Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson C905 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 09:35:08 Sony Ericsson C905 vasta tsitaadiga

Amtelik leht
SE eesti leht
Pildid telefonist



demo:


Link





SE kuulutas välja 8.1mpix CCD sensoriga kaameratelefoni.


lisaks kaamerale on ka muid häid omadusi:

võrgud: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 UMTS/HSDPA 2100.
160mb sisemälu, m2 pesa
240x320 262,144 värviga ekraan..wifi..gps jne..
Lisaks on seekord ka sisse pandud teevee väljund ( esimene SE sellega )
Ja kõik see kaalub ca 140 grammi..


pildi sämplid
http://blog.se-nse.net/wp-content/uploads/2008/06/dsc00010.jpg
http://blog.se-nse.net/wp-content/uploads/2008/06/dsc00008.jpg


8.1 megapixel camera
Xenon flash
Auto focus Face detection
Smart contrast
Image stabilizer
Red-eye reduction
BestPic
Digital zoom up to 16x
Photo fix
Photo flash
Photo light
Video light
Video recording
Video stabilizer
Picture & Video blogging
Geo-tagging
Photo feeds
PictBridge printing
Bluetooth stereo (A2DP)
Media player
Music tones (MP3/AAC)
PlayNow
TrackID
3D games
FM radio
Java
Video streaming
Video viewing
Access NetFront Web browser
WAP 1.2.1
WAP 2.0 XHTML
Web feeds
Video calling
Speaker phone
Polyphonic ringtones
Vibrating alert
Email
Exchange ActiveSync®
Instant messaging
Picture messaging (MMS)
Predictive text input
Sound recorder
Text messaging (SMS)
Auto rotate
Navigation key
Picture wallpaper
Wallpaper animation
GPS and aGPS
Bluetooth technology
Modem
Synchronization
USB mass storage
USB support
Wi-Fi&
DLNA&
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 10:07:46 vasta tsitaadiga

... muidu poleks väga vigagi aga need välised valgest plastikust nupud, mõjuvad kuidagi eriti odavalt ja ei ühti kuidagi ülejäänud disainiga. Selline tunne, nagu oleks telefon vamis tehtud ja siis avastatud, et oopaa, mingid nupud unustasime vist ära icon_lol.gif kui need nupud näeks sama moodi välja nagu graafilisel pildil, siis oleks küll ok. ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 13:35:08 vasta tsitaadiga

Omadustelt on küll "wow" effektiga...tundub, et 5mp tasand on end ammendanud ja uueks väljakutseks saanud siis 8mp...huvitav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 13:50:15 vasta tsitaadiga

optilist zuumi polegi,kurb.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 11:36:24 vasta tsitaadiga

Ise oman praegu K850i-d ja oleks oodanud, et uutel mudelitel on pildikvaliteet parem, aga mis seal ikka. Tegu ju ikkagi telefoniga.
Kahju, et jube kobakas tundub see C905.
Videosalvestuse kvaliteeti oleks võinud kah parandada. Näiteks kasvõi VGA resolutsioonile. 320x240 resoga video ei kannata suurema ekraaniga vaadata.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 11:52:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

... muidu poleks väga vigagi aga need välised valgest plastikust nupud, mõjuvad kuidagi eriti odavalt ja ei ühti kuidagi ülejäänud disainiga.

Osta musta värvi isend thumbs_up.gif
Ja need pildid on küll jubedad,vaevalt et see fotoka süü on.
Esimene ilma AF 2.0mpixsamsung teeb ka parema,viga on kindlalt fotograafis icon_idea.gif
Aga muidu tuleb vinge püss,kuid suht kobakas.
Jään ikka oma C902 juurde 2x õhem metall korpus ja 5mpix on piisav igapäeva piltide jaoks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 14:00:31 vasta tsitaadiga

Video peaks tulema @ VGA. Final releases.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perri
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004




sõnum 21.06.2008 21:23:43 vasta tsitaadiga

no näis kuidas kogu see krempel mis tal peal on toimima hakkab kuid igatahes vääriline vastus nokia n95/82 vms seeriale. igatahes thumbs_up.gif sony ericsson näitab muskleid icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 21:30:12 vasta tsitaadiga

Ja jah see nagu ATI vs. Nvida heitlus icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perri
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004




sõnum 21.06.2008 22:52:10 vasta tsitaadiga

Kui nüüd sellel telefonil ka veel DVB-H tugi peal oleks siis oleks nagu maksimum mida ühele asjale peale toppida annaks. Noh, et nagu perfect telefon. Ainult, et ilmselt peaks siis veel autoakut kaasa vedama, et seda kõike asja ära ka toita.

