Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Teie tehtud kunst märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 21:46:00 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
tige kala, jää autode juurde
´

Mida rohkem asju inimene õpib seda parem
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 26.05.2008 22:37:19 vasta tsitaadiga

ei tea miks ta autode juurde jääma peaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 27.05.2008 00:23:11 vasta tsitaadiga

need tulevad tal juba enam vähem välja
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 14:43:07 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
need tulevad tal juba enam vähem välja


Enamvähem? More like hästi?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 18:45:56 vasta tsitaadiga

Punktiir oskab paremini icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 27.05.2008 21:13:12 vasta tsitaadiga

no ma usun, et tige kala ka nendega täielikult rahul pole. ikka midagi jääb alati kripeldama. muuseas see ruum on nendest töödest siin kõige parem.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 28.05.2008 08:28:56 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
muuseas see ruum on nendest töödest siin kõige parem.


Arvatavasti oli see ruum tema jaoks ka kõige lihtsam. Autosid on väga raske teha. Veel raskem on inimest teha. Kui autod hästi juba välja tulevad siis ainuke suund kuhu edasi areneda on inimene icon_smile.gif

Tigekala kas sa sinna 3dstuudio.com oma tööd saatsid kui nad endale tööjõudu juurde otsisid. Mis sellest teemast üldse sai?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 29.05.2008 00:28:54 vasta tsitaadiga

http://wolli.planet.ee/maakonnad.png

poolik

_________________
http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 29.05.2008 00:39:27 vasta tsitaadiga

järgnevad vallad?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.05.2008 09:15:41 vasta tsitaadiga

maakonnad nagu ise vektoris logo välja ei anna ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 29.05.2008 09:48:12 vasta tsitaadiga

maimäleta kus aga kunagi mul oli vaja ja siis keegi andis mingi aadressi, kus eps formaadis kõik olemas
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2008 14:13:32 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
no ma usun, et tige kala ka nendega täielikult rahul pole. ikka midagi jääb alati kripeldama. muuseas see ruum on nendest töödest siin kõige parem.


tegelt jumala õigus, alati kui arenen edasi renderdamises ja modelleerimises on ikka midagi, mis häirib aga see aitabki koguaeg paremaks saada icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 30.05.2008 22:17:18 vasta tsitaadiga

Sprayga värvimises veel eriti pro ei ole icon_smile.gif:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2008 23:41:18 vasta tsitaadiga

Väga hea high end
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 31.05.2008 00:05:58 vasta tsitaadiga

Sakurai, thumbs_up.gif See šabloga tehtud muidugi aq šabloon on ka enda tehtud icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2008 13:12:47 vasta tsitaadiga

Väga ilus, minu silmade jaoks vähemalt icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 02.06.2008 22:40:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Tuli siis selline idee icon_biggrin.gif . Küsiti, et äkki saan mingi logo teha, aga kuna ma täna nii palju photoshopis istunud, ei viitsinud enam mõelda ning mõtlesin midagi armsalt kurja icon_biggrin.gif ning teostatud see saigi(flashis) .

_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dubd
HV kasutaja
dubd

liitunud: 14.07.2006




sõnum 03.06.2008 08:29:55 vasta tsitaadiga

Täitsa mõnus feiss on, aga ma katsetaks mingit teist fonti, sest too on ammu juba overused ja ei sobi niiehknaa väga selle näoga kokku. Aga muidu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 03.06.2008 13:54:25 vasta tsitaadiga

Tänud dubd, vaatasin praegu ise ka, et võibolla midagi lapsikumat?
Igaljuhul, isik, kes soovis, kohandas logo lõpuks enda soovi järgi ära icon_wink.gif .

_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 04.06.2008 23:45:01 vasta tsitaadiga

Kethmar, Tänud hea idee ja logo eest icon_smile.gif
vazzariga arendasime välja elava looma kodulehe päisesse
Spoiler Spoiler Spoiler

Autoriõigused ikkagi logo joonistajale icon_wink.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2008 20:37:54 vasta tsitaadiga

Kuigi sa saad kohe mingit pedereerivat kriitikat, siis mina ütleks, et täitsa armas ja nunnu logo. Eks ta ikkagi rohkem või ainult digitaalselt kasutust leia, aga usun, et vastaval saidil polegi rohkemale rõhku vaja. icon_smile.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 15.06.2008 14:39:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andrusny
Kreisi kasutaja
andrusny

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.06.2008 14:57:57 vasta tsitaadiga

See kala ja kassid on väga viis idee.
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 15.06.2008 15:27:08 vasta tsitaadiga

kala ja kasside idee autor on üks teine inimene, minu poolt on vaid teostus harilikuga..
_________________
http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 15.06.2008 15:41:15 vasta tsitaadiga

aga inimesed, kas sa inimesi ei joonista?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 15.06.2008 17:47:51 vasta tsitaadiga

ei julge
_________________
http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.06.2008 18:53:31 vasta tsitaadiga

inimesi pikseldab icon_razz.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2008 20:00:26 vasta tsitaadiga

väga head pildid, hästi tabatud perspektiiv ja iseloomulikud jooned loomadel/lindudel thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.06.2008 20:05:43 vasta tsitaadiga

Wolli, kassid rokivad kõige rohkem, siis tuleb hunt. Ülejäänud on niisama huinamuina, mida kaheksandas klassis teha kästakse.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.06.2008 20:12:22 vasta tsitaadiga

