Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  lihtsalt ilusad pildid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2008 18:16:38 vasta tsitaadiga

Üks vanem pilt.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 19.07.2008 18:25:02 vasta tsitaadiga

rocla kirjutas:
Üks vanem pilt.


Oh...peaks ka mõnel sügisõhtul seal pilti tegema 8)

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 01:34:34 vasta tsitaadiga

Miniroosid

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Semmi
HV kasutaja
Semmi

liitunud: 06.01.2006




sõnum 20.07.2008 13:04:26 vasta tsitaadiga

Tere

Pole ammu midagi postitanud siia, lihtsalt teemat jälginud.....kiired ajad, mis teha....kuid panen mõned pildid teile vaatamiseks ja kommenteerimiseks...

Võib-olla mäletate kuulsat Eesti-Leedu jalkamängu Jurmalas, kus mölluks läks
kogu möllu GALERII

Hetk enne mängu Fääri Saartega

Pekingis mängib Kanepi sellises napis seelikus icon_wink.gif

Kohe-kohe järgneb täistabamus

Pall pealt korvi

Hammastega rõngas

Niiduk

Kuidas Sommidele kulpi pandi...

Isegi ajakirjanikud löövad vahest pendla sisse

Matrix

Kommentaarid oodatud ja kõigile edukat fotosuve icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 14:19:08 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/DSC_9572_0_1.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/DSC_9578_6_722.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/DSC_9585_6_7.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/DSC_95562.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/2/DSC_9602_0_1.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/2/DSC_9609_7_8.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/2/DSC_9610_1_2.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/2/DSC_9646.jpg

Ai ai ... mis masin thumbs_up.gif

Pildid eriti ei meeldi icon_razz1.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 20.07.2008 15:33:54 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Juhan88 kirjutas:
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/DSC_9572_0_1.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/DSC_9578_6_722.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/DSC_9585_6_7.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/DSC_95562.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/2/DSC_9602_0_1.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/2/DSC_9609_7_8.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/2/DSC_9610_1_2.jpg
http://breakthru.planet.ee/.stuff/asjad/saab/2/DSC_9646.jpg

Ai ai ... mis masin thumbs_up.gif

Pildid eriti ei meeldi icon_razz1.gif


Ai ai mis pildid thumbs_up.gif
Masin eriti ei meeldi icon_razz1.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 15:56:15 vasta tsitaadiga

Teine on hea thumbs_up.gif

Aga auto võiks ära vahetada icon_lol.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dubd
HV kasutaja
dubd

liitunud: 14.07.2006




sõnum 20.07.2008 16:17:40 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Miniroosid

Spoiler Spoiler Spoiler

Mmmõnus! : ) Sellise paneks suurelt toa seianle.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 20.07.2008 16:23:23 vasta tsitaadiga

http://androtti.blogspot.com/2008/07/blog-post.html

Nats palju läbu taustal aga meeldib icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 16:59:04 vasta tsitaadiga

Juhan88, Saabide kokkutulekul käisid?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dannyb0y
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2007




sõnum 20.07.2008 17:07:05 vasta tsitaadiga

Olen siis natukene pilti teinud, ning äärmiselt vajaks teie, HV'laste kommentaare icon_smile.gif. Sest just kriitika on edasiviiv jõud.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja natukene teistsorti pilte ka:
Spoiler Spoiler Spoiler


#19 "Kihutab"

_________________
"Things should be made as simple as possible, but not any simpler."
~Albert Einstein
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 17:17:41 vasta tsitaadiga

Miks eelviimasel pildil selline kahtlane ruutudega taevas on? icon_eek.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dannyb0y
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2007




sõnum 20.07.2008 17:21:28 vasta tsitaadiga

dud66, sest tegelikult oli see filter arvestatud ligi 3x suurema fookuskaugesega kasutamiseks icon_biggrin.gif.
Aga noh, pole viga. Ehk kunagi parandan vea ära. Aga igati aitas taevast välja mitte põletada.

Muidu on nii jube, et ei kõlba muud kommenteerida?

_________________
"Things should be made as simple as possible, but not any simpler."
~Albert Einstein
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 17:22:24 vasta tsitaadiga

Arvatavasti mingi filter või asi on ära rikkunud pildi.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 17:34:37 vasta tsitaadiga

Esimene tegelt suht hea aga viies (kutsa) meeldib, eriti silmad thumbs_up.gif

Ma lihtsalt ei teadnud, et filter sellist asja põhjustada võib icon_redface.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dannyb0y
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2007




sõnum 20.07.2008 18:06:27 vasta tsitaadiga

Kuidas selle viimasega on? Ja darts mänguga?
_________________
"Things should be made as simple as possible, but not any simpler."
~Albert Einstein
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 20.07.2008 18:11:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 20.07.2008 18:23:47 vasta tsitaadiga

dannyb0y kirjutas:
Olen siis natukene pilti teinud, ning äärmiselt vajaks teie, HV'laste kommentaare icon_smile.gif. Sest just kriitika on edasiviiv jõud.