Nojah, minu personaalse kiiksu/vajaduse pärast võiks tal lisaks ksenoon välgule olla ka kuskil nurgas veel 2 led valgustit mida taskulambina kasutada saaks .... siis oleks perfect icon_smile.gif

vahest on tunne, võik olla nagu autot ostes, et võiks lisavarustusena tellida endale lisaraha eest vajalike jubinaid mis integreeritakse telefoni , aga noh see on selline dream on teema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 09:15:00 vasta tsitaadiga

perri kirjutas:
Kui nüüd sellel telefonil ka veel DVB-H tugi peal oleks siis oleks nagu maksimum mida ühele asjale peale toppida annaks. Noh, et nagu perfect telefon. Ainult, et ilmselt peaks siis veel autoakut kaasa vedama, et seda kõike asja ära ka toita.

Nojah, minu personaalse kiiksu/vajaduse pärast võiks tal lisaks ksenoon välgule olla ka kuskil nurgas veel 2 led valgustit mida taskulambina kasutada saaks .... siis oleks perfect icon_smile.gif

vahest on tunne, võik olla nagu autot ostes, et võiks lisavarustusena tellida endale lisaraha eest vajalike jubinaid mis integreeritakse telefoni , aga noh see on selline dream on teema.

Kui pole olemas spets rakendust nagu K850i puhul, siis vähemalt saab kasutada Video Light-i. Seega põhimõteliselt on tegu ka taskulambi alternatiiviga.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel112
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2008




sõnum 27.06.2008 22:39:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi teaks ka, kui palju see telefon maksma võiks hakata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2008 22:50:22 vasta tsitaadiga

aksel112 kirjutas:
Kas keegi teaks ka, kui palju see telefon maksma võiks hakata?


kuna arvatav väljatulek on alles neljandas kvartalis, siis on vast natuke vara veel hinnast rääkida. aga esialgne hind ei tule kindlasti väike. gsmarena.com'is on mingid tüübid rääkinud ka päris ulmelistest summadest, a la $1399, seda ei tahaks küll uskuda hästi a krt seda teab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2008 23:01:06 vasta tsitaadiga

Kuna asi peab konkureerima N95-8Gb ja fotoka osas nati ületab siis ei usu et üle 9K siin midagi maksma hakkab thumbs_up.gif
tsitaat:

Kas keegi teaks ka, kui palju see telefon maksma võiks hakata?

MA juba ootasin ammu tegelikult seda küsimust,see on nagu igas uues mängu teemas.
Üks esimestest postidest sisaldab alati,kas mu masin tõmbab seda icon_biggrin.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2008 16:53:10 vasta tsitaadiga

see hinnaküsimus on nagu sissekodeeritud, olen ka ise seda minumeelest küsinud just w960i kohta omal ajal.

siukse artikli leidsin http://www.tarbija24.ee/280608/esileht/olulised_teemad/tarbija24/tehnika/338768.php eriti meeldis mulle selle artikli esimene kommentaar: "Ma arvan et inimestel on mõistus koju tulnud ja ostnud Nokiad , või midagi muud"

mul pole jällegi ühtegi nii head telefoni polnud kui praegune SE w810i. mu nokia 3510i oli ka päris okei tegelt. a kasvõi SE akud on ülekõige minumeelest. ja kuna w910i ostminene ebaõnnestus siis ma ootan ja vaatan, mis c905 hinnnaks kujuneb ja äkki on siis juba midagi uut silmapiiril.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 29.06.2008 17:18:37 vasta tsitaadiga

maakatele tuleb siit midagi põnevat:
http://www.mobiledia.com/phones/samsung/sph-z400.html
eestis võiks ainult ptt teenus levima hakata icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2008 17:55:15 vasta tsitaadiga

vull, Räägi parem kuidas see asi haakub SE C905 teemaga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2008 19:32:17 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_c905_8mp-review-258.php põhimõtteliselt on ka review siin, kui keegi näinud pole seda veel.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 05.07.2008 20:38:21 vasta tsitaadiga

veel üks ülevaade:
http://www.phonearena.com/htmls/Sony-Ericsson-C905-Preview-review-r_1971.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 13:30:26 vasta tsitaadiga

