|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
10.07.2008 16:03:42
|
|
|
| inc kirjutas: |
| aga jah, see ränki värk võik s veits paremini olla lahendatud...selles mõttes, et rank 55 on liiga kergesti saavutatav ja see ei näita mängija tegelikke oskusi ja kogemusi. |
Ei ole tehtav, sest isik X või lasta isikul Y oma kontoga mängida ning oleme jälle tagasi alguses, kus isiku X kontol saavutatud "tase" ei vasta tegelikult tema "päris" oskustele.
Kui tahta muudatust, oleks uut tüüpi usb seadet/ klaverit ja hiirt vaja, mis mängimise ajal (olenevalt olukorrast iga 8 - 20sekundi tagant) suskab mängijat jäsemesse ning tuvastab vere analüüsiga, kas tegemist on ikka sama mängijaga, kelle nimele konto registreeritud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
10.07.2008 16:18:43
|
|
|
| inc kirjutas: |
| see ränki värk võik s veits paremini olla lahendatud...selles mõttes, et rank 55 on liiga kergesti saavutatav ja see ei näita mängija tegelikke oskusi ja kogemusi. |
Et siis kui rank oleks 10x raskem tulema, näitaks see sinu arust paremini mängija oskusi? No ma võin näiteks tuua, et kui mäng välja tuli, oli osadel clani kaaslastel game time esimese nädalaga üle seitsmekümne tunni, mul vaevalt 10, kuid score oli mul tihti parem kui neil.
| Timberg kirjutas: |
| Kui tahta muudatust, oleks uut tüüpi usb seadet/ klaverit ja hiirt vaja, mis mängimise ajal (olenevalt vajaduselt iga 30sek - 2min tagant) suskab mängijat jäsemesse ning tuvastab vere analüüsiga, kas tegemist on ikka sama mängijaga, kelle nimele konto registreeritud. |
Ja siis, kui Punkbuster avastab mängija cheate kasutamast, suskab see sama aparaat mängijat surmava mürgisüstiga .
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
10.07.2008 16:37:16
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
No ma võin näiteks tuua, et kui mäng välja tuli, oli osadel clani kaaslastel game time esimese nädalaga üle seitsmekümne tunni, mul vaevalt 10, kuid score oli mul tihti parem kui neil.
. |
ega see score ei näita ka kui hea mängija on sest näiteks mõni vend istub tundide kaupa kuskil koridoris, oodates et vaenlane mööda jookseb
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
10.07.2008 16:43:41
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| [mõni vend istub tundide kaupa kuskil koridoris, oodates et vaenlane mööda jookseb :roll: |
See näitab, kui hea mängija on :P
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
10.07.2008 16:46:31
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| LightsabeR kirjutas: |
No ma võin näiteks tuua, et kui mäng välja tuli, oli osadel clani kaaslastel game time esimese nädalaga üle seitsmekümne tunni, mul vaevalt 10, kuid score oli mul tihti parem kui neil.
. |
ega see score ei näita ka kui hea mängija on sest näiteks mõni vend istub tundide kaupa kuskil koridoris, oodates et vaenlane mööda jookseb  |
Ütle mulle, mis kasu on S&D's, DOM'is, SAB'is ja HQ's koridoris istumisest... . Pealegi, ma olen rusher.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
10.07.2008 17:24:37
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| apelsin16 kirjutas: |
| LightsabeR kirjutas: |
No ma võin näiteks tuua, et kui mäng välja tuli, oli osadel clani kaaslastel game time esimese nädalaga üle seitsmekümne tunni, mul vaevalt 10, kuid score oli mul tihti parem kui neil.
. |
ega see score ei näita ka kui hea mängija on sest näiteks mõni vend istub tundide kaupa kuskil koridoris, oodates et vaenlane mööda jookseb  |
Ütle mulle, mis kasu on S&D's, DOM'is, SAB'is ja HQ's koridoris istumisest... . Pealegi, ma olen rusher.  |
S&D's kaitses olles kükitad kuskil, kust vastased tavalised mööda jooksevad, et plantida? Ja rünnakul kämbid kah oodates, et vennad sinuni tulevad - nagu näiteks rusherid. Küll ja veel olen selliseid vendi näinud.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.07.2008 17:45:57
|
|
|
Njaa,aga tehke mis tahata siis cämpimine on üks osa mängust ja see kes rünnata ei julge(äkki saan pihta) ei kao kuskile.
