|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
16.04.2008 18:29:41
|
|
|
| Ma just otsingi universaalsust, seda läheb üsna tihti vaja. maastiku=makro=portree=looma/linnu jaoks on objektiivid olemas / juurde tulemas ja saan ka vajadusel laenata.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zampodata
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003
|
16.04.2008 23:13:59
|
|
|
| rocla kirjutas: |
| Ma just otsingi universaalsust. |
Universaalsust on Sigma AF 18-200mm F3.5-6.3 DC OS objektiivil rohkem kui teistel siin mainitutel. Võibolla tasuks proovida kuskil poes?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
17.04.2008 14:34:55
|
|
|
| Nimekirja tasuks lisada ka tamroni 18-250.. Universaaliks täitsa kobe.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zampodata
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003
|
17.04.2008 15:11:34
|
|
|
| r3nx kirjutas: |
| tamroni 18-250.. Universaaliks täitsa kobe. |
Paistab päris huvitav toru olema, arvestades Tamroni torude joonise teravust, võiks isegi proovida. Sinna võiks Tamron oma stabilisaatori (VC) ka külge aretada.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
17.04.2008 15:17:56
|
|
|
| zampodata kirjutas: |
| r3nx kirjutas: |
| tamroni 18-250.. Universaaliks täitsa kobe. |
Paistab päris huvitav toru olema, arvestades Tamroni torude joonise teravust, võiks isegi proovida. Sinna võiks Tamron oma stabilisaatori (VC) ka külge aretada. |
tuleb lihtsalt stabilisaatoriga keret kasutada, siis pole muret
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007

|
26.06.2008 15:30:51
|
|
|
| Kas on olemas üldse mõni aftermarket tootja kes teeks nikkonile objesid koos af-s iga?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robert!
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2007
|
26.06.2008 15:56:29
|
|
|
| Kindlasti Sigma, aga ma usun, et ka teistel tootjatel...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
26.06.2008 15:56:41
|
|
|
| Sigma toodetud HSM objektiivid on sellised.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar2
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2007
|
26.06.2008 18:57:14
|
|
|
| Tamronil ka neid juba käputäis välja tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
07.07.2008 14:52:08
|
|
|
Tolle viimase peale isegi hakanud mõtlema...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
09.07.2008 15:06:25
|
|
|
Kiire guugeldus miskit mõistlikku ülevaadet ei toonud selle konkreetse objektiivi kohta, aga on keegi näppinud ja oskab seda toru kommenteerida? Reisile ja niisama ringijalutamiseks, vahel ka ruumides pildistamiseks, oleks midagi universaalset ja töökindlat vaja, alati ei saa ja tihti ei viitsigi kahte objektiivi tassida ja neid vahetada.
Kui see Sigma on OK teravustamiskiiruse ja -täpsuse poolest, pildikvaliteet kannatab kriitikat (võrreldes Nikoni 18-55 kitiga ja 55-200VR toruga, mida hetkel oman) ja asi kohe ära ei lagune kätte, siis 6k eest oleks vist asjalik valik küll... Kaameraks on Nikon D40, aga paraku Nikoni objektiivivalik kipub rämekirve hinnaga olema, ei pea end nii pühendunud fotograafiks, et suudaksin end panna soetama kaamerast poolteist-kaks korda kallima hinnaga toru :H
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
31.07.2008 00:23:55
|
|
|
Sigma AF 150-500mm F5-6,3 DG OS, ega keegi pole veel katsetanud?
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
31.07.2008 00:32:13
|
|
|
| Kui Photopointi letile jõudis, siis klõpsutasin 1D MK2-ga natuke. OS tundus töötavat päris hästi. Fokusseerimiskiirus võiks tiba parem olla. Joonise kohta ei oska midagi öelda, pildid pole praegu kättesaadavad. Kuigi sellise raha eest midagi väga head tahta on muidugi utoopia.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
31.07.2008 00:48:37
|
|
|
Väga head kindlasti mitte, kuid heas valguses spordi jaoks kõlbab D300 ette?
