Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 11:06:56 vasta tsitaadiga

Jah, aga kas emt ei lubanud mitte märkimisväärselt suuremat kiirust?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 12.06.2008 11:11:57 vasta tsitaadiga

Elisas on edge'i kiirusega piiramatu pakett 199EEK kuu, 3G kiirusega piiramatu pakett 299EEK kuu.

EMTl kiirusepiirangud puuduvad ja võid tõmmata nii kiiresti, kui telefon võimaldab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 11:15:05 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Jah, aga kas emt ei lubanud mitte märkimisväärselt suuremat kiirust?

ma pole küll midagi kuulnud.

aga elisaga ma sain mingil ajal kiiruseks 195 Kbps, mis on päris hea, sest wikipedia ütleb:
tsitaat:
EDGE can carry data speeds up to 236.8 kbit/s for 4 timeslots (theoretical maximum is 473.6 kbit/s for 8 timeslots


Brom, saa aru et 99kr paketiga on ka kõik need asjad kättesaadavad ja piiramatud icon_exclaim.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 15:28:26 vasta tsitaadiga

EDGE tippkiirus on 236.8 kilobits = 29.6 kilobytes

Mis on ka täiesti kättesaadav ühenduse kiirus Elisa võrgus, pea igalpool kus ma olen olnud. Tõsi küll, ping on suur, kuid nt Wowi kannatab mängida (ping 1500 kusagil) kui just instas või raidil pole. Lehtede laadimine võtab kõige kauem aega lehega ühenduse loomine, peale seda tuleb niikiirelt kui torust tuleb.

Elisas on veel see asi ka, et kui 3GB täis saab, saadetakse sms sulle. Kuigi kui mobiiltelefoniga surfad siis üle 500mb on seda suht raske saada. Sa peaksid elama seal suht selleks arvestades kiirust. 3G on aga pisut teine teema. Kui teisel kuul ka 3GB limiiti ületad, maksad ületatud megade eest.

EDIT: Unsubsidized iPhone 3G priced at €499/€569 in Europe
http://www.engadget.com/2008/06/12/unsubsidized-iphone-3g-priced-at-499-569-in-europe/

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 15:31:55 vasta tsitaadiga

OT:
Foxxx kirjutas:
Veidi teemast mööda, aga kas Narva mnt-le(endise Sony Centeri kohale) tuleb Apple mingi uus esindaja?
Eile sai mööda sõidetud ja akna peal ilutses Õuna logo + Branded reseller silt. Apple Store-i oleks vist palju loota, aga midagi korralikumat kui IM ehk. (Kahtlen, et IM teeb endale teist esindust 500 meetri raadiuses)

"Kõlakate" järgi avab Enter seal uue poe, kus müüakse ainult Apple tooteid 8)

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 12.06.2008 17:57:59 vasta tsitaadiga

Mingist AVAD Balticust räägiti ka...?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 12.06.2008 23:12:28 vasta tsitaadiga

kas pole mitte nii, et tänu EL-i direktiivile peavad nad ka vabalt liikuvaid telefone müüma, need küll pisut kallimad aga on vähemalt võimalus

uus apple pood tuleb narva mnt 7 ja im arvutid selle taga


viimati muutis punktiir 12.06.2008 23:19:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 23:13:17 vasta tsitaadiga

aga KÕVASTI kallimad on need "vabad"
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 12.06.2008 23:20:57 vasta tsitaadiga

oled kindel?
ja miks ei võiks elisa ka oma osa saada? kas igas riigis on vaid üks operaator neile?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 23:26:01 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
oled kindel?
ja miks ei võiks elisa ka oma osa saada? kas igas riigis on vaid üks operaator neile?

http://www.engadget.com/2008/06/12/unsubsidized-iphone-3g-priced-at-499-569-in-europe/

Elisa oleks parim icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 12.06.2008 23:28:50 vasta tsitaadiga

jah vodafone nagu kõvem asi kui sonera, aga eks emt tagumikulakkumine applei ees oli veenvam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 00:11:51 vasta tsitaadiga


Pilti kah siis kõnealusest kohast thumbs_up.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 00:23:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tere

Eestisse jõuab IPhone suve lõpuks. Kui soovite ennast kursis hoida IPhone viimaste uudistega, registreerige palun oma andmed aadressil www.emt.ee/tuleb.

