Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme oma USB-mälupulki märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 02:18:55 vasta tsitaadiga

Mälupulk: Platinum PDU01-1G 82H2.0 (Platinum on pulgale kirjutatud, ülejäänut näitab mälutester, pakendi viskasin ammu ära).
Suurus: 1 GB.



Sai talvel Lõunakeskuse K-saluunist 99 krooniga ostetud.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.06.2008 19:15:16 vasta tsitaadiga

Krediidipanga Surfika kampaania raames tasuta jagatav mälupulk-1 GB

Mõõdetud vana arvuti taga oleva USB 2.0 lisakaardiga, tegelik kiirus võib olla erinev!


Keskmine kiirus: 10,5 MB/s


Ja nüüd test laptopi usb pesas sama mälupulgaga

Keskmine kiirus: 15,6 MB/s


Vahe ON olemas
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 18:12:24 vasta tsitaadiga

käisin siis täna ning ostsin Apacer Handy Steno AH320 8GB



Rahul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 20:41:52 vasta tsitaadiga

haldo, miks ainult 5% tehtud? Lase terve 8GB ülatuses perföömansit mõõta.
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 22:50:42 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
haldo, miks ainult 5% tehtud? Lase terve 8GB ülatuses perföömansit mõõta.




Palun,, erilist vahet pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2008 10:40:59 vasta tsitaadiga

mälupulk: Sony MicroVault SOK-USM8GJ(B)
suurus: 8GB
hind: 20.- € (hollandi Medaimarkt) u 315,- eek
Spoiler Spoiler Spoiler

keskmine 117x 17,3mb/s
min 114x 17,8mb/s
max 121x 17,8mb/s
arvutiks ibm t41 1,6ghz 1gb/ram

................................
proovisin tuttava Sandisk Curzer Micro 8gb on-off 565,-
keskmine oli 23mb/s (pilt jäi tegemata, lihtsalt infoks)

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 21:08:37 vasta tsitaadiga

Imelik, mul jookseb see Flash Memory toolkit iga kord kokku kui Low Level Benchmark'i teen icon_mad.gif . Samas kui teen Error Scan'i siis töötab ilusti.

Niipalju kui benchmarki teha jõuab on Kingston Data Traveller 2GB ca 9,4 MB/s ja SanDisk CRUZER micro 2GB 13,0 MB/s, mis üpris sarnane tabelis olevate kiirustega.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 22.07.2008 22:35:53 Re: Võrdleme oma USB-mälupulki (edetabel uuendatud 05-01-2008) vasta tsitaadiga

mälupulk: Transcend JetFlash
suurus: 32 MB



Aga vähemalt kiirus on stabiilne icon_lol.gif .
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 12:10:06 vasta tsitaadiga

mälupulk: A-Data PD16 (Sport Series PD16 Flash Drive )
suurus: 8GB



http://www.adata-group.com/EN/product_show.php?ProductNo=AP16ZZZSV
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 12:16:22 vasta tsitaadiga

peaks vist tabeli ära uuendama icon_redface.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 24.07.2008 16:52:34 vasta tsitaadiga

Mälupulk: Apacer Handy Steno AH320
Suurus: 8GB


_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.07.2008 21:15:58 vasta tsitaadiga

Mälupulk: A-DATA MyFlash PD16
Suurus: 4GB

http://xs129.xs.to/xs129/08300/flashtoolkit_usb_2.0_usb_flash_drive858.png

Lõpus andis kahjuks I/O device errori ja testi lõpetada ei saanud. icon_sad.gif

Keskmine peaks olema 132 MB/s

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 21:24:11 vasta tsitaadiga

von Wu, link ei tööta. Ja 132MB/s icon_eek.gif pigem 132x icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.07.2008 22:08:00 vasta tsitaadiga

Kas mitte USB 2.0-i max kiirus ei olnud 60 MB/s? icon_rolleyes.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 27.07.2008 23:51:14 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
von Wu, link ei tööta. Ja 132MB/s icon_eek.gif pigem 132x icon_rolleyes.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

132x jah, trükiviga icon_redface.gif

19 MB/s

Proovisin teise pulgaga ka.
Mälupulk: Kingston DataTraveler
Suurus: 1GB

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 19:36:39 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
peaks vist tabeli ära uuendama icon_redface.gif

samas ei teeks paha kui pildile lisaks igas postituses ka number kirja panna.
veel parem oleks mõni teine programm leida mis ikka ka kirjutamiskiiruse näitab (vabavarana)
ja veel lisaks suurte ja väikeste failide kirjutamise aja.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 20:13:36 vasta tsitaadiga

Täna ostsin endale PQI Intelligent Drive i810 2GB, nagu uus asi ikka vaja ära testida. Tulemus oli üllatav ... poleks sellist kiirust oodanutki. Pulk on ikka mega pisike thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 07:03:19 vasta tsitaadiga

Sai soetatud endale hiljaaegu A-Data PD9 8GB
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004




sõnum 07.08.2008 11:11:46 vasta tsitaadiga

Mälupulk: Kingston DTI1GB DataTraveler 1GB USB 2.0
Suurus: 1GB


_________________
Kommentaarid: 321 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 12.08.2008 20:22:05 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
veel parem oleks mõni teine programm leida mis ikka ka kirjutamiskiiruse näitab (vabavarana)
ja veel lisaks suurte ja väikeste failide kirjutamise aja.


