Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 298, 299, 300  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 45 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 219 ]
hääli kokku : 551

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ihv
HV Guru
Ihv

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2008 16:28:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
vahetasin vfr i piduriklotse. hea ja lihtne teha. 2x2 polti lahti, kruvikaga stopper lahti, kuuskandiga tift lahti, tift välja, laia kruvikaga piduri kolvid sisse tagasi. kaltsuga tolm maha, uued klotsid sisse, tift sisse, stopper sisse, mehhanism ketta peale ja kaks polti kinni ja voilaa. isegi õhutama ei pea.


siis on hea kui asi käpas - kui nüüd pidurid peale jäävad, siis saad ladusalt lahti võtta icon_wink.gif

alati peaks kolvid välja laskma ja ära puhastama - vanade klotsidega on kolvid rohkem väljas, sitt jääb ääre külge - kui sisse lükkad uute klotside jaoks kolvid, siis hakkab see vaba liikumist takistama ja pidur jääb peale.

ühe supporti peale kulub sel meetodil ca tund-poolteist aga tulemusele võib kindel olla - ühtlasi saab ka piduriõli vahetatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 03.07.2008 18:08:21 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Ise ei ole veel viitsind HF kasutusele võtta.
Vaevalt kellelgi on nii tähtsat öelda et seda hiljem teha ei saaks!
thumbs_up.gif


ma teen ka töösõite sikliga
saan vähemalt aru kui keegi helistab( maanteel ei kuuleei helinat ega tunne vibra)
Ja kui siis kõne peaks tulema saab ilusti kasvõi seisma jääda.

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2008 10:36:56 vasta tsitaadiga

Ihv, tegin harja ja proclean iga seal natuke asja. kolvid liiguvad väga hästi: sai ka sõrmega sisse tagasi suruda kuigi ma vanade klotsidega surusin nad lihtsalt suure kruvikeerajaga tagasi. nissin i pidureid peavb kiitma, sellise suure ratta jaoks on pandud tõesti head pidurid peale. esipiduritel lausa kolm silindrit. ja klotsid endiselt streetmotos kõige parema hinnaga. touring klotsid olid 320kr/paar ja olid kohe olemas, sport klotsid oleks olnud 380 kr/paar ja oleks ka kohe olemas olnud. depoos on 425..

http://www.postimees.ee/?id=18709 <- väheke lugemisvara ja mõtteainet.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2008 16:06:13 vasta tsitaadiga

depoos sai just vfr i kett + hammakad ära lastud vahetada. tehti ootetööna ja kasseeriti kogu nalja eest 2300.- icon_smile.gif
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 04.07.2008 16:37:16 vasta tsitaadiga

Sa sõidad ka selle rattaga või ainult remondid ja vahetad juppe moe pärast?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 04.07.2008 17:32:39 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
depoos sai just vfr i kett + hammakad ära lastud vahetada. tehti ootetööna ja kasseeriti kogu nalja eest 2300.- icon_smile.gif


sinu vfr siis seal oligi.
Ma käisin täna sealt peeglit ostmas.. maapid oli liiga pehme kuhu ratta asetasin ja kukkus peegli nurgaga vastu kivi--- klaas mõraliseks


Sain täna veel kruvi oma vfri tagarehvi.
Suht naljakas oli vaadata kuidas kummitöökojas hädas oldi kõigepealt ratta mahasaamisega, siis balansserimisega ja siis tagasipanekuga:D
Aga hakkama saadi icon_biggrin.gif

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 04.07.2008 17:50:29 vasta tsitaadiga

DeathCommando kirjutas:

Sain täna veel kruvi oma vfri tagarehvi.
Suht naljakas oli vaadata kuidas kummitöökojas hädas oldi kõigepealt ratta mahasaamisega, siis balansserimisega ja siis tagasipanekuga:D
Aga hakkama saadi icon_biggrin.gif