Ükskõik kui palju te neid vihkate
Kuna endal esimene MP mäng üldse siis mängus olen ise selline kaalukas liikuja hiilija(selline asi mulle ei sobi nagu aknast sisse ja uksest välja).
Kuskil nurgas ei ole omaette,kuna see kille ei too ja kael õieli igale poole ei jookse ka
Samas see Campimise teema on maru BS,need kes siin ja mängu chatis seda kurdavad siis võiks meelde tuletada,et üks mängu osa on Sniper stiil.
Teie jutu järgi võiks nood "M"-id kõik üles riputada Samas tekib ka kohe küsimus siis milleks nood relvad üldse
Üldiselt kõvemad mängurid ei virise ja vingu,vaid leiavad mooduse kuidas segajad kõrvaldada ja COD4 on see üsna lihtne kui oled nati mänginud.
Lihtne sellepärast et mapid piisavalt väiksed ja kõik urud üsna lihtsalt leitavad
NB. olenemata mängustiilist kämbivad kohati ka need samad üüber lennukid kes väidavad ennast olevat rushijad
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
10.07.2008 18:15:52
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| S&D's kaitses olles kükitad kuskil, kust vastased tavalised mööda jooksevad, et plantida? Ja rünnakul kämbid kah oodates, et vennad sinuni tulevad - nagu näiteks rusherid. Küll ja veel olen selliseid vendi näinud. |
Ta rääkis tundide kaupa kuskil koridoris istumisest. Loomulikult S&D's kaitses olles paigutad ennast strateegilistesse punktidesse (mida mõned campimiseks nimetavad). On ka rush defence, kuid see on juba teine teema.
Mu eelneva lause point oli selles, et need vennad, kes ainult campivad tavaliselt roundi lõpus edetabeli ees otsas ei paikne. Vähemalt normaalsete mängijate vastu mängides.
| wanawoll kirjutas: |
NB. olenemata mängustiilist kämbivad kohati ka need samad üüber lennukid kes väidavad ennast olevat rushijad  |
Õige jutt. Vajadusel ja sõltuvalt olukorrast tuleb oma positsiooni ka kaitsta, mitte pea laiali otsas rünnakule tormata .
Kusjuures camperite vastu pole mul eriti midagi. Kõige rohkem häirivad need vennad, kes näiteks S&D's ei üritagi pommi defusema minna, vaid luuravad ringi ja üritavad kille koguda. Või siis need, kes Dominationis üldse flage ja HQ's HQ'd ei ürita kätte saada, vaid istuvad kuskil nurgas ja lasevad teistel n.ö musta töö ära teha. Sellist tüüpi mängijatel on nimetus ka - Frag hunter.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
10.07.2008 19:24:12
|
|
|
Mul oli vahepeal vasaku käe väike näpp juba valus oma mängistiili tõttu..sprint suht koguaeg peal
Suren selle tõttu palju..aga tavaliselt killin tänu sellele veel rohkem
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
10.07.2008 20:00:12
|
|
|
| Kui hästi mäng jookseks E8200, 8800gts 320mb ja 2GB ram-iga onlines ehk multiplayeris? 1650x1080 resol
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
10.07.2008 20:11:49
|
|
|
| proovi järgi
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
10.07.2008 20:30:17
|
|
|
POle jupid käes veel , aga uudishimu nii suur
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
10.07.2008 22:35:12
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Kui hästi mäng jookseks E8200, 8800gts 320mb ja 2GB ram-iga onlines ehk multiplayeris? 1650x1080 resol |
No mina mängin enda profiilis oleva masinaga täitsa edukalt...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
14.07.2008 00:09:11
|
|
|
eile oli imelik juhus kus ma kohtasin mängijat keda mul tappa ei õnnestunud. mapiks oli pipeline, seal ümbes mapi keskel
on üks raskekuulipilduja kus tüüp oli. tapis mind korra ära ja ma läks pärast spwnimist tapma, lasen teisel katuselt teda kuulipildujaga, tüüp ei surnud ära, noh mõtlesin et mingi bug vms läksin siis tüübile selja taha lasin teda, ikka ei surnud ära ja ei pannud mind eriti tähele kah, läksin lähedale ja andsin nuga ikka ei midagi. ei oska midagi kosta selle kohta, serveril oli PB peal.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
14.07.2008 00:12:42
|
|
|
aga võibolla oli lucy taevas teemanditega sul?
