Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  starman ja usa valitsus.... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tony Soprano
HV kasutaja


liitunud: 12.03.2002




sõnum 20.07.2003 23:33:16 starman ja usa valitsus.... vasta tsitaadiga

Räägin teile väikse loo mis minuga reedel(18.07) juhtus. Nimelt helistas mulle starmanist 1 naine ja hakkas rääkima et mina olen oma arvutist usa valitsuse porte skänninud, mida ma kahjuks isegi teha ei oska. Proovisin neile seletada et ma pole sellist asja teinud, aga nemad et kui te seda tegite siis on see väga inetu ja käskisid mul selle lõpetada. Ise arvan et tegu võis olla mõne viirusega mis mul arvutis olid ( nüüd enam pole). Kas on kellelgi veel sellist juhust olnud
_________________
Valitsus salgab juhtunut.......
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 20.07.2003 23:37:51 vasta tsitaadiga

irw see asi on küll pull icon_lol.gif
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tony Soprano
HV kasutaja


liitunud: 12.03.2002




sõnum 20.07.2003 23:39:29 vasta tsitaadiga

homme lipsan läbi starmanist ja uurin asja lähemalt- naljakas oli see kui küsisin telef. teel asja kohta täpsemalt et kuna ja mis siis oli tekst selline et öösiti ja kõik
_________________
Valitsus salgab juhtunut.......
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 20.07.2003 23:40:44 vasta tsitaadiga

No jah ,ära imesta kui SWAT team su uksetaga on ja imelikud mustad kopterid ümber maja tiirutadakse ning SL õhtulehes kirjuatadakse artikel eesti esikterroristist ja Bin Ladeni paremast käest ehk seega sinust. Seega jätka samas vaimus ja sul on võimalik saada kuulsaks
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 20.07.2003 23:54:19 vasta tsitaadiga

Jama lugu jah, starman peab sind nüüd küberterroristiks, mina aga kontrolliks nüüd üle kodus kõik elektripirnid ja pistikupesad, et ega seal lutikaid pole, samuti ei teeks paha pööningule paar kihti seda head alumiiniumfooljumit maha laotada, see aitab nende usa luuresattide vastu ehk veidike thumbs_up.gif
_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B-52 Stratofortress
HV vaatleja
B-52 Stratofortress

liitunud: 20.07.2003




sõnum 20.07.2003 23:59:37 vasta tsitaadiga

Äkki oli mingi prank call, tehti lihtsalt külma.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 21.07.2003 00:10:11 vasta tsitaadiga

see on miski hiline või siis varajane aprillinali. keegi ei hakka sulle koju helistama tel teel selliste ajade pärast. hoitatusi saadakse ainult kirja teel,aga enamasti läheb karmimalt, ehk siis jääd internetist ilma.

ega see juhuslikult miski see "Hääl SMS" polnud, see miski 25 eegune sõnum? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2003 00:12:15 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif mul umbes sama jama olnud...
ykskord toppis yks vend mind oma msn-i listi, nimi oli tal bsadirector@hotmail.com icon_biggrin.gif

hakkas siis mees mingit soga ajama, et ma olen väljamaa servudes häkkinud ja mingeid imenippe teinud icon_mad.gif

vaidlesin vastu, et ei tea millest räägite, tema ajas aga ikka oma rida edasi, l6puks ei aidanudki muu kui panin talle block-i peale, vahet pole kas oli tegu naljaga v6i mitte, igatahes polnud ma teinud midagi mida ta väitis-kinni pole mind siiani vee v6etud kah, nii, et vast ikka oli nali icon_lol.gif

igatahes väga loll nali! icon_mad.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.07.2003 00:15:33 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
icon_biggrin.gif mul umbes sama jama olnud...
ykskord toppis yks vend mind oma msn-i listi, nimi oli tal bsadirector@hotmail.com icon_biggrin.gif

hakkas siis mees mingit soga ajama, et ma olen väljamaa servudes häkkinud ja mingeid imenippe teinud icon_mad.gif

vaidlesin vastu, et ei tea millest räägite, tema ajas aga ikka oma rida edasi, l6puks ei aidanudki muu kui panin talle block-i peale, vahet pole kas oli tegu naljaga v6i mitte, igatahes polnud ma teinud midagi mida ta väitis-kinni pole mind siiani vee v6etud kah, nii, et vast ikka oli nali icon_lol.gif

igatahes väga loll nali! icon_mad.gif

mix ma kahtlustan et BSA üldsegi ei kasuta sellist teenust nagu MSN icon_lol.gif Või siis vähemalt mitte ametlikkudel eesmärkidel icon_razz.gif

