Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mirror's Edge märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 30.07.2008 23:34:33 vasta tsitaadiga

gameplay päris julm ikks thumbs_up.gif ootan huviga
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 12:13:51 vasta tsitaadiga



+
http://buttonmasher.co.nz/2008/07/27/story-telling-in-mirrors-edge-will-be-2d/

edit: Novembris siis väljas thumbs_up.gif , 11ndal vist
Preorder tehtud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 10:16:01 vasta tsitaadiga

gameplay video
http://blip.tv/play/Acj6NI35ZA icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.08.2008 14:44:19 vasta tsitaadiga

Liiga kena mäng, jube hea tundub, loodetavasti ei tüüta kiirelt ära.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 21.08.2008 14:52:14 vasta tsitaadiga

Kas stooryst on juttu olnud?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 21:04:10 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
loodetavasti ei tüüta kiirelt ära.

terve mäng niimoodi ronida, hüpata, joosta, miks see peaks ära tüütama icon_rolleyes.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 21:15:20 vasta tsitaadiga

neid vendi saab tampida ka seal ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 21.08.2008 21:37:15 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
G80 kirjutas:
loodetavasti ei tüüta kiirelt ära.

terve mäng niimoodi ronida, hüpata, joosta, miks see peaks ära tüütama icon_rolleyes.gif


gta4.jas ajasin terve mäng inimesi alla, ikka tüütas ära

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 00:20:58 vasta tsitaadiga

Üks gameplay video veel http://www.on-mirrors-edge.com/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=1
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 22.08.2008 03:08:38 vasta tsitaadiga

nii palju kui vaadanud, siis mulle avaldab muljet ja selle ma ka vast ostan
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 08:45:12 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
nii palju kui vaadanud, siis mulle avaldab muljet ja selle ma ka vast ostan

Ise proovin enne ära ja siis vaatab kas ostan icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 26.08.2008 13:43:23 vasta tsitaadiga


icon_biggrin.gif
mirrors edge on suht must buy minu jaoks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 11:41:24 vasta tsitaadiga

PCle ja 360le on asi delayed järgmisesse aastasse.
PS3le tuleb ikka sellel aastal.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 11:45:52 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Ära hirmuta.
Linki?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 11:55:21 vasta tsitaadiga

Link link link.. I am your fucking god.. what link do you need?

Ah perse... Vahepeal tuli uus uudis
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 11:57:12 vasta tsitaadiga

Ah, ma vahepeal juba leidsin selle sama uudise.
Igati jama värk, ütleks
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 12:19:06 vasta tsitaadiga

Kuidas jama, kui kõik on on track.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 27.08.2008 12:42:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mirror’s Edge will be shipping this winter on PS3, XBOX360 and PC.


yay thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 13:38:43 vasta tsitaadiga

Ai, pea pulki täis lugesin vähe valesti

e: http://www.gametrailers.com/player/38920.html
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 17:27:34 vasta tsitaadiga

Talvel... peab siis natsa ootama icon_razz.gif .
Aga parem talv , kui järgmine aasta .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 08:38:34 vasta tsitaadiga

Game.co.uk kirjutas:
..
As you may already be aware, the UK release date for Mirror's Edge has changed to 14-Nov-2008 ..

Et siis 3 päeva hiljem
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 30.08.2008 17:12:56 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
Game.co.uk kirjutas:
..
As you may already be aware, the UK release date for Mirror's Edge has changed to 14-Nov-2008 ..

Et siis 3 päeva hiljem

Väga hea, sügisel igav ei tohiks hakata.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 09:18:42 vasta tsitaadiga

Electronic Arts revealed the game's preliminary system requirements:

OS: Windows XP or Vista
CPU: Pentium 4 at 2.4 GHz / Athlon 64 2800+
RAM: 1GB
Gfx card: GeForce 6 Series with 256MB VRAM or higher, or ATI X1650 (or HD2400)

http://www.actiontrip.com/rei/comments_news.phtml?id=090108_6
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 18:49:59 vasta tsitaadiga

Min sätetel siis läheb isegi minu praegusel juustul see tööle icon_lol.gif . Aga ma ei hakka proovima , ootab vast korraliku masina ennem ära .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 19:00:52 vasta tsitaadiga

nad võiks siis reso ka juba ära mainida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 02.09.2008 19:05:27 vasta tsitaadiga