Lugupidamisega

Kadri Uljas
Kliendiinfo teenindaja

AS EMT
tel: +372 639 7130
lühinumber: 123
faks: +372 639 7132
e-mail: info@emt.ee
http://www.emt.ee/
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 13:33:19 vasta tsitaadiga

Vodafone Italia hakkab uut fööni müüma alates 8000.- Arvestades Eesti värki, siis küündib ikka 10k kanti ära ehk icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 13.06.2008 13:54:28 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Vodafone Italia hakkab uut fööni müüma alates 8000.- Arvestades Eesti värki, siis küündib ikka 10k kanti ära ehk icon_rolleyes.gif


unsubsidized - ehk siis ilma lepinguta... lepinguga tuleb hinnaks ilmselt ka sealkandis 99 euri...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 13.06.2008 14:00:52 vasta tsitaadiga

kas pole võimalik, et eestis hakkab ka näiteks elisa vodafone kaudu asja müüma? et kui sul on elisa leping, siis saad normaalse hinnaga.
või käseb poob ja laaseb siiski vaid emt?

ja kas selle 2000 se iphonega asi piirduks, sest mis kulutused sinna veel tulevad, mingid lepingumaksud jms. ei usu, et ostad lihtsalt telefoni ja korras. paned oma kaardi sisse ja kõik. kindlasti mingid muud vidinad ka mis maksutatakse. kasutusleping 5000 eeku
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 13.06.2008 16:34:26 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
kas pole võimalik, et eestis hakkab ka näiteks elisa vodafone kaudu asja müüma? et kui sul on elisa leping, siis saad normaalse hinnaga.
või käseb poob ja laaseb siiski vaid emt?

ja kas selle 2000 se iphonega asi piirduks, sest mis kulutused sinna veel tulevad, mingid lepingumaksud jms. ei usu, et ostad lihtsalt telefoni ja korras. paned oma kaardi sisse ja kõik. kindlasti mingid muud vidinad ka mis maksutatakse. kasutusleping 5000 eeku



tundub, et siiski baltikumis ja skandinaavias käseb poob ja laseb TeliaSonera grupp...

ja loomulikult saad tähtajalise lepingu kaela...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbon
HV veteran
carbon

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 17:27:32 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Praegu märkasin et kõik hakkasid müüma oma vana iPhonid. Kui 3G iPhoni hakkavad siin müüma siis eesti keel tuleb ka ?
Kommentaarid: 283 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2008 19:54:34 vasta tsitaadiga

Sa mõtled eesti keel iPhone jaoks? No see on ka praegu olemas ju. Ainult pead ise installima. icon_wink.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2008 13:55:27 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Sa mõtled eesti keel iPhone jaoks? No see on ka praegu olemas ju. Ainult pead ise installima. icon_wink.gif

ma loodan et ei tule eesti keelt
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2008 14:56:09 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
taikonaut kirjutas:
Sa mõtled eesti keel iPhone jaoks? No see on ka praegu olemas ju. Ainult pead ise installima. icon_wink.gif

ma loodan et ei tule eesti keelt


Miks? Oled nii julm lihtsalt, et kui ise ei kasuta ei tohi teised ka kasutada või mõtled selle peale, et praeguste tõlkijate vaev on raisus? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 14.06.2008 15:02:26 vasta tsitaadiga

Lootmiste ja vaidlemiste osas võiksite parem uurida ametliku tootja kodulehte - http://www.apple.com/iphone/specs.html < Seal siis Language Support all täpselt kirjas, mis keeli ja mis sisestuskeeli tulekul on icon_smile.gif

<sarkasm>võibolla näeme varsti mõnede kirjaoskamatute vahel ka vaidlust, kas tuleb ikka puuteekraaniga, või kas tuleb ikka kaameraga</sarkasm>
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Player16
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2008




sõnum 15.06.2008 20:32:50 Küsimus IPhone kohta. vasta tsitaadiga

Kust kohast saab osta seda kõige odavamalt??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2008 21:17:27 vasta tsitaadiga

Apple poest...Öösel lähed, jätad suka pähe ja kärmelt võtad ning jooksuga lähed.
Täiesti tasuta !

Kui nüüd lollused jätta, siis selle kohta pole midagi eriti teada. Liitu EMT meililistiga ja saa kõigest varakult teada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 11:03:00 vasta tsitaadiga

Apple.com kirjutas:
UMTS/HSDPA (850, 1900, 2100 MHz)

Et siis iphöön3g on tegelikult 3,5G?

Kas see tuleb tavaline 3,5mm või mingi jälle see teema, et ainult õuna enda toodang sobib sinna?

Pakun, et kuskil 3-3,5K võtaks ligi küll icon_razz1.gif (Ja EMT klient juba niikuinii pea 10a). Tea, kas äkki samas Nokia/SE oma nutifonide hindasid alla ei hakka laskma?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 11:04:17 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, 3,5
tavaline.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 11:11:13 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
1dumbpcuser, 3,5
tavaline.
thumbs_up.gif
Kui hind sobiv, siis võtan ka ühe ära

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 11:13:30 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:


Pakun, et kuskil 3-3,5K võtaks ligi küll icon_razz1.gif
nalja teed või? Telefoni hind tuleb ma arvan hoopis sinna 7-9k kanti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 11:16:30 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:


