Tervist! Kuna ma olen siin foorumis uus, siis mõtlesin mingi panuse communityle anda. Minu esimene ülevaade räägib Samsung P2 MP3 pleierist tootenimega YPP2JAW.
Tehnilised andmed:
Kõigest 9,9 mm paksune õhuke kõrgekvaliteetne digipleier YP-P2 millel on kõrge lahutusvõimega 3''' laiekraan ja Bluetooth 2.0 ühendus
3'' LCD puutetundlik ekraan resolutsiooniga 480×272 pikslit; FM raadio; mängib MP3, WMA, OGG(UMS only) formaadis muusikat; näitab JPEG formaadis pilte ja SVI / WMV formaadis videoid; TXT tekstformaadi tugi; heli ekvalaiser; Bluetooth 2.0; USB 2.0 liides; kell ja alarm
Varem omasin mingit hiina juustu so called "ipod killer" , aga ainuke asi mida too vidin tappis olid mu närvid.
Kõige harjumatum asi oli alguses puuteekraan aga hetkel olen ära harjunud.
Mis mulle selle pleieri juures meeldib on 35 tundi muusikamängimist ja 5 tundi video,LCD ekraan on ka väga ilus ja terav(super lausa). Saadaval on 4 giga ja 8 gigased variandid ja valge , must , "burgundy" toonides.
Pleieri väga suur erinevus tema rivaalidest(zune,ipod etc) on bluetooth, näiteks on teda võimalik ühendada bluetooth-i kaudu telefoniga,saab helistada ilma telefoni taskust võtmata ja funkab nagu peakomplekt.
Helist siis väheke,heli on väga hea (best the money can buy) puhtad bassid ja kõrged , kaasatulnud nööbid läksid kohe prügikasti ja suured Sennheiseri HD202 kohe taha,väga hea kompott minumeelest aga pole audiofriik jällegi.
Max helitugevus on tal 30 (aga ei kannata klappidega kuulata(liiga vali)) veel on tal volume limiter(limiteerib heli 15 peale) aga selle saab jumal tänatud maha võtta settingutest.
Karbis oli:
Pleier
Usb cable
Mingi klõps mis teda vertikaalselt püsti hoiab et "hea" oleks videot vaatada.
Nööbid
Warranty card
Tilluke manuaal
CD Samsung Media Centeriga
Ilusti pakendatud
Eks siis sum up:
Plussid:
Heli
Ekraan(puuteekraan)
Hind(kelle jaoks pluss, kelle jaoks miinus , maksis ta 3495 EEK)
Bluetooth
Ei ole ipod
Välimus(tõesti kobe vidin)
Aku
Menüü väljanägemist saab muuta
Miinused:
Fm radio ragiseb pisut
Pisut väike mälumaht(4g)
Videod tuleb kaasatulnud softiga convert-ida et pleier neid mängida oskaks
Alati kui välja lülitad ja uuesti sisse siis pleieri helitugevus läheb 15 peale tagasi.
pole eriti hea asi mull töö juures valket värvi see olemas. mõttetu asi see Puutetundlik ekraan mp3. odavam on mingi teine osta saad ka parema _________________ eestimaa tuleb täita lasetaga
aitäh kõigile vastajatele ja küsijatele, ipodi/phone ei tahtnud ma sellepärast , et keegi ei küsi kunagi näiteks mis asi see on?
massid ostavad seda , ma ei taha massidega kaasa minna
see pill teeb helikvaliteedi osas ipodile silmad ette , see ongi ju kõige tähtsam
ekraan on natuke väiksem aga parema kvaliteediga , ja tarkadele niipalju et lcd touch screen on samsungi toodang , apple võttis selle lihtsalt oma kasutusse..
vaevalt sa nende tillukeste ekraanide pealt india jonesi filme hakkad vaatama , usun et paari muusikavideoga piirdub asi .. _________________ komafriik ,,
see pill teeb helikvaliteedi osas ipodile silmad ette , see ongi ju kõige tähtsam
Secundeerin. Paljud isikud välismaa foorumites on kirjutatud, et antud riistapuul on hea heli kvaliteet. Mis nagu ongi mp3 mängija puhul oluline. Lisaks pidi P2 tulema väga palju softi uuendusi. Ise valisin antud riistapuu ja uusima Sony Walkmani vahel. Otsustasin küll Sony kasuks aga P2 oli väga tugev konkurent. Tundub, et uuematest kvaliteetsetest mp3 mängijates tasub meie poodides valida Walkmani ja P2 vahel. _________________ Minu klaviatuur vihkab mind...
see pill teeb helikvaliteedi osas ipodile silmad ette , see ongi ju kõige tähtsam
Tundub, et uuematest kvaliteetsetest mp3 mängijates tasub meie poodides valida Walkmani ja P2 vahel.
