Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.07.2008 23:00:21 vasta tsitaadiga

Parandatud. Sry, ma miskipäraat tõeti ei märganud :$
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 23:32:42 vasta tsitaadiga

'täh icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 09:18:20 vasta tsitaadiga

Tänud !
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 09:54:56 vasta tsitaadiga

Flacko, kas minust ka pildi viitsid meisterdada?
midagi mosseteemalist või mossega sobinduvat oleks thumbs_up.gif

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.07.2008 10:10:40 vasta tsitaadiga

Ok. Atm tahaks sellele kandideerida, kui valma saab icon_biggrin.gif

http://ajaviide.delfi.ee/news/video/article.php?id=19043381&l=fplink

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 24.07.2008 15:46:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 00:01:37 vasta tsitaadiga

Väga mõnus joonistamisstiil on sul aga multikas tundub küll super olevat, õiged hääled ka taha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 11:04:16 vasta tsitaadiga

tänud flacko. Täitsa Basenji moodi värvilahenduselt, kuid kas sa saad sabasse ka natukene valget lisada (väike valge tutt) icon_biggrin.gif

muidu ülišeff

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.07.2008 11:38:15 vasta tsitaadiga

Yep, saan. A tahaks enne selle multika kallal laamendada icon_biggrin.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bussy
Kreisi kasutaja
Bussy

liitunud: 14.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 12:45:25 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Ok. Atm tahaks sellele kandideerida, kui valma saab icon_biggrin.gif

http://ajaviide.delfi.ee/news/video/article.php?id=19043381&l=fplink



Flacko to victory thumbs_up.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 21:02:39 vasta tsitaadiga

Pagan multikas lõppes just huvitava koha pealt ära, tahan teada mis idee tal tuli icon_razz.gif
Aga kus sa teiste videosid näed?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 23:08:54 vasta tsitaadiga

ja veel üks palve, et kas saaks lisaks valgele sabaotsale ka saba rõngasse icon_razz.gif see on selle koeratõu omapära icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 23:22:40 vasta tsitaadiga

täitsa tore...edu võistlusel thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.07.2008 23:26:19 vasta tsitaadiga

Sain parandatud selle vilkuva asja

Ning thanks.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2008 00:29:22 vasta tsitaadiga

Väga lahe icon_wink.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 25.07.2008 00:42:41 vasta tsitaadiga

Tõesti, sinusugused võiks meil siin eestis multikaid teha icon_wink.gif .
_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 25.07.2008 00:58:42 vasta tsitaadiga

Väga võimas. Loodetavasti saab korraliku heli ka. thumbs_up.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.07.2008 03:08:32 vasta tsitaadiga

see mis üleääre on, seda ära vaata, ma ei tea mix flash niivisi swfe teeb. Kas keegi teab mis sinna rohkem sobiks, kas näiteks sobib klaveri nootide värk et igaliigutus mida lind teeb on nagu klaveri nuppudega tehtud

Ning mul ple seda asja veel sinna pandud, sellepärast ei olegi,hääled ju puudu

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 25.07.2008 03:22:23 vasta tsitaadiga

sa vist salvestad swf-o valesti, kas seal mingeid settinguid pole, et salvestaks vaid selle, mis kastis on. et väljajääv osa kropitakse välja
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 11:32:11 vasta tsitaadiga

Flacko, proovi niimoodi findsoundist, et mitte ei ava linki(siis avab quicktimega) vaid teed tagumise klõpsu ja paned "save target as" või "save link as". Peaks töötama thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 25.07.2008 11:37:32 vasta tsitaadiga

http://www.fws.gov/video/sound.htm

loomahääli saab sealt, lindude omi peaks ka olema, kõik public domain ja vabalt kasutatavad


findsound aga ütleb nii:

When you perform a search using FindSounds.com or the WebPalette feature of FindSounds Palette, you obtain links to audio files hosted by Web sites throughout the world. The sounds in these audio files may be copyrighted and their use governed by national and international copyright laws. We do not offer advice on the fair use of these files.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.07.2008 11:39:02 vasta tsitaadiga

Hmm, ta ei lase paremklõpsuka teha, ei ole sellist asja nagu save as, on aint save link as.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.07.2008 11:42:09 vasta tsitaadiga

see ongi ju sama
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 25.07.2008 11:57:24 vasta tsitaadiga

andsin sulle ju lingi kus tasuta hääli

multimeediafoorumis hvs on omaloomingu teema, ehk midagi kõlbab sealt, kindlasti pole kasutajal selle vastu midagi, et tema lugu su multika taustaks kõlab.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.07.2008 12:03:35 vasta tsitaadiga

Sealt saabaint mõndasi but ta anyway. Krt läks meelest et omaloomingu foorum on olemas >.> , Ajah see SAVE LINK AS miskkitmoodi salvestas küll faili ära o_o.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.07.2008 12:33:18 vasta tsitaadiga

ok, thanks again.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 26.07.2008 18:37:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 25.07.2008 12:34:42 vasta tsitaadiga

mingi tobe lastelaul ilma lauluta võiks seal olla. aga tegelikult võiks hoopis mingi loodushääl olla taustaks. ja sinna peale muud hääled
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 25.07.2008 12:54:08 vasta tsitaadiga

kui nüüd ükskord sul jälle aega tekib võid joonistada mingi playboy valge jänku ja nats isasema/karvasema jänku kurameerivas poosis. Selline multikastiilis tagajalgadel seisvad, a´la buggs bunny stiilis. thumbs_up.gif

