Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 236, 237, 238 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 30.07.2008 22:52:32 vasta tsitaadiga

enne kahjuks ei tule midagi, kui sul kaart valma on ja siis ostma hakkad, siis alles hakkavad tlema need asjad. oleksid pidanud KOHE tegema selle kaardi kui game.co.uk-d kasutad. oleks saand jubapäris palju

http://www.vitivi.tv/index.php?layout=show_video&var=18921;wmv;0;0;0;13;1&game=

HOLYSHIT, kus mühiseb! trrrrrrrrrrrrrrrrääää-ä-ä-ä-ä-ä-ä-äää.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 30.07.2008 23:04:54 vasta tsitaadiga

Täna sõber rääkis, et plaanib ka xbox 360 soetamist. Ma siis küsisin, et kumma ta ostab Arcade või Premiuim. Selle peale hakkas ta naerma ja ütles et loomulikult Premium, Arcadega saab ju ainult arcade mänge mängida. Hmm, ma polegi kunagi mõelnud, et keegi nii võiks arvata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriiT_
Piiratud kasutaja
PriiT_

liitunud: 15.12.2003




sõnum 30.07.2008 23:08:33 vasta tsitaadiga

h62k kirjutas:
Täna sõber rääkis, et plaanib ka xbox 360 soetamist. Ma siis küsisin, et kumma ta ostab Arcade või Premiuim. Selle peale hakkas ta naerma ja ütles et loomulikult Premium, Arcadega saab ju ainult arcade mänge mängida. Hmm, ma polegi kunagi mõelnud, et keegi nii võiks arvata icon_biggrin.gif


Olen ka mina kokku puutunud mõnega, kes nii arvab. On isegi vaidlema hakatud , et Arcade nimigi juba ütleb, et ainult Arcade
mänge saab mängida ja kõvaketast ka ei ole, et kuidas sa siis mängid icon_lol.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 23:16:17 vasta tsitaadiga

Järelikult Premium mängib ainult Premium mänge ja Elite ainult Elite mänge? icon_biggrin.gif Raskeks läheb see mängude tegemine..
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 12:00:39 vasta tsitaadiga

Aidake kiiremas korras hädast välja... Kas see vga kaabli audio otsad on seal isased või emased? Mul vaja sinna konverter muretseda, et klappe või kõlle taga hoida aga tevalos ei ole otseselt juppi...seega peab seal müüja kokku komplekteerima üleminekutega õige asja.

Sellisele asjale http://media.teamxbox.com/dailyposts/xbox360/faq/vga.jpg on vaja otsa sobitada midagi sellist http://www.vpi.us/vpi/images/items/rca-ff.jpg , sinna omakorda http://img.alibaba.com/photo/205246107/3_5mm_1_8_Female_Mini_Jack_to_2_RCA_Plugs_Audio_Cable.jpg

Kuidas seda küsida sealt täpsemalt... ??

Eelminekord ehitati täpselt samadest asjadest mulle üleminek kokku.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 12:10:58 vasta tsitaadiga

sul on sellist adapterit vaja, kus ühes otsas on 2xRCA (emased) ja teises otsas 3,5mm stereopesa

sellist põhimõtteliselt, ainult et mitte mono: http://www.icables.com/2-x-rca-female--1-x-3-5mm-mono-female-adapter.html


viimati muutis SKG 31.07.2008 12:14:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 12:13:43 vasta tsitaadiga

No see ongi põhimõtteliselt see sama mis minulgi vaja ju... ainult keerulisem, kuna eelminekord ei olnd tevalos juppe olemas... ning ta pidi üleminekutega ehitama sama asja. 3.5mm ongi ikka tava klappide ots?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 12:15:21 vasta tsitaadiga

kõrvaklapid ja arvutikõlarid üldjuhul 3,5mm stereopistikuga jah
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 17:08:48 vasta tsitaadiga

Igatahes minu üleminek on tevalist kodupoole tulemas juba icon_razz.gif Saab siis üle pika aja jälle kasti tööle panna.... frontlines tahab mängimist ja BF BC


Edit: Kõigile neile siis, kes tahavad Tevalo kaudu endale sellist kaablit kokku panna, et saaks xboxi taha ühendada arvutikõllid või siis kõrvaklapid.



