Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 21:12:23 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kui see kuulujutt tõeks osutub, siis ma hangin 750GB ketta vähemalt. icon_biggrin.gif

http://www.ps3fanboy.com/2008/06/30/rumor-ps2-games-coming-to-the-psn/

http://www.youtube.com/watch?v=4jdG3QGcjpo

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 23:17:08 vasta tsitaadiga

PSP võiks ka ingame xmb ja trhopesi saada. oleks põhjust mängida uuesti mänge läbi...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 00:09:47 vasta tsitaadiga

kaua teile on VG+ist mängud tulnud ?
06/23/2008 Preorder Shipped
Eelmine esmaspäev pandi posti, siiani pole tulnud, kas ma peaksin muretsema ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 06:20:55 vasta tsitaadiga

ma sain sealt oma mängu kätte 8 päevaga, nii et arvatavasti peaks sa täna selle kätte saama:P
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 01.07.2008 10:57:17 vasta tsitaadiga

Kui uut kõvaketast panna, siis kas oluline on ka see, et oleks 5400RPM ja 8MB puhvrit või võib ka 7200/16 olla? Kas suurusele on ka piiranguid?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 11:35:22 vasta tsitaadiga

Iseenesest sobivad ka enamus 7200rpm kettad aga mingit märgatavat kiirusekasvu see ei anna ikkagi.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 14:35:02 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kui see kuulujutt tõeks osutub, siis ma hangin 750GB ketta vähemalt. icon_biggrin.gif

http://www.ps3fanboy.com/2008/06/30/rumor-ps2-games-coming-to-the-psn/

Sony: 'No plans for PS2 downloadable titles on PS3'
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 01.07.2008 20:25:19 vasta tsitaadiga

Ruumi hakkas väheks jääma, seega väike upgrade:


_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 02.07.2008 13:38:40 vasta tsitaadiga

Kuidas siis uus In game XMB ja värk meeldib? Mulle see asi ei meeldi, et mängu ajal välist kõvaketast ikka kasutada ei saa, niiet ma oma muusikat endiselt kuulata ei saa mängu ajal icon_sad.gif , ei hakka muuskat nüüd 40gb kettale ka kopeerima ja uut sisest ketast ka ei taha ainult sellepärast osta. Looan, et mõne järgmise update-ga see asi ära parandatakse. Kuidas nende Trophy-ga siis on, näiteks GT5P pean kõik algusest peale tegema, et midagi saada või lihtsalt seal ei olegi ühtegi karikat mida võita?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 02.07.2008 13:39:47 vasta tsitaadiga

emm sii kirjutas:
Kuidas nende Trophy-ga siis on, näiteks GT5P pean kõik algusest peale tegema, et midagi saada või lihtsalt seal ei olegi ühtegi karikat mida võita?


Seal pole jah hetkel midagi võita.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2008 14:34:05 vasta tsitaadiga

Mis mängudes üldse midagi võita on? kuskil mingit listi pole?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.07.2008 14:37:29 vasta tsitaadiga

Uncharted ma arvan. Seal juba mängu sees on igasugu nänni võimalik saada. Koju jõuan siis saan kontrollida
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finalfanta
HV kasutaja
finalfanta

liitunud: 08.05.2004




sõnum 02.07.2008 16:23:10 vasta tsitaadiga

Super Stardust HD oli üks mängudest
_________________
Still lost in the noise...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pspman
HV kasutaja
Pspman

liitunud: 30.09.2007




sõnum 02.07.2008 16:23:58 vasta tsitaadiga

Tervist tahtsin küsida seda et kas PS3 on võimlik moodida
_________________
Chuck Norris võib ka keerdukse pauguga kinni lüüa!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 02.07.2008 16:27:57 vasta tsitaadiga

Ei.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullloom12
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2007




sõnum 02.07.2008 16:30:54 vasta tsitaadiga

Selline küsimus et ma panin uue puldi enda ps3-le peale et saaks sõbraga koos mängida aga uus pult läks kohe controller 1 peale ja nüüd pean iga kord ära vahetama et saaks vana puldiga mängida.