Niipalju kui sellest starmani asjast siis mina kasutan aktiivselt numbri näitamis teenust ja numbrinäitajat kodus nii et pärast on hea vaadata kes kräknk calle tegid ja neile tagasi helistada icon_lol.gif Neil pärast hea kuulda eriti kuna hakkan omapoolset teksti ajama icon_lol.gif . Samamoodi proovis mulle naaber kunagi teha...siis ma koputasin tal uksele.....siiamaani vaatab mind kahtlaselt icon_lol.gif
kui ma juba naabrist rääkisin siis oli veel üks hea nali kuda nad otsustasid telefoniliine varastama hakata, ühendasid kõik ära....lõpuks panime tähele et arved kasvasid kudagi kiirelt, siis panime telefoni koodi alla (ET teenus) ja siis nii kui selle peale panin oli hea kuulata, nii 10 minza pärast jooxid nad trepikotta elektrikapi kallale icon_lol.gif Muidugi peale seda nad isegi ei teretanud meid enam aga kes seda ikka vajab icon_lol.gif


viimati muutis KillerXP 21.07.2003 00:19:37, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
straightline_dixie
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2003




sõnum 21.07.2003 00:16:58 vasta tsitaadiga

väheke suva pole...olen ise küll ja küll scanninud..socksidega, telnet fw'ga ja ilma..keegi pole mölisema tulnud...lihtsalt hirmutava tulevad..keegi vangi niguinii ei pane, sest mingit kahju pole ju tehtud..iseasi kui ehitad str0 või pubi mingisse valitususe või võimukandjate serverisse..siis sann aru et mölisemiseks on põhjust...

(kui sa jooksutad äkki servot...ning sul on login anonymous, siis võib keegi sulle masinasse sisse pookida proge, mis porte scannib ning tulemused võetakse tavaliselt paari päeva jooksul välja, kui mingi range on ära scannitud...seega jääd sina mustaks lambaks - see on yks paljudest võimalustest

[Natuke IP rangidest, mida mitte puutuda isegi juhul, kui ei tehta port scanni..nende IP'de taga on inimesed väga aktiivsed igas mõttes]

Don't scan this ip ranges
207.60.x.x and 207.61.x.x - FBI Linux servers used to trap scanners

more info....
6.*.*.* - Army Information Systems Center
21.*.*.* - US Defense Information Systems Agency
22.*.*.* - Defense Information Systems Agency
26.*.*.* - Defense Information Systems Agency
29.*.*.* - Defense Information Systems Agency
30.*.*.* - Defense Information Systems Agency
49.*.*.* - Joint Tactical Command
50.*.*.* - Joint Tactical Command
55.*.*.* - Army National Guard Bureau

