|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.09.2007 15:13:54
|
|
|
-=Px=-, Aku näidiku saad power optionis väikese linnukese määranguga
Huvitav mull töötasid kohe "pointer" ja plaat koos oma nuppudega
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
28.09.2007 15:20:11
|
|
|
| Plaat täätab koos oma nuppudega, ponter ei tööta...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.10.2007 22:36:28
|
|
|
Tervist
Äkki viitsite om idle cpu tempid siia pritsida. Minu meelest oli mul kunagi see 35 kraadi ümber nüüd kogu aeg 50 ja vent lõugab kogu aeg.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.10.2007 22:37:39
|
|
|
| radiaator ja ventilaator on puhtad ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.10.2007 22:42:32
|
|
|
| Silmaga vaatlusel väljaspoolt tundub et on puhtad.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
07.10.2007 22:47:35
|
|
|
cpu 43, ei ole idle ka, msn ja internet sees.
gpu on 54kraadi
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.10.2007 22:49:48
|
|
|
Mul krt Full loadi ajal paneb 98 välja . pole vist päris normaalne enam.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
07.10.2007 22:50:58
|
|
|
peaks ka mängima ja proovima, palju välja läheb. homme peab kooli minema, siis täna ei hakka proovima
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.10.2007 22:53:29
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Silmaga vaatlusel väljaspoolt tundub et on puhtad. |
väljastpoolt ei loe, kuna ventilaator puhub seest välja, ehk siis sisepinnad on palju tolmusemad, kui väljast näha on
samuti võib aidata lihtne pastavahetus
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.10.2007 22:56:21
|
|
|
| No garantiiga läpakal ma vaevalt pastat vahetama hakkan.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.10.2007 00:51:02
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| No garantiiga läpakal ma vaevalt pastat vahetama hakkan. |
kui sa midagi ise katki ei tee, siis kehtib garantii edasi
| tsitaat: |
| NOTICE: Only a certified service technician should perform repairs on your computer. Damage due to servicing that is not authorized by Dell is not covered by your warranty. |
juhend protsessori jahutuse eemaldamiseks ja paigaldamiseks:
http://support.dell.com/support/edocs/systems/latd620/en/SM/thermal.htm#wp1084976
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
08.10.2007 01:00:36
|
|
|
| Pasta vahetamine üks asi mida siiani pole veel teinud. Parem viskan mõni hommik delli ja teevad ise ära. Saatsin kirja ka neile vaatan mis vastavad.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
13.10.2007 09:34:26
|
|
|
Küsimus- kas D620 toucpad ongi nii "tundetu" või on viga konkreetses masinas?
Võrreldes IBM T seeriaga ei kannata Delli touchpad küll mingit kriitikat
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
13.10.2007 10:50:37
|
|
|
| marli1 kirjutas: |
Küsimus- kas D620 toucpad ongi nii "tundetu" või on viga konkreetses masinas?
Võrreldes IBM T seeriaga ei kannata Delli touchpad küll mingit kriitikat  |
endal ka natuke tundetu, aga ei kasuta üldse. alati hiir järgi või siis selle sininse mummuga juhendan asju.
tundlikkust peaks ju saama ka muuta.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
13.10.2007 11:06:53
|
|
|
Tundlikust saab muuta küll aga ikkagi on ta selline tuim.
IBM omaga kannatab vabalt tööd teha- sellega aga on see rohkem sõrme kulutamine...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
13.10.2007 11:13:07
|
|
|
| marli1 kirjutas: |
Tundlikust saab muuta küll aga ikkagi on ta selline tuim.
IBM omaga kannatab vabalt tööd teha- sellega aga on see rohkem sõrme kulutamine... |
ma arvan, et asi on ka harjumises. kui oled enne kasutanud IBMi, siis võib delliga harjumine raske olla
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.10.2007 11:18:09
|
|
|
| marli1 kirjutas: |
Tundlikust saab muuta küll aga ikkagi on ta selline tuim.
IBM omaga kannatab vabalt tööd teha- sellega aga on see rohkem sõrme kulutamine... |
pole veel katsunud ühtegi läppi, millel ma peaks tugevalt peale vajutama, pigem pean tundlikkust vähemaks panema, et ta väiksemagi puudutuse peale ei liigutaks end
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.10.2007 19:03:54
|
|
|
| Olen kasutanud pikemalt kasutanud Compaq Armadat, Fuju Lifebooki ning põgusamalt näppinud erinevaid IBM'e - praeguse D620 puhul küll ei ütleks et touchpad kuidagi viletsam oleks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
15.10.2007 00:03:21
|
|
|
kui juhtub midagi 24h+ lahti hoides läpparige, oli praak...
mul pidevalt on nädalate viisi läppar järjest töös...pole veel ükski saba andnud
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
19.11.2007 22:44:43
|
|
|
oujee aga mul täna enda oma enam käima ei lähe. vajutan nuppu, läheb korra see power tuli põlema ja ongi kogu nali. ostetud sai eelmise aasta augustis. homme esindusse, vaatab mis viga on.