800*600 icon_smile.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 19:36:23 vasta tsitaadiga

320x240 icon_razz.gif . Tegelikult ma usun , et low ja 1024x768 vms .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 09:36:38 vasta tsitaadiga

PS3 Mirror's Edge Gets Exclusive DLC

edit:

Mirror's Edge PC Minimum System Requirements // http://www.gamecyte.com/mirrors-edge-pc-impressions-system-requirements-revealed
* Windows XP or Vista
* Processor: Pentium 4 at 2.4 GHz
* RAM: 1GB
* Video: GeForce 6 Series with 256MB VRAM or better


vot siis

editedit:

tsitaat:
Multiplayer is not going to be traditional type of deathmatch. There is very little known about Multiplayer beyond that.

vähemalt tuleb icon_smile.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 17:25:22 vasta tsitaadiga

Tundub, et PC peale tuleb mäng vist alles järgmisel aastal. Konsoolidele muidu 11-ndal novembril.
tsitaat:
Guildford, UK – Sept 18, 2008 – Take a leap of ‘Faith’ this November! DICE, an Electronic Arts Inc. studio (NASDAQ: ERTS), today announced that the highly acclaimed first-person action adventure title, Mirror’s Edge™ will ship on November 11th for the PLAYSTATION®3 computer entertainment system and the Xbox 360® videogame and entertainment system. The PC version of Mirror’s Edge will ship later in the winter. Prior to launch, players worldwide will get an early peek at the game when the demo* becomes available via Xbox LIVE™ Marketplace and PLAYSTATION® Store. The demo will feature the prologue of the game including the tutorial and a segment of the single-player story mode. Starting September 26th, players who pre-order Mirror’s Edge at selected retailers will get an exclusive code that unlocks the Time Trial mode in the demo.

Time Trial mode challenges players to find the fastest route across the rooftops and through the streets. Players can upload their best time to the Mirror’s Edge leaderboards for their friends to download and compete against. Players can see their friend’s ‘ghost’ run as they race their way through the course to the top of the leaderboards.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2008 18:55:37 vasta tsitaadiga

icon_mad.gif võiks ikka kõik samal ajal . Aga vast viimistlevad veel mängu , siis thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 08:09:11 vasta tsitaadiga

http://gamevideos.1up.com/video/id/21561
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.09.2008 12:11:27 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
http://gamevideos.1up.com/video/id/21561

Graafika on tasemel. icon_wink.gif icon_lol.gif
Kahju, et PC mehed peavad kauem ootama. icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 18:37:09 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Skeptik kirjutas:
http://gamevideos.1up.com/video/id/21561

Graafika on tasemel. icon_wink.gif icon_lol.gif
Kahju, et PC mehed peavad kauem ootama. icon_neutral.gif

põhiline on see, et käed on seal mehe omad. RÄMÄÄÄÄÄ.... icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 20:41:13 vasta tsitaadiga

Täiesti pede värk et PC inimestele nii pähe antakse koguaeg. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_mad.gif icon_mad.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.09.2008 00:26:33 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Täiesti pede värk et PC inimestele nii pähe antakse koguaeg. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_mad.gif icon_mad.gif

Ega ta tore pole jah.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 08:37:58 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Sakurai kirjutas:
Täiesti pede värk et PC inimestele nii pähe antakse koguaeg. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_mad.gif icon_mad.gif

Ega ta tore pole jah.

G80 -l vist huvi tekkinud Mirrors Edge vastu kuna Warheadi karbis oli ME flaier icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.09.2008 12:52:59 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
G80 kirjutas:
Sakurai kirjutas:
Täiesti pede värk et PC inimestele nii pähe antakse koguaeg. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_mad.gif icon_mad.gif

Ega ta tore pole jah.

