Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.07.2008 16:20:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Andykas kirjutas:
muuda dns käsitsi ära

Mis need elioni DNS adred on. prooviks järgi.

telnetiga:
dns server route flush
dns server route add dns=208.67.222.222 metric=1 intf=ipDhcpInternet
dns server route add dns=208.67.220.220 metric=1 intf=ipDhcpInternet

PPPoE puhul ei oska praegu käske öelda, toimib ainult dhcp connectionite puhul. Võid ka arvutites käsitsi dnsi ära muuta ilma ruuterit käppimata
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2008 17:02:31 vasta tsitaadiga

Ametlikud on sellised:

* DNS (nimeserver) IP aadressid:
dns.estpak.ee [194.126.115.18]
dns2.estpak.ee [194.126.101.34]
dns3.estpak.ee [194.126.97.30]
dns4.estpak.ee [195.250.187.46]
* SMTP (väljaminev mailiserver) - mail.neti.ee
* ADSL VPI/VCI - 0/100

http://elion.ee/wwwmain?screenId=html.help-profile.54873&componentId=&actionId=&actionParam=&menuId=&locale=et&

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 17:32:01 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:

dns.estpak.ee [194.126.115.18]
dns2.estpak.ee [194.126.101.34]
dns3.estpak.ee [194.126.97.30]

Need pole pingitavad! Vaid dns4 vastab pingile.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2008 18:16:58 vasta tsitaadiga

Täiesti vastavad pingile, kontrolli enda seadmeid/ühendust!
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkelv
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004




sõnum 21.07.2008 18:37:52 vasta tsitaadiga

Muide mul oli ka dns-ga probleeme. Peale masina käivitamist sai veebilehtedele ainult üle ip aadressi ligi... nimesid ei lahendanud. Masinale on määratud staatiline ip. Kogu aeg oli töötanud versioon, kus pidin võrguseadetes märkima ainult gateway. Selle kaudu sai ka ruuterist dns serverite info kätte, aga viimasel ajal on vajalik eraldi välja tuua rida, kus dns serveriks määratud gateway aadress.


iface eth0 inet static
   address 192.168.1.64
   netmask 255.255.255.0
   broadcast 192.168.1.255
   gateway 192.168.1.254
   dns-nameservers 192.168.1.254 # ilma selleta ei tööta.


Kas keegi saab kinnitada või ümber lükata 192.168.1.254 eraldi dns-ks määramise vajalikkust. Saan vähemalt teada, kas probleem on ruuteriga või minu masinaga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 21.07.2008 18:52:06 vasta tsitaadiga

https://www.opendns.com/start thumbs_up.gif


preferred DNS server:208.67.222.222
Alternate DNS server:208.67.220.220
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.07.2008 18:57:10 vasta tsitaadiga

Killzone88: Ja anna ka (eriti) hea idee, et miks tuleb Eesti liiklus suunata läbi aeglaste välisühenduste "edasi-tagasi", kui samas on Eesti sisene liiklus ehitatud Gigabitt-ühendusel 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fr3
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2008




sõnum 21.07.2008 19:32:17 vasta tsitaadiga

Kasutan ka DigiTV-d, kuid sellega ilmnes probleem: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375949 . Äkki oskate mulle puust ja punasest selgeks teha, mida ma tegema peaksin, et seda probleemi elimineerida?

Ette tänades,
tarmo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 21.07.2008 19:48:22 speedo vasta tsitaadiga

palun kas kellelgi on 716 wl5 dhcp põhist user ini ... hea kui oleks puhas seadistus kui ei siis käib ka muu

tnx
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 22:02:46 vasta tsitaadiga

mis need andmed on korras we?

Uptime:   0 days, 0:10:46
Modulation:   G.992.5 Annex A
Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]:   766 / 11.996
Data Transferred (Sent/Received) [MB/MB]:   3,16 / 386,60
Output Power (Up/Down) [dBm]:   4,0 / 12,0
Line Attenuation (Up/Down) [dB]:   3,0 / 17,5
SN Margin (Up/Down) [dB]:   12,0 / 18,0
Vendor ID (Local/Remote):   TMMB / GSPN
Loss of Framing (Local/Remote):   0 / 0
Loss of Signal (Local/Remote):   1 / 0
Loss of Power (Local/Remote):   0 / 0
Loss of Link (Remote):   0
Error Seconds (Local/Remote):   1 / 0
FEC Errors (Up/Down):   0 / 0
CRC Errors (Up/Down):   1 / 0
HEC Errors (Up/Down):   0 / 0


