Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 16:03:42 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
aga jah, see ränki värk võik s veits paremini olla lahendatud...selles mõttes, et rank 55 on liiga kergesti saavutatav ja see ei näita mängija tegelikke oskusi ja kogemusi.

Ei ole tehtav, sest isik X või lasta isikul Y oma kontoga mängida ning oleme jälle tagasi alguses, kus isiku X kontol saavutatud "tase" ei vasta tegelikult tema "päris" oskustele.

Kui tahta muudatust, oleks uut tüüpi usb seadet/ klaverit ja hiirt vaja, mis mängimise ajal (olenevalt olukorrast iga 8 - 20sekundi tagant) suskab mängijat jäsemesse ning tuvastab vere analüüsiga, kas tegemist on ikka sama mängijaga, kelle nimele konto registreeritud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 16:18:43 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
see ränki värk võik s veits paremini olla lahendatud...selles mõttes, et rank 55 on liiga kergesti saavutatav ja see ei näita mängija tegelikke oskusi ja kogemusi.

Et siis kui rank oleks 10x raskem tulema, näitaks see sinu arust paremini mängija oskusi? No ma võin näiteks tuua, et kui mäng välja tuli, oli osadel clani kaaslastel game time esimese nädalaga üle seitsmekümne tunni, mul vaevalt 10, kuid score oli mul tihti parem kui neil.
Timberg kirjutas:
Kui tahta muudatust, oleks uut tüüpi usb seadet/ klaverit ja hiirt vaja, mis mängimise ajal (olenevalt vajaduselt iga 30sek - 2min tagant) suskab mängijat jäsemesse ning tuvastab vere analüüsiga, kas tegemist on ikka sama mängijaga, kelle nimele konto registreeritud.

Ja siis, kui Punkbuster avastab mängija cheate kasutamast, suskab see sama aparaat mängijat surmava mürgisüstiga icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 16:37:16 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
No ma võin näiteks tuua, et kui mäng välja tuli, oli osadel clani kaaslastel game time esimese nädalaga üle seitsmekümne tunni, mul vaevalt 10, kuid score oli mul tihti parem kui neil.
.

ega see score ei näita ka kui hea mängija on sest näiteks mõni vend istub tundide kaupa kuskil koridoris, oodates et vaenlane mööda jookseb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 16:43:41 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
[mõni vend istub tundide kaupa kuskil koridoris, oodates et vaenlane mööda jookseb :roll:

See näitab, kui hea mängija on :P
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 16:46:31 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
No ma võin näiteks tuua, et kui mäng välja tuli, oli osadel clani kaaslastel game time esimese nädalaga üle seitsmekümne tunni, mul vaevalt 10, kuid score oli mul tihti parem kui neil.
.

ega see score ei näita ka kui hea mängija on sest näiteks mõni vend istub tundide kaupa kuskil koridoris, oodates et vaenlane mööda jookseb icon_rolleyes.gif

Ütle mulle, mis kasu on S&D's, DOM'is, SAB'is ja HQ's koridoris istumisest... icon_rolleyes.gif . Pealegi, ma olen rusher. icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 17:24:37 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
apelsin16 kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
No ma võin näiteks tuua, et kui mäng välja tuli, oli osadel clani kaaslastel game time esimese nädalaga üle seitsmekümne tunni, mul vaevalt 10, kuid score oli mul tihti parem kui neil.
.

ega see score ei näita ka kui hea mängija on sest näiteks mõni vend istub tundide kaupa kuskil koridoris, oodates et vaenlane mööda jookseb icon_rolleyes.gif

Ütle mulle, mis kasu on S&D's, DOM'is, SAB'is ja HQ's koridoris istumisest... icon_rolleyes.gif . Pealegi, ma olen rusher. icon_wink.gif

S&D's kaitses olles kükitad kuskil, kust vastased tavalised mööda jooksevad, et plantida? Ja rünnakul kämbid kah oodates, et vennad sinuni tulevad - nagu näiteks rusherid. Küll ja veel olen selliseid vendi näinud.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 17:45:57 vasta tsitaadiga