Kuidas saaks nii et vana automaatselt nr1 oleks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 02.07.2008 16:35:17 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Mis mängudes üldse midagi võita on? kuskil mingit listi pole?


http://www.ps3trophies.org/index.php
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2008 18:16:40 vasta tsitaadiga

Praegu on ainult mõnedel mängudel ..
In-game XMB on hea, aga laggine natukene vms.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 02.07.2008 22:21:58 vasta tsitaadiga

Tundub, et nad on divX codeceid samuti parandanud. Fail, mis enne viskas keset mängimist errori, mängis nüüd ilusti algusest lõpuni ära.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2008 23:55:00 vasta tsitaadiga


Kui trhopidest rääkida, siis miks neid kaks rida sellel pildil on?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 03.07.2008 00:16:03 vasta tsitaadiga

Uues FW on see jama, et mängu ajal ei saa netti browsida, seda ma kõige enam ootasin ingame XMB-st.
Ninja Gaidenit mängides pidin mitu korda mängu kinni panema, siis walkthrough lugema ja siis uuesti mängima
- lootsin, et see nüüd parandatud, aga ei icon_sad.gif

_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 00:20:19 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
http://gizmodo.com/assets/images/gizmodo/2008/06/thumb800x800_2624739230_2ac170ee4d_o.jpg
Kui trhopidest rääkida, siis miks neid kaks rida sellel pildil on?


See on "Compare trophies" värk.
Saad sõbraga võrrelda saavutusi jne.

Aga öelge, kui ühendan PS3me monitoriga ( HDMI -> DVI ) kuidas heli saada ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 00:48:40 vasta tsitaadiga

Loki, läbi selle Playstation port kaabli mis sul kaasa tuli icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 03:05:01 vasta tsitaadiga

Kahjuks on see ingame XMB veel "toores" - midagi teha ei saa, enne kui mängu sulged thumbs_down.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 03:38:51 vasta tsitaadiga

Nonii ... Konsool update-t ei paku ja uuendus on ka Sony lehelt maha võetud ! icon_confused.gif Jahutakse , et natuke bugine soft ! icon_sad.gif Mõnedel vist probleeme ja olevat isegi konsoole "tellisteks" teinud !
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 03:47:32 vasta tsitaadiga

Eric80, kesköö paiku "sikutasin", siis oli olemas icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 05:48:26 vasta tsitaadiga

SONY kirjutas:
We are aware of a limited number of consumers experiencing an issue with installing firmware 2.40 on PLAYSTATION 3. While our consumer services department has seen a low volume of calls on this topic, we are committed to enabling the community and XMB access features delivered in the 2.40 update. In order to further assess the issue, we have temporarily taken the firmware offline for further testing. We are working diligently to isolate the problem for those few consumers and to identify a solution before we put the firmware back up. The Knowledge Center will be updated with information as it becomes available; please check back here for further details.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
õnneks endal läks update ilma konsooli telliseks muutumiseta, aga ikkagi naljakas kui pange saab üks korporatsioon panna icon_lol.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 08:19:04 vasta tsitaadiga

Torrent on igatahes juba olemas nendele , kes omal vastutusel installida tahavad ! icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 03.07.2008 08:28:38 vasta tsitaadiga

ma vast ootan natuke veel. aega on selle kiire asjaga
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.07.2008 09:43:06 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Kahjuks on see ingame XMB veel "toores" - midagi teha ei saa, enne kui mängu sulged thumbs_down.gif


Saab sõnumeid vaadata ja saata näiteks...

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 09:47:12 vasta tsitaadiga

ärge näkku lööge, aga kas keegi viitsiks postida praegu olemasolevad top 5 mängu, mida peaks ps3 peal mängima. mõte on ps3 osta, aga siiani ei suuda ennast veenda, et seal mõni mäng on mida mängida tahaks...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 03.07.2008 09:50:04 vasta tsitaadiga

minu arvamus
GTA IV
Battlefield
Metal Gear Solid
Gran Turismo
GRID
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 10:10:48 vasta tsitaadiga

oicu kirjutas:
minu arvamus
GTA IV
Battlefield
Metal Gear Solid
Gran Turismo
GRID


GTAIV, GRID, Battlefield on mul xboxi peal olemas. Gran turismo pole väljas ... seega jääb ainult MGS4 siit... tahaks mõnda tõeliselt head storyga mängu ...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 10:53:09 vasta tsitaadiga

Brikiks muutuvad ainult esimesed, 60GB suurused PS3med. Kui kellelgi siin telliseks muutnud, siis ühenda kõvakettas arvutiga, formatt ja tagasi ps3 sisse, ning elu läheb edasi (ilma game savideta jah, aga nedi peab nagunii varundama juhendi järgi enne uuendamist icon_wink.gif)
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 03.07.2008 11:20:17 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
ärge näkku lööge, aga kas keegi viitsiks postida praegu olemasolevad top 5 mängu, mida peaks ps3 peal mängima. mõte on ps3 osta, aga siiani ei suuda ennast veenda, et seal mõni mäng on mida mängida tahaks...

