Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 24.07.2008 11:57:32 vasta tsitaadiga

Peltz kirjutas:
MP mängud XLives tasuta.
http://www.gamespot.com/news/6194918.html?om_act=convert&om_clk=newstop&tag=newstop;title;2

Err, ainult arvuti peal ju?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 12:15:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Anyway.. tekkis huvi kas eestis ei müüda kuskil neid rohelisi xboxi karpe.. krt ebays müüakse aga seal tuleb mitme kaupa osta + veel saatmine läheb kalliks.

Vaata vanemaid postitusi siin teemas, keegi (ex6 icon_rolleyes.gif ) hiljuti otsis neid - tellis ka eBay'st ja hiljem selgus, et oleks ka Eestist saanud...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 12:26:46 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Anyway.. tekkis huvi kas eestis ei müüda kuskil neid rohelisi xboxi karpe.. krt ebays müüakse aga seal tuleb mitme kaupa osta + veel saatmine läheb kalliks.

Vaata vanemaid postitusi siin teemas, keegi (ex6 icon_rolleyes.gif ) hiljuti otsis neid - tellis ka eBay'st ja hiljem selgus, et oleks ka Eestist saanud...

see olin mina tegelt. eBayst ostsin omale, kuna GAME.co.uk-st olen tihti katkiste karpidega uusi mänge saand. ei tea siis, mis raske teekonna nad läbivad. postiljon puhkas jalga vist oma koti peal ja mu mängud olid kõige all nagunii.

kuskilt on neid jälle vaja sebida. viimati tellitud mängu karp oli ülevalt äärest jälle pilbasteks. icon_mad.gif

edit:
http://www.cdlahendused.ee/index.php?alam=66&tooted=12
tsitaat:
Minimaalne ostusumma on 50 krooni.

tsitaat:
DVD KARP • Ühene, roheline 3.00

3.- x 17 = 51.-
seega tuleb osta vähemalt 17 karpi

tellin ära? mul oleks vaja ka paar välja vahetada. saab hallid Classic-ud ka roheliseks upgradeda icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 24.07.2008 12:52:07 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:

see olin mina tegelt. eBayst ostsin omale, kuna GAME.co.uk-st olen tihti katkiste karpidega uusi mänge saand. ei tea siis, mis raske teekonna nad läbivad. postiljon puhkas jalga vist oma koti peal ja mu mängud olid kõige all nagunii.

kuskilt on neid jälle vaja sebida. viimati tellitud mängu karp oli ülevalt äärest jälle pilbasteks. icon_mad.gif



Aga mängude plaadid on terved olnud ikka? Tellin praegu Game-st esimest korda mängu, väike murehetk icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 13:10:40 vasta tsitaadiga

Angryhead kirjutas:
Skeptik kirjutas:

see olin mina tegelt. eBayst ostsin omale, kuna GAME.co.uk-st olen tihti katkiste karpidega uusi mänge saand. ei tea siis, mis raske teekonna nad läbivad. postiljon puhkas jalga vist oma koti peal ja mu mängud olid kõige all nagunii.

kuskilt on neid jälle vaja sebida. viimati tellitud mängu karp oli ülevalt äärest jälle pilbasteks. icon_mad.gif



Aga mängude plaadid on terved olnud ikka? Tellin praegu Game-st esimest korda mängu, väike murehetk icon_razz.gif

plaadid terved jah, aga karbid äärest katki. teen pilti teinekord...


siin oli juttu enne achievementidest. leidsin ühe eriti haige video. Perfect Dark Zero-s on 2 sellist achievementi: "Played 1000 Deathmatch Games" ja "Played 1000 DarkOps Games". üks tüüp tegi 60 gamerpointsi saamiseks sellise roboti:

Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 14:17:23 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
amddude kirjutas:
Riistapikendus.

Samuti annab teada, kes on kõige parem inimene : )



ühesõnaga mõttetu taga ajada neid pointe ja las jääb pigem hardcore mänguritele beer_yum.gif
Tšikkidele läheb jubedalt peale, kui ütled et sul on gamerscore üle 10 000
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peltz
HV kasutaja
Peltz

liitunud: 13.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 14:56:45 vasta tsitaadiga

Eksisin jah, see on ainult PCl. Lugesin "live" ja eeldasin et xbox, ei tulnud pähegi et keegi tuleks välja lollusega küsida PC'l selliste asjade eest pappi.
_________________
"Do you know what the 'Chain of Command' is? It's the chain i'm going to beat You with untill You understand who is in command!"
"And you have the right to say, No!"
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 24.07.2008 15:07:29 vasta tsitaadiga

Pappi võiks küsida küll, kui oleks mille eest pappi küsida. Nimekiri PC Live suppordiga mängudest on imelühike ning neistki arvestatavaid mänge võib üles lugeda ühe käe sõrmedel.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 24.07.2008 15:09:23 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Angryhead kirjutas:
Aga mängude plaadid on terved olnud ikka? Tellin praegu Game-st esimest korda mängu, väike murehetk icon_razz.gif

plaadid terved jah, aga karbid äärest katki. teen pilti teinekord...