Njaa,aga tehke mis tahata siis cämpimine on üks osa mängust ja see kes rünnata ei julge(äkki saan pihta) ei kao kuskile. icon_razz.gif
Ükskõik kui palju te neid vihkate icon_idea.gif
Kuna endal esimene MP mäng üldse siis mängus olen ise selline kaalukas liikuja hiilija(selline asi mulle ei sobi nagu aknast sisse ja uksest välja).
Kuskil nurgas ei ole omaette,kuna see kille ei too ja kael õieli igale poole ei jookse ka icon_lol.gif
Samas see Campimise teema on maru BS,need kes siin ja mängu chatis seda kurdavad siis võiks meelde tuletada,et üks mängu osa on Sniper stiil.
Teie jutu järgi võiks nood "M"-id kõik üles riputada icon_rolleyes.gif Samas tekib ka kohe küsimus siis milleks nood relvad üldse icon_question.gif
Üldiselt kõvemad mängurid ei virise ja vingu,vaid leiavad mooduse kuidas segajad kõrvaldada ja COD4 on see üsna lihtne kui oled nati mänginud.
Lihtne sellepärast et mapid piisavalt väiksed ja kõik urud üsna lihtsalt leitavad beer_yum.gif

NB. olenemata mängustiilist kämbivad kohati ka need samad üüber lennukid kes väidavad ennast olevat rushijad icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 18:15:52 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
S&D's kaitses olles kükitad kuskil, kust vastased tavalised mööda jooksevad, et plantida? Ja rünnakul kämbid kah oodates, et vennad sinuni tulevad - nagu näiteks rusherid. Küll ja veel olen selliseid vendi näinud.

Ta rääkis tundide kaupa kuskil koridoris istumisest. Loomulikult S&D's kaitses olles paigutad ennast strateegilistesse punktidesse (mida mõned campimiseks nimetavad). On ka rush defence, kuid see on juba teine teema.

Mu eelneva lause point oli selles, et need vennad, kes ainult campivad tavaliselt roundi lõpus edetabeli ees otsas ei paikne. Vähemalt normaalsete mängijate vastu mängides.
wanawoll kirjutas:
NB. olenemata mängustiilist kämbivad kohati ka need samad üüber lennukid kes väidavad ennast olevat rushijad icon_exclaim.gif

Õige jutt. Vajadusel ja sõltuvalt olukorrast tuleb oma positsiooni ka kaitsta, mitte pea laiali otsas rünnakule tormata icon_razz.gif .


Kusjuures camperite vastu pole mul eriti midagi. Kõige rohkem häirivad need vennad, kes näiteks S&D's ei üritagi pommi defusema minna, vaid luuravad ringi ja üritavad kille koguda. Või siis need, kes Dominationis üldse flage ja HQ's HQ'd ei ürita kätte saada, vaid istuvad kuskil nurgas ja lasevad teistel n.ö musta töö ära teha. Sellist tüüpi mängijatel on nimetus ka - Frag hunter. icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 19:24:12 vasta tsitaadiga

Mul oli vahepeal vasaku käe väike näpp juba valus oma mängistiili tõttu..sprint suht koguaeg peal icon_redface.gif
Suren selle tõttu palju..aga tavaliselt killin tänu sellele veel rohkem icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 20:00:12 vasta tsitaadiga

Kui hästi mäng jookseks E8200, 8800gts 320mb ja 2GB ram-iga onlines ehk multiplayeris? 1650x1080 resol
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 20:11:49 vasta tsitaadiga

proovi järgi
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 20:27:00 vasta tsitaadiga

proovi siin
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 20:30:17 vasta tsitaadiga

POle jupid käes veel icon_redface.gif , aga uudishimu nii suur
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 10.07.2008 22:35:12 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Kui hästi mäng jookseks E8200, 8800gts 320mb ja 2GB ram-iga onlines ehk multiplayeris? 1650x1080 resol


No mina mängin enda profiilis oleva masinaga täitsa edukalt...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 00:09:11 vasta tsitaadiga

eile oli imelik juhus kus ma kohtasin mängijat keda mul tappa ei õnnestunud. mapiks oli pipeline, seal ümbes mapi keskel
on üks raskekuulipilduja kus tüüp oli. tapis mind korra ära ja ma läks pärast spwnimist tapma, lasen teisel katuselt teda kuulipildujaga, tüüp ei surnud ära, noh mõtlesin et mingi bug vms läksin siis tüübile selja taha lasin teda, ikka ei surnud ära ja ei pannud mind eriti tähele kah, läksin lähedale ja andsin nuga ikka ei midagi. ei oska midagi kosta selle kohta, serveril oli PB peal.
icon_eek.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 00:12:42 vasta tsitaadiga

aga võibolla oli lucy taevas teemanditega sul?