Spoiler Spoiler Spoiler



Esimesel pildil tahaks kogu rohelust teravalt isiklikult.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 18:48:10 vasta tsitaadiga

Mõned pildid Lõuna-Eesti Rallilt. SS1

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 20.07.2008 20:24:45 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Teine on hea thumbs_up.gif

Aga auto võiks ära vahetada icon_lol.gif



Ma ostsin selle auto ainult välimuse pärast 8) Väga ilus tükk minu meelest icon_smile.gif

RaidoR, kahjuks ei käinud.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 20:31:10 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
dud66 kirjutas:
Teine on hea thumbs_up.gif

Aga auto võiks ära vahetada icon_lol.gif



Ma ostsin selle auto ainult välimuse pärast 8) Väga ilus tükk minu meelest icon_smile.gif


Maitse üle ei vaielda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 20.07.2008 22:31:08 vasta tsitaadiga

Black-Key kirjutas:
nii oleks minu arust veits parem icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Nii on parem jah. Ma ise ei jõudnud pilti töödelda, jõudsin rallilt koju lasin pildid arvutisse ja valisin ühe pildi mis ülesse panna ning siis kohe magama, et järgmine päev jälle rallile jõuda.

Keda huvitab mis juhtus peale selle pildi tegemist:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyline92
HV vaatleja
skyline92

liitunud: 25.09.2007




sõnum 20.07.2008 23:01:11 vasta tsitaadiga

Sai nädalavahetusel muude tegemiste kõrval aega ka metsa minna. Nii siis sa käidud Laulaste looduskaitsealal. http://mihkelmajori.blogspot.com/2008/07/laulaste-looduskaitseala.html
_________________
Minu fotoblogi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ikseke
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004




sõnum 20.07.2008 23:07:42 vasta tsitaadiga

Minugi poolt midagi rallilt. Hetkel vaid SS7 pildid üleval. SS7 start
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 23:11:37 vasta tsitaadiga

käisin ka löuna-eesti rallil.... http://www.busse.pri.ee/2008/07/20/louna-eesti-ralli/
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 03:21:16 vasta tsitaadiga

Libedal jääl... icon_biggrin.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin504
HV vaatleja
martin504

liitunud: 04.03.2007




sõnum 21.07.2008 06:28:42 vasta tsitaadiga

Asi on maitses
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 08:36:22 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:


Keda huvitab mis juhtus peale selle pildi tegemist:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis sa matsid oma fotoka tõsise muda kihi alla? icon_eek.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ikseke
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004




sõnum 21.07.2008 08:38:11 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Cloner kirjutas:


Keda huvitab mis juhtus peale selle pildi tegemist:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis sa matsid oma fotoka tõsise muda kihi alla? icon_eek.gif


Hehee, kivi-, mulla- ja tolmurahet saime meiegi. SS9 ajal tuli Urmo sellise hooga, et mul ka paar mullalennu pilti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 08:47:28 vasta tsitaadiga

p2ikseke kirjutas:
dud66 kirjutas:
Cloner kirjutas:


Keda huvitab mis juhtus peale selle pildi tegemist:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis sa matsid oma fotoka tõsise muda kihi alla? icon_eek.gif


Hehee, kivi-, mulla- ja tolmurahet saime meiegi. SS9 ajal tuli Urmo sellise hooga, et mul ka paar mullalennu pilti icon_biggrin.gif


Kas objet ei karda ära kriipida vms? UV-filter alati ees?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ikseke
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004




sõnum 21.07.2008 08:49:16 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Kas objet ei karda ära kriipida vms? UV-filter alati ees?


Ei olnud ees. Korra sai obje suure kiviga pihta ka. Ainus, mis päästis, oli päikesevarjuk, millel nüüd siis kriimud peal.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 08:55:44 vasta tsitaadiga

Semmi, väga ägedad pildid! Sul ikka on silma spordi pildistamiseks.

Kas sa enda logo kuhugi nurka ei tahaks panna? Jubedalt häirib praegu.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 09:28:20 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Libedal jääl... icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


see meeldib. teised on selle körval tavalised icon_biggrin.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 10:04:28 vasta tsitaadiga

Eks ta endalegi rohkem meeldib. Kaamera hüüab (hüüab on vähe öeldud - karjub) macro klaasitüki järgi icon_cry.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cul
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2001




sõnum 21.07.2008 10:27:50 vasta tsitaadiga

Kas sa Priidik199 oled äkki kohe see pressi ülikonna omanik või üks nendest kahest tüübist, kes napilt kaadrist välja on jäänud või siis ma ajan midagi väga sassi?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 21.07.2008 10:53:22 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
p2ikseke kirjutas:
dud66 kirjutas:
Cloner kirjutas:


Keda huvitab mis juhtus peale selle pildi tegemist:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis sa matsid oma fotoka tõsise muda kihi alla? icon_eek.gif


Hehee, kivi-, mulla- ja tolmurahet saime meiegi. SS9 ajal tuli Urmo sellise hooga, et mul ka paar mullalennu pilti icon_biggrin.gif


Kas objet ei karda ära kriipida vms? UV-filter alati ees?