walkman-i helikvaliteet on alati hea olnud , ka juba esimestel mudelitel
386 kirjutas:
Lisaks pidi P2 tulema väga palju softi uuendusi
indeed aga ipodil/phonel on vägapalju homebrew app-e .. niiet sellekoha pealt täiesti võrdne , iseasi kas homebrew appide kasutamisest tingitud persemineku garantii korvab ;/ _________________ komafriik ,,
Välismaa audiofriikide foorumites tuhlamisega olen mina jõudnud järeldusele, et parimate tootjate hulka kuuluvad Cowon, Apple, Archos, Creative, võibolla veel mõned mis ei meenu kohe. Näiteks Cowon D2 8 Gb-se saaks ebayst umbes 2k-ga kätte ja julgen arvata et tolle helikvaliteet on parem. Kunagi mul oli mingi Samsungi pleier ja helikvaliteet oli halvim pleieritest mis ma olen omanud, niiet ma suhtun Samsungisse sellest ajast skeptiliselt. Monitore ja telekaid nad oskavad teha aga mp3 pleierite kvaliteedis ma kahtlen ikka veel.
Välismaa audiofriikide foorumites tuhlamisega olen mina jõudnud järeldusele, et parimate tootjate hulka kuuluvad Cowon, Apple, Archos, Creative, võibolla veel mõned mis ei meenu kohe. Näiteks Cowon D2 8 Gb-se saaks ebayst umbes 2k-ga kätte ja julgen arvata et tolle helikvaliteet on parem. Kunagi mul oli mingi Samsungi pleier ja helikvaliteet oli halvim pleieritest mis ma olen omanud, niiet ma suhtun Samsungisse sellest ajast skeptiliselt. Monitore ja telekaid nad oskavad teha aga mp3 pleierite kvaliteedis ma kahtlen ikka veel.
cowon=ei tea pole kuulnud(välja näeb nagu kast xD), apple=kindlasti mitte, archos=rohkem on ikka rõhkupandud video-le, creative=kah normaalne heli..
sel samsungil on hea heli, mis mudelit sa omasid? _________________ komafriik ,,
oh damn , oleks ma teadnud et ma kõikide apple fanboide ja ka "pepupoiste" pahameele osaks saan tehes teema et võib ka midagi paremat olla kui beloved ipod/phone..
kahe eelpoolmainitud vidina helikvaliteet ei ole maailma parim, sad truth yes..
põhjus? hmm apple hoiab raha kokku selleasemel et paremat heli researchida? _________________ komafriik ,,
apple on selgelt öelnud, et otsib odavaimat lahendust...kohati minnakse sellega liiale. Point see, et tuntakse headmeelt juppide odavnemise üle, aga keegi pole mõelnud, et selle odavuse taga äkki ka mõni aga
Seda enam, et ipod on väga suure "kattega" jubin
Välismaa audiofriikide foorumites tuhlamisega olen mina jõudnud järeldusele, et parimate tootjate hulka kuuluvad Cowon, Apple, Archos, Creative, võibolla veel mõned mis ei meenu kohe. Näiteks Cowon D2 8 Gb-se saaks ebayst umbes 2k-ga kätte ja julgen arvata et tolle helikvaliteet on parem.
Cowon on yes üks hinnatuimad tootjaid helikvaliteedi poolest. Samas, optilise väljundiga iRiver HP seeria on väga kõva sõna - piisavalt kõva, et üks nendest mudelitest (HP-120) sellest aastast taas tootmises on
Cowon D2'l on ka extra memory pesa, seega 2GB pleier + kaart on suht OK hinnaklassiga ja D2 üks suurim pluss on näiteks veel 74mW väljundvõimsus - hehe, sellest piisab ka kõige nõudlikematele kürvaklappidele dOb
Kuid Samsung YP-P2 on samuti väga puhta heliga. GenerationMP3 tegi testi uuemate pleieritega (mis peaks nö olema kättesaadavad igale tavakasutajale) ja selles tabelis hiilgas Samsung esikohal. Testiti Westone UM2/UM3 ja paari muu tipptegijate klappidega. Ise oleks küll Cowon X5'e kulla andnud
Head-fi.org saidilt vinge komplekt, mis lööb üleval oleva listi pahviks - klapid ja AMP on mingi ~1600USD juba iMod/ALO-Ag/Au/Predator/UE-11
Pealgi, kas portatiivse seadme ostuga on mõtet sellise pedatsusega audiopederastiasse langeda? Seda enam, et seadmel mälu on vähevõitu. Paljudesse telefonidesse saab juba sama palju või rohkemgi sisse panna ja pääseb ühe lisaseadme kaasasvedamisest. Tänavamüra tõttu pole kvaliteetsematel seadmetl nii kui nii suurt eelist.
Olgu öeldud, et suhtun helikvaliteeti täie tõsidusega kuid portatiivse seadmena kasutan Nokia mobiili, mis kriitilisel kuulamisel ei hiilga just helikvaliteediga.
Üleüldse käib siin kohati kummaline lahmimine, vaevalt et te kõiki kõnealuseid DAPe korraga olete AB testinud. See Samsung on üsnagi pädev kaasaskantav meediapleier oma õige hinna kohta (2,5k).
pacho kirjutas:
Pealgi, kas portatiivse seadme ostuga on mõtet sellise pedatsusega audiopederastiasse langeda? Seda enam, et seadmel mälu on vähevõitu. Paljudesse telefonidesse saab juba sama palju või rohkemgi sisse panna ja pääseb ühe lisaseadme kaasasvedamisest. Tänavamüra tõttu pole kvaliteetsematel seadmetl nii kui nii suurt eelist.