"File benchmark" näitab ka kirjutamiskiirust. Faili suurused 1-5 MB.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 01:25:29 vasta tsitaadiga

Mälupulk : Platinum D33B05
Suurus : 4GB
average : 19,3MB/s
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 13:20:15 vasta tsitaadiga

Pulk: A-Data PD9
Suurus: 16GB
Keskmine lugemiskiirus: 172x (25,3MB)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 11.09.2008 21:05:01 vasta tsitaadiga

Keegi võiks edetabelit uuendada, see on suht vana icon_biggrin.gif
Teistel oleks ostmisel abiks...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 21:39:02 vasta tsitaadiga

Pulk: A-Data PD1
Maht: 16GB
Average: 133x (19,5MB/s)
Spoiler Spoiler Spoiler


testi tulemust võisid mõjutada 4 USB seadet (2 klaverit, hiir, BT dongle) ja Vista Readyboost icon_razz.gif 585.- eest asja küll 8)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 15:43:48 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Keegi võiks edetabelit uuendada, see on suht vana icon_biggrin.gif
Teistel oleks ostmisel abiks...


võiks küll jah uuendada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 13.09.2008 16:07:45 vasta tsitaadiga

Skeptik ikka uuendab seda vahel.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2008 16:10:24 vasta tsitaadiga

PQI U230 - 1GB
Average - 18.5

The speed of a usb drive will vary from one system to the next. For example, my voodoo u709 has a VIA usb controller, and my corsair flash voyager GT averages 60.2mb/sec.
On my dell e1505 I have a ricoh usb controller and the same corsair usb card gets 23mb/sec. My Lenovo has a IBM usb controller and it gets 25mb/sec.
I have supertalent memory card reader in my desktop and the card gets 43mb/sec, so the speed of the usb card really depends on teh usb hub in the system. Obviously Brian's laptop has a different USB hub than the system that madshrimps used for testing.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 08:09:11 vasta tsitaadiga

pqi bf07 2gb
average 175x 25,7MB/s
Spoiler Spoiler Spoiler


mõõtudelt väga väike, aga paari aastaga on "sahtlisüsteem" väsinud ja enam ei lukustu
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 19:50:44 vasta tsitaadiga

kaupz, selle raha eest on teda rohkem kui küll
i810 on muidugi nõks kiirem
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 23:29:48 vasta tsitaadiga

ostaks veel ühe suurema pulga,
hakkasin otsima, milline a-data kuidas välja näeb ja mis tulemusi on olnud.
keskmised siis järgnevad:

32GB/PD2 29,1 28.05.2008
8gb pd2 15,1 02.03.2007

8gb pd14 25,0 08.04.2008

4gb pd16 19,0 27.07.2008
8gb pd16 17,2 24.07.2008

16gb pd1 19,5 11.09.2008

16gb pd9 25,3 11.09.2008
8gb pd9 30,8 07.08.2008
8gb pd9 26,4 18.02.2008
4gb pd9 18,9 19.01.2008
16gb pd9 27,6 04.03.2007


hindade järgi 16gb mudelid:
pd2 450,-
pd14 483,-
pd16 488,-
pd1 494,-
pd4 526,-
pd9 595,-

kuju ja suuruse järgi on pd2 ja pd9 vist sama plast korpusega aga eri värvi,
ning sarnase korpusega, kuid suts lühem on pd1 (sama järjekorras ka pildid)
Spoiler Spoiler Spoiler


pd14 ja pd16 ning pd4 tunduvad alumiiniumist korpusega, millest pd4 jälle lühem ja kork ripub keti otsas:
Spoiler Spoiler Spoiler


kuju/tugevuse poolest meeldiks mõni alumiinium, kuid kõige stabiilsemad(levinumad) tulemused on pd9.
samas suht sarnase alu korpusega canyoni 256mb viskasin aastad tagasi maha teksade taskust kivipõrandale ja oligi "korras"
kui jääda lootma pd2 32gb tulemusele, siis ehk tasuks 145,- säästa ja pd2 ikka võtta.

kellelgi soovitusi?

