Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  lihtsalt ilusad pildid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 10:31:52 vasta tsitaadiga

OT: jätkab samal teemal: see Sony leht on üks ebardlikumaid, mida ma viimasel ajal külastanud olen.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 11.06.2008 17:15:35 vasta tsitaadiga

mulle nii meeldivad alasäris pildid icon_smile.gif icon_redface.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamarillo
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 17:20:01 vasta tsitaadiga

Kena pilt Black-Key.
_________________
Fotograafia
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 11.06.2008 17:36:33 vasta tsitaadiga

Tamarillo, oeh icon_smile.gif Tänan icon_smile.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 11.06.2008 17:59:07 vasta tsitaadiga

Black-Key - täitsa okei aint kompa võiks parem olla icon_rolleyes.gif
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 11.06.2008 18:23:38 vasta tsitaadiga

Päevakoer ajas mind taga icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robert!
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 11.06.2008 20:43:12 vasta tsitaadiga

Black-Key - Tsipake teravamaks photoshopis, siis oleks väga hea! Tegelt käib nii ka. Tõesti hea pilt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 10:56:06 . vasta tsitaadiga

link :: Sai ka jõe voolu proovitud pildistada

.

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 12.06.2008 11:01:08 vasta tsitaadiga

aksel, icon_eek.gif siiani üks parimaid mis ma näinud olen, mis ava ja säri oli kui äkki mäletad?
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 11:12:41 vasta tsitaadiga

Black-Key kirjutas:
aksel, icon_eek.gif siiani üks parimaid mis ma näinud olen, mis ava ja säri oli kui äkki mäletad?


s 8sek, F22, iso100, manual

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 12.06.2008 11:27:34 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 12.06.2008 11:40:17 vasta tsitaadiga

aksel - thumbs_up.gif
Black-Key - miks seda lisada? head kompat pole ollagi ja pilt on põlenud. icon_confused.gif

_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 12.06.2008 11:42:12 vasta tsitaadiga

omg see on mingi rämedalt ammu tehtud vana kaameraga:-? aga kui uue obje saan proovin uuesti icon_smile.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 12.06.2008 11:50:51 vasta tsitaadiga

Ega sellise pildi tegemiseks tingimata mingit 11k-st objet pole vaja, saab ka kõige tavalisemaga. Nii palju kui ma seda teemat jälginud olen, tundub mulle, et sa pildistad ainult tehnikaga, tehnika tööle panemiseks vajalikud oskused aga paistavad puuduma.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 12.06.2008 11:51:25 vasta tsitaadiga

300D+KIT(millel on nüüd ava alatiseks lahti)+70-200L F4
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 12.06.2008 11:55:00 vasta tsitaadiga

niii ja miks need ei sobi liikuva vee pildistamiseks ?
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 12.06.2008 12:09:46 vasta tsitaadiga

kit on laiali ja 70-200 ei ole minu käes ja ei tule ka nii pea...
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.06.2008 12:29:01 vasta tsitaadiga

Black-Key, pimedamas pildista vett. Või siis pane filter ette. Ma ei mäleta täpselt, kuidas seda filtrit nimetati, millega päikesevalguses saab pikka säri kasutada.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 12.06.2008 12:36:00 vasta tsitaadiga

mingi ringpolarisatsioon vist
E: vähem mõla rohkem pilte palun thumbs_up.gif icon_wink.gif

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.06.2008 12:47:21 vasta tsitaadiga

Black-Key kirjutas:
mingi ringpolarisatsioon vist
E: vähem mõla rohkem pilte palun thumbs_up.gif icon_wink.gif


Ei ole ringpola, issand jumal.

Hoya ND4 HMC <-- selline filter näiteks.