Aeg hakkab lähenema beer_yum.gif
Novembri algus ja hind saab olema Elisas 8299.- icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kilts
HV vaatleja
kilts

liitunud: 01.10.2005




sõnum 13.12.2008 08:21:28 vasta tsitaadiga

Kasutan juba mitu nädalat ja ei leia midagi halba. Pildid on head (üks makro näide) ja video käib kah. Slider on mugav, kuigi SMSe toksida on veidi nadi (jämedamate näppudega mehed võivad selle telefoni unustada).
Google map töötab laitmatult.
Raisk, mulle meeldib see telefon... 8)
Ühesõnaga olen rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 17.12.2008 17:11:28 vasta tsitaadiga

kilts kirjutas:
Kasutan juba mitu nädalat ja ei leia midagi halba. Pildid on head (üks makro näide) ja video käib kah. Slider on mugav, kuigi SMSe toksida on veidi nadi (jämedamate näppudega mehed võivad selle telefoni unustada).
Google map töötab laitmatult.
Raisk, mulle meeldib see telefon... 8)
Ühesõnaga olen rahul. thumbs_up.gif


Kahju et hind veel soolane,muidu vahetaks oma vana SE välja
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 02:31:44 vasta tsitaadiga

ma olin juba valmis ära tellima, kuni silma jäi üks lause: "It's not a smartphone!" icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 17:44:57 vasta tsitaadiga

Näppinud 2 päeva nüüd C905, N82 ja N79.

Kaamera: C905 kaamera kusjuures ei ole parem kui N82 oma... isegi mitte üldse... ütle isegi, et kehvem. (kõik max, valgetasakaal jne. automaatne)
kuidagi nokia teeb värvilisemaid pilte, N79ga suht sama. suumides see 8 mpx ei anna üldse tunda. thumbs_down.gif

Nupud.: N82 liiga väiksed veits nupud aga hea suure vahega ja kõrged. 4p
N79 suuremad nupud, koos ja sama kõrgel. 4p
C905, normaalse suurusega, samakõrgel ja eristab ridasid kroomribad. 4p

operatsiooni süsteem: Nokiatel Symbian - 100% win.

Aku: hetkel ei kommenteeri - erinevalt kasutatud kõiki.

Selle elisa soodushinnaga oleks mõistlik ost, tegelt isegi siis poleks, selle raha eest soovitaks parem SE Xperia X1'te.
Muidu ilma soodushinnata valiks üldse N85. oleks vast päris mõistlik otsus.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alarh
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2007




sõnum 16.02.2009 20:08:24 vasta tsitaadiga

Aku on küll alla igasugust arvestus:S. Seisab öö läbi lihtsalt ja akust nagu naksti veerand l2inud:S teed pildi-kaks, jälle paar prossa all :S!
Mingi võimsam aku ei hakka sellele? icon_rolleyes.gif
E: Elisas vist ei saa nii, et vahetan SE mingi teise telo vastu välja? icon_redface.gif Hea meelega võtaks mingi Nokia icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 20:51:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hea meelega võtaks mingi Nokia

Mingi N seeria saani millel aku kukub ööga tühjaks lauapeal olles thumbs_up.gif
hea vahetus icon_razz.gif
Aga teemasse tagasi,kaua tel käes on olnud icon_question.gif
Mida sa nendest protsentides koguaeg vahid,ostsid telefon aku protsentide pärast...
Softi oled ära uuendanud,kui telefon üle kuuaja käes olnud ja aku koos Wifi + 3,5G peab tühikäigul alla päeva siis pöördu hooldusesse icon_idea.gif
tsitaat:

E: Elisas vist ei saa nii, et vahetan SE mingi teise telo vastu välja?

kasutatud asja ei osta tõesti keegi tagasi ja seda muidugi ka Elisa.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 21:17:10 vasta tsitaadiga

alarh kirjutas:
Aku on küll alla igasugust arvestus:S. Seisab öö läbi lihtsalt ja akust nagu naksti veerand l2inud:S teed pildi-kaks, jälle paar prossa all :S!
Mingi võimsam aku ei hakka sellele? icon_rolleyes.gif
E: Elisas vist ei saa nii, et vahetan SE mingi teise telo vastu välja? icon_redface.gif Hea meelega võtaks mingi Nokia icon_confused.gif

Tal ongi nagu suht nõrk aku.
930 mAh peaks olema... sellel mida mina kasutasin pidas aku kuskil poolteist päeva kõva kasutuse korral...Nokia oma 1200 mAh aku'ga pidas küll kauem, kuid mitte oluliselt, kuskil 2 ja pool päeva.