Hea silm ja käsi sul, edu ideede genereerimisel beer_yum.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.07.2008 18:05:06 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
flacko seal soundfindis ka asjad copyrightiiga icon_biggrin.gif

uuri seda ka http://www.pdsounds.org/


see lk ei taha enam laadida, ma ei tea miks icon_sad.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 18:10:12 vasta tsitaadiga

Lehe enda viga, sest mul ka ei lae. Ehk varsti hakkab taas tööle.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 22:00:48 vasta tsitaadiga

Tubli oled Flacko icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 25.07.2008 22:18:47 vasta tsitaadiga

väga lahe ju
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.07.2008 22:22:00 vasta tsitaadiga

Aga järgmine probleem on see, kuidas ma sellest video saaks, mis näitaks MOVIE CLIPPE, või kas keegi saaks selle aidata seda videot teha, kellel vastavad programmid olemas. Suurem osa on kas demod ja topivad migi nõmega lulla kuhugile nurka. Olen proovinud igasuguseid swf to avisi, a suurem osa on need saastad.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 26.07.2008 00:27:01 vasta tsitaadiga

Ma ei oska küll aidata, aga video on muidu super. Tõesti, sul on annet.
Ma hakkasin paaris kohas isegi naerma icon_biggrin.gif.

_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2008 00:37:32 vasta tsitaadiga

Proovisin niimoodi ja proovisin naamoodi, aga praegu hakkama ei saanud :S
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 26.07.2008 00:55:04 vasta tsitaadiga

kas flashis saab salvestada vaid swf-ina?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.07.2008 09:25:35 vasta tsitaadiga

Saab avi, gif, png jne AGA ta ei näita movieclippe, kui flashiga avi teen, siis movie clipid on nagu seisvad. A ma kasutan just movie clippe sellepärastsest need on mugavad animeerimiseks. Kuidas need dvd tegijad siis jänku jussid said dvdele, ja et kõik töötab ja stuff.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 26.07.2008 12:26:28 vasta tsitaadiga

no ma loodan, et sul fla ka ikka olemas. aga salvesta ta aviks ja mängita teda miskis movieplayeris. kas mängib? võta fla fail lahti, siis export movie ja avi

või proovi seda http://www.download.com/SWF2Video/3000-6676_4-10067930.html see on swf2movie nimeline proge, mis peaks swf faili convertima movieks
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.07.2008 12:28:46 vasta tsitaadiga

See proge ei töödand. Ja see FLA on olemas AGA kui ma sealt teen AVIks, siis ta ei mängi movieclippe, mul on just vaja SWFst saada avi, screen capturega ka hästi ei saa (Mul arvuti ei vea välja = lag] ja video laggitseb.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 26.07.2008 12:45:59 vasta tsitaadiga

miks swfist vaja?

kas mov fileks ei saa teha?
äkki see mängib

http://www.geovid.com/Flash_To_Video_Encoder/

is flash sul on? flash cs 3 pidavat movina neid nested movieclipe salvestama küll

movie faile on palju kergem mingiks muuks asjaks convertida ja leiab ka tasuta progesi , kui tüesti muuks vaja seda teha
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2008 15:14:09 vasta tsitaadiga

congratulations! icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.07.2008 20:31:32 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Flake uue sabaga

Spoiler Spoiler Spoiler


Quardv

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
biba
HV kasutaja
biba

liitunud: 23.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2008 22:07:42 vasta tsitaadiga

Kallis Flacko, minu request on kuskile ära ujunud siit teemast icon_sad.gif Soovisin kunagi ammu ammu ühte sexikat küülikupreilit (juhul, kui sul loomulikult aega on). Tänan tähelepanu eest ja jõudu ning vastupidamist!
_________________
Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.07.2008 22:26:31 vasta tsitaadiga

see on vist su töö, krt olen kogemata nime valesti kirjutanud

http://flacko.mikk36.eu/buba.png

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eisbär
Kreisi kasutaja
Eisbär

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 02:35:20 vasta tsitaadiga

Flacko, ka mina olen kuskile ära kadunud.... icon_smile.gif
_________________
Loeb kvaliteet, mitte kvantiteet icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dixo
HV kasutaja
dixo

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 16:35:42 vasta tsitaadiga

Ja samamoodi on minu req. kadunud. Oleksin soovinud ülikonnas püsti seisvat kassi kellel on ees päikseprillid ning peas suured kõrvaklapid icon_wink.gif Kui sul kunagi aega on, ehk viitsid vaadata.

By the way, väga head tööd teed icon_smile.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.07.2008 16:53:20 vasta tsitaadiga

sa oled tehtud

Eks peab siis uue tegema


see oli esimene versioon ja sinu vana jutt oli sihuke

"dixo
Kui Flackol ehk kunagi aega on, siis oleks isegi väga tänulik pildi eest. Iseloomult võiks pilt kujutada heligurmaanist friiki (see tõlgendus jääkski pildi autorile). Jõudu jaksu!"

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dixo
HV kasutaja
dixo

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 17:25:54 vasta tsitaadiga

Vabandan, ma olen selle silmist mööda lasnud.

Flacko kirjutas:
sa oled tehtud

Eks peab siis uue tegema


see oli esimene versioon ja sinu vana jutt oli sihuke

"dixo
Kui Flackol ehk kunagi aega on, siis oleks isegi väga tänulik pildi eest. Iseloomult võiks pilt kujutada heligurmaanist friiki (see tõlgendus jääkski pildi autorile). Jõudu jaksu!"
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.07.2008 19:01:49 vasta tsitaadiga

It's ok. Kui pilt ei meeldi, võin uue teha.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 27.07.2008 19:45:08 vasta tsitaadiga

ja nüüd ütlevad kõik, et tahaks ikka uut icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.07.2008 20:57:40 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif see oleks karm.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.