Black-Key, ega see selline teema pole, kuhu sa kõik oma tehtud pildid pead üles lükkama.
See on ilusate piltide teema!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robert!
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 12.06.2008 12:51:24 vasta tsitaadiga

ei. kammoon. pola ei ole lahendus kõigile, need on ikka neutral grey filtrid.
EDIT: xr jõudis ette
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 13:01:20 vasta tsitaadiga

Kui siin juba vee peale asi läks, panen mõned vanad fotod enda poolt.
Spoiler Spoiler Spoiler


Pildid on tehtud siis kui päike juba loojunud, eelmise suve lõpus ja leitavad ka google earthist icon_biggrin.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 12.06.2008 13:24:24 vasta tsitaadiga

http://img252.imageshack.us/img252/6682/dsc00418hd8.jpg
http://img187.imageshack.us/img187/6074/dsc00463cm3.jpg
ei ole küll v2ga teravad sest pildid tehtud moblaga kuid ilusad ikka
icon_smile.gif

e:teine pilt tehtud l2bi p2ikseprillide thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 14:11:31 vasta tsitaadiga

carlking, äkki avaldad viimase pildi tegemise tehnoloogia icon_smile.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.06.2008 14:33:31 vasta tsitaadiga

Minu poolt üks selline joa pilt:

Spoiler Spoiler Spoiler



edit: 2 filmikaga tehtud pilti kah. Täielikult töötlemata:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 14:40:08 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
carlking, äkki avaldad viimase pildi tegemise tehnoloogia icon_smile.gif


Kui ma peast mäletan, siis säri oli mingi 6s kanti ja statiivilt, muud kunsti ei olnudki

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 14:52:36 vasta tsitaadiga

Andsid tagaplaanil seisjatele karmi korralduse jjärgmised 30 sek mitte liigutada? Pika säri kohta on nad üllatavalt teravalt peale jäänud icon_biggrin.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 14:59:09 vasta tsitaadiga

6 sek oli säri umbes minu mäletamist mööda, õhtul kodus võin üle vaadata kui see kõvaketas mul tööle hakkab kus pildid olid
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 15:07:42 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
6 sek oli säri umbes minu mäletamist mööda, õhtul kodus võin üle vaadata kui see kõvaketas mul tööle hakkab kus pildid olid

Viimasel pildid oli säri 2 sekki, ava 20

vaatasin Adobe Bridgest järgi. thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 19:11:42 vasta tsitaadiga

Kust otsast ta paukus? icon_eek.gif

Et päris OT poleks:
http://raido.planet.ee/reio/feiss.jpg
http://raido.planet.ee/reio/kapott.jpg


viimati muutis Rajareits 12.06.2008 19:16:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 19:18:08 vasta tsitaadiga

Black-Key, ma ei saa su probleemist aru. NuCelo rääkis otseselt XR'iga, et meenutada talle et piltide suurust võiks piirata. Sina hakkasid kohe lällama et oh, sina kasutad 640x ja nii edasi. See ei huvitanud ju kedagi, mida SINA kasutad. Oleks siis olnud eraldi teema (hästi mõttetu tegelikult), a la "millist pildiresolutsiooni kasutad sina?"
Ja muidugi võiksid talitseda ennast natuke, ja vähem nn. paukuda. (su enda sõnavara)

Vähem OT:
http://allar.estonia.ca/palee.jpg


viimati muutis rocket 12.06.2008 19:19:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 19:18:34 vasta tsitaadiga

Rajareits, esimene päris mõnus. Mis objektiiviga tegu? icon_smile.gif

Panen ka ühe siia. Pole kindel kas olen pand varem.

http://www.mihkel-m.planet.ee/HV/IMG_6689.jpg
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 19:28:42 vasta tsitaadiga

MiXeR, 10-22, Cannon (vahepeal ehmatab ennast ka ära, kui lai ta on.. icon_biggrin.gif). Just ärisin ära.. Või noh, raha pole veel maksnud, jube kallis on ka.. icon_neutral.gif Nüüd veel pola vaja, saaks autosi ka pildistada.. icon_razz1.gif Üritan täna õue minna ja ka mõned pildid teha - tõotab huvitav taevas tulla.

http://raido.planet.ee/reio/galant.jpg
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 12.06.2008 19:31:44 vasta tsitaadiga

xr pildid on just kõige parema suurusega minuarvates omg
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.


viimati muutis Härra 12.06.2008 19:32:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.06.2008 19:44:03 vasta tsitaadiga

Eile õhtu astusin rõdule ja opppaaa... Selline vaatepilt.

