Anyway.. tekkis huvi kas eestis ei müüda kuskil neid rohelisi xboxi karpe.. krt ebays müüakse aga seal tuleb mitme kaupa osta + veel saatmine läheb kalliks.
Vaata vanemaid postitusi siin teemas, keegi (ex6 ) hiljuti otsis neid - tellis ka eBay'st ja hiljem selgus, et oleks ka Eestist saanud... _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Anyway.. tekkis huvi kas eestis ei müüda kuskil neid rohelisi xboxi karpe.. krt ebays müüakse aga seal tuleb mitme kaupa osta + veel saatmine läheb kalliks.
Vaata vanemaid postitusi siin teemas, keegi (ex6 ) hiljuti otsis neid - tellis ka eBay'st ja hiljem selgus, et oleks ka Eestist saanud...
see olin mina tegelt. eBayst ostsin omale, kuna GAME.co.uk-st olen tihti katkiste karpidega uusi mänge saand. ei tea siis, mis raske teekonna nad läbivad. postiljon puhkas jalga vist oma koti peal ja mu mängud olid kõige all nagunii.
kuskilt on neid jälle vaja sebida. viimati tellitud mängu karp oli ülevalt äärest jälle pilbasteks.
see olin mina tegelt. eBayst ostsin omale, kuna GAME.co.uk-st olen tihti katkiste karpidega uusi mänge saand. ei tea siis, mis raske teekonna nad läbivad. postiljon puhkas jalga vist oma koti peal ja mu mängud olid kõige all nagunii.
kuskilt on neid jälle vaja sebida. viimati tellitud mängu karp oli ülevalt äärest jälle pilbasteks.
Aga mängude plaadid on terved olnud ikka? Tellin praegu Game-st esimest korda mängu, väike murehetk
see olin mina tegelt. eBayst ostsin omale, kuna GAME.co.uk-st olen tihti katkiste karpidega uusi mänge saand. ei tea siis, mis raske teekonna nad läbivad. postiljon puhkas jalga vist oma koti peal ja mu mängud olid kõige all nagunii.
kuskilt on neid jälle vaja sebida. viimati tellitud mängu karp oli ülevalt äärest jälle pilbasteks.
Aga mängude plaadid on terved olnud ikka? Tellin praegu Game-st esimest korda mängu, väike murehetk
plaadid terved jah, aga karbid äärest katki. teen pilti teinekord...
siin oli juttu enne achievementidest. leidsin ühe eriti haige video. Perfect Dark Zero-s on 2 sellist achievementi: "Played 1000 Deathmatch Games" ja "Played 1000 DarkOps Games". üks tüüp tegi 60 gamerpointsi saamiseks sellise roboti:
Eksisin jah, see on ainult PCl. Lugesin "live" ja eeldasin et xbox, ei tulnud pähegi et keegi tuleks välja lollusega küsida PC'l selliste asjade eest pappi. _________________ "Do you know what the 'Chain of Command' is? It's the chain i'm going to beat You with untill You understand who is in command!"
"And you have the right to say, No!"
Pappi võiks küsida küll, kui oleks mille eest pappi küsida. Nimekiri PC Live suppordiga mängudest on imelühike ning neistki arvestatavaid mänge võib üles lugeda ühe käe sõrmedel. _________________ Magento arendused
Aga mängude plaadid on terved olnud ikka? Tellin praegu Game-st esimest korda mängu, väike murehetk
plaadid terved jah, aga karbid äärest katki. teen pilti teinekord...
Ma ei tea, kas mul on kergema kaalulised postiljonid või lihtsalt vedanud, kuid mul siiani ok olnud. Teisest küljest on mul need üks haaval tulnud, ning võibolla mitu korraga ostes ei ole piisavalt pehmendust ja karbid käivad üksteise vastu nagu munadepüha ajal munad - üks on tugevam kui teine _________________
All games that have Games for Windows Live as part of its interface can now use the features like the TruSkill matchmaking, voice and text chat, friends list and cross-platform multiplayer for selected Xbox 360 games for free.
All games that have Games for Windows Live as part of its interface can now use the features like the TruSkill matchmaking, voice and text chat, friends list and cross-platform multiplayer for selected Xbox 360 games for free.
See "free" selles lauses tähendab kui ma õigesti aru saan seda, et sa saad mängida arvuti peal windows live mänge tasuta, kaasa-arvatud need, millel on cross-platform multiplayer. Ehk siis kahjuks mitte et sa saaksid näiteks Shadowruni X360 peal ilma Goldita mängida.
See "free" selles lauses tähendab kui ma õigesti aru saan seda, et sa saad mängida arvuti peal windows live mänge tasuta, kaasa-arvatud need, millel on cross-platform multiplayer. Ehk siis kahjuks mitte et sa saaksid näiteks Shadowruni X360 peal ilma Goldita mängida.
Hm.. no jah.. Loota ju võis _________________ Bawse
CNET: Do you expect Xbox Live for the Xbox 360 will remain a fee-based service?
KU: This announcement in no way has an effect on our Xbox Live plan. If you look at what we announced at E3, there's innovation happening on the Xbox side that's going to deliver great value to Xbox Live subscribers. That's not going to change. What's interesting for us is looking at these two services as connected yet different. We're acknowledging that the needs of PC gamers and PC developers are different and we're going to meet those needs. And there will be unique features that show up on Xbox and don't go to Windows, and there will be unique features that go to Windows and that don't go to Xbox.