22.*.*.* - Defense Information Systems Agency
26.*.*.* - Defense Information Systems Agency
29.*.*.* - Defense Information Systems Agency
30.*.*.* - Defense Information Systems Agency
49.*.*.* - Joint Tactical Command
50.*.*.* - Joint Tactical Command
55.*.*.* - Army National Guard Bureau
62.0.0.1 - 62.30.255.255
64.224.*.*
64.225.*.*
64.226.*.*
195.10.*
205.96.* - 205.103.*
207.30.* - 207.120.*
207.60.* - 207.61.*
209.35.*.*
216.25.* <-- REAL DANGEROUS
216.247.* <-- REAL DANGEROUS
217.6.*.*
155.7.0.0 American Forces Information (NET-AFISHQ-NET1)
155.8.0.0 U.S. ArmyFort Gordon (NET-GORDON-NET5)
155.9.0.0 United States Army Information Systems Command (NET-LWOOD-NET2)
155.74.0.0 PEO STAMIS (NET-CEAP2)
155.75.0.0 US Army Corps of Engineers (NET-CEAP3)
155.76.0.0 PEO STAMIS (NET-CEAP4)
155.77.0.0 PEO STAMIS (NET-CEAP5)
155.78.0.0 PEO STAMIS (NET-CEAP6)
155.79.0.0 US Army Corps of Engineers (NET-CEAP7)
155.80.0.0 PEO STAMIS (NET-CEAP
155.81.0.0 PEO STAMIS (NET-CEAP9)
155.82.0.0 PEO STAMIS (NET-CEAP10)
155.83.0.0 US Army Corps of Enginers (NET-CEAP11)
155.84.0.0 PEO STAMIS (NET-CEAP12)
155.85.0.0 PEO STAMIS (NET-CEAP13)
155.86.0.0 US Army Corps of Engineers (NET-CEAP14)
155.87.0.0 PEO STAMIS (NET-CEAP15)
155.88.0.0 PEO STAMIS (NET-CEAP16)
155.178.0.0 Federal Aviation Administration (NET-FAA)
155.213.0.0 USAISC Fort Benning (NET-FTBENNNET3
155.214.0.0 Director of Information Management (NET-CARSON-TCACC )
155.215.0.0 USAISC-FT DRUM (NET-DRUM-TCACCIS)
155.216.0.0 TCACCIS Project Management Office (NET-FTDIX-TCACCI)
155.217.0.0 Directorate of Information Management (NET- EUSTIS-EMH1)
155.218.0.0 USAISC (NET-WVA-EMH2)
155.219.0.0 DOIM/USAISC Fort Sill (NET-SILL-TCACCIS)
155.220.0.0 USAISC-DOIM (NET-FTKNOX-NET4)
155.221.0.0 USAISC-Ft Ord (NET-FTORD-NET2)
128.47.0.0 Army Communications Electronics Command (NET-TACTNET)
128.50.0.0 Department of Defense (NET-COINS)
128.51.0.0 Department of Defense (NET-COINSTNET)
128.56.0.0 U.S. Naval Academy (NET-USNA-NET)
128.63.0.0 Army Ballistics Research Laboratory (NET-BRL-SUBNET)
128.80.0.0 Army Communications Electronics Command (CECOM) (NET-CECOMNET)
128.98.0.0 - 128.98.255.255 Defence Evaluation and Research Agency (NET-DERA-UK)
128.154.0.0 NASA Wallops Flight Facility (NET-WFF-NET)
128.155.0.0 NASA Langley Research Center (NET-LARC-NET)
128.156.0.0 NASA Lewis Network Control Center (NET- LERC)
128.157.0.0 NASA Johnson Space Center (NET-JSC-NET)
128.158.0.0 NASA Ames Research Center (NET-MSFC-NET)
128.159.0.0 NASA Ames Research Center (NET-KSC-NET)
128.160.0.0 Naval Research Laboratory (NET- SSCNET)
128.161.0.0 NASA Ames Research Center (NET-NSN-NET)
128.183.0.0 NASA Goddard Space Flight Center (NET-GSFC)
128.216.0.0 MacDill Air Force Base (NET-CC-PRNET)
128.217.0.0 NASA Kennedy Space Center (NET-NASA-KSC-OIS)
128.236.0.0 U.S. Air Force Academy (NET-USAFA-NET

The IP listed below is a fake front end portal of a security network filtering hundreds of client subscription IPs. If you find a vulnerable pub, IIS, SQL, or *nix -- LEAVE IT ALONE.
139.142.153.23

AVOID THIS RANGE: 139.142.*

WARNING: Replicon's security team is working close with federal/state and corporate law enforcement. They will let you scan, tag, fill, or overtake the entire system. But you really have no control. They are monitoring you, accepting your every move while they profile you. Your dumbass is on Candid Camera. (The *nix box that you 'overtake' is actually a guided security emulator that runs on NT...) Let 'em record you ploppin' the newest, unrealeased version of Photoshop, Windows, Lightwave. Max, Maya, Cosmo, or others and you (as well as everyone else involved in the operation - from Scanner to Downloader) will be 'profiled' for a very unhappy future...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalekom
HV kasutaja
kalekom

liitunud: 04.03.2002




sõnum 21.07.2003 00:17:31 Re: starman ja usa valitsus.... vasta tsitaadiga

Tony Soprano kirjutas:
Räägin teile väikse loo mis minuga reedel(18.07) juhtus. Nimelt helistas mulle starmanist 1 naine ja hakkas rääkima et mina olen oma arvutist usa valitsuse porte skänninud, mida ma kahjuks isegi teha ei oska. Proovisin neile seletada et ma pole sellist asja teinud, aga nemad et kui te seda tegite siis on see väga inetu ja käskisid mul selle lõpetada. Ise arvan et tegu võis olla mõne viirusega mis mul arvutis olid ( nüüd enam pole). Kas on kellelgi veel sellist juhust olnud


Asi suht tõsine, a kui pole teind nokkigu savi.

