|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
23.07.2008 16:39:38
|
|
|
Keerasin ka ükskord UAC kinni ja mõned tähtsad asjad lakkasid töötamast, keerasin tagasi peale ja kõik töötab jälle ainult, et närvi ajab ilgelt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.07.2008 16:44:32
|
|
|
| Vermon kirjutas: |
Keerasin ka ükskord UAC kinni ja mõned tähtsad asjad lakkasid töötamast, keerasin tagasi peale ja kõik töötab jälle ainult, et närvi ajab ilgelt  |
?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rainer9968
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
23.07.2008 22:04:12
|
|
|
Olen saanud kasutada Vistat nii 2 nädalat kui jamad majas. Nimelt said arvutisse viirused. Ükskord viskas ette mingi leheklje ja lolli peaga installisin arvutisse programmi Antivirus 2009, mis on registeerimata ja paraku ei saa seda ka teha, kuna lehekülge mille peale ta saadab pole olemas. Lisaks see viskab see erinevaid hoiatus teateid viirustest jne. Nüüd on selline jama et mingi ca 2 min järel viskab sinise ekraani ja seal on hoiatus, et Spyware Monster FX.Wild, siis tuleb ette Windows XP laadimine ja seejärel jätkub arvuti töö normaalselt kuni sama asja kordumiseni. Enne sinise ekraani viskamist läheb ekraanil resolutsioon paigast. Seda pagana Antivirus 2009 ei saa arvutist ära ka. On olemas erinevad tõrje programmid kuid neist pole tolku. Mis teha saab, kas ainult formt C või saab muud moodi lahenduse.
Arvutiks Samsung R55.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
23.07.2008 22:11:49
|
|
|
| rainer9968 kirjutas: |
Olen saanud kasutada Vistat nii 2 nädalat kui jamad majas. Nimelt said arvutisse viirused. Ükskord viskas ette mingi leheklje ja lolli peaga installisin arvutisse programmi Antivirus 2009, mis on registeerimata ja paraku ei saa seda ka teha, kuna lehekülge mille peale ta saadab pole olemas. Lisaks see viskab see erinevaid hoiatus teateid viirustest jne. Nüüd on selline jama et mingi ca 2 min järel viskab sinise ekraani ja seal on hoiatus, et Spyware Monster FX.Wild, siis tuleb ette Windows XP laadimine ja seejärel jätkub arvuti töö normaalselt kuni sama asja kordumiseni. Enne sinise ekraani viskamist läheb ekraanil resolutsioon paigast. Seda pagana Antivirus 2009 ei saa arvutist ära ka. On olemas erinevad tõrje programmid kuid neist pole tolku. Mis teha saab, kas ainult formt C või saab muud moodi lahenduse.
Arvutiks Samsung R55. |
proovi seda: http://www.malwarebytes.org
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
24.07.2008 02:19:38
|
|
|
Suts vale teema, aga kas Windows Vista 64bit'i toetavad tänapäeval juba ikka peaaegu kõik programmid?
Mõtlesin, et varsti uuel läpakal võiks esimest korda elus 64biti proovida. Nii palju, kui lugenud olen, on sellel lihtsalt parem mälukasutus.
Edit:// Ah, mis ma kiusan ennast. 32-bit it is.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.07.2008 08:15:39
|
|
|
64-bit sööb 32-bit programme väga hästi.
mälutarve on räme samas. 1,5 giga kanti kipub mul jääma koos taustal jooksva kräpiga.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
24.07.2008 08:18:57
|
|
|
| londiste kirjutas: |
64-bit sööb 32-bit programme väga hästi.
mälutarve on räme samas. 1,5 giga kanti kipub mul jääma koos taustal jooksva kräpiga. |
Mul hetkel 2gb kasutab , muidu tavaliselt rohkem aga jah hetkel FF ka aint lahti 8)
Kui piisavalt mälu on Vista kiire
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.07.2008 08:44:04
|
|
|
tühjalt tarbib mul vahelduva eduga kuskil 1.1-1.2 giga, msn, f-secure, setpointid, fdm, winamp pluss veel üht-teist jooksmas on poolteist
karta on, et wow64, või mis iganes selle 32-bit alamsüsteemi nimi oli, on põhisüüdlane
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
24.07.2008 11:27:39
|
|
|
mul kah 64 bitine....aga kurat ei taipa ära??!!umbes kuu tagasi enne formati ja enne kui ma lolli peaga klokkimis progresi käppisin kasutas vista mul 400 mb mälu aga nüüd millegi pärast 1,2 gb umbes!täiesti arusaamatu.