Maksab selline asi 47.- kokku
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 31.07.2008 21:35:39 vasta tsitaadiga

kuulge, kas kellelgi on kogemust XB360/PC bundlega, sellega millel tuleb wireless adapter PC jaoks? Nimelt on selline häda, et PCga connectib ilusti ilma probleemideta, XBga jääbki ühendust ketrama. Suht puine teema, peaks ju olema 1:1 sama pult. Olen proovinud XB restartida ja võrgust väljagi kiskuda, aga ei midagi.

Edit:
vabandust, ise olen stoopid :S

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 00:40:40 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
Edit:
vabandust, ise olen stoopid :S

Mis tegid siis? unustasid x-i ja puldi omavahel ära "paaritada" sellest nupust?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 01.08.2008 09:13:20 vasta tsitaadiga

Jep icon_smile.gif

Ma pole kunagi 2. pulti kasutanud XB peal icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 10:38:30 vasta tsitaadiga

Mina avastasin selle mõnusa feature, et kui paned "play and charge" kaabliga wireless puldi X-i külge, siis paaritab automaatselt selle X-iga ära.

Seda on hea teada, kui käid näiteks oma puldiga sõbra juures multiplayer asju mängimas. Kaabliga paaritad automaatselt sõbra juures ära, ja koju tulles enda X-iga (eeldusel muidugi et see kaabel olemas on mõlemal... icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 01.08.2008 13:09:16 vasta tsitaadiga

Kui keegi sealt game.co.uk-st tellinud on, siis kui kiirelt saabus? Eelmise nädala teisipäev sai tellitud ja pole veel kohale saabunud, veits murelik juba icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 13:14:54 vasta tsitaadiga

Angryhead kirjutas:
Kui keegi sealt game.co.uk-st tellinud on, siis kui kiirelt saabus? Eelmise nädala teisipäev sai tellitud ja pole veel kohale saabunud, veits murelik juba icon_razz.gif


Nädalaga keskmiselt tuleb

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 15:54:44 vasta tsitaadiga

Angryhead kirjutas:
Kui keegi sealt game.co.uk-st tellinud on, siis kui kiirelt saabus? Eelmise nädala teisipäev sai tellitud ja pole veel kohale saabunud, veits murelik juba icon_razz.gif

helista postkontorisse. üldjuhul 4-5 tööpäevaga kätte saanud asjad.

edit:
kena mod krt, ainult, et RRoD-i näitab pidevalt, kuna ledid on punaste vastu vahetatud icon_lol.gif

Link


vaadake oma MS Pointsid igaksjuhuks üle, äkki on midagi pudenenud:
http://gaming.hexus.net/content/item.php?item=14747
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Softman
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006




sõnum 01.08.2008 18:43:13 vasta tsitaadiga

mul ei signi praegu isegi livesse sisse:S
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.08.2008 19:01:18 vasta tsitaadiga

Ma sain sisse aga

Current Microsoft Points Balance: 0

Saaadfaaace

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 21:18:52 vasta tsitaadiga

see võiks tõsi olla ja tehku Euroopas ka siis juba icon_razz.gif
http://arstechnica.com/journals/thumbs.ars/2008/08/01/mole-attack-360-price-cuts-on-all-hardware-in-september
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stenno
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2008




sõnum 02.08.2008 01:01:20 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et seal game.co.uk-st saab elite versiooni koos kahe mänguga odavamalt kui siit premiumi niisama, sellega seoses tahtsin küsida,et kas sellel on mingi halb külg ka kui ma sealt tellin, ja kas siis kui asi katkti läheb ei ole garantiiga midagi teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 01:03:46 vasta tsitaadiga

stenno kirjutas:
Vaatasin, et seal game.co.uk-st saab elite versiooni koos kahe mänguga odavamalt kui siit premiumi niisama, sellega seoses tahtsin küsida,et kas sellel on mingi halb külg ka kui ma sealt tellin, ja kas siis kui asi katkti läheb ei ole garantiiga midagi teha?
Nad ei saada riistvara väljapoole Suurbritanniat.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stenno
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2008




sõnum 02.08.2008 01:05:41 vasta tsitaadiga

deem... noh jah tänud vastuse eest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 02.08.2008 12:33:26 vasta tsitaadiga

