Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  EVE online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 22.05.2008 22:03:18 vasta tsitaadiga

Cancer kirjutas:
morgoth kirjutas:
Edit: Esimene eesti titan on juba ammu olemas, sellega lendab/lendas teadagi kes icon_lol.gif beer_yum.gif
Ehk valgustad lähemalt. icon_rolleyes.gif

väike vihje: http://www.imdb.com/title/tt0371746/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 22.05.2008 23:48:44 vasta tsitaadiga

morgoth kirjutas:
Cancer kirjutas:
morgoth kirjutas:
Edit: Esimene eesti titan on juba ammu olemas, sellega lendab/lendas teadagi kes icon_lol.gif beer_yum.gif
Ehk valgustad lähemalt. icon_rolleyes.gif

väike vihje: http://www.imdb.com/title/tt0371746/


kamoooon mis värk selle Iron Man´iga on tra.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 23.05.2008 00:25:33 vasta tsitaadiga

morgoth kirjutas:
Cancer kirjutas:
morgoth kirjutas:
Edit: Esimene eesti titan on juba ammu olemas, sellega lendab/lendas teadagi kes icon_lol.gif beer_yum.gif
Ehk valgustad lähemalt. icon_rolleyes.gif

väike vihje: http://www.imdb.com/title/tt0371746/
Möhh icon_confused.gif
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 23.05.2008 00:39:53 vasta tsitaadiga

paneb segast icon_smile.gif

aga mmo´s teist laimata pole ilus minuarust.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 23.05.2008 10:52:26 vasta tsitaadiga

Hm! Tundub et CCP tõstab subscription hinda: http://myeve.eve-online.com/news.asp?a=single&nid=2038&tid=1

Siiamaani oli mul $13USD/kuu siis juunist hakkab olema $17.5USD
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 23.05.2008 11:11:44 vasta tsitaadiga

See on jah natuke nõrk. Enam ei saa nii lihtsalt, et ostad alt-ile 30-day kaardi ning enne kui see otsa saab, paned oma Battleship V vms treenima ja uue kaardi paned sisse alles kuu aja pärast.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 11:24:14 vasta tsitaadiga

Seega hop-hop koode kokku ostma, kuni 360 miljoni eest veel 90 päevaseid jagatakse!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veikok
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2004




sõnum 23.05.2008 13:52:12 vasta tsitaadiga

morgoth on alati segast peksnud icon_biggrin.gif

Hammerfeld industrys ja Raudmehe teemad icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tõnna
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 20:55:00 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:
Hm! Tundub et CCP tõstab subscription hinda: http://myeve.eve-online.com/news.asp?a=single&nid=2038&tid=1

Siiamaani oli mul $13USD/kuu siis juunist hakkab olema $17.5USD


Phuhh, ma sain esialgu aru et real money kuumaks läheb kallimaks...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 23.05.2008 23:16:08 vasta tsitaadiga

Tõnna kirjutas:
vutt kirjutas:
Hm! Tundub et CCP tõstab subscription hinda: http://myeve.eve-online.com/news.asp?a=single&nid=2038&tid=1

Siiamaani oli mul $13USD/kuu siis juunist hakkab olema $17.5USD


Phuhh, ma sain esialgu aru et real money kuumaks läheb kallimaks...


Ma saan aru, et USD "imeb vilinal" viimasel ajal, aga nii mustvalgelt USD <> real_money on ikka nõks liiga valusalt öeldud ... icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 23:25:23 vasta tsitaadiga

ISKi eest kuumaksu maksjatele on see hetkel päris korralik litter.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 14:39:39 vasta tsitaadiga

Praegu, oleks siis kasulik 90 päeva kaart ära osta shatteredcrystalist. On ju nii, et kui sisestan koodi, siis alates sellest hetkest läheb see käima? Mitte saatmis hetkest?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 14:46:07 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Praegu, oleks siis kasulik 90 päeva kaart ära osta shatteredcrystalist. On ju nii, et kui sisestan koodi, siis alates sellest hetkest läheb see käima? Mitte saatmis hetkest?