Või olid kuskil spectatori-kohal
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
14.07.2008 00:21:56
|
|
|
no PB alati ei saa ka cheateritest jagu, ennegi seda nähtud
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
14.07.2008 02:10:46
|
|
|
Olen ka paar korda kohanud vastaseid, kellele lased kõik kuulid, mis on kerre ära ning siis tuleb ta rahulikult jalutades sinu juurde ja annab nuga...
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
14.07.2008 08:27:53
|
|
|
Filmitrikk
Hitbox jookseb cod4 kaasas inimesega ju .
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
14.07.2008 10:36:08
|
|
|
Kas eestis mõni clan ka on mis aktiivne on?
Pubist üle visanud, normaalset mängu tahaks pelada.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
14.07.2008 10:42:18
|
|
|
Kunagi olen ka näinud vana, kes ainult noaga tappis ja mapi jooksul kordagi surma ei saanud
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
14.07.2008 10:46:57
|
|
|
| Mis sniperit te kasutate ja mis perke sellega?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
14.07.2008 10:49:18
|
|
|
Hmm aga palju neid clanne on siis?
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
14.07.2008 10:54:08
|
|
|
| miqu kirjutas: |
Hmm aga palju neid clanne on siis?  |
Aboluutselt ei tea
Või täpsemalt, tahaks pelada mingitel võistlustel või tournamendil vms.
Ja googeldades leian ainult sexbox360 ja playboy3 võistlusi mis on imo täiesti jabur, kes kurat ikka konsoolide peal fps-se mängib
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
14.07.2008 11:02:30
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Mis sniperit te kasutate ja mis perke sellega? |
clay/uavjammer/deep impact või raudsed kopsud 8)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
14.07.2008 11:15:35
|
|
|
R700 või M40A3, kuidas kunagi. Polegi nagu aru saanud kummaga paremini läheb. Üldiselt kasutan tava serverites snaipereid vähe, kuna 1-shot kill ei ole alati kindel (v.a headshot). Üks põhjus, miks ma veel snaiperit kasutan, on camo suit. Ametlikest mappidest on camost oma jagu kasu Overgrownil ja Creekil, lisaks sellele on veel peo täis custom mape, kus olen märganud, et camo aitab KDR'i üleval hoida. Tavaliselt korjan esimesel võimalusel maast mingi automaadi üles .
Rääkides perkidest, siis kasutan snaiperiga pea alati Claymore. Lihtsalt palju kindlam tunne on, kui saad oma seljataguse ära kaitsta. Läbi scope kaugustesse vahtides on tihti raske tähele panna, mis su lähiümbruses toimub. Teine perk on normalis Stopping Power ja HC's UAV Jammer. Kolmas on mul koguaeg Dead Silence, jah, isegi snaiperitega. Tean, et paljud eelistavad Iron Lungs'i, kuid minu liikuva ja agressiivse mängustiili puhul on Dead Silence'st rohkem kasu.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
14.07.2008 11:21:03
|
|
|
Ise kasutan enamasti snaiprina deep impacti/stopping powerit ja claymore... ei viitsi selle UAV jammeriga jamada, kuna killcami järgi tullakse ikka otsima normal serverites... ja käsika asemele korjan esimesel võimalusel alati mingi assault rifle.
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
14.07.2008 11:26:27
|
|
|
Päris hea, see veel mu kodukohas ka. Muidu oleks jube hea saaks üle maailma mingite vendadega erinevatel ametlikel/poolametlikel turniiridel pelada aga tundub kuidagi, et cod4-l ei ole tugevat communityt välja arenenud(luban heameelega parandada kui eksin) nagu ET-l või cs-il.
-----
Ise snaiprit ei kasuta üldse, ennem oli, m4 koos bullet damagega
ja nüüd olen juba mõned päevad proovinud p90 haibist aru saada. Suht söödav relv imo.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
14.07.2008 11:48:21
|
|
|
| Sirius kirjutas: |
Muidu oleks jube hea saaks üle maailma mingite vendadega erinevatel ametlikel/poolametlikel turniiridel pelada aga tundub kuidagi, et cod4-l ei ole tugevat communityt välja arenenud(luban heameelega parandada kui eksin) nagu ET-l või cs-il.
