Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2008 20:48:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Beta valitud inimestele(mina k.a)

Ah ära plära 8)
See oli nii special et igaüks kes tahtis sai endale 7$ selle võtme vms.
Kui vähegi viitsis ennast reagada
Mõnikord jagati tasuta ja mina sin selle tõesti puht juhuseläbi tasuta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.07.2008 21:06:18 vasta tsitaadiga

No Far Cry-st demo teha poleks raske aga ju siis ei viitsi või pole tahtmist, igaljuhul kasuks see neile tõesti ei tule. icon_neutral.gif

No ma olin ka Crysise beta tester, kui siin nüüd kõvatamiseks läks. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2008 21:16:46 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
No Far Cry-st demo teha poleks raske aga ju siis ei viitsi või pole tahtmist, igaljuhul kasuks see neile tõesti ei tule. icon_neutral.gif

No ma olin ka Crysise beta tester, kui siin nüüd kõvatamiseks läks. 8)


Saatsid siis test resulte kah tagasi neile? icon_rolleyes.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.07.2008 22:59:32 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
G80 kirjutas:
No Far Cry-st demo teha poleks raske aga ju siis ei viitsi või pole tahtmist, igaljuhul kasuks see neile tõesti ei tule. icon_neutral.gif

No ma olin ka Crysise beta tester, kui siin nüüd kõvatamiseks läks. 8)


Saatsid siis test resulte kah tagasi neile? icon_rolleyes.gif

Saatsin paar graafilist bugi- näiteks on shore map-il ühes kohas "rohi õhus" aga seda ei tehtud korda. icon_evil.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2008 00:16:36 vasta tsitaadiga

Mis nüüd saab,oleme kõik kunnid vä icon_lol.gif
Beta on beta ja ei ole vaja kõvatada erinevate asjadega siin.
IMO

-e- FarCry2 ei ole veel kõvatajaid betas
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 13.07.2008 12:53:12 vasta tsitaadiga

heix24 kirjutas:
crysise demo? väga kenasti saab teha.

Crysis on "piiratud" open-world mäng ja sellepärast ongi sellest väga lihtne demot teha, see koosneb levelitest. FC2 on kõik 1 suur level, nagu Oblivion.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2008 19:23:27 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
ei taha hästi uskuda et mäng kräpp on


Game play video on kahtlane, samas on seal ka palju head.

Veider on see, et nn. "ammo" on igale relvale sama kastike vist.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 13.07.2008 19:26:47 vasta tsitaadiga

Üks asi mis mind häirib on see, et mees tõmbab endalt kuule käest tangidega välja, mida olen paaris videos näinud.
No ei ole eriti realne, kui ta teeb seda väikse aja tagant uuesti, see käsi oleks juba ribadeks ja pealegi läheks kuulid käest läbi nagu naksti.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2008 19:34:42 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Üks asi mis mind häirib on see, et mees tõmbab endalt kuule käest tangidega välja, mida olen paaris videos näinud.
No ei ole eriti realne, kui ta teeb seda väikse aja tagant uuesti, see käsi oleks juba ribadeks ja pealegi läheks kuulid käest läbi nagu naksti.


Kas ta mitte ei süsti ennast icon_wink.gif

Häirivaid asju seal on kahjuks jah icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 03:24:26 vasta tsitaadiga

et siis mängus 24h vastab neljale tunnile reaalajas
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 13:16:20 vasta tsitaadiga

krt siis ei saagi magada kui jälle päev icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 17:07:45 vasta tsitaadiga

http://pc.ign.com/dor/objects/951257/far-cry-2-/videos/fc2_deceiving_071408.html
http://pc.ign.com/dor/objects/951257/far-cry-2-/videos/farcry2_071408.html
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.07.2008 17:23:49 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
http://pc.ign.com/dor/objects/951257/far-cry-2-/videos/fc2_deceiving_071408.html
http://pc.ign.com/dor/objects/951257/far-cry-2-/videos/farcry2_071408.html

Njaa, crysis omatakse vist ära ja Crysis Warhead ka. dog.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 17:33:00 vasta tsitaadiga

SUPER COOL
Videost (2. link) oli näha, et ka betoonblokid lähevad puru kui neid tulistada. Tahaks teada mis masinat vaja see mäng vajab.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 17:37:44 vasta tsitaadiga

Sellest tuleb LIIGA hea mäng. icon_razz.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2008 17:39:07 vasta tsitaadiga

E3 trailerist esimene pool CGI thumbs_down.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.07.2008 17:52:37 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
SUPER COOL
Videost (2. link) oli näha, et ka betoonblokid lähevad puru kui neid tulistada. Tahaks teada mis masinat vaja see mäng vajab.