Kuulge, kas UK punkte praegu keegi vahendab ikka veel ? Hirmsasti tahaks kohetäna saada icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 15:06:18 vasta tsitaadiga

Millal 1680x1050 reso support tuleb?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 15:20:22 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Millal 1680x1050 reso support tuleb?

oktoobri lõpp peaks olema
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 19:38:13 vasta tsitaadiga

kuidas selle game.co.uk tellimisega on? kas mingid maksud lähevad kah veel juurde, või sealne hind on ka lõplik?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 19:44:42 vasta tsitaadiga

hondaa, postikulu ainult.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 02.08.2008 19:50:45 vasta tsitaadiga

Ja postikulu tuleb 60 krooni. Soodne koht.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 20:50:08 vasta tsitaadiga

olen mitu korda 5 mängu korraga ka tellinud, mahub 1kg sisse ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 21:23:44 vasta tsitaadiga

kas ta hoiatab kah, et kaal üle 1kg läinud, või saadetakse lihtsalt 2 pakki?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:01:57 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
kas ta hoiatab kah, et kaal üle 1kg läinud, või saadetakse lihtsalt 2 pakki?

ausaltöeldes pole aimugi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 11:09:22 vasta tsitaadiga

XBOX360 mängudele on praegu Games väga võimsad pakkumised.
Ninja Gaiden 2 for £19.99
BioShock for £17.99
Skate for £22.99
The Darkness for £14.99
GRAW 2 for £12.99
Perfect Dark Zero classic for £4.99

Rohkem ma ei taha uurida... Viimane pakkumine pani küll südame verd tilkuma, et eile ainult Ninja Gaiden II ja Skate tellisin...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 11:40:30 vasta tsitaadiga

sealt saab tutika BioShocki 270.- EEK eet kätte 8)
http://www.zavvi.co.uk/bioshock-games-BioShock/798990/qc.r10.1/p.jsf

olen sealt Zavvi-st tellinud, tuleb umbes sama kiiresti kui GAME-st ja igale mängule lisandub 2£ postikulu
toodi koju postkasti

edit: JEE! icon_lol.gif http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/8033


viimati muutis SKG 03.08.2008 11:48:50, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 11:40:56 vasta tsitaadiga

Millega seal game.co.uk´s maksta saab... peab olema krediitkaart? VISA logoga kaart kärab küll? Ise muidu hasapanga klient.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 11:43:15 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Millega seal game.co.uk´s maksta saab... peab olema krediitkaart? VISA logoga kaart kärab küll? Ise muidu hasapanga klient.

kreditkaart või teed SEB-i Internetipangas ajutise virtuaalkaardi omale 10.- eek eest
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 11:46:44 vasta tsitaadiga

keegi seda toredat rooli ei taha omale?, uus.
500.- (poes 1500.-)
http://www.youtube.com/watch?v=GFnqz07UK8A
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu83
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2007




sõnum 03.08.2008 12:58:30 vasta tsitaadiga

Nii..konsool ostetud: 27.10.2007, toodetud: 2006-10-03

Päris pikalt sain siis mängida enne kui 3 toredat punast tuld vilkuma hakkasid. Muidu on poohui, a nõme on see, et just eile ostsin toslinki optilise audio kaabli, et 5.1 heli välja pigistada ja nüüd sellega mängida ei saanudki icon_lol.gif

A mis seal ikka, viin garantiisse ja vaatan, mis edasi saab.