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
31.07.2008 01:01:40
|
|
|
| Kui nii pikka otsa tarvis on ja eelarve midagi kõvemat ei kannata, siis miks ka mitte.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
31.07.2008 08:25:39
|
|
|
| sulomile kirjutas: |
| Väga head kindlasti mitte, kuid heas valguses spordi jaoks kõlbab D300 ette? |
Miks sa ostad nii hea kere ette keskpärase objektiivi? See on lausa narrimine. Selle raha eest saad väga hea valge fiksi, näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
31.07.2008 08:55:24
|
|
|
Objekti spetsiifikast lähtudes on just vaja zoomi, fix ei aja asja ära, Nikonilt pole leidnud samaväärset pikka telezoomi. Sellepärast küsingi, et kes proovinud on, et saab kommenteerida keskpärasust. Paljas Sigma nimi ei tähenda automaatselt, et halb on.Vist!
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
31.07.2008 09:06:31
|
|
|
150-500 tundub juba liiga kompromiss olema. Kas mingist 70-200st ei piisa? Nood on teravama joonisega minu mäletamist mööda..
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
27.08.2008 16:13:06
|
|
|
| sulomile kirjutas: |
| Objekti spetsiifikast lähtudes on just vaja zoomi, fix ei aja asja ära, Nikonilt pole leidnud samaväärset pikka telezoomi. Sellepärast küsingi, et kes proovinud on, et saab kommenteerida keskpärasust. Paljas Sigma nimi ei tähenda automaatselt, et halb on.Vist! |
Sigmal võid vaadata objektiive, millel on nimes "EX" sees, need on tiba parema kvaliteediga (ja kallimad). Kui ikka üsna odavat varianti piilud siis sa saad ka kehvakese objektiivi.
Aga ega sul tõepoolest alternatiive pole kui tahad 500mm kanti ulatuvat objektiivi, pead ostma kas odava ja kehva või siis roppkalli. Ma olen ka pika tele plaane kunagi pidanud ning kokkuvõttes plaani maha matnud sest minimaalne variant oleks 300/4 + telekonverter vajadusel kuid see läheks 30k suunas, mis on ilmne liig. Ja oleks suhteliselt pime, sinu viidatud telezoom on veel eriti kehva valgusjõuga, saab ainult ereda päiksevalgusega ärapõlenud ning lamedaid pilte teha.
***
Sigma 50/1,4 ülevaade: http://www.photozone.de/canon-eos/392-sigma_50_14_canon
***
http://www.photopoint.ee/toode/17205/tokina-at-x-1116mm-f28-pro-dx.html - Tokina AT- X 11-16mm F2,8 PRO DX müügis, 9k. Üllatavalt odav.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
01.09.2008 12:21:24
|
|
|
Aasta alguses lubatud Tamron SP AF 10-24 mm Di II on lõpuks valmis saanud ja tuleb Photokinal esitlemisel. Esialgu küll ainult Nikonile ja Canonile, aga Pentax ja Sony pidid ka peagi tulema.
Vana uudis koos tehiliste spetsifikatsioonidega:
http://www.dpreview.com/news/0802/08020102tamron1024.asp
Hind oleks täitsa huvipakkuv...
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robert!