MIN nõuded on:
2 X 4870X2
Core 2 Duo 4GHz
4GB ram
25GB HDD
Direct X 10.1
Vista

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 17:54:51 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
E3 trailerist esimene pool CGI thumbs_down.gif

Miks thumbs_down.gif? Kas siis mängudel ei tohi enam CGI trailereid olla või? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2008 18:11:51 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
tomorrow kirjutas:
E3 trailerist esimene pool CGI thumbs_down.gif

Miks thumbs_down.gif? Kas siis mängudel ei tohi enam CGI trailereid olla või? icon_rolleyes.gif

Varem veel võis olla aga Crysis oli esimene mäng mis nägi kohati ise juba välja nagu CGI.Seega polnud ka CGI-d vaja.Milleks mul vaja vaadata mingit filmi.Filmi saan ka kinos näha.Trailerid võiksid ikka reaalsetest videotest koosnevad olla.100%.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 18:21:08 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Firefly kirjutas:
SUPER COOL
Videost (2. link) oli näha, et ka betoonblokid lähevad puru kui neid tulistada. Tahaks teada mis masinat vaja see mäng vajab.

MIN nõuded on:
2 X 4870X2
Core 2 Duo 4GHz
4GB ram
25GB HDD
Direct X 10.1
Vista

Millegi pärast ma natuke kahtlen, et see mäng ATI peal paremini jookseb. Tegelt tuleb testid ära oodata.

Tõsiselt loodan, et ühest X2 aitaks. Või siis selleks ajaks tuleb NVIDIA millegi heaga välja.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 18:52:35 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
tomorrow kirjutas:
E3 trailerist esimene pool CGI thumbs_down.gif

Miks thumbs_down.gif? Kas siis mängudel ei tohi enam CGI trailereid olla või? icon_rolleyes.gif

Varem veel võis olla aga Crysis oli esimene mäng mis nägi kohati ise juba välja nagu CGI.Seega polnud ka CGI-d vaja.Milleks mul vaja vaadata mingit filmi.Filmi saan ka kinos näha.Trailerid võiksid ikka reaalsetest videotest koosnevad olla.100%.

Meh, jumala suva ju. Põhiline, et ikka gameplay videot ka näidatakse, ning seda ka tehti.

PS! Firefly... ma loodan, et sa teed nalja. G80 ajab soga ju. Mõtle loogiliselt, see mäng saadakse jooksma konsoolide peal, kas sa tõesti arvad, et sul on vaja high end arvutit, et konsoolidega sammu pidada?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriiT_
Piiratud kasutaja
PriiT_

liitunud: 15.12.2003




sõnum 15.07.2008 19:01:05 vasta tsitaadiga

G80 ajas möga küll, aga FC2 on ju seekord teistpidi, et PC on prioriteet ja konsoolide peal nuditakse nii palju ära et korralikult jookseks.
Üle mõistuse hulluks vast nõudeid ei aeta, aga ma usun et väga head rauda tahab ta täielikuks naudinguks ikka saada.

Väga kõva asi on tulekul igatahes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.07.2008 19:01:27 vasta tsitaadiga

PriiT_ kirjutas:
G80 ajas möga küll, aga FC2 on ju seekord teistpidi, et PC on prioriteet ja konsoolide peal nuditakse nii palju ära et korralikult jookseks.
Üle mõistuse hulluks vast nõudeid ei aeta, aga ma usun et väga head rauda tahab ta täielikuks naudinguks ikka saada.

Kui selle konsooli crapi peal jookseb siis ka keskmise PC peal.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 15.07.2008 19:03:20 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Firefly kirjutas:
SUPER COOL
Videost (2. link) oli näha, et ka betoonblokid lähevad puru kui neid tulistada. Tahaks teada mis masinat vaja see mäng vajab.