Miks peab terve muusikakogu alati kaasas kandma? Kui vaja, võib alati uue selektsiooni teha. Ja tänaval ei kuulagi muusikat.
Pealgi, kas portatiivse seadme ostuga on mõtet sellise pedatsusega audiopederastiasse langeda? Seda enam, et seadmel mälu on vähevõitu. Paljudesse telefonidesse saab juba sama palju või rohkemgi sisse panna ja pääseb ühe lisaseadme kaasasvedamisest. Tänavamüra tõttu pole kvaliteetsematel seadmetl nii kui nii suurt eelist.
Miks peab terve muusikakogu alati kaasas kandma? Kui vaja, võib alati uue selektsiooni teha. Ja tänaval ei kuulagi muusikat.
Hmm I <3 my Samsung , tänavale lähed siis ->sound effect ->street või clarity ;P _________________ komafriik ,,
Tänavamüra tõttu pole kvaliteetsematel seadmetl nii kui nii suurt eelist.
Audiofiili tarkusetera ütleb, et kõigepealt investeeri klappidesse/monitoridesse, siis alles pleierisse ja, kui raha üle jääb - võimendisse
Nii, et tänavamüra saab väga ilusti summutada korralike klappidega. Ise kasutan Futuresonics toodangust Atrio M5/M8 kõrvamonitore ja isegi ilma muusikata on väljaspoolt tulevad helid ilusti blokeeritud: rejection 26 dB +/- ambient noise rejection (A.N.R.) See on suht hea näitaja. Mingitel Westone'i monitoridel oli see tegur isegi 33dB, kui mälu ei peta
tsitaat:
Omg kas mu silmad petavad mind või ipodid on tõesti nii kõrge koha saanud?
Põhimõtteliselt suudab iPod ilusti naturaalse heli karakteristikuga mängida, kui vaid korralikke klappe kasutada.
MitchriX, mõnedele inimestele meeldib auto lähenemiset teada enne, kui pea tabab esiklaasi
Liiklusega tänav pole minu arvates õige koht muusika nautimiseks. Natuke tolerantsust teiste liiklejate suhtes.
MitchriX, mõnedele inimestele meeldib auto lähenemiset teada enne, kui pea tabab esiklaasi
Liiklusega tänav pole minu arvates õige koht muusika nautimiseks. Natuke tolerantsust teiste liiklejate suhtes.
Ja mõned inimesed VAATAVAD liikluses enda ümber, mitte ei hüppa alles siis kui auto signaali laseb. Mina julgen väita, et kui käitud liikluseeskirja kohaselt ja vaatad teed ületades mõlemale poole, siis pole kuulmist vaja. Pikaajalise autojuhina olen tähele pannud, et just nimelt need kel klapid peas on palju tähelepanelikumad ja korralikumad, kui need kel "kuulmine alles". Ja kui mingil põhjusel keegi joodik autoga täie hooga sulle selja tagant sisse sõidab, siis ei aita sind ka kõrvad. _________________ Tuleb lihtsalt täiega panna!!!
iPodi kasuks otsustasin ainult kahel, kuid mõjuval põhjusel:
a) näitab ja mängib ka wav-faile, mitte nagu teised et artisti ja albumi kohal mingi tobe "unknown"
b) 160GB mahtu ei anna võrreldagi muu prahiga (teistega kuulad paari GB'ga justnagu jao-pärast armuanniks).
iPodi kasuks otsustasin ainult kahel, kuid mõjuval põhjusel:
a) näitab ja mängib ka wav-faile, mitte nagu teised et artisti ja albumi kohal mingi tobe "unknown"
b) 160GB mahtu ei anna võrreldagi muu prahiga (teistega kuulad paari GB'ga justnagu jao-pärast armuanniks).
täiesti nõus kuid mind häirib igasugune tarkvara, mis käib mp3 del kaasas (ja üldse igasugustel vidinatel) ja ilma milleta pole võimalik muusikat peale laadida. ja kui on, siis ei luba pleier neid kuulata. mp3 pleierit ostes vaatan kõigepealt, kas on võimalik drag and drop stiilis muusikat peale laadida ja siis helikvaliteet. kui esimene tingimus pole rahuldatud, jääb ost katki.
Dumbledore, siis sa ei saagi kunagi ühtegi apple'i muusikamängijat kasutada?
sellepärast ei kasutagi, ja vaadates ülaltoodud helikvaliteedivõrdlust ei jää süda valutama
muusikavajadused rahuldab hetkel mobiiltelefon sony ericsson ja muidu linuxi peal. esteetiliselt imelik oleks kasutada linuxi tarkvara ja maci tarkvara koos.
võiks kasutada ikkagi ühte aga mida minusugune pedant ikka teab.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.