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2007
|
01.09.2008 12:34:13
|
|
|
Ootame mis hind tuleb, võibolla kõva konkurent Sigma ülipopulaarsele lainurgale.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
16.09.2008 00:32:33
|
|
|
f/0.95
Sellega tahaks küll mõned klõpsud teha 8)
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
23.09.2008 15:20:48
|
|
|
Sigma neli uut objektiivi ning kaks telekonverterit
24-70mm F2.8 EX DG HSM (4/3 süsteemile)
50mm F1.4 EX DG HSM (4/3 süsteemile)
Sigma 4.5mm F2.8 EX DC Circular Fisheye HSM (Sony, Pentax)
Sigma 10mm F2.8 EX DC FISHEYE HSM (Sony, Pentax)
Telekonverterid 1.4x EX DG ja 2x EX DG (Sony)
http://blog.photopoint.ee/sigma-neli-uut-objektiivi-ning-kaks-telekonverterit/
Seda 4.5 mm tahaks kohe täitsa naljapärast proovida
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Salty
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2008
|
24.09.2008 10:19:59
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| 24-70mm F2.8 EX DG HSM (4/3 süsteemile) |
Ei ole 4/3 süsteemile - Sigma, Canon, Nikon, Pentax ja Sony.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
24.09.2008 10:31:17
|
|
|
Salty, njah, ma usaldasin PP uudist, aga paistab, et nad ei suuda seal vist siis mitte kunagi midagi õigesti kirja panna Peab ikka alati algallikast üle kontrollima.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
21.10.2008 12:47:26
|
|
|
Mu Sigma 17-70 läks täna garantiisse
Muidu igati hea objektiiv...nautisin sellega pildistamist...aga millalgi suvel lakkas korralikult funktsioneerimast. Kui fookuskaugus oli umbes 50-70mm peal, siis autofookus hüppas edasi-tagasi...ja 17mm peal ei näidanud avaks ka enam 2.8
Loodan, et tehakse ruttu korda
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Icedog
HV vaatleja
liitunud: 31.08.2003
|
22.10.2008 22:58:44
|
|
|
| aastake on juba möödunud viimasest postitusest:) on kellelgi midagi lisada!?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pets79
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2004
|
23.10.2008 08:26:14
|
|
|
jah on:
1. selle tavalise 18-200 on nii, et kui allapoole pildistada jookseb obje ise lahti, et siis koostöö kvaliteet pole see mis olla võiks.
2. kuramuse aeglane on ja lärmakas
3. Ega teravus kiita pole....
4. Pime on ikkagi....
Oma raha eest ja universaalsuse eest 9 punkti 10st ja see on korvanud suht palju.
uuest OS HSMist.... kui on lisatus lihtsalt OS ja sisemine mootor aga pole täiendatud optilisi ja ehituse kvaliteeti kehtib ikkagi eelnevad 4 omadust (no v.a. 2. võib olla)
Aga pole veel saanud seda näppida
_________________ www.chryslerclub.ee |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jerome
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2006
|
04.11.2008 01:56:31
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
| kolmas tootja ei ole minumeelest tegelikult päris täpne väljend, fraas millest see tõenäoliselt on tõlgitud, on inglisekeelne third party, mis tegelikult tähendab kolmandat osapoolt (täisfraas on minumeelest third party manufacturer, mida on üsna raske tõlkida, kolmanda osapoole tootja?)...mina pakun seetõttu, et esimesed 2 osapoolt on originaaltootja ja originaaltootja klient (kellele see kolmas osapool hakkab oma originaaltootega koos töötavat kaupa pähe määrima), kuigi kindel ma ei ole... |
Põhimõtteliselt on see seletus õige.
Third party tähendab (lisaks muule) osalist, kes ei ole osapoolte lepingus osaline, kuid keda leping mingil moel puudutab. Näiteks kui kaks riiki (või mitu riiki ja organisatsiooni) sõlmivad mingi lepingu, siis third party tähistab neid riike (või organisatsioone), kes leppes ei osale, kuid kellega suhtlemise mingeid aspekte on sõlmijatel vaja reguleerida. Sel puhul kasutatakse terminit "kolmandad riigid". Kaubanduses on üks osaline kunde, teine tootja, kes ostuga astuvad lepingulisse suhtesse. Kolmas osaline (või kolmandad osalised, sest neid võib olla mitu) on tootja, kes valmistab ostetuga kokkusobivaid detaile. Antud juhul on kolmas tootja on äärmiselt kohmakas ja IMHO ebaõnnestunud tõlge.