ah jaa oskab keegi siinkohal soovitada millega viia algseisu oma raudvara.kui olen seda mingil määral klokkinud või yritanud klokkida.Ise kahtlustangi just seda klokkimist suure mälu nõudmisega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
24.07.2008 12:22:16
|
|
|
Äkki sa lisasid vahepeal mälu? Mida rohkem sa Vistale mälu annad, seda rohkem ta kasutab 400mega mälukasutust viitab 512mb megale rammile või siis väääääga roogitud installile
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sund
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2004
|
24.07.2008 12:52:42
|
|
|
kui UAC on kinni keeratud,kuidas siis vabaneda pidevalt ette viskavast kastist -win security alert-milline teenus tuleks kinni ?keerata
_________________ *Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.07.2008 13:10:27
|
|
|
100% on täpselt sama mammut teema juba olemas,iseasi palju seal Vistast juttu on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.07.2008 13:16:55
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
100% on täpselt sama mammut teema juba olemas,iseasi palju seal Vistast juttu on  |
Piisavalt erinevad asjad siiski .Pealegi isegi kui nLite teemas "oleks" vLite-st juttu oleks info ikkagi äärmiselt killustunud.Tegelikult on vLite seal mainitud ei rohkem ega vähem kui 5 postituses .Ma ütleks ,et see teema on isegi rohkem vajalik kui nLite teema XP puhul .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.07.2008 13:27:18
|
|
|
Ei vaidlegi et asi pole kasulik
Lihtsalt olen näinud teist teemat lihtsalt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
24.07.2008 13:29:39
|
|
|
| londiste kirjutas: |
64-bit sööb 32-bit programme väga hästi.
mälutarve on räme samas. 1,5 giga kanti kipub mul jääma koos taustal jooksva kräpiga. |
Mul oli niisama netis ja msn-is möllates 1,0-1,3GB, Samas 32-bitine Vista võttis 0,8-1GB.
Seega natuke rohkem sööb jah.
_________________ Ära siia kliki |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
24.07.2008 13:48:12
|
|
|
Mul võtab 3,09 taustal jooksva kräpiga (weblogic server ja eclipse )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
24.07.2008 13:52:05
|
|
|
Ma olen nii kõva mees, et mudimata Ultimate jookseb 1gb-ga 8)
Korra on 96% kasutuses kah olnud, ~40-50 IE7 tabi lahti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
24.07.2008 14:37:24
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Äkki sa lisasid vahepeal mälu? Mida rohkem sa Vistale mälu annad, seda rohkem ta kasutab 400mega mälukasutust viitab 512mb megale rammile või siis väääääga roogitud installile  |
Kle jah.mul oli muidu 1 gb ram aga nüüd on 3 gb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.07.2008 15:18:15
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Ma olen nii kõva mees, et mudimata Ultimate jookseb 1gb-ga 8)
Korra on 96% kasutuses kah olnud, ~40-50 IE7 tabi lahti  |
32-bit? siis vabalt.
mul jookseb business ilma lisasoftita kuskil 400mb kandis. tavaline msn, 5-6 lehte brauseris, outlook ja word/excel kuskil 700mb kanti.
| sund kirjutas: |
| kui UAC on kinni keeratud,kuidas siis vabaneda pidevalt ette viskavast kastist -win security alert-milline teenus tuleks kinni ?keerata |
otse loomulikult on vaja teenus kinni keerata, ega keegi ei viitsi security centri optionitele kiirelt piku peale heita, ega?
muide, mida te teete, et uac nii närvidele käib? mind hakkas see häirima vaid siis kui katkendliku wifi otsas elasin ja käisin pidevalt wifit enable/disablemas ja ics sisse/välja lülitamas
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.07.2008 16:31:15
|
|
|
3 päevaks maha, pärast peale. järsk aktiveerumine tekitaks kasutajates paanikat.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
24.07.2008 17:14:48
|
|
|
UAC on kõige esimene asi, mille kinni keeran peale installi. Nüüd õnneks vLlite tehtud installil on see kohe maas.. koos palju muu tavaariga.
