessuhtes kui laptopist tahan mp3 faile saata telefonile (läbi kaabli muidugi) siis ei saa kuidagi, ja tahab veel konventeerida vms ka pealekauba, siiamaani pole saanud, kuigi proovisin ka 1 kord ja kiirelt icon_confused.gif
See Nokia Nseries PC Suite üldse kuidagi selline, et maeitea, peab harjuma...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 23:49:31 vasta tsitaadiga

kopeeri otse kaardile
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fil'eStyle
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.08.2008 00:49:25 vasta tsitaadiga

Läks meelest ära, tahtsin veel küsida et kas N95 saab ainult laadija kaudu laadida või saab ka teistmoodi? (Näiteks nagu SE 'l kaabliga)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 08.08.2008 09:21:08 vasta tsitaadiga

Fil'eStyle kirjutas:
Läks meelest ära, tahtsin veel küsida et kas N95 saab ainult laadija kaudu laadida või saab ka teistmoodi? (Näiteks nagu SE 'l kaabliga)

N95 saab VAID laadimise august laadida.
Nokia müüb müstilise summa eest juhet USB pesast nokia 2mm laadija otsani (CA-100).
Ehk N95 saab edukalt hakkama 5V ja 500mA , mida USB pesa maksimaalselt välja annab.
Ise ostsin ebay kaudu juhtme, kus on data (miniUSB) ja laadimise ots ühes juhtmes koos.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 15:53:32 vasta tsitaadiga

muretsesin endale ka hääljuhised ning teekonna näidu nokia mapsile...tõmbasin nokia lehelt ingliskeelse õpetaja, aga oskab keegi ehk soovitada kas kusagil on neid hääli veel? ehk eesti keelset? tomtom-ile oli neid päris palju ja teoorias ei tohiks eriti raske neid isegi salvestada olla(kõik käsud eraldi failidena kaustas)
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.