|
http://clanbase.ggl.com/ladders.php?gid=83
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
14.07.2008 12:00:39
|
|
|
| Too Barrett võtab tavaliselt ikka ühe laksuga maha, aga kui selline kes esimese laksuga nt. pihta ei saa, sobib Dragunov ehk.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
14.07.2008 12:34:40
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Too Barrett võtab tavaliselt ikka ühe laksuga maha, aga kui selline kes esimese laksuga nt. pihta ei saa, sobib Dragunov ehk. |
See M40A03 vms on parim snaiper mängus miskipärast. Eriti koos Stopping Power perkiga.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
14.07.2008 13:03:04
|
|
|
IMO on "Iron Lungs" suht mõttetu..kaua sul ikka hinge kinni hoida ja sihtida lastakse
Tuleb võimalikult ruttu ära lasta ja mujale edasi liikuda
Ise kasutan enamus ajast R700t
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
14.07.2008 21:28:06
|
|
|
| kas asi on minus või vahetevahel see serverite browser jamabki?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
15.07.2008 11:26:59
|
|
|
ise kasutan snaipides järgmisi perke:
1. claymore
2. overkill (hea kui mingi automaat varuks on kui keegi lähedale ronima peaks)
3. deep impact
relv tavaliselt r700
ja teiseks tavaliselt mingi uzi vms kiiret lähedalt spämmimiseks
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
15.07.2008 16:12:16
|
|
|
Imelik, et suht paljud mängivad cod4-ja aga tahetakse ikka rootslaste ja sakslastega pelada :/
Taigil ka nüüd S&D server, mida hea TDM-ile vahelduseks pelada:
TAIG |CoD4| S&D-HC - game.taig.ee:28970 (87.98.95.123:28970)
TAIG |CoD4| TDM-HC - game.taig.ee:28960 (87.98.95.123:28960)
TAIG |CoD4| PAM4-WAR - game.taig.ee:28980 (87.98.95.123:28980)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.07.2008 16:21:38
|
|
|
Palju mahutavad
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.07.2008 16:31:16
|
|
|
| ja kuidas need serveritd "favoritesi" alla panna?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
15.07.2008 16:44:33
|
|
|
Timberg, add server to favorites
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
15.07.2008 17:07:29
|
|
|
Võta alguses ülevalt Favorites ja siis otsi "Add server to favorites" nuppu. COD4-jas on natukene jama see, et peab käsitsi kirjutama "add server to favorites" lahtrisse. Alguses avastasin mingi konsooli käsu ka, mis pastes copytud teksti sinna kasti aga kahjuks enam ei mäleta seda.
Soovitatavalt võib X-fire peale panna ja ka sinna saab favoriite lisada. Samuti näed teiste favoriite ja kus sõbrad hetkel mängivad jne.
| wanawoll kirjutas: |
Palju mahutavad  |
TAIG |CoD4| S&D-HC - 16 slots
TAIG |CoD4| TDM-HC - 26 slots
TAIG |CoD4| PAM4-WAR- 14 slots
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
15.07.2008 17:13:04
|
|
|
Ärge kohe välja minge, kui kedagi sees pole..max paar minti ootamist ja on noliferid platsis
Keegi ei viitsi lihtsalt esimene olla
Samuti on Taigi serveril ka statsid aadressil http://www.game.taig.ee/stats/
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aurah
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
15.07.2008 17:39:15
|
|
|
COD4'jas eestis mingeid tegijaid clane ka on?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
15.07.2008 17:48:04
|
|
|
| Taigi servud pole cracked eks?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
15.07.2008 17:56:33
|
|
|
| Aurah kirjutas: |
COD4'jas eestis mingeid tegijaid clane ka on? |
Aktiivseid on väga vähe.
| Worm390 kirjutas: |
| Taigi servud pole cracked eks? |
Ei ole jah, orginaali peal ikka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
15.07.2008 18:44:16
|
|
|
Cracked servusid hakkas PB ju banima
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
15.07.2008 19:32:16
|
|
|
| Aurah kirjutas: |
COD4'jas eestis mingeid tegijaid clane ka on? |
Ikka on.
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
16.07.2008 00:35:52
|
|
|
| miqu kirjutas: |
| Aurah kirjutas: |
COD4'jas eestis mingeid tegijaid clane ka on? |
Ikka on.  |
triip vä?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
16.07.2008 02:17:27
|
|
|
1 aktiivsetest clannidest.
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
16.07.2008 14:33:54
|
|
|
call of duty 4 võiks olla online account süsteem mitte niimoodi et kasutaja andmed salvestatakse arvutisse
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|