MIN nõuded on:
2 X 4870X2
Core 2 Duo 4GHz
4GB ram
25GB HDD
Direct X 10.1
Vista

Ei ole midagi. PS3 ja 360 peale on see mäng samuti tulemas, sama hea graafikaga, kui PC-l, niiet C2D ja 3870 peaks vabalt seda mängima.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 19:13:28 vasta tsitaadiga

Päris nummi icon_eek.gif
Kui on öeldud et mäng tehakse lähtuvalt PC-st siis päris kotib kuidas ta porditakse X-karpidele ja muule sogale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 19:14:36 vasta tsitaadiga

Crysist ma max graafikaga mängida ei saanud, seda mängu ei tahaks ma mingi med graafikaga ära rikkuda. Õnneks paistab mäng olevat ka huvitav ja võimalus improviseerida on hea thumbs_up.gif

Far Cry mängisin MX440 low peal põhiliselt icon_redface.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 15.07.2008 19:45:42 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
G80 kirjutas:
Firefly kirjutas:
SUPER COOL
Videost (2. link) oli näha, et ka betoonblokid lähevad puru kui neid tulistada. Tahaks teada mis masinat vaja see mäng vajab.

MIN nõuded on:
2 X 4870X2
Core 2 Duo 4GHz
4GB ram
25GB HDD
Direct X 10.1
Vista

Ei ole midagi. PS3 ja 360 peale on see mäng samuti tulemas, sama hea graafikaga, kui PC-l, niiet C2D ja 3870 peaks vabalt seda mängima.



Konsoolide graafika on PC medium graafika FC2's
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.07.2008 21:01:20 vasta tsitaadiga

madness, aasta parim nali. rofl.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2008 21:02:40 vasta tsitaadiga

küsimus siin pigem tekstuuride resolutsioonis ja lisaefektide kasutamine:)
mõlemad 7th gen konsoolid toetavad max shader model 3 rauas..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 15.07.2008 21:14:46 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
madness, aasta parim nali. rofl.gif


No naera siis.

tsitaat:
Far Cry 2 is also a beautiful game, at least on PC. Clever shading based on layers not textures means the game can scale to your PC, and the powerful demonstration machine displayed a crisp, sun-drenched, coherent and detailed landscape; one both functional and flattering, given the decision to all but scrap a HUD. Requirements will be typically lower than bitter rival Crysis, we're told, but Far Cry 2 will happily get the most out of even the most monstrous rig. Redding describes the console versions as comparable to a "medium load-out on PC", and warns us that, "graphically you're going to notice slight differences". Which we did. The Xbox 360 was the better of the two with its anti-aliasing, but both looked unspectacular and even drab in points. Far from ugly, mind you.


http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=148942&page=2
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 16.07.2008 00:39:08 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
G80 kirjutas:
madness, aasta parim nali. rofl.gif


No naera siis.

tsitaat:
Far Cry 2 is also a beautiful game, at least on PC. Clever shading based on layers not textures means the game can scale to your PC, and the powerful demonstration machine displayed a crisp, sun-drenched, coherent and detailed landscape; one both functional and flattering, given the decision to all but scrap a HUD. Requirements will be typically lower than bitter rival Crysis, we're told, but Far Cry 2 will happily get the most out of even the most monstrous rig. Redding describes the console versions as comparable to a "medium load-out on PC", and warns us that, "graphically you're going to notice slight differences". Which we did. The Xbox 360 was the better of the two with its anti-aliasing, but both looked unspectacular and even drab in points. Far from ugly, mind you.


http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=148942&page=2

No kui selline graafika on PC peal medium, siis ei kujuta küll ette, milline high veel välja näeb.
Igatahes peab ju tõdema, et graafika on selles videos suurepärane mõlemal konsoolil.

http://www.gametrailers.com/player/34591.html#comments_top
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 01:04:40 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
madness, aasta parim nali. rofl.gif


Oled vist antud juhul ise kerge nali, sest just seda Devvid ütlesid ja mitte just eriti lühikest aega tagasi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 01:08:25 vasta tsitaadiga

Videod on head, eks varsti paistab mis sellest saab!