_________________ "Do you know what the 'Chain of Command' is? It's the chain i'm going to beat You with untill You understand who is in command!"
"And you have the right to say, No!"
hdmi-dvi kaableid olem ma netiavarustes näinud
Samuti soomes poodides
ja _kindlasti_ olen näinud dvi hdmi üleminekut
kesteab, seal riiulil võiks ka selline kaabel olla _________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
hahaa sain enda 480p probleemiga hakkama, tänud heade nõuannete eest kaabli peal oli HD nupp õiges asendis oli vaja ainult settingutest öelda et LCD-teler on 720p
Pärast 3 nädalat lõpuks Xbox Premium käes Soomes.
Ja tundub et tegu on uue draiviga kastiga, sellega mis ei ole flashitav (jep, see ei meeldi mulle üldse ).
http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=29898 - lol. Fall dashboard leakiti netti a Ms kustutas kohe ära _________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Nojah, eks mul on omad plaanid
Teiste plaanide seas ka mure, et originaalplaadid pidid aegajalt täiesti lampi suuri kriime peale saama, seega "legaalsed" backupid oleks nagu teema täiesti.
Ei usu et meil vahetatakse, vaevalt et nad usuvad et xbox seda tegi, arvatakse alati et sina tegid, sest ei ole tõendit. _________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Nojah, eks mul on omad plaanid
Teiste plaanide seas ka mure, et originaalplaadid pidid aegajalt täiesti lampi suuri kriime peale saama, seega "legaalsed" backupid oleks nagu teema täiesti.
Millest sa räägid? Ei kriimusta nad midagi ja kui kriimustabki, siis on enamjaolt inimene ise süüdi, kui töötavat aparaati liigutab või teisaldab kuhugi. Ma olen näinud enda sugulaste pealt juba ära, kuidas tõstab ja liigutab oma PS3-e, kus plaat sees ja kuulda kui masin juba ragistab. Siis pole mingi ime, et masin tuksi läheb või kriimustab ja loomulikult ei tasu plaati ka sisse unustada. Aga noh, ma pole X kastide suhtes expert ja siin on kõvasti targemaid inimesi. Ma olen oma GTAIV niimoodi ööd ja päevad uhanud puhkuse ajal ja pole mikrokriimugi näha Küll nähtud ja laenutanud inimestele plaate, kes räägivad, oi hoian nagu püha graali, aga tagasi saad plaadi, millega paras lendavat taldrikut mängida. _________________ Futurist
Mina sain oma AC peale ilusa ümmarguse kriipsu nii, et midagi ei liigutatud. Need draivid künnavad küll kettaid mingitmoodi, selles ei maksa kahelda. _________________ Magento arendused
Äkki on siin mõni huviline kes sooviks vahetada siis pmõtselt tutika Premiumi (kilest korra välja võetud) mõne nats vanema (vanema draiviga siis, mitte selle uue Liteoniga) Premiumiga.
Eelduseks oleks muidugi, et garantii asjal kehtiks ja see oleks heas korras, mitte hooletult hoitud
scient, otsi mulle see draivi identifikatsiooni pilt üles. Muidu mul vanem, 2006-09-09 toodetud mudel. Draiv vahepeal häälitseb, aga kriimustanud pole ühtegi plaati, ning töötab juba 8 kuud vigadeta. Garantii samuti olemas. Euronicsi 2 aastat, ning too hakkas 2007-12-23.
Tuli mõte Ebayst konsool soetada ja tekkis paar küsimust. Nimelt kas USA, inglismaa ja saksa konsoolid on samasugused nagu meil saada, või on voolupistikud jms teistsugused? Kas nendega LIVE saab normaalselt siin kasutada? Kas olen õigesti aru saanud, et kanada ja usa konsoolid mängivad NTSC ja euroopa omad PAL? Ehk siis kui USAst konsooli ostan siis pean hakkama sealt ka mänge ostma? Ehk siis ühesõnaga mida pean arvestama kui ostan konsooli inglismaalt, saksast või USAst?
saksas ja UKs on PAL, USAs on NTSC. Live peaks saama kasutada normilt. kui usast ostad, siis pead välismaalt ostma mänge, kui UKst või saksast, saad ka siit mänge osta ja need peaksid töötama _________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kas kindlalt mingeid vooluerinevusi või midagi pole? Ei tahaks nagu "ehku" peale välja minna.
110 volti on usas
ja 220 volti on euroopas
seda ma ei tea kas xboxi toitekas on võimeline mõlemaga toime tulema
seal peal on kirjas.
Samuti on kaabel mis seina läheb erinev
euroopa televiisorid on pal
usa televiisorid on ntsc
mõned ntsc mängud ei taha töötada pal telekates pal resodel
hd resode kohta ei oska ma midagi öelda _________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
toiteplokk tuleb kas euroopa oma hankida või ümber ehitada usa oma
algselt ei ühildu usa xboxi toiteplokid euroopa vooluga
composiitväljundiga ei olnud mingit ühildumisprobleemi mingi vana nässi telekaga
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.