XR, sinu jänkust me parem ei räägi icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.06.2008 20:25:51 vasta tsitaadiga

mikk36, icon_lol.gif

Selle peaks ka siia teemasse panema icon_biggrin.gif

A muidu ma olen kunstiklassis käinud mingi aja ja maale ka teinud.
Harilikuga jeblamine on muidugi kõige lihtsam.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2008 21:07:09 vasta tsitaadiga

peaks ka tegema mõned ülesvõtted oma selle õppeaasta joonistustest-maalidest icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 00:32:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 00:49:51 vasta tsitaadiga

Keegi täna seal käis kritseldamas?

e: eila siis*
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 17:42:16 vasta tsitaadiga

Paar päeva olen teinud 2 aastase onupoja toa seinale maalingut. Muidugi eriti ei viitsi tegeleda taolise teemaga, nagu multifilmi teema ja siuke laste värk, aga no väiksele sugulasele ei saa ju ära öelda ja üritan endast parima anda icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


üritasin just teha natuke naljakat, mitte nunnunännut maalingut... icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 18:33:03 vasta tsitaadiga

See puu on veits creepi, aga kalamees ise on nii lõbus, et kokku on ikka tore icon_biggrin.gif

Mis siis vasemale ka plaanis on?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 18:43:24 vasta tsitaadiga

puu on jah natuke surnud...eks vaatab, mingeid lehti vms äkki nuputan kuidagi juurde sinna. Vasemale ei tule midagi enam, kui nüüd täpsemalt vaadata, on puu keskel nurk ja vasakul on juba teine sein ja seal on aken ning pealegi tuleb nurka kummut, mis katab osa puud ja maapinda nagunii ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 16.06.2008 23:54:32 vasta tsitaadiga

a miks miite paljad naised? tegu ju poislapsega.

oh kusagile võiks suurelt HV foorumi maalida icon_smile.gif

või HV logo mõne maja küljele.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 23:57:40 vasta tsitaadiga

paljaid naisi võib hakata vast 10a pärast maalima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 17.06.2008 17:17:18 vasta tsitaadiga

Eriline joonistaja ei ole, aga siiski, tuli tuju üle pika aja :

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2008 22:40:43 vasta tsitaadiga

Mulle meeldivad need silmad , Kethmar
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.06.2008 22:56:04 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Mulle meeldivad need silmad , Kethmar
jah, täpselt nagu kummitust oleks näinud
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 25.06.2008 00:34:41 vasta tsitaadiga

pildi tegi sõber
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 25.06.2008 00:34:44 vasta tsitaadiga

Ty kirjutas:
pildi tegi sõber
Spoiler Spoiler Spoiler

jube

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 25.06.2008 00:40:17 vasta tsitaadiga

ma ei ole professionaalne kunstnik icon_smile.gif
tee parem?

aga aitäh kiire arvamuse eest!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 25.06.2008 00:48:19 vasta tsitaadiga

photoshopi effectimenüü katsetus, jaa see on põnev. näiteks need nn piulditöötlejad, kes reidikaid teevad, neile on sealt kõige paremini teada gaussian blur
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolli
HV kasutaja
Wolli

liitunud: 26.02.2007




sõnum 25.06.2008 22:37:52 vasta tsitaadiga

http://fc03.deviantart.com/fs29/i/2008/177/c/c/Brendon_by_teezkut.jpg

Täitsa esimene portreejoonistus :$

_________________
http://Teezkut.deviantart.com/gallery
Teen igasugust trükiettevalmistust, logosid, plakateid ja muid graafikaelemente!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2008 22:51:50 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
photoshopi effectimenüü katsetus, jaa see on põnev. näiteks need nn piulditöötlejad, kes reidikaid teevad, neile on sealt kõige paremini teada gaussian blur


Ja mitte ainult vahest on brightness/contrast ka mängus icon_lol.gif

Aga lisan ka mõned renderid, pole eriti jõudnud midagi uut teha aga natuke edasi arendatud vana 8)

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Muide see portree näeb väga hea välja esimese korra jaoks thumbs_up.gif

Tekkis üks küsimus ka tegelt ,et mille järgi värvid paika pannakse, endal nii lcd kui crt ja neil on ikka päris suur vahe sees kui vaadata sama pilti, viimasel ajal olen lcd järgi heleduse/tumeduse pannud aga siis on crt peal kuidagi liiga tume...

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 25.06.2008 23:00:29 vasta tsitaadiga

kalibreeritakse monitore. et värvid paika saada

näiteks http://www.youtube.com/watch?v=iDGkwlQidz8

masin suht kallis, aga ehk mõni kaashv-lane kel see on on nõus sind abistama


kui ma oma kunstitegemise laiskusest üle saan, siis oma disainiprojekte peaks 3d formaadis laskma tigedal kalal teha. kuule kas selliseid asju pole teinud, et saad 3d objekti netis vaadata mitme külje pealt nö liigutada 360 kraadi
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2008 23:34:01 vasta tsitaadiga

ülikoolis ühed loengukaaslased tegid midagi taolist ,et sai vaadata 3d mudelit iga küljepealt, iseenesest asi on teostatav, ise pole küll teinud aga samas siis on päris suur osa ka arvutil mille peal selline programm töötama peaks, selliseid läikivaid asju väga ei kannata teha icon_biggrin.gif aga on võimalus ka teha niimoodi ,et teed näiteks mingi 12 pilti 360 kraadi ja siis paned pildid lihtsalt vahetuma kui liikuda paremale või vasakule ja ongi 3d efekt 8)
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Teie tehtud kunst mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.