G80:MIN nõudmiste nali oli suht hea 8)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 01:14:42 vasta tsitaadiga

30 min tagasi mängiti Far Cry 2 Xbox 360 peal. jooksis nagu siid icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 16.07.2008 01:18:53 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
G80 kirjutas:
madness, aasta parim nali. rofl.gif


Oled vist antud juhul ise kerge nali, sest just seda Devvid ütlesid ja mitte just eriti lühikest aega tagasi.

See oli küll paha nali peaks ütlema. icon_neutral.gif
Olen sõnatu sellise asja peale. icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 16.07.2008 12:18:29 vasta tsitaadiga

Far Cry 2 E3 2008 Trailer and Screens


http://www.gamershell.com/news_55316.html
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 12:21:27 vasta tsitaadiga

Mario153, See oli juba eile hommikul siin icon_razz.gif

tsitaat:

http://pc.ign.com/dor/objects/951257/far-cry-2-/videos/fc2_deceiving_071408.html
http://pc.ign.com/dor/objects/951257/far-cry-2-/videos/farcry2_071408.html
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 01:16:49 vasta tsitaadiga

http://www.g4tv.com/e32008/videos/27486/Far_Cry_2_DirectFeed_Gameplay_Footage.html

väike parandus käis kapoti all vahepeal icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 01.08.2008 19:12:00 vasta tsitaadiga

Kõik tundub väga lahe, mis mind häirib on see , et miks padrunid peavad punaselt helendama icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.08.2008 19:23:12 vasta tsitaadiga

Autot saad parandada icon_razz.gif
Päris lahe andmine käis, füüsika tundub päris bueno olema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 19:54:45 vasta tsitaadiga

Tundub siiski Crysisest parem olevat, loodetavasti ka järgmisest Crysise seeriast icon_razz.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 20:01:40 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
http://www.g4tv.com/e32008/videos/27486/Far_Cry_2_DirectFeed_Gameplay_Footage.html

väike parandus käis kapoti all vahepeal icon_lol.gif


Vägahea video, just tahtsin küsida, et kas see lag ongi mängus või videotes, see video oli küll nagu 60fpsi icon_smile.gif nice.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 03:44:21 vasta tsitaadiga

Auto parandamine on beer_yum.gif thumbs_up.gif . Muidu mängudes koguaeg häirib see , sõidan auto vigaseks aga parandada paljudes seda ei saa .
Goon, mulle mingit helendamist küll silma ei jäänud icon_eek.gif . Vaatan pärast uuesti , ja jälgin kas helendavad .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.08.2008 09:33:14 vasta tsitaadiga

Kui ta Ammot juurde võtab.Kastid helendavad vms.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 02.08.2008 09:46:35 vasta tsitaadiga

jep kui ta padruneid juurde võtab siis 18 sekundil ja hiljem,siis punaselt vilguvad padruni salved vms suht rõve. icon_cry.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 02.08.2008 09:48:46 vasta tsitaadiga

Et oleks lihtsam märgata neid vist.. icon_confused.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 11:42:03 vasta tsitaadiga

helendavad sellepärast, et need on nö aktiivsed - sa saad neid võtta/manipuleerida.

see video jooksis vist Xbox 360 peal... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:46:10 vasta tsitaadiga

See tähendab seda , et PC peal näeb see veel parem välja , ja ilmselt ka jookseb paremini thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 15:39:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Minimum requirements

CPU:
Pentium 4 3.2 GHz, Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+ or better

Video card:
NVIDIA® 6800 or ATI®X1650 or better
Shader Model 3 required
256 Mb of graphic memory

Memory: 1 Go

Media reader: DVD-ROM

Recommended

CPU:
Intel® Core 2 Duo Family, AMD®64 X2 5200+, AMD® Phenom or better

Video card:
NVIDIA® 8600 GTS or better, ATI®X1900 or better
512 Mb of graphic memory

Memory: 2 Go

Sound: 5.1 sound card recommended

Media reader:
DVD-ROM

Supported Video cards:
NVIDIA® 6800, NVIDIA® 7000 series, 8000 series, 9000 series, 200 series. 8800M and 8700M supported for laptops.
ATI® X1650 – 1950 series , HD2000 series , HD3000 series , HD4000 series .
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 15:46:18 vasta tsitaadiga

Nagu arvata oli et töötab põmst kõigega mis viimasel 3-4 aastal toodetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.