EDIT: kuidas ruuter PPPoE pealt DHCP peale confida?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 22:42:34 vasta tsitaadiga

http://wiki.wifi.ee/index.php?title=Speedtouch_780_WL#PPPOE_to_DHCP_firmware_6.x
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 22.07.2008 00:20:30 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kuidas selle dhcp-ga saaks ip-d uuendada, ifdetach ja ifrenew ei aidanud
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 00:46:00 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Keegi oskab öelda kuidas selle dhcp-ga saaks ip-d uuendada, ifdetach ja ifrenew ei aidanud


ainus teoreetiline võimalus seade 15+ minutiks välja tõmmata, peale seda aega on võimalik, et ip antakse teisele, seniks hoitakse seda sinu seadme mac'ile alles.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 22.07.2008 00:48:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Andykas kirjutas:
Keegi oskab öelda kuidas selle dhcp-ga saaks ip-d uuendada, ifdetach ja ifrenew ei aidanud


ainus teoreetiline võimalus seade 15+ minutiks välja tõmmata, peale seda aega on võimalik, et ip antakse teisele, seniks hoitakse seda sinu seadme mac'ile alles.

No milleks selline delay? icon_confused.gif
Kaua selle PPPoE -ga veel olla saab?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 00:56:03 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
indrekp kirjutas:
Andykas kirjutas:
Keegi oskab öelda kuidas selle dhcp-ga saaks ip-d uuendada, ifdetach ja ifrenew ei aidanud


ainus teoreetiline võimalus seade 15+ minutiks välja tõmmata, peale seda aega on võimalik, et ip antakse teisele, seniks hoitakse seda sinu seadme mac'ile alles.

No milleks selline delay? icon_confused.gif
Kaua selle PPPoE -ga veel olla saab?


delay? täpselt ei teagi, ehk ip'de vähesus? ehk turvalisus, et mõnel mõni pangasessioon vms iganes veel rippuma ei jääks.
PPPoE peaks toimima veel sügiseni, ehk sept. on plaanide kohaselt viimane kuu.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.07.2008 01:54:34 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
PPPoE peaks toimima veel sügiseni, ehk sept. on plaanide kohaselt viimane kuu.
oh siis veel tükk aega hea rahulik
siiani on "tore" vaadata kuidas hunnikutes elioni ühendusi aegajalt maha kukub kui samas minu oma pppoe'ga püsti püsib
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 16:53:56 vasta tsitaadiga

kas enne kui arvutist vaadata digitv kanaleid, siis kas peab enne digiboxi ja telekaga esmakordselt ühendus loodud.
ehk siis
on digitv, ei ole telekat, ei ole digiboxi taha pandud veel,kabla 4s augus, vlc-st ip avatud aga miskit ei näita ega tee icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 18:36:15 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Andykas kirjutas:
Keegi oskab öelda kuidas selle dhcp-ga saaks ip-d uuendada, ifdetach ja ifrenew ei aidanud


ainus teoreetiline võimalus seade 15+ minutiks välja tõmmata, peale seda aega on võimalik, et ip antakse teisele, seniks hoitakse seda sinu seadme mac'ile alles.

Jamps. Mingi nädal tagasi oli ruuter tagant ära 3 päeva - sain ikka sama IP, täna oli ruuter 5 tundi tagant ära - ikka sama IP. Mul juba mingi 2-3 kuud sama IP kuigi ruuter ropult tagant ära olnud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 18:51:56 vasta tsitaadiga

mul ka üle nädala üks IP olnud icon_eek.gif icon_eek.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 19:31:28 vasta tsitaadiga

väike komm siis iptv omanikele:

Elion avab esmakordselt DigiTV-s Viljandi pärimusmuusika festivali ajaks spetsiaalse telekanali, kust näeb kuuelt lavalt 22 kontserdi otseülekannet ning paljude kontsertide salvestusi.

http://tv.elion.ee/uudised.php?module=news&id=58

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 20:13:46 vasta tsitaadiga

Ikka probleem selle ühenduse ära kukkumisega. Kusjuures kui ma nüüd õigesti jälginud olen, siis katkeb just siis kui näiteks loen hv's teemat, msn käib ja utorrent seedib linuxi imageid (icon_razz.gif). Kohati jäänd selline mulje nagu oleks a la dial on demand vms peal, samas see toimub täiesti lambihetkedel. Ruuter on DHCP peale konfitud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.07.2008 01:39:56 vasta tsitaadiga