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.07.2008 17:16:31
|
|
|
KAS keegi oma kama sheerida ei tahaks kus ilmselged ebavajalikud lisad maha on keeratud
Vaja oleks X64
|
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
24.07.2008 20:13:19
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
KAS keegi oma kama sheerida ei tahaks kus ilmselged ebavajalikud lisad maha on keeratud
Vaja oleks X64 |
sama siin.keegi võiks tõesti pakkuda!Peaasi, et on stabiilne ja, et ei ole mingeid kõrvalmõjusid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
24.07.2008 20:42:35
|
|
|
Mis kama te mõtlete? Muidu peaks netist juba selliseid "eeltuunitud" versioone leidma, samas on need mingite häkkidega ehk siis illegaalsed Pealegi isetegemise rõõm on see kõige suurem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
24.07.2008 20:46:48
|
|
|
mul asi selles, et mul on ainult recoveri DVD-d aga kui ma tirin netist Vista Home Basic õige DVD aga kasutan enda Orig Key-d siis põhimõtteliselt asi toimib ja pole ka ta piraatne ju
Ja mu Product key peaks olema see control panel ---> system ---> Windows is activated Protuct ID xxxx-xxxx-xxxx-xxxx On nii
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.07.2008 20:55:13
|
|
|
| tsitaat: |
Muidu peaks netist juba selliseid "eeltuunitud" versioone leidma, samas on need mingite häkkidega ehk siis illegaalsed
|
Nu vot,aga ma tahaks sellist varianti kus tilu-lilu on ära koristatud aga registreerimine võib sees olla,kuna mul lisents olemas nii X86/X64
| tsitaat: |
Pealegi isetegemise rõõm on see kõige suurem
|
Ma parem veedaks aega sellega benchimisel,usun et tulemused pakuks vast osadele ahvidele lisaks huvi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
24.07.2008 20:57:04
|
|
|
| tsitaat: |
Nu vot,aga ma tahaks sellist varianti kus tilu-lilu on ära koristatud aga registreerimine võib sees olla,kuna mul lisents olemas nii X86/X64  |
sama soov siin...oleks vaja kohta kus tirida endale Windows Vista Home Basic x64
Endal Samuti orig Protuct key olemas!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.07.2008 20:58:48
|
|
|
Vistal on kõik installid ühe meedia peal,lihtsalt aktiviseerida saad õige ainult versiooni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2005
|
24.07.2008 21:01:40
|
|
|
mis asi on UAC ? loen siin ,et kui see aktiveeritud siis paljud proged ei tööta või midagi ja kui kinni keerata siis korras? Ma ei saa lapakal msni ega ühtegi suhtlusprogrammi mis olemas on esimesed paar päeva sain ja siis kutu enam sisse ei lase...milles võib siin probleem olla ?
Copyn veel eelneva posti mis siia tegin ja vastust pole saanud ja mure samas ikka veel juba 2-3 nädalat olnud et oskab keegi aidata?