EDIT : Garantii korras vahetati ära emaplaat & aku. Ma olen rahul. 8)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
19.11.2007 23:16:09
|
|
|
| Huvipärast küsin kaua sul emaplaadi veaga garantiis läks?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
26.11.2007 12:25:42
|
|
|
Tagasi tulles selle Touch-Padi probleemi juurde siis aitas driverite uuendamine Delli kodukalt.
Selle touch-padiga oli viimasel ajal täiesti võimatu töötada kuna kursorit sellelt juhtida oli võimatu- liikus ja siis jälle takerdus- näpp hakkas juba ära kuluma.
Aga peale driverite uuendust hoopis teine tera- kuigi IBM on ikka sujuvam- vahest viga lihtsalt selles paneeli materjalis- see pole nii "libe" kui IBM oma
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
01.12.2007 00:32:22
|
|
|
| Krt pean enda oma garantiise viima. Display logiseb ühest nurgast. Mega loks on sees. Teil käib display tihkelt kui liigutada jah? Mul ühest nurgast hing lashti vist ja lok kõva. Teises nurgas pole. Viin esmasp max.ee vaatan mis ütlevad.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003

|
01.12.2007 00:34:42
|
|
|
| Seda pulli pole keegi kohanud, et LCD paneel liigub kaane sees kui seda näppudega mõlemast otsast ülespoole suruda?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
01.12.2007 10:21:41
|
|
|
| Oliverk, - arvatavasti on display kruvid natuke lahti- vaja üle pingutada. Kui endal +kruvikas olemas keera natuke kruvisid mis on märgistatud D tähega (põhja all).
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
01.12.2007 13:44:19
|
|
|
| tänud ei pannud neid kruvisid tähelegi kui logistasin. Kahjuks pole piisavalt väikest rispead hetkel aga natuke pingutades aitas kõvasti. Peab kruvika osta kuskilt.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
06.12.2007 22:13:02
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Huvipärast küsin kaua sul emaplaadi veaga garantiis läks? |
Neljapäeval viisin ja esmaspäeval sain kätte.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
14.12.2007 12:48:35
|
|
|
"Keegi teab, kas see videokaart Hitman 4 (BloodMoney) suudaks välja mängida ? 3-ega sai täitsa hästi hakkama."
+ Vastan ise oma küsimusele. Jah saab küll. Algeline resolutsioon ja see bluri teema ning varjud maha, ülejäänud põhja, jookseb nagu kulda.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
18.12.2007 13:55:58
|
|
|
| millises kaustas asub installi data- XP ja Office jms- üesõnaga kogu preinsall stuff?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
18.12.2007 16:22:42
|
|
|
| marli1 kirjutas: |
| millises kaustas asub installi data- XP ja Office jms- üesõnaga kogu preinsall stuff? |
Dell D630 oli plaadid eraldi kaasas ja ka oli tehtud eraldi partitsioon kettale, kus kogu vajalk mudru peal olemas. Delli XP installikad ei ole samasugused nagu tavalised ja tavalise oem või corp plaadiga ei ole mõtet katsetada ka, key lihtsalt ei sobi!
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
29.02.2008 16:56:25
|
|
|
kas sellele dellile väiksemat laadijat ka on. sama sugust nagu Lenovol/IBM-l on?
see laadija võtab kolepalju ruumi kotis
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003

|
29.02.2008 16:59:40
|
|
|
| D630 tuli juba 65W laadijaga, isegi Quadro graafikaga variant. Eks mine vaata max123/IT Grupist, odav arvatavasti ei saa olema...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.02.2008 18:22:33
|
|
|
| mitu W see 620'e oma siis on ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
29.02.2008 21:43:15
|
|
|
ei oska ööelda.
Aga mis moodi saab Dellil Biosi?
F1 ei aidanud
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
29.02.2008 21:45:20
|
|
|
| F2
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003

|
29.02.2008 21:49:53
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
Aga mis moodi saab Dellil Biosi?
F1 ei aidanud  |
F2 ? BIOSi ekraanil ju kirjas üleval paremas nurgas...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
01.03.2008 19:09:11
|
|
|
hmm ma panin tähele Biosis nagu seda, et sellel läpakal saab video kaarti vahetada.
on see nii?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vazz
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2004
|
16.06.2008 18:46:38
|
|
|
Minu d620 läks täna garantiisse seoses displeiga. Mõtlesin, et videokaart annab otsad, kuna ekraan läks säbruliseks aga remondist öelda, et ekraan läbi ja vaja uus tellida. Aega läheb 5-6 päeva.
Lisaks on ka aku ära surnud kestab u 15min. Kui akul garantii ainult 6 kuud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
18.06.2008 12:31:36
|
|
|
| vazz kirjutas: |
Minu d620 läks täna garantiisse seoses displeiga. Mõtlesin, et videokaart annab otsad, kuna ekraan läks säbruliseks aga remondist öelda, et ekraan läbi ja vaja uus tellida. Aega läheb 5-6 päeva.