MiXeR, confi siis tagasi pppoe peale, vaata kas jääb järgi
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 01:46:50 vasta tsitaadiga

mikk36 ja mis kasu see mulle annab? Sügisest kaob niivõinaa pppoe ära ja siis peaks uuesti tagasi konfima. Tegu pole mu enda koduruuteriga mida ma igapäev oma soovi järgi konfin, vaid see peaks stabiilselt töötama koguaeg. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 14:08:08 vasta tsitaadiga

Button kirjutas:
kas enne kui arvutist vaadata digitv kanaleid, siis kas peab enne digiboxi ja telekaga esmakordselt ühendus loodud.
ehk siis
on digitv, ei ole telekat, ei ole digiboxi taha pandud veel,kabla 4s augus, vlc-st ip avatud aga miskit ei näita ega tee icon_question.gif icon_rolleyes.gif

ruuter ka seadistatud vastavalt, ja kui teha iptv test, siis näitab kõik ok
keegi icon_question.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.07.2008 21:32:34 vasta tsitaadiga

noh, sügiseni saakski rahulikult stabiilselt töötada see siis
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 10:32:17 vasta tsitaadiga

Eile õhtul viskas ette lehe http://dhcpportal.elion.ee/error/ - asi selge, DHCP ruuteris, kusagil kuue paiku oli tekkinud. Ping ja nimelahendus töötavad, netti ei saa nime ega IP järgi. Tegin ruuterile restardi ja uurisin konfi aga ei miskit, kõik tundub korras, aga netti pole. Lülitasin ööseks seadmed välja, et äkki hommikuks asi ennast töökorda sättinud, aga ei. Sai siis hommikul tibile helistatud. Küll ta uuris ja puuris, aga midagi imelikku ei leidnud, peaks nagu töötama. Siis aga juhuslikult vaatas telefonijaama seadeid ja "oih, teie jaam ei tööta ju veel DHCP peal, miks te oma ruuteri niimoodi ümber seadistasite, pange kohe PPPoE tagasi" icon_lol.gif
Nüüd keerasin ruuteri tagaukse ilusasti lukku, äkki mõnel jobul tekib jälle tahtmine itimeest mängida.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 24.07.2008 14:46:24 vasta tsitaadiga

Kas elion sättis sulle dhcp peale, ise ei muutnud confi? icon_eek.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 14:57:31 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Kas elion sättis sulle dhcp peale, ise ei muutnud confi? :o


Selliseid õnnetuid vigu on juhtunud jah, et konfitakse ümber kliendiseade sellise DSLAMi taga, mis ei toeta DHCP'd. Õnneks on neid väga harva.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
furyy
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 16:16:01 vasta tsitaadiga

Keegi vlc discontinuity probleemist on jagu saanud?
Tõstsin oma võrku ymber adsl->linux->lan ja nüüd ei saa arvutist iptv vaadata ilma et digibox kakkuma hakkaks.

1        default         OBC*, ethport1*, ethport2*, ethport3*, ethport4*
10       vlan10          ethport4*, iptv*


Kui iptv panna default VLANi ka, siis see tapab tavalise neti ühenduse (ping 1 kord minutis vms icon_biggrin.gif), kui digibox töötab.
Tükk aega sai jamatud miks netti vahelduva eduga on.
Enne ei olnud küll sellist probleemi icon_confused.gif

_________________
48 thousand years into the future, you've still got a knack for stating the obvious.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
graaf
HV kasutaja
graaf

liitunud: 18.03.2002




sõnum 24.07.2008 20:07:33 vasta tsitaadiga

Hale kaeda rahva tegemisi ruuterite kallal, et ei tööta internet või ei tööta digitv. Soe soovitus: pange Cisco ja unustate sellised mured.
Mul Cisco tiksub ja tiksub ja puha.
Kellel abi vaja Cisco seadistamisel, küsige aga.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 21:12:23 vasta tsitaadiga

Mul viimasel selline jama olnud, et Call of Duty 4 onlines mängide läheb nett ära lambist, mis teha?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.07.2008 10:50:35 vasta tsitaadiga

graaf kirjutas:
Hale kaeda rahva tegemisi ruuterite kallal, et ei tööta internet või ei tööta digitv. Soe soovitus: pange Cisco ja unustate sellised mured.
Mul Cisco tiksub ja tiksub ja puha.
Kellel abi vaja Cisco seadistamisel, küsige aga.


pole seda Ciscot ka vaja ... töötab ka niisama thumbs_up.gif ära lihtsalt näpi siis töötab ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 12:10:24 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Mul viimasel selline jama olnud, et Call of Duty 4 onlines mängide läheb nett ära lambist, mis teha?