Keerasin alati selja kui kruusarahe tuli, UV-filter on kah ees. Ühe suurema kiviga sain korraks vastu päikesevarjukit, muud hullu pold. Ise muidugi väga puhtaks ei jäänud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Semmi
HV kasutaja
Semmi

liitunud: 06.01.2006




sõnum 21.07.2008 11:36:44 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Semmi, väga ägedad pildid! Sul ikka on silma spordi pildistamiseks.

Kas sa enda logo kuhugi nurka ei tahaks panna? Jubedalt häirib praegu.


Kahjuks olen sunnitud keskele panema, sest on olnud 3 reaalset juhtumit, kus on mindud kergema vastupanu teed ning kasutatud pilte ilma minu käest küsimata. Kusjuures tegemist oli suurte väljaannetega. Lõpuks küll vabandasid ja maksid honorari ära, kuid ainult seetõttu, et ma peale sattusin. icon_wink.gif Niiet, kuna tahaks vähemalt oma fotohobi kulud-tulud nullis hoida, siis tuleb piltide varastamine teha võimalikult raskeks.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 12:51:16 vasta tsitaadiga

Päris karm lugu. Aga selge siis, mõistlik lähenemine.

Mis väljaanded need olid? Seda infot oleks väga kasulik teada, oleks lausa soovitatav inimesi teavitada.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.07.2008 15:10:25 vasta tsitaadiga

Küll on ilus särk:
http://www.siimphoto.net/gallery/Sports/Football/International%20Football/Baltic%20Tournament%202008/Estonia%20vs%20Lithuania%20@%20Jurmala%20(31.05.2008)/Riot/pics/Riot103.JPG
icon_lol.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 21.07.2008 15:23:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Veel paar pilti rallilt. Kasutan võõrast arvutit sest enda oma on garantiis, selles aga pole ühtegi programmi millega pilte töödelda, tulevad sellisena nagu kaamera nad teeb.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 21.07.2008 15:25:10 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Veel paar pilti rallilt. Kasutan võõrast arvutit sest enda oma on garantiis, selles aga pole ühtegi programmi millega pilte töödelda, tulevad sellisena nagu kaamera nad teeb.

Päris kenad
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 15:43:15 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Veel paar pilti rallilt. Kasutan võõrast arvutit sest enda oma on garantiis, selles aga pole ühtegi programmi millega pilte töödelda, tulevad sellisena nagu kaamera nad teeb.


Võikski teha teema - photoshoppimata vms pildid. Et ainult originaalid.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.07.2008 15:45:17 vasta tsitaadiga

DonNiger, RAW failid, mida on natuke pärast paika keeratud siis peaksid kuhu minema?
Pärast väiksemaks tegemist peaks vähe teravustama kah tavaliselt.

See siis on juba töötlus?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 15:46:29 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=430861#430861

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 16:50:59 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=430861#430861

icon_rolleyes.gif


Sry, posti mõte oli rohkem tunnustada Cloner'i tööd kui tekitada arutelu. Vähe maganud.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 18:56:23 vasta tsitaadiga

Cul kirjutas:
Kas sa Priidik199 oled äkki kohe see pressi ülikonna omanik või üks nendest kahest tüübist, kes napilt kaadrist välja on jäänud või siis ma ajan midagi väga sassi?

Spoiler Spoiler Spoiler


Tagapool seisin, rahvas oli ka kaasas. Ei olnud kahjuks pressi vestiga.
Tore on teise nurga alt vaadata. icon_smile.gif
Muidu, teeääres päris jube pildistada , kividega loopisid ,et jube.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 21.07.2008 18:56:58 vasta tsitaadiga

Mõned fotod

1.
Spoiler Spoiler Spoiler
(niisama pilt)

2.
Spoiler Spoiler Spoiler
(taust)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 19:16:18 vasta tsitaadiga

Selline ralli siis
http://images40.fotki.com/v1251/filelRyq/20d55/1/1370379/6496185/P1070914.jpg

Ei oska seda spoilerisse peita, kes viitsib vaatab
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 19:24:03 vasta tsitaadiga

Väike OT:

Mis kuradi mõte on link veel eraldi spoilerisse panna?

_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 19:26:46 vasta tsitaadiga

rocket kirjutas:
Väike OT:

Mis kuradi mõte on link veel eraldi spoilerisse panna?


Ma mõtlesin ikka pildi peitmist. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  lihtsalt ilusad pildid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.