Garantii vaevalt midagi teeb, aga võid proovida. või siis uue aku osta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 21:35:50 vasta tsitaadiga

No akul on ka ju 6 kuud garantiid ja kui tester näitab mõõtmise tulemuseks midagi teist kui olema peaks siis vahetatakse välja icon_rolleyes.gif
Aga aku kestvus on puhtalt softi juhtida ja uuenduse olemasolul tuleks seda teha kindlasti.
Seda enam et see uuendus on nagu nii lihtsaks tehtud, et iga dumbjuuser koduperenaine saab ka hakkama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alarh
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2007




sõnum 16.02.2009 22:08:20 vasta tsitaadiga

No ma kannatan siis veel! :S. Nädalake käes olnud, 4 laadimist ja tavaliselt on selle ajaga maksimaalne mahutavus saavutatud, imo?
Pole sellele telefonile midagi ette heita, ainult et aku... N73 kestis ta 3-4 päeva lõdvalt, niisama seistes kukkus isegi nädal ära..
Ärge kohe näkku lööge kui vähe saamatu icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 22:58:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No ma kannatan siis veel! :S. Nädalake käes olnud, 4 laadimist ja tavaliselt on selle ajaga maksimaalne mahutavus saavutatud, imo?

Sonyle anna kindlalt 30 päeva ja kui oled iizi juuser siis veel paarnädalat thumbs_up.gif
tsitaat:

Ärge kohe näkku lööge kui vähe saamatu

Seda pole haigusete nimekirjas tähendatud icon_lol.gif
seega loe ja ammuta infot oma uue tootekohta mitte ära tõsta kisa thumbs_up.gif
head uut telefoni sulle.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alarh
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2007




sõnum 17.02.2009 00:16:46 vasta tsitaadiga

Uus asi, uus mark, uued emotsioonid. icon_biggrin.gif Aga las ta olla siis hetkel veel...

Peace 8)

E: http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/topic/updateserviceapplication/c905
seal tuleb see asi downloadida ja siis mässama hakata? icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 00:21:28 vasta tsitaadiga

http://www.sonyericsson.com/cws/download/1/110/61/1234182983/Update_Service_Setup-2.9.2.12.exe
thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alarh
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2007




sõnum 17.02.2009 20:10:30 vasta tsitaadiga

laen aku täis, lükkan kaabli taha ja mis režiimi ma telole valima pean? Siis avan eelpool mainitud programmi ja panen lihtsalt start updateing vms? icon_redface.gif icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2009 20:21:07 vasta tsitaadiga

alarh,
Esimesena teed backupi oma nodist,muidu on sellega pakaa icon_idea.gif
Telefonist sim välja,mälukaart võib edasi olla
telefon lülita välja
Kabla külge
Proge käima ja samal ajal hoiad C klahvi all,või proge käima ja kabla järgi(C klahvi ped ikka hoidma all)
C klahvi lased lahti kui ekraanile tuleb kiri,vabasta C ,peaks olema step 7 ekraanil kui ma ei eksi.
Edasi ootad ja vaaatd kuidas protsendid täituvad ja jood beer_yum.gif kui oled vastavas eas.
NB. aku peab olema vähemalt 85% muidu ei tee updatet vaid käsib tekefoni laadima pnna.
EDU
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alarh
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2007




sõnum 17.02.2009 21:43:21 vasta tsitaadiga

Ok, tehtud, tänud!
Alguses oli selle C nupuga jant aga sain pihta lõpuks.
Menüü muutus minuarust kiiremaks, muud pole uurind sest aega vähe!
Ja ma ei ole vastavas eas icon_lol.gif 17. aasta kukub pühapäeval!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 10:22:44 vasta tsitaadiga

jah, ise ka nüüd juba nädalapäevad õnnelik omanik. Muljed on head, hakkan juba ära harjuma icon_smile.gif
Aga küsimus ka - ei leidnud ise kuskilt lahendust - kas c905 saab ka panna paika järjestuse, mis ühenduse kaudu ta netti ühendub? G900 oli selleks eraldi seadistus olemas, sellel ei leia.
Tahaks siis panna esimeseks ühenduseks wifi ja kui seda pole, alles siis üle mobiilivõrgu. Vaatasin et ta mingitel puhkudel tahtis kohe raha emt taskusse kandma hakata...
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 13:19:42 vasta tsitaadiga