Ma ei tea, kas mul on kergema kaalulised postiljonid või lihtsalt vedanud, kuid mul siiani ok olnud. Teisest küljest on mul need üks haaval tulnud, ning võibolla mitu korraga ostes ei ole piisavalt pehmendust ja karbid käivad üksteise vastu nagu munadepüha ajal munad - üks on tugevam kui teine icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.07.2008 16:29:40 vasta tsitaadiga

Angryhead kirjutas:
ex6 kirjutas:
Nu eks see selline väga umbmäärane, suunda andev number ole:

alla 1000 punkti mängurid = newbied.
Üle 100.000 punkti = no-liferid icon_smile.gif


Kõik kellel on vähem punkte kui mul - noobid.
Kõik kellel on rohkem punkte kui mul - no-liferid.
Spoiler Spoiler Spoiler
angrihead mitu punkti sul siis on?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 24.07.2008 17:00:20 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Angryhead kirjutas:
ex6 kirjutas:
Nu eks see selline väga umbmäärane, suunda andev number ole:

alla 1000 punkti mängurid = newbied.
Üle 100.000 punkti = no-liferid icon_smile.gif


Kõik kellel on vähem punkte kui mul - noobid.
Kõik kellel on rohkem punkte kui mul - no-liferid.
Spoiler Spoiler Spoiler
angrihead mitu punkti sul siis on?

Ainult 400 vist
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 21:36:02 vasta tsitaadiga

läksin hoogu veits, mõneks ajaks jagub icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.07.2008 21:43:22 vasta tsitaadiga

Ee.. http://news.bigdownload.com/2008/07/22/games-for-windows-live-goes-completely-free/ :O
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 21:46:10 vasta tsitaadiga

Mafia, kuidas see selle teemaga kokku puutub?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.07.2008 21:47:32 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Mafia, kuidas see selle teemaga kokku puutub?
'

Ma ei tea kas ma sain valesti aru aga:
tsitaat:
All games that have Games for Windows Live as part of its interface can now use the features like the TruSkill matchmaking, voice and text chat, friends list and cross-platform multiplayer for selected Xbox 360 games for free.

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 21:52:35 vasta tsitaadiga

Mafia, said valesti aru jap.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 24.07.2008 21:53:37 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
henri200 kirjutas:
Mafia, kuidas see selle teemaga kokku puutub?
'

Ma ei tea kas ma sain valesti aru aga:
tsitaat:
All games that have Games for Windows Live as part of its interface can now use the features like the TruSkill matchmaking, voice and text chat, friends list and cross-platform multiplayer for selected Xbox 360 games for free.

See "free" selles lauses tähendab kui ma õigesti aru saan seda, et sa saad mängida arvuti peal windows live mänge tasuta, kaasa-arvatud need, millel on cross-platform multiplayer. Ehk siis kahjuks mitte et sa saaksid näiteks Shadowruni X360 peal ilma Goldita mängida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.07.2008 21:56:46 vasta tsitaadiga

Angryhead kirjutas:

See "free" selles lauses tähendab kui ma õigesti aru saan seda, et sa saad mängida arvuti peal windows live mänge tasuta, kaasa-arvatud need, millel on cross-platform multiplayer. Ehk siis kahjuks mitte et sa saaksid näiteks Shadowruni X360 peal ilma Goldita mängida.


Hm.. no jah.. Loota ju võis icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peltz
HV kasutaja
Peltz

liitunud: 13.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 22:00:25 vasta tsitaadiga

hehe, mind pimestas ka see "Live - free". Juhtub.

tsitaat:

CNET: Do you expect Xbox Live for the Xbox 360 will remain a fee-based service?

KU: This announcement in no way has an effect on our Xbox Live plan. If you look at what we announced at E3, there's innovation happening on the Xbox side that's going to deliver great value to Xbox Live subscribers. That's not going to change. What's interesting for us is looking at these two services as connected yet different. We're acknowledging that the needs of PC gamers and PC developers are different and we're going to meet those needs. And there will be unique features that show up on Xbox and don't go to Windows, and there will be unique features that go to Windows and that don't go to Xbox.