Räägin siis oma kogemusest.
Mõnda aega tagasi töötasin ühes riigiasutuses ühel ametipostil(mitte IT valdkond). Üks hetk otsustasin et kopp ees ja lahkuks, esitasin avalduse.
Siis kraabiti kuskilt välja info et minu arvutist skänniti kogu sisevõrku leidmaks auke kust sisse tulla. Kui oskaks seda teha oleks ilge tegija.
JA mis siis järgnes... olles ennast ühes eraettevõttes tööle sättinud sain teleonikõne. Üllatus, üllatus kes siis helistab, kes muu kui keskkrim. Soovitasid läbi astuda et vana asi siin üleval ja vaja veidi sellel teemal vesteld. Läksin siis... tulemus läbiotsimine, kodus, uues töökohas ja ka elukaaslase ema juures. Tulemus null. Siis otsustati mind veel paar nädalat järjest jooksutada Pagari tn vahet. Tulemus ikka null. Kutsuti kohale ka elukaaslane, aga võta näpust ikka ei saa krimit kokku kirjutada. Asi tänaseks lõpetatud kuriteo koosseisu puudumise tõttu.

Õpetuseks nõndapalju, kui helistab kes iganes ka keskkrim, maksukas või muk, saatke kuradile kõigil neil on kohustus informeerida sind kirjalikult.
Kui ei julge nende meeldivast kutsest keelduda, pöörduge enne külaskäiku advokaadi poole. Kui pole küsige minult.

Kui läksite kohale ja ei järginud õpetussõnu siis alati on õigus keelduda ütlustest. Aetakse küll mingit loba et küsimused mida esitatakse ei puuduta ju teid..... bla bla bla, kui ma ei eksi siis kriminaalmenetlus koodeks §53 lg 1 on alati abiks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 21.07.2003 00:18:37 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:


bsadirector@hotmail.com

hakkas siis mees mingit soga ajama, et ma olen väljamaa servudes häkkinud ja mingeid imenippe teinud icon_mad.gif



ehee, ennem magama minekut saab naerda ka ikka icon_smile.gif

kuda üldse sellised juhtumeid uskuda saaks?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2003 00:19:18 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:

mix ma kahtlustan et BSA üldsegi ei kasuta sellist teenust nagu MSN icon_lol.gif Või siis vähemalt mitte ametlikkudel eesmärkidel icon_razz.gif


seda ma ise kah arvasin, lisaks rääkis mees veel eesti keeles ja vähepeal rääkis ta, et läheb bossiga kohtuma-ise pidavat direktor olema icon_lol.gif eesti osakonna direktor icon_razz1.gif

igatahes kui ka tegemist oli bsa-ga siis olid nad küll midagi väga sassi ajanud icon_lol.gif ja m6elda vaid. bsa eesti osakonna direktor tuleb isiklikult minuga msn-i rääkima icon_lol.gif

aga asja muutis kahtlaseks see, et see nn bsa vend ei teinud yhtegi kirjaviga ja r22kis nagu t2iskasvanud inimene icon_rolleyes.gif

igatahes nalja sai paar 6htut icon_biggrin.gif loodame, et asi ka naljaks jääb icon_lol.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
straightline_dixie
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2003




sõnum 21.07.2003 00:25:15 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:

ykskord toppis yks vend mind oma msn-i listi, nimi oli tal bsadirector@hotmail.com icon_biggrin.gif



hotmaili account...ROFLOL
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002




sõnum 21.07.2003 20:23:35 vasta tsitaadiga

Tuttaval oli selline lugu et pani oma arvuti ööseks turvaauke scannima, ja hommikul helistati talle et ta on mingisse firma arvutisse sisse häkkinud ja firmaarvuti kokkujooksutanud icon_wink.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2003 00:06:06 vasta tsitaadiga

wazaa13 kirjutas:
Tuttaval oli selline lugu et pani oma arvuti ööseks turvaauke scannima, ja hommikul helistati talle et ta on mingisse firma arvutisse sisse häkkinud ja firmaarvuti kokkujooksutanud icon_wink.gif


irw icon_biggrin.gif juhtub
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  starman ja usa valitsus....
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.