Sisestamishetkest jah. Samas jah, ilmselt laenan sõpradelt mingi miljardi ära ja ostan 3x 90 päeva koodid ingame lisaks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deux
HV vaatleja
Deux

liitunud: 05.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 19:32:18 vasta tsitaadiga

Äh, avasin ka täna seb konto ja tegin pärast virtuaalse krediitkaardi ning üritasin shatteredcrystalist 90 päevast osta, aga kui tüüp helistas siis küsiti lähima haigla nime mida mina ofc ei teadnud ja tõmmatigi vett mulle. Küsimus siis selline kas seal shatteredcrystali lehel olev Trust Who ID Verification service-t (7.50 taala) on mõtet võtta või äkki saab keegi hea inimene tankisti mängida ja oma koduümbrust neile seletada ning gtc mulle müüa kui rohkem maksan nt 50kr? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 03.06.2008 19:34:55 vasta tsitaadiga

See helistamine on jah haige. Eriti veel, kui helistaja räägib hiina aktsendiga ning midagi aru ei saa icon_lol.gif

Mulle saatsid isegi hiinast jõulude aeg postiga jõulukaardi koju, et täname meeldiva koostöö eest.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 19:59:25 vasta tsitaadiga

Deux kirjutas:
gtc mulle müüa kui rohkem maksan nt 50kr? icon_rolleyes.gif


Kui sul on huvi, ostan sealt ära ja saad täiesti edukalt Eesti-sisese pangaülekande tasu eest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deux
HV vaatleja
Deux

liitunud: 05.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 20:22:50 vasta tsitaadiga

Omg yes plz, ma väntan sulle siis miski 450 kontole msn: deuxzeus@hotmail.com
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 21:36:20 vasta tsitaadiga

Teistele mängijatele kah siis: kohe- kohe kaovad ära 30 ja 90 päeva kaardid ja asenduvad 60 päeva kaartidega. Kes tahab veel praegu soodsate hindadega muretseda reaalse raha eest endale mänguaja kaarte, ostke ära. Võin selles aidata, olemas Shattered Crystali konto ja midagi vahelt ei võta.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2008 14:04:24 vasta tsitaadiga

Täna siis 24h downtime. Igav on...tahaks pelada ja uut Empyrean Age expansionit avastada!
Loodan, et tuleb võimas expansion. Kõige rohkem ootan ikkagi Ambulance

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2008 14:49:49 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

bush kirjutas:
Täna siis 24h downtime. Igav on...tahaks pelada ja uut Empyrean Age expansionit avastada!
Loodan, et tuleb võimas expansion. Kõige rohkem ootan ikkagi Ambulance


Loe siis uudiseid niikaua icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 10.06.2008 14:57:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

EVE Cluster News

Trade hub turning into a warzone

Jita - With CONCORD out of commission the Jita System was struck hard by pirates trying to take advantage of the lack of defence for all traders now leaving the biggest trade hub in EVE.

Several ships have been reported destroyed outside all stations. The sentry guns guarding the stations have been reported unable to keep up with all aggression taking place and without CONCORD to protect the traders events are rapidly degenerating the Jita System into a warzone on its own.

Convoys are being urged to stay docked until law and order can be re-established. Naval vessels in the system appear to be unable to deal with the situation and no information has been given on when reinforcements will be available.

Posted 11:53 GMT

icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2008 15:08:58 vasta tsitaadiga

OMGGG icon_biggrin.gificon_biggrin.gif krt kahju ainult et mu laev on hetkel jitas icon_biggrin.gif
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2008 15:41:28 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif

Nagu põnevusromaani loeks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 10.06.2008 23:20:52 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Täna siis 24h downtime. Igav on...tahaks pelada ja uut Empyrean Age expansionit avastada!
Loodan, et tuleb võimas expansion. Kõige rohkem ootan ikkagi Ambulance


vähemalt lõpetatakse see gangi võtmine =sõjaga seotud aju**** ära mida seal 1.0-0.7 ülihagaralt harrastati.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 10.06.2008 23:31:02 vasta tsitaadiga

Kõik nüüd vutt-vutt serverisse... TQ on avatud. Ei läinudki järgmise päeva hommikuni. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2008 23:31:26 vasta tsitaadiga

Server üleval!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 10:50:52 vasta tsitaadiga

Keegi teist liitub militiaga? Mina ei saa, minu corp on alliances.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 14.06.2008 12:07:55 vasta tsitaadiga

ühinesin oma corpiga Minmatari poolele.... siiamaani suht fun ja actionit on kogu aeg icon_smile.gif
_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2008 14:46:46 vasta tsitaadiga

mis corpis sa oled? tahaks ka FW teha
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 14.06.2008 17:18:56 vasta tsitaadiga

Ise plaanin ka FW-st osa võtta, aga alles jäürgmise kuu lõpus, siis saavad vajalikud skillid pvp jaoks treenitud. Ilma maxed out skillideta pole amarri laevadega imo midagi peale hakata...