Pakun, et kuskil 3-3,5K võtaks ligi küll icon_razz1.gif
nalja teed või? Telefoni hind tuleb ma arvan hoopis sinna 7-9k kanti icon_rolleyes.gif

Ma mõtlesin selle "kuumaksuga". Muidugi 800-kuumaksu küll maksma ei tahaks hakata icon_confused.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 18:58:31 vasta tsitaadiga

Ma oleksin nõus ainult 100.- kuus maksma kuna rohkema eest ma ei räägi, aga paraku siis peaks mingi 5 aastat või rohkem olema nende konksu otsas ja see jääb küll ära thumbs_down.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 21:50:23 vasta tsitaadiga



Väikene photoshop, vajab veel lihvimist, aga muidu ok ju?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 21:55:38 vasta tsitaadiga

d3t, mille jaoks see on? icon_lol.gif

edit: see on vana iPhone?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 21:55:38 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:


Väikene photoshop, vajab veel lihvimist, aga muidu ok ju?

Kui ekraanil oleks ka see läige mis äärtes, siis oleks ok
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 21:58:34 vasta tsitaadiga

maxsimiljo, õige, ning alla tahan ka peegelduse teha, võtsin pildi apple kodukalt, põõrasin ringi, lipu panin ette ja tausta võtsin gizmodost.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 19.06.2008 22:01:08 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
maxsimiljo, õige, ning alla tahan ka peegelduse teha, võtsin pildi apple kodukalt, põõrasin ringi, lipu panin ette ja tausta võtsin gizmodost.

so offtopic it hurts

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2008 22:50:30 vasta tsitaadiga

Apple teenib iga 3G iPhone'i pealt $26
Allikas: BetaNews

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 25.06.2008 23:21:09 vasta tsitaadiga

BS much?
Apple müüb AT&Tle telefonid kallimalt kui $200.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 28.06.2008 23:33:31 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga oleks oodata vanu iphone 8GB nt? peale uue tulekut muidugi.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 28.06.2008 23:36:35 vasta tsitaadiga

4k kanti umbes peaks hind jääma.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2008 23:40:20 vasta tsitaadiga

Kas see hetkel juba ei ole seal kandis icon_confused.gif ?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2008 00:10:18 vasta tsitaadiga

Just praegustal minutitel sai iphone 1-aastaseks! thumbs_up.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 29.06.2008 12:45:24 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
Just praegustal minutitel sai iphone 1-aastaseks! thumbs_up.gif


iPhone on vanur
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2008 15:33:49 vasta tsitaadiga

http://apple20.blogs.fortune.cnn.com/2008/06/16/iphone-3g-pricing-us-199-germany-1-euro-uk-free/

T-mobile Saksamaa hinnad ka siis. 3300$ kokku 2 aastaga, arvata oli et sellest 199$'st võib suu puhtaks pühkida. EMT ei tee nagunii odavamalt, kui mitte isegi kallimalt.
Ilma lepinguta nad anda jah ei taha, samas EMT vaevalt millegagi üllatab ...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2008 15:35:44 vasta tsitaadiga

500 ja 800 EEKu kuus tuleb meie maale.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 29.06.2008 15:58:15 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
500 ja 800 EEKu kuus tuleb meie maale.


Ja minutite, smsi ja andmemahu hulk on sarnane Soomega?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2008 18:57:22 vasta tsitaadiga

Huvitav, millal siis "mustalt" saama hakkab? ~35k 2aastaga selle asja eest pole mõtet plekkida thumbs_down.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 29.06.2008 19:33:53 vasta tsitaadiga

Kas iPhone'ile saab ainult ühest arvutist muusikat laadida. Kui võõrasse arvutisse lähen on ainuke võimalus sync'ida, mis kustutaks kõik iPhone'l olevad lood ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2008 20:40:52 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Huvitav, millal siis "mustalt" saama hakkab? ~35k 2aastaga selle asja eest pole mõtet plekkida thumbs_down.gif


See oleneb juba kräkkeritest, eks neid mingi hingehinna eest hakkab niisama ka levima aga kuidagi on vaja ju lahti muukida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 23:45:22 vasta tsitaadiga

Mis te teete nalja v? ~30k telefoni eest icon_biggrin.gif Ma saan aru, et elu ja asjad lähevad kallimaks, aga tule taevas appi. Ei taha üldse uskuda, et nii kalliks läheb. Ma pakuks ikka sinna ~10k+ kanti. Ma ei julgeks sellise telefoniga rääkidagi mis 30k maksab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 00:18:41 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Foxxx kirjutas:
Tead midagi iTunes store osas, mis on kindlam või lihtsalt arvad? icon_question.gif

midagi räägiti et aasta lõpus tuleb balti riikidesse või leedusse vms...

See oli inglise keelt mitte väga hästi oskava leedu ajakirjaniku arusaamine asjadest.
Apple pole mitte midagi sellist öelnud.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.