Või olid kuskil spectatori-kohal

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 00:21:56 vasta tsitaadiga

no PB alati ei saa ka cheateritest jagu, ennegi seda nähtud
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 02:10:46 vasta tsitaadiga

Olen ka paar korda kohanud vastaseid, kellele lased kõik kuulid, mis on kerre ära ning siis tuleb ta rahulikult jalutades sinu juurde ja annab nuga...
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 14.07.2008 03:13:48 vasta tsitaadiga

Need on Hollywoodi vennad. icon_wink.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 08:27:53 vasta tsitaadiga

Filmitrikk
Hitbox jookseb cod4 kaasas inimesega ju . icon_wink.gif

_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 14.07.2008 10:36:08 vasta tsitaadiga

Kas eestis mõni clan ka on mis aktiivne on?

Pubist üle visanud, normaalset mängu tahaks pelada.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 10:42:18 vasta tsitaadiga

Kunagi olen ka näinud vana, kes ainult noaga tappis ja mapi jooksul kordagi surma ei saanud icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 10:46:57 vasta tsitaadiga

Mis sniperit te kasutate ja mis perke sellega?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 10:49:18 vasta tsitaadiga

Hmm aga palju neid clanne on siis? icon_neutral.gif
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 14.07.2008 10:54:08 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:
Hmm aga palju neid clanne on siis? icon_neutral.gif

Aboluutselt ei tea icon_smile.gif

Või täpsemalt, tahaks pelada mingitel võistlustel või tournamendil vms.

Ja googeldades leian ainult sexbox360 ja playboy3 võistlusi mis on imo täiesti jabur, kes kurat ikka konsoolide peal fps-se mängib icon_smile.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 10:57:55 vasta tsitaadiga

Sirius, Laukna LAN-il on 2on2 turniir.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375187
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 11:02:30 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Mis sniperit te kasutate ja mis perke sellega?

clay/uavjammer/deep impact või raudsed kopsud 8)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 11:15:35 vasta tsitaadiga

R700 või M40A3, kuidas kunagi. Polegi nagu aru saanud kummaga paremini läheb. Üldiselt kasutan tava serverites snaipereid vähe, kuna 1-shot kill ei ole alati kindel (v.a headshot). Üks põhjus, miks ma veel snaiperit kasutan, on camo suit. Ametlikest mappidest on camost oma jagu kasu Overgrownil ja Creekil, lisaks sellele on veel peo täis custom mape, kus olen märganud, et camo aitab KDR'i üleval hoida. Tavaliselt korjan esimesel võimalusel maast mingi automaadi üles icon_razz.gif .

Rääkides perkidest, siis kasutan snaiperiga pea alati Claymore. Lihtsalt palju kindlam tunne on, kui saad oma seljataguse ära kaitsta. Läbi scope kaugustesse vahtides on tihti raske tähele panna, mis su lähiümbruses toimub. Teine perk on normalis Stopping Power ja HC's UAV Jammer. Kolmas on mul koguaeg Dead Silence, jah, isegi snaiperitega. Tean, et paljud eelistavad Iron Lungs'i, kuid minu liikuva ja agressiivse mängustiili puhul on Dead Silence'st rohkem kasu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 11:21:03 vasta tsitaadiga

Ise kasutan enamasti snaiprina deep impacti/stopping powerit ja claymore... ei viitsi selle UAV jammeriga jamada, kuna killcami järgi tullakse ikka otsima normal serverites... ja käsika asemele korjan esimesel võimalusel alati mingi assault rifle.
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 14.07.2008 11:26:27 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Sirius, Laukna LAN-il on 2on2 turniir.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375187


Päris hea, see veel mu kodukohas ka. Muidu oleks jube hea saaks üle maailma mingite vendadega erinevatel ametlikel/poolametlikel turniiridel pelada aga tundub kuidagi, et cod4-l ei ole tugevat communityt välja arenenud(luban heameelega parandada kui eksin) nagu ET-l või cs-il.



-----
Ise snaiprit ei kasuta üldse, ennem oli, m4 koos bullet damagega

ja nüüd olen juba mõned päevad proovinud p90 haibist aru saada. Suht söödav relv imo.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 14.07.2008 11:48:21 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
Muidu oleks jube hea saaks üle maailma mingite vendadega erinevatel ametlikel/poolametlikel turniiridel pelada aga tundub kuidagi, et cod4-l ei ole tugevat communityt välja arenenud(luban heameelega parandada kui eksin) nagu ET-l või cs-il.




http://clanbase.ggl.com/ladders.php?gid=83
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 12:00:39 vasta tsitaadiga

Too Barrett võtab tavaliselt ikka ühe laksuga maha, aga kui selline kes esimese laksuga nt. pihta ei saa, sobib Dragunov ehk.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.07.2008 12:34:40 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Too Barrett võtab tavaliselt ikka ühe laksuga maha, aga kui selline kes esimese laksuga nt. pihta ei saa, sobib Dragunov ehk.