Mul viimane kord täisteenusena rehve vahetada lastes pandi esiratas niimoodi alla, et üks piudriklots oli pesas viltu ja ei liikunud. Minema sõites oleks hoovist väljudes peaaegu autole ette sõitnud, kuna esipidurit enam polnud. Kui tagasi läksin, siis imestati, et kas mul ikka oli esipidur icon_evil.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru
Ihv

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2008 22:14:00 vasta tsitaadiga

njaa. mul on ka kord kogemus depoos esirehvi parandamisega - võlli stopper keerati enne kinni kui võll ja selle tulemusena jäi ratas ca mm kanti ühele poole - 1 km sõidu järel olid 1 ketas tulikuum thumbs_down.gif tagasi ei viitsind minna ja õnneks olid sadula all sobivad võtmed olemas juhtumisi.

ma ei lase ühtegi hooldust kusagil teha üldiselt - rehvid vahetuvad muidugi töökojas kuna tasakaalustamine ilma vähe keeruline ja heebliga kerge veljeserva rikkuda...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2008 12:04:20 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Sa sõidad ka selle rattaga või ainult remondid ja vahetad juppe moe pärast?


8 tuhat saab kohe täis ja tuleb selle aasta teine õlivahetus. italiaano, kellelt ratas pärit, vist ei viitsinud viimase hoolduse ajal uusi ketirattaid panna ja pani ainult uue keti. asjad kulusid ebaühtlaselt ja nädala jagu oli gaasi maha laskmisel kuulda "praksumist": ilmselt ei jooksnud kett hammaste otsast enam korralikult ära. arvestasin just remondikulusid, sisse arvestasin ka kindlustused ja arvelevõtmised. kulu selle rattaga on olnud siiani ca kroon kilomeeter + küte. kuna tagarehvi on veel meetriga alles ja ketti ei tule nüüd enne ülejärgmist aastat vahetada, võib oletada, et kulud lähevad sügiseks oluliselt alla icon_smile.gif

depoos tehti seda vahetust deathcommando? ma lasin oma ratta tagarehvi seal vahetada ja neil oli pink ja asjad olemas. vahetajal minu teadmist mööda omal vfr olnd ja seepärast asjad ilmselt teada. rehvivahetusel passisin ise ninapidi juures. aega l2ks ca 15 minti: sumpa kahest poldist lahti, ratta poldid lahti ( monokiige ja ratas käib maha nagu autol) ratas pinki, vana kumm maha, uus peale, siis tasakaalustusse, siis ratta poldid kinni, sumpa kaks polti kinni..

täna käisin balti laagris uusi esirattalaagreid ja simmekaid otsimas. laagrid sain aga simmekad saan homme. puhkus hakkas. teeks ratta korda.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2008 12:06:17 vasta tsitaadiga

laurx, kas motodepoo mingeid vahetusi ise ja tasuta ei peaks tegema garantiikorras?
Ma just sellepärast vaatan motodepoo rattaid et pidavat aasta jooksul ratast hooldama ka kuidagi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2008 12:12:37 vasta tsitaadiga

on jah et " aasta või tuhat kilomeetrit". mul oli esimene tuhat märtsi alguseks täis. samas tuhande pealt on vana ratta vead juba välja tulnud enamasti aga ise pead siis suhtlemisel kannatlik olema: ega keegi ju ei taha lihtsalt teise lollust kinni maksta. vahetamine on tasuta selles mõttes, et töö eest sa ei maksa, jupid maksad ikka. isand mürk oli lahke ja vastas mu eraviisilisele päringule, et kas tema ka selle vfr i ostaks niiviisi, et " ma julgen sulle pärast veel otsa vaadata ". see tegi minul meele rahulikuks. hetkel olen rahul. käima pandi ja kuulata lasti ja aeleda lasti kah.
hooldamisega on nagu on. minu jaoks on hooldamine õli vahetus, küünalde ja filtrite vahetus, klotside vahetus, keti õlitamine.. sellega ma siiamaale ise hakkama saanud. erilisi oskusi ei vaja ja tööriistu ka kuskilt spetsiifiliselt otsima ei peal. keerulisemaks läheb asi amordi õlide ja simmekatega. kui seal leke on, lase neil see enne ostmist või kohe peale ostmist ära teha. väga suur töö ei pidanud olema, aga nõuab spetsriistu ja kui esimest korda teed, läheb kuulu järgi kaua.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru
Ihv