Amarr victor!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2008 18:36:43 vasta tsitaadiga

ma tahaks just gallente või minmatari pool olla aga standing ei võimalda üksi kirja panna ennast icon_biggrin.gif
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2008 22:20:58 vasta tsitaadiga

Mis korpis te olete? ma ka mingi kuu lõpu poole FW-st osa võtt plaanis Tahaks ka FW korpi. Ise olen Caldari
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2008 13:52:32 vasta tsitaadiga

kui leiaks enne järgmise nädala lõppu korpi mis oleks gallente või minnie pool siis ostaks mänguaega juurde ka.
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 15.06.2008 19:00:57 vasta tsitaadiga

ma ei tea kas eve online lehel selles recruitment foorumis otsides leiab midagi.... vb seal on mingeid corpe kes juurde inimesi võtavad icon_smile.gif

minu corp kahjuks ei recruidi aktiivselt praegu

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 15.06.2008 20:41:50 vasta tsitaadiga

Spetsiaalne kanal on "Recruitment" olemas kus inimesi kaunis aktiivselt otsitakse.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 01:09:56 vasta tsitaadiga

seal nad tahavad peamiselt amarri ja caldarit. ma tahaks just vastaspoolele minna
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 19.06.2008 21:47:42 vasta tsitaadiga

palju siis nüüd need 60day keyd maksavad ISK´is?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 22:19:04 vasta tsitaadiga

Tundub, et kuskil 315 miljoni ümber on esimesed pakkumised.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 25.06.2008 17:50:26 vasta tsitaadiga

Sellise huvitava pildi leidsin siis.
http://go-dl.eve-files.com/media/0803/LearningCurve.jpg
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2008 17:57:12 vasta tsitaadiga

deFt kirjutas:
Sellise huvitava pildi leidsin siis.
http://go-dl.eve-files.com/media/0803/LearningCurve.jpg

kuskil seda ennegi kohanud, päris asjakohane icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2008 18:50:40 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
Tundub, et kuskil 315 miljoni ümber on esimesed pakkumised.


Nõnda nad on jah, tänu sellele on kogu ISK > mänguaeg asi hetkel täiesti pea peale keeratud. Ja üldsegi mitte heas mõttes icon_confused.gif

Hind kõigub 300 ja 400 milli vahepeal. Natuke palju ikka 60 päeva eest minu arvates.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 27.06.2008 09:09:06 vasta tsitaadiga

deFt kirjutas:
Sellise huvitava pildi leidsin siis.
http://go-dl.eve-files.com/media/0803/LearningCurve.jpg


enam täpsem olla ei saa icon_biggrin.gif

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 10.07.2008 15:52:36 vasta tsitaadiga

Aga selle pärast me EVE'i mängimegi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 01:04:25 vasta tsitaadiga

Tundub vist, et kuue kuuga on PVE osa päris kapitaalselt ära ammendatud, peaks endale veel miljard või paar kokku kütma ja siis FW ja Amarr scummile molli!

Mängin kahe kontoga, tank on Mael ja DPS on CNR. Depsu on üle tuhande ja Worlds Collide on nii 20 minuti jalutuskäik pargis.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 17.07.2008 10:07:06 vasta tsitaadiga

Amarr Akbar! Endal ka plaanis sügisest FW-st osa võtta, amarri poolel. Selleks ajaks on kõik gunnery + support skillid lvl 5 peale aetud.

btw, Eve-s pole pve-d kunagi olnudki.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 17.07.2008 14:10:25 vasta tsitaadiga

IMO, kas missid ja piraadid ning rogue drone'id ei lähe siis pve/pvm alla?
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veikok
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2004




sõnum 17.07.2008 22:29:38 vasta tsitaadiga

ma ei võtaks morgothi juttu eriti tõiselt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 03:05:33 vasta tsitaadiga

Mis on "FW" ?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 09:33:43 vasta tsitaadiga

Faction Warfare
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 18.07.2008 09:41:28 vasta tsitaadiga

veikok kirjutas:
ma ei võtaks morgothi juttu eriti tõiselt icon_razz1.gif


Ega ma sellest pve-st ja pvp-st suurt midagi ei tea jah, olen ca. 80% mänguajast stationis munenud ja laeva või pod'i keerutanud. Või siis eve foorumites trollinud. beer_yum.gif

Aga paar missi olen siiski teinud, igavamat tegevust annab otsida.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  EVE online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.