_________________
"Do you know what the 'Chain of Command' is? It's the chain i'm going to beat You with untill You understand who is in command!"
"And you have the right to say, No!"
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 23:04:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab vastata taolisele küsimusele:
kas eraldi on ka olemas DVI otsikuga juhe monitoridele ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 24.07.2008 23:06:45 vasta tsitaadiga

Splash kirjutas:
Kas keegi oskab vastata taolisele küsimusele:
kas eraldi on ka olemas DVI otsikuga juhe monitoridele ?

oskan küll vastata jah

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 23:08:51 vasta tsitaadiga

Ja mis see vastus oleks ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 24.07.2008 23:12:12 vasta tsitaadiga

hdmi-dvi kaableid olem ma netiavarustes näinud
Samuti soomes poodides
ja _kindlasti_ olen näinud dvi hdmi üleminekut
kesteab, seal riiulil võiks ka selline kaabel olla

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 23:30:11 vasta tsitaadiga

Olgu, guugeldades leidsin jah nii mõndagi, aga kuidas heliga on kui ma sellist kasutan ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 23:36:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

hdmi-dvi kaableid olem ma netiavarustes näinud

http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CABLE-551G%2F5.0

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 23:47:12 vasta tsitaadiga

Splash kirjutas:
Olgu, guugeldades leidsin jah nii mõndagi, aga kuidas heliga on kui ma sellist kasutan ?

korralik lahendus on see: http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=60885
aga saab ka nii: http://www.chadledford.com/?p=50
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 09:00:36 vasta tsitaadiga

hahaa sain enda 480p probleemiga hakkama, tänud heade nõuannete eest icon_smile.gif kaabli peal oli HD nupp õiges asendis oli vaja ainult settingutest öelda et LCD-teler on 720p
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scient
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2003




sõnum 25.07.2008 16:54:47 vasta tsitaadiga

Pärast 3 nädalat lõpuks Xbox Premium käes Soomes.
Ja tundub et tegu on uue draiviga kastiga, sellega mis ei ole flashitav (jep, see ei meeldi mulle üldse icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 19:02:21 vasta tsitaadiga

Miks sa seda arvad ? V6tsid lahti ja nägid ,et ROM mäluga oli? Kas sahtel on Benq oma?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 19:15:08 vasta tsitaadiga

Taaviup, nüüd müüakse ainult neid mida ei saa mod-ida. Eks kuskil mõned laojäägid ole aga no, väike tõenäusus seda saada.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scient
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2003




sõnum 25.07.2008 19:18:56 vasta tsitaadiga

Taaviup kirjutas:
Miks sa seda arvad ? V6tsid lahti ja nägid ,et ROM mäluga oli? Kas sahtel on Benq oma?


Esipaneeli tagant nähtavad juhtmed on kollased.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.07.2008 19:32:50 vasta tsitaadiga

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=29898 - lol. Fall dashboard leakiti netti a Ms kustutas kohe ära
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scient
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2003




sõnum 25.07.2008 19:36:58 vasta tsitaadiga

Ma nüüd täpselt ei teagi kas istuda selle Premiumi otsas vaikselt edasi või üritada kellelegi see pähe määrida ja vanem versioon osta või vahetada...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 19:38:38 vasta tsitaadiga

scient, ega see siis mänge kehvemini mängi, nagu ikka Xbox360 icon_wink.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scient
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2003




sõnum 25.07.2008 19:44:25 vasta tsitaadiga

Nojah, eks mul on omad plaanid icon_wink.gif
Teiste plaanide seas ka mure, et originaalplaadid pidid aegajalt täiesti lampi suuri kriime peale saama, seega "legaalsed" backupid oleks nagu teema täiesti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 19:45:05 vasta tsitaadiga

scient, enamasti vahetatakse kriimustatud plaadid tasuta ära.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.07.2008 19:48:53 vasta tsitaadiga

Ei usu et meil vahetatakse, vaevalt et nad usuvad et xbox seda tegi, arvatakse alati et sina tegid, sest ei ole tõendit.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 22:38:59 vasta tsitaadiga

scient kirjutas:
Nojah, eks mul on omad plaanid icon_wink.gif
Teiste plaanide seas ka mure, et originaalplaadid pidid aegajalt täiesti lampi suuri kriime peale saama, seega "legaalsed" backupid oleks nagu teema täiesti.



Millest sa räägid? Ei kriimusta nad midagi ja kui kriimustabki, siis on enamjaolt inimene ise süüdi, kui töötavat aparaati liigutab või teisaldab kuhugi. Ma olen näinud enda sugulaste pealt juba ära, kuidas tõstab ja liigutab oma PS3-e, kus plaat sees ja kuulda kui masin juba ragistab. Siis pole mingi ime, et masin tuksi läheb või kriimustab ja loomulikult ei tasu plaati ka sisse unustada. Aga noh, ma pole X kastide suhtes expert ja siin on kõvasti targemaid inimesi. Ma olen oma GTAIV niimoodi ööd ja päevad uhanud puhkuse ajal ja pole mikrokriimugi näha icon_smile.gif Küll nähtud ja laenutanud inimestele plaate, kes räägivad, oi hoian nagu püha graali, aga tagasi saad plaadi, millega paras lendavat taldrikut mängida.