Aga tegelikult tahtsin ma küsida, et kes tegeleb Eestis Tokina objektiivide maaletoomisega?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
23.12.2008 10:38:18
|
|
|
| jerome kirjutas: |
| eix666 kirjutas: |
| kolmas tootja ei ole minumeelest tegelikult päris täpne väljend, fraas millest see tõenäoliselt on tõlgitud, on inglisekeelne third party, mis tegelikult tähendab kolmandat osapoolt (täisfraas on minumeelest third party manufacturer, mida on üsna raske tõlkida, kolmanda osapoole tootja?)...mina pakun seetõttu, et esimesed 2 osapoolt on originaaltootja ja originaaltootja klient (kellele see kolmas osapool hakkab oma originaaltootega koos töötavat kaupa pähe määrima), kuigi kindel ma ei ole... |
Põhimõtteliselt on see seletus õige.
Third party tähendab (lisaks muule) osalist, kes ei ole osapoolte lepingus osaline, kuid keda leping mingil moel puudutab. Näiteks kui kaks riiki (või mitu riiki ja organisatsiooni) sõlmivad mingi lepingu, siis third party tähistab neid riike (või organisatsioone), kes leppes ei osale, kuid kellega suhtlemise mingeid aspekte on sõlmijatel vaja reguleerida. Sel puhul kasutatakse terminit "kolmandad riigid". Kaubanduses on üks osaline kunde, teine tootja, kes ostuga astuvad lepingulisse suhtesse. Kolmas osaline (või kolmandad osalised, sest neid võib olla mitu) on tootja, kes valmistab ostetuga kokkusobivaid detaile. Antud juhul on kolmas tootja on äärmiselt kohmakas ja IMHO ebaõnnestunud tõlge.
|
Aga pakkuge parem tõlge ja paneme uue pealkirja teemale.
Tokina kohta kostis näiteks Photopoint, et nad toovad saksamaa tarnijalt. Ilmselt Eestis polegi ametlikku edasimüüjat.
***
Tamroni 18-270 ja 70-200 on Photopointis müügile tulnud:
http://www.photopoint.ee/toode/17864/tamron-af-70200mm-f28-sp-di-ld.html
http://www.photopoint.ee/toode/17863/tamron-af-18270mm-f3563-di-ii-vc-motor.html
***
Tamron AF 10-24mm F3,5-4,5 DI II Motor, 7250 raha.
http://www.photopoint.ee/toode/18246/tamron-af-1024mm-f3545-di-ii-motor.html
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ikseke
HV kasutaja
liitunud: 27.06.2004
|
26.01.2009 00:11:03
|
|
|
Suutsin oma Sigma (photopoint) ära lõhkuda.
Zoomi ei saa välja keerata (keeramismehhanism ei tööta), vaid ainult objektiivi otsast tirida Tagasi keerab küll.
Huvitav, kas sellist asja tasub parandada? On kellelgi kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
26.01.2009 00:17:18
|
|
|
| Mine küsi Fotomeistrist, et kas ja mis hinnaga...
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
26.01.2009 16:34:42
|
|
|
| deepmaan omab sedasamust objet Nikoni bajonetiga, võid uurida.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ikseke
HV kasutaja
liitunud: 27.06.2004
|
28.01.2009 18:37:59
|
|
|
| rocla kirjutas: |
| Mine küsi Fotomeistrist, et kas ja mis hinnaga... |
Tänud soovitamast. Viisin täna ära...
Oma ajuga oleks ju hoopis Fotoluksi põrutanud. Netist lugedes selgus, et see poleks parim idee olnud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harry R
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.02.2009 13:31:00
|
|
|
Harry R, tasuks äkki 10-24 ka ära oodata.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harry R
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2008
|
19.02.2009 13:55:24
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Harry R, tasuks äkki 10-24 ka ära oodata.  |
kuna sa tähelepanu nüüd sellele juhtisid,siis on selline fotoluksis müügis hinnaga 7250 eeki.
Edit.Canonile see siiski ei sobi.
Millal seda Canonile oodata oleks?
_________________ Canon EOS 450D |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
19.02.2009 14:05:27
|
|
|
Lainurkadest istub juba mitu kuud kaamera ees Sigma 10-20, mille kohta saan ainult kiidusõnu öelda. Tamroni kohta ei oska midagi lisada, eks ta pilti teeb, nagu kõik objed.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|