sai ostetud lapakas vistaga...ja nüüd probleem selles et ei näita kuskil et webcam oleks korras või et töötaks :S alguses mingi proge oli kaasas quik play või midagi kus sai ennast näha läbi cammi kuid enam ei loadi live cammina...msnis cammi seadeid vaadates ütleb et ei saa kasutada või midagi et äkki mingine programm hetkel kasutab seda ,kuigi kõik on kinni ülejäänud proged...ja teine mure on see et vistaga kaasas olevad firewallid ja defenderid on vist ära blockinud msni saamise mul lapakast...ei saa msni ja kõik...ütleb et kontrolli oma neti ühendust...laua arvuti taga msni saan ja kõik ok...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.07.2008 21:04:53
|
|
|
| danny kirjutas: |
mul asi selles, et mul on ainult recoveri DVD-d aga kui ma tirin netist Vista Home Basic õige DVD aga kasutan enda Orig Key-d siis põhimõtteliselt asi toimib ja pole ka ta piraatne ju
Ja mu Product key peaks olema see control panel ---> system ---> Windows is activated Protuct ID xxxx-xxxx-xxxx-xxxx On nii |
Täpselt nii jah
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
Muidu peaks netist juba selliseid "eeltuunitud" versioone leidma, samas on need mingite häkkidega ehk siis illegaalsed
|
Nu vot,aga ma tahaks sellist varianti kus tilu-lilu on ära koristatud aga registreerimine võib sees olla,kuna mul lisents olemas nii X86/X64
| tsitaat: |
Pealegi isetegemise rõõm on see kõige suurem
|
Ma parem veedaks aega sellega benchimisel,usun et tulemused pakuks vast osadele ahvidele lisaks huvi  |
Njah kahju,et mul x86 on.Muidu jagaks hea meelega.Isegi kiire eesti servu oleks olemas .Põhimõtteliselt saaks jagada konfiguratsioonifaili(Last Session.ini).Siis seal juba kõik kirjas ja valitud.Installid vLite ja asendad def faili sellega ja vlite uuesti käima.Siis poleks sul vaja muud teha kui Apply ja vLite eemaldaks ise vajalikud komponendid ja sa ei peaks isegi asjasse süvenema .Siis valid make ISO ja pärast iso paned plaadile nt ja installid ära .
Lihtsalt mõte
| -Re-Flex- kirjutas: |
| mis asi on UAC ? |
User Account Control.Ehk siis see üleküsimine...tahad seda avada,tahad ikka seda käivitada jne.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
24.07.2008 21:07:19
|
|
|
[quote="tomorrow"]
| danny kirjutas: |
mul asi selles, et mul on ainult recoveri DVD-d aga kui ma tirin netist Vista Home Basic õige DVD aga kasutan enda Orig Key-d siis põhimõtteliselt asi toimib ja pole ka ta piraatne ju
Ja mu Product key peaks olema see control panel ---> system ---> Windows is activated Protuct ID xxxx-xxxx-xxxx-xxxx On nii |
| tsitaat: |
Täpselt nii jah |
Ok.Tänud
Eks kakun kuskilt Vista meedia DVD
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
physics
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2007
|
25.07.2008 10:52:06
|
|
|
Selle peale küll pwned
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
26.07.2008 19:18:55
|
|
|
Et mida? Ma ei saa Vistaga ligi kuhugi, nagu shared folderid vms. Kõik jagajad on XP peal, ning teise XP masinatega saab ligi.
Firewallid jms on maas, network sharing centerist on ka kõik korras, lihtsalt teatab et ei leia miskit.
Any help?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
26.07.2008 21:17:05
|
|
|
kuidas vista lippab sellise configa:
a64 soc 754 3000+
1gb ram
6600gt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.07.2008 21:36:41
|
|
|
mälu on vähevõitu. 1gb on piisav, aga kuskil 2 on vistale optimaalne.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
27.07.2008 08:11:13
|
|
|
digweed, Vista ka niisama jookseb ilusti. kuid eks seal ole nii mõndagi.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainer9968
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
27.07.2008 18:22:01
|
|
|
| Kuidas saab Vista peal Speedstepi tööle, BIOS-is on lubatud aga Power Managmenti alt sellist valikut ei leia. Proseks siis Core 2 Duo T5600 ja arvutiks Samsung R55
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.07.2008 18:42:02
|
|
|
Peaks kohe töötama,pole sel Win-i all midagi vaja valida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rainer9968
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
28.07.2008 22:21:21
|
|
|
Ei paista välja, NHC on ka peal ja too ka ei näita midagi koguaeg jookseb samal taktil, lisaks ei saa muuta NHC-s prose volti, või core 2 duol polegi see võimalik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.07.2008 22:59:48
|
|
|
kõik käib automaatselt
hoia power profiil balanced peal ja asjad toimivad automaagiliselt
protsessori taktsagedust ja pinget vaata cpu-z'ga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|