G80 -l vist huvi tekkinud Mirrors Edge vastu kuna Warheadi karbis oli ME flaier icon_lol.gif thumbs_up.gif

Mhmh. icon_lol.gif
Eino lihtsalt ilusa graafikaga+ eriti huvitav gameplay+kena naine peaosas ja midagi sellist teistsugust. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 12:53:38 vasta tsitaadiga

Collectors Edition sisaldab punast kotti, mida ka Faith mängs kullerikotina kasutab:
http://kotaku.com/5055096/mirrors-edge-expensive-collectors-edition
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 13:45:54 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Collectors Edition sisaldab punast kotti, mida ka Faith mängs kullerikotina kasutab:
http://kotaku.com/5055096/mirrors-edge-expensive-collectors-edition

Njah seda ikka ei osta korralik mees omale.Võik olla ikka nude mode CE omanikele icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 21:52:30 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks PC über lahedatele gamer vendadele nii moodi keeratakse samas kui konsooli väiksed vinne täis poisikesed saavad nii palju varem kätte icon_razz.gif
Täna sain siis lõpuks enda Warhead kätte ja seal oli ME flaier ja nii ajas selle mängu isu peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 21:59:37 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Ma ei saa aru miks PC über lahedatele gamer vendadele nii moodi keeratakse samas kui konsooli väiksed vinne täis poisikesed saavad nii palju varem kätte icon_razz.gif

Vähemalt ei ole konsoolipoistel õllekõhtu ees ja nad ei vaheta koguaeg oma mängumasina juppe välja vaid tegelevad mängimisega. icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 22:03:20 vasta tsitaadiga

Saku lihas välja treenitud, kuid juppe ei vaheta.
Samas endal novembris GTAIV postkasti potsatamas, seega ajasisustamist küllaga.

No las tuleb välja korralik mäng, kui alailma 'pätsimist' vajav käkerdis
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 23:43:13 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Ma ei saa aru miks PC über lahedatele gamer vendadele nii moodi keeratakse samas kui konsooli väiksed vinne täis poisikesed saavad nii palju varem kätte icon_razz.gif
Kusjuures on asi täiesti teistpidi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.09.2008 02:20:02 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Araablane kirjutas:
Ma ei saa aru miks PC über lahedatele gamer vendadele nii moodi keeratakse samas kui konsooli väiksed vinne täis poisikesed saavad nii palju varem kätte icon_razz.gif
Kusjuures on asi täiesti teistpidi.

I don't think so Tim.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 10:03:02 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
amddude kirjutas:
Araablane kirjutas:
Ma ei saa aru miks PC über lahedatele gamer vendadele nii moodi keeratakse samas kui konsooli väiksed vinne täis poisikesed saavad nii palju varem kätte icon_razz.gif
Kusjuures on asi täiesti teistpidi.

I don't think so Tim.
I see no Tim >:[
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 27.09.2008 11:48:34 vasta tsitaadiga

Täitsa piixus kuidas Araablane ikka lööb asju paika thumbs_up.gif

masendav icon_biggrin.gif


kõigil kellel wow on neil on kõrva taga vinn

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.09.2008 13:11:45 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
G80 kirjutas:
amddude kirjutas:
Araablane kirjutas:
Ma ei saa aru miks PC über lahedatele gamer vendadele nii moodi keeratakse samas kui konsooli väiksed vinne täis poisikesed saavad nii palju varem kätte icon_razz.gif
Kusjuures on asi täiesti teistpidi.

I don't think so Tim.
I see no Tim >:[

Ava silmad ja sul tekib nägemise võime.

OT: Siin kujuneb jälle PC vs Konsoolid arutelu varsti. icon_biggrin.gif icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 13:17:18 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
amddude kirjutas:
G80 kirjutas:
amddude kirjutas:
Araablane kirjutas:
Ma ei saa aru miks PC über lahedatele gamer vendadele nii moodi keeratakse samas kui konsooli väiksed vinne täis poisikesed saavad nii palju varem kätte icon_razz.gif
Kusjuures on asi täiesti teistpidi.

I don't think so Tim.
I see no Tim >:[

Ava silmad ja sul tekib nägemise võime.

OT: Siin kujuneb jälle PC vs Konsoolid arutelu varsti. icon_biggrin.gif icon_neutral.gif
Väga mõttetu..
Teeme parem kompromissi. On mõlemal poolel mõlemaid variante.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 14:55:45 vasta tsitaadiga

Rahu, rahu pole vaja hakata seda teemat läbustama hakata aga see ei ole normaalne et konsoolikad saavad nii palju varem kätte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 17:39:16 vasta tsitaadiga

Olen nõus araablasega. Mõlemal on omad plussid ja minuarust peaks inimesel olema võimalus valida mida ta endale tahab. Aga no ebareaalne, kui PC'le tulevad asjad mingi 5 kuud hiljem :S
Aga loodame et mäng on väärt ootamist sest tavaliselt on ootamise rõõm veel parem.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mirror's Edge mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.