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 23:52:00 vasta tsitaadiga

ma oma PD1'ga küll rahul. korpus tundub küllaltki tugev. otsiku "nagad" tunduvad ka suht korralikud olevat. erilist abuse'i pole veel saanud, seega pikemas perspektiivis ei oska kommenteerida icon_smile.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 15:43:47 vasta tsitaadiga

A-Data PD4, 16 GB

Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2008 11:24:51 vasta tsitaadiga

SanDisk Cruzer Contour 4GB
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.10.2008 17:14:42 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:

pd14 ja pd16 ning pd4 tunduvad alumiiniumist korpusega, millest pd4 jälle lühem ja kork ripub keti otsas:
Spoiler Spoiler Spoiler


PD14-ne korpus ainult tundub olevat alumiiniumist. Tegelikult on plastist. icon_wink.gif

mälupulk: A-Data PD14 (Nobility Series PD14 Flash Drive )
suurus: 8GB


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 00:43:24 vasta tsitaadiga

Mälupulk: Kingston DTI/1GB
Suurus: 1 GB

Low-level Benchmark
Spoiler Spoiler Spoiler

File Benchmark
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.11.2008 12:23:04 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
Täna ostsin endale PQI Intelligent Drive i810 2GB, nagu uus asi ikka vaja ära testida. Tulemus oli üllatav ... poleks sellist kiirust oodanutki. Pulk on ikka mega pisike thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler




Ostsin endalegi eile selle toreda väikse julla , aint et 4GB.
Läpakaga muidugi kehvemad tulemused aga 26 / 23 / 28 icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marva
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 18:52:56 vasta tsitaadiga

rääkige mis flash voyager GT 8GB kirjutamis kiirus on? ma ei leidnud kuskilt.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 12.11.2008 21:25:26 vasta tsitaadiga

Mälupulk: A-Data PD7 (Nobility Series PD7 200x Flash Drive)
Suurus: 8GB

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 16:57:33 vasta tsitaadiga

AJ, paljuga ja kust ostsid?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 20.11.2008 16:59:32 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
AJ, paljuga ja kust ostsid?

Ostetud AK-st. http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=37&menyy_id=37&action=look&lookid=2337
Selle raha eest pulka küll. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 18:11:55 vasta tsitaadiga

ma ostsin sama asja täna ravolingist ca odavamalt.aga pole veel sellist kiirust kätte saanud,juu siis on mul muid usb vidinaid taga liiga palju. icon_lol.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 20.11.2008 21:08:54 vasta tsitaadiga

Mu kasti taga oli lisaks pulgale veel 5 USB ühendusega seadet. wfiles, panid pulga ikka otse emaplaadi küljes olevasse USB pesasse?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 14:48:55 vasta tsitaadiga

Kingston DataTraveller 2.0 8GB



300.- eest piisavalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 10.12.2008 11:56:11 vasta tsitaadiga

Hetkel siis A-Data PD7 ja PD9 paistavad olema parima hinna ja kiiruse suhtega..?
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 13:16:54 vasta tsitaadiga

Kingston DataTraveler 100 16gb
average 25, kuid eri masinatel ja juhtudel oli ka väiksem, kohati 16-20.

kuu aega tagasi ostsin, aga jäi pilt panemata
483,- eest piisavalt ja mõnusa liugur-pistik-süsteemiga
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 10.12.2008 15:16:41 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
Hetkel siis A-Data PD7 ja PD9 paistavad olema parima hinna ja kiiruse suhtega..?

siLc-i 8 GB Kingston DataTraveller tundub ka 300.- ees tpäris hea ost. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 10.12.2008 15:25:37 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
Kingston DataTraveler 100 16gb
average 25, kuid eri masinatel ja juhtudel oli ka väiksem, kohati 16-20.

kuu aega tagasi ostsin, aga jäi pilt panemata
483,- eest piisavalt ja mõnusa liugur-pistik-süsteemiga
Spoiler Spoiler Spoiler


Ostsin just hetk tagasi täpselt samasuure ja samasuguse pulga ca 15 eek kallimalt.
Kiirus on minu arvutis testides hulka suurem ja stabiilsem. Tea, kas see oleneb pulgast ka niipalju või on ikka arvutis kinni icon_rolleyes.gif


_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 10.12.2008 18:00:58 vasta tsitaadiga

bigmarx, suu pulk kallim, selle pärast ka kiirem. icon_wink.gif icon_lol.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 12.12.2008 16:19:32 vasta tsitaadiga

Ma nüüd mõned päevad pulka kasutanud ja kiiruses 50% kaotanud. Teema asja kohta siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=392798
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 19.12.2008 17:24:06 vasta tsitaadiga

Adata XPG Xupreme 200x 16GB
Spoiler Spoiler Spoiler

Uhke nimi pandud asjale, aga PD7 on ikka kiirem..

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme oma USB-mälupulki mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.