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2008 12:17:04 vasta tsitaadiga

simmekate vahetus ei vaja spetsriistu ja mul läks esimest korda tehes ca 3 tundi.

või no okei - kui on ülevalt stopperiga korgid, siis on tõmmits abiks (aga kahekesi tehes saab ka ilma) ja kui alumine ots ringi hakkab käima võib harjavart vaja minna...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2008 12:18:13 vasta tsitaadiga

miski pikemat sorti padrunisaba? tavalistes säästukomplektides ma pole nii pikka näinud.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru
Ihv

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2008 12:32:59 vasta tsitaadiga

seda on vaja läinud 1 korral (harjavars hoiab piisavalt hästi kinni) - enamikel juhtudel saad alt lahti võtta ja ei pea amorditorusid väljagi võtma prillidest...

upside-down amortidega küll kogemus puudub.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2008 13:52:06 vasta tsitaadiga

noh. mul on kõik rattad siiamaale enne lekkima hakkamist uue omaniku saanud. eks n2is, kuna vfr lekkima hakkab, siis saan ilmselt ka seda nalja ise teha.

edit:

panin uue paagikoti ja tegin mõned klõpsud.
http://www.zone.ee/tagatuli/vfr/

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2008 11:46:12 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks ei nõuta rolleri juhtidelt teadmisi liiklusest. Iga jumala päev kuskilt jälle kuulda kuidas rollu matsu pani ja juht haiglas vedeleb icon_evil.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2008 13:11:10 vasta tsitaadiga

no võtaks mõni taburetihunt ise LE selle peale pihku aga EI: vaja ju silkut tuunida ja kaubanduskeskuste parklates hängida.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2008 14:35:24 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
no võtaks mõni taburetihunt ise LE selle peale pihku aga EI: vaja ju silkut tuunida ja kaubanduskeskuste parklates hängida.
Ok hängi seal palju tahad aga kui liiklusest pole kuulnudki ja siis kihutavad ringi sõidavad poh*** peateele ette ja siis näitavad veel käsi ja jalgu noo kurat küll.
Kus siis mendid on icon_confused.gif
Eile sõitis mingi Aprilia piix paremakäe ristmikul ette ja siis näitas oma sõrmi ja igast asju veel icon_confused.gif no vägisi tekib tahtmine vastu hambaid anda sellistele icon_evil.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2008 14:48:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

no vägisi tekib tahtmine vastu hambaid anda sellistele

noh. rolleri omamine hakkab saavutama mingit "vaimse staatuse" sümbolit sarnaselt bmw omamisele. kui on ja avalikult ihalemist tunnistad, oled selle koha pealt idioot ja tainas, mis liiklust puudutab. väga palju rollupedesid on haiglast pääsenud tänu kaasliikleja soovimatusele jobukest vigaseks sõita ja oma autot lõhkuda. pemmiainid sõidavad endid ise puruks.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 11.07.2008 18:50:45 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
üks sell tahtis et ma ta rolleri survekaga üle peseks (töötan pesulas), mõtlesin et ise teab enda roller, lasin siis üle ning nüüd üritab juba 2 tundi siin seda käima saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2008 19:36:30 vasta tsitaadiga

reimoo, liiga korralikult pesid icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 11.07.2008 19:44:37 vasta tsitaadiga

ju siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2008 02:28:44 vasta tsitaadiga

ktm 540 sxs racing, nyydseks tänavalegaalne ka juba.

Spoiler Spoiler Spoiler


järgmiseks on plaanis aprilia 550sxv
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 16.07.2008 01:03:18 vasta tsitaadiga

Yamaha XJ600R Street fighteriks tehtud icon_smile.gif
_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2008 08:45:30 vasta tsitaadiga

hiiemae, Aga pildid?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 298, 299, 300  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.