Lisaks on ka aku ära surnud kestab u 15min. Kui akul garantii ainult 6 kuud. |
Vana masin on, kust ostsid? Üldiselt garantiis ütle kindlasti, et aku peab ainult 15 minutit vastu ja see pole normaalne, kui tootja lubab ise 4-5 tundi. Mina rääkisin sellist juttu ja sain uue aku, kuigi masin oli päris mitu kuud üle aasta vana juba. Ja mulle öeldi alguses, et aku garantii on 4 kuud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vazz
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2004
|
18.06.2008 12:52:27
|
|
|
| Masin vast 2 aastat vana. Eks mainin neile ka seda aku jama kui kätte saan. Ostetud MAX-ist.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
29.07.2008 00:46:15
|
|
|
| Mul oleks vaja seda telekaga ühendada. Telekas scardiga. Äkki oskate soovitada, mida muretsema peaks ? Mul mingi vana kaabel olemas ka, aga see S-Videoga arvutisse ja scart telekasse, äkki oskate öelda millist vahepistikut vms ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.08.2008 22:38:35
|
|
|
| -=Px=- kirjutas: |
| Mul oleks vaja seda telekaga ühendada. Telekas scardiga. Äkki oskate soovitada, mida muretsema peaks ? Mul mingi vana kaabel olemas ka, aga see S-Videoga arvutisse ja scart telekasse, äkki oskate öelda millist vahepistikut vms ? |
Lihtsalt kaablitega vist ei pääse, kui telekal ainult Scart on (VGA sisend telekal päästaks).
Kuskilt olen kuulnud USB liidesega välistest jublakatest, mis omavad S-video või komposiitvideo väljundit (nagu väline videokaart vms) - kahjuks täpsemalt midagi ei tea neist.
Teine variant on hankida läpakale dock, sellel peaks olema mõistlikumaid väljundeid peale VGA.
Ehk siis kui telekal on ainult scart siis on sul kuidagi vaja läpakast saada välja analoogsignaal ehk väljundina komposiitvideo (RCA pistik) või S-video sest neid mõlemaid saab läbi scart adapteri telekasse anda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
13.08.2008 14:47:19
|
|
|
Kuidas seda täpsemalt siiski teostada
Pole tõesti siin kedagi, kes oleks oma läpaka telekaga ühendanud ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.08.2008 15:03:23
|
|
|
| -=Px=- kirjutas: |
Kuidas seda täpsemalt siiski teostada
Pole tõesti siin kedagi, kes oleks oma läpaka telekaga ühendanud ? |
Kui telekal VGA pesa pole ja ka vajalike videoväljunditega dokki pole, siis see "TV-läpakas video" ühendamine on nõme variant, seega pakun et millelgi kolmandal viisil (tõenäoliselt siis USB'sse mingi jublakas, mis annaks välja analoogvideosignaali) on tõesti vähe inimesi oma ainult-VGA-video-väljundiga läpaka telekaga ühendanud.
EDIT: Leidsin netist õpetuse kuidas teha VGA - Scart kaablit http://www.electronics-lab.com/projects/pc/012/index.html
Võimalik et siiski kuskil ka sellised asjad müügil.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
25.08.2008 10:38:09
|
|
|
| Kui mul läpakas on vooluvõrgus- tavaliselt E-R 24h. kas siis oleks mõttekas aku eemaldada või ei mõju see pidev voolvõrgus olek akule kuidagimoodi?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003

|
25.08.2008 11:26:59
|
|
|
| marli1 kirjutas: |
| Kui mul läpakas on vooluvõrgus- tavaliselt E-R 24h. kas siis oleks mõttekas aku eemaldada või ei mõju see pidev voolvõrgus olek akule kuidagimoodi? |
Ei tohiks, pealegi akuta arvutil pole ühest nurgast kuhugi toetada kuna üks kummijalg asub aku küljes.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
26.08.2008 00:51:58
|
|
|
| Pigem mõjub see aku taga olemine arvutile endale hästi. Mõtlen siis, kui toimub voolu kõikumine.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
26.08.2008 09:34:22
|
|
|
| vazz kirjutas: |
Minu d620 läks täna garantiisse seoses displeiga. Mõtlesin, et videokaart annab otsad, kuna ekraan läks säbruliseks aga remondist öelda, et ekraan läbi ja vaja uus tellida. Aega läheb 5-6 päeva.
Lisaks on ka aku ära surnud kestab u 15min. Kui akul garantii ainult 6 kuud. |
Ekraanivead tulevad tavaliselt sellest, et lahtine sülekas haaratakse kaasa ja kantakse kitsast ekraaniäärest.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
26.08.2008 09:41:21
|
|
|
| Mul displayl vanast ajast 2 valget täppi. Nüüd on tekkinud õhuke 2 cm pikk hele joon display vasakusse nurka, eriti hästi näha heleda tausta pealt nagu siin HV-s. Läpakas põhiliselt laual olnud ja kaasas ainult kotiga kantud vähesed korrad. Kas antud asi läheb garantii alla või peab miskit rohkemat häda olema?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|