Tee lambile reset. Võid ka proovida firmware uuendada.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 14:08:12 vasta tsitaadiga

Elion on täna mu ruuteri ka ära confinud ipDchpInterneti peale. Jube kui ebastabiilne nett on, msnis ei saagi olla normaalselt
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 14:12:24 vasta tsitaadiga

Milline teenus katkeb enne, kas ipDhcpInternet või MSN?
Vaadata saad : Home > Broadband Connection > Internet Services > ipDhcpInternet
Connection Information > Uptime

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 14:15:40 vasta tsitaadiga

ipDhcpInternet ikka katkeb enne, uptime saab kuskil 1-2 min
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 10:23:16 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Elion on täna mu ruuteri ka ära confinud ipDchpInterneti peale. Jube kui ebastabiilne nett on, msnis ei saagi olla normaalselt


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4421584#4421584
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 10:58:58 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Elion on täna mu ruuteri ka ära confinud ipDchpInterneti peale. Jube kui ebastabiilne nett on, msnis ei saagi olla normaalselt


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4421584#4421584

Kasutaja ruutu aitas juba thumbs_up.gif FW tuli vahetada

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 14:16:31 vasta tsitaadiga

oot, mis nüüd jääbki alatiseks üks IP ?
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 14:50:25 vasta tsitaadiga

Eks ta mingi pika aja peale ikka muutub, vastasel korral inimesel ju enam saatilise IP eest maksmiseks põhjust ei oleks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.07.2008 14:52:54 vasta tsitaadiga

A.S., digitv'ga pole saanudki ju staatilise ip võimalust ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 15:02:50 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
A.S., digitv'ga pole saanudki ju staatilise ip võimalust ?


dTV'd omavale ühendusele saab staatilist IPd tellida küll, vahet pole, kas on korrusmaja või ADSL.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
100kv
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 28.07.2008 15:03:22 vasta tsitaadiga

graaf kirjutas:
Hale kaeda rahva tegemisi ruuterite kallal, et ei tööta internet või ei tööta digitv. Soe soovitus: pange Cisco ja unustate sellised mured.
Mul Cisco tiksub ja tiksub ja puha.
Kellel abi vaja Cisco seadistamisel, küsige aga.


kust seda ciscot saab ja mis hinnaga?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 15:10:25 vasta tsitaadiga

100kv kirjutas:
graaf kirjutas:
Hale kaeda rahva tegemisi ruuterite kallal, et ei tööta internet või ei tööta digitv. Soe soovitus: pange Cisco ja unustate sellised mured.
Mul Cisco tiksub ja tiksub ja puha.
Kellel abi vaja Cisco seadistamisel, küsige aga.


kust seda ciscot saab ja mis hinnaga?


ebayst näiteks, hinnaks 4k, Cisco 877 näiteks

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
100kv
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2004




sõnum 28.07.2008 15:17:27 vasta tsitaadiga

eestis kahh keegi seda müüb vee?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 15:30:37 vasta tsitaadiga

http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=40338

IOS update-ga ADSL2 tugi olemas

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.07.2008 21:33:11 vasta tsitaadiga

Mul päev otsa juba digiTV pilt must. Keegi oskab aidata? Ainuke asi, mida teinud olen, on restart ruuterile.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2008 21:39:46 vasta tsitaadiga

Uuendasin digitv playlisti, kõik kanalid Eesti paketi järjekorras.
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/elion_iptv.vlc
Lõpus on Test2 kus töötab lahtiselt juba ETV2 16:9 formaadis, tekstiuudised ja raadio mängivad.

igaks juhuks tuletan meelde, et arvutiga on nähtavad vaid lahtised kanalid, ei pea küsima hakkama miks osa kanaleid sigrimigri on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 30.07.2008 18:00:02 vasta tsitaadiga

Ma kasutasin teise inimese seadistust oma digiboxile. Juhhuuu, sain kiiruse poole kiiremaks peale 2 aastast ootamist icon_razz1.gif . Aga nüüd kui ma võrdlen Speedtouchi information akent, siis neil on mõlemal sama Product Code:, on sellest midagi halba?

Teine küsimus puudutab seda telefoniteel 1 lisaaugu tegemist teleka jaoks mõnda vabasse porti, kas see lisab automaatselt 25 eek kuuarvele otsa ja tõuseb ka kiirus 17Mbitini?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 18:46:01 vasta tsitaadiga

Võid ruuteri kõik pordid teleka jaoks konfigureerida, ega see midagi muuda. +25.- ja 16Mb saad siis, kui teise vaatajakoha tellid ja peale Elioni poolset nõusolekut teise digiboxi ostad.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.