_________________
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 13:06:29 vasta tsitaadiga

raidu83, imelik ka kui ei oleks tulnud icon_lol.gif.See ei olnud isegi Falcon..
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.08.2008 13:30:51 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
keegi seda toredat rooli ei taha omale?, uus.
500.- (poes 1500.-)
http://www.youtube.com/watch?v=GFnqz07UK8A
pole ju isegi force feedbacki ? (vibration != FF),samuti pole võimalik seda laua külge kinnitada
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karla01
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2004




sõnum 03.08.2008 14:09:48 vasta tsitaadiga

selline kys et mul xbox360 ei tööta, punased tuled vilguvad ja garantiid enam ei ole, muidu ma võtsin isegi lahti ja avastasin et keegi on skeemi peale markeriga joonisanud kunagi, mis vahendiga seda sitta maha võtta ja kui ei aita sis kuhu parandusse saab viia? asun võrus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 03.08.2008 14:26:27 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
XBOX360 mängudele on praegu Games väga võimsad pakkumised.
Ninja Gaiden 2 for £19.99
BioShock for £17.99
Skate for £22.99
The Darkness for £14.99
GRAW 2 for £12.99
Perfect Dark Zero classic for £4.99

Rohkem ma ei taha uurida... Viimane pakkumine pani küll südame verd tilkuma, et eile ainult Ninja Gaiden II ja Skate tellisin...

Sai kah tellitud paar mängu GAME-st.

1 x Battlefield: Bad Company Xbox 360 £39.99
1 x Skate Xbox 360 £22.99
1 x Need for Speed ProStreet - Pre-owned £9.99

Total cost £75.92 (1 506 EEK )

Andrico-st tellides oleks kogu kupatus maksma läinud 2 997 EEK icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 03.08.2008 14:50:22 vasta tsitaadiga

Keegi HDD-d ei taha müüa ??? icon_biggrin.gif 120gb oleks hea.. no 20gb on ka hea icon_razz.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karla01
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2004




sõnum 03.08.2008 16:52:49 vasta tsitaadiga

no äkki keegi teab ikka kuhu xbox remonti viia kui garantiid ei ole ??????
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 17:37:01 vasta tsitaadiga

karla01 kirjutas:
no äkki keegi teab ikka kuhu xbox remonti viia kui garantiid ei ole ??????

Võta minuga ühendust

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 18:12:16 vasta tsitaadiga

Xbox-i hinnalangus USA-s septembri alguses suht tõenäoline: http://kotaku.com/5032449/proof-of-the-199-xbox-360-rumor
tsitaat:
Arcade 199$ (279$)
Pro 60GB $299 (20GB 299$)
Elite 120GB $399 (449$)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 18:19:19 vasta tsitaadiga

Skeptik, krdi odavaks läheb asi ikka icon_eek.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 18:24:54 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Skeptik, krdi odavaks läheb asi ikka icon_eek.gif

mhmh, Arcade on varsti PS2-ga ja PSP-ga samas hinnas icon_biggrin.gif

aga see võiks Euroopasse ka ikka tulla
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peltz
HV kasutaja
Peltz

liitunud: 13.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 20:22:43 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Skeptik, krdi odavaks läheb asi ikka icon_eek.gif


Osta või teine juurde.

Aga kuidas nende achievementidega on? Ma siin lugesin et kellelgi oli kaduma läinud need kui konsooli netti ühendas ja see sealt mingi vana profiili tiris.

_________________
"Do you know what the 'Chain of Command' is? It's the chain i'm going to beat You with untill You understand who is in command!"
"And you have the right to say, No!"
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 22:29:28 vasta tsitaadiga

mikk36, dual feedback, lauakülge kinnitust ei oska komm. võtsin korra välja ja tagasi karpi.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.08.2008 22:42:38 vasta tsitaadiga

virx, meh on dual feedback ?
videos ta ju demonstreeris selgelt, et roolil on tavaline centering force (vedruga/kummiga/millega iganes tõmbab lihtsalt tuimalt keskele tagasi)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 236, 237, 238 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.