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 25.07.2008 22:49:37 vasta tsitaadiga

Mina sain oma AC peale ilusa ümmarguse kriipsu nii, et midagi ei liigutatud. Need draivid künnavad küll kettaid mingitmoodi, selles ei maksa kahelda.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 23:21:14 vasta tsitaadiga

Mul box praegu just selle asjaga garantiis, et GTA IV plaadi nässu keeras. Mingit boxi liigutamist loomulikult ei olnud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2008 00:08:45 vasta tsitaadiga

Sain ka mängule kriimu peale.. (just pealepoole, kus logod ja asjad), kuid asi oli selles et drive läks tuksi ja xboxi polnud pikali vaid püsti!
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scient
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2003




sõnum 26.07.2008 10:10:12 vasta tsitaadiga

Äkki on siin mõni huviline kes sooviks vahetada siis pmõtselt tutika Premiumi (kilest korra välja võetud) mõne nats vanema (vanema draiviga siis, mitte selle uue Liteoniga) Premiumiga.
Eelduseks oleks muidugi, et garantii asjal kehtiks ja see oleks heas korras, mitte hooletult hoitud icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2008 10:28:24 vasta tsitaadiga

scient, otsi mulle see draivi identifikatsiooni pilt üles. Muidu mul vanem, 2006-09-09 toodetud mudel. Draiv vahepeal häälitseb, aga kriimustanud pole ühtegi plaati, ning töötab juba 8 kuud vigadeta. Garantii samuti olemas. Euronicsi 2 aastat, ning too hakkas 2007-12-23.

Kus sinu omal garantii on muidu?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scient
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2003




sõnum 26.07.2008 10:32:23 vasta tsitaadiga

http://www.360upgrades.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=4&products_id=16
Seal on 2 erinevat meetodi kuidas draivi identifitseerida.

Mul on endal muidu garantii Soomes, Verkkokauppas icon_smile.gif

Btw kust seda tootmiskuupäeva näeb? MFR Date?
Sellisel puhul on mul 2008-06-01 konsool....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2008 10:35:44 vasta tsitaadiga

Mul Toshiba-Samsung siis..
MSN on sul? Oleks kergem rääkida...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zonitec
HV vaatleja
zonitec

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2008 13:33:21 vasta tsitaadiga

Tuli mõte Ebayst konsool soetada ja tekkis paar küsimust. Nimelt kas USA, inglismaa ja saksa konsoolid on samasugused nagu meil saada, või on voolupistikud jms teistsugused? Kas nendega LIVE saab normaalselt siin kasutada? Kas olen õigesti aru saanud, et kanada ja usa konsoolid mängivad NTSC ja euroopa omad PAL? Ehk siis kui USAst konsooli ostan siis pean hakkama sealt ka mänge ostma? Ehk siis ühesõnaga mida pean arvestama kui ostan konsooli inglismaalt, saksast või USAst?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.07.2008 13:50:17 vasta tsitaadiga

saksas ja UKs on PAL, USAs on NTSC. Live peaks saama kasutada normilt. kui usast ostad, siis pead välismaalt ostma mänge, kui UKst või saksast, saad ka siit mänge osta ja need peaksid töötama
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zonitec
HV vaatleja
zonitec

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2008 14:20:11 vasta tsitaadiga

Kas kindlalt mingeid vooluerinevusi või midagi pole? Ei tahaks nagu "ehku" peale välja minna. icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 26.07.2008 14:44:21 vasta tsitaadiga

zonitec kirjutas:
Kas kindlalt mingeid vooluerinevusi või midagi pole? Ei tahaks nagu "ehku" peale välja minna. icon_lol.gif


110 volti on usas
ja 220 volti on euroopas
seda ma ei tea kas xboxi toitekas on võimeline mõlemaga toime tulema
seal peal on kirjas.
Samuti on kaabel mis seina läheb erinev

euroopa televiisorid on pal
usa televiisorid on ntsc

mõned ntsc mängud ei taha töötada pal telekates pal resodel
hd resode kohta ei oska ma midagi öelda

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.07.2008 14:49:24 vasta tsitaadiga

toiteplokk tuleb kas euroopa oma hankida või ümber ehitada usa oma
algselt ei ühildu usa xboxi toiteplokid euroopa vooluga
composiitväljundiga ei olnud mingit ühildumisprobleemi mingi vana nässi telekaga
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.