See M40A03 vms on parim snaiper mängus miskipärast. Eriti koos Stopping Power perkiga.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 13:03:04 vasta tsitaadiga

IMO on "Iron Lungs" suht mõttetu..kaua sul ikka hinge kinni hoida ja sihtida lastakse icon_rolleyes.gif
Tuleb võimalikult ruttu ära lasta ja mujale edasi liikuda

Ise kasutan enamus ajast R700t icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 14.07.2008 21:28:06 vasta tsitaadiga

kas asi on minus või vahetevahel see serverite browser jamabki?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 11:26:59 vasta tsitaadiga

ise kasutan snaipides järgmisi perke:
1. claymore
2. overkill (hea kui mingi automaat varuks on kui keegi lähedale ronima peaks)
3. deep impact
relv tavaliselt r700
ja teiseks tavaliselt mingi uzi vms kiiret lähedalt spämmimiseks
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 15.07.2008 16:12:16 vasta tsitaadiga

Imelik, et suht paljud mängivad cod4-ja aga tahetakse ikka rootslaste ja sakslastega pelada :/

Taigil ka nüüd S&D server, mida hea TDM-ile vahelduseks pelada:

TAIG |CoD4| S&D-HC - game.taig.ee:28970 (87.98.95.123:28970)

TAIG |CoD4| TDM-HC - game.taig.ee:28960 (87.98.95.123:28960)
TAIG |CoD4| PAM4-WAR - game.taig.ee:28980 (87.98.95.123:28980)


thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 16:21:38 vasta tsitaadiga

Palju mahutavad icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 16:31:16 vasta tsitaadiga

ja kuidas need serveritd "favoritesi" alla panna?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 16:44:33 vasta tsitaadiga

Timberg, add server to favorites icon_wink.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 15.07.2008 17:07:29 vasta tsitaadiga

Võta alguses ülevalt Favorites ja siis otsi "Add server to favorites" nuppu. COD4-jas on natukene jama see, et peab käsitsi kirjutama "add server to favorites" lahtrisse. Alguses avastasin mingi konsooli käsu ka, mis pastes copytud teksti sinna kasti aga kahjuks enam ei mäleta seda.

Soovitatavalt võib X-fire peale panna ja ka sinna saab favoriite lisada. Samuti näed teiste favoriite ja kus sõbrad hetkel mängivad jne.

wanawoll kirjutas:
Palju mahutavad icon_question.gif

TAIG |CoD4| S&D-HC - 16 slots
TAIG |CoD4| TDM-HC - 26 slots
TAIG |CoD4| PAM4-WAR- 14 slots
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 17:13:04 vasta tsitaadiga

Ärge kohe välja minge, kui kedagi sees pole..max paar minti ootamist ja on noliferid platsis icon_wink.gif
Keegi ei viitsi lihtsalt esimene olla icon_razz.gif

Samuti on Taigi serveril ka statsid aadressil http://www.game.taig.ee/stats/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 15.07.2008 17:39:15 vasta tsitaadiga

COD4'jas eestis mingeid tegijaid clane ka on?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 17:48:04 vasta tsitaadiga

Taigi servud pole cracked eks?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 15.07.2008 17:56:33 vasta tsitaadiga

Aurah kirjutas:
COD4'jas eestis mingeid tegijaid clane ka on?icon_biggrin.gif

Aktiivseid on väga vähe.

Worm390 kirjutas:
Taigi servud pole cracked eks?

Ei ole jah, orginaali peal ikka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 18:44:16 vasta tsitaadiga

Cracked servusid hakkas PB ju banima icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 19:32:16 vasta tsitaadiga

Aurah kirjutas:
COD4'jas eestis mingeid tegijaid clane ka on?icon_biggrin.gif

Ikka on. icon_wink.gif

_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 00:35:52 vasta tsitaadiga

miqu kirjutas:
Aurah kirjutas:
COD4'jas eestis mingeid tegijaid clane ka on?icon_biggrin.gif

Ikka on. icon_wink.gif

triip vä? icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 02:17:27 vasta tsitaadiga

1 aktiivsetest clannidest. icon_wink.gif
_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 14:33:54 vasta tsitaadiga

call of duty 4 võiks olla online account süsteem mitte niimoodi et kasutaja andmed salvestatakse arvutisse icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.