lurr, Kui Wifi on ühendatud siis laeb alati wifi esimesena ja nnab sellest märku ka ekraanil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 13:43:37 vasta tsitaadiga

ah, seda ma kahtlustasingi. et siis wifit automaatselt ei ühenda, nagu G900 tegi.
Thanks!
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 20.04.2009 15:44:43 vasta tsitaadiga

kas kuidagi saan google mapi kaardid telefoni ka tõmmata, et igakord ei peaks uuesti laadima neid, kui tahan vaadata ja parasjagu wifit ei ole?
aa ja kas neid kaarte on seal võimalik kuidagi uuendada ka?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 05.05.2009 23:47:55 vasta tsitaadiga

olen väikse dilemma ees, kuna ei tea kumba SE telefoni valida kumb oleks etem kas C905 või siis G900. Mõlemad suht korralikud telefonid, WIfi ja palju muud kuigi jääks ikka C905 peale rohkem pilk. olemas on olnud K850i mis oli hea telefon, kumba telefoni soovitaks osta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2009 01:10:56 vasta tsitaadiga

eq69, Raske dilemma üks on symbian teien on tavatelefon series 40 softiga.
Arvestades kavliteeti siis soovitaks kindallt C905,kuid kui on aega siis oota juuni ära ja osta W995 icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 17:11:33 vasta tsitaadiga

uus soft on väljas - R1EA033.
Backupi tegema hakates pakkus kohe selle välja. Praegu tõmbab, näis mis siis muutub sellega...

selline küsimus, kas keegi oskab juhatada - kas mul on võimalik telefoni helinat sissehelisemisel vaigistada ka kuidagi?
Mitte, et kõik kõned ei heliseks vaid tavareziimis mitte kõnet katkestada vaid lihtsalt hääletuks sundida?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 17:20:48 vasta tsitaadiga

lurr, Vol. UP nupuga küljepealt icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2009 17:43:11 vasta tsitaadiga

Thanks!
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alarh
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2007




sõnum 04.08.2009 14:47:47 vasta tsitaadiga

Probleem icon_sad.gif. Nimelt lakkas lampi töötamast paar klahvi: 9, tärniklahi, siis ekraaniall paremalt kõige ülemine klahv ja siis klahv, mis vahetab foto - ja videorežiimi vahel. Milles võib olla häda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2009 14:52:17 vasta tsitaadiga

Klahvimati all sodi või trükiplaat viga saanud,usun mingi lühis.
Vii remonti saad teada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juss17
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2009




sõnum 03.10.2009 11:46:26 vasta tsitaadiga

kas kuidagi saan google mapi kaardid telefoni ka tõmmata, et igakord ei peaks uuesti laadima neid, kui tahan vaadata ja parasjagu wifit ei ole ning ei soovi igakord gprs-ssi kasutada!
aa ja kas neid kaarte on seal võimalik kuidagi uuendada ka? või kuidas see wayfinder töötab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
autor24
HV vaatleja
autor24

liitunud: 26.03.2003




sõnum 31.03.2010 16:33:54 vasta tsitaadiga

Mul aku 67% peale ööläbi lihtsalt seismist ja tund musa kuulamist klappidega. Mul ei ole uus C905, andsin väga räämas C702 ja maksin 2390 krooni peale. Muidu OK, hea välimus, kõik töötab, va. videokõne. Ütleb: videokõne nurjus. Põhjus: videokõne kaamerat lihtsalt pole sees - selle koha peal tühi auk seest kinni kaetud. Äkki ei peagi olema mõnel mudelil? Ja kas ma pean aku ja softi ära vahetama? Mul SVN29 kui vaadata *#06#.

Kirjutan uuesti oma tähelepanekutest. Nüüd on soft SVN 45. Ainuke vahe, mida märkasin- veebi brauser hakkas tunduvalt kiiremini tööle. Aga see selleks. Panin Opera peale sest see brauser, mis tal sees on, mind ei rahulda. Aku kohta niipalju et ilmselt eelmine omanik polnud korralikult täis/tühjaks laadinud. Mul läks kuu aega, enne kui aku normaalselt tööle hakkas. Ah soo - hakkan vist vanaks jääma. Pildi galerii nupud avastasin tal kuulari kõrvalt alles nüüd.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson C905
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.