Spoiler Spoiler Spoiler


Tean, et tegu on küll YABSiga, aga siiski... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 12.06.2008 19:55:48 vasta tsitaadiga

Black-Key kirjutas:
xr pildid on just kõige parema suurusega minuarvates omg

Loe teema esimest postitust, palun. Filmikaga tehtud pildid olid liiga suured. Kõigil veel ei ole übersuuri superresoga monitore, sellest tulenevalt ka vajalik mõistlik reso piltide esitamisel. Kõike head. OUT. icon_smile.gif

Et päris OT poleks, lisan ka üle pika aja ühe pildi. Pole just suurem asi ehk, aga mulle endale meeldib väga. icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 12.06.2008 21:29:47 vasta tsitaadiga

Must tulp
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 12.06.2008 23:36:36 vasta tsitaadiga

Sults, kontrolli linki vms mul ei funga igastahes. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
robert!
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 12.06.2008 23:44:09 vasta tsitaadiga

Töötab korralikult. Pilt ise väga kena, ava oleks võinud natukene väiksem olla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 12.06.2008 23:50:17 vasta tsitaadiga

http://www.limpa.ee/index.php?i=b2b2d5be62.jpg
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.06.2008 23:53:37 vasta tsitaadiga

taurip, HDR jah?
Nigu kuidagi proportsioonist väljas need värvid.
Ei lähe kokku mu meelest.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 13.06.2008 00:03:58 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
taurip, HDR jah?
Nigu kuidagi proportsioonist väljas need värvid.
Ei lähe kokku mu meelest.


ei hdr see ei ole, tegemist algajaliku üritusega teha midagi sürrealistlikku, eriti värvidega.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 13.06.2008 00:19:38 vasta tsitaadiga

mis asi on "sürrealistlik" icon_redface.gif icon_question.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 00:24:18 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Surrealism

B-K, see on vast midagi sellist mida sa eriti ei mõista.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 13.06.2008 00:53:10 vasta tsitaadiga

Black-Key - koolitee pooleli jäänud? icon_lol.gif
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 13.06.2008 01:33:18 vasta tsitaadiga

jah icon_smile.gif võtsin nö puhkust, järgmine aasta uuesti icon_razz.gif
Avatar icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 01:35:51 vasta tsitaadiga

Ei, no, ausalt. Ma vaatasin, et siin teemas üle saja minu poolt lugemata postituse ja otsustasin täna siia sisse kiigata, aga mida kuradit. Sellest teemast on ka saanud mingi autorinurk, mustahomo pildiklubi vms.

Äkki hoiaksid ennast tagasi või ma ei tea icon_neutral.gif päevas pole vaja ju kümmet üksikut pilti siia toppida.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 13.06.2008 07:07:57 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:

Äkki hoiaksid ennast tagasi või ma ei tea icon_neutral.gif päevas pole vaja ju kümmet üksikut pilti siia toppida.


Las topivad, mis see sinu mure on icon_exclaim.gif Teema mõte ongi pilte näidata!

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 13.06.2008 09:35:40 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
Sults, kontrolli linki vms mul ei funga igastahes. icon_rolleyes.gif

Seda on varem mõned teised ka kurtnud, et ei saa minu serveriga ühendust. Olen tundide kaupa püüdnud probleemi uurida, kuid seni lahendust pole.
Sinu kommentaarile eelneva tunni jooksul on minu tulemüür droppinud neljalt IP aadressilt tulnud pakette, kõik need olid suunatud kõrgematesse portidesse kui 80 ja vaid üks neist oli Eestist. Ühtegi rejecti või errorit selle tunni sees ei ole. Sama tunni jooksul on selle pildi saanud kokku 14 HV kasutajat, neist 12 status code 200 ja 2 status code 304-ga. Server on mul maas ainult vahel harva tugeva äiksega, viimati u. kuu aega tagasi. Ka internetiühendus on katkestusteta toiminud vähemalt 2 nädalat. Iptables ei sisalda mul juba rohkem kui kuu aega ühtegi konkreetset blokeerimisele mõeldud ip aadressi (varem paar tükki oli). Ilmselt on viga kusagil väljaspool minu mõjuala. Kui kellelgi on ideid, mida veel kontrollida, siis palun PS-i.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 11:15:38 vasta tsitaadiga

Sults, mis teenusepakkuja? Mul on endal Netpoindis sama probleem.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Fotograafia »  lihtsalt ilusad pildid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.