1.MGS4
2.Uncharted
3.-7. Warhawk
3.-7. Ratchet & Clank
3.-7. Heavenly Sword
3.-7. Resistance: FoM (vaja enne järge läbi teha imo)
3.-7. Pixeljunk Monsters :P (psn mäng)
napilt jäid välja GT5P ja Motorstorm, pole lihtsalt niisuur rallifänn, head mängud sellegipoolest :) (storyt nagu ka ei ole)


d3t kirjutas:
Brikiks muutuvad ainult esimesed, 60GB suurused PS3med. Kui kellelgi siin telliseks muutnud, siis ühenda kõvakettas arvutiga, formatt ja tagasi ps3 sisse, ning elu läheb edasi (ilma game savideta jah, aga nedi peab nagunii varundama juhendi järgi enne uuendamist ;))

minuoma töötab, vaikselt hoorasin trophysi eile õhtul juba :) (SuperStardustHD)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 11:35:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Brikiks muutuvad ainult esimesed, 60GB suurused PS3med.

Õnneks minu Aasia mudel seda ei teinud icon_biggrin.gif
weasel, see mulle ebaoluline...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.07.2008 11:37:56 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
weasel, see mulle ebaoluline...


Noh eile proovisin näiteks panna võrgukettalt muusikat ja samaaegselt pilte - toimis. Ma ei tea, kas varem ka. Aga võibolla see ka ebaoluline sulle icon_biggrin.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 11:39:53 vasta tsitaadiga

weasel, ingame icon_eek.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.07.2008 11:40:37 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
weasel, ingame icon_eek.gif


Eiei icon_biggrin.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 12:20:35 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Brikiks muutuvad ainult esimesed, 60GB suurused PS3med. Kui kellelgi siin telliseks muutnud, siis ühenda kõvakettas arvutiga, formatt ja tagasi ps3 sisse, ning elu läheb edasi (ilma game savideta jah, aga nedi peab nagunii varundama juhendi järgi enne uuendamist icon_wink.gif)

Ei tea midagi... minu oma küll toimib.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 12:45:14 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
beastbeats kirjutas:
weasel, ingame icon_eek.gif


Eiei icon_biggrin.gif

Näed siis, jutt käis ikka ingame XMB'st icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.07.2008 13:13:46 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
weasel kirjutas:
beastbeats kirjutas:
weasel, ingame icon_eek.gif


Eiei icon_biggrin.gif

Näed siis, jutt käis ikka ingame XMB'st icon_wink.gif


Enne oli ka näiteks piltide vaatamisel XMB ette võtmine ainult nii võimalik, et katkestasid käimasoleva tegevuse. Või polnud?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 03.07.2008 14:05:28 vasta tsitaadiga

hell yea lvl 2 :P hea põhjus natuke stardusti teha jälle imo :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carisma
HV vaatleja
carisma

liitunud: 23.02.2007




sõnum 03.07.2008 15:19:22 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
ärge näkku lööge, aga kas keegi viitsiks postida praegu olemasolevad top 5 mängu, mida peaks ps3 peal mängima. mõte on ps3 osta, aga siiani ei suuda ennast veenda, et seal mõni mäng on mida mängida tahaks...


Minu Top5:

Metal Gear Solid 4
Uncharted: Drakes Fortune
Heavenly Sword
Ratchet & Clank: TOD
Devil May Cry 4

Soovitaks veel selliseid mange nagu Call of Duty 4, Gta 4, Warhawk, GT5: Prologue, Ninja Gaiden Sigma
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 15:39:40 vasta tsitaadiga

etc_Shelob
MGS 4
Heavenly Sword
MotorStorm
Uncharted: Drake's Fortune
Folklore
P.S mängud ei ole pingereas 8)

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 15:57:17 vasta tsitaadiga

beastbeats, folklore ei lähe kindlasti peale neile kellele omal ajal Koudelka ei meeldinud icon_wink.gif Tasuks ära mainida.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 16:31:37 vasta tsitaadiga

d3t, seda küll ja HS on häbiväärselt lühike...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus25aa
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2008




sõnum 03.07.2008 18:03:04 vasta tsitaadiga

Kas -ja kuhu oleks võimalik viia tartus oma ps3 parandusse?Mäng on ostetud kaugelt maalt nii et vastus"Vii sinna,kust ostsid garantiile lähtudes" ei aita.Saaks ehk mingi konkreetse firma kodulehe või siis kontaktandmed.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 18:10:19 vasta tsitaadiga

Nonii, sain ka siis Playstation 3 60Gb omanikuks icon_smile.gif GTA IV kaasas tutikas konsool, 5500eek icon_razz1.gif ple paha icon_smile.gif Igatahes tekkis väike küsimus, et ees on mälukaardi pesad, kas pleistal on võimalik mängu saved salvestada suvalisele mälukaardile või usb mälupulgale?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 03.07.2008 19:01:47 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
kas pleistal on võimalik mängu saved salvestada suvalisele mälukaardile või usb mälupulgale?

on küll võimalik
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.